reality ZDARM vysočina NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ I VY SE MŮŽETE STÁT PROFESIONÁLEM V OBLASTI REALIT A PŘIDAT SE K TÝMU NAŠICH MAKLÉŘŮ.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "reality ZDARM vysočina NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ I VY SE MŮŽETE STÁT PROFESIONÁLEM V OBLASTI REALIT A PŘIDAT SE K TÝMU NAŠICH MAKLÉŘŮ."

Transkript

1 ZDARM realitní měsíčník ročník III. listopad 2011 bezplatná linka: NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. PRODÁVÁTE, KUPUJETE NEMOVITOST? PORADÍ VÁM ZKUŠENÝ A ÚSPĚŠNÝ PROFESIONÁL. STAČÍ ZAVOLAT NA BEZPLATNOU LINKU Obsah 2 Úvodní slovo 2 VY SE PTÁTE, my odpovídáme 2 Byty v okrese JIHLAVA 3 Nemovitosti JIHLAVA 3 Mohlo by VÁS zajímat, že 4 Nemovitosti PELHŘIMOV 4 SOUTĚŽ pro dospělé 5 Nemovitosti STŘEDOČESKÝ KRAJ 5 Soutěž pro DĚTI 5 Nemovitosti ŽĎÁR N. SÁZAVOU 5 VÝHERCE dětské SOUTĚŽE 6 Nemovitosti TŘEBÍČ 6 Výherce SOUTĚŽE pro DOSPĚLÉ 7 Nemovitosti HAVLÍČKŮV BROD 8 Byty v okrese HAVLÍČKŮV BROD I VY SE MŮŽETE STÁT PROFESIONÁLEM V OBLASTI REALIT A PŘIDAT SE K TÝMU NAŠICH MAKLÉŘŮ. V případě zájmu zašlete životopis na: nebo volejte na tel (p. Tlustáková).

2 Milí čtenáři, klienti, soutěžící a všichni co zrovna dnes čtete náš časopis, pomalu, vlastně možná až příliš rychle, se nám rok chýlí ke konci a do rukou se Vám dostalo již listopadové číslo našeho časopisu. Některým z Vás už pravidelně, některým možná prvně. V tomto podzimním čase k Vám přicházíme s mimořádnou nabídkou BYTŮ, kterou najdete na straně 2 a 8. Možná si říkáte proč? Z naší statistiky posledních několika měsíců je vidět, že zájem o BYTY velmi vzrostl, tak to je ten důvod, proč k Vám přicházíme s touto určitě zajímavou nabídkou. Více nemovitostí na Na naše soutěžící čeká na straně 4 zajímavá soutěž a samozřejmě i pro děti trocha zábavy a soutěžení na straně 6. Pokud v současné době uvažujete o PRODEJI nemovitosti, zapojte se do SOUTĚŽE O Kč v podobě DÁRKOVÉHO POUKAZU NA NÁKUP ZBOŽÍ. Podrobné informace Vám poskytnou naši i, také si je můžete přečíst na stránce nebo si zavolat na BEZPLATNOU LINKU SOUTĚŽTE A MŮŽETE VYHRÁT VÁNOČNÍ NÁKUP! VŠECHNY VÁS SRDEČNĚ ZVEME. Za AREALITY VYSOČINA s.r.o. Jitka Tlustáková, jednatelka VY SE PTÁTE, MY ODPOVÍDÁME Bydlím v bytě, který patří obci, mám samozřejmě řádnou nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Byla mi však doručena výpověď z nájmu z důvodu, že mám svou vlastní nemovitost, kde můžu bydlet. Nemovitost, kterou obec zmiňuje je však stará chatička, která je ve velmi špatném stavu a na rekonstrukci nemám peníze. Můžu se proti výpovědi nějak bránit? Luboš, Světlá nad Sázavou Do 60 dnů od doručení výpovědi můžete podat k soudu žalobu na určení neplatnosti výpovědi. V rámci této žaloby se pak můžete domáhat určení, že výpověď je neplatná, protože nebyly splněny podmínky pro to, aby vám obec nájem vypověděla. V této chvíli bude potřeba prokázat, výpisem z katastru, že se jedná opravdu o stavbu určenou jen k rekreaci a dále také například znaleckým posudkem, který prokáže, že chata je neobyvatelná. 2 Byty v okrese Polná Markéta certifi kovaný m 2, nová plast. okna, lodžie ,- Kč 78 m 2, po kompletní rekonstrukci ,- Kč 34 m 2, nová plastová okna, kuchyňská linka ,- Kč Panelový byt 2+1 v OV, 64 m 2, s lodžií 5 m 2, plastová okna ,- Kč Třešť Byt 1+1 v OV, 33 m 2, druhé podlaží, klidná část obce ,- Kč Zděný DR byt 3+kk s balkonem, 61 m 2, první podlaží ,- Kč Zděný DR byt 2+1, 44 m 2, první podlaží, klidná část obce ,- Kč Pěkný panelový byt 3+1 v OV, 77 m 2, po částečné rekonstrukci ,- Kč 40 m 2, po rekonstrukci s lodžií ,- Kč Kepertová Třešť -Horní Kosov Panelový byt 2+kk v OV, 60 m 2, po celkové rekonstrukci. Zděný byt 4+1 v OV, 119 m 2, nová kuchyňská linka, dvorek a zahrádka náleží k bytu. 76 m 2, nová plastová okna. Mezonetový zděný byt 4+1 v OV, 95 m 2 s prostornou lodžií. Bez provize RK. Panelový byt 2,5+1 v OV, 54 m 2, po částečné rekonstrukci ,- Kč ,- Kč cena v RK ,- Kč ,- Kč Kepertová Müller Müller

3 3 Nemovitosti Zbilidy Kalhov Dobronín Borovná Horní Dubenky Bývalý objekt školy se zahradou na pozemku m 2, vhodný ke komerčnímu využití ,- Kč RD 3+1 s pozemkem m 2, zahrádka, uzavřený dvůr, stodola, garáž ,- Kč RD 5+1 se zahradou na pozemku 730 m 2, vystaven roku ,- Kč Chalupa 3+1 se zahradou 424 m 2, po rekonstrukci, krásné okolí ,- Kč RD 4+2 k rekreaci i trvalému bydlení, na pozemku 214 m ,- Kč Jaroslav certifikovaný Cejle u Jihlavy Stonařov Rančířov Mor. Budějovice Třešť Komerční budova s bytem 3+1, postavena v roce 1984 jako prodejna Jednoty ,- Kč RD 4+kk a 1+1 s terasou a zahradou na pozemku 547 m ,- Kč Řadový RD 4+kk, novostavba, kolaudace rok 2006, na pozemku 496 m ,- Kč Dřevěná chatka se zahradou na pozemku 262 m ,- Kč Velmi pěkný RD 6+2, výstavba rok 1978, se zahradou 600 m 2. Okres Třebíč ,- Kč Stavební parcela 600 m 2, na lukrativním místě, ke stavbě komerční nemovitosti ,- Kč Kepertová Kepertová 3299 MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT, ŽE Kněžice Krásná novostavba RD 5+kk, výstavba rok 2009, na pozemku 506 m ,- Kč Poslanci schválili zvýšení poplatku za zápis do katastru. Sněmovna schválila vládní novelu, která zdvojnásobuje poplatky za zápis do katastru nemovitostí na korun. Vláda chce tímto způsobem získat víc než 300 milionů korun ročně navíc. Zvýšení ze současných 500 korun vláda zdůvodňuje tím, že nynější poplatek platí od roku 1994 a od té doby se nezvyšoval. Na realitním trhu se nejvíc prodávají dvou a třípokojové byty. Lidé si v Česku pořizují nejčastěji dvou či třípokojové byty. Nejoblíbenější jsou jednoznačně starší byty, novostavby mají na trhu jen menšinový podíl. Klíčovým faktorem pro rozhodování o koupi bytu je podle většiny prodejců bytů a odborníků především cena. V současné době se dobře prodávají zejména byty s optimálním poměrem ceny a kvality. VOLEJTE ZDARMA , PŘIJEDEME K VÁM :-)

