Katalog náhradních dílů

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Katalog náhradních dílů"

Transkript

1 Katalog náhradních dílů Trabant Zpracoval: Michal Bidlo

2 Obsah 1 Motor Válec a kliková skříň Kliková hřídel Chladící soustava Tlumič sání Karburátor Zapalování Převodovka Skříň převodovky Spojka Hnací hřídel Hnaná hřídel Zasouvání převodů Diferenciál Brzdy Hlavní brzdový válec Brzdové vedení Přední brzda Zadní brzda Ruční brzda Řízení Převodka řízení Řízení a řadicí ústrojí Nápravy Odpružení Přední náprava Přední pohon Zadní náprava Karoserie Nosníky Karoserie - pohled zepředu Karoserie - pohled zezadu Duroplastové součásti Víko motoru Nárazníky Nárazníky - chrom Karoserie universal - pohled Karoserie unniversal - pohled Karoserie universal - střecha Karoserie universal - zadní dveře Hycomat Celkový přehled Hydraulické čerpadlo Elektrika Dynamo Startér Elektrické spínače a přepínače Svazky kabelů elektrického vedení Přední osvětlení Zadní osvětlení Interiér Čalounění, výplně dveří, koberce Čalounění, vnitřní výbava - model universal Přístrojová deska - starý model Přístrojová deska - nový model Sedadla Zadní sedadlo - model universal Pedály

3 10 Ostatní Pomocný rám uložení motoru Palivová nádrž Výfukové potrubí Skla Mechanismus stahování oken, závěsy dveří Kliky a dálkové ovládání Výbava Omývač čelního skla Topení - starý model Topení - nový model Nářadí Valivá ložiska - seznam

4 1 Motor Válec a kliková skříň Kliková skříň (horní) Kliková skříň (dolní) Těsnění víka x70x8 Hřídelový těsnící kroužek Kryt lož. klikové hřídele AM 6x10 TGL S Zápustný šroub C 6 TGL Vějířovitá podložka M 10x90 TGL G Šroub k ložisku klik. hřídele, vnější M 10x60 TGL G Šroub k ložisku klik. hřídele, vnitřní ,5 TGL St Podložka Šroub se šestihrannou hlavou M 8x35 TGL G Šroub se šestihrannou hlavou B8 TGL Pružina podložka BM 8x30 TGL G Závrtný šroub válce M 8x55 Šroub uchycení převodovky 4 16 M 12x70 TGL G Šroub spouštěče BM 8x20 Závrtný šroub pro zavěšení motoru BM 8x25 TGL G Závrtný šroub karburátoru mm 6x20 TGL 0-7-5S Středící kolík Lícový kolík B 12 TGL 7403 Pružná podložka Válec Válec BM 10x45 TGL G Závrtný šroub hlavy válců Těsnění hlavy válců Hlava válce (svíčky 14) ,5 TGL St Podložka M 10 TGL S Šestihranná matice Těsnění válce spodní B 8 TGL Pružná podložka Šestihranná matice Sběrné výfukové potrubí (kalhoty) Těsnění BM 8x20 TGL G Závrtný šroub sběrného výfukového potrubí M8 TGL S Šestihranná matice C 14x22 TGL CuAS Těsnící kroužek zapalovací svíčky M 10x40 TGL G Šroub se šestihrannou hlavou M10 TGL Matice šestihranná Přírubové těsnění karburátoru Tepelná isolační vložka B 8 TGL Vějířovitá podložka Matice šestihranná Pružná podložka Pružná podložka Matice šestihranná 8

