Profil jazykové školy

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Profil jazykové školy"

Transkript

1 Ani vám

2 Profil jazykové školy Jeden jazyk nestačí s.r.o. je úspěšná jazyková škola nabízející firemní vzdělávání obecného i profesního cizího jazyka po celé ČR od roku Zábavní lektoři Výběr lektorského týmu je pro nás to nejdůležitější. Spolupracujeme pouze s kvalifikovanými lektory (vysokoškolsky vzdělanými nebo s certifikátem TEFL), kteří kromě zkušeností a certifikátů mají také zřejmé odhodlání a nadšení pro práci. Jako menší jazyková škola máme dostatek prostoru ke sledování kvality naší výuky (funkční pravidelný systém observací), dále mají naši lektoři možnost individuálního i skupinového vzdělávání.

3 Živá výuka Všichni naši lektoři využívají nejnovější a vysoce efektivní komunikativní metody (jazyk se spojuje se skutečnými životními situacemi mimo třídu, hlavní cíl je tedy dorozumět se, nikoliv znát gramatické poučky. Lektor je schopen zajistit, že všichni studenti jsou součástí hodiny, jak nejvíc je to jen možné, a to za pomoci práce ve dvojicích a skupinkách, atd.) Nabízíme hodiny všeobecné angličtiny, ale také pro zvláštní účely, především obchodní, technickou, apod. Abychom zajistili lepší výsledky, studenti dostávají domácí úkoly, které musí dělat mimo prostředí třídy. Domácí úkoly mohou být ve formě vypracování cvičení v pracovním sešitě, ale stejně tak i něco kreativnějšího jako například zhlédnutí videa na internetu, podcasty, aktivity online, atd.

4 Rozřazení a testování studentů Studenty jsme schopni umístit do správné skupiny v návaznosti na rozřazovací testy. Dále doporučujeme studenty testovat 2 krát za rok (termíny vždy v závislosti na zadavateli) tak, aby i zaměstnavatel si mohl udělat obrázek o pokroku svých zaměstnanců. Zpětná vazba Jako důkaz toho, že svou práci odvádíme kvalitně, je pro nás především věrnost našich klientů, ale také skutečnost, že se k nám přidávají další subjekty. Oceňujeme jakoukoliv zpětnou vazbu našich klientů. Všechny studenty tedy 2 krát za rok žádáme o vyplnění online Dotazníku spokojenosti, na který se vždy snažíme vhodně reagovat. Flexibilita Uvědomujeme si, že naši klienti mají velmi plný diář a tak se snažíme být flexibilní, jak to jen jde. Nabízíme 24 hodinový limit pro zrušení hodiny pokud klient zruší svou hodinu s denním předstihem, hodina není účtována. Hodinu je samozřejmě také možné přesunout na jiný termín. POZVĚTE NÁS DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!

5 Reference

6 Všeobecný cizí jazyk Kurzy všeobecného jazyka samozřejmě tvoří největší část našich aktivit. Každý rád cestuje a každý se dnes potřebuje domluvit. Všechny naše kurzy jsou vedeny s využitím komunikativní metody. Studenti velmi často pracují ve dvojicích nebo ve skupinkách tak, aby byli neustále v akci. V žádném případě nemají mnoho času odpočívat, musí být stále ve střehu a samozřejmě pracovat v cizím jazyce, protože i v začátečnických kurzech se objeví pouze absolutní minimum češtiny. Od roku 2004 naše jazyková škola organizuje jazykové kurzy anglického, německého, francouzského, španělského, italského, ruského a českého jazyka pro cizince. Nově také na pobočce v Táboře nabízíme kurzy japonského jazyka.

7 Typ práce: výuka anglického a německého jazyka Klient: Farmtec a.s. Realizace: 2008 až 2013 O projektu: Společnosti Farmtec a.s. dlouhodobě dodáváme jazykové kurzy skupinové i individuální všeobecného ale i odbornějšího jazyka. Typ práce: výuka anglického a německého jazyka Klient: Silon s.r.o. Realizace: 2009 až 2013 O projektu: Společnosti Silon s.r.o. dlouhodobě dodáváme jazykové kurzy skupinové i individuální všeobecného ale i odbornějšího jazyka. Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: Onyx Advertisement Realizace: 2009 až 2013 O projektu: Společnosti Onyx Advertisement dlouhodobě dodáváme skupinové jazykové kurzy.

