Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní."

Transkript

1 Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky tomu že všem zúčastněným stranám poskytuje vzájemnou synergii. Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Je důležité, abyste zjistili, proč je tento kompenzační plán skutečně tak ohromující a velmi flexibilní, co se práce s ním týče. A proč budete moci dát své podnikání do rukou autopilota! Jen tímto způsobem z něj budete schopni získat maximum a duplikovat Vaše podnikání správným způsobem. Pamatujte, že je snadné začít, ale čím lépe si vše osvojíte, tím dříve se dostanete na vrchol se společností Conligus. Do Conligus se můžete zapojit zdarma. Nemusíte platit žádné denní, měsíční ani roční poplatky. Hned od začátku získáte virtuální kancelář, kde se seznámíte s konceptem Conligus, kde budete moci sledovat růst Vašeho podnikání, a také kde se dozvíte o všech novinkách. Nicméně abyste mohli získat jakýkoliv z našich štědrých bonusů, musíte se stát aktivním členem. Aktivním členem nebo marketingovým partnerem se stanete tak, že si zakoupíte příhozy platné na období 30 dní v hodnotě 40 CV, tím získáte status základního člena dražby, což je v rámci Conligus první krok. Jinými slovy tedy v Conligus platíte pouze za svůj marketing. Je to tak snadné! Existuje i rychlejší způsob jak se stát aktivním členem a jak získávat provize s dalšími benefity. Nyní Conligus nabízí 3 různé způsoby, jak můžete urychlit získávání svých výdělků od naší společnosti. Basic člen aukcí Pro člen aukcí Executive člen aukcí Jako Basic člen začínáte s 1 marketingovým centrem, 10 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 40CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 30 dní. Jako Pro člen začínáte s 1 marketingovým centrem, 1 podílem z fondu pro rozvoj podnikání (B.E.P.), 40 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 165 CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 45 dní.

2 Jako Executive člen začínáte se 3 marketingovým centrem, 4 podíly z fondu pro rozvoj podnikání (B.E.P.), 150 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 575 CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 90 dní. Vždy budete mít možnost navýšit svůj aktivační status nákupem dodatečných coinů (mincí), které Vám pomohou v rozvoji podnikání. Každý coin také prodlužuje Váš aktivní status. Během období před oficiálním spuštěním počínaje od nynějška až do momentu oficiálního startu Vám nabízíme speciální propagační Executive balíček, díky kterému můžete začít jako Executive člen pouze za 349 Euro. Ujistěte se, že z této exkluzivní akce budete těžit, dokud platí! V Conligus existují dva způsoby získávání peněz: hotovost a virtuální peněženka (B.E.W). Jak Vaše osobní, tak i marketingové úsilí v rámci organizace, jsou odměňovány hotovostně na Váš účet. Pocházejí z: bonusu za cyklus, maloobchodního bonusu, promo bonusu, matching bonusu. Vypláceni budete každý den. Jakmile je Vaše provize dostupná na hotovostním účtu, můžete si ji vybrat přímo z Vaší osobní Conligus debetní karty, nebo ji převést na jiný libovolný účet. Důvod k vytvoření Conligus virtuální peněženky (B.E.W.) byl jednoduchý! Chtěli jsme Vám pomoci budovat Vaše podnikání tak rychle, jak jen to je možné, ale přitom Vám poskytnout bezpečný základ na kterém můžete dále stavět a díky tomu Vám pomohli zajistit bezpečný a dlouhodobý úspěch. Věříme totiž, že si to zasloužíte! Kolikrát jste již slyšeli o společnostech, které měly problémy jen kvůli tomu, že nechápaly fakt, že pro dlouhodobý úspěch je nutné investovat část svého výdělku zpět do podnikání? Ale díky naší virtuální peněžence (B.E.W.) je tento problém vyřešen. A Vy si nyní můžete být jistí, že Vaše podnikání vždy dostane tu správnou míru podpory, aby se přirozeně zdravě rozvíjelo a zajistilo Vám dlouhodobý úspěch. Conligus Vás odmění za Vaše osobní úsilí i za úsilí v rámci marketingových organizací, tím že dorovná Vaše hotovostní provize až do výše 50%. Dorovnáváme váš bonus za cykly, promo bonus a matching bonus. Tímto způsobem Vám pomáháme rozvíjet Vaše marketingové impérium a dosahovat cílů rychleji. Vaše B.E.P a L.E.P podíly Vám rovněž budou vypláceny na tento účet. Conligus vyplácí provize z celkového obratu, který jste vytvořili Vy a Váš tým, a to podle vytvořených CV! Conligus nevyplácí marketingovým partnerům za nábor nových členů žádné peníze. Vyplácí pouze na celkovou hodnotu vytvořených CV. Náš kompenzační plán je vytvořen tak, aby zajistil, že budujete své podnikání na pevném základě a že rozšiřování příjmů směrem k Vám i ke společnosti je opravdu snadné.

