Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní.

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní."

Transkript

1 Kompenzační plán Základní informace o kompenzačním plánu společnosti Conligus. Jedná se o kompenzační plán, který byl navržen přímo pro Vás tak, abyste s námi uspěli tak rychle jak to jen bude možné, díky tomu že všem zúčastněným stranám poskytuje vzájemnou synergii. Noví marketingoví partneři, rozhodli jste se jako budoucí lídři spojit se společně s naší společností, nazýváme to 3 výhrami a jsme na to pyšní. Je důležité, abyste zjistili, proč je tento kompenzační plán skutečně tak ohromující a velmi flexibilní, co se práce s ním týče. A proč budete moci dát své podnikání do rukou autopilota! Jen tímto způsobem z něj budete schopni získat maximum a duplikovat Vaše podnikání správným způsobem. Pamatujte, že je snadné začít, ale čím lépe si vše osvojíte, tím dříve se dostanete na vrchol se společností Conligus. Do Conligus se můžete zapojit zdarma. Nemusíte platit žádné denní, měsíční ani roční poplatky. Hned od začátku získáte virtuální kancelář, kde se seznámíte s konceptem Conligus, kde budete moci sledovat růst Vašeho podnikání, a také kde se dozvíte o všech novinkách. Nicméně abyste mohli získat jakýkoliv z našich štědrých bonusů, musíte se stát aktivním členem. Aktivním členem nebo marketingovým partnerem se stanete tak, že si zakoupíte příhozy platné na období 30 dní v hodnotě 40 CV, tím získáte status základního člena dražby, což je v rámci Conligus první krok. Jinými slovy tedy v Conligus platíte pouze za svůj marketing. Je to tak snadné! Existuje i rychlejší způsob jak se stát aktivním členem a jak získávat provize s dalšími benefity. Nyní Conligus nabízí 3 různé způsoby, jak můžete urychlit získávání svých výdělků od naší společnosti. Basic člen aukcí Pro člen aukcí Executive člen aukcí Jako Basic člen začínáte s 1 marketingovým centrem, 10 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 40CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 30 dní. Jako Pro člen začínáte s 1 marketingovým centrem, 1 podílem z fondu pro rozvoj podnikání (B.E.P.), 40 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 165 CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 45 dní.

2 Jako Executive člen začínáte se 3 marketingovým centrem, 4 podíly z fondu pro rozvoj podnikání (B.E.P.), 150 aukčními balíčky s 10 příhozy v každém balíčku, 575 CV, aktivním statusem pro získávání bonusů na 90 dní. Vždy budete mít možnost navýšit svůj aktivační status nákupem dodatečných coinů (mincí), které Vám pomohou v rozvoji podnikání. Každý coin také prodlužuje Váš aktivní status. Během období před oficiálním spuštěním počínaje od nynějška až do momentu oficiálního startu Vám nabízíme speciální propagační Executive balíček, díky kterému můžete začít jako Executive člen pouze za 349 Euro. Ujistěte se, že z této exkluzivní akce budete těžit, dokud platí! V Conligus existují dva způsoby získávání peněz: hotovost a virtuální peněženka (B.E.W). Jak Vaše osobní, tak i marketingové úsilí v rámci organizace, jsou odměňovány hotovostně na Váš účet. Pocházejí z: bonusu za cyklus, maloobchodního bonusu, promo bonusu, matching bonusu. Vypláceni budete každý den. Jakmile je Vaše provize dostupná na hotovostním účtu, můžete si ji vybrat přímo z Vaší osobní Conligus debetní karty, nebo ji převést na jiný libovolný účet. Důvod k vytvoření Conligus virtuální peněženky (B.E.W.) byl jednoduchý! Chtěli jsme Vám pomoci budovat Vaše podnikání tak rychle, jak jen to je možné, ale přitom Vám poskytnout bezpečný základ na kterém můžete dále stavět a díky tomu Vám pomohli zajistit bezpečný a dlouhodobý úspěch. Věříme totiž, že si to zasloužíte! Kolikrát jste již slyšeli o společnostech, které měly problémy jen kvůli tomu, že nechápaly fakt, že pro dlouhodobý úspěch je nutné investovat část svého výdělku zpět do podnikání? Ale díky naší virtuální peněžence (B.E.W.) je tento problém vyřešen. A Vy si nyní můžete být jistí, že Vaše podnikání vždy dostane tu správnou míru podpory, aby se přirozeně zdravě rozvíjelo a zajistilo Vám dlouhodobý úspěch. Conligus Vás odmění za Vaše osobní úsilí i za úsilí v rámci marketingových organizací, tím že dorovná Vaše hotovostní provize až do výše 50%. Dorovnáváme váš bonus za cykly, promo bonus a matching bonus. Tímto způsobem Vám pomáháme rozvíjet Vaše marketingové impérium a dosahovat cílů rychleji. Vaše B.E.P a L.E.P podíly Vám rovněž budou vypláceny na tento účet. Conligus vyplácí provize z celkového obratu, který jste vytvořili Vy a Váš tým, a to podle vytvořených CV! Conligus nevyplácí marketingovým partnerům za nábor nových členů žádné peníze. Vyplácí pouze na celkovou hodnotu vytvořených CV. Náš kompenzační plán je vytvořen tak, aby zajistil, že budujete své podnikání na pevném základě a že rozšiřování příjmů směrem k Vám i ke společnosti je opravdu snadné.

