Slovníček k učebnici Tamburin 1 - pokyny v pracovním sešitě

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Slovníček k učebnici Tamburin 1 - pokyny v pracovním sešitě"

Transkript

1 Slovníček k učebnici Tamburin 1 - pokyny v pracovním sešitě 1. lekce Ich und du Já a ty 1. Hry Udělej šipky. 2. Hrajeme si A) Přečti a namaluj obrázek. B) vystřihni a nalep (str.65) C) vystřihni a nalep (str. 65) nebo napiš věty. D) Najdeš slova? Napiš je. 3. Ano nebo ne? Čti a prohlédni si obrázky. Zakřížkuj: ano nebo ne? 4. Co patří do rámečku? Doplň písmena: 5. Abeceda a) Najdi cestu. Uspořádej podle abecedy. Pozor! Ne všechna písmena přijdou na řadu. b) Uspořádej slova podle abecedy. Zkus to nejdřív sám/sama. Napiš slova na lístečky a seřaď je. Jestliže to je moc těžké, udělej nejdříve cvičení c). c) Tady si můžeš slova ještě jednou napsat a své lístečky zkontrolovat. d) Nahoře stojí vedle každého písmena znak. To je tajné písmo. Dokážeš přečíst dopis? e) Napiš následující dopis tajným písmem. f) Napiš dopis (normálně nebo tajným písmem). 6. A kdo jsi ty? Napiš jména správně. 7. A kdo jsi ty? Kdo to je? a) Kdo to říká? Doplň značky. b) Napiš to. 8. Víš to? a) Vystřihni a nalep (str. 65) nebo napiš. b) Udělej šipky. 9. Uděláme si kostku. Rozloženou kostku ze strany 65 nalepíme na tvrdý papír, vystřihneme, slepíme a namalujeme body. 10. Čísla Napiš čísla. 11. Od jedničky do šestky. Napiš slova. Můžeš se podívat do cvičení Co je na druhé straně? Napiš čísla slovy. 13. Házíme kostkou. a) Seřaď věty do rozhovoru. b) Napiš text správně do sešitu 14. Můžu hrát s vámi? a) Kdo to říká? Nakresli hlavu a uspořádej. b) Dodělej komiks. Napiš věty do bublin. 15. Dobré ráno Udělej šipky. 16. Co se hodí? Napiš do bublin, co asi dotyčné osoby říkají. 2. lekce Komm, wir gehen nach Hause Pojď, půjdeme domů 1. Najdeš věty? Napiš věty správně. 2. Pojď, půjdeme si hrát. a) Prohlédni si obrázky. Napiš rozhovor. Zkus to nejdříve sám/sama. Pak můžeš provést kontrolu pomocí úkolu b). Pokud to bude moc těžké, udělej nejdřív úkol b).