4 Zelená linka: Nemovitosti Pelhřimov Červená Řečice Pelhřimov Pelhřimov Počátky Častrov Jana m 2, původní stav, malé náklady na bydlení ,- Kč Panelová garsonka v OV, 30 m 2, čtvrté podlaží, dům zateplen + nová plast. okna ,- Kč Panelový byt 4+1 v OV, 70 m 2, po částečné rekonstrukci, šesté podlaží ,- Kč Komerční nemovitost na pozemku 480 m 2, objekt k multifunkčnímu využití ,- Kč RD se zahradou a bazénem na pozemku 548 m 2, stodola, garáž, dílna, krb ,- Kč Čáslavsko Horní Cerekev Lukavec Radějov Sedlice Chalupa na návsi v dobrém stavu, pozemek 297 m 2, pěkná a klidná lokalita ,- Kč Zděná chata se zahradou na pozemku m 2, krásné prostředí ,- Kč RD se zahradou na pozemku m 2, rekonstrukce rok ,- Kč Chalupa 2+1 s velkou zahradou m 2 na polosamotě, před rekonstrukcí ,- Kč Chalupa 2+1 na pozemku 650 m 2, klidná část obce ,- Kč Pavel Pacov Křeč Moraveč Pelhřimov Pelhřimov Zajíčkov Atraktivní stavební parcela 613 m 2 v centru obce ,- Kč Zděný DR byt 2+kk, 58 m 2, třetí podlaží, krásný výhled do krajiny ,- Kč Zrekonstruovaný RD 5+1 na pozemku 343 m 2, venkovní posezení s krbem ,- Kč Panelový DR byt 3+1, 68 m 2, osmé podlaží, po kompletní rekonstrukci ,- Kč Panelový byt 2+1 v OV, 56 m 2 s balkonem, na domě nová okna a zateplení ,- Kč Pěkná zděná chata 2+kk s balkonem a terasou, na pozemku 107 m 2, polosamota ,- Kč SOUTĚŽ SOUTĚŽ PŘEČTI DOBŘE ČASOPIS, ODPOVĚZ NA OTÁZKY A MŮŽEŠ SE STÁT VÝHERCEM! Moraveč Stavební parcela m 2, inženýrské sítě těsně u parcely, dobrá investice ,- Kč Křepiny Chalupa k rekonstrukci na pozemku 832 m 2 s prostornými chlévy, rok výstavby ,- Kč Těmice Chalupa 3+1 po rekonstrukci se zahradou 300 m ,- Kč Kejžlice Chalupa 1+1 s pozemkem m 2, klidná okrajová část obce ,- Kč 1. Jakou barvu mají naše firemní auta? 2. Na jaké adrese sídlí naše firma? 3. Máte v rukou tento časopis poprvé? Pokud ne,tak jak často se k Vám dostane? 4. Líbí se Vám v tomto čísle některá nabízená nemovitost,pokud ano,napište její číslo. 5. Kolik je zde celkem prezentováno nemovitostí s fotem? Pokud znáte odpovědi, neváhejte a zašlete je na adresu naší firmy na korespondenčním lístku nebo pohlednici a to nejpozději do VYLOSOVANÝ VÝHERCE OBDRŽÍ POUKÁZKU TESCO V HODNOTĚ 1 000,- Kč na nákup zboží.

5 5 Nemovitosti Středočeský kraj Kutná Hora-Šipší Dolní Kralovice Vlkaneč Tasice Prostorný panelový DR byt 3+1, 74 m 2 s velkou lodžií, první podlaží ,- Kč RD chalupa 2+1 se stodolou, zahrada, na pozemku 449 m 2, hezká příroda ,- Kč okres Benešov Chalupa 2+kk na pozemku m 2, na domě nová střecha, rekreační oblast ,- Kč Dřevěná chata s pozemkem 98 m 2 na polosamotě v lese ,- Kč okres Havl. Brod Alena DĚTSKÁ SOUTĚŽ NA MĚSÍC LISTOPAD Ahoj děti, určitě víte, že na podzim je čas, kdy se POUŠTÍ DRACI. Co kdybyste nám jednoho dráčka namalovaly? Žleby Rekreační chalupa před rekonstrukcí na pozemku m 2, výstavba rok ,- Kč okres Kutná Hora Mančice Stylová chalupa 2+kk s pozemkem m 2, po rekonstrukci ,- Kč okres Kolín Tak honem pojďte soutěžit o jednoho krásného papírového draka a balíček sladkostí. A CO JE POTŘEBA UDĚLAT? Nachystejte si papír A5 A4, hodně barevných pastelek a začněte malovat svého DRAKA, kterého byste chtěly pouštět někde na kopci. Až budete mít hotovo dejte do obálky a zašlete na adresu: A Vysočina s.r.o., Benešova 8,, , nejpozději však do Nezapomeňte připsat své jméno, příjmení, adresu, věk a také telefonický kontakt. Vylosovaný výherce bude zveřejněn v PROSINCOVÉM čísle. Nemovitosti Žďár nad Sázavou Velká Bíteš Sněžné Nové Město na Mor. Nížkov Branišov Zděný byt 3+1 DR, 79 m 2, čtvrté podlaží, vystaven roku ,- Kč 80 m 2, druhé podlaží, k bytu náleží 2 sklepy, garáž, balkon ,- Kč Spěváček Panelový byt 2+kk v OV, 43 m 2, nová plast. okna, podlahy plovoucí, koupelna, zasklená lodžie ,- Kč Spěváček m 2, garáž, zahrádka, pěkné a klidné místo ,- Kč Chalupa 2+1 se zahradou na pozemku 318 m 2, rekonstrukce rok ,- Kč Spěváček Jan Spěváček Velké Meziříčí 55 m 2 s lodžií, čtvrté podlaží, byt po rek. v roce ,- Kč 35 m 2, nová plastová okna, hezký výhled ,- Kč Mostiště RD 3+1 na pozemku 187 m 2, rekonstrukce rok ,- Kč VÍTĚZEM DĚTSKÉ SOUTĚŽE BLUDIŠTĚ V MĚSÍCI ŘÍJNU se stala ANETKA ONDRÁČKOVÁ z Žižkova Pole u Přibyslavi, které je 10 let. GRATULUJEME a PŘEDÁVÁME zaslouženou VÝHRU v podobě balíčku plného sladkostí.