3 Jen začněte používat náš koncept Power Sampling (sdílení vzorků) a již brzy se dotknete hvězd! Tento bonus je srdcem Conligus kompenzačního plánu. A je navržen tak, aby Vám pomohl udržet Vaše týmové partnery uvnitř Vašeho podnikání na dlouhou dobu. Důvodem proč to funguje je, že Conligus navrhnul B.E.P fond na rozvoj podnikání, kde všichni členové, kteří se do tohoto fondu kvalifikují, sdílejí 10% z celkového měsíčního CV společnosti. Jako Pro člen získáte 1 podíl z celkového měsíčního CV Jako Executive člen získáte 4 podíly z celkového měsíčního CV Také každá nově registrovaná osoba, jejíž jste přímým sponzorem, Vám generuje podíly. Pokud sponzorujete nového člena ve Vaší organizaci, pak získáte více podílů. Pokud sponzorujete Pro člena, pak získáte 1 podíl navíc. Pokud sponzorujete Executive člena, pak získáte 4 podíly navíc. Dejte se do práce hned, abyste získali svůj podíl z fondu ještě tento měsíc. A pamatujte si, že jakmile máte své podíly, pak za ně budete již vždy vypláceni. U podílů není podmínkou být aktivní pro získávání provizí každý měsíc. Tento bonus se počítá vždy 5. den v měsíci, a to z celkových globálních Conligus CV za předchozí měsíc. A je vyplácen do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a je pro Vás dostupný vždy od 26. dne daného měsíce. Všechny úspěšné koncepty těží ze své schopnosti generovat zákazníky, a tím vytvářejí spolehlivý zdroj příjmů pro společnost. Strategie Conligus je snadná! Zajistit aby naši marketingové partnery získávali zákazníky co nejjednodušeji a nejrychleji, a také s nejnižší mírou rezistence. Pomáháme našim členům, aby svým zákazníkům doporučovali zakoupit produkty a služby přímo od naší společnosti. Když doporučíte koupi našich produktů, odměníme Vás retail (maloobchodním) bonusem! Výdělky, které získáte z Vašeho doporučení, představují vždy rozdíl mezi velkoobchodní a maloobchodní cenou. Je to tak snadné! Budete mít přístup do našeho oficiálního velkoobchodního ceníku, který je na stránce s produkty, která se nachází ve Vaší bezplatné virtuální kanceláři. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času, a to na základě celkového množství generovaného ve Vašich MC během dne. Tento bonus je vyplácen do Vaší hotovostní peněženky a vztahuje se na něj běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Abychom Vám v Conligus usnadnili hledání zákazníků, vytvořili jsme tzv. Promo Bonus. Chápeme, že ne každý rád prodává, a proto jsme v Conligus našli způsob, jak Vám pomoci získávat nové zákazníky tím, že jim můžete rozdávat vzorky zdarma což se nazývá Power Sampling. Rozdávání vzorků není nic nového, ale v Conligus se z něj stává extra silný nástroj! Jelikož fakticky nemáme žádné hranice, je snadné nás najít na sociálních sítích, a to prostřednictvím všech dostupných sociálních médií a jsme tedy nyní na internetu dostupní pro všechny.

4 Myslím, že s námi budete souhlasit, když prohlásíme, že většina lidí ocení možnost získat hezký produkt, navíc když je zdarma! Balíček s příhozy zdarma, které získáte zakoupením členského balíčku, jsou určeny k tomu, abyste jejich prostřednictvím propagovali své podnikání. Měli byste je rozdávat potencionálním budoucím zákazníkům nebo marketingovým partnerům. Když tito pozvaní lidé opravdu použijí tyto příhozy v aukci, pak získáte Promo Bonus tudíž, čím více lidí příhozy použije, tím více bonusů získáte. Je to tak snadné! Ujistěte se, že rozjedete své podnikání ne prostřednictvím prodeje, ale rozdáváním. Tento model je pro Vás nastaven tak, abyste se bavili, zatímco budujete své podnikání již od prvního dne! Abychom to pro Vás udělali ještě lepší, tak pokud se někdo z Vašich potencionálních kontaktů rozhodne stát se Marketingovým Partnerem, tak pak bude automaticky přidán do Vaší organizace. Budete tedy rozšiřovat svou organizaci tím, že budete rozdávat vzorky zdarma! No není to skvělé? Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času a celkové množství voucherů se aktivuje podle počtu zákazníků připojených k Vašemu účtu. Tento bonus je vyplácen v hotovosti a je rovněž dorovnán až do 50% do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.). Na tento bonus se vztahuje naše běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Leverage bonus je vyplácen našim marketingovým partnerům, kteří rádi ve svých organizacích vytvářejí okamžitý a rychlý start. Jsou to ti, kteří mají rádi rychlý start. Pokud se Vám to povede za méně než 30 dní a ve výsledku získáte nejméně 2300 CV, pak se automaticky dostanete na pozici Achiever a navíc k tomu získáte Leverage bonus v hodnotě 250 Euro. Například: začnete registrovat partnery do své organizace a díky Executive členství získáte 575 CV, z Pro 165 CV a z Basic členství 40 CV. Z toho vyplývá, že pokud během prvního měsíce do své organizace zaregistrujete 4 Executive členy, pak navíc na svůj účet získáte 250 Euro. Pamatujte tedy, že celkový objem, který nasbíráte, se bude počítat na extra motivaci, kterou poskytuje náš Leverage bonus. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času, a to z celkového objemu generovaného z prodejů plynoucích z Vašich marketingových center za posledních 30 dnů. Leverage bonus je vyplácen do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a vztahuje se na něj naše běžné pravidlo dostupnosti pro výběr po 21 dnech. Získávání Týmových bonusů za cykly je velká zábava. Tento bonus je vyplácen za celkový objem podnikání vytvořený úsilím Vašich týmů. Vybudujete si dva týmy, jeden na levé straně a druhý na pravé straně. Toto nazýváme binárním systémem. V rámci tohoto systému jste vypláceni za tzv. cykly. Conligus vyplácí provize z celkového obratu, který vytváříte Vy a Váš tým. Podle množství získaných CV se jeden cyklus rovná 300 CV ve Vaší levé větvi a 150 CV ve Vaší pravé větvi, anebo opačně. Tento bonus má svůj vrchní limit, který se zvyšuje v závislosti na tom, jak stoupáte na kariérním žebříčku. Každý dokončený cyklus vyplácí 16,5 Euro v hotovosti a je vždy dorovnán až do 50% do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.). Pokud není cyklus dokončen a vy máte stále zbývající objem, pak tento objem bude uložen do zásoby, pokud byste ho někdy v budoucnu potřebovali. Mějte na paměti, že budování vašeho podnikatelského impéria je snadné! A abyste u nás uspěli, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti! Pokud si nejste jisti, kam umístit členy svého týmu, tak použijte náš systém pro automatické umisťování, který je již od začátku automaticky nastaven ve Vaší virtuální kanceláři. Systém automatického umisťování automaticky umístí Vaše nové členy týmu takovým způsobem, který maximalizuje Vaše příjmy. Stačí jen zaslat Váš sponzorský odkaz (který

