PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ"

Transkript

1 PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009

2 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací buben Ložiska pracího bubnu a řemenice bubnu Dveře plnění Dveře vykládky Pneumatický válec dveří Uložení vnějšího bubnu Brzda úplná Jednotka praní s převodovkou E - BOX Převodovka E - BOX Vzduchová spojka D2-25-D Jednotka odstředění Alnico úplné a ložiskové těleso úplné Hydraulická spojka HS 30 Dávkovací nádoba Pneumatický válec dávkovací nádoby Vypouštěcí komora Válec vypouštěcího ventilu Vodní ventil Js 70 Parní ohřívač Injektor úplný Ovládací panel Ovládací panel - zadní část Rozváděč Pomocný panel Rozmístění mikrospínačů Vzduchový rozvod Přívod tlakového vzduchu Vodoznak Uložení čidla termostatu Příslušenství a technická dokumentace Tabulka č. 1 Tabulka č. 2 Tabulka č. 3 Tabulka č. 4 Tabulka č. 5 Tabulka č. 6 Tabulka č. 7 Tabulka č. 8 Tabulka č. 9 Tabulka č. 10 Tabulka č. 11 Tabulka č. 12 Tabulka č. 13 Tabulka č. 14 Tabulka č. 15 Tabulka č. 16 Tabulka č. 17 Tabulka č. 18 Tabulka č. 19 Tabulka č. 20 Tabulka č. 21 Tabulka č. 22 Tabulka č. 23 Tabulka č. 24 Tabulka č. 25 Tabulka č. 26 Tabulka č. 27 Tabulka č. 28 Tabulka č. 29 Tabulka č. 30 Tabulka č. 31 Tabulka č. 32 Náhradní díly uvedené v tomto katalogu si můžete objednat na následující adrese: Mankovice 30, ODRY Česká republika Telefon: Sklad náhradních dílů Telefax: URL:

3 PRACÍ STROJ APM 60 E KAPOTÁŽ PRACÍHO STROJE TABULKA č. 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Základový rám Kryt přední I Kryt 1 úplný Kryt 3 úplný Kryt 4 úplný Kryt 5 úplný Kryt 6 úplný Kryt 7 úplný Kryt 8 úplný Maska Kryt Matice M6 ČSN Šroub M6x16 ČSN Kryt Kryt Kryt Lišta Krycí pryž levá Krycí pryž pravá Šroub M8x25 ČSN Šroub M8x16 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 6 ČSN Šroub M6x20 ČSN Matice M8 ČSN Podložka ČSN Rám desinfekční stěny Stojina Rám čisté strany Rám u rozváděče Rám u náhonu Kryt 2 úplný Rám dveří vnější Rám dveří Těsnění 10x15x1520 PND 21/

4

5 KAPOTÁŽ PRACÍHO STROJE PRACÍ STROJ APM 60 E TABULKA č. 1 Pokračování 1 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Lemovka Štítek Kryt Kryt Víko úplné Kryt Manžeta Rám předního krytu Přední kryt dolní Manžeta předního krytu Lišta manžety Spojovací rám Spojovací kryt Firemní logo

6

7 PRACÍ STROJ APM 60 E VNĚJŠÍ BUBEN TABULKA č. 2 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vnější buben úplný Těsnění čela Čelo přední úplné Výztuha levá úplná Výztuha pravá úplná Nástavec úplný Nástavec Redukce Zpětná záklopka Těsnění II Šroub M8x30 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN Kabelový žlab Vložka Těsnění II Šroub M16x55 ČSN Matice M16 ČSN Podložka 16 ČSN Podložka II Matice M16 ČSN Příchytka tyče Kabelová příchytka Typ 6700-OA Ucpávková vývodka BP 29x24 ČSN Ucpávková vývodka BP 13,5x12 ČSN Ucpávkový šroub P 29 se záv. ČSN Ucpávkový šroub P 13,5 se záv. ČSN Dírkovaný pásek Šíře 15 mm 0,3kg Zajišťovací kolíček Šroub M Šroub M12x50 ČSN Matice M12 ČSN Podložka 12 ČSN Šroub M Těsnění Zaslepovací příruba Podložka 17 ČSN Trubka Trubka

8

9 PRACÍ STROJ APM 60 E PRACÍ BUBEN TABULKA č. 3 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Prací buben úplný Horní dveře úplné Spodní dveře úplné Horní dveře Drát D2, L=40 ČSN Zámek levý úplný Zámek pravý úplný Pojistka úplná Vymezovací vložka Matice levá Válcová pružina Spojovací tyč Šroub vložky Matice vložky Čep pojistky Matice M12 pravá ČSN Pouzdro hřídele Čep dveří Matice čepu dveří Západka Vodicí čep Šroub Opěrný šroub Matice Madlo Pružina Šroub M6x Matice M6 ČSN Podložka 6,4 ČSN Oko závěsu krajní Oko Lišta čepu uzávěru Prací buben

10

11 PRACÍ STROJ APM 60 E LOŽISKA PRACÍHO BUBNU A ŘEMENICE BUBNU TABULKA č. 4 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těleso ucpávky Těsnění Příruba Šroub M10x35 ČSN Podložka 10 ČSN Ložiskové těleso - úprava Ložisko K ČSN Vodicí kroužek 215x9, Pero 32e7x18x90 ČSN Pero 25e7x14x110 ČSN Těsnění 20 ČSN Šroub M16x60 ČSN Podložka 16,3 ČSN Upínací pouzdro H 2320 ČSN Řemenice bubnu Podložka Šroub M24x100 ČSN Matice M24 ČSN Podložka 25 ČSN Připojovací hrdlo Js Přesuvná matice Js Trubka maznice II Ø8x1, L= Mazací hlavice KM 10x1 ČSN Klínový řemen 32x3150 Industriál Klínový řemen 22x3550 Industriál Těsnicí kroužek 100x120x13 ČSN Pouzdro úplné Pouzdro Příruba Pojistný kroužek 110 ČSN