2 b) Uspořádej věty do rozhovoru. Napiš k větám čísla.zkontroluj pak úkol a. 3. To je moje sestra Podívej se na první obrázek. Pak hledej, jak jdou věty v rozhovoru po sobě. 4. Počítáme Vypočítej. Napiš čísla slovy. 5. Co říkáš? Která odpověď je správná? Napiš čísla dole. 6. Kolik je jim let? (Jak je kdo starý?) a) Prohlédni si obrázky a napiš odpověď slovem. b) Prohlédni si obrázky. Napiš věty. 7. Co to je? Spoj čísla takhle: 8. Co následuje? Napiš následující číslo. 9. To říká Zuzka. Dokonči věty. 10. To je moje rodina Vystřihni a vlep (str. 67) nebo napiš. Doplň, co chybí. 11. Tassilova rodina Vystřihni a nalep (str. 67). 12. Puzzle V každém rámečku je otázka a odpověď. Která otázka se hodí? Vystřihni obrázky na str. 67, vyhledej správné číslo a polož lísteček na příslušné políčko dole. 13. Co říká Tassilo? Prohlédni si obrázek a doplň věty. 14. Co patří dovnitř? Doplň písmena. 15. Rýmy Doplň slova, která se rýmují. 3. lekce Schule, Schule, Schule Škola, škola, škola 1. Ve třídě. Udělej šipky. 2. Copak bys chtěl? Vystřihni a nalep (strana 69) nebo napiš. 3. Křížovka. Piš: 4. Hele, co se děje? Vystřihni a nalep (strana 69) 5. Barevný indián. Přečti čísla a barvy. Vymaluj. 6. Balónky. Napiš slova správně a vymaluj. 7. Obrázková skrývačka. Vystřihni (strana 69) a nalep. Linka ti pomůže. 8. Tříbarevná skrývačka. a) Vystřihni (strana 69) a nalep. Vymaluj kolonky barvami. b) Ke slovům namaluj malé obrázky. 9. Co se hodí? a) Udělej šipky. b) Napiš věty do sešitu. 10. Co chci dělat? Napiš. 11. Pepe dělá blbosti. Napiš správně. 12. Moje aktovka. a) Udělej šipky a to, co se nehodí, vyškrtej. b) Co patří do aktovky? Podtrhni tyto slova modře, zeleně nebo červeně. c) Napiš věty do sešitu. 13. Hádejte! Dobře si prohlédni obrázky. Co říká Petr? Dokonči věty. 14. Máš? Dokonči věty. 15. Taková blbost!

3 a) Podtrhni slova s ei-eu-ie-ö-ü. b) Která slova to jsou? 16. Kdo má? Prohlédni si obrázky a napiš odpovědi. 17. Co patří k sobě? a) Spojuj. b) Napiš věty z úkolu a) správně do sešitu. 4. lekce O je, o je, es tut so weh! Jau, jau, to to bolí! 1. Jak se tomu říká? Vystřihni a nalep (str. 71) nebo napiš. 2. Křížovka. a) Utvoř slova a napiš je na správné místo b) Přiřadˇ čísla k obrázku. 3. Abeceda a) Seřadˇ slova podle abecedy. Zkus to nejdříve sám/sama. b) Zde si můžeš slova ještě jednou zkontrolovat a porovnat se svým řešením. 4. Udělej si sám/sama hádanky. Seřadˇ slova tak, aby z počátečních písmen vzniklo nové slovo. Napiš do sešitu (bloku). 5. Tassilo si hraje na schovávanou. a) Co říká Tassilo? Napiš mein meine b) Nakresli šipky od vět k obrázku. 6. Taková blbost! Přečti a oprav věty. 7. Co říkají děti? a) Uspořádej věty do rozhovoru. Očísluj je. b) Napiš krátký příběh. c) Napiš ještě jeden příběh. Pozor, chyták! 8. Otázka a odpovědˇ Napiš odpovědi. 9. Petr je nemocný. Piš. 10. Co se hodí? Napiš dole čísla. 11. Co říkají děti? Najdeš věty? Napiš je. 12. Zuzka je nemocná. a) Prohlédni si obrázek. Pak hledej, jak jdou věty v příběhu za sebou. Najdeš cestu? b) Napiš příběh správně do sešitu. 13. Domino a) Spoj dominové kostky. b) Udělej si domino. 14. Puzzle Co je správně? Vystřihni části obrázku na str. 71, vyhledej číslo a polož pak dílek dole na správné políčko. 15. Nemůžu malovat. a) Prohlédni si obrázek. Uspořádej věty do rozhovoru. Očísluj je. b) Kdo to říká? Maria nebo Tobias? Napiš M nebo T. Na co se ptá Tobias? Podtrhni: Schreibst du? Kdo má vodovky? 16. Kde jsou schovaná slova? Najdi 8 slov. Napiš slova k obrázkům. 17. Jídlo a pití. Vystřihni a nalep. (str. 71) Co můžeš jíst? Co pít? 18. Co jím a piju rád/a? a) Najdi cestu a napiš věty.

