Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní."

Transkript

1 Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky tomu že všem zúčastněným stranám poskytuje vzájemnou synergii. Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Je důležité, abyste zjistili, proč je tento kompenzační plán skutečně tak ohromující a velmi flexibilní, co se práce s ním týče. A proč budete moci dát své podnikání do rukou autopilota! Jen tímto způsobem z něj budete schopni získat maximum a duplikovat Vaše podnikání správným způsobem. Pamatujte, že je snadné začít, ale čím lépe si vše osvojíte, tím dříve se dostanete na vrchol se společností Conligus. Do Conligus se můžete zapojit zdarma. Nemusíte platit žádné denní, měsíční ani roční poplatky. Hned od začátku získáte virtuální kancelář, kde se seznámíte s konceptem Conligus, kde budete moci sledovat růst Vašeho podnikání, a také kde se dozvíte o všech novinkách. Nicméně abyste mohli získat jakýkoliv z našich štědrých bonusů, musíte se stát aktivním členem. Aktivním členem nebo marketingovým partnerem se stanete tak, že si zakoupíte příhozy platné na období 30 dní v hodnotě 40 CV, tím získáte status základního člena dražby, což je v rámci Conligus první krok. Jinými slovy tedy v Conligus platíte pouze za svůj marketing. Je to tak snadné! Existuje i rychlejší způsob jak se stát aktivním členem a jak získávat provize s dalšími benefity. Nyní Conligus nabízí 3 různé způsoby, jak můžete urychlit získávání svých výdělků od naší společnosti. Basic člen aukcí Pro člen aukcí Executive člen aukcí Jako Basic člen začínáte s 1 marketingovým centrem, 10 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 40CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 30 dní. Jako Pro člen začínáte s 1 marketingovým centrem, 1 podílem z fondu pro rozvoj podnikání (B.E.P.), 40 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 165 CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 45 dní.

2 Jako Executive člen začínáte se 3 marketingovým centrem, 4 podíly z fondu pro rozvoj podnikání (B.E.P.), 150 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 575 CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 90 dní. Vždy budete mít možnost navýšit svůj aktivační status nákupem dodatečných coinů (mincí), které Vám pomohou v rozvoji podnikání. Každý coin také prodlužuje Váš aktivní status. Během období před oficiálním spuštěním počínaje od nynějška až do momentu oficiálního startu Vám nabízíme speciální propagační Executive balíček, díky kterému můžete začít jako Executive člen pouze za 349 Euro. Ujistěte se, že z této exkluzivní akce budete těžit, dokud platí! V Conligus existují dva způsoby získávání peněz: hotovost a virtuální peněženka (B.E.W). Jak Vaše osobní, tak i marketingové úsilí v rámci organizace, jsou odměňovány hotovostně na Váš účet. Pocházejí z: bonusu za cyklus, maloobchodního bonusu, promo bonusu, matching bonusu. Vypláceni budete každý den. Jakmile je Vaše provize dostupná na hotovostním účtu, můžete si ji vybrat přímo z Vaší osobní Conligus debetní karty, nebo ji převést na jiný libovolný účet. Důvod k vytvoření Conligus virtuální peněženky (B.E.W.) byl jednoduchý! Chtěli jsme Vám pomoci budovat Vaše podnikání tak rychle, jak jen to je možné, ale přitom Vám poskytnout bezpečný základ na kterém můžete dále stavět a díky tomu Vám pomohli zajistit bezpečný a dlouhodobý úspěch. Věříme totiž, že si to zasloužíte! Kolikrát jste již slyšeli o společnostech, které měly problémy jen kvůli tomu, že nechápaly fakt, že pro dlouhodobý úspěch je nutné investovat část svého výdělku zpět do podnikání? Ale díky naší virtuální peněžence (B.E.W.) je tento problém vyřešen. A Vy si nyní můžete být jistí, že Vaše podnikání vždy dostane tu správnou míru podpory, aby se přirozeně zdravě rozvíjelo a zajistilo Vám dlouhodobý úspěch. Conligus Vás odmění za Vaše osobní úsilí i za úsilí v rámci marketingových organizací, tím že dorovná Vaše hotovostní provize až do výše 50%. Dorovnáváme váš bonus za cykly, promo bonus a matching bonus. Tímto způsobem Vám pomáháme rozvíjet Vaše marketingové impérium a dosahovat cílů rychleji. Vaše B.E.P a L.E.P podíly Vám rovněž budou vypláceny na tento účet. Conligus vyplácí provize z celkového obratu, který jste vytvořili Vy a Váš tým, a to podle vytvořených CV! Conligus nevyplácí marketingovým partnerům za nábor nových členů žádné peníze. Vyplácí pouze na celkovou hodnotu vytvořených CV. Náš kompenzační plán je vytvořen tak, aby zajistil, že budujete své podnikání na pevném základě a že rozšiřování příjmů směrem k Vám i ke společnosti je opravdu snadné.

