Neplaťte. I Vy můžete mít svůj vlastní rodinný dům. zbytečně za pronájem bytu!

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Neplaťte. I Vy můžete mít svůj vlastní rodinný dům. zbytečně za pronájem bytu! www.ekonomicke-stavby.cz"

Transkript

1 Neplaťte zbytečně za pronájem bytu! I Vy můžete mít svůj vlastní rodinný dům.

2 Petra 2, 5+1+G, už. plocha 144 m 2, splátka GÉNIUS ,- Kč/měs.

3 Jsme dlouhodobě jedničkou českého trhu ve výstavbě rodinných domů. Pracujeme pro více než 800 klientů současně. To je v porovnání s druhým v pořadí trojnásobný objem staveb. Díky tomu máme, oproti ostatním, pevnou výchozí pozici pro vyjednávání lepších podmínek pro naše klienty. Čím jsme silnější, tím lepší podmínky pro Vás máme. A to je důležité.

4 Dostane se Vám vysoké kvality stavby. V Ekonomických stavbách dobře víme, že dokonale postavený dům je hlavní požadavek každého klienta. Kvalita stavby rozhoduje o tom, zdali ze svého domu budete nadšeni rok, roky, nebo už napořád. Bohužel jen málo stavitelů v České republice Vám nabídne tak dobrou práci v nejvyšší normě kvality ISO Naše společnost Vám takovou kvalitu přinese. V ES své práci věříme natolik, že na každou svoji stavbu necháváme připravit nezávislý posudek soudního znalce.

5 Pavla, 4+1, už. plocha 101 m 2, splátka GÉNIUS 5.680,- Kč/měs.

6 Při stavbě domu ušetříte až ,- Kč Taková je výborná cena ES. V Ekonomických stavbách ctíme dohody. Proto svým klientům garantujeme pevnou cenu domu. Zkombinujte naše excelentní služby, vysokou kvalitu prováděných staveb, široké možnosti financování i pro klienty bez vlastní hotovosti, s naší skvělou garantovanou cenou a získáte nabídku, která nemá v České republice konkurenci.

7 ÚSPORA NIŽŠÍ CENOU ES ,- Kč ÚSPORA NA TEPELNÉM ČERPADLE ,- Kč ÚSPORA PŘI STAVBĚ NÍZKOENERGETICKÉHO DOMU ,- Kč PROJEKT ZDARMA STAVEBNÍ POVOLENÍ ZDARMA ,- Kč TŘI MĚSÍCE OD ÚŘADU K ÚŘADU, ÚSPORA NEVYČÍSLITELNÁ NEZÁVISLÝ STAVEBNÍ DOZOR ZDARMA ,- Kč ZNALECKÝ POSUDEK ZDARMA LEPŠÍ PODMÍNKY HYPOTÉKY S ES ,- Kč ,- Kč CELKEM UŠETŘÍTE 1, ,- Kč Údaje jsou orientační a liší se u různých typů domů. Stela, 5+1+G, už. plocha 156 m 2, splátka GÉNIUS ,- Kč/měs. Samuel, 5+1+G, už. plocha 166 m 2, splátka GÉNIUS ,- Kč/měs.

8 Kdo by si nepřál mít dům ZDARMA. My v ES takové přání dokážeme splnit. Jako poděkování za přízeň našich klientů jsme připravili unikátní možnost získat 100% slevu na dokončený dům. A nezáleží na tom, jestli si od nás necháte postavit dům podle typového projektu nebo podle individuálních představ. V obou případech máte v naší soutěži o dům zdarma stejné šance získat zpět veškeré finance, které jste do stavby svého domu investovali. Každý rok tak jeden z našich klientů získá dům zcela zdarma. Lepší nabídku Vám jiný stavitel určitě nenabídne.

9 Viktorie, 4+1+G, už. plocha 138,2 m 2, splátka GÉNIUS 8.543,- Kč/měs.

10 Petr 2, 6+1+G, už. plocha 206 m 2, splátka GÉNIUS ,- Kč/měs.

11 S finančním programem GÉNIUS ušetříte na splátkách za dům až 4.000,- Kč měsíčně. Neustále hledáme cesty, jak snižovat ceny našich domů a splátky, které za něj zaplatíte. Pečlivě zkoumáme každou možnost. Podařilo se nám velmi chytře využít dotace státu pro výrobu elektřiny solárním panelem. Úspora je tak velká, že u menších domů klesla splátka dokonce o polovinu. Jde o velmi jednoduchý princip, který je však velmi náročný na detail zpracování. Školili jsme své projektanty, speciálně upravili proces stavebního po volení. Na program jsme připravili všechny naše domy bez rozdílu. Užívejte chytrosti našich analytiků, užívejte podpory státu, kterou jen málokdo skutečně umí využít.