4 b) A tedˇ ty. c) Dokonči věty. 5. lekce Verkleiden Převlékání 1. Obrázková skrývačka. Vystřihni (strana 73) a nalep. 2. Kde jsou schovaná slova? a) Najdi těchto osm slov. b) Najdeš ještě osm jiných slov? c) Seřaď slova podle abecedy. Napiš do sešitu. 3. Křížovka a) Kam patří tahle slova? b) Napiš čísla z křížovky. 4. Čtyři barvy. Namaluj obrázky z třetího úkolu. 5. Čtyřbarevná skrývačka. a) Vystřihni a nalep. (strana 73) Vymalauj kolonky. b) Napiš věty do sešitu. 6. Co patří k sobě? a) Spoj. b) Napiš věty správně do sešitu. c) Vymysli nové věty. Napiš je do sešitu. 7. Přestrojování. a) Vystřihni a nalep (strana 73) nebo napiš. b) Namaluj oblečené osoby. 8. Jsem klaun. a) Vystřihni. (strana 75) b) Čti o oblékni klauna. c) Čti a svlékni klauna. 9. Takový nesmysl! a) Prohlédni si obrázek a čti. b) Napiš správně věty a namaluj. 10. Slabiková hádanka. Kdo je to? Hledej slabiky a napiš slova pod obrázky. 11. Křížovka. Napiš slova správně do křížovky. 12. Co se tady děje? Dokonči věty. 13. Hrajeme si na převlékání. a) Čím chci být? Dokonči věty. b) Co potřebuji? Dokonči věty. 14. Kašpárek by chtěl kouzlit. a) Čti a seřaď obrázky. Vepiš čísla. b) Tajné písmo! Která slova to jsou? 6. lekce Mein und dein Můj a tvůj 1. Puzzle. Co je správně? Vystřihni části obrázku na str. 77, vyhledej číslo a polož pak dílek dole na správné políčko. 2. Kde jsou ty věci? Pozorně si prohlédni obrázek a napiš.

5 3.Můj penál. Piš: ist - sind 4. Já mám tolik věcí. A ty? Prohlédni si obrázky. Dokonči věty. 5. Moje věci jsou pryč. a) Spoj. b) Napiš věty správně do sešitu. 6. Pětibarevná skrývačka. Vystřihni a nalep (strana 77). Vymaluj sloupce: 7. Co pak to je? Prohlédni si obrázky a napiš. 8. Jaké jsou ty věci? Dokonči věty. 9. To jsem já! Dokonči věty. 10. To je Billy. a) Čti a maluj. b) Podtrhni. 11. Najdi rozdíly. Pozorně si prohlédni obrázek A. Nyní si pozorně prohlédni obrázek B. Co je pryč? Piš: 12. Co a jak? Vystřihni a nalep (strana 79) nebo napiš. Také vymaluj obrázky. 13. Obrázková skrývačka. a) Vymaluj sloupce. b) Vystřihni a nalep. (Strana 79) 14. Kde jsou hračky? a) Napiš slova správně. b) Kde jsou hračky? Nakresli k obrázku šipky. c) Vymaluj obrázky: d) Napiš do svého sešitu otázky. 15. Co patří k sobě? a) Spoj. b) Napiš věty správně do svého sešitu. c) Napiš další věty: 16. Co říkají děti? Najdi cestu a napiš věty. 17. Jaké jsou hračky? Co je správně? Vepiš čísla dolů. 18. Křížovka. Napiš protiklady. 19. Věci dělají hlouposti. Prohlédni si obrázek a přečti slova. Napiš slova na správné místo. 20. Co dělají děti? Prohlédni si obrázky a napiš věty. 21. Co dělají děti rády. Vystřihni a nalep. (Strana 79) 22. Jak nudné! a) Přečti si příběh a prohlédni si obrázky. b) Každé číslo v textu je jedno slovo. Tady jsou ta slova. Napiš k nim čísla. c) Napiš příběh správně do svého sešitu. 7. lekce Der Wolf und die Hexe Vlk a čarodějnice 1. Co je to? Prohlédni si obrázek a přečti otázku. Napiš odpověď.