3 Jen začněte používat náš koncept Power Sampling (sdílení vzorků) a již brzy se dotknete hvězd! Tento bonus je srdcem Conligus kompenzačního plánu. A je navržen tak, aby Vám pomohl udržet Vaše týmové partnery uvnitř Vašeho podnikání na dlouhou dobu. Důvodem proč to funguje je, že Conligus navrhnul B.E.P fond na rozvoj podnikání, kde všichni členové, kteří se do tohoto fondu kvalifikují, sdílejí 10% z celkového měsíčního CV společnosti. Jako Pro člen získáte 1 podíl z celkového měsíčního CV Jako Executive člen získáte 4 podíly z celkového měsíčního CV Také každá nově registrovaná osoba, jejíž jste přímým sponzorem, Vám generuje podíly. Pokud sponzorujete nového člena ve Vaší organizaci, pak získáte více podílů. Pokud sponzorujete Pro člena, pak získáte 1 podíl navíc. Pokud sponzorujete Executive člena, pak získáte 4 podíly navíc. Dejte se do práce hned, abyste získali svůj podíl z fondu ještě tento měsíc. A pamatujte si, že jakmile máte své podíly, pak za ně budete již vždy vypláceni. U podílů není podmínkou být aktivní pro získávání provizí každý měsíc. Tento bonus se počítá vždy 5. den v měsíci, a to z celkových globálních Conligus CV za předchozí měsíc. A je vyplácen do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a je pro Vás dostupný vždy od 26. dne daného měsíce. Všechny úspěšné koncepty těží ze své schopnosti generovat zákazníky, a tím vytvářejí spolehlivý zdroj příjmů pro společnost. Strategie Conligus je snadná! Zajistit aby naši marketingové partnery získávali zákazníky co nejjednodušeji a nejrychleji, a také s nejnižší mírou rezistence. Pomáháme našim členům, aby svým zákazníkům doporučovali zakoupit produkty a služby přímo od naší společnosti. Když doporučíte koupi našich produktů, odměníme Vás retail (maloobchodním) bonusem! Výdělky, které získáte z Vašeho doporučení, představují vždy rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou. Je to tak snadné! Budete mít přístup do našeho oficiálního velkoobchodního ceníku, který je na stránce s produkty, která se nachází ve Vaší bezplatné virtuální kanceláři. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času, a to na základě celkového množství generovaného ve Vašich MC během dne. Tento bonus je vyplácen do Vaší hotovostní peněženky a vztahuje se na něj běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Abychom Vám v Conligus usnadnili hledání zákazníků, vytvořili jsme tzv. Promo Bonus. Chápeme, že ne každý rád prodává, a proto jsme v Conligus našli způsob, jak Vám pomoci získávat nové zákazníky tím, že jim můžete rozdávat vzorky zdarma což se nazývá Power Sampling. Rozdávání vzorků není nic nového, ale v Conligus se z něj stává extra silný nástroj! Jelikož fakticky nemáme žádné hranice, je snadné nás najít na sociálních sítích, a to prostřednictvím všech dostupných sociálních médií a jsme tedy nyní na internetu dostupní pro všechny.

4 Myslím, že s námi budete souhlasit, když prohlásíme, že většina lidí ocení možnost získat hezký produkt, navíc když je zdarma! Balíček s příhozy zdarma, které získáte zakoupením členského balíčku, jsou určeny k tomu, abyste jejich prostřednictvím propagovali své podnikání. Měli byste je rozdávat potencionálním budoucím zákazníkům nebo marketingovým partnerům. Když tito pozvaní lidé opravdu použijí tyto příhozy v aukci, pak získáte Promo Bonus tudíž, čím více lidí příhozy použije, tím více bonusů získáte. Je to tak snadné! Ujistěte se, že rozjedete své podnikání ne prostřednictvím prodeje, ale rozdáváním. Tento model je pro Vás nastaven tak, abyste se bavili, zatímco budujete své podnikání již od prvního dne! Abychom to pro Vás udělali ještě lepší, tak pokud se někdo z Vašich potencionálních kontaktů rozhodne stát se Marketingovým Partnerem, tak pak bude automaticky přidán do Vaší organizace. Budete tedy rozšiřovat svou organizaci tím, že budete rozdávat vzorky zdarma! No není to skvělé? Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času a celkové množství voucherů se aktivuje podle počtu zákazníků připojených k Vašemu účtu. Tento bonus je vyplácen v hotovosti a je rovněž dorovnán až do 50% do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.). Na tento bonus se vztahuje naše běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Leverage bonus je vyplácen našim marketingovým partnerům, kteří rádi ve svých organizacích vytvářejí okamžitý a rychlý start. Jsou to ti, kteří mají rádi rychlý start. Pokud se Vám to povede za méně než 30 dní a ve výsledku získáte nejméně 2300 CV, pak se automaticky dostanete na pozici Achiever a navíc k tomu získáte Leverage bonus v hodnotě 250 Euro. Například: začnete registrovat partnery do své organizace a díky Executive členství získáte 575 CV, z Pro 165 CV a z Basic členství 40 CV. Z toho vyplývá, že pokud během prvního měsíce do své organizace zaregistrujete 4 Executive členy, pak navíc na svůj účet získáte 250 Euro. Pamatujte tedy, že celkový objem, který nasbíráte, se bude počítat na extra motivaci, kterou poskytuje náš Leverage bonus. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času, a to z celkového objemu generovaného z prodejů plynoucích z Vašich marketingových center za posledních 30 dnů. Leverage bonus je vyplácen do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a vztahuje se na něj naše běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Získávání Týmových bonusů za cykly je velká zábava. Tento bonus je vyplácen za celkový objem podnikání vytvořený úsilím Vašich týmů. Vybudujete si dva týmy, jeden na levé straně a druhý na pravé straně. Toto nazýváme binárním systémem. V rámci tohoto systému jste vypláceni za tzv. cykly. Conligus vyplácí provize z celkového obratu, který vytváříte Vy a Váš tým. Podle množství získaných CV se jeden cyklus rovná 300 CV ve Vaší levé větvi a 150 CV ve Vaší pravé větvi, anebo opačně. Tento bonus má svůj vrchní limit, který se zvyšuje v závislosti na tom, jak stoupáte na kariérním žebříčku. Každý dokončený cyklus vyplácí 16,5 Euro v hotovosti a je vždy dorovnán až do 50% do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.). Pokud není cyklus dokončen a vy máte stále zbývající objem, pak tento objem bude uložen do zásoby, pokud byste ho někdy v budoucnu potřebovali. Mějte na paměti, že budování vašeho podnikatelského impéria je snadné! A abyste u nás uspěli, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti! Pokud si nejste jisti, kam umístit členy svého týmu, tak použijte náš systém pro automatické umisťování, který je již od začátku automaticky nastaven ve Vaší virtuální kanceláři. Systém automatického umisťování automaticky umístí Vaše nové členy týmu takovým způsobem, který maximalizuje Vaše příjmy. Stačí jen zaslat Váš sponzorský odkaz (který

