reality ZDARM vysočina NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ I VY SE MŮŽETE STÁT PROFESIONÁLEM V OBLASTI REALIT A PŘIDAT SE K TÝMU NAŠICH MAKLÉŘŮ.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "reality ZDARM vysočina NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ I VY SE MŮŽETE STÁT PROFESIONÁLEM V OBLASTI REALIT A PŘIDAT SE K TÝMU NAŠICH MAKLÉŘŮ."

Transkript

1 ZDARM realitní měsíčník ročník III. listopad 2011 bezplatná linka: NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. PRODÁVÁTE, KUPUJETE NEMOVITOST? PORADÍ VÁM ZKUŠENÝ A ÚSPĚŠNÝ PROFESIONÁL. STAČÍ ZAVOLAT NA BEZPLATNOU LINKU Obsah 2 Úvodní slovo 2 VY SE PTÁTE, my odpovídáme 2 Byty v okrese JIHLAVA 3 Nemovitosti JIHLAVA 3 Mohlo by VÁS zajímat, že 4 Nemovitosti PELHŘIMOV 4 SOUTĚŽ pro dospělé 5 Nemovitosti STŘEDOČESKÝ KRAJ 5 Soutěž pro DĚTI 5 Nemovitosti ŽĎÁR N. SÁZAVOU 5 VÝHERCE dětské SOUTĚŽE 6 Nemovitosti TŘEBÍČ 6 Výherce SOUTĚŽE pro DOSPĚLÉ 7 Nemovitosti HAVLÍČKŮV BROD 8 Byty v okrese HAVLÍČKŮV BROD I VY SE MŮŽETE STÁT PROFESIONÁLEM V OBLASTI REALIT A PŘIDAT SE K TÝMU NAŠICH MAKLÉŘŮ. V případě zájmu zašlete životopis na: nebo volejte na tel (p. Tlustáková).

2 Milí čtenáři, klienti, soutěžící a všichni co zrovna dnes čtete náš časopis, pomalu, vlastně možná až příliš rychle, se nám rok chýlí ke konci a do rukou se Vám dostalo již listopadové číslo našeho časopisu. Některým z Vás už pravidelně, některým možná prvně. V tomto podzimním čase k Vám přicházíme s mimořádnou nabídkou BYTŮ, kterou najdete na straně 2 a 8. Možná si říkáte proč? Z naší statistiky posledních několika měsíců je vidět, že zájem o BYTY velmi vzrostl, tak to je ten důvod, proč k Vám přicházíme s touto určitě zajímavou nabídkou. Více nemovitostí na Na naše soutěžící čeká na straně 4 zajímavá soutěž a samozřejmě i pro děti trocha zábavy a soutěžení na straně 6. Pokud v současné době uvažujete o PRODEJI nemovitosti, zapojte se do SOUTĚŽE O Kč v podobě DÁRKOVÉHO POUKAZU NA NÁKUP ZBOŽÍ. Podrobné informace Vám poskytnou naši i, také si je můžete přečíst na stránce nebo si zavolat na BEZPLATNOU LINKU SOUTĚŽTE A MŮŽETE VYHRÁT VÁNOČNÍ NÁKUP! VŠECHNY VÁS SRDEČNĚ ZVEME. Za AREALITY VYSOČINA s.r.o. Jitka Tlustáková, jednatelka VY SE PTÁTE, MY ODPOVÍDÁME Bydlím v bytě, který patří obci, mám samozřejmě řádnou nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Byla mi však doručena výpověď z nájmu z důvodu, že mám svou vlastní nemovitost, kde můžu bydlet. Nemovitost, kterou obec zmiňuje je však stará chatička, která je ve velmi špatném stavu a na rekonstrukci nemám peníze. Můžu se proti výpovědi nějak bránit? Luboš, Světlá nad Sázavou Do 60 dnů od doručení výpovědi můžete podat k soudu žalobu na určení neplatnosti výpovědi. V rámci této žaloby se pak můžete domáhat určení, že výpověď je neplatná, protože nebyly splněny podmínky pro to, aby vám obec nájem vypověděla. V této chvíli bude potřeba prokázat, výpisem z katastru, že se jedná opravdu o stavbu určenou jen k rekreaci a dále také například znaleckým posudkem, který prokáže, že chata je neobyvatelná. 2 Byty v okrese Polná Markéta certifi kovaný m 2, nová plast. okna, lodžie ,- Kč 78 m 2, po kompletní rekonstrukci ,- Kč 34 m 2, nová plastová okna, kuchyňská linka ,- Kč Panelový byt 2+1 v OV, 64 m 2, s lodžií 5 m 2, plastová okna ,- Kč Třešť Byt 1+1 v OV, 33 m 2, druhé podlaží, klidná část obce ,- Kč Zděný DR byt 3+kk s balkonem, 61 m 2, první podlaží ,- Kč Zděný DR byt 2+1, 44 m 2, první podlaží, klidná část obce ,- Kč Pěkný panelový byt 3+1 v OV, 77 m 2, po částečné rekonstrukci ,- Kč 40 m 2, po rekonstrukci s lodžií ,- Kč Kepertová Třešť -Horní Kosov Panelový byt 2+kk v OV, 60 m 2, po celkové rekonstrukci. Zděný byt 4+1 v OV, 119 m 2, nová kuchyňská linka, dvorek a zahrádka náleží k bytu. 76 m 2, nová plastová okna. Mezonetový zděný byt 4+1 v OV, 95 m 2 s prostornou lodžií. Bez provize RK. Panelový byt 2,5+1 v OV, 54 m 2, po částečné rekonstrukci ,- Kč ,- Kč cena v RK ,- Kč ,- Kč Kepertová Müller Müller

3 3 Nemovitosti Zbilidy Kalhov Dobronín Borovná Horní Dubenky Bývalý objekt školy se zahradou na pozemku m 2, vhodný ke komerčnímu využití ,- Kč RD 3+1 s pozemkem m 2, zahrádka, uzavřený dvůr, stodola, garáž ,- Kč RD 5+1 se zahradou na pozemku 730 m 2, vystaven roku ,- Kč Chalupa 3+1 se zahradou 424 m 2, po rekonstrukci, krásné okolí ,- Kč RD 4+2 k rekreaci i trvalému bydlení, na pozemku 214 m ,- Kč Jaroslav certifikovaný Cejle u Jihlavy Stonařov Rančířov Mor. Budějovice Třešť Komerční budova s bytem 3+1, postavena v roce 1984 jako prodejna Jednoty ,- Kč RD 4+kk a 1+1 s terasou a zahradou na pozemku 547 m ,- Kč Řadový RD 4+kk, novostavba, kolaudace rok 2006, na pozemku 496 m ,- Kč Dřevěná chatka se zahradou na pozemku 262 m ,- Kč Velmi pěkný RD 6+2, výstavba rok 1978, se zahradou 600 m 2. Okres Třebíč ,- Kč Stavební parcela 600 m 2, na lukrativním místě, ke stavbě komerční nemovitosti ,- Kč Kepertová Kepertová 3299 MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT, ŽE Kněžice Krásná novostavba RD 5+kk, výstavba rok 2009, na pozemku 506 m ,- Kč Poslanci schválili zvýšení poplatku za zápis do katastru. Sněmovna schválila vládní novelu, která zdvojnásobuje poplatky za zápis do katastru nemovitostí na korun. Vláda chce tímto způsobem získat víc než 300 milionů korun ročně navíc. Zvýšení ze současných 500 korun vláda zdůvodňuje tím, že nynější poplatek platí od roku 1994 a od té doby se nezvyšoval. Na realitním trhu se nejvíc prodávají dvou a třípokojové byty. Lidé si v Česku pořizují nejčastěji dvou či třípokojové byty. Nejoblíbenější jsou jednoznačně starší byty, novostavby mají na trhu jen menšinový podíl. Klíčovým faktorem pro rozhodování o koupi bytu je podle většiny prodejců bytů a odborníků především cena. V současné době se dobře prodávají zejména byty s optimálním poměrem ceny a kvality. VOLEJTE ZDARMA , PŘIJEDEME K VÁM :-)