6 2. Najdeš zvířátka? Vymaluj všechna políčka označená tečkou. Jaká zvířátka jsou schovaná? Vypiš je. 3. Příběh "Vlk a čarodějnice" a) Prohlédni si obrázky. Přečti otázky. Umíš vyprávět ten příběh? b) Ještě jednou si přečti otázky. Nyní napiš odpovědi. Otázky ti pomohou. Na každou linku patří jednou slovo 4. Kde (pak) jsou všichni? a) Prohlédni si obrázek a napiš. b) Co dělají zvířátka, kašpárek a čarodějnice? Prohlédni si obrázek a napiš.

Hraj si a procvičuj. pracovní listy k učebnici Prvouka pro 1. ročník

Hraj si a procvičuj. pracovní listy k učebnici Prvouka pro 1. ročník Hraj si a procvičuj 1 pracovní listy k učebnici Prvouka pro 1. ročník hraj si a procvičuj pracovní listy k Prvouce pro 1. ročník Autorka: Mgr. Vendula Chmelíková Ilustrace: Kateřina Matulová Autoři a zdroje

Více

MATEMATIKA - 1. 6. ročník Pracovní listy. ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Projekt Základní školy Cheb, Kostelní náměstí 14

MATEMATIKA - 1. 6. ročník Pracovní listy. ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Projekt Základní školy Cheb, Kostelní náměstí 14 MATEMATIKA - ročník Pracovní listy ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Projekt Základní školy Cheb, Kostelní náměstí Obsah učiva dle tématického plánu ARITMETIKA Učivo Časová dotace PL strana OPAKOVÁNÍ UČIVA Z ROČNÍKU

Více

Pracovní sešit I k hodnocení čtenářské gramotnosti pro žáky 4. ročníků ZŠ (podzimní období)

Pracovní sešit I k hodnocení čtenářské gramotnosti pro žáky 4. ročníků ZŠ (podzimní období) Pracovní sešit I k hodnocení čtenářské gramotnosti pro žáky 4. ročníků ZŠ (podzimní období) Sešit vznikl jako výstup klíčové aktivity EVALUAČNÍ NÁSTROJE PRO HODNOCENÍ ČTENÁŘSKÝCH KOMPETENCÍ v projektu

Více

Vybrané kapitoly učiva ZŠ inspirace nejen pro dobrovolníky

Vybrané kapitoly učiva ZŠ inspirace nejen pro dobrovolníky Vybrané kapitoly učiva ZŠ inspirace nejen pro dobrovolníky Vybrané kapitoly učiva ZŠ inspirace nejen pro dobrovolníky Karolína Fojtová Vendula Karasová Alžběta Stropnická Člověk v tísni, o.p.s. 2011 Projekt

Více

Co dělat v prvních týdnech, když k nám žák s OMJ přijde

Co dělat v prvních týdnech, když k nám žák s OMJ přijde Co dělat v prvních týdnech, když k nám žák s OMJ přijde Příloha výstupu PS ČJ a PS 1. stupeň. Následující text zachycuje zkušenosti čtyř učitelek ZŠ se začleňováním žáků s odlišným mateřským jazykem do

Více

Metodika. Materiál je určen pro předmět Německý jazyk II v 8. ročníku k tématu Kde a kdy? v 7. lekci učebnice Deutsch mit Max I.díl.

Metodika. Materiál je určen pro předmět Německý jazyk II v 8. ročníku k tématu Kde a kdy? v 7. lekci učebnice Deutsch mit Max I.díl. Pořadové číslo 1-8.r. Název materiálu PŘEDLOŽKY UM, AM, IM Autor Použitá literatura a zdroje Fraus, Plzeň 00, 7-74 sešit Fraus, Plzeň 00, 0-7 Metodika Materiál je určen pro předmět Německý jazyk II v 8.