5 1.2 Kliková hřídel Kliková hřídel 1 2 Jehlové ložisko Ojniční pouzdro Píst s čepem a kroužky 2 Bílý Píst 71,97 2 Černý Píst 71,98 2 Černý Píst 71,99 2 Bílý Píst 72, Píst 72,25 2 Bílý Píst 72, Píst 72, Píst 73, Pístní kroužek Pístní kroužek 6 72,25x Pístní kroužek 6 72,50x Pístní kroužek 6 72,75x Pístní kroužek 6 73,00x Pístní kroužek 6 72,00x2, Pístní kroužek 6 72,25x2, Pístní kroužek 6 72,50x2, Pístní kroužek 6 72,75x2, Pístní kroužek 6 73,00x2, Pístní čep 20, Pístní čep 20, Pístní čep 20, Pístní čep 20, Pístní čep 20,0x A 20 TGL Pojistka pístního čepu L 005 Těsnící kroužek střed. ložiska hřídele Drátěná pojistka Vymezovací podložka 0,2 mm Vymezovací podložka 0,3 mm Šoupátko válce Šoupátko válce Pružina šoupátka NC3 F TGL 2981 Kuličkové ložisko Pojistný kroužek kuličkového ložiska Pružná podložka Pojistný kroužek Hřídelový těsnící kroužek (strana zapalování) Odstřikovací kroužek Setrvačník, úplný Věnec setrvačníku 6mm Věnec setrvačníku 10mm x6,5 TGL 9499 Woodrufovo pero Pojistná podložka Matice šestihranná Řemenice klikové hřídele 1 P 63/ P Řemenice klikové hřídele 1 P 60/ P Pojistná podložka 1

6 1.3 Chladící soustava Krycí plech Seřizovací šroub lanka karburátoru Matice seřizovacího šroubu Pryžový kolík Vodící plech chlazení Napínací pružina krycího plechu motoru Isolační hadice Střední vodicí plech Postranní plech chlazení motoru, pravý, úplný Svorka B 6 TGL 7403 Pružná podložka M6x Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka vodícího plechu Pryžové těsnění větráku Pryžový ochranný kryt Potah odhlučnění motoru Příchytka ,3 TGL Podložka Větrák úplný Skříň větráku Oběžné kolo větráku s hřídelem (plastický) x1,6 TGL Pojistný kroužek Krycí podložka TGL Kuličkové ložisko Rozpěrné pouzdro Řemenice větráku Woodrufovo pero (klín) Řemenice 78mm Zajišťovací kroužek Upínací pás větráku Čep upínacího pasu větráku Opěrná vložka stahovacího šroubu M 6x35 Stahovací šroub upínacího pasu Matice stahovacího šroubu Klínový řemen 1

7 1.4 Tlumič sání Tlumič sání, úplný Čistící vložka papírová Víko tlumiče sání, úplné M6x12 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Upevňovací podložka tlumiče sání Pryžová hadice 1

8 1.5 Karburátor Těleso karburátoru Směšovací komora Těsnicí kroužek B4 TGL Vějířovitá podložka M4x18 TGL Šroub s čočkovitou hlavou Víko plovákové komory ,5 6x25 Čep plováku Těsnění víka plovákové komory B5 Pružná podložka M5x20 Šroub víka plovákové komory Jehlový ventil, úplný A 10x14x1 Těsnicí kroužek Plovák Seřizovací šroub volnoběhu M Matice šestihranná x14x1 Těsnicí kroužek 1,5 mm Pružinka stavěcího šroubu škrtící klapky SM4x18 TGL Šroub s válcovou hlavou Sací koleno s přírubou M6x30 TGL Šroub sací příruby karburátoru Dutý šroub přívodu paliva A 12x18 TGL Dutý kroužek Přípojka hadice Vratná pružina Zajišťovací třmínek táhla karburátoru h 11x10x7 Čep táhla škrtící klapky Držák vratné pružiny Víko sytiče, úplné M4x12 TGL Šroub s čočkovitou hlavou M4x10 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Šoupátko sytiče, úplné Páka sytiče Pružná podložka M Matice šestihranná Hřídel škrtící klapky Pojistný šroub hřídelníku Škrtící klapka M4x6 TGL Šroub upevnění škrtící klapky Vyrovnávací tryska, úplná 1 muže mít Držák hlavní trysky Držák trysky Hlavní tryska 1 mohou mít 100,105,110,120, Hlavní tryska Těsnící kroužek držáku Tryska volnoběhu Tryska sytiče A6x10 TGL Těsnící kroužek Tryska volnoběhu 1