12

13 PRACÍ STROJ APM 60 E DVEŘE PLNĚNÍ TABULKA č. 5 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dveře plnění úplné Vnější dveře Pouzdro kladky Kladka Těsnění víka (l=2540) Podložka 17 ČSN Matice M16 ČSN Madlo Svěrka Šroub M10x20 ČSN Podložka 10 ČSN Kryt válce III - pravý Podložka 4,3 ČSN Šroub M4x12 ČSN Kryt válce II - levý Táhlo Čep dveří Šroub M6x6 ČSN Příruba dveří pravá Příruba dveří levá Pružina Čep Podložka Držák čepu I Držák čepu II Šroub M10x10 ČSN Matice M6 ČSN Pojistný kroužek 15 ČSN Podložka 16 ČSN Šroub M16x45 ČSN Šroub M10x30 ČSN

14

15 PRACÍ STROJ APM 60 E DVEŘE VYKLÁDKY TABULKA č. 6 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Dveře Těsnění víka -SILIKON Kryt válce Dveře úplné Čep vnějších dveří Šroub M8x40 ČSN Podložka 8 ČSN Pojistný kroužek 20 ČSN Mikrospínač XCK-A Válec úplný Vývodka GP Kryt spínače

16

17 PRACÍ STROJ APM 60 E PNEUMATICKÝ VÁLEC DVEŘÍ TABULKA č. 7 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Píst Podložka 12 ČSN Šroub M4x10 ČSN Matice M6 ČSN Šroub M6x20 ČSN Šroubení Kroužek 15,6x2,3 ČSN Podložka 4,1 ČSN Přesuvná matice Js Podložka 4,3 ČSN Příruba zadní Válec Svorník Vodítko Váleček Čep Pouzdro T - kus Příruba horní Pístnice úplná Závlačka 3,2x22 ČSN Doraz Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Přítlačný kroužek Mezikus pístu Manžeta Těsnění Ø2x Kroužek 32x24 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8,2 ČSN

18

19 PRACÍ STROJ APM 60 E ULOŽENÍ VNĚJŠÍHO BUBNU TABULKA č. 8 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pružina pračky Podložka hlavní pružiny Matice M30 ČSN Tyč pružiny Matice M30 ČSN Závlačka 6,3x56 ČSN Šroub M16x45 ČSN Podložka 16,3 ČSN Deska pružiny úplná Kroužek Nárazník Pojistný kroužek 58 ČSN Čep tlumiče Olejový tlumič P 40x150, T Čep Podložka I Podložka 6 ČSN Šroub M6x10 ČSN Závlačka 4x25 ČSN

20

21 PRACÍ STROJ APM 60 E BRZDA ÚPLNÁ TABULKA č. 9 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ventil brzdy Těleso ventilu Dřík válce Víko Pouzdro Kotouč Membrána Šroub M Pojistný kroužek 32 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,2 ČSN Pás s obložením Propojovací trubka Ø8x1 PND 21/ Brzdové obložení Nýt Cu 5x12 ČSN Šroubení T - kus Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Přesuvná matice Js6, M14x1, Držák úplný Matice M48x Propojovací trubka Ø8x1x850 PND 21/ Matice M16 ČSN Podložka pružiny Válcová pružina tlačná Stavěcí šroub Jednopólový ovládač dvou obvodů Typ Držák Podložka 13 ČSN Matice M12 ČSN Pružina Šroub M12x40 ČSN Podložka 12 ČSN Šroub M4x40 ČSN Podložka 4,3 ČSN Propojovací trubka Těsnicí kroužek ČSN

22

23 PRACÍ STROJ APM 60 E JEDNOTKA PRANÍ - S PŘEVODOVKOU E BOX TABULKA č. 10 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Jednotka praní Deska převodovky úplná Řemenice motoru praní Náboj Distanční kroužek Krycí plech Přítlačný kroužek Odtlačovací šroub Rozpěrná trubka Pouzdro Vzduchová spojka Převodovka E BOX i= Elektromotor 4AP132 S-84 2,2/3 kw, 380V, 50Hz Ucpávková vývodka CP 16/21x14 ČSN Podložka Kolík Ložisko 6024 ČSN Těsnicí kroužek (140x180x15) ČSN Šroub M20x100 ČSN Podložka 21 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,4 ČSN Šroub M12x30 ČSN Podložka 12 ČSN Podložka 13 ČSN , Šroub M16x80 ČSN Podložka 17 ČSN Matice M16 ČSN Podložka MB 23 ČSN Pojistný kroužek 180 ČSN Matice M12 ČSN Matice KM23 ČSN Matice M20 ČSN Napínací šroub Podložka 23 ČSN Pojistný kroužek 20 ČSN Pojistný kroužek 22 ČSN

24

25 PRACÍ STROJ APM 60 E PŘEVODOVKA E - BOX TABULKA č. 11 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ložisko 6311Z ČSN Ozubené kolo /20D Ložisko 6309 ČSN Hřídelové stěnění A 70/85/7 ČSN Pastorek /15D Výstupní hřídel /21D Hřídelové těsnění AS 65/120/13 ČSN Ložisko 6306 ČSN Pastorek /19D Ložisko NUP 2206E.TVP2 ČSN Ozubené kolo /16D Ložisko 6305 ČSN Ložisko RSR ČSN Hřídel dutý /91D Záslepka 35x Záslepka 72x9 1

26

27 PRACÍ STROJ APM 60 E VZDUCHOVÁ SPOJKA D2-25-D TABULKA č. 12 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těsnění přívodu spojky Hřídel válce Válec Těsnicí kroužek Podložka 8, Pružina šroub. válcová tlačná Manžeta 16x8x5 ČSN Ložisko 6202 ČSN Pojistný kroužek 35 ČSN Kroužek 12 ČSN Držák vzduchového přívodu Šroubení Matice Těsnicí kuželka Trubka Šroub M10x50 ČSN Podložka 10,5 ČSN Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Přesuvná matice Js6, M14x1, Vratná pružina Špalík brzdy Vzdušnice spojky D / Víko Podložka 6,4 ČSN Šroub M6x70 ČSN Matice M6 ČSN