5 naleznete ve své virtuální kanceláři v sekci Můj profil ) svým potencionálním kontaktům, a ti budou zaregistrovaní během pár vteřin. Je to tak snadné! A nezapomeňte, že registrace je zdarma! Cycle bonus je vyplácen jak hotově, tak i do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a vztahuje se na něj naše pravidlo o dostupnosti až po 21 dnech. Conligus Matching Bonus program je určen k motivaci Vás i Vašeho týmu k tomu, abyste byli úspěšní. Je to skutečně bonus plný výhod. Tento úžasný bonus vyplácí 10% z celkových výdělků z cyklu každého osobně zaregistrovaného člena týmu. A to ještě není vše, protože máme pro Vás ještě něco lepšího! Ve skutečnosti můžete vydělávat do hloubky několik generací! Pokud zaregistrujete člena, pak tento člen vytvoří Vaši první generaci. Když tento člen udělá to stejné, pak započne svou vlastní první generaci, jinými slovy tedy Vaší druhou generaci. Jako Pro člen můžete profitovat až ze 3 generací kvalifikovaných členů. A jako Executive člen můžete profitovat až do hloubky 5 generací pod Vámi. Tento bonus má dynamickou kompresi, to znamená, že ti členové, kteří nedosáhnou cyklu ve specifický den, budou vyloučeni. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času a vztahuje se na něj naše pravidlo čekací lhůty v délce 21 dnů. Jako Pro nebo Basic člen máte pouze jedno aktivní marketingové centrum a jako Executive člen máte 3 aktivní marketingová centra, která maximalizují Váš Cycle bonus, navíc Executive členství poskytuje Matching bonus do hloubky 5 generací, a to již hned od začátku. Proto je tedy Executive členství tou nejlepší volbou pro generování optimálního potenciálu příjmu. Během toho, jak v rámci Conligus budete růst jako lídr, budeme Vás odměňovat za Vaše nadšení. Naším cílem je podporovat a odměňovat naše lídry. Tento program odměn se nazývá Fond na rozvoj leadershipu (L.E.P). Když se dostanete na pozici Conligus Achiever budete za to patřičně odměňováni budete sdílet 3% z celkových měsíčních CV bodů společnosti Conligus, čímž našim lídrům poskytujeme podporu. Tento unikátní bonus je fantastickou motivací pro všechny velké hvězdy společnosti Conligus. Funguje to velmi jednoduše a je velmi férový, protože čím lépe se vyvíjí váš tým, tím rychleji budete v Conligus stoupat na našem kariérním žebříčku. Například: pomůžete svému týmu dosáhnout celkových 200 cyklů v bináru, přičemž zahrnuti jsou všichni členové z každé jednotlivé osobně sponzorované linie, a to bez ohledu na to, kde jsou v rámci Vaší organizace umístěni. Navíc k tomu získáte 90 cyklů a dostanete se na pozici 2 hvězdiček na našem kariérním žebříčku! Je to tak jednoduché! Pak automaticky získáte následné bonusy. L.E.P. 3 podíly B.E.P. podíly maloobchodní bonusy Matching bonus do hloubky 5 generací, které se sestávají nejméně z 200 cyklů Cycle bonus v hodnotě 90 násobku přibližně 25 Euro Zájezdy a mnohem více Staňte se Conligus lídrem a my Vás odměníme již nyní a i v budoucnu. Doufáme, že Vás brzy uvidíme na našich zájezdech.

6 Je pro nás důležité odměňovat naše lídry. Jedním ze způsobů odměny jsou naše zájezdy do různých zajímavých destinací, kde zažijí spoustu různé zábavy. Toho dosáhnete, když se stanete členem naší komunity, kde se budete moci přirozeně v rámci naší společnosti rozvíjet jako lídr. Díky našemu profesionálnímu Conligus Club manažerovi se zkušenostmi z odvětví volnočasových aktivit, bude Vaše dovolená opravdu nezapomenutelná. Nenechte si ujít informace o našem dalším zájezdu, které poskytujeme i na jiných mediálních kanálech. Abyste získali regionální odměny, musíte být na pozici 2 Hvězdiček, pro globální odměny musíte být na pozici 3 Hvězdiček. V Conligus víme, že jako lídr pracujete velmi tvrdě! A proto je nám potěšením poskytnout Vám za Vaši práci speciální odměnu. Jednou z prvních výhod členství v Conligus klubu je již od pozice 3 Hvězdiček a výše budete mít své osobní concierge služby, díky kterým zvládnete své každodenní povinnosti například zajištění rezervace hotelu, cest, telefonních hovorů a schůzek. My se o to postaráme! A Vy budete mít více času soustředit se na svou organizaci. Neváhejte a hned začněte budovat svou kariéru v Conligus! Bude nám potěšením Vám pomoci a nastavíme Vaše podnikání na autopilota! Vítejte v Conligus

Tato komunita je na 6 kontinentech a existuje ve více než 160 zemích světa. PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ VYDĚLÁVEJTE PENÍZE ŽIJTE SVÝM SNEM

Tato komunita je na 6 kontinentech a existuje ve více než 160 zemích světa. PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ VYDĚLÁVEJTE PENÍZE ŽIJTE SVÝM SNEM PŘEDSTAVTE SI, ŽE JSTE SOUČÁSTÍ EXKLUZIVNÍ KOMUNITY Užívejte si životní styl, o kterém jste zatím jen vždy snili, a staňte se součástí celosvětové exkluzivní komunity. Tato komunita je na 6 kontinentech

Více

Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ

Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ Obecné dotazy: O. Jak sledovat a spravovat moje provize u iwowwe? O. Kdykoli dojde k prodeji ve vaší struktuře, body objemu prodeje Dual Týmu budou nahromaděny

Více

AQUEL BEAUTY. Jak získat finanční ODMĚNY. 6 druhů příjmů. S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké

AQUEL BEAUTY. Jak získat finanční ODMĚNY. 6 druhů příjmů. S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké AQUEL BEAUTY Jak získat finanční ODMĚNY 6 druhů příjmů S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké 1. MALOOBCHODNÍ ZISK Nakupte produkty za velkoobchodní ceny (VOC) a prodejte za maloobchodní ceny (MOC).

Více

Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva!

Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva! KRÁLOVSKÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI ORGANO GOLD Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva! Czech Republic Platné od 10. 12. 2012 CONTENTS Přehled... 1 Kompenzační Plán... 2 Definice... 3 7 Způsobů

Více

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC PRVNÍ HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission Nabízíme našim partnerům možnost neomezených výdělků a finanční svobodu. To zajišťuje nejvíce inovativní systém odměňování

Více

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat?