Více

Komunikace: Studenti se naučí základní slovní zásobu týkající se rodiny příbuzenské vztahy, jméno, věk, jaký kdo je (adjektiva).

Komunikace: Studenti se naučí základní slovní zásobu týkající se rodiny příbuzenské vztahy, jméno, věk, jaký kdo je (adjektiva). Lekce 4 Komunikace: Studenti se naučí základní slovní zásobu týkající se rodiny příbuzenské vztahy, jméno, věk, jaký kdo je (adjektiva). Gramatika: Studenti se naučí se používat nominativ sg. posesivních

Více

Katalog Oskola, školní rok 2014/2015

Katalog Oskola, školní rok 2014/2015 Katalog Oskola, školní rok 2014/2015 Vážení čtenáři, zákazníci a příznivci naší firmy, dostává se Vám do rukou náš nový katalog pro školní rok 2014/2015. Tento školní rok je již čtvrtým rokem, kdy jsou

Více

PRACOVNÍ LISTY. doučování a rozvoj PC dovednos

PRACOVNÍ LISTY. doučování a rozvoj PC dovednos PRACOVNÍ LISTY doučování a rozvoj PC dovednos Tato publikace vznikla v rámci projektu Najdi svou cestu financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání

Více

Příloha č. 1 Zásobník didaktických her a pomůcek

Příloha č. 1 Zásobník didaktických her a pomůcek Příloha č. 1 Zásobník didaktických her a pomůcek Tento zásobník slouží jako inspirace pro pedagogy k práci v oblasti výchovy řeči dětí. Všechny uvedené hry a činnosti jsou pouze inspirativní lze je obměňovat

Více

Prvouka. Pracovní listy pro žáky ZŠ. 1.ročník

Prvouka. Pracovní listy pro žáky ZŠ. 1.ročník Začlenění průřezových témat do učiva 1.stupně ZŠ Prvouka Pracovní listy pro žáky ZŠ 1.ročník Tento výukový materiál je součástí metodiky a materiálů s aktivitami na interaktivní tabuli pro výuku prvouky

Více

Č L O V Ě K A J E H O S V Ě T. Člověk a jeho zdraví. Pracovní sešit pro 4. a 5. ročník základní školy

Č L O V Ě K A J E H O S V Ě T. Člověk a jeho zdraví. Pracovní sešit pro 4. a 5. ročník základní školy Č L O V Ě K A J E H O S V Ě T Michaela Jančová Člověk a jeho zdraví Pracovní sešit pro 4. a 5. ročník základní školy O b s a h Obsah... 3 Použité značk y... 3 Opakování...4 Péče o zdraví... 6 Poznáváme

Více

Č L O V Ě K A J E H O S V Ě T LIDÉ KOLEM NÁS

Č L O V Ě K A J E H O S V Ě T LIDÉ KOLEM NÁS Č L O V Ě K A J E H O S V Ě T Karin Šulcová LIDÉ KOLEM NÁS Pracovní sešit pro 4. a 5. roční k základní školy Lektorovaly: RNDr. Irena Smolová, Ph.D.; Mgr. Jana Svobodníková; Eva Pechová Recenzovali: PaedDr.

Více

Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace. Název školy: Mgr. Karla Sekaninová. Období: 2.

Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace. Název školy: Mgr. Karla Sekaninová. Období: 2. Název školy: Základní škola a Mateřská škola Velké Albrechtice, příspěvková organizace Číslo projektu: CZ.1.07/1.4.00/21.2557 Autor: Mgr. Karla Sekaninová Období: 2. duben 2012 Název: VY_32_INOVACE_14_ČJ1

Více

Ondřej Matula ČESKÝ DEN. Manuál pro učitele

Ondřej Matula ČESKÝ DEN. Manuál pro učitele Ondřej Matula ČESKÝ DEN Manuál pro učitele Člověk v tísni o.p.s. Projekt Varianty 2007 Tento manuál byl financován v rámci Programů na podporu aktivit v oblasti integrace cizinců na území ČR pro rok 2007

Více

starší žáci PoznejBibli / 3

starší žáci PoznejBibli / 3 Vyplň následující údaje: Věk: Datum narození: Jméno: Adresa: Vedoucí skupiny: biblické příběhy pro starší žáky PoznejBibli 1. LEKCE: Noe a potopa - Stavba archy Máte ve škole pravidla? Většinou nemáme

Více

PRVOUKA 3. Pracovní listy. ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Projekt Základní školy Cheb, Kostelní náměstí 14

PRVOUKA 3. Pracovní listy. ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Projekt Základní školy Cheb, Kostelní náměstí 14 PRVOUKA 3 Pracovní listy ŠKOLA ZÁKLAD ŽIVOTA Projekt Základní školy Cheb, Kostelní náměstí 14 Měl bych znát : 1. - orientaci ve svém okolí a okolí školy, nejkratší cestu do školy 2. - svoji rodinu, blízké

Více

ALARM ZAŘAZENÍ DOPRAVNÍ VÝCHOVY DO PŘEDMĚTU

ALARM ZAŘAZENÍ DOPRAVNÍ VÝCHOVY DO PŘEDMĚTU ALARM ZAŘAZENÍ DOPRAVNÍ VÝCHOVY DO PŘEDMĚTU Leden 2009 Číslo projektu: 1F44/L/058/050 Zadavatel: Ministerstvo dopravy Styčný pracovník: Blanka Sunkovská Datum: leden 2009 Zodpovědný řešitel: Mgr. Iva Provalilová

Více

VY_12_INOVACE_ČJL2_01-36 ZÁZNAMOVÝ ARCH ověření nově vytvořených/inovovaných materiálů

VY_12_INOVACE_ČJL2_01-36 ZÁZNAMOVÝ ARCH ověření nově vytvořených/inovovaných materiálů VY_12_INOVACE_ČJL2_01-36 ZÁZNAMOVÝ ARCH ověření nově vytvořených/inovovaných materiálů Název školy Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/21.1278 Název projektu Pojďte s námi

Více

Lekce 1. Str. 7/cv. 6 Řešení: Studenti poslouchají několikrát (podle potřeby). Schéma 1C. Česky krok za krokem 2 Manuál pro učitele Lekce 1

Lekce 1. Str. 7/cv. 6 Řešení: Studenti poslouchají několikrát (podle potřeby). Schéma 1C. Česky krok za krokem 2 Manuál pro učitele Lekce 1 Lekce 1 Str. 7/cv. 1 Učitel vyzve studenty, aby si představili, že žena na fotografii je jejich nová kolegyně. Na co by se jí zeptali a jak by otázku formulovali? Studenti doplňují otázky ve cvičení 1.

Více

Naše tělo PRACOVNÍ SEŠIT PRO 3. ROČNÍK. Autor: Mgr. Šárka Bartošová, Mgr. Dagmar Barnetová

Naše tělo PRACOVNÍ SEŠIT PRO 3. ROČNÍK. Autor: Mgr. Šárka Bartošová, Mgr. Dagmar Barnetová Naše tělo PRACOVNÍ SEŠIT PRO 3. ROČNÍK Autor: Mgr. Šárka Bartošová, Mgr. Dagmar Barnetová 1 PRO ŽÁKA Milý žáku, naší hlavní myšlenkou při sestavování tohoto sešitu bylo, abys lépe poznal své tělo. Snaž

Více

PRACOVNÍ LISTY. kariérové poradenství

PRACOVNÍ LISTY. kariérové poradenství PRACOVNÍ LISTY kariérové poradenství Tato publikace vznikla v rámci projektu Najdi svou cestu financovaného z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Více

Varianta: Lze zadat i jako napsání SMS. V tom případě si studenti vyměňují telefonní čísla.