28

29 PRACÍ STROJ APM 60 E JEDNOTKA ODSTŘEDĚNÍ TABULKA č. 13 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Deska jednotky odstředění Předloha odstředění Alnico úplné Řemenice odstředění Pouzdro Řemenice Držák příchytky Pojistná podložka Podložka hřídele náboje Hydraulická spojka HS 30 Provedení P Elektromotor Sg132M-4PC 400 V, 50 Hz, 11 kw Kabelová příchytka Typ Ucpavková průchodka BP 29x24 ČSN Klínový řemen 10x475 STANDARD Šroub M16x80 ČSN Matice M16 ČSN Podložka 17 ČSN Šroub M12x35 ČSN Podložka 13 ČSN Šroub M10x25 ČSN Podložka 10 ČSN Pero 14e7x9x110 ČSN Šroub M12x40 ČSN Podložka 12 ČSN Pero 16e7x10x90 ČSN Pero 25e7x14x70 ČSN Šroub M8x40 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Matice M8 ČSN Kolík Ø4x10 ČSN Šroub M4x10 ČSN Napínací šroub Pojistný kroužek 22 ČSN Podložka 23 ČSN Náboj spojky úplný Jednotka odstředění Těsnicí zátka Typ Příruba Pouzdro úplné Pojistný kroužek ČSN

30

31 PRACÍ STROJ APM 60 E ALNICO ÚPLNÉ A LOŽISKOVÉ TĚLESO ÚPLNÉ TABULKA č. 14 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Alnico 01 TAH Těleso alnica Hřídel Řemenice alnica Víčko II Kolík 4x10 ČSN Plstěný kroužek 38x25x5 ČSN Ložisko 6005 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8 ČSN Podložka 8,4 ČSN Šroub M5x16 ČSN Podložka 5 ČSN Podložka 5,3 ČSN Šroub M4x10 ČSN Podložka 4 ČSN Kolík 4x20 ČSN Předloha odstředění Ložiskové těleso Hřídel Víčko pravé Víčko levé Těsnění Ložisko 6311 ČSN Hlavice KM10x1 ČSN Kroužek 110x5 ČSN Plstěný kroužek Ø55 ČSN Pojistný kroužek 55 ČSN Pojistný kroužek 120 ČSN Šroub M10x25 ČSN Podložka 10 ČSN Alnico úplné

32

33 PRACÍ STROJ APM 60 E HYDRAULICKÁ SPOJKA HS 30 TABULKA č. 15 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Skříň spojky Turbinové kolo Čerpadlové kolo Olejová komora Náboj spojky Vložka Těsnění Těsnění Spojovací náboj Podložka Kolík 6x18 ČSN Čep Ø Zátka s tavnou pojistkou Distanční kroužek Těsnicí kroužek 13x Zátka M16x1, Těsnicí kroužek 17x Gufero G 90x120x13F ČSN Gufero G 75x110x13F ČSN Ložisko 6018 ČSN Ložisko 6016 ČSN Pojistný kroužek 12 ČSN Šroub M12x30 ČSN Šroub M10x35 ČSN Šroub M12x35 ČSN Podložka 12,2 ČSN Podložka 10,2 ČSN Šroub M20x110 ČSN Podložka 20,5 ČSN

34

35 PRACÍ STROJ APM 60 E DÁVKOVACÍ NÁDOBA TABULKA č. 16 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Skříň Závěr Víko dávkovací nádoby Víko Doraz Rukojeť Těsnění 10x15x1660 PND 21/ Šroub M4x10 ČSN Podložka 4,3 ČSN Zpětná klapka Těleso záklopky Klapka Podložka Šroub M4x12 ČSN Nástavec Násypka úplná Násypka Čep násypky Podložka 10,5 ČSN Podložka 10,2 ČSN Matice M10 ČSN Pojistný kroužek 10 ČSN Čep Doraz Těsnění II Šroub M8x30 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Dávkovací nádoba Dávkovací nádoba Skříň Přítlačná podložka

36

37 PRACÍ STROJ APM 60 E PNEUMATICKÝ VÁLEC DÁVKOVACÍ NÁDOBY TABULKA č. 17 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Pneumatický válec Příruba spodní Příruba horní Válec Pouzdro Pístnice Přítlačný kroužek I Přítlačný kroužek II Vodicí kroužek Víčko Svorník Manžeta Kroužek 10x6 ČSN Těsnění Ø3x Válcová pružina tl. 2x22x60x8,5 ČSN Kroužek 4 ČSN Šroub M3x8 ČSN Matice M6 ČSN Podložka 6 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 5 ČSN Těsnění I Vzpěra Matice M10 ČSN Šroub M10x30 ČSN Podložka 10,5 ČSN Podložka 10 ČSN Šroub M10x16 ČSN Šroub M5x10 ČSN Spona 9 ČSN Spojovací pásek 0,3x9x810 ČSN Manžeta násypky

38

39 PRACÍ STROJ APM 60 E VYPOUŠTĚCÍ KOMORA TABULKA č. 18 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Těsnění Víko komory Těsnění Opěra Zátka Přítlačná deska Těsnění vypouštěcí komory Vypouštěcí komora Vypouštěcí komora úplná Deska vypouštěcí komory Matice M12 ČSN Podložka Podložka 8 ČSN Šroub M10x40 ČSN Matice M10 ČSN Podložka 10 ČSN Šroub M8x30 ČSN

40

41 PRACÍ STROJ APM 60 E VÁLEC VYPOUŠTĚCÍHO VENTILU TABULKA č. 19 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Válec úplný Podložka 8,2 ČSN Svorník Příruba horní Válec Pružina tlačná 5x45x150x13,5 ČSN Doraz Šroubení Mezikus pístu Manžeta Přítlačný kroužek Kotouč těsnění Kroužek 18x14 ON Uložení pístnice Kolík Příruba spodní Pouzdro Pístnice Těsnění Šroub M5x12 ČSN Podložka 5 ČSN Převlečná matice Kroužek 8x2 ČSN Matice M8 ČSN

42

43 PRACÍ STROJ APM 60 E VODNÍ VENTIL JS 70 TABULKA č. 20 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ventil PMV Js Šroub M8x20 ČSN EN Podložka 8,2 ČSN Hrdlo připojovací Js Víko Šroub M Kotouč Membrána Js Dřík ventilu Těleso ventilu Pouzdro Přítlačný kotouč Těsnicí kroužek Sedlo ventilu Válcová pružina tlačná Těsnění Víko spodní Přesuvná matice Js Těsnění