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? Chcete-li být partnerem/partnerkou společnosti FOHOW, jednoduše podepíšete registrační smlouvu a koupíte si kontrakt (své byznys místo BM) na 300

Více

Společnost se představuje

Společnost se představuje ZDRAVÁ ČOKOLÁDA Společnost se představuje VÝROBEK ZNALOSTI NAČASOVÁNÍ SPOLEČNOST ODMĚNA 1 Systém odměn Ve společnosti MXI Corp považujeme naše spolupracovníky (Associates) za naše neocenitelné obchodní

Více

Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy

Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy 1. Způsoby vstupu do firmy Revidovaná verze z června 2011 Noví distributoři si mohou vybrat každou ze čtyř pozic / statusů: Stříbrný

Více

Filozofie Filozofií naší společnosti je soustavná péče a investice do našich partnerů.

Filozofie Filozofií naší společnosti je soustavná péče a investice do našich partnerů. Earth Power Vás zdraví! Společnost Mise a vize Earth Power je moderní dynamicky se rozvíjejíci firmou s globálním dosahem. Všechny úkoly realizuje s neustálou podporou svých partnerů a zároveň nabízí

Více

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE.

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Žijeme ve složité době! Ekonomické PROBLÉMY, DEPRESE a RECESE probíhají na celém

Více

REVOLUČNÍ SPONZOROVÁNÍ

REVOLUČNÍ SPONZOROVÁNÍ REVOLUČNÍ MARKETING - nejpoužívanější on-line vzdělávací systém pro síťový marketing v Česku a na Slovensku. REVOLUČNÍ SPONZOROVÁNÍ Naučte se pomocí transformačního a zároveň jednoduchého a velice účinného

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX

MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX Systém slev a provizí ENERGETIX (MARKETING PLÁN), vám umožňuje dosáhnout výhodných slev a bonusů při osobním odběru zboží a také finančních a podnikatelských úspěchů. Systém

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o.

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ PLÁN společnosti O SPOLEČNOSTI Společnost HANSLEY vznikla v roce 2005, jako nástroj vize zakladatelů, přinést v oblasti wellness novou kvalitu a inspirovat zákazníky novým pohledem na užívané

Více

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )!

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Investiční poradce: povolání s budoucností Povolání investičního poradce Vám

Více

Podnikání s Medicolux umožňuje každému splnit si vlastní cíle a sny!

Podnikání s Medicolux umožňuje každému splnit si vlastní cíle a sny! R E F E R E N Č N Í M A R K E T I N G Společnost Medicolux Europe, s. r. o. vyrábí a distribuuje výrobky pro zdravý životní styl a péči o tělo. Své výrobky nabízí prostřednictvím vlastní distribuční sítě

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

Za účelem kvalifikace do bonusového programu ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 musíte splnit následující požadavky:

Za účelem kvalifikace do bonusového programu ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 musíte splnit následující požadavky: Pokyny k bonusovému program ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 Popis programu Bonusový program ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 je motivační odměnou nabízenou Členům, kteří dosáhnou pozice

Více

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu.

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. > Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. Henry Ford Stiforp - Binary Multi-Level Marketing Produkty pro zviditelnění internetového prodeje

Více

Jak mi může pomoci věrnostní program?

Jak mi může pomoci věrnostní program? Jak mi může pomoci věrnostní program? POSÍLENÍM VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY Zavedení věrnostního programu je stávajícími zákazníky vnímáno jako krok vstřícnosti a ocenění ze strany Vás, obchodníka. PŘI ZÍSKÁVÁNÍ

Více

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Každý úspěšný člověk, jestliže chce dosáhnout svého cíle, se musí věnovat své práci na 100%. Náš cíl je jasný. Vydělávat snadno, rychle a neomezené

Více

nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení

nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení Provádějte své hotelové rezervace bez napětí a s jistotou, že jste nakoupili výhodně. Díky naší garanci nejlepší ceny ušetříte při přímé rezervaci požadovaného Vienna International Hotelu kromě času také

Více

KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI VEMMA EUROPE

KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI VEMMA EUROPE KOMPENZAČNÍ PLÁN 1 Rejstřík CV/QV - Body - Stejné v Kompenzačním plánu společnosti Vemma Europe, provizní objem (CV) i kvalifikační objem (QV) též pod názvem body jsou hodnotou spojenou se specifickým

Více

Jakýkoliv příjem, uvedený v jakémkoliv marketingovém materiálu Talk Fusion nepředstavuje nutně příjem, pokud nějaký, který společník Talk Fusion

Jakýkoliv příjem, uvedený v jakémkoliv marketingovém materiálu Talk Fusion nepředstavuje nutně příjem, pokud nějaký, který společník Talk Fusion 1 VÍTEJTE V Talk Fusion považujeme svoje nezávislé společníky za nejdůležitější element našeho podnikání Váš úspěch je náš úspěch. Vytvořili jsme proto velice prospěšný a přímočarý Kompenzační plán, který

Více

MAXIMALIZUJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST

MAXIMALIZUJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST MAXIMALIZUJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST S nu skin PŘIPRAVTE SE NA NADCHÁZEJÍCÍ ROK! Nu Skin je zde pro všechny. Prostřednictvím našich produktů a příležitosti. Chceme, abyste bez komplikací úspěšně budovali své

Více

10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM. Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní!

