Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér

Download "Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér"

1 vltavin_letak_ :52 Stránka 1 Benefiční aukce Společnosti časopisu Ateliér od 18 hodin v aukční síni Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1 První podání na Aukce se řídí dražební vyhláškou Aukční síně Vltavín s. r. o. K dosažené ceně není účtována aukční přirážka. 1. Adriena Šimotová Johnová (1926) Popsaná hlava barevný měkký kryt, papír, 1995, 38 x 36,5 cm, papír 69,5 x 49,5 cm ,- 2. Adriena Šimotová Johnová (1926) TI AMO I. barevný měkký kryt, papír, 1992, 34,5 x 24,5 cm, papír 67,7 x 49,5 cm 1 3. Adriena Šimotová Johnová (1926) Nikdo Někdo barevný měkký kryt, papír, 1992, 49,7 x 39,3 cm, papír 67,7 x 49,5 cm ,- 4. FRANTA (František Mertl) (1930, žije ve Francii) Studie k svědkovi kombinovaná technika, papír, 1999, 110 x 75 cm ,- 5. Kravaty serigrafie, papír, 2006, 6. Psí čas litografie, papír, 2005, 7. Hlad serigrafie, papír, 2004, 8. Zoufalství litografie, papír, 2003, 9. Holá záda serigrafie, papír, 2002, 10. Ivana Lomová (1959) Ostrovy litografie, papír, 2005, 42 x 52 cm 2 500,-

2 vltavin_letak_ :52 Stránka Ivana Lomová Mosty 17. (1959) Jindřich Štreit Vajglov (1946) litografie, papír, 2005, 42 x 52 cm černobílá fotografie, 1985, 32 x 45 cm (31 x 43,5 cm) 2 500,- 12. Pavel Brázda (1926) Závodník č. 2 litografie, hlazený ruční papír s vo dotiskem, , 48,5 x 33,6 cm 8 000,- 18. Markéta Vlčková (1980) Madona hokejistou vinylová fólie, 2006, 131,9 x 38,7 cm 2 000,- 13. Pavel Brázda (1926) Závodníci 3, 2, 5 litografie, hlazený ruční papír s vo dotiskem, , 48,5 x 33,6 cm 8 000, Renáta Laryszová (1975) Shining kombinovaná technika, plátno, 2005, 50 x 50 cm Pavel Brázda (1926) Chůze s hadí ženou 20. sítotisk, papír, 2012, František Hodonský Z lučních zahrad (1945) akryl, olej, plátno, 2012, 40 x 50 cm ,- 15. Pavel Brázda (1926) Velký astronaut sítotisk, papír, 2012, 21. František Hodonský (1945) Vodní zahrada olej, překližka, 2010, 80 x 40 cm , Lubomír Přibyl (1937) Prostorové plány v horizontále materiálový tisk, 2010, 76 x 58 cm 1 (1945) 2004, papír 50 x 33 cm, otisk 24 x 20 cm

3 vltavin_letak_ :52 Stránka Jan Karpíšek Sen o žraločím kostýmu otisk 20 x 29,5 cm (1981) olej, plátno, 2012, 60 x 70 cm 9 000, Karel Pokorný Person objekt, sklo, 2012, 35 x 25 x 2 cm otisk 19,5 x 39,5 cm 6 000,- (1952) Dana Puchnarová (1938) Velký ornament III. serigrafie, papír, 1970, 90 x 52 cm otisk 19,5 x 39,5 cm 4 500, Dana Puchnarová (1938) otisk 24 x 39,5 cm Tři nejlepší barvy litografie, papír, 2006, 80 x 54 cm 4 500, Dana Puchnarová otisk 20 x 29,5 cm (1938) Fuga J. S. Bacha litografie, papír, 2006, 80 x 54 cm ,- Sophie Curtil (1949, žije ve Francii) 35. suchá jehla, papír, 2010, papír 33 x 50 cm, otisk 12,5 x 30 cm FRANTA (František Mertl) Výzva 29. Sophie Curtil (1949, žije ve Francii) suchá jehla, papír, 2011, papír 33 x 50 cm, otisk 12 x 29,5 cm (1930, žije ve Francii) kombinovaná technika, papír, 2002, 110 x 75 cm 11