44

45 PRACÍ STROJ APM 60 E PARNÍ OHŘÍVAČ TABULKA č. 21 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Parní ohřívač úplný Parní hadice (s přírubami) Parní hadice (l=1400) CALORTEC Pevná příruba Kombinovaná příruba Volná příruba Bezpečnostní klemová spona HERKULES IP/SK Injektor úplný Pouzdro Hrdlo připojovací Js6, M12x1, Přesuvná matice Js6, M14x1, Ventil Js Šroub M8x20 ČSN Položka 8,2 ČSN Víko Kotouč Membrána (teflon) Dřík ventilu Těleso ventilu Pouzdro Těsnění Prsten Miska Pružina (Js 40) Těsnicí kroužek Víko spodní Těsnění Příruba Matice M10 ČSN Podložka 10 ČSN Šroub M10x40 ČSN Matice M10 ČSN

46

47 PRACÍ STROJ APM 60 E INJEKTOR ÚPLNÝ TABULKA č. 22 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Injektor úplný Mezipříruba Svorník Dýza Matice Příruba Kroužek 100x3 ČSN Kroužek 55x3 ČSN Podložka 10 ČSN Kroužek 120x5 ČSN Injektor

48

49 PRACÍ STROJ APM 60 E OVLÁDACÍ PANEL TABULKA č. 23 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Programátor - manuál FIBER - Typ EL Ovládač stiskací ZB5 - AA Signální hlavice bílá ZB5 - CV Signální hlavice bílá ZB5 - CV Signální hlavice bílá ZB5 - CV Ovládač otočný ZB5 - AD Teploměr TM NiPt - P7A Ovládač otočný ZB5 - AD Kontrolka modrá SMS 99 B VAC Ovládač "Nouzového zastavení" XB5 - AS Ovládač se zámkem ZB5 - AG Ovládač stiskací bílý ZB5 - AW Kontrolka zelená SMS 99 G VAC Ovládač otočný XB5 - AD Kontrolka modrá SMS 99 B VAC Ovládač stiskací zelený ZB5 - AA3 1

50

51 PRACÍ STROJ APM 60 E OVLÁDACÍ PANEL - ZADNÍ ČÁST TABULKA č. 24 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ovládač "Nouzového zastavení" XB5 - AS542 0/ Ovládač stiskací ZB5 - AA Ovládač otočný ZB5 - AD Ovládač otočný ZB5 - AD Ovládač stiskací bílý ZB5 - AW Signálka bílá ZB5 - AVM Spínací jednotka jednoduchá ZBE / Spínací jednotka jednoduchá ZBE / Kontrolka modrá SMS 99 B 230 VAC Kontrolka zelená SMS 99 G 230 VAC Signální hlavice bílá ZB5-CV Ovládač se zámkem ZB5 - AG Spojovací díl ZB5 - AZ Programátor - manuál FIBER - Typ EL Teploměr TM NiPt - P7A Uzávěr Typ Ovládač stiskací zelený ZB5 - AA3 1

52

53 PRACÍ STROJ APM 60 E ROZVÁDĚČ TABULKA č. 25 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Stykač LC 1 D 40 P Jisticí nadproudové relé R 101, 34A, TAH Jistič (třífázový 400 V) C 60H 20A-D Jistič (230 V) C 60H 4A-C Jisticí nadproudové relé R A Pomocné relé 700-M Pomocné relé 700-M Pomocné relé 700-M Programový spínač SPM 5 220V/50Hz 5U/A-60 s Blikací relé CRM - 2AC Pomocné relé Typ Patice pro relé Typ Spona VAR pro patici Modul s LED V DC/AC Hladinový spínač HD Houkačka Typ 4FE Stykač (elektromotoru praní) LC1 D18P Programový spínač SPM V/50Hz 10U/A-60s Jištění elektromotoru praní Tlakový spínač XMLA 010 A2S Pojistka skleněná 2 A Držák pojistky RSP Oddělovací transformátor 400/230 V 315 VA Elektronický programátor FIBER EL 6 (klávesníce) Jistič (třífázový 400 V) C 60H 50A-D Oddělovací transformátor 400/230 V 125 VA Blok pomocných kontaktů LA DN Blok pomocných kontaktů 195-MA Blok pomocných kontaktů 195-MA Blok pomocných kontaktů 195-MA Blok pomocných kontaktů 195-MA Řídicí deska programátoru EL Spojovací kabel programátoru l = 800 mm (Dytron) Kondenzátor TC 251, 50 K, 250 V Řadová svorkovnice Typ Blok pomocných kontaktů LA DN Blok pomocných kontaktů LA DN 02 1

54 ,7,8 28,29,30, ,12,13, TAB. 25

55 PRACÍ STROJ APM 60 E POMOCNÝ PANEL TABULKA č. 26 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Ovládač stiskací ZB5 - AA Spínací jednotka ZBE / Spínací jednotka ZBE / Kontrolka zelená SMS 99 G VAC Signální hlavice bílá ZB5 - CV Signálka bílá ZB5 - AVM Ovládač "Nouzového zastavení" ZB5 - AS Ovládač otočný ZB5 - AD Ovládač stiskací bílý ZB5 - AW Přítlačná podložka Šroub M4x10 ČSN Podložka 4 ČSN Štítek pomocného panelu Uzávěr Typ Víko pomocného panelu Těsnění 10x20x Spojovací díl ZB5 - AZ Pomocný panel

56

57 PRACÍ STROJ APM 60 E ROZMÍSTĚNÍ MIKROSPÍNAČŮ TABULKA č. 27 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Držák vibračního spínače I Držák vibračního spínače II Mikrospínač TRC - FD Šroub M6x12 ČSN Podložka 6,4 ČSN Podložka 5,3 ČSN Šroub M5x40 ČSN Šroub M8x20 ČSN Podložka 8 ČSN Ucpávková vývodka BP 13,5x12 ČSN Ucpávkový šroub P 13,5 Typ Pojistka vnitřních dveří Páka Držák úplný Péro zámku Koncový spínač XCK - A Šroub M4x40 ČSN Podložka 4 ČSN Šroub M5x12 ČSN Matice M5 ČSN Podložka 8,4 ČSN Podložka 8 ČSN Matice M8 ČSN Šroub M6x16 ČSN Podložka 6 ČSN Držák koncového spínače I Závitová příchytka Jednopólový ovládač dvou obvodů Typ Šroub M4x40 ČSN Podložka 4,3 ČSN