3 Jen začněte používat náš koncept Power Sampling (sdílení vzorků) a již brzy se dotknete hvězd! Tento bonus je srdcem Conligus kompenzačního plánu. A je navržen tak, aby Vám pomohl udržet Vaše týmové partnery uvnitř Vašeho podnikání na dlouhou dobu. Důvodem proč to funguje je, že Conligus navrhnul B.E.P fond na rozvoj podnikání, kde všichni členové, kteří se do tohoto fondu kvalifikují, sdílejí 10% z celkového měsíčního CV společnosti. Jako Pro člen získáte 1 podíl z celkového měsíčního CV Jako Executive člen získáte 4 podíly z celkového měsíčního CV Také každá nově registrovaná osoba, jejíž jste přímým sponzorem, Vám generuje podíly. Pokud sponzorujete nového člena ve Vaší organizaci, pak získáte více podílů. Pokud sponzorujete Pro člena, pak získáte 1 podíl navíc. Pokud sponzorujete Executive člena, pak získáte 4 podíly navíc. Dejte se do práce hned, abyste získali svůj podíl z fondu ještě tento měsíc. A pamatujte si, že jakmile máte své podíly, pak za ně budete již vždy vypláceni. U podílů není podmínkou být aktivní pro získávání provizí každý měsíc. Tento bonus se počítá vždy 5. den v měsíci, a to z celkových globálních Conligus CV za předchozí měsíc. A je vyplácen do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a je pro Vás dostupný vždy od 26. dne daného měsíce. Všechny úspěšné koncepty těží ze své schopnosti generovat zákazníky, a tím vytvářejí spolehlivý zdroj příjmů pro společnost. Strategie Conligus je snadná! Zajistit aby naši marketingové partnery získávali zákazníky co nejjednodušeji a nejrychleji, a také s nejnižší mírou rezistence. Pomáháme našim členům, aby svým zákazníkům doporučovali zakoupit produkty a služby přímo od naší společnosti. Když doporučíte koupi našich produktů, odměníme Vás retail (maloobchodním) bonusem! Výdělky, které získáte z Vašeho doporučení, představují vždy rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou. Je to tak snadné! Budete mít přístup do našeho oficiálního velkoobchodního ceníku, který je na stránce s produkty, která se nachází ve Vaší bezplatné virtuální kanceláři. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času, a to na základě celkového množství generovaného ve Vašich MC během dne. Tento bonus je vyplácen do Vaší hotovostní peněženky a vztahuje se na něj běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Abychom Vám v Conligus usnadnili hledání zákazníků, vytvořili jsme tzv. Promo Bonus. Chápeme, že ne každý rád prodává, a proto jsme v Conligus našli způsob, jak Vám pomoci získávat nové zákazníky tím, že jim můžete rozdávat vzorky zdarma což se nazývá Power Sampling. Rozdávání vzorků není nic nového, ale v Conligus se z něj stává extra silný nástroj! Jelikož fakticky nemáme žádné hranice, je snadné nás najít na sociálních sítích, a to prostřednictvím všech dostupných sociálních médií a jsme tedy nyní na internetu dostupní pro všechny.