Varianta: Lze zadat i jako napsání SMS. V tom případě si studenti vyměňují telefonní čísla. Lekce 12 Komunikace: Studenti se naučí jednoduše formulovat přání (k narozeninám, Vánocům a velikonocům) a pozdrav z dovolené. Naučí se reagovat v telefonických hovorech, a to především formálních. V další

Více

Metodická příručka pro učitele AJ. 2.ročník

Metodická příručka pro učitele AJ. 2.ročník Metodická příručka pro učitele AJ 2.ročník Tento výukový materiál je součástí pracovních listů a materiálů s aktivitami na interaktivní tabuli pro výuku angličtiny v 1.a 2.ročníku vytvořených v grantovém

Více

Jsme rozdílní učíme se a hrajeme si společně

Jsme rozdílní učíme se a hrajeme si společně Jsme rozdílní učíme se a hrajeme si společně Publikace pro žáky základních škol Somatopedická společnost, o.s. Praha 2012 TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM

Více

Příběhy z kostek. (inspirace nejen pro učitele) autorka: Mgr. Hana Průšová

Příběhy z kostek. (inspirace nejen pro učitele) autorka: Mgr. Hana Průšová Příběhy z kostek (inspirace nejen pro učitele) autorka: Mgr. Hana Průšová ÚVOD Hra je ostrůvek radosti v moři všedních dnů. neznámý autor Hru Příběhy z kostek jsem koupila asi před půl rokem v obchodě

Více

B11 Klíčový verš: 1. Petr 1,16

B11 Klíčový verš: 1. Petr 1,16 Vyplň následující údaje Věk: Datum narození: Jméno: Adresa: e-mail: PoznejBibli biblické příběhy pro děti Vedoucí skupiny: 1. lekce: Mojžíš Setkání s Bohem Přečti si: Exodus 19,1-14 Klíčový verš: 1. Petr

Více

INSPIROMAT. Resumé NÁPADY, RADY A TIPY PRO VÝUKU ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA NA ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLE

INSPIROMAT. Resumé NÁPADY, RADY A TIPY PRO VÝUKU ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA NA ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLE Resumé NÁPADY, RADY A TIPY PRO VÝUKU ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO JAZYKA NA ZÁKLADNÍ A STŘEDNÍ ŠKOLE INSPIROMAT Výstupy projektu Progress CZ.1.07/1.3.44./01.0038 prosinec 2014 PRŮVODCE UČITELE Průvodce učitele

Více

CESTA HVĚZDNÉHO SPISOVATELE

CESTA HVĚZDNÉHO SPISOVATELE CESTA HVĚZDNÉHO SPISOVATELE Pracovní sešit pro žáky 4. a 5. ročníků ZŠ sešit vznikl jako výstup klíčové aktivity Čtu a vím v rámci projektu Rozvoj čtenářských kompetencí v prostředí inkluzivní školy. Publikace

Více

PREVENCE SPECIFICKÝCH PORUCH UČENÍ PRO DOBRÝ START DO ŠKOLY, CZ.1.07/1.2.33/02.0051 Návrh koncepce lekcí č. 6 11 (Doc. Olga Zelinková, 26. 1.

PREVENCE SPECIFICKÝCH PORUCH UČENÍ PRO DOBRÝ START DO ŠKOLY, CZ.1.07/1.2.33/02.0051 Návrh koncepce lekcí č. 6 11 (Doc. Olga Zelinková, 26. 1. Návrh koncepce lekcí č. 6 11 (Doc. Olga Zelinková, 26. 1. 2014) Časové rozvržení: 2 lekce na měsíc, tj. únor květen (červen- opakování), 4měsíce x 2 lekce, tj. 8 lekcí. Celkem by mělo být 13 lekcí. 1.

Více