58

59 VZDUCHOVÝ ROZVOD TABULKA č. 28 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vzduchový rozvod Odfuk II Hadice NP Hrdlo připojovací Js4, G 1/4" Aviko Ekoplast Hrdlo připojovací Js4, M10x1, Aviko Ekoplast Trubka černá (8x1) Délka v m Hrdlo připojovací Js6, M12x1,5 Aviko Ekoplast Přesuvná matice Js4, M12x1,5 Aviko Ekoplast Trubka černá (6x1) Délka v m PRACÍ STROJ APM 60 E Přesuvná matice Js6, M14x1,5 Aviko Ekoplast Podložka - silon Zátka Solenoidový ventil ASCO SCE 374 A Šroub Js Vzduchové potrubí Hadicové hrdlo BU 3045 G187 Poličské strojírny Hrdlo připojovací Js6, G 1/4" Aviko Ekoplast Polyetylénová hadička ZE PE C 14

60

61 PRACÍ STROJ APM 60 E PŘÍVOD TLAKOVÉHO VZDUCHU TABULKA č. 29 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Filtr, regulátor + maznice ASCO Regulátor G 3/8" ASCO Filtr G 3/8" ASCO Maznice G 3/8" ASCO Manometr ASCO Regulátor G 1/4" ASCO Vsuvka G 1/4" Hadicové hrdlo BU 3045 G187 Poličské strojírny Solenoidový ventil ASCO SCE 374A Spojka G 3/8" - G 1/4"

62

63 PRACÍ STROJ APM 60 E VODOZNAK TABULKA č. 30 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Vodoznak Sklo vodoznaku Těsnění vodoznaku I. díl hadice Spojka spínače hladin Příruba vodoznaku horní Příruba vodoznaku spodní Trubka vodoznaku Trubka vodoznaku úplná Vrapová hadice Hadice NP technická Ø3x7x1660 TPD 5-133/ Trubka vodoznaku Šroub M8x20 ČSN Podložka 8,4 ČSN Matice M8 ČSN Podložka 8 ČSN Příchytka vodoznaku Třmen Matice M6 ČSN Podložka 6,4 ČSN Podložka 6 ČSN Hadice PVC 2002 Ø19x0,8, L= Šroubovací hadicová spona č. 5 Ø Těsnění

64

65 PRACÍ STROJ APM 60 E ULOŽENÍ ČIDLA TEPLOMĚRU A PROGRAMÁTORU TABULKA č. 31 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Šroubení Převlečná matice Hadice NP technická Ø3x7x12 TPD 5-133/ Čidlo teploměru TM NiPt-P7A PT Sonda D6 x 100 EL 6 1

66

67 PRACÍ STROJ APM 60 E PŘÍSLUŠENSTVÍ A TECHNICKÁ DOKUMENTACE TABULKA č. 32 Poz. Katalogové číslo Název dílce Číslo výkresu, ČSN Počet kusů Klíč úplný Návod k používání APM 60 E Návod k obsluze Programátor EL Katalog náhradních dílů APM 60 E Schema zapojení obvodové List 1, Schema zapojení silové List 1 1 TOTO JE KONEC DOKUMENTU

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 K KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Tabulka

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Katalog náhradních dílů

Katalog náhradních dílů tr@bi.cz 2003 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo Obsah 1 Motor 4 1.1 Válec a kliková skříň...................................................... 4 1.2 Kliková hřídel..........................................................

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 10 KP KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 26) Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: září 2007 O B S A H: Plášť úplný Víko

Více

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08

Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA FAKULTA METALURGIE A MATERIÁLOVÉHO INŽENÝRSTVÍ Ústav progresivních technologií pro automobilový průmysl Ověřená technologie montáže motokáry INDOOR 08 Petr

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO II. POLOLETÍ 2008 Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červenec 2008 Vážení obchodní partneři. Předáváme

Více

CENÍK náhradních dílů čerpadel

CENÍK náhradních dílů čerpadel 5. ledna 2016 CENÍK náhradních dílů čerpadel číslo dílu popis dílu cena bez DPH v Kč cena s DPH v Kč kategorie 001DK 001DK Motor 0,37 kw, 230V, 50Hz 2031,5 2458,12 ND 002DK 002DK Motor 0,55 kw, 400V, 50Hz

Více

STAVEBNÍ VRÁTEK MINOR DUPLO (NOSNOST 80 KG)

STAVEBNÍ VRÁTEK MINOR DUPLO (NOSNOST 80 KG) STAVEBNÍ VRÁTEK MINOR DUPLO (NOSNOST 80 KG) (POUZE PRO ZVEDÁNÍ MATERIÁLU) PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09

01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 01 Motor s krytem 02 Čerpadlo 12 03 Rozvaděč 04 Rozvod pohonných hmot 05 Benzínová nádrž 06 Vývěva s ovládáním 07 Vývěva 12 08 Chlazení motoru 09 Chladič 10 Čistič 11 Zapalování - úplné 12 Přístrojová

Více

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009

CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009 CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO PRÁDELENSKÉ STROJE PLATNÝ PRO I. POLOLETÍ 2009 MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: leden 2009 Vážení obchodní partneři. Předáváme Vám ceník

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1

PPR SYSTÉM CENÍK Kč. Platnost od 01.03.2014. Stránka 1 TRUBKY Trubka S 2,5 (PN 20) 4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 19,70 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 26,30 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 41,30 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 65,70 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz ČÍSLO POLOŽKY NÁZEV POLOŽKY BRUTTO CENA POZNÁMKY 0122114030 Zajišťovací šroub 350 Kč 0122214035 Zajišťovací šroub 427 Kč 0131108055 Šroub s okem 248 Kč 0143518000 Zátka šroub. 141 Kč 0143522000 Zátka šroub.

Více

Ceník náhradních dílů 2014-III.