4 Myslím, že s námi budete souhlasit, když prohlásíme, že většina lidí ocení možnost získat hezký produkt, navíc když je zdarma! Balíček s příhozy zdarma, které získáte zakoupením členského balíčku, jsou určeny k tomu, abyste jejich prostřednictvím propagovali své podnikání. Měli byste je rozdávat potencionálním budoucím zákazníkům nebo marketingovým partnerům. Když tito pozvaní lidé opravdu použijí tyto příhozy v aukci, pak získáte Promo Bonus tudíž, čím více lidí příhozy použije, tím více bonusů získáte. Je to tak snadné! Ujistěte se, že rozjedete své podnikání ne prostřednictvím prodeje, ale rozdáváním. Tento model je pro Vás nastaven tak, abyste se bavili, zatímco budujete své podnikání již od prvního dne! Abychom to pro Vás udělali ještě lepší, tak pokud se někdo z Vašich potencionálních kontaktů rozhodne stát se Marketingovým Partnerem, tak pak bude automaticky přidán do Vaší organizace. Budete tedy rozšiřovat svou organizaci tím, že budete rozdávat vzorky zdarma! No není to skvělé? Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času a celkové množství voucherů se aktivuje podle počtu zákazníků připojených k Vašemu účtu. Tento bonus je vyplácen v hotovosti a je rovněž dorovnán až do 50% do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.). Na tento bonus se vztahuje naše běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Leverage bonus je vyplácen našim marketingovým partnerům, kteří rádi ve svých organizacích vytvářejí okamžitý a rychlý start. Jsou to ti, kteří mají rádi rychlý start. Pokud se Vám to povede za méně než 30 dní a ve výsledku získáte nejméně 2300 CV, pak se automaticky dostanete na pozici Achiever a navíc k tomu získáte Leverage bonus v hodnotě 250 Euro. Například: začnete registrovat partnery do své organizace a díky Executive členství získáte 575 CV, z Pro 165 CV a z Basic členství 40 CV. Z toho vyplývá, že pokud během prvního měsíce do své organizace zaregistrujete 4 Executive členy, pak navíc na svůj účet získáte 250 Euro. Pamatujte tedy, že celkový objem, který nasbíráte, se bude počítat na extra motivaci, kterou poskytuje náš Leverage bonus. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času, a to z celkového objemu generovaného z prodejů plynoucích z Vašich marketingových center za posledních 30 dnů. Leverage bonus je vyplácen do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a vztahuje se na něj naše běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Získávání Týmových bonusů za cykly je velká zábava. Tento bonus je vyplácen za celkový objem podnikání vytvořený úsilím Vašich týmů. Vybudujete si dva týmy, jeden na levé straně a druhý na pravé straně. Toto nazýváme binárním systémem. V rámci tohoto systému jste vypláceni za tzv. cykly. Conligus vyplácí provize z celkového obratu, který vytváříte Vy a Váš tým. Podle množství získaných CV se jeden cyklus rovná 300 CV ve Vaší levé větvi a 150 CV ve Vaší pravé větvi, anebo opačně. Tento bonus má svůj vrchní limit, který se zvyšuje v závislosti na tom, jak stoupáte na kariérním žebříčku. Každý dokončený cyklus vyplácí 16,5 Euro v hotovosti a je vždy dorovnán až do 50% do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.). Pokud není cyklus dokončen a vy máte stále zbývající objem, pak tento objem bude uložen do zásoby, pokud byste ho někdy v budoucnu potřebovali. Mějte na paměti, že budování vašeho podnikatelského impéria je snadné! A abyste u nás uspěli, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti! Pokud si nejste jisti, kam umístit členy svého týmu, tak použijte náš systém pro automatické umisťování, který je již od začátku automaticky nastaven ve Vaší virtuální kanceláři. Systém automatického umisťování automaticky umístí Vaše nové členy týmu takovým způsobem, který maximalizuje Vaše příjmy. Stačí jen zaslat Váš sponzorský odkaz (který