9 1.6 Zapalování Dvoupáčkový přerušovač s odstředivým regulátorem předstihu Víčko tělesa přerušovače Základní deska, úplná Propojovací pásek, krátký Propojovací pásek, dlouhý Odstředivý regulátor Přerušovací kontakty Svorka vývodu Objímka kondenzátoru M4x6 TGL Šroub s válcovitou hlavou M5x Šroub s válcovitou hlavou M5x10 TGL Šroub s válcovitou hlavou ,3 TGL Podložka M3 TGL Matice šestihranná M3x Šroub s válcovitou hlavou B3 TGL Pružná podložka Kondenzátor B5 TGL Pružná podložka Seřizovací deska Plstěné stírátko přerušovače 1 19 B5x14 TGL Šroub zápustný M8x70 TGL Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka /4 Zapalovací cívka, úplná, velká Zapalovací cívka, úplná, malá Ochranná čepička Držák-horní díl 1 od Držák-horní díl 1 do Držák-spodní díl 1 od M6x40 Šroub se šestihrannou hlavou Svazek kabelů zapalování, úplný 1 27 M Zapalovací svíčka 2 M Zapalovací svíčka FEKN 320 Pryžová objímka 1 29 AKA Souprava kabelů s koncovkami na svíčky M 14 1 AKA /1 Souprava kabelů s koncovkami na svíčky M ZB TGL 4197 Kabel zapalování 2 31 AKA /2-200:1 Pružina odstředivého regulátoru Svazek kabelů zapalování mezi kontakty a zapalovací cívkou M8x90 Šroub se šestihrannou hlavou B8 TGL Pružná podložka Rozpěra 1

10 2 Převodovka Skříň převodovky Převodovka, úplná Vodicí kolík Šroub se šestihrannou hlavou M 8x45 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B8 TGL Pružná podložka Závrtný šroub Pouzdro, úplné Odvzdušňovací čepička Magnetická zátka otvoru oleje Zátka plnicího otvoru oleje Těsnicí kroužek Šroub se šestihrannou hlavou Těsnící kroužek M 14x1,5 TGL Uzávěr otvoru A 14x18 TGL Těsnění TGL Podložka uzávěru Podložka uzávěru Plstěné těsnění M 6 Šroub se šestihrannou hlavou B6 TGL 7403 Pérová podložka Držák řadicí páky Pryžové uložení TGL Páska, spona Prachovka Uzávěr otvoru A 14x18 TGL Těsnění Uzavírací víčko, zadní x3 TGL Těsnicí kroužek Uzavírací víčko, zadní x3 TGL Těsnicí kroužek Víčko ložiska plan.kola 2 do Víčko ložiska plan.kola 2 od Těsnící kroužek D 58x80x10 Hřídelový těsnící kroužek M 6x20 TGL Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka Pérová podložka M8 Matka šestihranná Těsnicí kroužek Uzavírací víčko, přední B 6 Pérová podložka M 6x20 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Matice šestihranná Podložka Uzavírací víčko, přední Těsnicí kroužek 2 odpadá od Hřídelový kroužek 1

11 2.2 Spojka Spojka, úplná Kotouč spojky axiální - pružný x0, 5x6 TGL Dutý nýt obložení Pružina spojkového kotouče B6 TGL Pérová podložka M6 TGL Šroub se šestihrannou hlavou 6

12 2.3 Hnací hřídel Hnací hřídel s ozubenými koly a ložisky 1 Starý převod Hnací hřídel s ozubenými koly a ložisky 1 Nový převod Hnací hřídel s kolem 3. rychlosti x5 TGL Woodrufovo pero C 3 Kuličkové ložisko Opěrná podložka KK 25x30x26 Klec s jehlovitými válečky Kolo 4. rychlosti 30 zubů 1 Starý převod Kolo 4. rychlosti 29 zubů 1 Nový převod Jádro volnoběhu Váleček volnoběhu 12 Dodává se jen s odzkoušenými válečky Zajišťovací pružina Koš válečku s volnoběhem Odstřikovací podložka 1

13 2.4 Hnaná hřídel Hnaný hřídel s ozubenými koly a ložisky, úplný 1 18 zubů starý převod Hnaný hřídel s ozubenými koly a ložisky, úplný 1 19 zubů nový převod Hnaný hřídel 1 18 zubů starý převod Hnaný hřídel 1 19 zubů nový převod Pojistný kroužek Posuvné kolo 4.rychlosti 1 31 zubů starý převod Posuvné kolo 4.rychlosti 1 32 zubů nový převod Přesouvací objímka Třecí kroužek synchronu Objímka synchronu Uzávěr synchronu Čep synchronu Pružina jádra synchronu Pojistná kulička 4 mm Hnané kolo 3.rychlosti Distanční podložka 1,7 mm Distanční podložka 1,8 mm Distanční podložka 1,9 mm Distanční podložka 2,0 mm Distanční podložka 2,1 mm Distanční podložka 1,6 mm Posuvné kolo 2.rychlosti Posuvné kolo zpětného chodu Posuvné kolo 1.rychlosti Opěrná podložka NJ 206 NA Válečkové ložisko 1 od C3 TGL Kuličkové ložisko Krycí plech ložiska Dopravní šnek Podložka Matka šestihranná Pastorek náhonu rychloměru 1 10 zubů staré provedení Pastorek náhonu rychloměru 1 9 zubů nové provedení Opěrná podložka Pouzdro pastorku rychloměru Pouzdro pastorku rychloměru 1 9 zubů nové provedení