Ceník náhradních dílů 2014-III. Ceník náhradních dílů 2014-III. 2 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 Záchodové sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4 Příslušenství k napouštěcím a vypouštěcím

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV

I 35/50 КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ KATALOG NÁHRADNÝCH DIELOV KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ DATUM VYDÁNÍ: 09/01 508 121 I 35/50 ŽEHLÍCÍ STROJ S VKLÁDACÍ ŠÍŘKOU 1400/1500/1600/1900/2000/2500/3200 MM KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG CZĘŚCI ZAMIENNYCH КАТАЛОГ ЗАПАСНЫХ ЧАСТЕЙ

Více

STAVEBNÍ VRÁTKY P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG)

STAVEBNÍ VRÁTKY P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG) P-150 (NOSNOST 150KG) P-200 (NOSNOST 200KG) (POUZE PRO ZVEDÁNÍ MATERIÁLU) PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy

Remeha CAlenta. Přehled náhradních dílů a sestavy Remeha CAlenta Přehled náhradních dílů a sestavy 1 Remeha CAlenta 15s / 25s / 15ds / 25ds 2 Remeha Calenta 15s /25s /15ds / 25ds - 1 Díl č. Popis Pozice 4101 Přední kryt Calenta 1001 4102 Dvířka krytu

Více

Seznam náhradních dílů

Seznam náhradních dílů 1ZSE 5492-134 jazyk - čeština Revize 3, 1998-01-30 Seznam náhradních dílů Přepínač odboček typu UB s pohonem typu BUE a BUL Bez písemného povolení výrobce nesmí být tento dokument kopírován, předán třetí

Více

Náhradní díly objednávejte podle objednacích kódů

Náhradní díly objednávejte podle objednacích kódů Náhradní díly objednávejte podle objednacích kódů (uvedené ceny jsou bez DPH) Obsah 1. Všeobecné náhradní díly 2 Termostaty a budíky 2 Elektroinstalace a koncové spínače 4 Konektory, pouzdro na pojistku

Více

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 INDEX l NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS OBSAH: list číslo I. Montáž vík ložisek klikového hřídele... 2 II. Výběr těsnění hlav válců... 3 III. Utahování šroubů

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III

Servisní katalog náhradních dílů. Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič NEPTUN III 8m a 10m verze s podvozkem, se střižným a pružinovým systémem

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

Náhradní díly objednávejte podle objednacích kódů

Náhradní díly objednávejte podle objednacích kódů Náhradní díly objednávejte podle objednacích kódů Obsah 1. Všeobecné náhradní díly 2 Termostaty a budíky 2 Elektroinstalace a koncové spínače 4 Konektory, pouzdro na pojistku 5 Vypínače a kondenzátory

Více

Cambridge válce VEGA 9,2

Cambridge válce VEGA 9,2 Cambridge válce VEGA 9,2 Servisní katalog náhradních dílů / 2016 Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Cambridge válce VEGA 9,2 OBSAH: Část stroje Strana

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ VRÁTKY /00 KG TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení si tuto příručku důkladně prostudujte. Všechny činnosti se vztahem k zařízení včetně

Více

DS-521D Líza Číslo dílu:

DS-521D Líza Číslo dílu: 0 Poz. 0 ND Samolepka VAI (0x) SAMOLEPKA LÍZA Štítek DS-D Podložka B, Šroub Mx Kryt EN sestava Šroub Mx Šroub ST,x-C-AL Šroub Mx0 Kryt převodovky spodní Podložka, Šroub Mx KYT PŘEVODOVKY horní Podložka,

Více

ŠKODA FELICIA. Příloha č. 2 k č.j. MV /OSM Počet kusů. číslo skladu. Nomenklatura Katalog. číslo Název.

ŠKODA FELICIA. Příloha č. 2 k č.j. MV /OSM Počet kusů. číslo skladu. Nomenklatura Katalog. číslo Název. ŠKODA FELICIA Příloha č. 2 k č.j. MV-90272-2/OSM-2015 Počet kusů číslo skladu 080 010 000 066 047103463A Držák trubky chlazení 9 AS 09 994,72 Kč 080 010 000 077 357501641B Gufero 4 AS 09 322,61 Kč 080

Více

platný od 9.4.2004 - ceny bez DPH

platný od 9.4.2004 - ceny bez DPH ceník trubek a tvarovek PPR TŘÍDA 15 TŘÍDA 15 TVAROVKA Rozměr M.J. Objednací PPR TVAROVKA Rozměr M.J. Objednací PPR (mm) číslo Typ 3 Balení (mm) číslo Typ 3 Balení TRUBKA MOTANÁ 16 x 2,3 m 12001 12,70

Více

http://skoda.datriware.com

http://skoda.datriware.com NÁVOD K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ ŠKODA 130 RS DOPLNĚK NÁVODU K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ OSOBNÍHO VOZU SKODA 110R (1. vydání 1976 1977) AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY, NÁRODNÍ PODNIK, MLADA BOLESLAV Vůz ŠKODA 130 RS je odvozen ze

Více

Ceník náhradních dílů 2015-I.

Ceník náhradních dílů 2015-I. Ceník náhradních dílů 2015-I. Platný od 1. 4. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi 4

Více

OBSAH. Úvod... 9 Popis a ovládání vozidla... 10. Technický popis... 10

OBSAH. Úvod... 9 Popis a ovládání vozidla... 10. Technický popis... 10 OBSAH Úvod................................................................ 9 Popis a ovládání vozidla.......................................... 10 Technický popis.....................................................

Více

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x

19 21 DETAIL C MĚŘÍTKO 1 : H7/n a5 632 ŠNEKOVÝ DOPRAVNÍK ÚADI 0-SD-00. 4x2670 D x 16765 15960 100 2640 66 4x2670 2640 684 H E1 D 5 2 9 10 11 3 5 328 40 C F 22 927 B 5 4 479 660 H 15 16 6 7 8 6x70 2604 17 D 2676 23 45 18 200 445 36 46 49 52 19 ŠNEKOVÝ HŘÍDEL VE ŽLABU ULOŽEN EXCENTRICKY

Více

Teplo pro váš domov od roku 1888. PŘESTAVBOVÁ SADA KOTLE U 22 NA HERCULES U22Robot Návod k přestavbě kotle

Teplo pro váš domov od roku 1888. PŘESTAVBOVÁ SADA KOTLE U 22 NA HERCULES U22Robot Návod k přestavbě kotle Teplo pro váš domov od roku 1888 PŘESTAVBOVÁ SADA KOTLE U 22 NA HERCULES U22Robot Návod k přestavbě kotle CZ_2015_33 CZ_2015_32 Obsah: str. 1. Technické údaje kotle po přestavbě... 3 2. Dodávka a příslušenství...