6 Zelená linka: Nemovitosti Třebíč Třebíč-Horka-Domky Týn Horka-Domky Pavel Krásný nový luxusní půdní byt 5+kk v OV, 101 m ,- Kč Hezký panelový byt 3+1 v OV, 73 m 2, po rekonstrukci, bez provize RK ,- Kč DR panelový byt 3+1, 73 m 2, po rekonstrukci, klidná část, bez provize RK ,- Kč Luxusní RD 6+1, dvougaráž, obytná plocha 300 m 2, zahrada 133 m 2. Bez provize RK ,- Kč 32 m 2, po rekonstrukci, klidná část obce ,- Kč VÝHERCE ŘÍJNOVÉ SOUTĚŽE VÝHERKYNÍ SOUTĚŽE V MĚSÍCI ŘÍJNU, která dobře zodpověděla otázku a byla vylosovaná, se stala paní Horka-Domky LUDMILA UHROVÁ z TŘEBÍČE. Luxusní byt 4+kk v OV, 119 m 2, po celkové rekonstrukci, klidná část ,- Kč 74 m 2, po rekonstrukci, druhé podlaží. Bez provize RK ,- Kč 74 m 2, po rekonstrukci, první podlaží, klidná část. Bez provize RK ,- Kč GRATULUJEME a předáváme POUKÁZKU V HODNOTĚ Kč na nákup zboží v supermarketu KAUFLAND Krhov Podklášteří Trnava Myslibořice 36 m 2 s balkonem, třetí podlaží, klidná část ,- Kč Zrekonstruovaný RD 3+1, garáž, dvorek, přístavky, zahrada. Bez provize RK ,- Kč Pěkný zrekonstruovaný RD 3+1 se zahrádkou 84 m 2, klidná část obce. Bez provize RK ,- Kč Pozemek s budovou ke komerčnímu využití, celk. plocha m ,- Kč Novostavba rok 2011 RD, řadový 5+kk se zahradou m ,- Kč Petr certifikovaný NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE NA pobočce, která se nachází na adrese: Martinské náměstí 143/8, Horka-Domky RD 5+1 na pozemku 284 m 2, rekonstrukce rok 2011, klidná část ,- Kč Stařeč RD 6+1 s krásnou zahradou 670 m 2, klidná část obce ,- Kč Horka-Domky Řadový RD 5+1 se zahradou 110 m 2, nová plast. okna, nedaleko centra. Bez provize RK ,- Kč Nové Syrovice RD chalupa 2+1 po částečné rekonstrukci, zahrada 400 m 2, centrum obce ,- Kč Hezký byt 3+1 v OV, 78 m 2, po rekonstrukci v roce ,- Kč TŘEBÍČ, budova KB, 1. patro, kancelář č Schůzku si můžete předem domluvit přímo na telefonu Těší se na vás kolektiv ů pro oblast TŘEBÍČ A OKOLÍ.

7 7 Nemovitosti Radostovice Lípa Šlapanov-Kněžská Habry Chalupa, možno využít i k trvalému bydlení na pozemku 447 m 2, po rekonstrukci ,- Kč RD s garáží a zahradou 364 m 2, velmi dobrý stav, klidné místo ,- Kč RD-chalupa 3+1 se stodolou, hospodářské budovy a zahrada m ,- Kč RD 2+1 na pozemku 768 m 2 se zahradou 505 m 2, kraj obce ,- Kč Chata k celoročnímu užívání na pozemku 691 m 2, sprchový kout, wc, pěkné prostředí ,- Kč Miroslava manažer pro Štoky Golčův Jeníkov Kobylí Hlava Herálec Bartoušov Česká Bělá Dva pěkné pozemky + srub, voda užitková + el. na pozemku, 560 m 2 a 694 m 2. Cena za oba pozemky ,- Kč RD 3+1 před rekonstrukcí na pozemku 317 m 2, při rychlém jednání možná SLEVA! ,- Kč Pozemek k výstavbě domu, chaty 983 m 2, velmi pěkné místo, 4 km od města Golč. Jeníkov ,- Kč Chatka se zahradou na pozemku 919 m 2, velmi pěkné místo ,- Kč Dřevěná chata se zahradou na pozemku 400 m 2, polosamota. RD + hospodářské budovy na pozemku 577 m 2, rekonstrukce ,- Kč ,- Kč Havlíčkova Borová Koňkovice Volichov Rozsochatec Leština u Světlé Světlá nad Sázavou Chalupa 1+1 po rekonstrukci v roce 2007, pozemek 492 m 2, klidná část obce ,- Kč RD 3+1 se stodolou a zahradou m 2, blízko přírodní rezervace Stvořidla ,- Kč Chalupa 2+1 na pozemku 456 m 2, částečná rekonstrukce v roce ,- Kč Stavební pozemek 621 m 2 s chatkou, sítě na pozemku, příjezdová cesta asfaltová ,- Kč RD 3+1 se zahradou RD 5+2 se zahradou m 2, před rekonstrukcí. 1971, garáž, zahradní 319 m 2, rekonstrukce rok altánek ,- Kč ,- Kč Herálec RD chalupa 2+1 na pozemku 485 m 2, rekonstrukce v roce ,- Kč Ideální polovina RD hospodářské budovy na pozemku 280 m ,- Kč Sázavka Pozemek m 2 vhodný pro stavbu + zemědělský pozemek 2,44 ha ,- Kč Maleč Novostavba RD, dřevostavba 5+1 se zahradou m 2, kuchyňská linka v ceně, krb v pokoji ,- Kč Tlustáková Olešnice Chalupa 5+1 na pozemku m 2, rekonstrukce rok 2000, hezké a klidné místo u lesa ,- Kč Tlustáková Listopad vydání vychází 31. října 2011 počet výtisků: ks Vydavatel: A Vysočina s.r.o. Benešova tel.: fax: bezplatná linka: Redakční rada: Lenka Smejkalová Jitka Tlustáková Grafi cké zpracování a tisk: EVERSMILE s.r.o. Výzkumná 661, Pardubice Povoleno: MK ČR E NEPRODEJNÉ!

8 Byty v okrese NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE v Havlíčkově Brodě v KD OSTROV Pondělí až pátek, 9 16 hod. Volat můžete kdykoliv na tel nebo na bezplatnou linku Mírovka 58 m 2, páté podlaží, nové rozvody elektriky, vody, stoupačky ,- Kč 48 m 2, páté podlaží, dům po částečné rekonstrukci ,- Kč Zděný byt 1+1 v OV, 37 m 2, po rekonstrukci, čtvrté podlaží ,- Kč 65 m 2, původní, zachovalý stav, nové stoupačky ,- Kč Zděný byt 3+kk v OV, 64 m 2, plastová okna, garáž, zahrádka ,- Kč Eva certifikovaný m 2, balkon, krásný výhled, centrum obce ,- Kč Pěkný, zděný byt 3+1 v OV, 74 m 2, komora, balkon, druhé podlaží, klidná část obce ,- Kč 35 m 2, nová plast. okna, krásný výhled ,- Kč Zděný byt 2+1 DR, 53 m 2, dvě komory, první podlaží, bezbariérový přístup ,- Kč Zděný byt 2+1 DR, 42 m 2, první podlaží, nová plast. okna, nová koupelna ,- Kč 55 m 2, po rekonstrukci, blízko centra ,- Kč KLUZ UZIV ZIVNĚ 72 m 2 s balkonem, nová plast. okna, druhé podlaží ,- Kč Zděný byt 2+1 DR, 56 m 2, nová plast. okna, první podlaží, kraj obce ,- Kč Zděný byt 1+1 DR, 30 m 2, původní stav, šesté podlaží, centrum obce ,- Kč Pěkný, zděný byt 2+1 DR, 56 m 2 s balkonem, po rekonstrukci, čtvrté podlaží ,- Kč Pěkný, zděný byt 3+1 v OV, 81 m 2, lodžie, první podlaží, rekonstrukce ,- Kč 65 m 2, čtvrté podlaží, původní stav, při rychlém jednání SLEVA! ,- Kč Světlá n. Sázavou 68 m 2, přízemí domu, který je po rekonstrukci ,- Kč Zděný byt 3+1 s komorou v OV, 84 m 2, zasklená lodžie ,- Kč Šlapanov Zděný byt 4+1 v OV, 95 m 2, po rekonstrukci, první podlaží. Panelový byt 3+1 DR, 68 m 2 s balkonem, po rekonstrukci, čtvrté podlaží. 61 m 2, po kompletní rekonstrukci, přízemí. Bílek u e 72 m 2, po částečné rekonstrukci, přízemí ,- Kč ,- Kč ,- Kč ,- Kč Málek Málek Málek