14 2.5 Zasouvání převodů hřídel řazení, úplná Řadicí palec Zajišťovací kolík B 6 Pérová podložka M6 TGL Matice šestihranná mm III TGL Kulička 12 mm Pružina Pryžové uložení Spojkové lanko, úplné M8 Seřizovací matice Hřídel spojky (vysouvací vidlice, úplná) Podložka Vratná pružina hřídele Zajišťovací kolík Vysouvací vidlice Tvarová pružina Objímka s grafitovým kroužkem, úplný Vodicí tyč zpět. chodu Vodicí tyč 1. a 2. rychlosti Vodicí tyč 3. a 4. rychlosti Pojistná kulička Pojistná kulička Pružina pojistné kuličky Kulička Zasouvací vidlice zpětného chodu Zasouvací vidlice 1. a 2. rychlosti Zasouvací vidlice 3. a 4. rychlosti Pojišťovací šroub vidlice Matice šestihranná Vložené kolo zpětného chodu 1 odpadá Grafitový kroužek Čep kola zpětného chodu Pojistná podložka M 6x35 TGL Šroub se šestihrannou hlavou 1

15 2.6 Diferenciál Úplný diferenciál bez válečkového ložiska 1 78 zubů starý převod Úplný diferenciál bez válečkového ložiska 1 75 zubů nový převod Šroub se šestihrannou hlavou Šroub se šestihrannou hlavou Pérová podložka Válečkové ložisko Skříň diferenciálu s čelním kolem 1 78 zubů starý převod Skříň diferenciálu s čelním kolem 1 75 zubů starý převod Opěrná podložka Planetové kolo úplné Šroubení Čep satelitů Satelit Opěrná podložka satelitu Uzavírací víčko planetového kola 1

16 3 Brzdy Hlavní brzdový válec Hlavní brzdový válec, úplný Skříň brzdového válce A 22x27 TGL Těsnící kroužek Šroubový uzávěr Tlačná tyčka vidlicí Ochranný kryt M 8 TGL Matice šestihranná Vidlice Sedlo propouštěcího ventilu Přepouštěcí ventilek, úplný Pružina, úplná Těsnicí manžeta pístu, přední 1 odpadá-jen pro regeneraci Píst Těsnící manžeta pístu, zadní Podložka Pojišťovací kroužek Čep ,2x16 TGL Závlačka A 35x41 TGL Těsnící kroužek (papír) Vyrovnávací nádržka, úplná Vyrovnávací nádržka (0,1 L) Podložka Průtokový šroub Víko nádrže Síto Pryžová podložka TGL Ochranná čepička M 8x37 TGL Odvzdušňovací šroub Rozvodka A 12x16 TGL Těsnící kroužek A TGL Brzdový spínač Dutý šroub B Pružná podložka M TGL G Matice šestihranná 2

17 3.2 Brzdové vedení DD ZGL Brzdová hadice, přední, levá a pravá Brzdová hadice, zadní, levá a pravá Brzdové vedení (trubka) přední, levé, vnější Brzdové vedení (trubka) přední, pravé, vnější Brzdové vedení, přední, levé, vnitřní 1 70mm kratší Brzdové vedení, přední, pravé, vnitřní Brzdové vedení, přední, střední Brzdové vedení, zadní, střední Brzdové vedení, zadní, pravé Brzdové vedení, zadní levé M Šroub se šestihrannou hlavou B Pružná podložka Převlečná matice Držák brzdové hadice, levý x8x2 Cu Těsnicí kroužek Držák brzdové hadice, pravý Držák brzdové hadice Spojka brzdového potrubí C TGL Rozvodka 1