4 vltavin_letak_ :52 Stránka Jaromír Brabenec Kurt Gebauer (1934) (1941) Triangl Dvojice ve sprše serigrafie, papír, 1977, 50 x 65 cm litografie, papír, , 72 x 51 cm 4 000,- 37. Jaroslav Valečka (1972) 43. Kurt Gebauer Stodola (1941) Ležící na kachličkách olej, plátno, 2007, 55 x 45 cm litografie, papír, , 72 x 51 cm 38. Michal Singer Patero smyslů (1959) Galerie Klatovy / Klenová zámek Týnec Úvo dní text Michal Singer. Album č. 28. litografie, papír, 5 kusů, 2007, 44. Zdeňka Marschalová (1951) Přítelkyně Rozhovor akvarel, papír, 2012, 44 x 66 cm 6 000,- 45. Miloslav Marschal (1947) Bez názvu akryl, papír, 2013, 42 x 63 cm 39. Jan Merta (1952) Praporečnice serigrafie, papír, 2012, 5 500,- 46. Jiří Černický Bez názvu (1966) silikon, plátno, 2009, 35 x 30 x 7 cm ,- 40. Jan Merta 47. (1952) Laozi serigrafie, papír, 2010, 27 x 21,2 cm 2 500,- Roman Franta Láska a nenávist (Do pekel) akryl, plátno, 2007, 20,3 x 25,3 cm 41. Jan Rýz (1946) Tříbarevné preludium plastila, 2012, 30 x 21 x 14 cm 48. Slavomír Kleprlík (1930) Kostel sv. Bartoloměje Kyje kvaš, temp era, papír, 1949, 30 x 38,5 cm 4 000,-

5 vltavin_letak_ :52 Stránka Olbram Zoubek Matouš Karel Zavadil (1926) Moira 4, kanelura, půlená (1976) bronz, 2008, v. 64 cm ,- malba na skle, 2010, 31 x 25 cm Lubomír Typlt Marta Zavadilová (1975) (1978) Bez názvu Bez názvu tempera, papír, 2012, 50 x 70 cm barevná fotografie, 2008, 17,5 x 26,5 cm 4 000,- Voják v poli 8 000, Michael Rittstein (1949) Vláha Šárka Radová Pachtění (1949) porcelán, 2010, 40 x 12 x 15 cm akryl, plátno, 2009, 40 x 45 cm , Pavel Mára (1951) Memory č. 4 archivní pigmentový tisk, plátno, 2009, 16 x 19,2 cm Jakub Švéda Molekuly III. (1973) kombinovaná technika, papír, 2012, 58,5 x 41,5 cm 53. Štěpán Grygar White Label (1955) černobílá fotografie, 1997, 40 x 30 cm 54. Stanislav Kolíbal (1925) Tři kruhy a čtverec akvarel, papír, 2007, 50,5 x 33,5 cm ,- 60. Stanislav Tůma ( ) J.V. + S.T., Praha Hradčany autorská bromostříbrná zvětšenina, 1994, 30 x 24 cm 8 500,- 61. Jakub Špaňhel Golf č. 7 (1976) akryl, papír, 2008, 50 x 70 cm 9 000, Veronika Bromová Pavla Sceranková (1978) (1980) Ona a on, Anděl pozemský Čtenářka kresba, barevné tužky, černý papír, 2012, 20,8 x 29,6 cm 6 000,- porcelán, kniha, 2013, 14 x 18,5 cm 1

6 vltavin_letak_ :52 Stránka Dušan Zahoranský Barbora Šlapetová (1972) (1973) Here and now z cyklu Madony dřevo, 2011, v. 45,4 cm barevná fotografie, 2006, 21 x 29,7 cm Jan Švankmajer Patrik Hábl Čína (1934) Přežít svůj život koláž, papír, 2009, 30 x 40 cm akryl, plátno, 2013, 40 x 40 cm 9 500, , Kateřina Štenclová (1959) Jana Želibská (1941, žije na Slovensku) Kameny Béžový igelit akryl na igelitu na rámu, 2007, 70 x 80 cm kombinovaná technika (serigrafie a fotokoláž), černý papír, , 84 x 60 cm, obrazová plocha Alva Hajn (1975) ( ) 73. Abstraktní kompozice Ondřej Basjuk asambláž, léta 20. století, 65,5 x 89 cm M.S.R.G.E.B. olej, plátno, 2012, 60 x 50 cm (1983) 67. Barbora Šlapetová (1973) z cyklu Madony barevná fotografie, 2006, 21 x 29,7 cm Ondřej Basjuk Kůň (1983) akvarel, papír, 2013, 24,5 x 33 cm 2 500,- 68. Jiří Surůvka 74. (1961) Gilbert & George edice 4/6, digitální tisk, plátno, 1999, 120 x 75 cm Dorota Sadovská (1973, žije na Slovensku) Svatá Lucie serigrafie, plátno, 2012, 21 x 17 cm Svatopluk Klimeš Michal Pěchouček (1944) (1973) Zlomky z Herakleita č. 19 Port Louis # 15 vypalovaná kresba, papír, 2013, 40 x 30 cm 2 000,- malba, akryl, plátno, 2012, 40 x 30 cm