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

1. Objednávka a příslušenství

1. Objednávka a příslušenství Obsah: str. 1. Objednávka a příslušenství...3 1.1 Objednávka...3 1.2 Dodávka...3 1.3 Možnosti umístění...3 2. Technické údaje kotle...4 3. Návod pro montáž kotle...7 3.1 Montáž kotle:...7 3.2 Montáž podstavce...7

Více

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU

PŘÍRUČKA PRO OBSLUHU A ÚDRŽBU STAVEBNÍ VRÁTKY MINOR MILLENNIUM PORTICO 35/500 KG Tato zařízení jsou určena výhradně ke zvedání materiálu. TATO PŘÍRUČKA JE NEDÍLNOU SOUČÁSTÍ ZAŘÍZENÍ Důležité upozornění: Před začátkem používání zařízení

Více

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců

8 Obsah kapitoly. Briggs Honda Vari, Jikov Gutbrod Ojnice vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Katalog výrobků 2016-2017 Obsah kapitoly Spojky odstředivé vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Jikov Vari Agzat Pružiny spojek Bubínky spojek Výfuky motorů vhodné pro stroje rozděleno dle výrobců Brigs

Více

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau

BDR 550. Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm. Vladimír Bernklau BDR 550 Verze 5 výroba od roku 2001 JEDNOBUBNOVÁ ROTA NÍ SEKA KA ZÁB R 58 cm Vladimír Bernklau Motorové jednotky BDR 550 Katalog íslo 03/Verze 5/Strana 2 Rozpis díl motorové jednotky A 9720607 MOTOROVÁ

Více

PŘESTAVBOVÁ SADA KOTLE U 26 NA HERCULES U26Robot Návod k přestavbě kotle

PŘESTAVBOVÁ SADA KOTLE U 26 NA HERCULES U26Robot Návod k přestavbě kotle Teplo pro váš domov od roku 1888 PŘESTAVBOVÁ SADA KOTLE U 26 NA HERCULES U26Robot Návod k přestavbě kotle CZ_2015_17 Obsah: str. 1. Technické údaje kotle po přestavbě... 3 2. Dodávka a příslušenství...

Více

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011

CENÍK Kč. Platnost od 01.08.2011 TRUBKY Trubka PN 20-4 m 16x2,7 m 101016 0,11 0,28 160 17,30 20x3,4 m 101020 0,17 0,44 100 23,00 25x4,2 m 101025 0,27 0,73 60 36,20 32x5,4 m 101032 0,43 1,10 40 57,60 40x6,7 m 101040 0,67 1,83 24 87,80

Více

Porsche Classic. Zajímavé produkty 1/2015

Porsche Classic. Zajímavé produkty 1/2015 Porsche Classic Zajímavé produkty 1/2015 Více než 70 % všech vyrobených vozů Porsche stále jezdí. Staráme se o to, aby tomu tak bylo i nadále. Originální díly Porsche Classic. Cílem Porsche Classic je

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Schumacher Fortschritt MDW/E 524 náhradní díly pro obilní kombajn WWW.SOKO.CZ tabulka č. 01 4260714174 524001.04 Dvojprst 239 Kč (E525 E527) 0,60 kg 4261715414 524001.91 Kosa Schumacher 48. nožů

Více

12012011a-CZ. TECHNICKÁ DOKUMENTACE Novara Novara 17 s výměníkem

12012011a-CZ. TECHNICKÁ DOKUMENTACE Novara Novara 17 s výměníkem TECHNICKÁ DOKUMENTACE Novara Novara 17 s výměníkem Technický list pro krbovou vložku Novara Novara 17 s výměníkem 330 330 Rozměr topeniště Rozměr topeniště Vhodné palivo: Pro používání vhodného paliva

Více

Katalog K03-0403 CZ. nízkonapěťové. Trojfázové asynchronní nízkonapěťové motory nakrátko. 1MA7 osová výška 63 až 160 0,18 až 13,5 kw

Katalog K03-0403 CZ. nízkonapěťové. Trojfázové asynchronní nízkonapěťové motory nakrátko. 1MA7 osová výška 63 až 160 0,18 až 13,5 kw Katalog K03-0403 CZ nízkonapěťové Trojfázové asynchronní nízkonapěťové motory nakrátko Katalog v zajištěném K 15-0308 provedení CZ EEx e II 1MA7 osová výška 63 až 160 0,18 až 13,5 kw Obsah Všeobecné údaje

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

JUPITER 140 JUPITER 140/90

JUPITER 140 JUPITER 140/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 140 JUPITER 140/90

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Kasač HORAL Aktiv skupina č. 015 532038120158 2715.01 Hřídel kasače 1 811 Kč 75,00 kg 532030220038 2715.03 Ozubené kolo 84 z. 5 615 Kč 32,00 kg 532038240028 2715.12 Hřídel pravý 1 158 Kč 3,80

Více

2361 Seznam ND k prodeji - KIA

2361 Seznam ND k prodeji - KIA 2361 Seznam ND k prodeji - KIA Nomeklatura Název Množství Cena za ks bez DPH Cena celkem bez DPH 0K01A33040A Kroužek vnitří 1,00 2 317,92 2 317,92 0K01A33047 Ložisko př. kola SPORTAGE 3,00 2 566,88 7 700,64

Více

Textový popis energosloupku MS SEH 50 Standard (30kW)

Textový popis energosloupku MS SEH 50 Standard (30kW) Textový popis energosloupku Je výsuvný, lze ho přejíždět, odpovídá požadavkům VDE a ČSN pro elektrické spoje a sloupky rozvaděčů na volných prostorách. Je vestavěný do podkladu, jeho vydlážděné víko je

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

Novara Novara 17 s výměníkem

Novara Novara 17 s výměníkem Technický list pro krbovou vložku Novara Novara 17 s výměníkem Rozměr topeniště Rozměr topeniště Vhodné palivo: Pro používání vhodného paliva nahlédněte do kapitoly 2.2 Palivo ve Všeobecném návodu k obsluze.

Více

Ceník náhradních dílů

Ceník náhradních dílů Ceník náhradních dílů 2015 SANITÁRNÍ TECHNIKA ČESKÝ VÝROBEK Platný od 1. 10. 2015 4 Obsah PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

ŠKODA FELICIA. Opravy a údržba. Jiří Schwarz

ŠKODA FELICIA. Opravy a údržba. Jiří Schwarz Jiří Schwarz ŠKODA FELICIA 1994 2001 Opravy a údržba OBSAH KNIHY ŠKODA AUTO a. s. A U T O RIZ O VA L A postupy oprav a seřizování svépomocí diagnostika poruch časový a kilometrový plán údržby elektrická

Více

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI

MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI MOTOR JIKOV 1415, 1429, 1443 UNI Vladimír Bernklau 1415,1429,1443 Válec a kliková sk í 1 1351702 KROUŽEK POJISTNÝ 15 SN 022928.2 2 2 3011984 EP KLIKOVÝ 1 3 3043046 KROUŽEK PÍSTNÍ 67X2 3 4 9943132 LOŽISKO

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

Ceník náhradních dílů 2015-II.