18 3.3 Přední brzda Brzdová čelist s obložením, úplná Vratná pružina Spojovací trubka, leva Spojovací trubka, pravá Brzdový váleček, úplný 22,2 přední, levý Brzdový váleček, úplný 22,2 přední, pravý M8x14 TGL Šroub s válcovou hlavou (na inbus) B TGL 7403 Pérový kroužek Těleso přední, levé Těleso přední, pravé Píst 22, Manžeta, 22, Gumová zátka 22, Odvzdušňovací šroub TGL Odvzdušňovací čepička Podložka talířová Tlačná pružina C 0,7x7,5x5B Tlačná pružina Pérová svorka Vodítko Stavěcí kolík, přední A 3x8 TGL Nýt plochý Příchytka 4

19 3.4 Zadní brzda Brzdové ústrojí, zadní, levé, úplné Brzdové ústrojí, zadní, prvé, úplné Brzdová čelist, úplná s obložením (dlouhá) Brzdová čelist, úplná s obložením a páčkou ruční brzdy levá Brzdová čelist, úplná s obložením a páčkou ruční brzdy pravá Páčka ruční brzdy, levá 1 do června Páčka ruční brzdy, pravá 1 do června Páčka ruční brzdy, levá 1 od června Páčka ruční brzdy, pravá 1 od června Čep Podložka C 0,7x7,5x5B Tlačná pružina brzdy Zajišťovací pero Stavěcí kolík, úplný, zadní Plochý nýt Vodící kolík Rozpěrka zadní brzdy levá Rozpěrka zadní brzdy levá Vratná pružina, horní Příchytka Vratná pružina, dolní Lanovod s lanem, pravý (dlouhý) Lanovod s lanem, levý Brzdový váleček, úplný 1 do Brzdový váleček, úplný 15,87 zadní 2 od Těleso brzdového válečku Píst úplný 15, Manžeta 15, Gumová zátka 15, M8x37 TGL Odvzdušňovací šroub Odvzdušňovací čepička 2 21 M 6x12 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B 6 TGL Pérová podložka 2

20 3.5 Ruční brzda Páka ruční brzdy, úplná Tlačítko západky Pružina Tyčinka západky A 3x0,5x15 Dutý nýt Západka TGL Čep západky M 6x12 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B 6 TGL Pružná podložka Ozubený segment, úplný Prachovka Zarážka Vahadlo lana ruční brzdy, úplný Čep Seřizovací matka Lanovod s lanem ruční brzdy, pravý Lanovod s lanem ruční brzdy, levý M6x20 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Čep B6 TGL Pružná podložka Matice šestihranná Ochranná manžeta (pryž) 2 21 Kotevní uchycení bezpečnostního pasu 0

21 4 Řízení Převodka řízení Řízení úplné CM 10x55 Šroub se šestihrannou hlavou B 10 TGL Pružná podložka M10 TGL Matice šestihranná Skříň řízení Maznice Seřizovací šroub pastorku M 10x1 TGL Matice šestihranná Hřeben řízení x2 TGL Pojistný kroužek Zalícované pero B 4 TGL Pružná podložka M 4x10 TGL Šroub se šestihrannou hlavou x9 TGL Kotoučová pružina Korunková matice ,2x32 TGL Závlačka Pastorek řízení Opěrná podložka Pouzdro pastorku Plstěný kroužek Příruba B 6 TGL Pružná podložka M 6x15 TGL Šroub se šestihrannou Hlavou Ochranný pryžový měch (manžeta řízení) Ochranný povlak hřebene řízení Prachovka hřídele řízení Páka řízení Řídící tyč, úplná Hlava řídící tyče, úplná (kulový čep řízení) Zajišťovací podložka M 14x1,5 TGL Matice šestihranná M 14x1,5 TGL Matice šestihranná(levý závit) M 8 TGL Korunková matice x25 TGL Závlačka Seřizovací pouzdro řízení 2