5 naleznete ve své virtuální kanceláři v sekci Můj profil ) svým potencionálním kontaktům, a ti budou zaregistrovaní během pár vteřin. Je to tak snadné! A nezapomeňte, že registrace je zdarma! Cycle bonus je vyplácen jak hotově, tak i do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a vztahuje se na něj naše pravidlo o dostupnosti až po 21 dnech. Conligus Matching Bonus program je určen k motivaci Vás i Vašeho týmu k tomu, abyste byli úspěšní. Je to skutečně bonus plný výhod. Tento úžasný bonus vyplácí 10% z celkových výdělků z cyklu každého osobně zaregistrovaného člena týmu. A to ještě není vše, protože máme pro Vás ještě něco lepšího! Ve skutečnosti můžete vydělávat do hloubky několik generací! Pokud zaregistrujete člena, pak tento člen vytvoří Vaši první generaci. Když tento člen udělá to stejné, pak započne svou vlastní první generaci, jinými slovy tedy Vaší druhou generaci. Jako Pro člen můžete profitovat až ze 3 generací kvalifikovaných členů. A jako Executive člen můžete profitovat až do hloubky 5 generací pod Vámi. Tento bonus má dynamickou kompresi, to znamená, že ti členové, kteří nedosáhnou cyklu ve specifický den, budou vyloučeni. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času a vztahuje se na něj naše pravidlo čekací lhůty v délce 21 dnů. Jako Pro nebo Basic člen máte pouze jedno aktivní marketingové centrum a jako Executive člen máte 3 aktivní marketingová centra, která maximalizují Váš Cycle bonus, navíc Executive členství poskytuje Matching bonus do hloubky 5 generací, a to již hned od začátku. Proto je tedy Executive členství tou nejlepší volbou pro generování optimálního potenciálu příjmu. Během toho, jak v rámci Conligus budete růst jako lídr, budeme Vás odměňovat za Vaše nadšení. Naším cílem je podporovat a odměňovat naše lídry. Tento program odměn se nazývá Fond na rozvoj leadershipu (L.E.P). Když se dostanete na pozici Conligus Achiever budete za to patřičně odměňováni budete sdílet 3% z celkových měsíčních CV bodů společnosti Conligus, čímž našim lídrům poskytujeme podporu. Tento unikátní bonus je fantastickou motivací pro všechny velké hvězdy společnosti Conligus. Funguje to velmi jednoduše a je velmi férový, protože čím lépe se vyvíjí váš tým, tím rychleji budete v Conligus stoupat na našem kariérním žebříčku. Například: pomůžete svému týmu dosáhnout celkových 200 cyklů v bináru, přičemž zahrnuti jsou všichni členové z každé jednotlivé osobně sponzorované linie, a to bez ohledu na to, kde jsou v rámci Vaší organizace umístěni. Navíc k tomu získáte 90 cyklů a dostanete se na pozici 2 hvězdiček na našem kariérním žebříčku! Je to tak jednoduché! Pak automaticky získáte následné bonusy. L.E.P. 3 podíly B.E.P. podíly maloobchodní bonusy Matching bonus do hloubky 5 generací, které se sestávají nejméně z 200 cyklů Cycle bonus v hodnotě 90 násobku přibližně 25 Euro Zájezdy a mnohem více Staňte se Conligus lídrem a my Vás odměníme již nyní a i v budoucnu. Doufáme, že Vás brzy uvidíme na našich zájezdech.