Ceník náhradních dílů 2015-II. Ceník náhradních dílů 2015-II. Platný od 1. 8. 2015 2 Obsah Ceník náhradních dílů II. 2015 PŘÍSLUŠENSTVÍ Příslušenství k umyvadlovým a dřezovým sifonům 4 WC sedátko 4 Šroub kompletní 4 Těsnění k WC kombi

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

SOLARIA C 2152 C 2202

SOLARIA C 2152 C 2202 SOLARIA C 2152 C 2202 Poz. Kód Popis 1 5203191 Trubka tr.ventil - výměník 2 5101841 Spona trubky pr.18 3 5609491 Trubka výstupu TUV 4 5605901 Trubka vstupu TUV 5 5622661 Propojovací trubka senzor/výměník

Více

NáŘaDí PrO autoservisy

NáŘaDí PrO autoservisy NáŘaDí PrO autoservisy DílENSKé vybavení...176 výměna OlEjE/filtrŮ...180 výměna SvíčEK...182 SErviS motoru...184 SErviS BrZD...186 SErviS tlumičů PérOváNí...187 SErviS KOl...188 NáŘaDí PrO KarOSáŘE...190

Více

Kyvné pohony Série 6400. Miniaturní kompaktní suporty Série 6700. Tlumiče nárazu Série 6900

Kyvné pohony Série 6400. Miniaturní kompaktní suporty Série 6700. Tlumiče nárazu Série 6900 Manipulace Série 000 SpA 4050 LURANO (BG) - Italia Via Cascina Barbellina, 0 Tel. 035/49777 Fax 035/49740 035/4974 http://www.pneumaxspa.com CAP. SOC...700.000 I.V. R.E.A. BERGAMO N. 0798 R.E.A. MILANO

Více

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz

Cambridge válce. Servisní katalog náhradních dílů. Virgo 6.3 m. Platnost od 2011. www.opall-agri.cz Cambridge válce Virgo 6.3 m Servisní katalog náhradních dílů Platnost od 0 www.opall-agri.cz Cambridge Válce Virgo Tento návod k používání byl vydán pro: Cambridge válce Virgo typ:... výrobní číslo:...

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 JUPITER 120. Servisní katalog náhradních dílů SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120 Obsah Rám pluhu, táhlo spojovací.

Více

SOLARIA C 2152 C 2202

SOLARIA C 2152 C 2202 SOLARIA C 2152 C 2202 Poz. Kód Popis 1 5203191 Trubka tř.ventil - výměník 2 5101841 Spona trubky pr.18 3 5609491 Trubka výstupu TUV 4 5605901 Trubka vstupu TUV 5 5622661 Propojovací trubka senzor/výměník

Více

GEA SAHARA MAXX HG 10/2012 (CZ) GEA Heat Exchangers

GEA SAHARA MAXX HG 10/2012 (CZ) GEA Heat Exchangers GEA SAHARA MAXX HG 10/2012 (CZ) GEA Heat Exchangers Přehled výrobků SAHARA MAXX HG Přehled výrobků 2 PR-2011-0141-CZ Změny vyhrazeny 10/2012 SAHARA MAXX HG Typový klíč Typový klíč SAHARA MAXX Obr. 1-1

Více

STACIONÁRNÍ LITINOVÉ

STACIONÁRNÍ LITINOVÉ B A BAXI X I H HEATING E A T I N G B A X I H E A T I N G STACIONÁRNÍ LITINOVÉ SERVISNÍ PŘÍRUČKA SERVISNÍ PŘÍRUČKA KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ 71/2008 / 2010 1/2008 www.baxi.cz www.baxi.cz

Více

nízkonapěťové Nevýbušné trojfázové asynchronní motory s rotorem nakrátko AOM, AVM, AKM osová výška 71 až 200 0,25 až 37 kw Katalog K13-0309 CZ

nízkonapěťové Nevýbušné trojfázové asynchronní motory s rotorem nakrátko AOM, AVM, AKM osová výška 71 až 200 0,25 až 37 kw Katalog K13-0309 CZ Katalog K13-0309 CZ nízkonapěťové Nevýbušné trojfázové asynchronní motory s rotorem nakrátko AOM, AVM, AKM osová výška 71 až 200 0,25 až 37 kw Katalog K 15-0308 CZ Obsah Všeobecné ůdaje Stručný popis konstrukce

Více

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE

NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE NÁHRADNÍ DÍLY NA VÝROBKY HAWLE Hydranty EXPO 269108000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5030,5020, 80 1300 Kč 269110000012 PÍST TĚSNÍCÍ K 5020, 5030 100 1470 Kč 502000000090 ZNAK NA HYDRANT - PŘÍPLATEK 680 Kč 502008002130

Více

ZVLÁŠTNOSTI : UTAHOVACÍ MOMENTY (dan.m)

ZVLÁŠTNOSTI : UTAHOVACÍ MOMENTY (dan.m) Motory : NFV NFZ Zavěšení poháněcí soustavy 1 2 5,5 ± 0,5 3 4 6,5 ± 0,6 5 2,2 ± 0,2 6 3,3 ± 0,3 7 2,7 ± 0,2 8 4,6 ± 0,4 9 10 4,5 ± 0,4 Použít tuk G7 : 3 gramy v místě «a». B1BP21HP 94 Motory : NFU N6A

Více

PRODEJNÍ CENÍK datum: 17.07.2015. firma: František Wohlmuth mob:777 735 818,mail:frantisek.wohlmuth@kupjerab.cz

PRODEJNÍ CENÍK datum: 17.07.2015. firma: František Wohlmuth mob:777 735 818,mail:frantisek.wohlmuth@kupjerab.cz PRODEJNÍ CENÍK datum: 17.07.2015 firma: František Wohlmuth mob:777 735 818,mail:frantisek.wohlmuth@kupjerab.cz Číslo Název -1- Klasifikace Jedn Cena 00002 Bezp.zařízení EIP II.gen. AD14,20,28 ks 62000.00

Více