5 naleznete ve své virtuální kanceláři v sekci Můj profil ) svým potencionálním kontaktům, a ti budou zaregistrovaní během pár vteřin. Je to tak snadné! A nezapomeňte, že registrace je zdarma! Cycle bonus je vyplácen jak hotově, tak i do Vaší virtuální peněženky (B.E.W.) a vztahuje se na něj naše pravidlo o dostupnosti až po 21 dnech. Conligus Matching Bonus program je určen k motivaci Vás i Vašeho týmu k tomu, abyste byli úspěšní. Je to skutečně bonus plný výhod. Tento úžasný bonus vyplácí 10% z celkových výdělků z cyklu každého osobně zaregistrovaného člena týmu. A to ještě není vše, protože máme pro Vás ještě něco lepšího! Ve skutečnosti můžete vydělávat do hloubky několik generací! Pokud zaregistrujete člena, pak tento člen vytvoří Vaši první generaci. Když tento člen udělá to stejné, pak započne svou vlastní první generaci, jinými slovy tedy Vaší druhou generaci. Jako Pro člen můžete profitovat až ze 3 generací kvalifikovaných členů. A jako Executive člen můžete profitovat až do hloubky 5 generací pod Vámi. Tento bonus má dynamickou kompresi, to znamená, že ti členové, kteří nedosáhnou cyklu ve specifický den, budou vyloučeni. Tento bonus je kalkulován vždy o půlnoci středoevropského času a vztahuje se na něj naše pravidlo čekací lhůty v délce 21 dnů. Jako Pro nebo Basic člen máte pouze jedno aktivní marketingové centrum a jako Executive člen máte 3 aktivní marketingová centra, která maximalizují Váš Cycle bonus, navíc Executive členství poskytuje Matching bonus do hloubky 5 generací, a to již hned od začátku. Proto je tedy Executive členství tou nejlepší volbou pro generování optimálního potenciálu příjmu. Během toho, jak v rámci Conligus budete růst jako lídr, budeme Vás odměňovat za Vaše nadšení. Naším cílem je podporovat a odměňovat naše lídry. Tento program odměn se nazývá Fond na rozvoj leadershipu (L.E.P). Když se dostanete na pozici Conligus Achiever budete za to patřičně odměňováni budete sdílet 3% z celkových měsíčních CV bodů společnosti Conligus, čímž našim lídrům poskytujeme podporu. Tento unikátní bonus je fantastickou motivací pro všechny velké hvězdy společnosti Conligus. Funguje to velmi jednoduše a je velmi férový, protože čím lépe se vyvíjí váš tým, tím rychleji budete v Conligus stoupat na našem kariérním žebříčku. Například: pomůžete svému týmu dosáhnout celkových 200 cyklů v bináru, přičemž zahrnuti jsou všichni členové z každé jednotlivé osobně sponzorované linie, a to bez ohledu na to, kde jsou v rámci Vaší organizace umístěni. Navíc k tomu získáte 90 cyklů a dostanete se na pozici 2 hvězdiček na našem kariérním žebříčku! Je to tak jednoduché! Pak automaticky získáte následné bonusy. L.E.P. 3 podíly B.E.P. podíly maloobchodní bonusy Matching bonus do hloubky 5 generací, které se sestávají nejméně z 200 cyklů Cycle bonus v hodnotě 90 násobku přibližně 25 Euro Zájezdy a mnohem více Staňte se Conligus lídrem a my Vás odměníme již nyní a i v budoucnu. Doufáme, že Vás brzy uvidíme na našich zájezdech.

6 Je pro nás důležité odměňovat naše lídry. Jedním ze způsobů odměny jsou naše zájezdy do různých zajímavých destinací, kde zažijí spoustu různé zábavy. Toho dosáhnete, když se stanete členem naší komunity, kde se budete moci přirozeně v rámci naší společnosti rozvíjet jako lídr. Díky našemu profesionálnímu Conligus Club manažerovi se zkušenostmi z odvětví volnočasových aktivit, bude Vaše dovolená opravdu nezapomenutelná. Nenechte si ujít informace o našem dalším zájezdu, které poskytujeme i na jiných mediálních kanálech. Abyste získali regionální odměny, musíte být na pozici 2 Hvězdiček, pro globální odměny musíte být na pozici 3 Hvězdiček. V Conligus víme, že jako lídr pracujete velmi tvrdě! A proto je nám potěšením poskytnout Vám za Vaši práci speciální odměnu. Jednou z prvních výhod členství v Conligus klubu je již od pozice 3 Hvězdiček a výše budete mít své osobní concierge služby, díky kterým zvládnete své každodenní povinnosti například zajištění rezervace hotelu, cest, telefonních hovorů a schůzek. My se o to postaráme! A Vy budete mít více času soustředit se na svou organizaci. Neváhejte a hned začněte budovat svou kariéru v Conligus! Bude nám potěšením Vám pomoci a nastavíme Vaše podnikání na autopilota! Vítejte v Conligus

Tato komunita je na 6 kontinentech a existuje ve více než 160 zemích světa. PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ VYDĚLÁVEJTE PENÍZE ŽIJTE SVÝM SNEM

Tato komunita je na 6 kontinentech a existuje ve více než 160 zemích světa. PŘIDEJTE SE KE KOMUNITĚ VYDĚLÁVEJTE PENÍZE ŽIJTE SVÝM SNEM PŘEDSTAVTE SI, ŽE JSTE SOUČÁSTÍ EXKLUZIVNÍ KOMUNITY Užívejte si životní styl, o kterém jste zatím jen vždy snili, a staňte se součástí celosvětové exkluzivní komunity. Tato komunita je na 6 kontinentech

Více

BECOME PART OF EACH OTHERS GOALS AND DREAMS.

BECOME PART OF EACH OTHERS GOALS AND DREAMS. BECOME PART OF EACH OTHERS GOALS AND DREAMS. CONLIGUS TERMINOLOGIE MP S P O N Z O R CV C Y K L U S B. E. P L. E. P B. E. W B I N Á R N Í M A T C H I N G B O N U S MC J E D N O T N Ý T R O J I TÝ Marketingový

Více

Překlad Conligus webináře z 31.07.2014

Překlad Conligus webináře z 31.07.2014 Překlad Conligus webináře z 31.07.2014 Jste připravení? Dodáváme lidem odvahu. Staňte se součástí snů ostatních. Nastal čas na revoluci! Jste její součástí. Conligus Vítejte! Byl to velmi zajímavý týden,

Více

WOR(l)D GLOBAL NETWORK PRAVIDLA A PODMÍNKY VYPLÁCENÍ PROVIZÍ PRVNÍ A JEDINÝ PASIVNÍ RESIDUÁLNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ

WOR(l)D GLOBAL NETWORK PRAVIDLA A PODMÍNKY VYPLÁCENÍ PROVIZÍ PRVNÍ A JEDINÝ PASIVNÍ RESIDUÁLNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ WOR(l)D GLOBAL NETWORK PRAVIDLA A PODMÍNKY VYPLÁCENÍ PROVIZÍ PRVNÍ A JEDINÝ PASIVNÍ RESIDUÁLNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ WOR(l)D, JE BUDOUCNOST Naši partneři jsou středem naší pozornosti. Vážíme si vás a proto

Více

Tvoříme tradici Wellness

Tvoříme tradici Wellness Tvoříme tradici Wellness Kdo je NHT Global? Stabilní americká společnost, která láme rekordy už 13 let Revoluční online model podnikání, který nám ostatní závidí Působí na 38 trzích světa a své produkty

Více

Překlad Conligus webináře ze dne 14.08.2014

Překlad Conligus webináře ze dne 14.08.2014 Překlad Conligus webináře ze dne 14.08.2014 Dobrý večer a vítejte! Jmenuju se Stefan a budu vést dnešní webinář. Nejdříve bych se rád omluvil, jelikož mám dnes velmi špatné internetové připojení, takže

Více

AQUEL BEAUTY. Jak získat finanční ODMĚNY. 6 druhů příjmů. S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké

AQUEL BEAUTY. Jak získat finanční ODMĚNY. 6 druhů příjmů. S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké AQUEL BEAUTY Jak získat finanční ODMĚNY 6 druhů příjmů S Jeunesse je to rychlé, jednoduché a lehké 1. MALOOBCHODNÍ ZISK Nakupte produkty za velkoobchodní ceny (VOC) a prodejte za maloobchodní ceny (MOC).