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 nejen na Vysočině Štítary

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 nejen na Vysočině Štítary ZDARM realitní měsíčník ročník III. říjen 2011 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Obsah

Více

bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice Řadový RD k celkové rekonstrukci na pozemku 427 m 2, klidná část obce.

bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice Řadový RD k celkové rekonstrukci na pozemku 427 m 2, klidná část obce. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. realitní měsíčník ročník IV. říjen 2012 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz Soutěž o relaxační víkend je v plném proudu Obsah 2 Úvodní slovo

Více

vysočina nejen na Vysočině j na Vysočině Batelov u Jihlavy Luxusní RD s vnitřním bazénem, prostorem pro saunu, okrasnou zahradou.

vysočina nejen na Vysočině j na Vysočině Batelov u Jihlavy Luxusní RD s vnitřním bazénem, prostorem pro saunu, okrasnou zahradou. ZDARM realitní měsíčník ročník III. leden lede en 2011 be bezplatná ezp linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍDKA NABÍDK Í KA V VÍCE ÍCE JAK 50 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině Jsme řádným členem Asociace

Více

reality vysočina Obsah realitní měsíčník ročník IV. listopad 2012 www.arealityvysocina.cz bezplatná linka: 800 600 608

reality vysočina Obsah realitní měsíčník ročník IV. listopad 2012 www.arealityvysocina.cz bezplatná linka: 800 600 608 Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. realitní měsíčník ročník IV. listopad 2012 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz Obsah 4286 Velké Meziříčí Řadový RD 5+1 po kompletní rekonstrukci

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Šetějovice RD chalupa 2+1, dvůr, stodola, na pozemku 449 m 2, v blízkosti Želivky.

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Šetějovice RD chalupa 2+1, dvůr, stodola, na pozemku 449 m 2, v blízkosti Želivky. realitní měsíčník ročník IV. srpen 2012 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. Obsah 4042 EXKLUZIVNĚ Zruč nad Sázavou Výhodná nabídka zděného

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 nejen na Vysočině Vranov nad Dyjí

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 nejen na Vysočině Vranov nad Dyjí ZDARM realitní měsíčník ročník III. červen 2011 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině 2982 Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Více

vysočina nejen na Vysočině Pouzdřany RD 3+1 s vinným sklepem, celková plocha pozemku 394 m 2, výstavba rok 1980. 1 889 000,- Kč

vysočina nejen na Vysočině Pouzdřany RD 3+1 s vinným sklepem, celková plocha pozemku 394 m 2, výstavba rok 1980. 1 889 000,- Kč ZDARM realitní měsíčník ročník III. květen 2011 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině 2931 Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Více

vysočina nejen na Vysočině nejen na Vysočině Heřmanův Městec Prostorný byt 5+1, 102 m 2 v OV, panelový v klidném prostředí,

vysočina nejen na Vysočině nejen na Vysočině Heřmanův Městec Prostorný byt 5+1, 102 m 2 v OV, panelový v klidném prostředí, ZDARM realitní měsíčník ročník III. březen 2011 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině 1324 Chrudim Stavební parcela 745 m 2, kompletně zasíťovaná

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. realitní měsíčník ročník IV. září 2012 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz ZAPOJTE SE DO NAŠÍ VELKÉ SOUTĚ- ŽE a již o VÁNOCÍCH můžete RELAXOVAT

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Vlkaneč Chalupa 2+kk se zahradou, na celkovém pozemku 1 029 m 2, na domě nová střecha. 669 000, Kč Balounová

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Vlkaneč Chalupa 2+kk se zahradou, na celkovém pozemku 1 029 m 2, na domě nová střecha. 669 000, Kč Balounová realitní msíčník ročník IV. duben 2012 beplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.c Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočin Obsah 3324 Šetjovice

Více

nejen na Vysočině Obsah nejen na Vysočině Budíškovice RD 6+1, rekonstrukce v roce 2000, zahrada 1 112 m2, klidná část obce. 2 096 000,- Kč Sedláček

nejen na Vysočině Obsah nejen na Vysočině Budíškovice RD 6+1, rekonstrukce v roce 2000, zahrada 1 112 m2, klidná část obce. 2 096 000,- Kč Sedláček ZDARM realitní měsíčník ročník III. únor úno or 2011 bezplat bezplatná n linka: 800 600 608 ná www.avysocina.cz NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině Obsah h Jsme řádným členem Asociace realitních

Více

bezplatná linka: 800 600 608 499 000,- Kč Dobeš dobes@arealityvysocina.cz 774 787 709 okres Třebíč Střítež

bezplatná linka: 800 600 608 499 000,- Kč Dobeš dobes@arealityvysocina.cz 774 787 709 okres Třebíč Střítež realitní měsíčník ročník IV. únor 2012 beplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.c Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině 3526 Vojtěchov

Více

ČERVENEC - SRPEN 2014

ČERVENEC - SRPEN 2014 Zlín Uherské Hradiště NAŠE Vsetín REALITNÍ Kroměříž NOVINY ČERVENEC - SRPEN 2014 VYDÁNÍ PRO OKR. UH. HRADIŠTĚ A VSETÍN NOVÉ BYTY UH. HRADIŠTĚ více na str. 3 od 900 Kč/m 2 1.255.000 Kč 625.000 Kč Vsetín

Více

Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice

Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice Prodej rodinného domu č.p.157 (chalupy) Čenkovice Obec: Okres: Kraj: Čenkovice Ústí nad Orlicí Pardubický ZÁKLADNÍ INFORMACE Cena prodejní: 1 500 000,00 CZK Číslo zakázky: 233-N00050 Poloha objektu: Samostatný

Více

Odborné vyjádření č. 281186

Odborné vyjádření č. 281186 Odborné vyjádření č. 281186 Předmětem odborného vyjádření je hrubý odhad tržní hodnoty nemovitosti Pohraničních Stráží 1586 Varnsdorf, zapsané v KN na LV č. 5705 pro obec Varnsdorf a katastrální území

Více

Znalecký posudek č. 069-2015/3580

Znalecký posudek č. 069-2015/3580 DFC Elektronická verze Vyhotovení č.: E Znalecký posudek č. 069-2015/3580 O ceně ideální 1/3 p.p.č. 14/2 - zastavěná plocha a nádvoří, součástí pozemku je stavba č.p. 23 spolu s příslušenstvím, pozemky

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti číslo 3451/316/2013 6 NEMOVITOST: Rodinný dům čp. 5 na pozemku p.č. st. 124 a pozemky p.č. st. 124 a p.č. 1695, to vše v k.ú. Dobré obce Dobré. Adresa nemovitosti:

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice RD k celkové rekonstrukci na parcele 427 m 2, klidná část obce. 498 000,- Kč

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice RD k celkové rekonstrukci na parcele 427 m 2, klidná část obce. 498 000,- Kč realitní msíčník ročník IV. leden 2012 beplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.c Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočin Obsah 2665 Knžice

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 52/2011. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby)

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 52/2011. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) ZNALECKÝ POSUDEK číslo 52/2011 EURODRAŽBY.CZ a.s. Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) 6 NEMOVITOST: Rodinný dům 3+1 Adresa nemovitosti: Slavičky 34 Katastrální údaje : Kraj Vysočina,

Více

Znalecký posudek č. 041-2016/3670

Znalecký posudek č. 041-2016/3670 E56 Elektronická verze Vyhotovení č.: E Znalecký posudek č. 041-2016/3670 Vlastník nemovitosti: K podílu nebo celku 1) Ing. Hana Nováčková, bytem Milíčov čp.10, Milíčov 588 05, nar. 6.4.1970 2) Jan Nováček,

Více

Data inzerátů. Cena v Kč jako oddělovač desetinných míst je možné použít jak tečku, tak čárku.

Data inzerátů. Cena v Kč jako oddělovač desetinných míst je možné použít jak tečku, tak čárku. Data inzerátů Položky označené * jsou povinné! int seller_id * ID makléře z databáze OpenSystem.cz int type * 1 prodej 2 pronájem int property_type * Typ nemovitosti 1 byty 2 rodinné domy a vily 3 chaty

Více

reality CHCI BÝT REALITNÍ MAKLÉŘ...PROČ NE? NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ vysočina nejen na Vysočině Obsah

reality CHCI BÝT REALITNÍ MAKLÉŘ...PROČ NE? NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ vysočina nejen na Vysočině Obsah NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině realitní měsíčník ročník IV. červenec 2012 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. CHCI BÝT

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3578-401/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3578-401/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č.3578-401/2013 O ceně bytové jednotky č.398/3 v Přerově, Seifertova 398/8, včetně příslušenství a podílu o velikosti 7254/229894 na společných částech domu a pozemku p.č.4394/29, zastavěná

Více

kompletní realitní servis prodej bez starostí vše vyřídíme za Vás, "od kupce až po katastr" téměř 100% úspěšnost prodeje za ceny v místě obvyklé

kompletní realitní servis prodej bez starostí vše vyřídíme za Vás, od kupce až po katastr téměř 100% úspěšnost prodeje za ceny v místě obvyklé CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ Smetanovo nám. 120, 570 01 Litomyšl telefon 461 612 670-1, 728 080 947, www.consultvk.cz kompletní realitní servis prodej bez starostí vše vyřídíme

Více

PŘÍLOHA Č. 1 VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ, CHATA DOLANY, Č. E. 30

PŘÍLOHA Č. 1 VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ, CHATA DOLANY, Č. E. 30 PŘÍLOHA Č. 1 VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ, CHATA DOLANY, Č. E. 30 PŘÍLOHA Č. 2 VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ, CHATA DOLANY, Č. E. 174 PŘÍLOHA Č. 3 VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ, CHATA DOLANY, Č. E.

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitých věcí

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitých věcí Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitých věcí číslo 3733/327/2014 6 NEMOVITOST: Adresa nemovitosti: Katastrální údaje: Jednotka - byt, bytová jednotka č. 2/12 vč. podílu na společných částech domu čp.

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti

Odhad obvyklé ceny nemovitosti Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 2876/85/2013 6 NEMOVITOST: Rodinný dům č. p. 6 s pozemkem z LV č. 252, k. ú. Dvorce u Jihlavy, pozemky z LV č. 310, k. ú. Cejle a pozemky z LV č. 265 k. ú. Dvorce u

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 48/2011. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby)

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 48/2011. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) ZNALECKÝ POSUDEK číslo 48/2011 EURODRAŽBY.CZ a.s. Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka 3+1 Adresa nemovitosti: Krylova 526 / 22, Znojmo - Přímětice

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1917/2015 Ocenění nemovitých věcí: St. parcela č. 397 o výměře 115 m2 zastavěná plocha a nádvoří, Součástí je stavba: Šťáhlavy, č.e. 711, rod.rekr., Stavba stojí na pozemku

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 929//2016 6 NEMOVITOST: Adresa nemovitosti: Katastrální údaje:

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 929//2016 6 NEMOVITOST: Adresa nemovitosti: Katastrální údaje: Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 929//2016 6 NEMOVITOST: Adresa nemovitosti: Katastrální údaje: Ostatní stavby: Pozemky: Vlastník stavby: Vlastník pozemku: OBJEDNATEL : Adresa objednatele: Rodinný

Více

Chata Hájenka na prodej

Chata Hájenka na prodej Chata Hájenka na prodej Obec: SlaMňany Část obce: Škrovád chatařská oblast Kunčí HISTORIE CHATKY Historie Hájenky sahá do února roku 1969, kdy místní stavební komise zkoulaudovala stavbu rodiny Knapových

Více

O projektu. Lokalita. Rezidence Janáčkova

O projektu. Lokalita. Rezidence Janáčkova O projektu Společnost AAA Realitní fond, a.s. Vám nabízí možnost atraktivního bydlení v žádané lokalitě Prahy 5 Janáčkovo nábřeží. Řadový bytový dům z roku 1910 je jako stvořený pro ty, kteří touží po

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 25/2012. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby)

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 25/2012. Odhad obvyklé ceny nemovitosti. (předmětu nedobrovolné dražby) ZNALECKÝ POSUDEK číslo 25/2012 EURODRAŽBY.CZ a.s. Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) 6 NEMOVITOST: Rodinný dům Adresa nemovitosti: Zhoř 21 Katastrální údaje : Kraj Jihomoravský,

Více

Znalecký posudek. č. 746-18/2014

Znalecký posudek. č. 746-18/2014 Znalecký posudek č. 746-18/2014 Objednatel: Královská dražební, a.s. Kateřinská 482/26 128 00 Praha-Nové Město Účel posudku: Stanovení obvyklé ceny rodinného domu č. p. 40, obec Havlíčkův Brod, místní

Více

***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice***

***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice*** ***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice*** Specializujeme se na investice do apartmánů v dobrých lokalitách na španělském pobřeží, v blízké vzdálenosti od pláže

Více

Znalecký posudek č. 2712/167/2012

Znalecký posudek č. 2712/167/2012 Znalecký posudek č. 2712/167/2012 O ceně obvyklé bytové jednotky č. 1105/1 s podílem na společných částech domu č.p.1105,1106,1107, 1108 a pozemků parc.č. 227/7,227/48,227/49,227/50 vše v k.ú.stará Boleslav,

Více

Byty: 1+kk (Studia) jsou dostupné ve velikostech 45 m2 a 50 m2, Cena od 225,000 LE (cca 745.000,-Kč)

Byty: 1+kk (Studia) jsou dostupné ve velikostech 45 m2 a 50 m2, Cena od 225,000 LE (cca 745.000,-Kč) Sinai Golf Heights Sinai Golf Heights je unikátní resort přímo uvnitř nového golfového hřiště v Sharm El Sheikh. Tato oblast v Nabq se stane velice prestižní adresou na Sinai a veškerá luxusní zařízení

Více

P ÍLOHA A PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN M STA BRNA. (Zdroj: www.brno.cz)

P ÍLOHA A PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN M STA BRNA. (Zdroj: www.brno.cz) P ÍLOHA A PLATNÝ ÚZEMNÍ PLÁN M STA BRNA (Zdroj: www.brno.cz) PŘÍLOHA B VÝVOJ OBCE ŽABŘESKY NA MAPÁCH A POHLEDNICÍCH 1 Mapa z roku 1836 1852 (Zdroj: www.mapy.cz) 2 Katastrální plán Brna 1:2 880 z roku 1906

Více

Znalecký posudek č. 3541-32/07

Znalecký posudek č. 3541-32/07 Znalecký posudek č. 3541-32/07 o ceně 1/4 rodinného domku čp.15 a pozemků parc.č.st.9 a parc.č.21 v kat.území Nedrahovické Podhájí, obec Nedrahovice, okres Příbram. Objednatel posudku: Účel posudku: JUDr.