12 Pokud chcete opravdu úsporné řešení postavíme Vám nízkoenergetický dům a Vaše provozní náklady klesnou na minimum. Ekonomické stavby jsou průkopníky ve stavbě nízkoenergetických domů. Dokonalost domu vidíme nejen v jeho uspořádání, ale také v jeho ekonomice. Neplýtváme prostředky našich klientů na sice trendové, ale mnohdy nefunkční materiály či technologie. Nabízíme osvědčená a vyzkoušená řešení, která mají za cíl jediné optimální návratnost vložených prostředků.

13 Vyhněte se problémům s pozemkem a nakupujte bezpečně s programem Pozemkový servis. Během posledních dvou let výrazně stoupl počet klientů, kteří koupili špatný pozemek. V mnoha takových případech se na pozemcích vůbec nesmělo stavět a nebo byla výstavba domu zbytečně nákladná. Snažíme se naše klienty ochránit před podobnými chybami a tak přicházíme se službou spojenou s hledáním, prověřením a financováním pozemků. Využíváme nejširší databázi pozemků, která je v ČR k dispozici. Najdeme tak pro Vás pozemek vhodný ke stavbě přesně podle Vašich představ. A nejen to. Díky promyšlenému systému financování Vám pomůžeme i s jeho zaplacením. Vyhnete se tak na první pohled výhodnému bankovnímu úvěru na pozemek, který Vás prostřednictvím zástavy zaváže k jedné bance a následně k nevýhodné hypotéce na dům.

14 Máme nejširší nabídku doprovodných služeb na trhu. Postavte si s námi dům bez starostí. Takové jsou excelentní služby ES. V Ekonomických stavbách jsme si jisti tím, že náš klient je náš dobrý přítel. A dobrých přátel si velmi vážíme. Pečlivě prověříme Vámi vybraný pozemek před tím, než ho zakoupíte. Postaráme se o úvěr na nákup pozemku i stavbu domu. Společnými silami pak vytvoříme projekt přesně podle Vašich představ. Zajistíme pro Vás kompletní stavební povolení a přidělíme Vám osobního manažera projektu. Celý proces přípravy a stavby budete sledovat prostřednictvím internetu ve svém klientském centru. Jednodušší už to být nemůže.

15 OSOBNÍ MANAŽER PROJEKTU PROJEKT ÚPRAVA PROJEKTU DLE VAŠICH PŘÁNÍ VYŘÍZENÍ DOKLADŮ KE STAVEBNÍMU POVOLENÍ STAVEBNÍ POVOLENÍ VYŘÍZENÍ HYPOTÉKY NEZÁVISLÝ STAVEBNÍ DOZOR KLIENTSKÉ CENTRUM ZDARMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA ZDARMA 3 ROKY ZÁRUKY ZDARMA MOŽNOST ZPĚTNÉHO ODKUPU NEMOVITOSTI POSTUPNÉ FINANCOVÁNÍ BONUS BONUS VŠE, CO BUDE TŘEBA, ZA VÁS ZAJISTÍME. N1-2, 2+1, už. plocha 48 m 2, splátka GÉNIUS 1.590,- Kč/měs. Dominik, 5+1+2G, už. plocha m 2, splátka GÉNIUS ,- Kč/měs.

16 Katka, 3+KK, už. plocha 73 m 2, splátka GÉNIUS 4.658,- Kč/měs.

17 Jako největší stavitel v ČR Vám nabízíme financování nejlepší podmínky na českém trhu. A to Vám můžeme garantovat. V oblasti financování disponujeme možnostmi, které Vám žádný jiný stavitel v ČR nabídnout nemůže. Banky nám, jako největšímu staviteli, garantují nejnižší úrokové sazby. Některé nejlepší produkty jsou dokonce vyhrazeny pouze pro klienty ES. Výsledkem jsou nejnižší splátky hypotéky a tím výrazná úspora financí našich klientů. Tímto způsobem lze financovat nejen nový dům, ale i Vámi vybraný pozemek. V Ekonomických stavbách se tak dokážeme postarat i o klienty, kteří nedisponují vlastními finančními prostředky.