Více

MOTTEM KLUBU JE ENJOY YOUR LIFE. VŠECHNY SLUŽBY JSOU ZAMĚŘENY NA ŽIVOTNÍ STYL A MYSLÍM, ŽE SI NAJDEŠ SVÉ OBLÍBENÉ PODNIKY. powered by A POKUD NE...

MOTTEM KLUBU JE ENJOY YOUR LIFE. VŠECHNY SLUŽBY JSOU ZAMĚŘENY NA ŽIVOTNÍ STYL A MYSLÍM, ŽE SI NAJDEŠ SVÉ OBLÍBENÉ PODNIKY. powered by A POKUD NE... MOTTEM KLUBU JE ENJOY YOUR LIFE. VŠECHNY SLUŽBY JSOU ZAMĚŘENY NA ŽIVOTNÍ STYL A MYSLÍM, ŽE SI NAJDEŠ SVÉ OBLÍBENÉ PODNIKY. A POKUD NE... KOMPENZAČNÍ PLÁN TYPY ČLENSTVÍ Podle Vaší pozice v klubu se stanovuje

Více

Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ

Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ Plán příjmu z Dual Týmu: Často kladené dotazy FAQ Obecné dotazy: O. Jak sledovat a spravovat moje provize u iwowwe? O. Kdykoli dojde k prodeji ve vaší struktuře, body objemu prodeje Dual Týmu budou nahromaděny

Více

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat?

SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? SÍŤOVÝ - OBCHODNÍ MARKETINK FOHOW jak začít vydělávat? Chcete-li být partnerem/partnerkou společnosti FOHOW, jednoduše podepíšete registrační smlouvu a koupíte si kontrakt (své byznys místo BM) na 300

Více

FUTURENET. Marketingový plán nově od 05.08.2015

FUTURENET. Marketingový plán nově od 05.08.2015 FUTURENET Marketingový plán nově od 05.08.2015 2 Marketingový plán Obsah Start 10 možností výdělků: 1. Sociální Media Bonus 2. Nejlepší Sponzor Bonus 3. Multimediální Bonus 4. Odbyt Bonus 5. Přátelský

Více

Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy

Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy Marketingový plán společnosti Winalite International pro zahraniční trhy 1. Způsoby vstupu do firmy Revidovaná verze z června 2011 Noví distributoři si mohou vybrat každou ze čtyř pozic / statusů: Stříbrný

Více

První revshare světový program na sociální platformě.

První revshare světový program na sociální platformě. První revshare světový program na sociální platformě. Nápad na FutureNet 2012 Start FutureNet 2014 Nový vzhled stránek 2015 FUTUREADPRO START DUBEN 2016 REKLAMA ONLINE - POTENCIÁL Online reklamní trh roste

Více

Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva!

Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva! KRÁLOVSKÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI ORGANO GOLD Je to jednoduché. Je to snadné, je to káva! Czech Republic Platné od 10. 12. 2012 CONTENTS Přehled... 1 Kompenzační Plán... 2 Definice... 3 7 Způsobů

Více

Filozofie Filozofií naší společnosti je soustavná péče a investice do našich partnerů.

Filozofie Filozofií naší společnosti je soustavná péče a investice do našich partnerů. Earth Power Vás zdraví! Společnost Mise a vize Earth Power je moderní dynamicky se rozvíjejíci firmou s globálním dosahem. Všechny úkoly realizuje s neustálou podporou svých partnerů a zároveň nabízí

Více

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC

HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ. SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission PRVNÍ MISSION ORGANIC PRVNÍ HYBRIDNÍ TERNÁRNÍ SYSTÉM ODMĚŇOVÁNÍ vytvořený společností organic mission Nabízíme našim partnerům možnost neomezených výdělků a finanční svobodu. To zajišťuje nejvíce inovativní systém odměňování

Více

MARKETING VÍTĚZE 2020

MARKETING VÍTĚZE 2020 Od 1. února 2014 jsou v marketingovém plánu TianDe změny. Obchodní společenství TianDe nabízí dvě formy spolupráce: OBCHODNÍ PARTNER a ÚSPĚŠNÝ ZÁKAZNÍK. MARKETING VÍTĚZE 2020 STÁT SE OBCHODNÍM PARTNEREM

Více

Webinář ze dne 8.10.2014

Webinář ze dne 8.10.2014 Webinář ze dne 8.10.2014 Odkaz na záznam webináře v angličtině: https://www.youtube.com/watch?v=a6gqe7okmyw&feature=youtu.be Přímo před sebou teď máte tu největší příležitost dneška. Přidejte se k této

Více

Europe. Marketingový plán

Europe. Marketingový plán Europe Marketingový plán PRÉMIE Z PRVNÍCH NÁKUPŮ - NOVÍ OCHODNÍ PARTNEŘI Obchodní pozice Nové registrace Odměny z nových registrací * Týdenní * MO Měsíční ** PO Globální Partner ronz ilver ilver Elitní

Více

Váš mistrovský. Plán Na Úspěch KOMPENZAČNÍ PLÁN

Váš mistrovský. Plán Na Úspěch KOMPENZAČNÍ PLÁN Váš mistrovský Plán Na Úspěch KOMPENZAČNÍ PLÁN VÁŠ MISTROVSKÝ PLÁN NA ÚSPĚCH ZAČÍNÁME Zda si chcete přivydělat pár stovek dolarů měsíčně nebo si přejete velký 5, 6 nebo 7 místný reziduální příjem, který

Více

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Marketingový plán

Pl P an a n Mar a ket ke itng n o g w o y Marketingový plán Plan Marketingowy Marketingový plán Marketingový plán 1. Sociální Média Bonus 2. Multimediální Bonus 3. Prodejní Bonus 4. Inzerentní prodejní Bonus 5. Přátelský Bonus 6. Odpovídající Bonus 7. Vedoucí Bonus

Více

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně

Jak najít své EW? Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Proč a jak budovat svou EW skupinu?! Jednoduše a efektivně Každý úspěšný člověk, jestliže chce dosáhnout svého cíle, se musí věnovat své práci na 100%. Náš cíl je jasný. Vydělávat snadno, rychle a neomezené

Více

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE.

Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Vítejte na Prezentaci Příležitosti Stiforp Profits Váš úspěch i úspěch všech v jakémkoliv podnikání z domova začíná ZDE. Žijeme ve složité době! Ekonomické PROBLÉMY, DEPRESE a RECESE probíhají na celém

Více

Questra Holdings / AGAM

Questra Holdings / AGAM Questra Holdings / AGAM O Společnosti Společnost Questra Holdings nabízí investorům po celém světě začít vydělávat a provádět své plány a sny při spuštění slibného podnikání: nákup a prodej akcií společností

Více

Jak mi může pomoci věrnostní program?