4 Zelená linka: Nemovitosti Pelhřimov Červená Řečice Pelhřimov Pelhřimov Počátky Častrov Jana m 2, původní stav, malé náklady na bydlení ,- Kč Panelová garsonka v OV, 30 m 2, čtvrté podlaží, dům zateplen + nová plast. okna ,- Kč Panelový byt 4+1 v OV, 70 m 2, po částečné rekonstrukci, šesté podlaží ,- Kč Komerční nemovitost na pozemku 480 m 2, objekt k multifunkčnímu využití ,- Kč RD se zahradou a bazénem na pozemku 548 m 2, stodola, garáž, dílna, krb ,- Kč Čáslavsko Horní Cerekev Lukavec Radějov Sedlice Chalupa na návsi v dobrém stavu, pozemek 297 m 2, pěkná a klidná lokalita ,- Kč Zděná chata se zahradou na pozemku m 2, krásné prostředí ,- Kč RD se zahradou na pozemku m 2, rekonstrukce rok ,- Kč Chalupa 2+1 s velkou zahradou m 2 na polosamotě, před rekonstrukcí ,- Kč Chalupa 2+1 na pozemku 650 m 2, klidná část obce ,- Kč Pavel Pacov Křeč Moraveč Pelhřimov Pelhřimov Zajíčkov Atraktivní stavební parcela 613 m 2 v centru obce ,- Kč Zděný DR byt 2+kk, 58 m 2, třetí podlaží, krásný výhled do krajiny ,- Kč Zrekonstruovaný RD 5+1 na pozemku 343 m 2, venkovní posezení s krbem ,- Kč Panelový DR byt 3+1, 68 m 2, osmé podlaží, po kompletní rekonstrukci ,- Kč Panelový byt 2+1 v OV, 56 m 2 s balkonem, na domě nová okna a zateplení ,- Kč Pěkná zděná chata 2+kk s balkonem a terasou, na pozemku 107 m 2, polosamota ,- Kč SOUTĚŽ SOUTĚŽ PŘEČTI DOBŘE ČASOPIS, ODPOVĚZ NA OTÁZKY A MŮŽEŠ SE STÁT VÝHERCEM! Moraveč Stavební parcela m 2, inženýrské sítě těsně u parcely, dobrá investice ,- Kč Křepiny Chalupa k rekonstrukci na pozemku 832 m 2 s prostornými chlévy, rok výstavby ,- Kč Těmice Chalupa 3+1 po rekonstrukci se zahradou 300 m ,- Kč Kejžlice Chalupa 1+1 s pozemkem m 2, klidná okrajová část obce ,- Kč 1. Jakou barvu mají naše firemní auta? 2. Na jaké adrese sídlí naše firma? 3. Máte v rukou tento časopis poprvé? Pokud ne,tak jak často se k Vám dostane? 4. Líbí se Vám v tomto čísle některá nabízená nemovitost,pokud ano,napište její číslo. 5. Kolik je zde celkem prezentováno nemovitostí s fotem? Pokud znáte odpovědi, neváhejte a zašlete je na adresu naší firmy na korespondenčním lístku nebo pohlednici a to nejpozději do VYLOSOVANÝ VÝHERCE OBDRŽÍ POUKÁZKU TESCO V HODNOTĚ 1 000,- Kč na nákup zboží.

5 5 Nemovitosti Středočeský kraj Kutná Hora-Šipší Dolní Kralovice Vlkaneč Tasice Prostorný panelový DR byt 3+1, 74 m 2 s velkou lodžií, první podlaží ,- Kč RD chalupa 2+1 se stodolou, zahrada, na pozemku 449 m 2, hezká příroda ,- Kč okres Benešov Chalupa 2+kk na pozemku m 2, na domě nová střecha, rekreační oblast ,- Kč Dřevěná chata s pozemkem 98 m 2 na polosamotě v lese ,- Kč okres Havl. Brod Alena DĚTSKÁ SOUTĚŽ NA MĚSÍC LISTOPAD Ahoj děti, určitě víte, že na podzim je čas, kdy se POUŠTÍ DRACI. Co kdybyste nám jednoho dráčka namalovaly? Žleby Rekreační chalupa před rekonstrukcí na pozemku m 2, výstavba rok ,- Kč okres Kutná Hora Mančice Stylová chalupa 2+kk s pozemkem m 2, po rekonstrukci ,- Kč okres Kolín Tak honem pojďte soutěžit o jednoho krásného papírového draka a balíček sladkostí. A CO JE POTŘEBA UDĚLAT? Nachystejte si papír A5 A4, hodně barevných pastelek a začněte malovat svého DRAKA, kterého byste chtěly pouštět někde na kopci. Až budete mít hotovo dejte do obálky a zašlete na adresu: A Vysočina s.r.o., Benešova 8,, , nejpozději však do Nezapomeňte připsat své jméno, příjmení, adresu, věk a také telefonický kontakt. Vylosovaný výherce bude zveřejněn v PROSINCOVÉM čísle. Nemovitosti Žďár nad Sázavou Velká Bíteš Sněžné Nové Město na Mor. Nížkov Branišov Zděný byt 3+1 DR, 79 m 2, čtvrté podlaží, vystaven roku ,- Kč 80 m 2, druhé podlaží, k bytu náleží 2 sklepy, garáž, balkon ,- Kč Spěváček Panelový byt 2+kk v OV, 43 m 2, nová plast. okna, podlahy plovoucí, koupelna, zasklená lodžie ,- Kč Spěváček m 2, garáž, zahrádka, pěkné a klidné místo ,- Kč Chalupa 2+1 se zahradou na pozemku 318 m 2, rekonstrukce rok ,- Kč Spěváček Jan Spěváček Velké Meziříčí 55 m 2 s lodžií, čtvrté podlaží, byt po rek. v roce ,- Kč 35 m 2, nová plastová okna, hezký výhled ,- Kč Mostiště RD 3+1 na pozemku 187 m 2, rekonstrukce rok ,- Kč VÍTĚZEM DĚTSKÉ SOUTĚŽE BLUDIŠTĚ V MĚSÍCI ŘÍJNU se stala ANETKA ONDRÁČKOVÁ z Žižkova Pole u Přibyslavi, které je 10 let. GRATULUJEME a PŘEDÁVÁME zaslouženou VÝHRU v podobě balíčku plného sladkostí.