7 vltavin_letak_ :06 Stránka Svatopluk Klimeš Kristina Vašíčková (1944) (1980) Kresba ohněm Grupa 1/12 vypalovaná kresba, papír, 1995, 56,8 x 45,8 cm polyester, popel, železo, 2007, v. 39 cm 78. Juraj Meliš 85. (1942, žije na Slovensku) Blažej Baláž Listopad (1958, žije na Slovensku) linořez, papír, 1972, 71 x 47 cm ARTHIVSTORY akryl, tuš, papír, 2003, 28 x 41 cm 6 860, Juraj Meliš Mária Balážová (1942, žije na Slovensku) (1956, žije na Slovensku) Maskovaná G12-Strela linořez, papír, 1973, 45 x 62 cm serigrafie, papír, 2005, 58 x 90 cm Juraj Meliš (1942, žije na Slovensku) Pod hladinou linořez, papír, 1973, 45 x 62 cm 81. Juraj Meliš (1942, žije na Slovensku) Hommage à Picasso Z mesta von I III linořez, papír, 1973, 45 x 62 cm ofset, papír, 1970, ,- 88. Patrik Kovačovský (1970, žije na Slovensku) Čas...priestor VI (Priestor života) ze série Reiterpretace Incident akryl na ofsetovém tisku, 2013, 18 x 23 cm serigrafie, papír, 1974, 50 x 70 cm 89. Ilona Németh (1963, žije na Slovensku) Kód Čas...priestor VII (Galéria času II) sítotisk 12/60, papír, 2008, 70 x 100 cm serigrafie, papír, 1974, 50 x 70 cm ,-

8 vltavin_letak_ :52 Stránka Rezy civilizáciou VI serigrafie, papír, 1972/74, 91. Topografia XXXII ofset, papír, 1971, 70 x 45 cm 92. Vykričník VII serigrafie, papír, 1974, 93. Koncentrácia energií (Černá diera) ofset, papír, 1979/2007, 94. Lenka Horňáková Civade (1971, žije ve Francii) All that jazz pastel, papír, 40 x 50 cm 6 000, Marián Mudroch (1945, žije na Slovensku) Hľadanie strateného času barevný ofset, papír, 1983, 82 x 103 cm 97. Miloš Urbásek ( ) K pastel, ruční papír, 1982, 65 x 50 cm ,- 98. Robert Urbásek (1965, žije na Slovensku) S-IX./6.-_/1.-S serigrafie, papír, 2012, 70 x 70 cm 99. Jozef Jankovič (1937, žije na Slovensku) Hlava s geometriou serigrafie, papír, 2000, 52,5 x 53 cm, papír 81 x 70 cm 5 700, Jaroslava Severová (1942) Lines 10s digital print, papír, x 70 cm 4 200, Jaroslava Severová (1942) Lines 14m digital print, papír, x 70 cm 4 200,- Peter Bartoš (1938, žije na Slovensku) Duchovné ostrovy a vzťahy v predávanom Slovensku kombinovaná disperze na korku, , 56,5 x 76 cm 1 Aukční síň Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1, Telefon: , Fax: , Mobilní tel.: , Otevřeno po pá: 10:00 12:00 a 13:30 18:00

LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY Galerie SmetanaQ. JUDITA SEREGHY art.amnesty. LIDSKOPRÁVNÍ VEČÍREK S AUKCÍ ART FOR AMNESTY JUDITA SEREGHY judita.sereghy@amnesty.cz art.amnesty.cz 20. 11. 2017 Galerie SmetanaQ Design titulního vizuálu: Natálie Rajnišová 1. DIEGO SCHAFER PETER BENENSON

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011

Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 Setkání na cestě Benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 30. 11. 2011 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012

Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 Setkání na cestě 2. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Adria, 22. 11. 2012 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel,

3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 3. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Radisson Blu Alcron Hotel, 25. 11. 2013 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Vyvolávací cena: 500 Kč Minimální výše příhozu: 100 Kč

1. Adámek Luděk Mísa 2008, vitráž, 40x28x5 1 900 Kč

DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě DÍLO Č. 1 Jana Babincová Jazyk č. 25 Dil, 2014, 20x20 cm, akryl na plátně VYVOLÁVACÍ CENA: 3 800,- Kč BĚŽNÁ PRODEJNÍ CENA: 4 000,- Kč (v případě koupi 2 obrazů cena 7 000 Kč, v případě koupi 4 obrazů cena

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011

Aukční katalog. Artyčok event 9. 12. 2011 Aukční katalog Artyčok event 9. 12. 2011 Hynek Alt a Alexandra Vajd Marek Číhal Daniela Deutelbaum Lucie Ferlíková Patricie Fexová Světlana Fialová Kateřina Fojtíková David Helán Vendula Chalánková Matyáš

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2

Katalog. č. 1. Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč. Katalog. č. 2 KATALOG AUKCE 2015 Katalog. č. 1 Zátiší Michaela Hanzlíková 2007 akryl na desce 70 x 50 cm 1.000 Kč Katalog. č. 2 Zátiší Silvie Horaisová 2011 120 x 80 cm 1.500 Kč Katalog. č. 3 Olympijské hry Anna Hones

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 MODERNÍ A POVÁLEČNÉ UMĚNÍ SOUČASNÉ UMĚNÍ FOTOGRAFIE Předaukční výstava sobota 15. 10. pátek 21. 10. 2016 denně od 12 do 19 hodin (sobota 22. 10. od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs Výstava pátek 2. 11. 2012 - úterý 6. 11. 2012 denně od 12.00 do 18.00 hod. v Galerii 1. patro, Myslíkova

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron,

4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron, 4. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, hotel Radisson Blu Alcron, 24. 11. 2014 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028 029 030