8 Obchodní cizí jazyk Vzhledem k rostoucí konkurenci všeobecný cizí jazyk nestačí. Zaměstnance je nutné vyškolit přímo pro situace, které zažijí během svého pracovního dne tak, aby dokonale obstáli a udrželi dobré jméno společnosti. Ať už jde o uvítání klienta, přes telefonáty do zahraničí, ovou komunikaci, nebo schopnost zvládnout schůzky a prezentace v cizím jazyce - vždy se snažíme dokonale kopírovat potřeby klienta. Jsme schopni zajistit kvalifikované a zkušené lektory právě v procvičované oblasti. Nabízíme i tematické balíčky profesní angličtiny.

9 Typ práce: výuka anglického a německého obchodního jazyka Klient: WPB Consulting s.r.o. Realizace: 2010 až 2011 O projektu: Společnosti WPB jsme dodávali individuální a skupinové kurzy anglického a německého obchodního jazyka. Studenti si pravidelně své znalosti úspěšně prověřovali v praxi. Typ práce: výuka anglického a německého obchodního jazyka Klient: Mindshare Realizace: 2009 až 2013 O projektu: Ve společnosti Mindshare vedeme řadu individuálních a skupinových kurzů anglického a německého obchodního jazyka pro klíčové zaměstnance společnosti. Ti musí neustále trénovat pro své prezentace a jednání v anglickém nebo německém jazyce.

10 Výuka v rámci projektu EU Evropská unie logicky hojně podporuje další vzdělávání a konkurenceschopnost zaměstnanců. Ne vždy je nutné vyplňovat složité formuláře. Naopak situace se velmi znatelně zlepšila a čerpání z fondů EU je o poznání snadnější. Poradenství při žádosti může zaměstnavatel využít jak na Úřadu práce, tak i u naší koordinátorky.

11 Typ práce: výuka anglického, německého a ruského obchodního a technického jazyka Klient: Kovosvit MAS a.s. Realizace: 2012 až 2013 O projektu: Společnosti Kovosvit MAS a.s. dodáváme skupinové jazykové kurzy ve velkém rozsahu zaměřené na obchodní a technický jazyk. Typ práce: výuka ruského a německého obchodního a technického jazyka Klient: Brisk a.s. Realizace: 2012 až 2013 O projektu: Společnosti Brisk a.s. dodáváme skupinové jazykové kurzy zaměřené na obchodní a technický jazyk. Typ práce: výuka anglického a německého jazyka se zaměřením na stavebnictví Klient: Maba Prefa spol. s.r.o.. Realizace: 2012 až 2013 O projektu: Společnosti Maba Prefa dodáváme průběžné a intenzivní jazykové kurzy se specifickým zaměřením na stavebnictví.

12 Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: B + J Power Realizace: 2011 O projektu: Společnost B+J Power využila snadné dostupnosti finančních prostředků ze zdrojů evropských fondů a za vzdělávání svých zaměstnanců v průběhu roku 2011 zaplatila 0 Kč. Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: Fly-Tech Realizace: 2011 O projektu: Společnost Fly-Tech zažádala o dotaci v rámci projektu Vzdělávejte se! Výuku několika individuálních kurzů pro své zaměstnance měla zcela zdarma.

13 Spolupráce s jinými jazykovými školami V žádném případě se nebráníme spolupráci s jinými jazykovými školami a vzdělávacími agenturami. Během našeho působení jak v Praze, tak i mimo ní máme tuto formu spolupráce dokonale vyzkoušenou a funguje znamenitě. Oproti spolupráci s jednotlivými živnostníky má tak jazyková škola nebo vzdělávací agentura komfort výběru více jazykových kurzů, zajištění suplování v případě potřeby, kontroly kvality výuky, náboru nových lektorů, což jen podporuje dlouhodobou spolupráci.