6 Zelená linka: Nemovitosti Třebíč Třebíč-Horka-Domky Týn Horka-Domky Pavel Krásný nový luxusní půdní byt 5+kk v OV, 101 m ,- Kč Hezký panelový byt 3+1 v OV, 73 m 2, po rekonstrukci, bez provize RK ,- Kč DR panelový byt 3+1, 73 m 2, po rekonstrukci, klidná část, bez provize RK ,- Kč Luxusní RD 6+1, dvougaráž, obytná plocha 300 m 2, zahrada 133 m 2. Bez provize RK ,- Kč 32 m 2, po rekonstrukci, klidná část obce ,- Kč VÝHERCE ŘÍJNOVÉ SOUTĚŽE VÝHERKYNÍ SOUTĚŽE V MĚSÍCI ŘÍJNU, která dobře zodpověděla otázku a byla vylosovaná, se stala paní Horka-Domky LUDMILA UHROVÁ z TŘEBÍČE. Luxusní byt 4+kk v OV, 119 m 2, po celkové rekonstrukci, klidná část ,- Kč 74 m 2, po rekonstrukci, druhé podlaží. Bez provize RK ,- Kč 74 m 2, po rekonstrukci, první podlaží, klidná část. Bez provize RK ,- Kč GRATULUJEME a předáváme POUKÁZKU V HODNOTĚ Kč na nákup zboží v supermarketu KAUFLAND Krhov Podklášteří Trnava Myslibořice 36 m 2 s balkonem, třetí podlaží, klidná část ,- Kč Zrekonstruovaný RD 3+1, garáž, dvorek, přístavky, zahrada. Bez provize RK ,- Kč Pěkný zrekonstruovaný RD 3+1 se zahrádkou 84 m 2, klidná část obce. Bez provize RK ,- Kč Pozemek s budovou ke komerčnímu využití, celk. plocha m ,- Kč Novostavba rok 2011 RD, řadový 5+kk se zahradou m ,- Kč Petr certifikovaný NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE NA pobočce, která se nachází na adrese: Martinské náměstí 143/8, Horka-Domky RD 5+1 na pozemku 284 m 2, rekonstrukce rok 2011, klidná část ,- Kč Stařeč RD 6+1 s krásnou zahradou 670 m 2, klidná část obce ,- Kč Horka-Domky Řadový RD 5+1 se zahradou 110 m 2, nová plast. okna, nedaleko centra. Bez provize RK ,- Kč Nové Syrovice RD chalupa 2+1 po částečné rekonstrukci, zahrada 400 m 2, centrum obce ,- Kč Hezký byt 3+1 v OV, 78 m 2, po rekonstrukci v roce ,- Kč TŘEBÍČ, budova KB, 1. patro, kancelář č Schůzku si můžete předem domluvit přímo na telefonu Těší se na vás kolektiv ů pro oblast TŘEBÍČ A OKOLÍ.

7 7 Nemovitosti Radostovice Lípa Šlapanov-Kněžská Habry Chalupa, možno využít i k trvalému bydlení na pozemku 447 m 2, po rekonstrukci ,- Kč RD s garáží a zahradou 364 m 2, velmi dobrý stav, klidné místo ,- Kč RD-chalupa 3+1 se stodolou, hospodářské budovy a zahrada m ,- Kč RD 2+1 na pozemku 768 m 2 se zahradou 505 m 2, kraj obce ,- Kč Chata k celoročnímu užívání na pozemku 691 m 2, sprchový kout, wc, pěkné prostředí ,- Kč Miroslava manažer pro Štoky Golčův Jeníkov Kobylí Hlava Herálec Bartoušov Česká Bělá Dva pěkné pozemky + srub, voda užitková + el. na pozemku, 560 m 2 a 694 m 2. Cena za oba pozemky ,- Kč RD 3+1 před rekonstrukcí na pozemku 317 m 2, při rychlém jednání možná SLEVA! ,- Kč Pozemek k výstavbě domu, chaty 983 m 2, velmi pěkné místo, 4 km od města Golč. Jeníkov ,- Kč Chatka se zahradou na pozemku 919 m 2, velmi pěkné místo ,- Kč Dřevěná chata se zahradou na pozemku 400 m 2, polosamota. RD + hospodářské budovy na pozemku 577 m 2, rekonstrukce ,- Kč ,- Kč Havlíčkova Borová Koňkovice Volichov Rozsochatec Leština u Světlé Světlá nad Sázavou Chalupa 1+1 po rekonstrukci v roce 2007, pozemek 492 m 2, klidná část obce ,- Kč RD 3+1 se stodolou a zahradou m 2, blízko přírodní rezervace Stvořidla ,- Kč Chalupa 2+1 na pozemku 456 m 2, částečná rekonstrukce v roce ,- Kč Stavební pozemek 621 m 2 s chatkou, sítě na pozemku, příjezdová cesta asfaltová ,- Kč RD 3+1 se zahradou RD 5+2 se zahradou m 2, před rekonstrukcí. 1971, garáž, zahradní 319 m 2, rekonstrukce rok altánek ,- Kč ,- Kč Herálec RD chalupa 2+1 na pozemku 485 m 2, rekonstrukce v roce ,- Kč Ideální polovina RD hospodářské budovy na pozemku 280 m ,- Kč Sázavka Pozemek m 2 vhodný pro stavbu + zemědělský pozemek 2,44 ha ,- Kč Maleč Novostavba RD, dřevostavba 5+1 se zahradou m 2, kuchyňská linka v ceně, krb v pokoji ,- Kč Tlustáková Olešnice Chalupa 5+1 na pozemku m 2, rekonstrukce rok 2000, hezké a klidné místo u lesa ,- Kč Tlustáková Listopad vydání vychází 31. října 2011 počet výtisků: ks Vydavatel: A Vysočina s.r.o. Benešova tel.: fax: bezplatná linka: Redakční rada: Lenka Smejkalová Jitka Tlustáková Grafi cké zpracování a tisk: EVERSMILE s.r.o. Výzkumná 661, Pardubice Povoleno: MK ČR E NEPRODEJNÉ!

8 Byty v okrese NAVŠTÍVIT NÁS MŮŽETE v Havlíčkově Brodě v KD OSTROV Pondělí až pátek, 9 16 hod. Volat můžete kdykoliv na tel nebo na bezplatnou linku Mírovka 58 m 2, páté podlaží, nové rozvody elektriky, vody, stoupačky ,- Kč 48 m 2, páté podlaží, dům po částečné rekonstrukci ,- Kč Zděný byt 1+1 v OV, 37 m 2, po rekonstrukci, čtvrté podlaží ,- Kč 65 m 2, původní, zachovalý stav, nové stoupačky ,- Kč Zděný byt 3+kk v OV, 64 m 2, plastová okna, garáž, zahrádka ,- Kč Eva certifikovaný m 2, balkon, krásný výhled, centrum obce ,- Kč Pěkný, zděný byt 3+1 v OV, 74 m 2, komora, balkon, druhé podlaží, klidná část obce ,- Kč 35 m 2, nová plast. okna, krásný výhled ,- Kč Zděný byt 2+1 DR, 53 m 2, dvě komory, první podlaží, bezbariérový přístup ,- Kč Zděný byt 2+1 DR, 42 m 2, první podlaží, nová plast. okna, nová koupelna ,- Kč 55 m 2, po rekonstrukci, blízko centra ,- Kč KLUZ UZIV ZIVNĚ 72 m 2 s balkonem, nová plast. okna, druhé podlaží ,- Kč Zděný byt 2+1 DR, 56 m 2, nová plast. okna, první podlaží, kraj obce ,- Kč Zděný byt 1+1 DR, 30 m 2, původní stav, šesté podlaží, centrum obce ,- Kč Pěkný, zděný byt 2+1 DR, 56 m 2 s balkonem, po rekonstrukci, čtvrté podlaží ,- Kč Pěkný, zděný byt 3+1 v OV, 81 m 2, lodžie, první podlaží, rekonstrukce ,- Kč 65 m 2, čtvrté podlaží, původní stav, při rychlém jednání SLEVA! ,- Kč Světlá n. Sázavou 68 m 2, přízemí domu, který je po rekonstrukci ,- Kč Zděný byt 3+1 s komorou v OV, 84 m 2, zasklená lodžie ,- Kč Šlapanov Zděný byt 4+1 v OV, 95 m 2, po rekonstrukci, první podlaží. Panelový byt 3+1 DR, 68 m 2 s balkonem, po rekonstrukci, čtvrté podlaží. 61 m 2, po kompletní rekonstrukci, přízemí. Bílek u e 72 m 2, po částečné rekonstrukci, přízemí ,- Kč ,- Kč ,- Kč ,- Kč Málek Málek Málek

bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice Řadový RD k celkové rekonstrukci na pozemku 427 m 2, klidná část obce.

bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice Řadový RD k celkové rekonstrukci na pozemku 427 m 2, klidná část obce. Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. realitní měsíčník ročník IV. říjen 2012 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz Soutěž o relaxační víkend je v plném proudu Obsah 2 Úvodní slovo

Více

vysočina nejen na Vysočině Pouzdřany RD 3+1 s vinným sklepem, celková plocha pozemku 394 m 2, výstavba rok 1980. 1 889 000,- Kč

vysočina nejen na Vysočině Pouzdřany RD 3+1 s vinným sklepem, celková plocha pozemku 394 m 2, výstavba rok 1980. 1 889 000,- Kč ZDARM realitní měsíčník ročník III. květen 2011 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍDKA VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině 2931 Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 nejen na Vysočině Vranov nad Dyjí

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 nejen na Vysočině Vranov nad Dyjí ZDARM realitní měsíčník ročník III. červen 2011 bezplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.cz NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočině 2982 Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR.

Více

ČERVENEC - SRPEN 2014

ČERVENEC - SRPEN 2014 Zlín Uherské Hradiště NAŠE Vsetín REALITNÍ Kroměříž NOVINY ČERVENEC - SRPEN 2014 VYDÁNÍ PRO OKR. UH. HRADIŠTĚ A VSETÍN NOVÉ BYTY UH. HRADIŠTĚ více na str. 3 od 900 Kč/m 2 1.255.000 Kč 625.000 Kč Vsetín

Více

Znalecký posudek. č. 746-18/2014

Znalecký posudek. č. 746-18/2014 Znalecký posudek č. 746-18/2014 Objednatel: Královská dražební, a.s. Kateřinská 482/26 128 00 Praha-Nové Město Účel posudku: Stanovení obvyklé ceny rodinného domu č. p. 40, obec Havlíčkův Brod, místní

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice RD k celkové rekonstrukci na parcele 427 m 2, klidná část obce. 498 000,- Kč

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Olbramovice RD k celkové rekonstrukci na parcele 427 m 2, klidná část obce. 498 000,- Kč realitní msíčník ročník IV. leden 2012 beplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.c Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočin Obsah 2665 Knžice

Více

Odborné vyjádření č. 281186

Odborné vyjádření č. 281186 Odborné vyjádření č. 281186 Předmětem odborného vyjádření je hrubý odhad tržní hodnoty nemovitosti Pohraničních Stráží 1586 Varnsdorf, zapsané v KN na LV č. 5705 pro obec Varnsdorf a katastrální území

Více

Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitostí porovnávací metodou Příloha č. 1 - Výpočet hodnoty nemovitosti porovnávací metodou Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitosti domu č.e. 9 porovnávací metodou Porovnání

Více

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti

Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti Znalecký posudek obvyklé ceny nemovitosti číslo 3118/319/2012 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 29/3 s příslušenstvím a podílem na společných částech domu čp. 29 a na pozemku p.č. st. 74, vše v k.ú. Letohrad

Více

kompletní realitní servis prodej bez starostí vše vyřídíme za Vás, "od kupce až po katastr" téměř 100% úspěšnost prodeje za ceny v místě obvyklé

kompletní realitní servis prodej bez starostí vše vyřídíme za Vás, od kupce až po katastr téměř 100% úspěšnost prodeje za ceny v místě obvyklé CONSULT VK Litomyšl, s.r.o., REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ Smetanovo nám. 120, 570 01 Litomyšl telefon 461 612 670-1, 728 080 947, www.consultvk.cz kompletní realitní servis prodej bez starostí vše vyřídíme

Více

ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI. 1. Identifikace nemovitosti. 2. Nález

ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI. 1. Identifikace nemovitosti. 2. Nález ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI číslo odhadu 013 09 ExÚ HB objednávka odhadu ze dne 3.6.2009 místní šetření proběhlo dne 19.6.2009 za účasti paní bydlící v bytové jednotce jméno a adresa objednatele odhadu

Více

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1746/021/2015/18

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1746/021/2015/18 Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1746/021/2015/18 NEMOVITOST: ½ bytové jednotky, č. 944/3 Adresa nemovitosti: Haškova 944, 460 01 Liberec Katastrální údaje : Kraj Liberecký, okres

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.3244/363/2012

ZNALECKÝ POSUDEK č.3244/363/2012 Okres:Bruntál Obec :Bruntál ZNALECKÝ POSUDEK č.3244/363/2012 ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI bytu č.1561/4 v osobním vlastnictví v domě č.p.1561 v ulici Horní v Bruntále, okres Bruntál, včetně spoluvlastnického

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.3530/286/2013

ZNALECKÝ POSUDEK č.3530/286/2013 Okres:Šumperk Obec :Zábřeh ZNALECKÝ POSUDEK č.3530/286/2013 ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI bytu č.1934/16 v osobním vlastnictví v domě č.p.1934 v ulici Havlíčkova v Zábřehu, okres Šumperk, včetně spoluvlastnického

Více

Popis nemovitostí Oceňovaná nemovitost Byt č. 1391/27 (4+kk) Krakovská, Praha 1 - Nové Město zdroj informací: VÝPOČET POROVNÁVACÍ HODNOTY nemovitost č. 1 nemovitost č. 2 nemovitost č. 3 nemovitost č. 4

Více

Chata Hájenka na prodej

Chata Hájenka na prodej Chata Hájenka na prodej Obec: SlaMňany Část obce: Škrovád chatařská oblast Kunčí HISTORIE CHATKY Historie Hájenky sahá do února roku 1969, kdy místní stavební komise zkoulaudovala stavbu rodiny Knapových

Více

Znalecký posudek č. 1357-251/2011

Znalecký posudek č. 1357-251/2011 Znalecký posudek č. 1357-251/2011 O ceně nemovitosti - byt č. 2121/10 ve 4.NP bytového domu č.p. 2117, 2118, 2119, 2120, 2121 a 2122 včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemcích

Více

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ s.r.o. Hradec Králové U Koruny 1173 495 534 788, 603 561 772 REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ NOVÉ BYTY V CENTRU HRADCE KRÁLOVÉ DOKONČENÍ květen 2010 BYTY: 2 až 4 + KK ( 46-100 m 2 ) VYBAVENOST: terasy, balkony,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo ZP-3164

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo ZP-3164 ZNALECKÝ POSUDEK číslo ZP-3164 NEMOVITOST: Bytová jednotka, spoluvlastnický podíl 1/2 bytové jednotky č. 107/2 Katastrální údaje : Kraj Pardubický, okres Pardubice, obec Pardubice, k.ú. Pardubice Adresa

Více

Srovnávací tržní analýza

Srovnávací tržní analýza Srovnávací tržní analýza 1/6 Srovnávací tržní analýza Ladislav Jandáček ladislav.jandacek@re-max.cz +420 727 832 834 Klient : Potanková Jaroslava Nemovitost : Prodej bytové jednotky Adresa : Čimická 2

Více

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Hlinsko Zděný DR byt 3+1, 67 m 2 v přízemí s balkonem. 948 000,- Kč Málek malek@arealityvysocina.