6 Je pro nás důležité odměňovat naše lídry. Jedním ze způsobů odměny jsou naše zájezdy do různých zajímavých destinací, kde zažijí spoustu různé zábavy. Toho dosáhnete, když se stanete členem naší komunity, kde se budete moci přirozeně v rámci naší společnosti rozvíjet jako lídr. Díky našemu profesionálnímu Conligus Club manažerovi se zkušenostmi z odvětví volnočasových aktivit, bude Vaše dovolená opravdu nezapomenutelná. Nenechte si ujít informace o našem dalším zájezdu, které poskytujeme i na jiných mediálních kanálech. Abyste získali regionální odměny, musíte být na pozici 2 Hvězdiček, pro globální odměny musíte být na pozici 3 Hvězdiček. V Conligus víme, že jako lídr pracujete velmi tvrdě! A proto je nám potěšením poskytnout Vám za Vaši práci speciální odměnu. Jednou z prvních výhod členství v Conligus klubu je již od pozice 3 Hvězdiček a výše budete mít své osobní concierge služby, díky kterým zvládnete své každodenní povinnosti například zajištění rezervace hotelu, cest, telefonních hovorů a schůzek. My se o to postaráme! A Vy budete mít více času soustředit se na svou organizaci. Neváhejte a hned začněte budovat svou kariéru v Conligus! Bude nám potěšením Vám pomoci a nastavíme Vaše podnikání na autopilota! Vítejte v Conligus

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE

ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE [Zadejte text.] ONLINE TOVÁRNA NA PENÍZE Napište ebook, který Vám bude vydělávat napsala STANISLAVA MRÁZKOVÁ Expertka na Online marketing 2012-2013 Stanislava Mrázková, www.jak-napsat-ebook.cz [Zadejte

Více

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 NEJ EFEKTI VNĚJ ŠÍ MARKETI NGOVÉ STRATEGI E PROROK2012 J AKÉSTRATEGI EVÁM PŘI NESOU NEJ VÍ CEZÁKAZNÍ KŮVTOMTOROCE EDI CE2012 NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MARKETINGOVÉ STRATEGIE PRO ROK 2012 Copyright 2012 Marketingové

Více

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět.

Webová stránka. Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. ! Vlastí WEB pdf! Webová stránka Dokumentu poskytuje informace o tom, proč je dobré webovou stránku mít, jak je možné jí získat a co na ní nesmí chybět. www.bohatycech.cz Tento dokument je možné dále šířit

Více

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích

7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích 7 kroků pro úspěch na webu a sociálních sítích Miroslav Král Managing Partner společnosti market UP 1 Obsah Předmluva... 3 Webové stránky jako základ (nejen) online marketingu... 5 Správná homepage...

Více

PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY BOHATÝ ČECH 26. 5. 2015

PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY BOHATÝ ČECH 26. 5. 2015 26. 5. 2015 BOHATÝ ČECH PARTNERSKÉ WEBOVÉ STRÁNKY Seznamte se blíže s filozofií a praxí partnerských webových stránek, kterou Vám představujeme v tomto E-booku. Ing. Karel Staněk / Ceo Robert Malý Žijeme

Více

Výdělek ze sociálních sítí

Výdělek ze sociálních sítí Výdělek ze sociálních sítí Z obsahu I. Jak vydělat díky sociální síti? 2 II. Provizní systém 5 III. Co víme o People String? 8 IV. Výplaty a peněženky 12 V. FAQ - Često kladené otázky 18 + Příloha č.1

Více

Vyměňte nezdravá jídla Uberte kalorie a získejte zdravou výživu

Vyměňte nezdravá jídla Uberte kalorie a získejte zdravou výživu VYDÁNÍ 175: 4. čtvrtletí 2013 Vyměňte nezdravá jídla Uberte kalorie a získejte zdravou výživu Skvělá novinka: představujeme vám více úspěšných příběhů než kdy jindy... inspirujte se jejich úspěchy! Vytvořte

Více

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří

Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Podnikejte efektivně v realitní oblasti s naší realitní kanceláří Brožura franšizing Obsah brožury Profil společnosti Historie společnosti 4 Současné postavení a zahraniční expanze 5 Členstvi v organizacich

Více

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL

BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL BUĎTE SVÝM VLASTNÍM ŠÉFEM VÝUKOVÝ MATERIÁL Tento materiál vznikl s podporou Evropské unie v programu Leonardo da Vinci. Obsah materiálu nevyjadřuje postoj Evropské unie a je v plné odpovědnosti jeho autorů.