14 Typ práce: výuka anglického, německého, italského, ruského a španělského jazyka Klient: Dopravní vzdělávací institut Realizace: 2006 až 2013 O projektu: Dopravní vzdělávací institut (DVI) je dceřiná společnost ČD a.s., která zabezpečuje jazykovou výuku výhradně pro organizace ČD a.s., SŽDC a ČD Cargo. S DVI jsme navázali dlouhodobou spolupráci jako subdodavatelé výuky cizích jazyků v Praze, Táboře, ale i Chebu, Mostě, Karlových Varech a Kolíně. Typ práce: výuka anglického, německého a ruského Klient: vzdělávací agentura Globis s.r.o., České Budějovice Realizace: 2009 až 2013 O projektu: Se vzdělávací agenturou Globis s.r.o. máme navázanou dlouhodobou spolupráci. V rámci subdodavatelských služeb učíme nebo jsme učili ve společnostech Minerva, Kovosvit a.s., aj.

15 Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: jazyková škola Gaudeo České Budějovice Realizace: 2009 až 2013 O projektu: S jazykovou školou Gaudeo z Českých Budějovic máme navázanou dlouhodobou spolupráci. V rámci subdodavatelských služeb učíme nebo jsme učili ve společnostech ZVVZ Milevsko, ACO Tábor a ČSOB. Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: jazyková škola Spěváček Realizace: 2009 až 2013 O projektu: S jazykovou školou Spěváček z Prahy dlouhodobě dodáváme jazykové kurzy pro jejich klienta Metrostav a.s. v Plané nad Lužnicí.

16 Spolupráce s mateřskými centry Od roku 2011 jsme začali spolupracovat s mateřskými, rodičovskými a rodinnými centry v širším okolí Táborska. V jednotlivých centrech nabízíme odpolední a večerní kurzy pro dospělé a samozřejmě i kurzy pro děti. Výhody spolupráce s námi jsou zřejmé jazyková škola zajistí stabilní jazykovou výuku, své lektory si vybírá a nadále je i metodicky rozvíjí, je možné využít i rodilých mluvčích.

17 Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: Rodičovské centrum Semaforáček Realizace: 2011 až 2013 O projektu: V rodičovském centru ve Veselí nad Lužnicí organizujeme večerní kurzy angličtiny a kurz AJ pro školáky. Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: Centrum Klenby Realizace: 2011 až 2012 O projektu: V soběslavském centru Klenby vedeme večerní kurzy angličtiny. Od příštího roku bychom rádi otevřeli kurzy pro předškolní i školní děti. Typ práce: výuka anglického jazyka Klient: Centrum mladé rodiny Milísek Realizace: 2011 až 2013 O projektu: V centru Milísek organizujeme večerní kurzy anglického jazyka pro veřejnost, stejně jako kurzy pro školní děti.

18 Další projekty Typ práce: tvorba testů anglického jazyka Klient: LANGMaster s.r.o. Realizace: 2011 O projektu: Pro společnost LANGMaster s.r.o. jsme se stali výhradním dodavatelem podkladů pro online testovací platformu etestme.com. Jedná se o unikátní systém, jehož prostřednictvím lze s použitím počítače a internetu spolehlivě vyhodnotit úroveň znalosti angličtiny. Vyhodnocení se řídí kritérii Společného referenčního rámce (A1-C2). jazyklub Typ práce: organizace konverzačního klubu Klient: veřejnost Realizace: 2011 až 2013 O projektu: V rámci zkvalitňování služeb a naslouchání našim klientům jsme začali organizovat setkání konverzačního klubu JAZYKLUB. Studenti se mohou sejít u čaje a kávy a diskutovat na téma, které se dozví předem z ové komunikace.