10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM. Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní! 10 DŮVODŮ PROČ SE STÁT RE/MAX MAKLÉŘEM Připojte se k úspěchu společnosti RE/MAX a staňte se makléřem RE/MAX již nyní! Systém RE/MAX Vám poskytne podnikatelskou nezávislost a zároveň podporu a výhody silné

Více

REGISTRACE - ARGUMENTY

REGISTRACE - ARGUMENTY REGISTRACE - ARGUMENTY Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á) V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost

Více

Jak použít dárkový voucher

Jak použít dárkový voucher Zvládněte s počítač Každý voucher je určen k jednorázovému použití. Voucher musí být uplatněn do konce jeho platnosti. Jedna osoba může použít jeden voucher z jedné série. Voucher v elektronické podobě

Více

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Varianta BASIC Obsahem balíčku je: webová stránka včetně: redakčního systému umožňujícího snadnou úpravu obsahu i neprofesionálním uživatelům,

Více

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ Datum účinnosti: 15. červen 2015 W W W. T A L K F U S I O N. C O M Vítejte V Talk Fusion považujeme naše nezávislé spolupracovníky za nejdůležitější

Více

Vaše personální agentura od roku 1993

Vaše personální agentura od roku 1993 Vaše personální agentura od roku 1993 2015 Vaše personální agentura od roku 1993 dlouholeté zkušenosti znalost pracovního trhu brněnského kraje vlastní databáze uchazečů spolupráce s jobs.cz a prace.cz

Více

Jak postupovat při hlídání dětí a jak si u toho tak trošku přivydělat

Jak postupovat při hlídání dětí a jak si u toho tak trošku přivydělat Jak postupovat při hlídání dětí a jak si u toho tak trošku přivydělat I. Předmluva II. Vize občanského sdružení, aneb co má sdružení v plánu? III. Členské příspěvky a rozvoj sdružení. Členské příspěvky

Více

WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST. Změna, na kterou jste čekali!

WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST. Změna, na kterou jste čekali! WOR(l)D GLOBAL NETWORK SKVĚLÁ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST Změna, na kterou jste čekali! A public Company SINGAPUR USA NEW YORK UK LONDÝN EVROPA ITÁLIE ČÍNA SHENZHEN RUSKO MOSKVA WOR(I)D GLOBAL NETWORK JE VEŘEJNÁ

Více

Možnosti přístupu do e-shopu YL

Možnosti přístupu do e-shopu YL Jak nakupovat produkty Young Living Veškeré produkty se jednoduše nakupují přes e-shop na originálních stránkách Young Living https://www.youngliving.org/cz/vologin.asp Pro přístup do e-shopu (tzv. virtuální

Více

Návod: Jak instalovat aplikace z App Store (vč. registrace bez platební karty)

Návod: Jak instalovat aplikace z App Store (vč. registrace bez platební karty) Návod: Jak instalovat aplikace z App Store (vč. registrace bez platební karty) Chcete stahovat různé aplikace do svého iphone? Jak si založit účet na itunes Store? Jak používat aplikaci App Store? App

Více

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací Marketingový Plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací 3 způsoby výdělku s Nakupuješ pro sebe, používáš výrobky Betterware: šetříš na provizi Prodáváš

Více

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce Marketingový plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce 1) 3 způsoby jak vydělat z - Kupuješ pro sebe, používáš výrobky: Šetříš na marži -

Více

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU 2 3 POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus

Více

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce.

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. POTŘEBUJI BYDLET Nabízíme vám produkty stabilních a silných partnerů:

Více

Nabídka řešení CRM pomocí

Nabídka řešení CRM pomocí Nabídka řešení CRM pomocí Obsah: Popis systému SugarCRM 2 Cena 3 Moduly a funkce 4 o Hlavní stránka 5 o Kalendář 6 o Obchody 7 o Reklamace 8 o Firmy 9 o Firmy detail 10 o Osoby 11 o Reporty 12 Testovací

Více

Časopis pro karosárny a lakovny

Časopis pro karosárny a lakovny pole position Časopis pro karosárny a lakovny Jaro 2015 Bezpečně do HODNOTA Investice, které se vyplatí VYTRVALOST Efektivní demontáž a montáž díky neúnavné nové generaci akumulátorů RENTABILITA Vyplatí

Více

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService Komplexní služba Nákladní pneumatiky Continental jsou konstruovány pro vaši maximální hospodárnost. Ovšem nejsou to jenom pneumatiky,

Více

ÚVODEM. Vážené klientky, vážení klienti,

ÚVODEM. Vážené klientky, vážení klienti, NEWSLETTER SRPEN 2011 ÚVODEM Vážené klientky, vážení klienti, Poslední prázdninový měsíc bychom vám rádi zpestřili několika novinkami naší cafeterie. Relax v pivní lázni či finské sauně, řízená degustace

Více

SYNERGY WORLDWIDE EUROPE FINANČNÍ PLÁN

SYNERGY WORLDWIDE EUROPE FINANČNÍ PLÁN CZ SYNERGY WORLDWIDE EUROPE FINANČNÍ PLÁN FINANČNÍ PLÁN MEGA-MATCH CZ pre-version 2010 PRVNÍ ČÁST: Stručný přehled DRUHÁ ČÁST: Důležité termíny TŘETÍ ČÁST: Jak se stát Členem týmu potřebné kroky ČTVRTÁ

Více

Jak nejlépe využít kartu Exclusive

Jak nejlépe využít kartu Exclusive Podrobné informace o kartě Generali a programu Exclusive naleznete na www.rb.cz a www.exclusiveprogram.cz. Jak nejlépe využít kartu Exclusive Příručka pro členy programu Exclusive Příručka pro držitele

Více

WEBTRANSFER česky. OTÁZKY a ODPOVĚDI

WEBTRANSFER česky. OTÁZKY a ODPOVĚDI WEBTRANSFER česky OTÁZKY a ODPOVĚDI Mikroúvěry od lidí k lidem (P2P) PŮJČÍ POSKYTOVATELÉ SPLÁCÍ ZÁJEMCI Proč vstoupit do projektu WEBTRANSFER zajímavé zhodnocení půjček 0,5-3% denně bonus za registraci

Více

Na co je Retarget? Jak Retarget využít?

Na co je Retarget? Jak Retarget využít? retarget manuál Retarget je službou kontextové reklamní sítě Etarget. Na rozdíl od klasické kontextové reklamy cílí na lidi, kteří navštíví Váš web. To znamená, že již mají základní znalost Vašich produktů

Více

TianDe krása a zdraví z Tibetu

TianDe krása a zdraví z Tibetu TianDe krása a zdraví z Tibetu TianDe v překladu znamená Nebeská dokonalost Společnost vznikla v Barnaulu, v samém srdci Altaje. Tiande to je rychle se rozvíjející společenství šťastných a úspěšných lidí.