vysočina bezplatná linka: 800 600 608 Hlinsko Zděný DR byt 3+1, 67 m 2 v přízemí s balkonem. 948 000,- Kč Málek malek@arealityvysocina. realitní msíčník ročník IV. břeen 2012 beplatná linka: 800 600 608 www.avysocina.c Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří ČR. NABÍD VÍCE JAK 500 NEMOVITOSTÍ nejen na Vysočin Obsah 3492 Rodvínov

Více

typ nemovitosti bytová jednotka č.449/49 k.ú.horní Rokytnice nad Jizerou Adresa nemovitosti: Kraj Liberecký, obec Rokytnice nad Jizerou 51245

typ nemovitosti bytová jednotka č.449/49 k.ú.horní Rokytnice nad Jizerou Adresa nemovitosti: Kraj Liberecký, obec Rokytnice nad Jizerou 51245 Z n a l e c k ý p o s u d e k číslo T 1840-140 / 2013 o obvyklé ceně bytové jednotky č.449/49 s podílem 241/10000 na budově čp.449 a pozemku st.447/1 dle LV 2408 a 2015 k.ú.horní Rokytnice nad Jizerou,

Více

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ

Síť realitních kanceláří RVČ-Reality východních Čech. Nejsme herci ani amatéři, jsme profesionální realitní makléři REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ s.r.o. Hradec Králové U Koruny 1173 495 534 788, 603 561 772 REALITNÍ A ZNALECKÁ KANCELÁŘ NOVÉ BYTY V CENTRU HRADCE KRÁLOVÉ DOKONČENÍ květen 2010 BYTY: 2 až 4 + KK ( 46-100 m 2 ) VYBAVENOST: terasy, balkony,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 915 187 /2014

ZNALECKÝ POSUDEK č. 915 187 /2014 ZNALECKÝ POSUDEK č. 915 187 /2014 O obvyklé ceně rodinného domu č. p. 47, stojící na pozemku p. č. st. 6/1, včetně tohoto pozemku, venkovních úprav, trvalých porostů a pozemků p. č. 79/1, p.č. 79/2 a p.

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 52/2011

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 52/2011 ZNALECKÝ POSUDEK č. 52/2011 O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 267/4 včetně příslušenství v obci Kostelec u Holešova, k.ú. Kostelec u Holešova, okres Kroměříž. Objednatel posudku: Účel posudku: De-Rooy,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 567-30/15

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 567-30/15 ZNALECKÝ POSUDEK č. 567-30/15 o ceně nemovitosti, bytu č. 1 s příslušenstvím v domě č.p. 2702 na pozemku p.č. 2173/12, id. spoluvl. podílu 1588/5259 na pozemku p.č. 2173/12, spoluvl. podílu 190/450 na

Více

INFORMAČNÍ MEMORANDUM

INFORMAČNÍ MEMORANDUM INFORMAČNÍ MEMORANDUM Prodej bytového fondu v konkurzní podstatě úpadce TIBA, a.s. Předmětem prodeje je: 26 bytových jednotek na adrese U Stadionu 894, 895 a 896, 293 01 Mladá Boleslav s podílem na společných

Více

***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice***

***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice*** ***Apartmán u moře za cenu bytu v Praze s využitím financování v České republice*** Specializujeme se na investice do apartmánů v dobrých lokalitách na španělském pobřeží, v blízké vzdálenosti od pláže

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ

ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ ZNALECKÝ POSUDEK O CENĚ OBVYKLÉ číslo 4049-65/2015 NEMOVITÁ VĚC: Bytová jednotka, Byt č.323/3 Katastrální údaje : Kraj Pardubický, okres Ústí nad Orlicí, obec Vysoké Mýto, k.ú. Vysoké Mýto Adresa nemovité

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.3286/42/2013

ZNALECKÝ POSUDEK č.3286/42/2013 Okres:Zlín Obec :Zlín ZNALECKÝ POSUDEK č.3286/42/2013 ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI bytu č.727/21 v osobním vlastnictví v domě č.p.727 v ulici Tyršova ve Zlíně, okres Zlín, včetně spoluvlastnického podílu

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1512/177/2013

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1512/177/2013 Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1512/177/2013 NEMOVITOST: Bytová jednotka, č. 135/12 Adresa nemovitosti: Labská 135, 405 02 Děčín Katastrální údaje : Kraj Ústecký, okres Děčín, obec Děčín, k.ú. Děčín,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 68/2012. O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 942/31 v obci Lovosice, ul. Osvoboditelů, k.ú. Lovosice, okres Litoměřice.

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 68/2012. O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 942/31 v obci Lovosice, ul. Osvoboditelů, k.ú. Lovosice, okres Litoměřice. ZNALECKÝ POSUDEK č. 68/2012 O ceně nemovitosti bytové jednotky č. 942/31 v obci Lovosice, ul. Osvoboditelů, k.ú. Lovosice, okres Litoměřice. Objednatel znaleckého posudku: Účel znaleckého posudku: De -

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1431-52/2012

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1431-52/2012 ZNALECKÝ POSUDEK č. 1431-52/2012 o ceně nemovitostí - obvyklé (obecné) ceně rodinného domu č.p. 731 na pozemku p.č. 1199, ul. Malá č.or. 7, příslušenství, vedlejší stavby dílny, pozemků p.č. 1199, 1200,

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 214/2009

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 214/2009 Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 214/2009 NEMOVITOST: Adresa nemovitosti: Katastrální údaje : Ostatní stavby: Vlastník stavby: Bytová jednotka - č. 04 v domě čp. 1054 Jablonského 1054, 50801 Hořice

Více

realitní magazín rk nemo Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) www.rknemo.cz, tel.: 581 332 233, mail: rknemo@rknemo.

realitní magazín rk nemo Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) www.rknemo.cz, tel.: 581 332 233, mail: rknemo@rknemo. NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PŘEROVSKA září - říjen 2014 realitní magazín rk nemo Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) www.rknemo.cz, tel.: 581 332 233, mail: rknemo@rknemo.cz novostavby Dvořákova ul. Pro více

Více

Znalecký posudek č. 96/22/11

Znalecký posudek č. 96/22/11 Znalecký posudek č. 96/22/11 o obvyklé a administrativní ceně nemovitosti - bytové jednotky č. 783/9 v k.ú. a obci Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora. Objednatel posudku: Účel posudku: Ján Locek soudní

Více

Z N A L E C K Ý P O S U D E K

Z N A L E C K Ý P O S U D E K Z N A L E C K Ý P O S U D E K číslo 26605//2012 6 NEMOVITOST: Byt č. 1230/1 Adresa nemovitosti: 1. května 1230 / 134, Mikulov Katastrální údaje : Kraj Jihomoravský, okres Břeclav, obec Mikulov, k.ú. Mikulov

Více

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 617 / 51 / 2015

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 617 / 51 / 2015 Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 617 / 51 / 2015 Typ nemovitosti Účel ocenění Rodinný dům s nebytovými prostory s garáží mimo dům v současném stavu sjednání ceny při prodeji Předmět ocenění

Více

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1780/055/2015/12

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1780/055/2015/12 Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1780/055/2015/12 NEMOVITOST: Garáž bez č.p. na p.č. 678/22 Adresa nemovitosti: Bezručova, 256 01 Benešov Katastrální údaje : Kraj Středočeský, okres

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 104-09/2013. Americká 60 30100 Plzeň

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 104-09/2013. Americká 60 30100 Plzeň ZNALECKÝ POSUDEK č. 104-09/2013 O ceně nemovitosti - bytové jednotky č. 1254/7 v budově čp. 1254, 1255, 1256, 1257, ulice Klostermannova, Plzeň, stojící na pozemcích parc. č. 6722/1, 6723/1, 6724/1, 6725/1,