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012

Rozmluvy s krajinou. Valdštejnská lodžie. 3. 8. září 2012 Rozmluvy s krajinou Valdštejnská lodžie Jičín 3. 8. září 2012 občanská společnost provize V krajině se pohybujeme neustále a nikdy jí nemůžeme zcela uniknout. A přesto ji známe vlastně velmi málo. A často

VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE VÝTVARNÉ UMĚNÍ VÝSLEDKY AUKCE CELKEM prodejnost: 55 % celkem: 4 616 450 Kč GRAFIKA prodejnost: 61 % celkem: 220 800 Kč 001 Julius Mařák: Výběr z pozůstalosti, kompletní album Vydraženo za 1 000 Kč 002

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI

1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ŽEBŘÍČEK JMEN OBČANŮ VELKÉHO ÚJEZDU ŽEBŘÍČEK JMEN DĚTÍ DO 5ti LET 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI 1) ABECEDNĚ 2) DLE ČETNOSTI ADAM 8 MARIE, MARIA 48 ADÉLA 3 ADÉLA 3 ADÉLA 8 JIŘÍ 39 ALICE 2 JAN 3 ADOLF 1 JAN,

Jiří Valoch, Memory, 70. léta, černobílá fotografie, čtyřikrát 23,9 x 17,7 cm, foto: Marie Kratochvílová?, Muzeum umění Olomouc

Jiří Valoch, Memory, 70. léta, černobílá fotografie, čtyřikrát 23,9 x 17,7 cm, foto: Marie Kratochvílová?, Muzeum umění Olomouc Jiří Valoch, Memory, 70. léta, černobílá fotografie, čtyřikrát 23,9 x 17,7 cm, foto: Marie Kratochvílová?, Muzeum umění Olomouc Jiří Valoch, Kameny, kolem 1972-4, černobílá fotografie, dvakrát 23,8 x 23,7

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016

SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 SLOŽENÍ KOMISE - OBHAJOBY ROČNÍKOVÝCH PRACÍ 2015/2016 Komise se sejde v pondělí a úterý (13 a 14. 6. 2016) v 8:45 hodin v uvedeném ateliéru ke krátké poradě. V 9 hodin začínají obhajoby jednotlivých studentů.

Ze zprávy Policie České republiky KŘP Jihomoravského kraje Zničená díla z mezinárodního malířského sympozia

Ze zprávy Policie České republiky KŘP Jihomoravského kraje Zničená díla z mezinárodního malířského sympozia Ze zprávy Policie České republiky KŘP Jihomoravského kraje Zničená díla z mezinárodního malířského sympozia Břeclavští policisté v těchto dnech zahájili trestní stíhání proti 38letému muži, který na zámku

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - Čtvrtmaraton Zlín

VÝSLEDKOVÁ LISTINA - Čtvrtmaraton Zlín 1 1001 KUBÍČEK Jiří 91 M20 1 CZE Zlín 00:37:45 0:00:00 1/1-17:40 1/1-20:03 2 1004 ČERVENKA Jiří 86 M30 1 CZE Zlín 00:39:54 0:02:09 2/1-18:59 2/1-20:53 3 1006 DUBOVECKÝ Andrej 86 M30 2 CZE Zlín 00:42:06

GYMNÁZIUM OSTRAVA ZÁBŘEH, VOLGOGRADSKÁ 6a. Mgr. Marcela Gajdová. Tematické plány pro školní rok 2016/2017 GYMNÁZIUM OSTRAVA ZÁBŘEH, VOLGOGRADSKÁ 6a Mgr. Marcela Gajdová Tematické plány pro školní rok 2016/2017 Estetická výchova výtvarná výchova (prima B ŠVP) Estetická výchova výtvarná výchova (sekunda - ŠVP)

DIVADLO BEZ HRANIC (Křesomyslova 14, Praha 4 Nusle)

DIVADLO BEZ HRANIC (Křesomyslova 14, Praha 4 Nusle) Apokalypsa 2009 (tempera, akryl, 60x42) 4000,- Kč Apokalypsa II. 2009 (tempera, akryl, 42x59) Bubák 2011 (akryl, 48x65) 7000,- Kč 4000,- Kč 5000,- Kč Člověk 2011 (kombinovaná technika, 58x84) Jádro 2009

OZP CUPU V BOCCIE 4. kola I. Ligy

OZP CUPU V BOCCIE 4. kola I. Ligy Sportovní klub Kociánka Brno o.s. ve spolupráci s Českou federací Spastic Handicap o.s., Oborovou zdravotní pojišťovnou, zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Centrum Kociánkou a Masarykovou univerzitou

Vltavský maratón 2007 - výsledky

Vltavský maratón 2007 - výsledky Vltavský maratón 2007 - výsledky 9.6.2007 Braník Maminky s kočárky 1. 121 STODOLOVÁ Anna MODŘANY 1973 7:09.0 2. 39 VŇUKOVÁ Jana PRAHA 4 1999 7:12.7 3.7 3. 13 SCHMIDTOVÁ Jitka PRAHA 4 1974 7:39.1 30.1 4.