Jak mi může pomoci věrnostní program? Jak mi může pomoci věrnostní program? POSÍLENÍM VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY Zavedení věrnostního programu je stávajícími zákazníky vnímáno jako krok vstřícnosti a ocenění ze strany Vás, obchodníka. PŘI ZÍSKÁVÁNÍ

Více

Společnost se představuje

Společnost se představuje ZDRAVÁ ČOKOLÁDA Společnost se představuje VÝROBEK ZNALOSTI NAČASOVÁNÍ SPOLEČNOST ODMĚNA 1 Systém odměn Ve společnosti MXI Corp považujeme naše spolupracovníky (Associates) za naše neocenitelné obchodní

Více

GANO EXCEL PLÁN SPONZOROVÁNÍ A ODMĚŇOVÁNÍ

GANO EXCEL PLÁN SPONZOROVÁNÍ A ODMĚŇOVÁNÍ GANO EXCEL PLÁN SPONZOROVÁNÍ A ODMĚŇOVÁNÍ Plán sponzorování a odměňování GANO EXCEL PLÁN SPONZOROVÁNÍ A ODMĚŇOVÁNÍ NÁŠ RECEPT NA VYSOCE ÚSPĚŠNÝ PROGRAM ODMĚŇOVÁNÍ 1. Kumulativní systém Gano Excel využívá

Více

REVOLUČNÍ SPONZOROVÁNÍ

REVOLUČNÍ SPONZOROVÁNÍ REVOLUČNÍ MARKETING - nejpoužívanější on-line vzdělávací systém pro síťový marketing v Česku a na Slovensku. REVOLUČNÍ SPONZOROVÁNÍ Naučte se pomocí transformačního a zároveň jednoduchého a velice účinného

Více

Compensation_Plan_Detail CZ-EU E V R O P A VÍTEJTE

Compensation_Plan_Detail CZ-EU E V R O P A VÍTEJTE K O M P E N Z A Č N Í P L Á N K Y Ä NI E V R O P A VÍTEJTE Vítejte v Kyäni. Naším hlavním cílem je pomáhat otevřeným lidem zažívat víc a naplnit svůj potenciál včetně zlepšení svého zdravotního stavu,

Více

KRÁLOVSKÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI ORGANO GOLD. Je to snadné, je to prosté, je to káva!

KRÁLOVSKÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI ORGANO GOLD. Je to snadné, je to prosté, je to káva! KRÁLOVSKÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN SPOLEČNOSTI ORGANO GOLD Je to snadné, je to prosté, je to káva! Česká republika Platné od 10. 12. 2012 OBSAH Přehled... 1 Kompenzační Plán... 2 Definice... 3 7 Způsobů jak dostat

Více

NOVÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN

NOVÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN NOVÝ KOMPENZAČNÍ PLÁN TIENS REGION EVROPA V případě neshod a rozdílů v důsledku překladu platí anglická verze. TIENS si vyhrazuje všechna práva na 0změnu, interpretaci a úpravu kompenzačního plánu, pokud

Více

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací Marketingový Plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidí, než 100% vlastní prací 3 způsoby výdělku s Nakupuješ pro sebe, používáš výrobky Betterware: šetříš na provizi Prodáváš

Více

REGISTRACE - ARGUMENTY

REGISTRACE - ARGUMENTY REGISTRACE - ARGUMENTY Já už jsem toho vyzkoušel(a) tolik a nikde jsem nebyl(a) úspěšný(á) V přímém prodeji jde především o vytrvalost a cílevědomost. Pokud je kvalitní produkt prodává se sám. Máte možnost

Více

S hrdostí Vám představujeme v současnosti nejrychleji se rozvíjející společnost se síťovým marketingem na světě.

S hrdostí Vám představujeme v současnosti nejrychleji se rozvíjející společnost se síťovým marketingem na světě. S hrdostí Vám představujeme v současnosti nejrychleji se rozvíjející společnost se síťovým marketingem na světě. Společnost WOR(l)D Global Network je veřejná obchodní společnost se sídlem v Londýně, která

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN P L AT N Ý O D

MARKETINGOVÝ PLÁN P L AT N Ý O D MARKETINGOVÝ PLÁN P L AT N Ý O D 1. 1 1. 2 0 1 6 Obsah Úvod aneb než se do toho pustíme 2 Průvodce marketingovým plánem 4 První část marketingového plánu 8 Druhá část marketingového plánu 12 Pozice 14

Více

Možnosti přístupu do e-shopu YL

Možnosti přístupu do e-shopu YL Jak nakupovat produkty Young Living Veškeré produkty se jednoduše nakupují přes e-shop na originálních stránkách Young Living https://www.youngliving.org/cz/vologin.asp Pro přístup do e-shopu (tzv. virtuální

Více

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce

Tvoje cesta k úspěchu. Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce Marketingový plán Tvoje cesta k úspěchu Raději budu vydělávat 1% díky práci 100 lidi, než 100% díky své vlastní práce 1) 3 způsoby jak vydělat z - Kupuješ pro sebe, používáš výrobky: Šetříš na marži -

Více

KOMPENZAČNÍ PLÁN PRODEJE BROŽURA

KOMPENZAČNÍ PLÁN PRODEJE BROŽURA KOMPENZAČNÍ PLÁN PRODEJE BROŽURA Nu Skin je ROZDÍLEM. PROKAZATELNÝM. Díky partnerství s vámi se i nadále považujeme za skutečně vůdčí společnost v globální kompenzaci. Naše vize je naprosto jasná Stát

Více

nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení

nejlepší ceny záruka Obecné podmínky a ustanovení Provádějte své hotelové rezervace bez napětí a s jistotou, že jste nakoupili výhodně. Díky naší garanci nejlepší ceny ušetříte při přímé rezervaci požadovaného Vienna International Hotelu kromě času také

Více

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE?

LINKED AKADEMIE. Informace pro partnery PROČ PODPOŘIT? PROČ LINKED AKADEMIE? LINKED AKADEMIE Informace pro partnery PROČ LINKED AKADEMIE? LinkedIn je nejrychleji rostoucí profesní sociální síť Je efektivním nástrojem k k budování expertní značky hledání práce získávání nových klientů

Více

Šťastné a bohaté Vánoce 2055

Šťastné a bohaté Vánoce 2055 Šťastné a bohaté Vánoce 2055 Přejete si, aby Vaše vnoučata prožila ve stáří stejně bohaté Vánoce jako si letos dopřáváte i Vy? Nadělte jim pod stromeček Penzijní připojištění České pojišťovny. Nejkrásnější

Více

Na co je Retarget? Jak Retarget využít?