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1560/030/2014

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1560/030/2014 Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1560/030/2014 NEMOVITOST: Bytová jednotka, č. 2745/2 Adresa nemovitosti: Národní 2163, 407 47 Varnsdorf Katastrální údaje : Kraj Ústecký, okres Děčín, obec Varnsdorf,

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2588/2013. Murmanská 1475/4 100 00 Praha 10

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2588/2013. Murmanská 1475/4 100 00 Praha 10 ZNALECKÝ POSUDEK č. 2588/2013 O ceně nemovitosti - obvyklé hodnoty bytové jednotky č. 464/39 v objektu čp. 464, Pod lysinami, obec Praha, včetně příslušenství a spoluvlastnického podílu na společných částech

Více

realitní magazín RK NEMO

realitní magazín RK NEMO NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PŘEROVSKA prosinec 2013/leden 2014 realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) www.rknemo.cz, tel.: 581 332 233, mail: rknemo@rknemo.cz Poptávka klientů naší RK

Více

březen 2010 V I Z O V I C K O

březen 2010 V I Z O V I C K O březen 2010 ZDARMA! N A Š E REALITNÍ inzertní realitní magazín POBOČKA ZLÍN V I Z O V I C K O Novostavba RD Zlín - Mladcová Halenkovice (okr. s ZL) garáží (okr. ZL) RD Vizovice (okr. ZL) N OV I N Y VALAŠSKOMEZIŘÍČSKO

Více

Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitostí porovnávací metodou Příloha č. 1 - Výpočet hodnoty nemovitosti porovnávací metodou Příloha č. 1 Výpočet hodnoty nemovitosti bytu porovnávací metodou Porovnání bytových

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 67*458*14

ZNALECKÝ POSUDEK č. 67*458*14 ZNALECKÝ POSUDEK č. 67*458*14 NEMOVITÁ VĚC: Bytová jednotka č. 2736/10 nacházející se v bytovém domě č.p. 2735, 2736 a 2737 v ulici Větrná, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a

Více

Výhodn a rychle prodáme Váš byt, d m i pozemek

Výhodn a rychle prodáme Váš byt, d m i pozemek Vydavatel: 07 09/2010 Realitní kancelář KONTAKT SERVIS CZ s.r.o. Pražská 99, ČESKÉ BUDĚJOVICE TEL.: 386 350 989 TEL. zdarma pro nabízející: 800 100 047 GSM: 605 238 493 EMAIL: info@ kontaktservis.cz každý

Více

Manuál. Legenda. <offers> - Začátek a konec dokumentu. <offer> - samostatná nabídka. <type> Příklad feedu

Manuál. Legenda. <offers> - Začátek a konec dokumentu. <offer> - samostatná nabídka. <type> Příklad feedu Manuál Legenda (int) Integer Celé číslo (string) Řetězec (date) Datum ve tvaru Rok Měsíc Den (Y m d) (datetime) Datum a čas ve tvaru Rok Měsíc Den Hodina:Minuta (Y m d H:i) Příklad feedu

Více

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2025-611/2014

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2025-611/2014 - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 2025-611/2014 o odhadu ceny obvyklé nemovité věci - bytové jednotky č. 1756/7 na ul. 8.května, umístěné v domě č.p. 1756,1757 na parc.č. St. 1997 a spoluvlastnického podílu na

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2607-360/2011

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2607-360/2011 ZNALECKÝ POSUDEK č. 2607-360/2011 o ceně bytové jednotky č.1582/123 v Praze Holešovicích, Varhulíkové č.p.1582/24, včetně příslušenství a podílu o velikosti 796/111252 na společných částech domu a pozemcích

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4030-46/2015

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4030-46/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 4030-46/2015 O ceně bytové jednotky č.985/43 zapsané v KN na LV č.7881, vymezené v bytovém domě čp.985 zapsaném v KN na LV č.6042, stojící na pozemku p.č.st.3742,zapsaném na LV č.6042,

Více

Příloha č. 2A k přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí k určení směrné hodnoty u bytu

Příloha č. 2A k přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí k určení směrné hodnoty u bytu Daňové identifi kační číslo z ř. 02 nebo rodné číslo / identifi kační číslo z ř. 03 Příloha č. 2A k přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí k určení směrné hodnoty u bytu Identifi kační údaj / znak Název

Více

Znalecký posudek č. 2957/67/2014

Znalecký posudek č. 2957/67/2014 Znalecký posudek č. 2957/67/2014 O ceně obvyklé bytové jednotky č. 1824/3 s podílem na společných částech domu č.p.1824 a pozemku parc.č. st.1864 v k.ú.aš, obec Aš, okres Cheb. Objednatel posudku: Účel

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1902/2012 - 1 -

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1902/2012 - 1 - - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 1902/2012 O ceně obvyklé bytové jednotky č. 1 v ul. Tachovská 1383/63 s podílem na společných prostorech a pozemcích č.p. 3617 a 3618 vedených jako zastavěná plocha a nádvoří

Více

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2048-5/2015

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2048-5/2015 - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 2048-5/2015 o odhadu ceny obvyklé nemovité věci - pozemku parc.č. 377/1 jehož součástí je rodinný dům č.p. 198 a pozemků parc.č.375/1, parc.č. 375/4, parc.č. 376 a příslušenství,

Více

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1250/110/2012/6

Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1250/110/2012/6 Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1250/110/2012/6 NEMOVITOST: Bytová jednotka č. 339/4 Adresa nemovitosti: Dukelská 339, 293 01 Mladá Boleslav Katastrální údaje : Kraj Středočeský, okres Mladá Boleslav,

Více

1 000 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6300/220 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s.

1 000 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6300/220 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6300/220 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel úvěrového řízení v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 10.1 Byt Stávající Číslo jednotky: 1727/7 V budově č. p.: 1727 Na pozemku

Více

Příloha č. 3. Kopie zdrojů informací pro stanovení obvyklé ceny

Příloha č. 3. Kopie zdrojů informací pro stanovení obvyklé ceny Příloha č. 3 Kopie zdrojů informací pro stanovení obvyklé ceny Prodej, pozemek trvalý travní porost, 25 746 m² Celková cena: 2 650 000 Kč za nemovitost včetně provize Cena za m²:103 Kč za m² Poznámka k

Více

Pravidla soutěže Vyhrajte novou střechu

Pravidla soutěže Vyhrajte novou střechu Pravidla soutěže Vyhrajte novou střechu I. Obecná ustanovení 1. Organizátorem soutěže je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Anděl Media Centrum, Karla Engliše 519/11, Praha 5, PSČ 150 00, IČ: 45313351,

Více

Odborné vyjádření č. 1/5-2013

Odborné vyjádření č. 1/5-2013 Odborné vyjádření č. 1/5-2013 Předmětem odborného vyjádření je hrubý odhad tržní hodnoty bytu 3+1 na sídlišti Františkov, zapsané v KN na LV č. 111 pro obec 563889 - LIBEREC a katastrální území 682233

Více

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ 2011 MěDK Elektra, příspěvková organizace Městské a turistické informační centrum Luhainfo Masarykova 950, 763 26 Luhačovice Tel.: 577 133 980 www.luhacovice.cz E-mail: luhainfo2@mdkelektra.cz NABÍDKA UBYTOVÁNÍ

Více

Pronájem lukrativních kancelářských, bytových a obchodních prostor v budově České pojišťovny v centru města Humpolce.