Více

Staňte se naším partnerem a podpořte růst své fi rmy i zisku

Staňte se naším partnerem a podpořte růst své fi rmy i zisku Staňte se naším partnerem a podpořte růst své fi rmy i zisku Náš program partnerské spolupráce je šitý na míru vašim potřebám a pomůže vám uspět na měnícím se trhu Co potřebujete k úspěchu? Přilákat nové

Více

PROČ PRACOVNÍ PORTÁLY NESTAČÍ A PROČ SE FIRMY MUSÍ KONEČNĚ ZAČÍT ZABÝVAT SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI

PROČ PRACOVNÍ PORTÁLY NESTAČÍ A PROČ SE FIRMY MUSÍ KONEČNĚ ZAČÍT ZABÝVAT SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI PROČ PRACOVNÍ PORTÁLY NESTAČÍ A PROČ SE FIRMY MUSÍ KONEČNĚ ZAČÍT ZABÝVAT SOCIÁLNÍMI SÍTĚMI 2 Colorbee Insights Vám poskytují pravidelné komentáře, rady, tipy a aktuální informace z oblasti lidských zdrojů.

Více

Stav affiliate marketingu v České a Slovenské republice

Stav affiliate marketingu v České a Slovenské republice mariorozensky.cz Stav affiliate marketingu v České a Slovenské republice Možná jste již zaslechli mé oblíbené tvrzení, že pouze 2 % obchodníků využívají affiliate marketing. Affiliate trh sice neustále

Více

Poradce Portfolia. Dlouhodobé cíle, dlouhodobá spolupráce. www.vhi.cz

Poradce Portfolia. Dlouhodobé cíle, dlouhodobá spolupráce. www.vhi.cz Poradce Portfolia Dlouhodobé cíle, dlouhodobá spolupráce www.vhi.cz Čím se ve Viktor Hostinský Investments odlišujeme: Upřednostňuj zájmy ostatních nad zájmy své vlastní, a to i v případě, že to pro tebe

Více

JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU A DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU A DALŠÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH EDICE 2013 J a ks epr os a di t nafa c e booku adal š í c hs oc i ál ní c hs í t í c h Pr ů v o d c ep r ov š e c h n y, k d oc h t ě j í u s p ě t n e j e nn afa c e b o o k u JAK SE PROSADIT NA FACEBOOKU

Více

3 cesty, jak nejlépe propagovat

3 cesty, jak nejlépe propagovat 3 cesty, jak nejlépe propagovat ebook pro affiliate partnery programu Firmy 2.0 Napsala Stanislava Mrázková Affiliate manažerka pro Firmu 2.0 2012 Firma 2.0, 3 cesty, jak nejlépe propagovat Naučte se využívat

Více

Vítejte u REAL MORAVIA

Vítejte u REAL MORAVIA Vítejte u REAL MORAVIA Obsah: Chcete se podílet na dynamickém růstu realitní sítě REAL MORAVIA? Realitní franchising REAL MORAVIA v kostce Co je franchising? Vsaďte na jistotu Podmínky pro partnerství

Více

Regionální knihovna Karviná virtuálně. Moravská zemská knihovna v Brně 25. 11. 2009

Regionální knihovna Karviná virtuálně. Moravská zemská knihovna v Brně 25. 11. 2009 Regionální knihovna Karviná virtuálně Moravská zemská knihovna v Brně 25. 11. 2009 Osnova -úvod SecondLifeobecně -Avatar -město Bohemia - Regionální knihovna Karviná Second Life (Druhý život) -trojrozměrný

Více

Broker Trust služby finančním poradcům

Broker Trust služby finančním poradcům Broker Trust služby finančním poradcům Kdo je Broker Trust, a.s. Kdo je Broker Trust, a.s. BT je největší servisní organizace pro nezávislé finanční poradce a zprostředkovatele v ČR. Na trhu působíme od

Více

video komunikačními produkty Talk Fusion

video komunikačními produkty Talk Fusion Marketing na internetu se někdy může jevit jako nemožný úkol. E-mailový marketing je ale poměrně jednoduchá a neuvěřitelně účinná cesta; podle ředitele Direct Marketing Association má každý dolar, vynaložený

Více

CONCIERGE Unique Concept

CONCIERGE Unique Concept CONCIERGE Unique Concept CONCIERGE UNIQUE CONCEPT Virtuální svět budoucnosti vypráví o životě bez starostí. CONCIERGE Unique Concept nabízí takový svět již nyní. Svět, ve kterém je na dosah vše, co si

Více

Eaton Váš zdroj záložního napájení

Eaton Váš zdroj záložního napájení Program PowerAdvantage pro obchodní partnery společnosti Eaton Eaton Váš zdroj záložního napájení Správci IT a vnitropodnikových elektrických rozvodů mají v rámci firmy a vůči jejím zákazníkům odpovědnost

Více

Informace ze světa nedobrovolných dražeb.

Informace ze světa nedobrovolných dražeb. Informace ze světa nedobrovolných dražeb. Zúčastnili jsme se stovek nedobrovolných dražeb po celém Česku. Ukážeme vám skrytá místa s dražebními vyhláškami. Ukážeme vám na co si dát pozor, když dražíte

Více

JIŘÍ MAZUR. www.zivotnapravestrane.cz

JIŘÍ MAZUR. www.zivotnapravestrane.cz JIŘÍ MAZUR 13 TAJEMSTVÍ CESTY NA PRAVOU STRANU Efektivita úspěchu a skvělého života Efektivní jednání v životě Efektivní jednání v podnikání Získat co nejvíce s co nejmenším úsilím = čas = peníze! Být

Více

Prodejte své staré dveře

Prodejte své staré dveře Prodejte své staré dveře Kupte si v SAPELI nové dveře a za každé vaše staré získejte 500 Kč. Bonus 500 Kč Platí do 31. března 2015 SOUTĚŽ o další zajímavé ceny. Akce Kupte si naše nové dveře a my koupíme

Více

Pokyny pro zájemce o doškolovací kurzy

Pokyny pro zájemce o doškolovací kurzy Pokyny pro zájemce o doškolovací kurzy Doškolovací kurz pro pojišťovací zprostředkovatele a samostatné likvidátory pojistných událostí připravila Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále

Více

www.milionoveimperium.cz

www.milionoveimperium.cz www.milionoveimperium.cz David Kirš, autor Miliónového impéria a EmailAcademy uvádí ebook WEB MILIONÁŘE A KRUH BOHATSTVÍ Tento ebook (dokument) můžete šířit a přeposílat dále, ale pouze jako celek. Není

Více

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely.