Na co je Retarget? Jak Retarget využít? retarget manuál Retarget je službou kontextové reklamní sítě Etarget. Na rozdíl od klasické kontextové reklamy cílí na lidi, kteří navštíví Váš web. To znamená, že již mají základní znalost Vašich produktů

Více

Ing. Petr Obešlo 8/2016

Ing. Petr Obešlo 8/2016 Ing. Petr Obešlo 8/2016 Co je opravdový pasivní příjem? Finanční příjem, který snadno nastartujete a dál už nemusíte vyvíjet téměř žádnou činnost k tomu, aby pokračoval Měl by mít dostatečně vysoký výnos

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX

MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX MARKETINGOVÝ PLÁN ENERGETIX Systém slev a provizí ENERGETIX (MARKETING PLÁN), vám umožňuje dosáhnout výhodných slev a bonusů při osobním odběru zboží a také finančních a podnikatelských úspěchů. Systém

Více

Podnikání s Medicolux umožňuje každému splnit si vlastní cíle a sny!

Podnikání s Medicolux umožňuje každému splnit si vlastní cíle a sny! R E F E R E N Č N Í M A R K E T I N G Společnost Medicolux Europe, s. r. o. vyrábí a distribuuje výrobky pro zdravý životní styl a péči o tělo. Své výrobky nabízí prostřednictvím vlastní distribuční sítě

Více

Marketingový plán. Marketingový plán je platný od 21. října

Marketingový plán. Marketingový plán je platný od 21. října Marketingový plán Pojmy 1. Marketingový plán plán odměn 2. ZUJ zaplacená účetní jednotka 3. VUJ výpočtová (provozní) účetní jednotka 4. Odměna připsání VUJ za osobní zprostředkování vkladů přímých investorů

Více

Úžasný rok 2017 Váš plán pro úspěšný nový rok

Úžasný rok 2017 Váš plán pro úspěšný nový rok Úžasný rok 2017 Váš plán pro úspěšný nový rok JANAPEKNA.CZ 1 Část 1 Než začneme: Jaký byl pro vás rok 2016? Vítejte! Než se pustíme do plánování vysněného roku 2017, musíme se podívat, jaký byl rok 2016.

Více

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )!

Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Budoucnost přinese více úspěchů! Spojte svoji budoucnost s kariérou u E&S Investments Czech Republic, s.r.o. (dále jen E&S )! Investiční poradce: povolání s budoucností Povolání investičního poradce Vám

Více

Jakýkoliv příjem, uvedený v jakémkoliv marketingovém materiálu Talk Fusion nepředstavuje nutně příjem, pokud nějaký, který společník Talk Fusion

Jakýkoliv příjem, uvedený v jakémkoliv marketingovém materiálu Talk Fusion nepředstavuje nutně příjem, pokud nějaký, který společník Talk Fusion 1 VÍTEJTE V Talk Fusion považujeme svoje nezávislé společníky za nejdůležitější element našeho podnikání Váš úspěch je náš úspěch. Vytvořili jsme proto velice prospěšný a přímočarý Kompenzační plán, který

Více

Hotel Collect Vítá vás Expedia

Hotel Collect Vítá vás Expedia Vítá vás Expedia Vítá vás Expedia Děkujeme, že jste se rozhodli pro spolupráci se skupinou Expedia, které patří mezinárodní síť předních značek cestovních služeb. Velmi nás těší, že vás můžeme přivítat

Více

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu

Marketingový Plán. Tvoje cesta k úspěchu Tvoje cesta k úspěchu Kategorie produktů Přírodní produkty kategorie wellness / zdraví / krása Italská pečující kosmeceutika a dekorativní kosmetika Výrobky pro domácnost a čistící prostředky 3 nezávislé

Více

PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB

PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB Nejdůležitější funkce Co je epayments ewallet? Jak používat zůstatek na kartě? 1 PRŮVODCE PRO POUŽÍVÁNÍ ELEKTRONICKÝCH PLATEB Po úspěšné registraci do elektronických

Více

WEBTRANSFER česky. OTÁZKY a ODPOVĚDI

WEBTRANSFER česky. OTÁZKY a ODPOVĚDI WEBTRANSFER česky OTÁZKY a ODPOVĚDI Mikroúvěry od lidí k lidem (P2P) PŮJČÍ POSKYTOVATELÉ SPLÁCÍ ZÁJEMCI Proč vstoupit do projektu WEBTRANSFER zajímavé zhodnocení půjček 0,5-3% denně bonus za registraci

Více

O čem je Historická příležitost?

O čem je Historická příležitost? Pro partnery O čem je Historická příležitost? Historická příležitost je více jak 24týdenní online program o tom, jak vydělat na neopakovatelné politicko-ekonomické změně důchodového systému v České republice,

Více

Harmony World Club. .: Úvodem :.

Harmony World Club. .: Úvodem :. Harmony World Club.: Úvodem :. Dovolte mi představit Vám klub, který nabízí svým členům možnost kvalitnějšího a zdravějšího životního stylu podloženého i příjmy z Vašich nákupů,,jsou nákupy, které stejně

Více

INSTALAČNÍ MANUÁL. www.excard.cz. powered by

INSTALAČNÍ MANUÁL. www.excard.cz. powered by INSTALAČNÍ MANUÁL JAKÉ PARTNERY HLEDÁME Budujeme věrnostní programy pro prémiové klienty. Tomuto zaměření odpovídá i volba partnerů. Měli by to být leadři ve svém oboru, poskytovatelé kvalitních služeb,

Více

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o.

MARKETINGOVÝ PLÁN. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ. společnosti. HANSLEY family club, s.r.o. MARKETINGOVÝ PLÁN společnosti O SPOLEČNOSTI Společnost HANSLEY vznikla v roce 2005, jako nástroj vize zakladatelů, přinést v oblasti wellness novou kvalitu a inspirovat zákazníky novým pohledem na užívané

Více

Jak použít dárkový voucher

Jak použít dárkový voucher Zvládněte s počítač Každý voucher je určen k jednorázovému použití. Voucher musí být uplatněn do konce jeho platnosti. Jedna osoba může použít jeden voucher z jedné série. Voucher v elektronické podobě

Více

Návod: Jak instalovat aplikace z App Store (vč. registrace bez platební karty)

Návod: Jak instalovat aplikace z App Store (vč. registrace bez platební karty) Návod: Jak instalovat aplikace z App Store (vč. registrace bez platební karty) Chcete stahovat různé aplikace do svého iphone? Jak si založit účet na itunes Store? Jak používat aplikaci App Store? App

Více

GROHE SMART. Jméno společnosti Jméno člena Číslo člena:

GROHE SMART. Jméno společnosti Jméno člena Číslo člena: GROHE SMART Jméno společnosti Jméno člena Číslo člena: 123 456 789 VÍTEJTE V GROHE SMART! BUĎTE SMART A STAŇTE SE PARTNEREM NEJVĚTŠÍHO VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU V OBLASTI KOUPELNOVÉ TECHNIKY! GROHE SMART byl