Pronájem lukrativních kancelářských, bytových a obchodních prostor v budově České pojišťovny v centru města Humpolce. Pronájem lukrativních kancelářských, bytových a obchodních prostor v budově České pojišťovny v centru města Humpolce. 1 Vážení obchodní přátelé, touto cestou se Vám dovolujeme představit a nabídnout naše

Více

Znalecký posudek č. 2953/63/2014

Znalecký posudek č. 2953/63/2014 Znalecký posudek č. 2953/63/2014 O ceně obvyklé bytové jednotky č.144/26 s podílem na společných částech domu čp. 144 a pozemku parc.č. st 362 v k.ú.přísečná-domoradice, obec Český Krumlov, okres Český

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3361/2012

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3361/2012 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3361/2012 O ceně bytové jednotky č. 49/2 v domě č.p. 49 na pozemku č. parc. St. 54/1 (pozemek jiného vlastníka) v kat. úz. Rudlice, obec Rudlice, okres Znojmo včetně spoluvlastnického

Více

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200

Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Nabídka ubytovacího areálu Hotel Cristal*** v Železném Brodu ulice Vaněčkova 200 Budova hotelu: Leží na vlastním pozemku. Sestává z hlavní budovy, dvorního traktu a budovy tzv. ubytovny. V současné době

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 166-2012. o ceně rodinného domu č.p. 113, k.ú. Nebory vč. příslušenství a pozemků

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 166-2012. o ceně rodinného domu č.p. 113, k.ú. Nebory vč. příslušenství a pozemků ZNALECKÝ POSUDEK č. 166-2012 o ceně rodinného domu č.p. 113, k.ú. vč. příslušenství a pozemků Objednatel znaleckého posudku: Exekutorský úřad Šumperk Soudní exekutor JUDr. Jiří Petruň K. H. Máchy 1294/2

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3980/12. O ceně nemovitostí zapsaných na LV č. 343 pro katastrální území Smržov u Smiřic, obec Smržov, okres Hradec Králové.

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3980/12. O ceně nemovitostí zapsaných na LV č. 343 pro katastrální území Smržov u Smiřic, obec Smržov, okres Hradec Králové. ZNALECKÝ POSUDEK č. 3980/12 O ceně nemovitostí zapsaných na LV č. 343 pro katastrální území Smržov u Smiřic, obec Smržov, okres Hradec Králové. Objednatel posudku: Účel posudku: JUDr. Dagmar Kuželová soudní

Více

Znalecký posudek č. 24/3862/2011

Znalecký posudek č. 24/3862/2011 Znalecký posudek č. 24/3862/2011 odhad obvyklé ceny podílu id. 2/3 nemovitostí Předmět ocenění: RD bez nebytových prostor stávající dokončený Číslo popisné: 1675 na pozemku parc.č.: St. 3513 Pozemky: Další

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4659. Školní 384 27033 Jesenice. dražbu dobrovolnou.

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 4659. Školní 384 27033 Jesenice. dražbu dobrovolnou. ZNALECKÝ POSUDEK č. 4659 odhad obvyklé ceny bytové jednotky č. 2090/51 v domě s bytovými jednotkami ve vlastnictví č.p. 2088-2095 na parcelách č. 2854-2859, 2861 a 2892 včetně spoluvlastnického podílu

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.3876/235/2014

ZNALECKÝ POSUDEK č.3876/235/2014 Okres:Hodonín Obec :Kyjov ZNALECKÝ POSUDEK č.3876/235/2014 ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI bytu č.590/4 v osobním vlastnictví v domě č.p.590 na Třídě Komenského 590/57 v obci Kyjov, okres Hodonín, včetně

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 4514-2/2015

ZNALECKÝ POSUDEK č. 4514-2/2015 ZNALECKÝ POSUDEK č. 4514-2/2015 o ceně obvyklé nemovitosti jednotky č. 80/5 bytu v obytném domě čp. 80 na pozemku p.č.st. 438 kú Břežany u Znojma včetně spoluvlastnického podílu 320/10000 na společných

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.3521/277/2013

ZNALECKÝ POSUDEK č.3521/277/2013 Okres:Jihlava Obec :Jihlava ZNALECKÝ POSUDEK č.3521/277/2013 ODHAD OBVYKLÉ CENY NEMOVITOSTI objektu rodinného domu č.p.2902 v ulici Hálkova s příslušenstvím a pozemky v k.ú.helenín a obci Jihlava, okres

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 906-41/2013. O ceně bytové jednotky č. 2311/3 v budově Havlíčkova 2311/114, stojící na p.č. st. 2012, 5016 a 5017 v k.ú. Jihlava.

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 906-41/2013. O ceně bytové jednotky č. 2311/3 v budově Havlíčkova 2311/114, stojící na p.č. st. 2012, 5016 a 5017 v k.ú. Jihlava. ZNALECKÝ POSUDEK č. 906-41/2013 O ceně bytové jednotky č. 2311/3 v budově Havlíčkova 2311/114, stojící na p.č. st. 2012, 5016 a 5017 v k.ú. Jihlava. Objednatel znaleckého posudku: Účel znaleckého posudku:

Více

Obvyklá cena nemovitosti číslo T 1817-117 / 2013 rodinného domu čp.214 na st.240 s příslušenstvím a pozemky dle LV 11 k.ú.zálesní Lhota, obec Studenec

Obvyklá cena nemovitosti číslo T 1817-117 / 2013 rodinného domu čp.214 na st.240 s příslušenstvím a pozemky dle LV 11 k.ú.zálesní Lhota, obec Studenec Obvyklá cena nemovitosti číslo T 1817-117 / 2013 rodinného domu čp.214 na st.240 s příslušenstvím a pozemky dle LV 11 k.ú.zálesní Lhota, obec Studenec NEMOVITOST: typ nemovitosti rodinný dům čp.214 na

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č.5805/265. odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby podle metodiky v Hypoteční bance, a.s.

ZNALECKÝ POSUDEK č.5805/265. odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby podle metodiky v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č.5805/265 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby podle metodiky v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 10.1 Byt Stávající Číslo jednotky: 2127/22 V budově č. p.: 2127 Na pozemku

Více

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1041 / 5 / 2010

Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1041 / 5 / 2010 Odhad tržní hodnoty nemovitosti (obvyklé ceny) č. 1041 / 5 / 2010 Typ nemovitosti Účel ocenění Byt ve vlastnictví bez garáže a bez garážového stání v současném stavu exekuce Předmět ocenění Bytová jednotka

Více

REZIDENCE PROSTĚJOV CITY

REZIDENCE PROSTĚJOV CITY REZIDENCE PROSTĚJOV CITY AD štúdio - 2013 SBC Czech Investment a.s. PRŮVODNÍ ZPRÁVA 2 REZIDENCE PROSTĚJOV CITY Rezidence Prostějov CITY - tak trochu jiné bydlení... Motto: Od nepaměti hledali obydlí lidé

Více

1 100 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6453/103 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s.