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce

sobota pátek denně od 12 do 19 hodin (sobota od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11, Praha 1 Aukce MODERNÍ A POVÁLEČNÉ UMĚNÍ SOUČASNÉ UMĚNÍ FOTOGRAFIE Předaukční výstava sobota 1. 4. pátek 7. 4. 2017 denně od 12 do 19 hodin (sobota 8. 4. od 10 do 12 hodin) v prostorách artkunst / galerie Vojtěšská 11,

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 26. 11. 2015 pod. č. j. 17/2015 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L

D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L DC 9 0 o.p. s., Nedbalova 36/27, 779 00 Olomouc - Topolany D O B R O Č I N N Á A U K C E V Ý T V A R N Ý CH D Ě L Výtěžek bude použit na rekonstrukci budov denního stacionáře DC 90 o.p.s. DC 90 o.p.s.,

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs výstava středa 24. 11. 2010 - neděle 28. 11 2010 denně od 12.00 do 19.00 hod. (neděle 28. listopadu

Moderní umění & fotografie 19. 4. 2015

Václav Šilhan - Děti v zimě, 1972, olej, lepenka, 70 x 100 cm

Václav Šilhan - Děti v zimě, 1972, olej, lepenka, 70 x 100 cm Žadatel Předmět akvizice Dotace 1 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích Václav Šilhan - Děti v zimě, 1972, olej, lepenka, 70 x 100 cm 28 000 2 Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích

Maturitní zkoušky 2016

Maturitní zkoušky 2016 Maturitní zkoušky 2016 TÉMATA PROFILOVÉ ČÁSTI MATURITNÍ ZKOUŠKY Předmět: Technologie Obor: 82-41-M/01 Užitá malba Zpracovala: Kateřina Hofmannová, DiS. Témata: 1. Malířské techniky kresba a malba charakteristika

Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT / nabízí

Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT / nabízí Společnost TTM o.s. vzdělávací instituce akreditovaná MŠMT ČR pod č.j.: MSMT - 24322/2015-1 nabízí cyklus vzdělávacích programů pro výtvarné pedagogy VÝTVARNÁ LABORATOŘ 1. ÚVODNÍ SEMINÁŘ 2. MOŽNOSTI KRESBY

XV. kouřimské sportovní hry výsledky

XV. kouřimské sportovní hry výsledky XV. kouřimské sportovní hry výsledky Kategorie: chlapci do 5 let Jakub Moskala Kouřim 18:28 1. Albert Neruda Kouřim 25:42 2. Louis Bignall Kouřim 29:38 3. Kryštof Jandečka Pečky 37:63 4. David Pokorný

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art aukce č. 6 Photographs auction no. 6 středa 19. května 2010 od 19. 00 hod. Leica Gallery Prague, Školská 28,

Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2014/2015

Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2014/2015 Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2014/2015 (část školy Husova 10) Ředitel Střední školy umění a designu, stylu a módy a Vyšší odborné školy Brno, Husova 10 v souladu se zákonem 561/2004

Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2015/2016

Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2015/2016 Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2015/2016 (část školy Husova 10) Ředitel Střední školy umění a designu a Vyšší odborné školy Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem 561/2004

Konkretizovaný výstup Konkretizované učivo Očekávané výstupy RVP

VYSVĚTLIVKY. Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice. Havlíčkův Brod. Žďár nad Sázavou. Pelhřimov. Jihlava OKRES JIHLAVA. 56 58 60 64 73 77 78 80 81 82 84 85 VYSVĚTLIVKY Výtvarné a řemeslné dílny Výstavy a expozice Havlíčkův Brod Pelhřimov Jihlava Žďár nad Sázavou OKRES JIHLAVA Třebíč 20 53. Bartoň David - Ateliér v bývalé

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy

VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3. kolo I. ligy TJ zdravotně postižených Nola Teplice z pověření České federace Spastic Handicap, o.s., Oborová zdravotní pojišťovna a Krajský úřad Ústeckého kraje VÝSLEDKOVÁ LISTINA NÁRODNÍ TURNAJ OZP CUP V BOCCIE 3.

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Tatran Lomnice n/ Lužnicí - TJ Loko České Budějovice 5,5:2,5 2491-2455 (6:6) 17.03. TJ Dynamo České Budějovice - TJ Spartak Soběslav 6:2 2433-2380 (8:4) 17.03. TJ Silon Sezimovo Ústí A - TJ Nová Ves

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Nová Ves u Č. B. - TJ Tatran Lomnice n/ Luž. 6:2 2666-2436 (10:2) 06.01. TJ Tatran Lomnice n/ Luž. - TJ Jiskra Nová Bystřice B 7:1 2476-2413 (7:5) 13.01. TJ Sokol Nové Hrady - TJ Spartak Trhové Sviny