Více

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU 2 3 POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus

Více

Expedia Traveler Preference Vítá vás Expedia

Expedia Traveler Preference Vítá vás Expedia Vítá vás Expedia Vítá vás Expedia Děkujeme, že jste se rozhodli pro spolupráci se skupinou Expedia, které patří mezinárodní síť předních značek cestovních služeb. Velmi nás těší, že vás můžeme přivítat

Více

Nové trendy v outsourcingu

Nové trendy v outsourcingu poskytovatel služby Prezentace pro farmaceutické firmy Připravil MUDr. Zdeněk Jankových, MBA 6. listopadu 2012 www.pharmonia.cz Pharmonia poskytuje služby pro farmaceutické firmy, a to Recruitment, Outsourcing

Více

www.wwicorporation.com

www.wwicorporation.com WWI Group Corporation Panama Jsme společnost, která se specializuje na správu soukromého kapitálu a jeho zhodnocení cestou investování na forexových trzích. FOREX zaujímá jeden z největších podílů zaujímá

Více

VODAFONE Věrnostní program. Kateřina Weissová

VODAFONE Věrnostní program. Kateřina Weissová VODAFONE Věrnostní program Kateřina Weissová Vodafone vstoupil na trh 1.března 2000 jako 3.a nejrychleji se rozvíjející mobilní operátor v České republice. Počet zákazníků: 2,751 milionů (k 30.6.2008)

Více

Za účelem kvalifikace do bonusového programu ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 musíte splnit následující požadavky:

Za účelem kvalifikace do bonusového programu ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 musíte splnit následující požadavky: Pokyny k bonusovému program ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 Popis programu Bonusový program ELITNÍHO VOZIDLA společnosti SevenPoint2 je motivační odměnou nabízenou Členům, kteří dosáhnou pozice

Více

Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013

Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 Publikace je chráněna autorským právem Pavel Fara 2013 1 Dnešní internetový svět nabízí spoustu možností, jak si vydělat peníze, zlepšit rodinný rozpočet nebo si v důchodu finančně přilepšit. Jednou z

Více

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu.

Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. > Kdybych měl posledních pět dolarů, tak tři z nich věnuji na reklamu. Henry Ford Stiforp - Binary Multi-Level Marketing Produkty pro zviditelnění internetového prodeje

Více

Vaše personální agentura od roku 1993

Vaše personální agentura od roku 1993 Vaše personální agentura od roku 1993 2015 Vaše personální agentura od roku 1993 dlouholeté zkušenosti znalost pracovního trhu brněnského kraje vlastní databáze uchazečů spolupráce s jobs.cz a prace.cz

Více

HAYS CZECH REPUBLIC POSILUJEME VAŠI SPOLEČNOST NAŠÍ ODBORNOSTÍ. Obecná prezentace

HAYS CZECH REPUBLIC POSILUJEME VAŠI SPOLEČNOST NAŠÍ ODBORNOSTÍ. Obecná prezentace HAYS CZECH REPUBLIC POSILUJEME VAŠI SPOLEČNOST NAŠÍ ODBORNOSTÍ Obecná prezentace JSME PŘEDNÍM SVĚTOVÝM ODBORNÍKEM NA NÁBOR KOMPETENTNÍCH, PROFESIONÁLNÍCH A KVALIFIKOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ Presenter's name

Více

Pro Partnery v USA, Německu, Čechách, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Turecku. Programy Rozvoje Podnikání

Pro Partnery v USA, Německu, Čechách, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Turecku. Programy Rozvoje Podnikání Pro Partnery v USA, Německu, Čechách, Bulharsku, Litvě, Lotyšsku, Turecku Programy Rozvoje Podnikání 2011 2012 2011 2012 programy Rozvoje Podnikání Vystoupit na hlavní scéně Slavnosti Pracovního Úspěchu

Více

Vážení obchodní přátelé,

Vážení obchodní přátelé, Vážení obchodní přátelé, děkujeme za důvěru, kterou jste vložili do naší firmy svojí registrací. Přicházíte do prostředí stabilní zavedené výrobní společnosti, která klade obrovský důraz na kvalitu svých

Více

BUĎTE FLEXIBILNÍ BUDETE EFEKTIVNÍ

BUĎTE FLEXIBILNÍ BUDETE EFEKTIVNÍ BUĎTE FLEXIBILNÍ BUDETE EFEKTIVNÍ Flexibilita cesta k výkonu Světový průzkum, kterého se zúčastnily nadnárodní korporace, malé a střední firmy a veřejný sektor.* 83 % 61 % 58 % firem, které zavedly flexibilitu,

Více

Prezentace programu Odbory Plus na Vašem pracovišti

Prezentace programu Odbory Plus na Vašem pracovišti Prezentace programu Odbory Plus na Vašem pracovišti Využijte nabídky prezentace programu Odbory Plus v místě kde působí Vaše odborová organizace. Určete si místo a datum, kdy k vám dorazí tým Odbory Plus

Více

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků

7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7 osvědčených tipů jak vybudovat základnu věrných zákazníků 7. lekce Jak se stát doporučitelným Chcete si udělat z doporučení seriózní nástroj, díky kterému budete stabilně získávat nové zakázky a obchodní

Více

PRODUKTOVÉ ZINC and its AKCE influence on human body. Platnost: Určeno pro: Distributory TIENS registrované v regionu Evropa

PRODUKTOVÉ ZINC and its AKCE influence on human body. Platnost: Určeno pro: Distributory TIENS registrované v regionu Evropa PRODUKTOVÉ ZINC and its AKCE influence on human body Platnost: 27.4.2017 26.5.2017 Určeno pro: Distributory TIENS registrované v regionu Evropa Nábor nových distributorů NÁBOR ZINC and NOVÝCH its influence

Více

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace

Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Akční nabídka marketingového řešení pro neziskové organizace Varianta BASIC Obsahem balíčku je: webová stránka včetně: redakčního systému umožňujícího snadnou úpravu obsahu i neprofesionálním uživatelům,

Více

Unser Plan. Unser. Náš Plan. plán. Pro Váš úspěch

Unser Plan. Unser. Náš Plan. plán. Pro Váš úspěch Pro Váš úspěch Nabízíme jednoduchou obchodní příležitost Jste nezávislí ale nikdy sami! Co je pro Vás důležité? vedlejší příjem / alternativa k Vašemu povolání dlouhodobý, trvalý příjem být svým šéfem

Více

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService

ContiEuroService. ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService ContiTireManagement ContiBreakdownService ContiEuroService Komplexní služba Nákladní pneumatiky Continental jsou konstruovány pro vaši maximální hospodárnost. Ovšem nejsou to jenom pneumatiky,

Více

Prodejce kosmetiky FM Group Mám pro Vás zajímavou nabídku staňte se distributory kosmetiky FM Group. Právě teď je ta nejlepší doba stát se prodejcem značky FM Group Asi budete souhlasit, že vstoupit do

Více

TianDe krása a zdraví z Tibetu

TianDe krása a zdraví z Tibetu TianDe krása a zdraví z Tibetu TianDe v překladu znamená Nebeská dokonalost Společnost vznikla v Barnaulu, v samém srdci Altaje. Tiande to je rychle se rozvíjející společenství šťastných a úspěšných lidí.