Více

Prodej rekreačních bytů v areálu Riviera Lipno - Lipno nad Vltavou -

Prodej rekreačních bytů v areálu Riviera Lipno - Lipno nad Vltavou - Prodej rekreačních bytů v areálu Riviera Lipno - - Prodejní cena od 1.976.000,- Kč Všeobecný popis Rekreační areál Riviera Lipno v obci Lipno nad Vltavou se nachází v klidném prostředí, přímo u Lipenského

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 919/79/14

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 919/79/14 ZNALECKÝ POSUDEK č. 919/79/14 O ceně bytové jednotky č. 2811/5 o velikosti 3 + 1 vč. podílu na pozemku a společných částech domu, která se nachází v bytovém domě na ulici Bratranců Veverkových č.p. 2811/12

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 4473-272/2015

ZNALECKÝ POSUDEK č. 4473-272/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 4473-272/2015 O ceně bytové jednotky č.722/10 v Brně, místní část Bystrc, ulice Laštůvkova 722/47, vč.příslušenství a podílu o velikosti 5842/103784 na společných částech domu a pozemcích

Více

Měníme způsob, jakým se nemovitosti prodávají

Měníme způsob, jakým se nemovitosti prodávají Vydání katalogu 2/2016 RE/MAX Reality Plus+ T: 725 293 500 Měníme způsob, jakým se nemovitosti prodávají 2 PROÁNO Trutnov Litoměřice Prodej, byt - 2+kk, Ptice Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 4857-109/13

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 4857-109/13 ZNALECKÝ POSUDEK číslo 4857-109/13 NEMOVITOST: rodinný domek Katastrální údaje : Kraj Hl.m. Praha, okres Hl.m. Praha, obec Praha, k.ú. Újezd nad Lesy Adresa nemovitosti: Polešovická 2286, Praha 9 OBJEDNATEL

Více

Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitostí porovnávací metodou Příloha č. 1 - Výpočet hodnoty nemovitosti porovnávací metodou Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitosti domu č.e. 9 porovnávací metodou Porovnání

Více

REKAPITULACE OCENĚNÍ POSUZOVANÉ NEMOVITOSTI

REKAPITULACE OCENĚNÍ POSUZOVANÉ NEMOVITOSTI Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 4196-105/2015 130 EX 1043/15-58/E 1 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, č.2383/17 Adresa nemovitosti: Vodárenská 2383, 272 01 Kladno - Kročehlavy Katastrální údaje:

Více

Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Dolní Jirčany. LV č.

Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Marcell Štochl, Na vrstvách 970/23b, 14000 Praha, 1 / 1 Dolní Jirčany. LV č. ODHAD č.9/1/018 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Číslo popisné: Na pozemku parc. č.: Pozemky parc.

Více

Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitostí porovnávací metodou Příloha č. 1 - Výpočet hodnoty nemovitosti porovnávací metodou Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitosti domu č.e. 9 porovnávací metodou Porovnání

Více

700 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6271/191 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s.

700 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6271/191 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6271/191 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 10.1 Byt Stávající Číslo jednotky: 893/20 V budově č. p.: 893 Na pozemku

Více

Znalecký posudek č. 1357-251/2011

Znalecký posudek č. 1357-251/2011 Znalecký posudek č. 1357-251/2011 O ceně nemovitosti - byt č. 2121/10 ve 4.NP bytového domu č.p. 2117, 2118, 2119, 2120, 2121 a 2122 včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemcích

Více

náš nejčtenější realitní MaGaZín ve ZLínSKéM KraJI Zlín - Štefánikova / okr. ZL N05864

náš nejčtenější realitní MaGaZín ve ZLínSKéM KraJI Zlín - Štefánikova / okr. ZL N05864 [ okr. Zlín ] Únor 2012 naše Realitní noviny náš nejčtenější realitní MaGaZín ve ZLínSKéM KraJI WWW.ZvoneK.cZ okr. Zlín okr. Zlín okr. Zlín Zlín - u Majáku / okr. ZL N05851 Hrubá stavba rodinného domu

Více

Znalecký posudek odhadu obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek odhadu obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek odhadu obvyklé ceny nemovitosti číslo 2827/2014 6 NEMOVITOST: Rodinný dům - bez nebytových prostor, Rodinný dům č.p. 1137, Sokolov Kraj: Karlovarský Okres: Sokolov Obec: Sokolov Katastrální

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3329-152/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3329-152/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č.3329-152/2013 O ceně rodinného domu v Šumperku, J. z Poděbrad č.p.704/75 a zem. stavení bez čp/če, včetně příslušenství a pozemků p.č.st.877, zastavěná plocha a nádvoří, o velikosti

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 5764. o obvyklé hodnotě: domu čp. 36 s pozemky p.č. st. 12/2 a 23/4 k.ú. Chválkov u Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 5764. o obvyklé hodnotě: domu čp. 36 s pozemky p.č. st. 12/2 a 23/4 k.ú. Chválkov u Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov ZNALECKÝ POSUDEK č. 5764 o obvyklé hodnotě: Počet stran: 13 Počet příloh: 8 Počet vyhotovení: 1 domu čp. 36 s pozemky p.č. st. 12/2 a 23/4 k.ú. Chválkov u Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov Vypracoval:

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0679-115/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 1165/3 a garáž č. 1165/7, vše s příslušenstvím a pozemky Katastrální údaje : Kraj Středočeský, okres Praha-západ, obec

Více

KNO, s.r.o. Bednářův statek Orlické hory Klášterec n.orlicí, Česká republika info@k-n-o.cz

KNO, s.r.o. Bednářův statek Orlické hory Klášterec n.orlicí, Česká republika info@k-n-o.cz KNO, s.r.o. Bednářův statek Orlické hory Klášterec n.orlicí, Česká republika info@k-n-o.cz Popis a poloha Objekt rodinného domu Bednářův statek se nachází v katastru obce Klášterec nad Orlicí, na polosamotě

Více

REALITY SRPeN 2010 ZLÍNSKéHo KRAJe Zlín Zlín - Příluky Zlín Březnice Zlín Zlín - Mladcová

REALITY SRPeN 2010 ZLÍNSKéHo KRAJe Zlín Zlín - Příluky Zlín Březnice Zlín Zlín - Mladcová REALITY SRPeN 2010 Zlín -/ okres Příluky Zlín / okres Zlín Zlín Březnice / okres / okres Zlín Zlín ZLÍNSKéHo KRAJe Zlín /- okres Mladcová Zlín / okres Zlín RodInný PoZemeK dům Nový Prostorný zrekonstruovaný