Optimální půjčka vám umožní získat i neúčelovou část použitelnou na jakékoli nepodnikatelské účely. POTŘEBUJI PŮJČIT Jestliže potřebujete rychle půjčit finanční prostředky a hledáte solidního partnera, pak jste v Modré pyramidě na správné adrese. Díky půjčkám z naší nabídky si můžete jednoduše a bez

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 2. lekce Nadčasový obchodní nástroj jménem NETWORKING Co je vlastně byznys networking? Networking představuje velmi efektivní metodu pro malé

Více

>4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ. 4.a. Manažerská provize I. 4.b. Manažerská provize II. 4.c. Manažerská provize III. Průvodce

>4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ. 4.a. Manažerská provize I. 4.b. Manažerská provize II. 4.c. Manažerská provize III. Průvodce jdoucích nomina ních m síc struktura poradce musí mít v první linii min. jednu 15% v tev, jednu 12% v tev a jednu 9% v tev. >4. PŘÍJEM Z MANAŽERSKÝCH PROVIZÍ náleží poradci 1% manažerská provize p i spln

Více

PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB

PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB Nejdůležitější funkce Co je epayments ewallet? Jak používat zůstatek na kartě? 1 PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB Po úspěšné registraci do elektronických

Více

Šťastné a bohaté Vánoce 2055

Šťastné a bohaté Vánoce 2055 Šťastné a bohaté Vánoce 2055 Přejete si, aby Vaše vnoučata prožila ve stáří stejně bohaté Vánoce jako si letos dopřáváte i Vy? Nadělte jim pod stromeček Penzijní připojištění České pojišťovny. Nejkrásnější

Více

Návod k použití programu Business Plan

Návod k použití programu Business Plan Návod k použití programu Business Plan Osnova Po spuštění programu... 3 Otevření existujícího projektu... 4 Prostředí programu... 5 Váš obchodní plán... 6 Náhled a tisk... 6 Uložení... 6 Vážený uživateli,

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 1. lekce Doporučení => nejlepší zdroj nových zakázek Malé a střední firmy dennodenně hledají ať už nové nebo staré, osvědčené marketingové taktiky

Více

Přemýšlíte o investici do nového stroje? Příštích 60 sekund vám můžete ušetřit hodně peněz...

Přemýšlíte o investici do nového stroje? Příštích 60 sekund vám můžete ušetřit hodně peněz... Přemýšlíte o investici do nového stroje? Příštích 60 sekund vám můžete ušetřit hodně peněz... Správně hned od začátku Rozdíl je v chytrém způsobu práce Začít správně hned od začátku je více než dobrý nápad,

Více

Svoboda finanční a časová nezávislost Pospolitost vzájemná podpora Odpovědnost vzhledem ke klientovi

Svoboda finanční a časová nezávislost Pospolitost vzájemná podpora Odpovědnost vzhledem ke klientovi Průvodce kariérou VIZE Kravata dobrého poradce nedělá. Osobní přístup USUS PERSONALIS Klientům i našim partnerům nabízíme totéž. Odbornost, čas a soustředění. Protože čas je víc než peníze a soustředění

Více

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI JEUNESSE GLOBAL. Jako nezávislý distributor, rozumím a souhlasím s následujícím:

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI JEUNESSE GLOBAL. Jako nezávislý distributor, rozumím a souhlasím s následujícím: VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY SPOLEČNOSTI JEUNESSE GLOBAL Jako nezávislý distributor, rozumím a souhlasím s následujícím: 1. Jsem plnoletá a právně způsobilá osoba v souladu se zákony země mého bydliště.

Více

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY

ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY ONLINE KURZ K PŘÍPRAVĚ NA OFICIÁLNÍ ZKOUŠKY CAMBRIDGESKÉ UNIVERZITY Preliminary English Test PET (úroveň B1) nebo First Certificate in English FCE (úroveň B2) nebo Certificate of Advanced English CAE (úroveň

Více

služby GTAC Průvodce pro uživatele GTAC - centrálního střediska technické podpory společnosti Siemens PLM Software http://support.ugs.

služby GTAC Průvodce pro uživatele GTAC - centrálního střediska technické podpory společnosti Siemens PLM Software http://support.ugs. SIEMENS PLM SOFTWARE >> Význam Maintenance služby GTAC Aada f,jkhm Siemens PLM Software Průvodce pro uživatele GTAC - centrálního střediska technické podpory společnosti Siemens PLM Software http://support.ugs.com

Více

FLL VÝZKUMNÁ PREZENTACE 2013

FLL VÝZKUMNÁ PREZENTACE 2013 FLL VÝZKUMNÁ PREZENTACE 2013 Připravit se, Zůstat v bezpečí, Napravit škody V projektu přírodních živlů váš tým: Identifikuje komunitu, která by mohla být postižena přírodním živlem Popíše problém, který

Více

Firemní program Domino

Firemní program Domino Firemní program Domino pro zaměstnance společnosti SPŠ Mladá Boleslav Prezentace FP Domino BĚŽNÝ ÚČET V KČ Srovnání nabídky kont Perfekt Konto Extra Konto Premium Konto Měsíční kreditní obrat > 10 000

Více

TOTAL HOT DELUXE VLT CZK

TOTAL HOT DELUXE VLT CZK TOTAL HOT DELUXE VLT CZK Typ hry: válcová video hra s 4 otáčejícími se válci a 25 výherními liniemi Maximální sázka na 1 hru: 1000 Kč Maximální výhra z jedné hry: 200 000 Kč Maximální výhra s double up

Více

Nemáte Žádné Reference?