DOROSTU TÁBOR

DOROSTU TÁBOR startovní číslo Celokvé pořadí startovní číslo Celokvé pořadí Celkové výsledky Krajské kolo DOROSTU Lišov 0 0 Ločenice 0 Ločenice 0 Lišov 0 0 Svatá Maří 0 4 4 4 Malšice 0 4 Benešov nad Černou 0 4 0 4 Svatá

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Sokol Nové Hrady - TJ Tatran Lomnice n/ Luž. 6:2 2507-2481 (5:7) 24.03. KK Český Krumlov A - TJ Jiskra Nová Bystřice B 3:5 2454-2468 (4,5:7,5) 24.03. TJ Sokol Chotoviny - TJ Spartak Trhové Sviny 5:3

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 27. 11. 2014 pod. č. j. 16/14 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

T I S K O V Á Z P R Á V A SOUTĚŽ STŘEDNÍCH ŠKOL REGION 2016

T I S K O V Á Z P R Á V A SOUTĚŽ STŘEDNÍCH ŠKOL REGION 2016 T I S K O V Á Z P R Á V A SOUTĚŽ STŘEDNÍCH ŠKOL REGION 2016 Organizátor: Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33 Termín: 22. ledna 2016 Dne 22. ledna 2016 jsme uspořádali

Pořadí podle průměru

Pořadí podle průměru SBĚR STARÉHO PAPÍRU => 2.- 5. 10. 2012 (1. kolo) Pořadí Třída Sebráno Žáků Průměr Třídní učitel(-ka) Nejlepší žáci 1. 2.B 1801 25 72,04 Šindelářová Naďa Jméno třída přinesl-a 2. 3.B 1360 25 54,40 Andrová

Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2016/2017

Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2016/2017 Profilová část maturitní zkoušky ve školním roce 2016/2017 (část školy Husova 10) Ředitel Střední školy umění a designu a Vyšší odborné školy Brno, příspěvková organizace v souladu se zákonem 561/2004

CENÍK. IRAR009 - Králíkárna, sádra, drát, pletivo, 70 x 60 cm jeden králík (sádra nebo polyester) Velikost tisku: No.: 1-12 No.

CENÍK. IRAR009 - Králíkárna, sádra, drát, pletivo, 70 x 60 cm jeden králík (sádra nebo polyester) Velikost tisku: No.: 1-12 No. www.go-green-art.com info@go-green-art.com CENÍK IRENA ARMUTIDISOVÁ IRAR001 - Králík 1, akryl na plátně, 40 x 40 cm IRAR002 - Králík 2, akryl na dřevě, 27 x 20 cm IRAR003 - Králík 3, akryl na dřevě, 27

V E Ř E J N Á V Y H L Á Š K A

V E Ř E J N Á V Y H L Á Š K A V E Ř E J N Á V Y H L Á Š K A Městského úřadu Bruntál, Nádražní 20, Bruntál finanční odbor Čj. FIN/58377-09/99002-2009/fia V Bruntále dne 22.07.2009 Vyřizuje: Radka Fialová Telefon:554 706 333 Fax: 554

Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016

Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016 Výsledková listina VI.ročníku ORP Hlinsko ze dne 19.února 2016 Start.č íslo Příjmení Jméno Třída Škola Čas Umístění 2 Hausslerová Ema 1.H MŠ Trhová Kamenice 29,75 1 1 Kopecká Aneta 1.H ZŠ Krucemburk DSQ

zpracoval: František Vašíček   předseda STK JhčKS TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Spartak Soběslav 4:4 2443-2449 (7:5) 31.03. TJ Silon Sezimovo Ústí A - TJ Loko České Budějovice 6:2 2623-2571 (8:4) 31.03. TJ Dynamo České Budějovice - TJ Kunžak A 8:0

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Nová Včelnice - TJ Sokol Chotoviny 6:2 2582-2478 (8:4) 16.03. KK Hilton Sezimovo Ústí - TJ Sokol Písek 5:3 2581-2579 (7:5) 16.03. TJ Tatran Lomnice n/ Luž. - TJ Dynamo Č. Budějovice 4:4 2541-2530 (5,5:6,5)

ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA Ústní část Obor vzdělání: H/01 Kuchař - číšník Třída: 3.KČ Malý sál

ZÁVĚREČNÁ ZKOUŠKA Ústní část Obor vzdělání: H/01 Kuchař - číšník Třída: 3.KČ Malý sál Obor vzdělání: 65-51-H/01 Kuchař - číšník Třída: 3.KČ Praktická část 11. 13. 9. 2017 21. 9. 2017 Ivana Kobyláková, učitelka odborného výcviku, Střední škola zemědělství a služeb, Nemocniční 117/11, 793

Akademie výtvarných umění v Praze

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Sokol Nové Hrady 6:2 2592-2458 25.11. TJ Spartak Trhové Sviny - TJ Sokol Chotoviny 5:3 2497-2464 (6:6) 25.11. TJ Nová Ves u Č. B. - TJ Kunžak A 6:2 2498-2363 (8,5:3,5)

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Loko České Budějovice - TJ Tatran Lomnice n. Luž. 6:2 2473-2400 (9:3) 18.11. TJ Spartak Soběslav - TJ Dynamo Č. Budějovice 5:3 2452-2435 (4:8) 18.11. TJ Nová Ves u Č. B. - TJ Silon Sezimovo Ústí A 5:3