19 V Závětří 6 Praha 7 Holešovice tel: tel:

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky. Projekt. Evropa pro učitele, učitelé pro Evropu

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky. Projekt. Evropa pro učitele, učitelé pro Evropu Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem České republiky Projekt Evropa pro učitele, učitelé pro Evropu Realizátor projektu: Vyšší odborná škola, Střední pedagogická škola a

Více

VÍTEJTE V TLC! VSTUPNÍ INFORMACE A PRAVIDLA PRO LEKTORA TLC

VÍTEJTE V TLC! VSTUPNÍ INFORMACE A PRAVIDLA PRO LEKTORA TLC VÍTEJTE V TLC! VSTUPNÍ INFORMACE A PRAVIDLA PRO LEKTORA TLC Soubor informací, pracovních pokynů a dokumentů pro lektory spolupracující s agenturou TLC - Top Language Centre, s.r.o. 1 Vážení kolegové, vítejte

Více

Diagnostika úrovně znalosti českého jazyka (diagnostická příručka)

Diagnostika úrovně znalosti českého jazyka (diagnostická příručka) PhDr. Jitka Cvejnová Mgr. Iva Papírníková MUDr. Dominika Benešová Gruntová Diagnostika úrovně znalosti českého jazyka (diagnostická příručka) Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem,

Více

Klíčová aktivita KA 01- Rodilí mluvčí do škol

Klíčová aktivita KA 01- Rodilí mluvčí do škol Rozvoj cizojazyčných a interkulturních kompetencí žáků a učitelů základních škol zaváděním rodilých mluvčích a metody CLIL Cizí jazyky pro život Klíčová aktivita KA 01- Rodilí mluvčí do škol Východisko

Více

Kompetence v neformálním vzdělávání

Kompetence v neformálním vzdělávání Kompetence v neformálním vzdělávání TATO PUBLIKACE JE SPOLUFINANCOVÁNA EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY Kompetence v neformálním vzdělávání První vydání, Praha 2012 Autoři:

Více

PODPORA PODNIKAVOSTI inspiromat

PODPORA PODNIKAVOSTI inspiromat PODPORA PODNIKAVOSTI inspiromat Obsah Podpora podnikavosti inspiromat... 5 Systém publikace... 7 První oddíl Studentské firmy... 8 A. JA Firma... 8 Co je Junior Achievement...8 Úloha vyučujícího... 10

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKU. Zpracovaný dle RVP pro obor vzdělání 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKU. Zpracovaný dle RVP pro obor vzdělání 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKU Zpracovaný dle RVP pro obor vzdělání 75-31-M/01 Předškolní a mimoškolní pedagogika Kapitola 1 Identifikační údaje Název školního vzdělávacího

Více

Slovo úvodem. V tomto čísle našeho bulletinu se věnujeme etwinningu z pohledu ředitelů

Slovo úvodem. V tomto čísle našeho bulletinu se věnujeme etwinningu z pohledu ředitelů Bulletin pro učitele a odbornou veřejnost o využití informačních technologií v evropském vzdělávání říjen 2011 Cílem bulletinu je přinášet inspirace z Evropy a evropské spolupráce v oblasti využívání informačních

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM VEŘEJNOSPRÁVNÍ ČINNOST

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM VEŘEJNOSPRÁVNÍ ČINNOST Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM VEŘEJNOSPRÁVNÍ ČINNOST Zpracoval kolektiv pedagogických pracovníků Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborné

Více

Školní vzdělávací program pro obor vzdělání

Školní vzdělávací program pro obor vzdělání STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA Černoleská 1997, 256 01 Benešov tel.: 317 723 084, fax: 317 726 121 e-mail: kancelar@sosbn.cz http://www.sosbn.cz Školní vzdělávací program pro obor vzdělání 75-41-M/01 Sociální činnost

Více

Národní plán výuky cizích jazyků

Národní plán výuky cizích jazyků Národní plán výuky cizích jazyků Cílem Národního plánu výuky cizích jazyků je vytvořit odpovídající podmínky pro zvýšení jazykových znalostí a jazykových kompetencí obyvatelstva České republiky v cizích