Nemáte Žádné Reference? Nemáte Žádné Reference? Pak mám pro vás dobrou zprávu. Každý začíná s tím, že žádné nemá. Všichni ale musíme odněkud začít. Z vlastní zkušenosti se mi nesčetněkrát potvrdilo, že když umístíte reference,

Více

Pravidla soutěže. xsocial vyhraj kopírováním ostatních! Obecné termíny

Pravidla soutěže. xsocial vyhraj kopírováním ostatních! Obecné termíny Pravidla soutěže xsocial vyhraj kopírováním ostatních! 1 Obecné termíny 1. V těchto Podmínkách jsou použité termíny: a) Soutěž je rozuměna Soutěž xsocial vyhraj kopírováním ostatních!, která je organizována

Více

Zaslat.cz - Manuál pro registraci do partnerského/affiliate programu

Zaslat.cz - Manuál pro registraci do partnerského/affiliate programu Zaslat.cz - Manuál pro registraci do partnerského/affiliate programu Nejdříve Vám chceme poděkovat za zájem o náš provizní program. Protože máme společný zájem, připravili jsme pro Vás návod, jak aplikaci

Více

Prodejte své staré dveře

Prodejte své staré dveře Prodejte své staré dveře Kupte si v SAPELI nové dveře a za každé vaše staré získejte 500 Kč. Bonus 500 Kč od 15. 12. 2014 do 31. 1. 2015 Akce platí pouze na prodejnách Sapeli Centrum. Akce Kupte si naše

Více

Způsob požádání o registraci v programu President Clubu a tedy i možnost využívat jeho výhod jsou následující:

Způsob požádání o registraci v programu President Clubu a tedy i možnost využívat jeho výhod jsou následující: 1. ÚVOD Tyto VŠEOBECNÉ PODMÍNKY programu President Club jsou doplněny OPERAČNÍMI PODMÍNKAMI programu, které podrobně určují proces získání a uplatnění PresiBodů, se zvláštnostmi pro každý druh operace,

Více

Jak úspěšně vstoupit na online trh

Jak úspěšně vstoupit na online trh Jak úspěšně vstoupit na online trh Ondřej Klega ACOMWARE s.r.o. www.acomware.cz ACOMWARE s.r.o. Hvězdova 1689/2a, 140 00 Praha 4 Tel.: 737 289 119 info@acomware.cz www.acomware.cz facebook.com/acomware

Více

Základní provize v systému MLM ZetClub

Základní provize v systému MLM ZetClub Základní provize v systému MLM ZetClub Každý prodejce může pod sebou zaregistrovat dalšího prodejce, ten zas dalšího atd. Každý prodejce, tedy může být buď zaregistrován přímo pod firmou, nebo má nad sebou

Více

Poj hrát hokej Část 5 Jak uspořádat úspěšný hokejový den pro dívky

Poj hrát hokej Část 5 Jak uspořádat úspěšný hokejový den pro dívky Praktická příručka k projektu Poj hrát hokej Část 5 Jak uspořádat úspěšný hokejový den pro dívky PŘEDSTAVENÍ Ženský lední hokej je jedním z nejrychleji se rozvíjejících týmových sportů na světě. Nejpopulárnější

Více

WebCare. Péče o Váš web. Pro-idea s.r.o., 2011 www.pro-idea.cz info@pro-idea.cz

WebCare. Péče o Váš web. Pro-idea s.r.o., 2011 www.pro-idea.cz info@pro-idea.cz WebCare Péče o Váš web Chceme pomáhat Vašemu Byznysu Dnes už nestačí mít pouze kvalitně zpracovanou internetovou prezentaci. Vaše konkurence už ji má také, a nebo na ní usilovně pracuje. Můžete být ale

Více

KLASICKÝ PRODEJ ZEMĚDĚLSKÝCH KOMODIT

KLASICKÝ PRODEJ ZEMĚDĚLSKÝCH KOMODIT KDO JSME? Jsme sdružení provýrobců rostlinné a živočišné výroby za účelem co nejefektivnějšího obchodování. Od tohoto uskupení si slibujeme dát všem partnerům stejné možnosti a zautomatizovat jejich každodenní

Více

ŽENY s.r.o. jsou projektem pro všechny ženy, které jsou posedlé životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní... Je určen ženám, jež hledají

ŽENY s.r.o. jsou projektem pro všechny ženy, které jsou posedlé životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní... Je určen ženám, jež hledají ŽENY s.r.o. jsou projektem pro všechny ženy, které jsou posedlé životem, prací, rodinou, koníčky, láskou či vášní... Je určen ženám, jež hledají inspiraci nebo se naopak inspirací touží stát. ŽENY s.r.o.

Více

Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO

Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO Výsledky průzkumu PMF 2015 Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO Jana Havlíčková, Preciosa, a.s.; členka představenstva PMF Kateřina Maršíková, Ekonomická fakulta, TUL Síla HR, Praha, Slovanský dům,

Více

Představení projektu. www.copaktoje.cz ÍH ÁL C JEDINÁ SVÉHO DRUHU. www.copaktoje.cz

Představení projektu. www.copaktoje.cz ÍH ÁL C JEDINÁ SVÉHO DRUHU. www.copaktoje.cz Představení projektu RA ÍH ORI GI NÍ HÁDA ÁL C N JEDINÁ SVÉHO DRUHU www.copaktoje.cz www.copaktoje.cz JAK HRA FUNGUJE? Naše hra Copak to je? je založená na jednoduchosti, bystrosti a znalosti. Jednou z

Více

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány?

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány? PLATEBNÍ BRÁNA ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ Co je to Platební brána? Platební brána je jednoduchá a bezpečná platební metoda. Platební brána umožňuje realizovat on-line platby za zboží a služby pomocí internetového

Více

Pay+ kiosky franšízová nabídka

Pay+ kiosky franšízová nabídka Pay+ kiosky franšízová nabídka Nabídka Nákup platebních samoobslužných kiosků/terminálů je jedním z nejvíce osvědčených způsobů, jak s malým kapitálem investovat ve všech zemích východní Evropy od roku

Více

Novinky v telekomunikacích. Petr Dusil, Product Manager Vodafone Czech Republic 19.11.2014 České Budějovice

Novinky v telekomunikacích. Petr Dusil, Product Manager Vodafone Czech Republic 19.11.2014 České Budějovice Novinky v telekomunikacích Petr Dusil, Product Manager Vodafone Czech Republic 19.11.2014 České Budějovice O Vodafone Vodafone Group ve světě Skupina má významnou působnost v Evropě, Africe, Austrálii

Více