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Nová Ves u Č. B. - TJ Nová Včelnice 3:5 2560-2601 (6:6) 23.03. KK Český Krumlov - TJ Loko České Budějovice 7:1 2550-2400 (10,5:1,5) 23.03. TJ Spartak Soběslav - TJ Tatran Lomnice n/ Luž. 3:5 2417-2419

Rozpis žáků u maturitní zkoušky

Rozpis žáků u maturitní zkoušky Termín: pondělí 25. 5. 2015 dopoledne Denní porada vyučujících: 15:10 Denní vyhlášení výsledků: 15:25 Viktorie Jindrová (4.CG) pr. - Zeměpis 7:45 8:00 pr. - Anglický jazyk 9:30 9:45 sp. - Německý jazyk

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Jiskra Nová Bystřice B - KK Český Krumlov A 8:0 2629-2418 (9:3) 03.12. TJ Spartak Soběslav - TJ Tatran Lomnice n/ Luž. 5:3 2369-2287 (7,5:4,5) 02.12. TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Silon Sezimovo

8. Výstava ve Stedelijk Museum, Amsterdam, 1951, klec básníků. Zdola: Kouwenaar, Schierbeek, Lucebert, Elburg, (nahoře) Götz. Foto: Mrs. E.

8. Výstava ve Stedelijk Museum, Amsterdam, 1951, klec básníků. Zdola: Kouwenaar, Schierbeek, Lucebert, Elburg, (nahoře) Götz. Foto: Mrs. E. OBRAZOVÁ PŘÍLOHA 1. Sonja Ferlov Mancobová: Maska, 1939, bronz, výška 36 cm, manželé Ole Stockmarrovi, Kodaň. 2. Richard Mortensen: Collage de dessin (kolážová kresba), 1950, inkoust, papír, deska ze syntetických

OZP CUP V BOCCIE 4. kolo I. Liga

OZP CUP V BOCCIE 4. kolo I. Liga Sportovní klub Kociánka Brno o. s. ve spolupráci s Českou federací Spastic Handicap o. s., Oborovou zdravotní pojišťovnou, zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, Centrem Kociánkou a Masarykovou univerzitou

autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka Kč autor dílo vydražená částka 2 Alice Nikitinová Jednička (žlutá) 8 000 Kč 3 Ivan Ouhel Poznámka 7 000 Kč 4 Stanislav Kolíbal Ilustrace k povídkám K. Čapka 1 9 500 Kč 10 Lu Jindrák Skřivánková Tate / Asia

8. aukce Cesty domů

8. aukce Cesty domů Cesta domů, z.ú., Boleslavská 16, 13000 Praha 3 IČ: 265 28 843 Tel: 604 775 757 E-mail: registrace@cestadomu.cz Bankovní spojení: 2800193970/2010 8. aukce Cesty domů - 12.11.2018 Přehled položek v aukci

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA

ZLATÉ KOLO VYSOČINY - VÝSLEDKOVÁ LISTINA Str. 1 KATEGORIE: MK1 50 km, chlapci 0-10 1 280 Trutna Jan 2:14:21 23.22 2 191 Šilpach Dominik 2:39:15 19.59 3 308 Čermák David 2:50:38 18.28 4 328 Chytka Josef 5 228 Bednář Jaroslav ml. 3:09:40 16.45

Výsledková listina závodu Pohár rozhlasu Svitavský stadion

Výsledková listina závodu Pohár rozhlasu Svitavský stadion 1./8 Běh 1000m Běh 4x60m Běh 60m kategorie: Mladší žáci 1. Zoicas Daniel Gymnázium Svitavy 3:30,30 sec 398 21 2004 2. Jelínek Jonáš ZŠ Felberova Svitavy 3:32,00 sec 385 4 2002 3. Mauer Šimon Gymnázium

Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie. Modern and post-war art Contemporary art Photographs Moderní a poválečné umění Současné umění Fotografie Modern and post-war art Contemporary art Photographs Výstava pátek 25. 11. 2011 - úterý 29. 11. 2011 denně od 12.00 do 19.00 hod. v Galerii 5. patro

Protokol o výsledcích pohárové soutěže ve sportovním tanci. Soutěž : Maestro CUP for ALL Dne :

Protokol o výsledcích pohárové soutěže ve sportovním tanci. Soutěž : Maestro CUP for ALL Dne : Protokol o výsledcích pohárové soutěže ve sportovním tanci Soutěž : Maestro CUP for ALL Dne : 0.05.07 Místo : TS Maestro, Praha 08\PA-LAT-MD-Bronze Pořadí Čís. Počet párů páru bodů Partner Partnerka Tančí

Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram. Jaroslav Vančát OBRAZ. Obrazy nás pozorují

Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram. Jaroslav Vančát OBRAZ. Obrazy nás pozorují Galerie Františka Drtikola Zámeček - Ernestinum Příbram Jaroslav Vančát OBRAZ Obrazy nás pozorují Poděkování Karlu Černovskému, Vladovi Jurákovi, Veronice Havlové, Michalu Holanovi, Dáše Rabelové, Zdeňkovi

Kategorie: I. Stupeň ZŠ Celkové pořadí družstev:

Kategorie: I. Stupeň ZŠ Celkové pořadí družstev: Kategorie: I. Stupeň ZŠ 1 22. ZŠ Plzeň 6 6 0 0 23 18 23 2 ZŠ Nepomuk 6 4 0 2 15 12 14 3 15. ZŠ Plzeň 6 3 1 2 13½ 10 13 4 ZŠ Klenčí pod Čerchovem 6 3 0 3 13½ 9 12 5 ZŠ Planá 6 3 1 2 13 10 12 ZŠ Zárečná

Mikulášská laťka 2007

Mikulášská laťka 2007 Školní sportovní klub při ZŠ Žerotínova SVČ Domeček ve Valašském Meziříčí TJ Valašské Meziříčí - oddíl atletiky Město Valašské Meziříčí Mikulášská laťka 2007 1. Ročník chlapci poř. jméno, příjmení škola

ៗ勷ៗ勷ៗ勷ᘇ叇Í ៗ勷Áៗ勷YNĚ 1. Mišková Jana TJ Sokol Praha Vršovice Zelenková Anna LK CERE Nováková Lucie TJ Sokol Praha Vršovice

ៗ勷ៗ勷ៗ勷ᘇ叇Í ៗ勷Áៗ勷YNĚ 1. Mišková Jana TJ Sokol Praha Vršovice Zelenková Anna LK CERE Nováková Lucie TJ Sokol Praha Vršovice Zimní pohár Vršovic XXXIV. ročník 3. kolo konané dne ៗ勷I 18 m 18 m celkem (NR) 1. Bulíř Martin Dynamo Liberec 288 286 574 2. Termer Jaromír TJ Sokol Praha Vršovice 285 287 572 3. Hodač Michal LK Rokycany

Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne pod. č. j. 20 /18 Omega spol. s. r. o. - humanitární aukce dne 29. 11. 2018 pod. č. j. 20 /18 Seznam předmětů humanitární aukce Minimální příhoz: v hodnotě do 1 000,- Kč činí 100,- Kč v hodnotě od 1 001 Kč do 5 000,- Kč

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Sokol Chotoviny - TJ Tatran Lomnice n. Luž. 7:1 2464-2420 (8:4) 21.10. TJ Silon Sezimovo Ústí A - TJ Sokol Nové Hrady 2:6 2418-2494 (3,5:8,5) 21.10. TJ Jiskra Nová Bystřice B - TJ Spartak Soběslav 5:3

5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny,

5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny, 5. benefiční aukce pro Cestu domů Praha, Pražská křižovatka kostel sv. Anny, 26. 11. 2015 001 002 003 004 005 006 007 008 009 010 011 012 013 014 015 016 017 018 019 020 021 022 023 024 025 026 027 028

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Nová Včelnice - TJ Tatran Lomnice n/ Luž. 5:3 2674-2598 (8:4) 02.02. TJ Loko České Budějovice - TJ Kunžak 6:2 2465-2415 (7:5) 02.02. TJ Nová Ves u Č. B. - KK Hilton Sezimovo Ústí 5:3 2480-2476 (8:4)

zpracoval: František Vašíček předseda STK JhčKS TJ Dynamo Č. Budějovice - TJ Nová Včelnice 4:4 2492-2515 (8:4) 09.02. TJ Spartak Soběslav - TJ Jiskra Nová Bystřice 7:1 2473-2364 (8:4) 09.02. TJ Sokol Písek - KK Český Krumlov 6:2 2477-2390 (7,5:4,5)

Výsledková listina: CELKOVÉ VÝSLEDKY

Výsledková listina: CELKOVÉ VÝSLEDKY Výsledková listina: 08.07.2017 - CELKOVÉ VÝSLEDKY 1 32 Ploc Jaroslav M 1980 1:22:56 0:12:38 2 0:49:07 1 0:21:09 4 2 26 Cogan Rudolf M 1971 1:24:31 0:13:40 9 0:49:35 3 0:21:15 5 3 24 Křivánek Josef M 1979

Č.13. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt

Č.13. Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt Z P R A V O D A J 3. K L M B Č.13 Ročník 2018/2019 Zpracoval: J.Egrt 20.1.2019 Hosté v tomto kole úspěšnější domácích. Čtyřikrát odváží oba body. Doma vyhrávají pouze Kolín a Tehovec,který navyšuje svůj

Doc. ak. mal. Vladimír Drápal, Červený kůň, 40 x 31 cm, malba na skle, 2003 Cena: 4000 AUKCE OBRAZŮ Vážení přátelé, nadační fond České myelomové skupiny podporuje boj odborníků i společnosti proti mnohočetnému myelomu, druhému nejčastějšímu krevnímu nádoru. Jedním z jeho klíčových poslání