Více

Strategie vzdělávání pro Dvůr Králové nad Labem do roku 2018 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Strategie vzdělávání pro Dvůr Králové nad Labem do roku 2018 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Strategie vzdělávání pro Dvůr Králové nad Labem do roku 2018 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Strategie vzdělávání 1 pro Dvůr Králové nad Labem do roku 2018 Strategické cíle: 1 Spolupráce

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní vzdělávání

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní vzdělávání ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní vzdělávání a v obchodním rejstříku, vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 80139 (IČ 02077469) OBSAH IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE... 4 CHARAKTERISTIKA ŠKOLY... 5

Více

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010

Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 www.pwc.cz/csr Pomáháme kultivovat tržní prostředí Zpráva o společenské odpovědnosti 2010 Jak PwC Česká republika přispívá k rozvoji společnosti, v níž působí? foto Obsah Úvodní slovo Jiřího Mosera, řídícího

Více

Š K O L N Í V Z D Ě L Á V A C Í P R O G R A M P R O Z Á K L A D N Í V Z D Ě L Á V Á N Í

Š K O L N Í V Z D Ě L Á V A C Í P R O G R A M P R O Z Á K L A D N Í V Z D Ě L Á V Á N Í Š K O L N Í V Z D Ě L Á V A C Í P R O G R A M P R O Z Á K L A D N Í V Z D Ě L Á V Á N Í G y m n á z i a, Č e s k é B u d ě j o v i c e, Č e s k á 6 4 Obsah 1. Identifikační údaje... 4 2. Charakteristika

Více

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace GČL/208/2013 Školní vzdělávací program pro vyšší stupeň Gymnázia Česká Lípa zpracováno podle RVP G Obsah ŠVP Identifikační údaje... 3 Charakteristika školy... 4 Úvod, velikost školy a její umístění...

Více

Komplexní řešení celoživotního vzdělávání ve venkovských regionech - Aktivizace potenciálu a možností v celé České republice

Komplexní řešení celoživotního vzdělávání ve venkovských regionech - Aktivizace potenciálu a možností v celé České republice Komplexní řešení celoživotního vzdělávání ve venkovských regionech - Aktivizace potenciálu a možností v celé České republice Semily a Brno, 2008 Obsah: Úvod: Dva produkty Partnerství pro rozvoj Přehledný

Více

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Základní škola a Mateřská škola Tábor, Husova 1570 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM pro základní vzdělávání ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA TÁBOR, HUSOVA 1570 - 1 - Obsah 1 Identifikační údaje 3 1.1 Předkladatel 3 1.2 Zřizovatel školy 3 1.3 Platnost dokumentu

Více

Kdy můžete nastoupit?

Kdy můžete nastoupit? Kdy můžete nastoupit? Sociální Evropa Praktická příručka pro nábor v Evropě Evropská komise Kdy můžete nastoupit? Praktická příručka pro nábor v Evropě Evropská komise Generální ředitelství pro zaměstnanost,

Více

ZÁPADOČSKÁ UNIVEZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ. Bakalářská práce. Vzdělávací procesy v organizaci. Education Process in the Organization

ZÁPADOČSKÁ UNIVEZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ. Bakalářská práce. Vzdělávací procesy v organizaci. Education Process in the Organization ZÁPADOČSKÁ UNIVEZITA V PLZNI FAKULTA EKONOMICKÁ Bakalářská práce Vzdělávací procesy v organizaci Education Process in the Organization Jitka Sadílková Cheb 2012 Čestné prohlášení Prohlašuji, že jsem bakalářskou

Více

SPOLUPRÁCE ZAMĚSTNAVATELŮ A VZDĚLÁVACÍCH INSTITUCÍ

SPOLUPRÁCE ZAMĚSTNAVATELŮ A VZDĚLÁVACÍCH INSTITUCÍ SPOLUPRÁCE ZAMĚSTNAVATELŮ A VZDĚLÁVACÍCH INSTITUCÍ Jak na firemní vzdělávání kvalitně? Portál zaměřený na sociální dialog ve všech jeho podobách Svaz průmyslu a dopravy ČR SPOLUPRÁCE ZAMĚSTNAVATELŮ A VZDĚLÁVACÍCH

Více

Distanční vzdělávání a elearning Učební text pro distanční studium

Distanční vzdělávání a elearning Učební text pro distanční studium Vysoká škola J. A. Komenského Národní centrum distančního vzdělávání Distanční vzdělávání a elearning Učební text pro distanční studium Helena ZLÁMALOVÁ. Praha 2006 O B S A H ÚVOD...4 KAPITOLA 1...10 1.1.