Více

Stav affiliate marketingu v České a Slovenské republice

Stav affiliate marketingu v České a Slovenské republice mariorozensky.cz Stav affiliate marketingu v České a Slovenské republice Možná jste již zaslechli mé oblíbené tvrzení, že pouze 2 % obchodníků využívají affiliate marketing. Affiliate trh sice neustále

Více

INFORMAČNÍ KATALOG SLUŽEB

INFORMAČNÍ KATALOG SLUŽEB INFORMAČNÍ KATALOG SLUŽEB nabídka spolupráce Vážení přátelé! Dovolte mi, oslovit Vás s naší nabídkou na spolupráci při budování unikátního integrovaného systému, obsluhujícího pracovní trh DOBRÝ FLEK.

Více

Podnikání v oboru wellness je za posledních několik let nejrychleji rostoucím odvětvím. Záleží jen na vás, kolik si z koláče zisků odkrojíte právě

Podnikání v oboru wellness je za posledních několik let nejrychleji rostoucím odvětvím. Záleží jen na vás, kolik si z koláče zisků odkrojíte právě Podnikání v oboru wellness je za posledních několik let nejrychleji rostoucím odvětvím. Záleží jen na vás, kolik si z koláče zisků odkrojíte právě vy! Příjemný den, přinášíme další soubor informací, který

Více

Přemýšlíte o investici do nového stroje? Příštích 60 sekund vám můžete ušetřit hodně peněz...

Přemýšlíte o investici do nového stroje? Příštích 60 sekund vám můžete ušetřit hodně peněz... Přemýšlíte o investici do nového stroje? Příštích 60 sekund vám můžete ušetřit hodně peněz... Správně hned od začátku Rozdíl je v chytrém způsobu práce Začít správně hned od začátku je více než dobrý nápad,

Více

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány?

Musím se zaregistrovat, abych mohl(a) platit pomocí Platební brány? PLATEBNÍ BRÁNA ČASTO KLADENÉ DOTAZY - FAQ Co je to Platební brána? Platební brána je jednoduchá a bezpečná platební metoda. Platební brána umožňuje realizovat on-line platby za zboží a služby pomocí internetového

Více

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ

PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ PRVNÍ KOMPENZAČNÍ PLÁN NA SVĚTE S OKAMŽITÝM VYPLACENÍM PENĚZ Datum účinnosti: 15. červen 2015 W W W. T A L K F U S I O N. C O M Vítejte V Talk Fusion považujeme naše nezávislé spolupracovníky za nejdůležitější

Více

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce.

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. POTŘEBUJI BYDLET Nabízíme vám produkty stabilních a silných partnerů:

Více

JAK HRÁT ON-LINE? 0. PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ŠTÍT A SVÉ BARVY

JAK HRÁT ON-LINE? 0. PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ŠTÍT A SVÉ BARVY JAK HRÁT ON-LINE? 0. PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ ŠTÍT A SVÉ BARVY Budete si moci přizpůsobit tvar, formu a vzor znaku. Váš znak by měl do srdce soupeře vnést strach! Navíc, pokud se stanete význačným hráčem ADRENALYN

Více

Staňte se naším partnerem a podpořte růst své fi rmy i zisku

Staňte se naším partnerem a podpořte růst své fi rmy i zisku Staňte se naším partnerem a podpořte růst své fi rmy i zisku Náš program partnerské spolupráce je šitý na míru vašim potřebám a pomůže vám uspět na měnícím se trhu Co potřebujete k úspěchu? Přilákat nové

Více

Start Trh Spotřebitel Nápad Koncept Hodnocení. Rozpoznali jsme spotřebitelskou potřebu, kterou spotřebitel také pociťuje?

Start Trh Spotřebitel Nápad Koncept Hodnocení. Rozpoznali jsme spotřebitelskou potřebu, kterou spotřebitel také pociťuje? Potřeba Rychlá prověření Rozpoznali jsme spotřebitelskou potřebu, kterou spotřebitel také pociťuje? Spotřebitelé si nemyslí, že něco potřebují a čekají, pokud je ostatní spotřebitelé nepřesvědčí. Spotřebitelé

Více

Zpravodaj 1/2011. BULHARSKO Lozenec. BULHARSKO Carevo. Merlin, s all inclusive. Hermes, s all inclusive VELIKONOČNÍ NABÍDKA PRO ČLENY ABK:

Zpravodaj 1/2011. BULHARSKO Lozenec. BULHARSKO Carevo. Merlin, s all inclusive. Hermes, s all inclusive VELIKONOČNÍ NABÍDKA PRO ČLENY ABK: Vážení členové Alexandria bonus klubu, vítejte na stránkách jarního Zpravodaje ABK. Úvodem dovolte, abychom Vám popřáli krásné Velikonoce a příjemné prožití celého jara. Slunce již hřeje a tak je nejvyšší

Více

Znáš někoho, kdo nepoužívá Internet?

Znáš někoho, kdo nepoužívá Internet? Znáš někoho, kdo nepoužívá Internet? 84% populace ve světě používá Internet! 88% uživatelů se obává zneužití svého soukromí a jejich dat! Source: The Gartner Agency Source: Lieberman Software IT market

Více

Propagujte se efektivně a získejte více zákazníků KAMPANĚ NA PORTÁLU SVATBA.CZ

Propagujte se efektivně a získejte více zákazníků KAMPANĚ NA PORTÁLU SVATBA.CZ Propagujte se efektivně a získejte více zákazníků KAMPANĚ NA PORTÁLU SVATBA.CZ PŘEDSTAVENÍ NAŠEHO PORTÁLU Jsme největší svatební portál s katalogem svatebních dodavatelů v ČR. Naším cílem je usnadnění

Více

Motivační programy Firmy Dr. Nona International, Ltd. pro rok 2013

Motivační programy Firmy Dr. Nona International, Ltd. pro rok 2013 Motivační programy Firmy Dr. Nona International, Ltd. pro rok 2013 I. PODPORA NIŽŠÍCH STATUSŮ Konzultantský bonus S přáteli je cesta kratší! Pociťte sílu síťového marketingu hned na začátku cesty! Využijte

Více

TOP Katalog online řešení a služby pro podnikatele

TOP Katalog online řešení a služby pro podnikatele TOP Katalog online řešení a služby pro podnikatele Předmětem tohoto dokumentu je stručná charakteristika mezinárodních internetových multimediálních projektů poskytující moderní obchodní, propagační a

Více