Více

Srovnávací tržní analýza

Srovnávací tržní analýza Srovnávací tržní analýza 1/6 Srovnávací tržní analýza Ladislav Jandáček ladislav.jandacek@re-max.cz +420 727 832 834 Klient : Potanková Jaroslava Nemovitost : Prodej bytové jednotky Adresa : Čimická 2

Více

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ s.r.o. Hradec Králové U Koruny 1173 495 534 788, 603 561 772 REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ NOVÉ BYTY V CENTRU HRADCE KRÁLOVÉ DOKONČENÍ květen 2010 BYTY: 2 až 4 + KK ( 46-100 m 2 ) VYBAVENOST: terasy, balkony,

Více

Znalecký posudek. č. 747-19/2014. Objednatel: Královská dražební, a.s. Kateřinská 482/26 128 00 Praha-Nové Město

Znalecký posudek. č. 747-19/2014. Objednatel: Královská dražební, a.s. Kateřinská 482/26 128 00 Praha-Nové Město Znalecký posudek č. 747-19/2014 Objednatel: Královská dražební, a.s. Kateřinská 482/26 128 00 Praha-Nové Město Účel posudku: Stanovení obvyklé ceny rodinného domu č. p. 55, obec Radenín, kat. území Radenín,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1904-08/016 OBVYKLÁ CENA. 1 464 000 Kč

ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1904-08/016 OBVYKLÁ CENA. 1 464 000 Kč ZNALECKÝ POSUDEK Č. 1904-08/016 NEMOVITOST: Byt č. 550/7 Katastrální údaje: Kraj Vysočina, okres Třebíč, obec Náměšť nad Oslavou, k.ú. Náměšť nad Oslavou Adresa nemovitosti: Náměšť nad Oslavou, Husova

Více

Znalecký posudek číslo 5631-209/11

Znalecký posudek číslo 5631-209/11 Znalecký posudek číslo 5631-209/11 O obvyklé ceně nemovitosti: poloviny rodinného domu číslo popisné 662 a souvisejících nemovitostí umístěných na pozemku parcelních čísel 2392 a 2393 vč. pozemků parcelních

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 652-11/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 652-11/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č. 652-11/2013 o ceně bytu č. 4387/7 v Jihlavě, Tylova 4387/21. Objednatel znaleckého posudku: Exekutorský úřad Ostrava, Paní Mgr. Pavla Fučíková Slévárenská 410/14 709 00 Ostrava - Mariánské

Více

ZNALECKÝ POSUDEK A OCENĚNÍ

ZNALECKÝ POSUDEK A OCENĚNÍ ZNALECKÝ POSUDEK A OCENĚNÍ rozestav. budovy stojící na pozemku parc.č. 1042/2, a pozemku parc.č. 1042/2, zastavěná plocha a nádvoří, zapsané na LV č. 124, pro obec Dříteň a katastrální území Záblatí Vlastník:

Více

Popis nemovitostí Oceňovaná nemovitost Byt č. 1391/27 (4+kk) Krakovská, Praha 1 - Nové Město zdroj informací: VÝPOČET POROVNÁVACÍ HODNOTY nemovitost č. 1 nemovitost č. 2 nemovitost č. 3 nemovitost č. 4

Více

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1215 / 4 / 2011

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1215 / 4 / 2011 Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1215 / 4 / 2011 Typ nemovitosti Účel ocenění Byt ve vlastnictví bez garáže a bez garážového stání v současném stavu exekuční řízení Předmět ocenění Bytová

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti číslo 3118/319/2012 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 29/3 s příslušenstvím a podílem na společných částech domu čp. 29 a na pozemku p.č. st. 74, vše v k.ú. Letohrad

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo ZP-3164

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo ZP-3164 ZNALECKÝ POSUDEK číslo ZP-3164 NEMOVITOST: Bytová jednotka, spoluvlastnický podíl 1/2 bytové jednotky č. 107/2 Katastrální údaje : Kraj Pardubický, okres Pardubice, obec Pardubice, k.ú. Pardubice Adresa

Více

650 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č.6531/181 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s.

650 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č.6531/181 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č.6531/181 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 263 Na

Více

Znalecká společnost s.r.o. se sídlem Praha 1 Nové Město, Palackého 715/15, PSČ 110 00

Znalecká společnost s.r.o. se sídlem Praha 1 Nové Město, Palackého 715/15, PSČ 110 00 Znalecká společnost s.r.o. se sídlem Praha 1 Nové Město, Palackého 715/15, PSČ 110 00 KRAJSKÝ SOUD V PRAZE Nám. Kinských 5 150 75 Praha 5 17 Co 147/2015 V Praze dne 27. dubna 2015 Věc: Celkový popis, ocenění

Více

Znalecký posudek č. 119/14/12

Znalecký posudek č. 119/14/12 Znalecký posudek č. 119/14/12 o obvyklé ceně nemovitosti rodinného domu č.p. 1 s příslušenstvím a pozemky parc. č. st. 34, st. 36, parc. č. 42, 47/1, 47/2 a parc. č. 1317 v k.ú. Stupárovice, obec Golčův

Více

2 200 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č.6374/24 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s.

2 200 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č.6374/24 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č.6374/24 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 5167 Na pozemku

Více

ZNALECKÝ POSUDEK 4155-455/2014

ZNALECKÝ POSUDEK 4155-455/2014 ZNALECKÝ POSUDEK 4155-455/2014 O ceně podílu o velikosti 1/8 rekreační chaty č.e.195 v obci Křečovice, místní část Živohošť, stojící na pozemku jiného vlastníka, vše zapsáno na LV č.465 pro k.ú.živohošť

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3976-99/2014

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3976-99/2014 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3976-99/2014 O ceně bytové jednotky č.974/2 zapsané v KN na LV č.51169, vymezené dle bytového zákona v budově čp.974,975,976,977,978 a 979, jež je v KN zapsána na LV č.12685, a to včetně

Více

Znalecký posudek č. 3887/57/10 o obvyklé ceně nemovitosti-pozemku p.č. 170/5 v k.ú. Kladruby u Vlašimi, obec Kladruby, okres Benešov

Znalecký posudek č. 3887/57/10 o obvyklé ceně nemovitosti-pozemku p.č. 170/5 v k.ú. Kladruby u Vlašimi, obec Kladruby, okres Benešov Znalecký posudek č. 3887/57/10 o obvyklé ceně nemovitosti-pozemku p.č. 170/5 v k.ú., obec Kladruby, okres Benešov Objednatel posudku: Mgr. Michal R u d ý soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha 8, se

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Hlinsko Zděný DR byt 3+1, 67 m 2 v přízemí s balkonem. 948 000,- Kč Málek malek@arealityvysocina.

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Hlinsko Zděný DR byt 3+1, 67 m 2 v přízemí s balkonem. 948 000,- Kč Málek malek@arealityvysocina. realitní msíčník ročník IV. břeen 2012 beplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.c Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočin Obsah 3492 Rodvínov

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1361/2014 Ocenění nemovitých věcí: Bytová jednotka č. 560/1 zapsaná na listu vlastnictví č. 2594, vymezená v budově č.p. 560, 561, zapsané na LV č. 2374, stojící na st.