Více

Informace o vzdělávání podle Pravidel vzdělávání zaměstnanců ve správních úřadech a o jejich dodržování za kalendářní rok 2014. Ministerstvo vnitra ČR

Informace o vzdělávání podle Pravidel vzdělávání zaměstnanců ve správních úřadech a o jejich dodržování za kalendářní rok 2014. Ministerstvo vnitra ČR II. Informace o podle Pravidel zaměstnanců ve správních úřadech a o jejich dodržování za kalendářní rok 2014 Ministerstvo vnitra ČR Praha březen 2015 1 OBSAH: 1. ÚVOD... 3 2. VÝSLEDKY REALIZACE VZDĚLÁVÁNÍ

Více

KOMPAS PRO ŽIVOT aneb i cesta je cíl

KOMPAS PRO ŽIVOT aneb i cesta je cíl Školní vzdělávací program KOMPAS PRO ŽIVOT aneb i cesta je cíl gymnázium (osmileté, všeobecné) Gymnázium INTEGRA BRNO, s.r.o. Rašelinová 11, CZ 628 00 BRNO Morava, Evropská unie 1 Školní vzdělávací program

Více

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU

DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU Hana Říhová, Marta Salavová DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU co přináší DV Monitor Hana Říhová, Marta Salavová DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ POD LUPOU co přináší DV Monitor Publikace vznikla v rámci Operačního programu

Více

Příručka pro žadatele o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Příručka pro žadatele o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost Příručka pro žadatele o finanční podporu z OP VK Vydal ŘO OP VK INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚ LÁVÁNÍ Příručka pro žadatele o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost VERZE:

Více

Komunitní plán rozvoje sociálních služeb města Kolína na období 2015 2019

Komunitní plán rozvoje sociálních služeb města Kolína na období 2015 2019 Tento dokument vznikl v rámci projektu Komunitní plán rozvoje sociálních služeb města Kolína na období 2015 2019, reg. č. CZ.1.04/3.1.03/97.00057, který je podpořen z Evropského sociálního fondu prostřednictvím

Více

Dobrá praxe pro zlepšení jazykové výuky dospělých zrakově postižených. Pedagogika a jazyková výuka pro dospělé nevidomé a slabozraké v Evropě

Dobrá praxe pro zlepšení jazykové výuky dospělých zrakově postižených. Pedagogika a jazyková výuka pro dospělé nevidomé a slabozraké v Evropě Grundtvig partnerský program ve vzdělávání Dobrá praxe pro zlepšení jazykové výuky dospělých zrakově postižených Projekt Pedagogika a jazyková výuka pro dospělé nevidomé a slabozraké v Evropě Obsah Úvod

Více

Kód a název oboru vzdělávání. ŠVP Sociální činnost. Denní studium

Kód a název oboru vzdělávání. ŠVP Sociální činnost. Denní studium Střední škola pedagogická a sociální Zlín, s.r.o. Česká 4787 760 05 Zlín Kód a název oboru vzdělávání 75-41-M/01 Sociální činnost ŠVP Sociální činnost Denní studium ŠVP platnému počínaje 1. ročníkem ode

Více

Sekce, ve které se nalézáte: Hlavní strana > Rozhovor týdne

Sekce, ve které se nalézáte: Hlavní strana > Rozhovor týdne Sekce, ve které se nalézáte: Hlavní strana > Rozhovor týdne Helena Futerová: Měla jsem unikátní možnost být u začátků personalistiky v Česku před 20 lety, takže ji znám od samotného "narození" až po její

Více