Více

Založení živnosti krok za krokem

Založení živnosti krok za krokem Založení živnosti krok za krokem Projekt Podporujme podnikatelky Polabí! www.podnikatelky-polabi.cz Čelákovice, září 2013 Tato publikace vznikla v rámci projektu Podporujme podnikatelky Polabí!, který

Více

Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem

Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem www.jsmepartners.cz 1/10 Dagmar Prajzlerová UCB měla jako jediná odvahu vyzkoušet něco nového Ten, kdo nabízí produkty Partners banky, by měl mít v peněžence karty s tyrkysovým logem Exkluzivita a možnost

Více

Analytika Facebooku KAPITOLA 9. Sledování vývoje pomocí metrik a monitoringu

Analytika Facebooku KAPITOLA 9. Sledování vývoje pomocí metrik a monitoringu Analytika Facebooku KAPITOLA 9 Obsah kapitoly: Sledování vývoje pomocí metrik a monitoringu Návratnost investic na Facebooku a Mayo Medical School Měření zapojení pomocí Přehledů na Facebooku Když Facebook

Více

http://pasikovysazky.cz cesta k bezrizikovému výdělku

http://pasikovysazky.cz cesta k bezrizikovému výdělku Matched betting Obsah Úvod... 4 Základy kurzového sázení... 5 Sázkový kurz... 5 Decimální kurzy... 5 Zlomkové kurzy (UK kurzy)... 5 Americké kurzy (US kurzy)... 6 Sázkové kanceláře, jak fungují... 6 Marže

Více

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9

Obsah... 3. 1 Prohlášení... 6. 2 Předmluva... 7. 3 Co je nejdůležitější?... 8. 4 Produkt, cílová skupina, trh... 9 Chtěl bych poděkovat všem lidem v mém okolí, kteří mě svým přístupem k práci i životu pohánějí k lepším výsledkům a větší efektivitě. I díky nim můžu dělat a zdokonalovat se v tom, co mě baví budování

Více

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz

Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce. David Kirš www.davidkirs.cz Jak vydělávat 100.000 Kč ročně a víc a přitom klidně dál chodit do práce David Kirš www.davidkirs.cz Internet je dnes pro realizaci snů a vydělávání peněz tím nejúžasnějším tržištěm na světě. Pokud je

Více

akcie bydlení výnos riziko likvidita důchod zhodnocení podílové fondy PRŮVODCE ODPOVĚDNÉHO INVESTOVÁNÍ dluhopisy nemovitost studium dětí

akcie bydlení výnos riziko likvidita důchod zhodnocení podílové fondy PRŮVODCE ODPOVĚDNÉHO INVESTOVÁNÍ dluhopisy nemovitost studium dětí bydlení zhodnocení důchod nemovitost podílové fondy akcie studium dětí dluhopisy výnos riziko likvidita PRŮVODCE ODPOVĚDNÉHO INVESTOVÁNÍ Praktický rádce v oblasti budoucích finančních potřeb a průvodce

Více

Příručka pro začínající podnikatele

Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Evropský sociální fond. Praha & EU: Investujeme do vaší budoucnosti. Příručka pro začínající podnikatele Příručka pro začínající podnikatele Dominika Špačková (autorka

Více

POJIŠTĚNÍ. U povinného ručení může každý nový klient získat navíc slevu 15 % díky novému extrabonusu PROFI.