18 Pro klienty bez vlastního pozemku máme připraven rychlý úvěr na pozemek. Pomocí tohoto úvěru můžete za Vámi vybraný pozemek zaplatit už za 20 dní. Tento produkt je mimořádný svojí rychlostí a jednoduchostí ručení. Úvěr je připraven tak, aby později nekomplikoval vyřízení hypotečního úvěru.

19 Banky v ČR značně diskvalifikují klienty bez vlastní hotovosti. V ES máme řešení překlenovací úvěr. Tento produkt je výhradně určen pro klienty Ekonomických staveb. Pomocí tohoto úvěru lze snadno a bez zbytečných byrokratických překážek krátkodobě nahradit chybějící hotovost klienta. Klient není závislý na pomalých platbách banky a stavba může probíhat plynuleji. Pomocí tohoto úvěru se také vyřeší požadavek banky před uvolněním prostředků postavit základovou desku a metr zdiva. Překlenovací úvěr tak postaví v bance na stejnou rovinu klienty s potřebnou vlastní hotovostí a bez ní. V této situaci je pak snadné využít hypotéky jako velmi dobrého nástroje financování stavby.

20 Galileo, 5+KK, už. plocha 176,7 m 2, splátka GÉNIUS ,- Kč/měs.

21 Udělejte první správný krok k vlastnímu domu. Přijďte na nezávaznou schůzku. Naplánovat stavbu domu a přitom na nic důležitého nezapomenout předpokládá široké znalosti z mnoha oborů. Plánovat bez znalostí může být prvním chybným krokem. Víme přesně, co stavba domu přináší. Postavili jsme jich stovky. Rádi se s Vámi podělíme o znalosti. Náš pracovník vyhodnotí Váš záměr a upozorní na možná úskalí Vámi zamýšleného postupu. Navrhneme řešení případných překážek tak, aby stavba domu pro Vás byla co nejsnazší. Tato schůzka je zcela nezávazná a pochopitelně zdarma. Většina zájemců o schůzku se po seznámení s našimi službami stala klienty ES.

22 Máme pro Vás připraveno dalších více než 650 projektů. To je nejširší výběr domů na českém trhu. Pokud ani v takovém obrovském množství nenaleznete svůj dům, rádi Vám projekt vytvoříme podle představ. Naši projektanti jsou připraveni splnit jakékoli Vaše přání. Díky mnoha zkušenostem Vám mohou být nápomocni také dobrou radou. A ty jsou, jak známo, nad zlato. Takto vytvořený projekt od nás dostanete pochopitelně zdarma.

23 Stavíme domy po celé ČR. Máme 100% pokrytí. Město Adresa Poznámka Telefon Mobilní telefon ZRUČ U PLZNĚ Ke Křižovatce 466, Zruč u Plzně , ROUSÍNOV Slavkovská 1157, Rousínov ČESKÉ BUDĚJOVICE 2. NP objektu Husova 13 (naproti výstavišti) SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ FRÝDEK-MÍSTEK O. Kišové 208, Sviadnov (vedle kostela) SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ MLADÁ BOLESLAV Blahoslavova 185/6 (bleděmodrý dům) SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ PRAHA CITY TOWER, Hvězdova 1716/2b SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ PARDUBICE nám. Republiky 55 SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ TEPLICE Dlouhá 39 (naproti finančnímu úřadu) SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ TŘEBÍČ Nad Zámkem 1072 (Podnikatelský inkubátor) SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ ZLÍN Kvítková 124 (modrá budova firmy ELEKTRA) SCHŮZKY PO TELEFONICKÉM OBJEDNÁNÍ Tisková chyba vyhrazena. ES 3/2010.

24 Ekonomické stavby získaly podruhé v řadě prestižní titul Firma roku 2009 na náročném polském trhu. Titul Firma roku 2009 udělil ES Institut Filozofie a Sociologie polské Akademie věd mimo jiné za nejférovější smlouvy na trhu a přístup ke klientům. Jsme tak první zahraniční společností na polském trhu, která byla tímto zásadním oceněním vyzdvižena a vůbec první, kdo získal tento významný titul hned dvakrát za sebou. Spokojenost s prací Ekonomických staveb projevilo více než 97 % klientů a to nejen v Polsku, ale i v České republice.

