PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Výroba)

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ. (Výroba)"

Transkript

1 PARTNER ČESKÝCH APLIKACÍ (Výroba)

2 Warehouse Pro Phone Nezbytná pomůcka pro všechny operátory výroby s Windows Phone. Jedním kliknutím můžete řešit prodej, dodávku, revize, spravovat sériová čísla a mnoho dalšího. Aplikace umí fungovat i offline. Materials & Processes Knihovna materiálů používaných ve výrobě. V aplikaci najdete přehled umělohmotných, železných a dřevěných materiálů včetně jejich charakteristik, vhodnosti využití a dalších užitečných informací.

3 Manufacturing Engineering Oficiální časopis společenství výrobních inženýrů. Pokud chcete být informováni z různých oblastí průmyslu a výroby a umíte anglicky, sáhněte po tomto e-magazínu. Automotive Manufacturing Vynikající čtení pro výrobce z automobilového průmyslu. Rozsáhlé čtánky na témata z výroby, rozhovory s předními podnikateli a vedoucími zaměstnanci z oblasti automobilové výroby.

4 US TECH - Electronics Časopis obsahující témata z oblasti elektronického průmyslu a výroby. Vydává americká společnost US Tech. Canvas Business Forms, Nahraďte papírování touto aplikací. Všechny dokumenty a papírové formuláře, faktury a reporty mějte ve svém zařízení vždy po ruce. A všechny dokumenty sdílejte se svými kolegy v cloudu.

5 Expense Manager Pro správu nákladů vzniklých při výrobě určitě využijte tuto velmi pěkně graficky zpracovanou a jednoduchou aplikaci pro Android. Zdarma, bez reklam a s přehlednými statistikami. Ovládat ji zvládne i úplny začátečník. Financius - Expense Náklady vzniklé při výrobě můžete lehce zaznamenávat díky této aplikaci. Přehlednost a jednoduchost v kombinaci s pěkným barevným odlišením jednotlivých nákladů patří k největším kladům.

6 Goods Order Inventory Pro Spravujte objednávky a inventář z jednoduchého mobilního rozhraní této aplikace. Ideální řešení pro jednotlivce či menší firmy, které chtějí efektivně řešit data management, faktury atd. Aplikace umožňuje také sdílení s ostatními a může fungovat i offline. Prices in China Pokud k výrobě využíváte import z číny, stáhněte si tuhle aplikaci. Díky ní budete mít přehled o cenách zboží v Číně stejně tak jako o jeho dostupnosti a cenách poštovného.

7 5Min Business Plan Z názvu vyčtete vše podstatné - vytvořte si byznys plán během 5 minut. Připravte si strategii výroby a všeho podstatného okolo z vašeho iphonu. Warehouse Manager Pro Mějte přehled o zboží na skladě ve vašem telefonu. Inventář skladových zásob Warehouse manager umí mimo jiné také skenovat čárové kódy, exportovat data do CSV a je zcela zdarma.

8 StorageManager - Inventář skladových zásob ve vašem Androidu. Spravujte zásoby, faktury, skenujte čárové kódy, komunikujte s dodavateli... Zkrátka a dobře všechny činnosti, které při výrobě děláte běžně. Zásoby + čárový kód + Excel Česky lokalizovaný inventář zásob. Skenuje čárové kódy a databázi ukládá do souborů v Excelu, takže obsluhu výstupních dat zvládne i úplný začátečník.

9 Work Shifts Free Spravujte, přidávejte a přesouvejte směny tak, jak zrovna potřeby vyžadují, umožněte zaměstnancům směny si plánovat a mějte přehled v pracovních směnách své firmy. Working Hours Plánujte si směny ve firmě pomocí mobilní aplikace. Naplánujte zaměstnancům směny, nebo je nechte, aby si je plánovali sami dle potřeb. Na konci měsíce si z aplikace vyexportujte přehled odpracovaných hodin, podle kterých může vaše účetní řešit výplaty.

10 Shift Calendar / Schedule Přehledný plánovač směn pro jednotlivce. Velmi intuitivně se ovládá a umožňuje sdílet své směny s ostatními kolegy mnoha způsoby. Xing Využijte byznysové sociální sítě Xing k navázání nových kontaktů a obchodních partnerství, které vám ve výrobě pomohou při expanzi (nejen) do zahraničí.

11 Dropbox Nejlepší aplikace pro sdílení souborů a fotografií. Díky své jednoduchosti můžete ve svém telefonu mít všechny důležité dokumenty, formuláře a výrobní postupy. Všechny soubory pak máte dostupné v telefonu, tabletu i vlastním počítači. Evernote Aplikace umožňující ukládání poznámek napříč zařízeními. Vytvořili jste na poradě důležitý zápis z jednání? Jednoduchým přeposláním si ji uložíte do Evernote. Tam ho najdete z telefonu, tabletu i počítače. Kromě toho dokáže rozpoznat text v obrázku, takže stačí vyfotit jakýkoli dokument a máte ho naskenovaný!

12 Wunderlist Jednoduchý nástroj na správu úkolů, abyste na nic nezapomněli. Kromě samotných úkolů můžete některé seznamy úkolů sdílet s vašimi kolegy. Vytvářet si můžete i pracovní postupy - například seznamy úkolů při výrobě nebo při zjišťování informací od zákazníků. Skitch Chcete vyfotit a upravit fotografii vaší nejnovější zakázky? Není nic jednoduššího. Aplikace Skitch vám umožňuje jednoduše kreslit do fotografií, map nebo na prázdnou obrazovku. Jednoduše pošlete kolegům fotku s detailem problému a vaše komunikace bude o to jednodušší.

13 Skype Jste u klienta a chcete probrat něco s lidmi ve výrobě? Nejlepší je přímo se spojit do výroby. Díky aplikaci Skype můžete vyvolat hovor s i videem, tak abyste klientům ukázali, že komunikujete moderně a poskytujete ty nejlepší služby. Wifi kamera Nejlepší způsob, jak mít přehled o tom, co se děje ve vaší dílně nebo továrně. Moderní wifi kameru stačí zapojit do zásuvky a připojit na wifi. Obraz pak můžete sledovat ve svém mobilním telefonu.

14 Sunrise Máte mnoho schůzek? Díky chytrému kalendáři si maximálně zjednodušíte život. Kalendář funguje částečně jako vaše virtuální asistentka, která hlídá, abyste měli dostatek času na přesun na schůzku nebo vám ukazuje důležité informace o lidech, se kterými se máte setkat.