22 4.2 Řízení a řadicí ústrojí Řadící páka, úplná Rukojeť řadicí páky Páka řadicí tyče Pryžové uložení Pryžový kroužek A 5x115 TGL Páska M 8x35 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Pružná podložka Matice šestihranná Ochranná manžeta řadicí páky Hřídel volantu, úplná Hřídel volantu, úplná 1 LS, LL, KS, KL Pojistný kroužek Uzavírací miska Závitový kolík Pružný kotouč hřídele M 8x25 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B 8 TGL Pružná podložka Spojovací miska M8 TGL Plochá korunková matka x20 TGl Závlačka Unášeč dolní CM 8x35 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B8 TGL Pružná podložka M8 TGL Matice šestihranná Pryžové těsnění hřídele Kluzná vložka Pružné uložení hřídele M 6x16 TGL Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka B 6,4 TGL Pružná podložka M6 Matice šestihranná Víko uložení hřídele volantu BM 6x8 TGL Šroub s čočkovitou hlavou Kryt volantu horní 1 od Kryt volantu dolní 1 od M 6x20 TGL Šroub se šestihrannou hlavou 2 od ,4 TGL Podložka 2 od ,4 TGL Pružná podložka 2 od M6 TGL Matice šestihranná 2 od Šroub zápustný do plechu 1 od Plech spínače BM 3x6 TGL Šroub zápustný s čočkovitou hlavou 1 od Volant, úplný x32 TGL Zajišťovací kolík Vodicí kroužek Lanovod sytiče karburátoru Spínací skříňka s uzávěrem volantu x6xM8 TGL Podložka se závitem M 8x14 TGL Šroub s válcovou hlavou Tovární znak 1

23 5 Nápravy Odpružení Přední pero Upínací třmen CM 12x1,5x100 Šroub se šestihrannou hlavou M 12x1,5 TGL Matice šestihranná CM 12x1,5x100 Šroub se šestihrannou hlavou Příložka (Miramid) Pružné pouzdro Pružné pouzdro M 14x1,5 TGL Matice šestihranná x90 TGL Závlačka Zadní pero Zadní pero (kombi) Upínací třmen A 12,5 TGL Vějířová podložka CM 12x1,5x100 Šroub se šestihrannou hlavou Zarážka zadního pera (Miramid) Pryžový doraz 2

24 5.2 Přední náprava Otočný čep kola se štítem brzdy, úplný, levý Otočný čep kola se štítem brzdy, úplný, pravý Otočný čep kola se štítem brzdy, úplný 2 do Podložka silentbloku závěsného ramene (Miramid) Závěsné rameno s pouzdry, levé úplné Závěsné rameno s pouzdry, levé úplné Pružné pouzdro, vnitřní CM 12x1,5x65 Šroub se šestihrannou hlavou B 12 TGL Pružná podložka M 12 TGL Matice šestihranná Pružné pouzdro vnější Omezovací pás před. péra(367 mm) M 8x20 TGL Šroub se šestihrannou hlavou TGL Podložka B 8 TGL Pružná podložka M 8 TGL Matice šestihranná TD Teleskopický tlumič CM 12x1,5x55 Šroub se šestihrannou hlavou B 8 TGL Pružná podložka M 8 TGL Matice šestihranná B 10 TGL 7403 Pružná podložka M 10 TGL Matice šestihranná Čep závěsného ramene Vnější ložisko vidlice, úplné Vnější ložisko vidlice, úplné 2 od Ochranná čepička vidlice M 14x1,5 TGL Matice korunková Závlačka Podložka Pouzdro Těsnící kroužek Tažná pružina Podložka Svislý čep Zajišťovací kolík B 10 TGL Pružná podložka M 10x30 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Matice šestihranná Pružná podložka Podložka Maznice Pouzdro horní 2 do Pouzdro horní Těsnění Tažná pružina Vidlice předního pera x 90 TGL Závlačka Pouzdro dolní 2

25 5.3 Přední pohon Brzdový buben úplný se štěrbinou Brzdový buben se štěrbinou (díl) Hlava bubnu BSM 12x1,5x36 Svorník kola BM 6x12 TGL Šroub (zápustný) Matice diskového kola Matice šestihranná Zajišťovací podložka D 48x62x8,51 TGL Hřídelový těsnicí kroužek (gufero) TGL Pojistný kroužek Pérová podložka vějířovitá C2 TGL Kuličkové ložisko Podložka levá, vnější Podložka pravá, vnější Podložka levá, vnitřní Podložka pravá, vnitřní Tlačná pružina Distanční podložka Těsnění Víko úplné B 5 TGL 7403 Pružná podložka B 5x12 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Maznice Páka otočného čepu, levá Páka otočného čepu, pravá Držák brzdové hadice, levý Držák brzdové hadice, pravý M 14x1,5 TGL Plochá matice x11 TGL Klín vnějšího hnacího hřídele Vnější hřídel bez otvoru pro závlačku Hnací kloub, úplný Vnitřní hřídel, levá (400mm krátká) Vnitřní hřídel, pravá (539mm dlouhá) Pojistný kroužek (segerka) Čep hnacího kloubu, dlouhý Vodicí hranolek Čep Páska 2 Spona Ochranná manžeta vnější Prachovka Ochranná manžeta vnitřní 2