Jarní hypotéky 2011: POJIŠTĚNÍ JE JAKO DEŠTNÍK S HYPOTÉKOU OD WÜSTENROTU UŠETŘÍTE. Nižší úroky, lepší podmínky

Jarní hypotéky 2011: POJIŠTĚNÍ JE JAKO DEŠTNÍK S HYPOTÉKOU OD WÜSTENROTU UŠETŘÍTE. Nižší úroky, lepší podmínky Jarní hypotéky 2011: Nižší úroky, lepší podmínky MAGAZÍN. ČÍSLO 1 // 2011. ČASOPIS PRO KLIENTY SPOLEČNOSTÍ WÜSTENROT S HYPOTÉKOU OD WÜSTENROTU UŠETŘÍTE POJIŠTĚNÍ JE JAKO DEŠTNÍK STAVEBNÍ SPOŘENÍ NA JAŘE

Více

Wüstenrot nabízí více

Wüstenrot nabízí více Wüstenrot nabízí více Stavební spoření s nejvyšším úrokem MAGAZÍN. ČÍSLO 3 // 2010. ČASOPIS PRO KLIENTY SPOLEČNOSTÍ WÜSTENROT CHTĚJTE VÍC! DÁLNIČNÍ ZNÁMKA NA ROK 2011 ZDARMA HYPOTÉKA BEZ PŘÍJMŮ www.welfast.cz

Více

Přečtěte si, jak získat při koupi nemovitosti jistotu správného výběru, za dobré peníze a nejnižší splátky úvěru.

Přečtěte si, jak získat při koupi nemovitosti jistotu správného výběru, za dobré peníze a nejnižší splátky úvěru. Přečtěte si, jak získat při koupi nemovitosti jistotu správného výběru, za dobré peníze a nejnižší splátky úvěru. Napsal: Ing.David Bureš Finanční a realitní expert 2014 David Bureš, www.realitnivyjednavac.cz

Více

Partner přílohy. osobní. finance

Partner přílohy. osobní. finance Partner přílohy osobní finance II/III I malé částky mohou dobře vydělávat Peníze ležící na vašem běžném či spořicím účtu mají jednu velkou výhodu můžete si je kdykoli vyzvednout. Avšak tím to zhruba končí.

Více

jaro léto 2015 Rychloúvěr na lepší bydlení Plňte si sny s pomocí finančního plánu

jaro léto 2015 Rychloúvěr na lepší bydlení Plňte si sny s pomocí finančního plánu jaro léto 2015 Magazín klientů Modré pyramidy www.modrapyramida.cz Rychloúvěr na lepší bydlení Plňte si sny s pomocí finančního plánu Postavte a vybavte svůj dům i zahradu na brněnském výstavišti Od 22.

Více

Analýza konkurenceschopnosti Komerční banky a.s. v oblasti úvěrových produktů pro retailovou klientelu. Martina Gallová

Analýza konkurenceschopnosti Komerční banky a.s. v oblasti úvěrových produktů pro retailovou klientelu. Martina Gallová Analýza konkurenceschopnosti Komerční banky a.s. v oblasti úvěrových produktů pro retailovou klientelu Martina Gallová Bakalářská práce 2009 ABSTRAKT Tato bakalářská práce se zabývá srovnáváním úvěrových

Více

Průzkum trhu s hypotékami uskutečněný na zakázku časopisu spotřebitelů Dtest

Průzkum trhu s hypotékami uskutečněný na zakázku časopisu spotřebitelů Dtest VŠE, Fakulta informatiky a statistiky Informační studie: Průzkum trhu s hypotékami uskutečněný na zakázku časopisu spotřebitelů Dtest Autoři: Miloš Maryška, Hanka Steinová, Karel Svrček, Jan Zubíček Praha,

Více

Novinky v bankovních produktech případová studie

Novinky v bankovních produktech případová studie Bankovní institut vysoká škola Praha Katedra finančních obchodů Novinky v bankovních produktech případová studie Diplomová práce Autor: Ondřej Čech Finance Vedoucí práce: Ing. Marcela Soldánová Praha duben,