1 100 000 Kč. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6453/103 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s. ZNALECKÝ POSUDEK č. 6453/103 odhad obvyklé ceny nemovitosti pro účel dražby dle metodiky v Hypoteční bance, a.s. Předmět ocenění: 10.1 Byt Stávající Číslo jednotky: 803/16 V budově č. p.: 803 Na pozemku

Více

Znalecký posudek č. 683/2013

Znalecký posudek č. 683/2013 Znalecký posudek č. 683/2013 O ceně obvyklé bytové jednotky č. 506/33 v objektu čp. 506, ulice Útulná, obec Praha, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku parcelní číslo 806/260,

Více

PROKONZULTA; č. obj.:, Křenová 299 / 26, 602 00 Brno IČ: 25332953 telefon: e-mail: DIČ: CZ25332953

PROKONZULTA; č. obj.:, Křenová 299 / 26, 602 00 Brno IČ: 25332953 telefon: e-mail: DIČ: CZ25332953 Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 929//2014 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka, Bytová jednotka č. 1236/321 v bytovém domě č.p. 1236, 1237 a 1238 Adresa nemovitosti: Příkopy 1236 / 1236, Kostelec nad Orlicí

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 3328-151/2013

ZNALECKÝ POSUDEK č. 3328-151/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3328-151/2013 O ceně bytové jednotky č.572/32 v Olomouci, U Cukrovaru 572/10, vč.příslušenství a podílu o velikosti 185/7986 na společných částech domu, vše zapsáno na LV č.2304 pro

Více

Znalecký posudek č. 648

Znalecký posudek č. 648 Znalecký posudek č. 648 O ceně obvyklé bytové jednotky č. 657/25 v objektu čp.657, ulice Gruzínská, obec Praha, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku parcelní číslo 1392/1,

Více

Znalecký posudek č. 509/2012

Znalecký posudek č. 509/2012 Znalecký posudek č. 509/2012 O ceně obvyklé bytové jednotky č. 1329/3 v objektu čp. 1329, ulice V Olšinách, obec Praha, včetně spoluvlastnického podílu na společných částech domu a pozemku, to vše na LV

Více

Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem

Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem Prodej novostavby RD o velikosti 5+1 v Kostelci nad Labem Druh zděná novostavba rodinného domu Velikost 5+1 Praha cca 10km Soc. zařízení ano Zdi štuk Obec Kostelec nad Labem Nadzemní podl. 2 Parkování

Více

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1769-355/2014

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 1769-355/2014 - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 1769-355/2014 o odhadu ceny obvyklé nemovité věci - pozemků parc. č. 42/1 a parc.č. 42/2, katastrální území Hradiště pod Babí horou, obec Těrlicko, okres Karviná, včetně příslušenství

Více

realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela)

realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) NABÍDKA NEMOVITOSTÍ PŘEROVSKA duben - květen 2014 realitní magazín RK NEMO Kratochvílova 117/8, Přerov (u kostela) www.rknemo.cz, tel.: 581 332 233, mail: rknemo@rknemo.cz novostavby Míst r Vá - 4+kk patrový

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 6715/64-2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 6715/64-2013 -1- ZNALECKÝ POSUDEK č. 6715/64-2013 o ceně nemovitosti bytové jednotky č. 290/17 v bytovém domě čp. 290 v k.ú. Pardubice, obec Pardubice, okres Pardubice, včetně podílu na společných částech budov a pozemcích

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3518-341/2013

ZNALECKÝ POSUDEK. č.3518-341/2013 ZNALECKÝ POSUDEK č.3518-341/2013 O ceně bytové jednotky č.805/11 v Hradci Králové, Slezské Předměstí, Bratří Štefanů 805/32, včetně příslušenství a podílu o velikosti 554/37703 na společných částech domu,

Více

Exekuční řízení Sp. zn. 97 EX 3363/13-11 (ocenění stávajícího stavu) Současný stav. Datum místního šetření: 28.4.2014 Datum zpracování : 29.4.

Exekuční řízení Sp. zn. 97 EX 3363/13-11 (ocenění stávajícího stavu) Současný stav. Datum místního šetření: 28.4.2014 Datum zpracování : 29.4. Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 3990-59/2014 EX 6 NEMOVITOST: Bytová jednotka, bytová jednotka č. 215/13 Adresa nemovitosti: Komenského 215, Stochov Katastrální údaje: Kraj Středočeský, okres Kladno,

Více

Znalecký posudek č. 3509/59/08

Znalecký posudek č. 3509/59/08 Znalecký posudek č. 3509/59/08 o obvyklé ceně nemovitosti - bytové jednotky č. 396/28 v k.ú. a obci Liberec Objednatel posudku: Účel posudku: Mgr. Michal R u d ý soudní exekutor Exekutorského úřadu Praha

Více

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1780/055/2015/2

Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1780/055/2015/2 Znalecký posudek - Odhad obvyklé ceny nemovitosti číslo 1780/055/2015/2 NEMOVITOST: Rodinný dům - samostatný, č.p. 243 Adresa nemovitosti: Polní 243, 464 01 Frýdlant Katastrální údaje : Kraj Liberecký,

Více

Výroční zpráva. o stavu a rozvoji vzdělávací soustavy v kraji Vysočina za školní rok 2005/2006 a kalendářní rok 2006

Výroční zpráva. o stavu a rozvoji vzdělávací soustavy v kraji Vysočina za školní rok 2005/2006 a kalendářní rok 2006 Výroční zpráva o stavu a rozvoji vzdělávací soustavy v kraji Vysočina za školní rok 2005/2006 a kalendářní rok 2006 Obsah Úvod Seznam zkratek 4 I. Stav a rozvoj vzdělávací soustavy v kraji 5 1. Popis stavu

Více

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ

ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ ZNALECKÝ POSUDEK O OBVYKLÉ CENĚ č. 1725/2015 Ocenění nemovitých věcí: Bytová jednotka č. 58/26 zapsaná na listu vlastnictví č. 6873, vymezená v budově Příbram VIII, č.p. 58, zapsané na LV č. 6036, stojící

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3981/12. O ceně nemovitostí zapsaných na LV č. 204 pro katastrální území a obec Velká Buková, okres Rakovník.

ZNALECKÝ POSUDEK. č. 3981/12. O ceně nemovitostí zapsaných na LV č. 204 pro katastrální území a obec Velká Buková, okres Rakovník. ZNALECKÝ POSUDEK č. 3981/12 O ceně nemovitostí zapsaných na LV č. 204 pro katastrální území a obec Velká Buková, okres Rakovník. Objednatel posudku: Účel posudku: JUDr. Dagmar Kuželová soudní exekutor

Více

Znalecký posudek č. 4012/62/11 o obvyklé ceně nemovitosti - bytové jednotky č. 783/13 v k.ú. a obci Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora.

Znalecký posudek č. 4012/62/11 o obvyklé ceně nemovitosti - bytové jednotky č. 783/13 v k.ú. a obci Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora. Znalecký posudek č. 4012/62/11 o obvyklé ceně nemovitosti - bytové jednotky č. 783/13 v k.ú. a obci Zruč nad Sázavou, okres Kutná Hora. Ján Locek Objednatel posudku: soudní exekutor Exekutorského úřadu

Více

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2027-613/2014

- 1 - ZNALECKÝ POSUDEK. č. 2027-613/2014 - 1 - ZNALECKÝ POSUDEK č. 2027-613/2014 o odhadu ceny obvyklé nemovité věci - bytové jednotky č. 32/3, umístěné v domě č.p. 32 na pozemku parc.č. 220 (LV 222) a spoluvlastnickém podílu o velikosti 7705/30985

Více

ZNALECKÝ POSUDEK č. 3772-72/2014

ZNALECKÝ POSUDEK č. 3772-72/2014 ZNALECKÝ POSUDEK č. 3772-72/2014 O ceně bytové jednotky č.2032/21 v Blansku, Jasanová 2032/7, vč.příslušenství a podílu o velikosti 583/26454 na společných částech domu a pozemku p.č.st.4377, zastavěná

Více

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 40/2014. Odhad obvyklé ceny nemovitosti

ZNALECKÝ POSUDEK. číslo 40/2014. Odhad obvyklé ceny nemovitosti EURODRAŽBY, CZ a.s. ZNALECKÝ POSUDEK číslo 40/2014 Odhad obvyklé ceny nemovitosti (předmětu nedobrovolné dražby) Předmět ocenění: 10.1 Byt Stávající Číslo jednotky: 1115/3 V budově č. p.: 1115 Na pozemku

Více