Více

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ s.r.o. Hradec Králové U Koruny 1173 495 534 788, 603 561 772 REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ NOVÉ BYTY V CENTRU HRADCE KRÁLOVÉ DOKONČENÍ květen 2010 BYTY: 2 až 4 + KK ( 46-100 m 2 ) VYBAVENOST: terasy, balkony,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1630/2015 Ocenění nemovitých věcí: Bytová jednotka č. 575/19 zapsaná na listu vlastnictví č. 3128, vymezená v budově č.p. 574, 575, zapsané na LV č. 2468, stojící na

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ Ě OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ Ě OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ Ě OBVYKLÉ číslo 37-4913/2014 NEMOVITOST: Pozemek p.č. 233/3 jehož součástí je rodinný dům ů č.p. 201, pozemek p.č. 233/1, příslušenství Katastrální údaje : Kraj Jihomoravský, okres

Více

900 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č.6618/28. odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby podle metodiky v Hypoteční bance, a.s.

900 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č.6618/28. odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby podle metodiky v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č.6618/28 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby podle metodiky v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 1.1 Rodinný dům - bez nebytových prostor Stávající Číslo popisné: 98 Na

Více

ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI. 1. Identifikace nemovitosti. 2. Nález

ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI. 1. Identifikace nemovitosti. 2. Nález ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI číslo odhadu 013 09 ExÚ HB objednávka odhadu ze dne 3.6.2009 místní šetření proběhlo dne 19.6.2009 za účasti paní bydlící v bytové jednotce jméno a adresa objednatele odhadu

Více

Znalecký posudek č. 2012/110

Znalecký posudek č. 2012/110 Znalecký posudek č. 2012/110 o ceně nemovitosti: Byt, jednotka č. 2410/10 v bytovém domě č.p. 2410 na parcele č. 620/17 v katastrálním území Karviná - město, obec Karviná, okres Karviná, kraj Moravskoslezský,

Více

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1088 / 7 / 2010

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1088 / 7 / 2010 Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1088 / 7 / 2010 Typ nemovitosti Účel ocenění Rodinný dům bez nebytových prostor bez garáže v současném stavu exekuce Předmět ocenění Budova RD č.p. 4,

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1433/098/2013/20

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1433/098/2013/20 Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1433/098/2013/20 NEMOVITOST: Bytová jednotka, č. 603/17 Adresa nemovitosti: Na Burse 603, 294 71 Benátky nad Jizerou Katastrální údaje : Kraj Středočeský, okres Mladá

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 107-2012

ZNALECKÝ POSUDEK č. 107-2012 ZNALECKÝ POSUDEK č. 107-2012 o ceně rodinného domu č.p. 187, k.ú. Týnec vč. příslušenství a pozemku Objednatel znaleckého posudku: Exekutorský úřad Šumperk Soudní exekutor JUDr. Jiří Petruň K. H. Máchy

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3617-440/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3617-440/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č.3617-440/2013 O ceně rodinného domu v Písku, Budějovické Předměstí, Lázeňská č.p.638, včetně příslušenství a pozemků p.č.st.1264, zastavěná plocha a nádvoří, o velikosti 228 m 2 a p.č.1824/5,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 6-2/2016 Ocenění nemovitých věcí: Parcela č. 327 o výměře 429 m2, zastavěná plocha a nádvoří, Součástí je stavba: Jince, č.p. 142, rod.dům, Stavba stojí na pozemku p.č.

Více

Stanovení obvyklé hodnoty nemovitosti

Stanovení obvyklé hodnoty nemovitosti Stanovení obvyklé hodnoty nemovitosti stanovení ceny obvyklé pozemku parc.č st. 513 zastavěná plocha a nádvoří, k.ú. Kudlovice, obec Kudlovice, jehož součástí je stavba č.p. 379 rodinný dům a pozemku parc

Více

Znalecký posudek č. ZU 128/2015

Znalecký posudek č. ZU 128/2015 KOPPREA znalecký ústav, spol. s r. o. Pro obory stavebnictví (stavby obytné, průmyslové, zemědělské a vodní), projektování (projektování staveb) a ekonomiky (ceny a odhady nemovitostí, movitých věcí a

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014 ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 0232-08/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka, č. 1055/6 v Plzni, část Bolevec, Komenského 1055/33 Katastrální údaje : Kraj Plzeňský, okres Plzeň-město, obec Plzeň, k.ú.

Více

Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1339 / 7 / 2012

Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1339 / 7 / 2012 Znalecký posudek o odhadu tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1339 / 7 / 2012 Typ nemovitosti Účel ocenění Byt ve vlastnictví bez garáže a bez garážového stání v současném stavu exekuční řízení

Více

ODBORNÝ POSUDEK. Exekutorský úřad Ústí nad Orlicí, soudní exekutor JUDr. Taťána Macková, sp. zn. 111 EX 300/10-25 J.M.Marků 92 563 01 Lanškroun

ODBORNÝ POSUDEK. Exekutorský úřad Ústí nad Orlicí, soudní exekutor JUDr. Taťána Macková, sp. zn. 111 EX 300/10-25 J.M.Marků 92 563 01 Lanškroun Ing. Junger Rudolf, Terezy Novákové 1304, Litomyšl 570 01 tel., fax: 461 612 788, 461 612 789 e-mail : Junger@lit.cz znalec v oboru ekonomika odvětví ceny a odhady nemovitostí stavebnictví odvětví stavby

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3999-15/2015

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3999-15/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3999-15/2015 O ceně nemovitých věcí, tj. stavební parcely č.443 o výměře 387m 2 včetně součásti pozemku tj. rodinného domu čp.206, a pozemku p.č.905/46 zahrada o výměře 128m2, vše v

Více

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1863-449/2014

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1863-449/2014 - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 1863-449/2014 o odhadu ceny obvyklé nemovité věci - bytové jednotky č. 2144/15 na ul. nám. Fr. Rasche, umístěné v domě č.p. 2144 na parc.č.1158 a spoluvlastnického podílu ve výši

Více

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1746/021/2015/18

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1746/021/2015/18 Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1746/021/2015/18 NEMOVITOST: ½ bytové jednotky, č. 944/3 Adresa nemovitosti: Haškova 944, 460 01 Liberec Katastrální údaje : Kraj Liberecký, okres

Více

Znalecký posudek číslo S 245/64/2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, Byt č. 159/4 v bytovém domě č. p. 159/5 na pozemku parc. č.

Znalecký posudek číslo S 245/64/2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, Byt č. 159/4 v bytovém domě č. p. 159/5 na pozemku parc. č. Znalecký posudek číslo S 245/64/2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka - byt, Byt č. 159/4 v bytovém domě č. p. 159/5 na pozemku parc. č. 61/4 včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.3530/286/2013

ZNALECKÝ POSUDEK č.3530/286/2013 Okres:Šumperk Obec :Zábřeh ZNALECKÝ POSUDEK č.3530/286/2013 ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI bytu č.1934/16 v osobním vlastnictví v domě č.p.1934 v ulici Havlíčkova v Zábřehu, okres Šumperk, včetně spoluvlastnického

Více

Příloha 1: byt Lužická, k příkladu ocenění

Příloha 1: byt Lužická, k příkladu ocenění Příloha 1: byt Lužická, k příkladu ocenění 1 Příloha 2: byt Lazecká, k příkladu ocenění 2 Příloha 3: byt Trnkova k příkladu ocenění 3 Příloha 4: byt Rooseveltova Prodej, byt 3+1, 64 m² Celková cena: 1

Více