Více

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009

INFORMACE PRO TISK. Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice. leden 2009 INFORMACE PRO TISK Souhrnná informace pro tisk GE Money v České republice leden 2009 Obsah dokumentu OBSAH DOKUMENTU...2 GE...3 GE MONEY...5 GE MONEY BANK...6 INFORMACE O SPOLEČNOSTI...6 PRODUKTY GE MONEY

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Možnosti financování vlastního bydlení Financing options for own building Rozkydalová Dana Plzeň 2012 Čestné prohlášení Prohlašuji, že

Více

JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH Ekonomická fakulta BAKALÁŘSKÁ PRÁCE 2013 Pavlína Tomášková JIHOČESKÁ UNIVERZITA V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH Ekonomická fakulta Katedra účetnictví a financí Studijní

Více

Praktický rádce pro SVJ

Praktický rádce pro SVJ Praktický rádce pro SVJ INFORMACE PRO SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ, BYTOVÁ DRUŽSTVA A JEJICH ČLENY 2 2015 Doporučujeme: Výhodný balíček: průkaz PENB plus stanovy Bezešvá izolace ploché střechy Refinancování

Více

Novinka Investiční fondy Rozhovor: Petr Janda Olympic už jiný nebude! Vyznejte se ve svých penězích Moudré spoření

Novinka Investiční fondy Rozhovor: Petr Janda Olympic už jiný nebude! Vyznejte se ve svých penězích Moudré spoření Nabídka finančních služeb Modré pyramidy je kompletní Magazín klientů Modré pyramidy www.modrapyramida.cz Novinka Investiční fondy Rozhovor: Petr Janda Olympic už jiný nebude! Vyznejte se ve svých penězích

Více

PROJEKT INFORMAČNÍ BULLETIN

PROJEKT INFORMAČNÍ BULLETIN PROJEKT INFORMAČNÍ BULLETIN PRODEJ BYTOVÉHO FONDU MĚSTA ZNOJMA Listopad 2012 PROJEKT Domy rozdělené na byty a oceněné Zaměření bytů/nebytových prostor Příprava prohlášení vlastníka Zápis prohlášení vlastníka

Více

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ

ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ ZÁPADOČESKÁ UNIVERZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Řízení vztahu se zákazníkem a jeho význam pro posílení konkurenceschopnosti podniku Customer Relationship Management and its Importance

Více

finance osobní obsah:

finance osobní obsah: osobní finance obsah: Dotace programu Nová zelená úsporám táhnou, lidé hlavně zateplují... II Zbyněk Laisek: Devadesát procent lidí má nevýhodný produkt a neví o tom...iv Ceny nemovitostí vykazují pozvolný

Více

ÚVOD... 3. 1 Financování vlastního bydlení... 4. 1.1 Hypotéka... 4. 1.1.1 Rozdělení hypotečních úvěrů... 6. 1.1.2 Hlavní výhody čerpání hypotéky...

ÚVOD... 3. 1 Financování vlastního bydlení... 4. 1.1 Hypotéka... 4. 1.1.1 Rozdělení hypotečních úvěrů... 6. 1.1.2 Hlavní výhody čerpání hypotéky... [Zadejte text.] ÚVOD... 3 1 Financování vlastního bydlení... 4 1.1 Hypotéka... 4 1.1.1 Rozdělení hypotečních úvěrů... 6 1.1.2 Hlavní výhody čerpání hypotéky... 7 1.1.3 Podmínky poskytnutí státní podpory...

Více

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce.

www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. www.modrapyramida.cz Bezplatná infolinka Modré pyramidy 800 101 554 Veškeré detaily o produktech s vámi rád projedná náš finanční poradce. POTŘEBUJI BYDLET Nabízíme vám produkty stabilních a silných partnerů:

Více

OranŽový průvodce Praktické informace, tipy a rady v kostce

OranŽový průvodce Praktické informace, tipy a rady v kostce OranŽový průvodce Praktické informace, tipy a rady v kostce SKUPINA ČEZ obsah Rádi vám vše osvětlíme 5 co vše je potřeba, když chci odebírat elektřinu? 6 co dělat, když už elektřinu odebírám? 8 jak platit

Více

Praktický rádce pro SVJ

Praktický rádce pro SVJ Praktický rádce pro SVJ INFORMACE PRO SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ, BYTOVÁ DRUŽSTVA A JEJICH ČLENY 3 2014 Doporučujeme: Spravedlivé měření vody s písemnou garancí vrácení peněz NanoMad úpravna vody bez chemie