POJIŠTĚNÍ. U povinného ručení může každý nový klient získat navíc slevu 15 % díky novému extrabonusu PROFI. www.cap.cz POJIŠTĚNÍ Přílohu připravila www.medialni.cz K povinnému ručení nyní dostanete živelní pojištění a pojištění pobytu v nemocnici zdarma. S životním pojištěním FLEXI budete mít jistotu v každé

Více

komerční příloha 25. dubna 2008

komerční příloha 25. dubna 2008 www.cap.cz POJIŠTĚNÍ Přílohu připravila www.medialni.cz Pojištění PERSPEKTIVA nejlepší životní pojištění roku 2007 v soutěži MasterCard Banka roku. Při uzavření životního pojištění do 30. 4. 2008 získáte

Více

Reklamy na Facebooku

Reklamy na Facebooku Reklamy na Facebooku Účet uživatelský účet, v kterém jsou vytvářeny a spravovány jednotlivé kampaně. Kampaň všechny inzeráty, které byly od založení kampaně vytvořeny. Sestava Inzeráty, které byly za zvolené

Více

Partner přílohy. franšízing

Partner přílohy. franšízing Partner přílohy II/III Franšízing pomůže zvýšit hodn otu firmy V současné době si podnikatelé již uvědomují, že není levné provozovat více vlastních poboček s mnoha zaměstnanci a s vysokými provozními

Více

RODINNÝ ROZPO ET. CO EKÁ KLIENTY ebanky? 7-8/07. Jak kupovat ojetý automobil. Zam stnanec nebo živnostník ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ

RODINNÝ ROZPO ET. CO EKÁ KLIENTY ebanky? 7-8/07. Jak kupovat ojetý automobil. Zam stnanec nebo živnostník ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ CO EKÁ KLIENTY ebanky? Vychází 2. července 2007 49,90 Kč 69 Sk ČASOPIS, SE KTERÝM BUDETE MÍT VÍC PENĚZ NEJ TEN JŠÍ ASOPIS O FINANCÍCH 7-8/07 RODINNÝ ROZPO ET Zacelte mezery mezi p íjmy a výdaji www.finexpert.cz

Více

www.jsmepartners.cz 2/11 Partners ve filmu

www.jsmepartners.cz 2/11 Partners ve filmu www.jsmepartners.cz 2/11 Partners ve filmu 15. DEN 50% 50% Partners Partners Universe 10 Universe 13 Od 28. 5. 2011 společně do vesmíru fondů! 2 TÉMA JSME PARTNERS 4 Kampaně připravované ve spolupráci

Více

Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu.

Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu. Po přečtení ebooku ohodnotťe prosím přínos získaných informací zasláním částky na můj účet 2400223149/2010 děkuji vám za podporu. Jsem snílek, či co je tohle za způsob platby ebooku? Přátelé a čtenáři.

Více

Studovat v Česku Pracovat v Česku Žít v Česku

Studovat v Česku Pracovat v Česku Žít v Česku České vysoké školy pro zahraniční studenty Studovat v Česku Pracovat v Česku Žít v Česku Vydání, aktualizované k 1. září 2004. Vydalo: České informační středisko pro integraci cizinců REK, s.r.o. 1.0.

Více

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít

1. Co nového přináší cloud. 2. Mýty a pravdy o cloudu. 4. Po dálnici za businessem. 5. Informace data znalosti. 7. Je snadné přejít a začít ...aneb jednoduché BEZPLATNÉ ON-LINE ŠKOLENÍ pro podnikatele, který chce snižovat náklady a zvyšovat kvalitu i spolehlivost. Na přelomu listopadu a prosince 2011 pořádala Asociace malých a středních podniků

Více

ÚVOD DO SVĚTA OBCHODOVÁNÍ

ÚVOD DO SVĚTA OBCHODOVÁNÍ PROFITY.cz kurzy obchodování na světových burzách ÚVOD DO SVĚTA OBCHODOVÁNÍ Bašty 416/8 602 00 Brno +420 730 69 22 55 1 Úvod do světa obchodování Úvod do světa obchodování komodit Úvod V tisku, na internetu

Více

Kdy můžete nastoupit?

Kdy můžete nastoupit? Kdy můžete nastoupit? Sociální Evropa Praktická příručka pro nábor v Evropě Evropská komise Kdy můžete nastoupit? Praktická příručka pro nábor v Evropě Evropská komise Generální ředitelství pro zaměstnanost,

Více