Více

26/2008. Jak nejlépe opravit panelové domy. ročník 11. Naše tipy:

26/2008. Jak nejlépe opravit panelové domy. ročník 11. Naše tipy: Jak nejlépe opravit panelové domy 26/2008 ročník 11 Naše tipy: Financování oprav, rekonstrukcí a modernizací bytových domů Produkty banky Wüstenrot Specifickou oblast úvěrové činnosti stavební spořitelny

Více

Skikrosař Tomáš Kraus: Pořád zkouším, do kolika let je možné jezdit skikros. Pojištění ProAuto je výhodné i pro vás

Skikrosař Tomáš Kraus: Pořád zkouším, do kolika let je možné jezdit skikros. Pojištění ProAuto je výhodné i pro vás 1 / 2012 Časopis pro klienty společnosti Wüstenrot wüstenrot24.cz on-line už i životní pojištění Skikrosař Tomáš Kraus: Pořád zkouším, do kolika let je možné jezdit skikros Pojištění ProAuto je výhodné

Více

Hypoteční specialisté v roce 2009

Hypoteční specialisté v roce 2009 Hypoteční specialisté v roce 2009 Hypoteční specialisté v roce 2009 1 Obsah OBSAH Poslání, vize, krédo, hodnoty 02 04 Profil 06 08 12 14 19 24 30 32 36 39 Rok ve zkratce Rozhovor s představenstvem Statutární

Více

FINANčNí MĚSÍČNÍK. Vlastní bydlení kdy, jak a za co. www.sophia.cz 6 / 2010

FINANčNí MĚSÍČNÍK. Vlastní bydlení kdy, jak a za co. www.sophia.cz 6 / 2010 FINANčNí MĚSÍČNÍK Vlastní bydlení kdy, jak a za co 6 / 2010 Snad každý člověk se v průběhu svého života začne zabývat otázkou jaké si pořídit bydlení, zda bydlet v najatém bytě, domě či si byt nebo dům

Více

Jak se připravit finančně na penzi?

Jak se připravit finančně na penzi? Nabídka finančních služeb Modré pyramidy je kompletní Rozhovor: Petr Rychlý Dřevěný dům vás obejme Magazín klientů Modré pyramidy www.modrapyramida.cz Jak se připravit finančně na penzi? Proč myslet na

Více

Úvod. Vážený budoucí majiteli vlastní nemovitosti,

Úvod. Vážený budoucí majiteli vlastní nemovitosti, Úvod Vážený budoucí majiteli vlastní nemovitosti, právě držíte v ruce brožuru, která Vás připraví na to, jak si bez zdravotní úhony pořídit hypotéku nebo jak se starat o hypotéku, kterou už máte, a nepřijít

Více

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ HYPOÚVĚR MODRÉ PYRAMIDY a.s

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ HYPOÚVĚR MODRÉ PYRAMIDY a.s MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC ÚSTAV EKONOMIE Jitka Skalická FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ HYPOÚVĚR MODRÉ PYRAMIDY a.s HOUSING FINANCING MORTGAGE CREDIT (CALLED HYPOÚVĚR) OF MODRÁ PYRAMIDA a.s. Bakalářská diplomová

Více

KDYŽ ZASEDAČKA NESTAČÍ

KDYŽ ZASEDAČKA NESTAČÍ 4 / 2012 Ročník VII. Informace pro podnikání ve Zlínském kraji KDYŽ ZASEDAČKA NESTAČÍ Jednejte na úrovni 6 / Bronislav Janeček: Podnikáním si plním sny 8 / Valašské Meziříčí: Skláři mají problémy 11 /

Více

www.erstepremier.cz www.csas.cz

www.erstepremier.cz www.csas.cz www.erstepremier.cz www.csas.cz Vítejte ve světě nadstandardního bankovnictví Erste Premier 2 01 Co může Erste Premier udělat pro Vás? 5 02 Pro koho je Erste Premier určen? Jaká je cena za službu? 03 Jaké

Více

www.jsmepartners.cz 2/11 Partners ve filmu

www.jsmepartners.cz 2/11 Partners ve filmu www.jsmepartners.cz 2/11 Partners ve filmu 15. DEN 50% 50% Partners Partners Universe 10 Universe 13 Od 28. 5. 2011 společně do vesmíru fondů! 2 TÉMA JSME PARTNERS 4 Kampaně připravované ve spolupráci

Více