26 5.4 Zadní náprava Zadní kyvná náprava, úplná, levá Zadní kyvná náprava, úplná, pravá Zadní kyvná náprava, úplná, levá 1 Simplex do Zadní kyvná náprava, úplná, pravá 1 Simplex do Držák zadního tlumiče, levý Držák zadního tlumiče, pravý M 8 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B 8 TGL Pružná podložka Zadní kyvné rameno se štítem brzdy, levé, úplné Zadní kyvné rameno se štítem brzdy, pravé, úplné Zadní kyvné rameno se štítem brzdy, levé, úplné 1 Simplex do Zadní kyvné rameno se štítem brzdy, pravé, úplné 1 Simplex do Pryžové uložení zadního kyvného ramene Vložka pryžového uložení, úplné M 12x Šroub se šestihrannou hlavou 4 8 A 12,5 TGL Vějířová podložka Ochranná čepička (guma) Čep náboje zadního kola bez otvoru pro závlačku C TGL Kuličkové ložisko Tlačná pružina Pružná podložka Zajišťovací kroužek (segerka) D 48x62x8 TGL Hřídelový těsnící kroužek (gufero) Pružinové uložení, úplné B 8 TGL Pružní podložka M 8x10 Šroub se šestihrannou hlavou Hlava zadního kola Zajišťovací podložka M 24x1,5 TGL Matice šestihranná Brzdový buben, úplný se štěrbinou Brzdový buben (díl) se štěrbinou Brzdový buben, úplný 2 do Brzdový buben (díl) Matice diskového kola Teleskopický tlumič Plstěný kroužek Fíbrová podložka x22x7 TGL Těsnící kroužek x5 TGL Kroužek CM 12x1,5x55 Šroub se šestihrannou hlavou B 12 TGL Pružná podložka M 12x1,5 TGL Matice šestihranná Omezovací pás (467 mm) M 8x60 TGL Šroub se šestihrannou hlavou TGL Podložka pasu 4

27 6 Karoserie Nosníky Rám úplný Příčný nosník, přední (vlaštovka) Zesílení základní desky Středový můstek Výztužná kolejnička Podélník rámu, pravý (prahy spodní) Podélník rámu, levý (prahy spodní) Rám zadní části vozidla 1 jen na havárie Příčný nosník, zadní Podlaha holá 1

28 6.2 Karoserie - pohled zepředu Přední příčka karoserie, střední Přední příčka karoserie, vnitřní Postranní plech přední karoserie pravý Postranní plech přední karoserie levý Krycí plech rohový, pravý Krycí plech rohový, levý Pouzdro světlometu, pravé Pouzdro světlometu, levé Boční stěna motoru, pravá Podběh předního kola, pravý Část podběhu, přední, vnější, pravý Vnitřní výztuha boční stěny, pravá Výztuha boční stěny, přední, pravá Rám čelního skla, úplný Kolejnička, levá 1 pro rám Kolejnička, pravá 1 pro rám Rám střechy postranní, pravý Kolejnička postranní, pravá Horní vnitřní část rámu zadního okna Dolní vnitřní část rámu zadního okna Kolejnička postranní, zadní, pravá Kolejnička postranní, zadní, levá Boční stěna, zadní část, vnější, pravá Dveře, úplné, pravé Okenní rám, pravý Práh dveří, pravý Zadní podběh, pravý Část podběhu zadní, vnější, pravý Příčná vzpěra Obruba kola, pravá 1

29 6.3 Karoserie - pohled zezadu Boční stěna motoru, postranní, levá Podběh předního kola, levý Část podběhu, přední, vnější, levý Vnitřní výztuha boční stěny, levá Boční stěna, přední levá Rám střechy postranní, levý Kolejnička postranní, levá Boční stěna, zadní díl vnější, levá Horní část rámu zadního okna, vnější Dolní část rámu zadního okna, vnější Zadní stěna zavazadlového prostoru Okapová výztuha, levá Okapová výztuha, pravá Svěrací kolejnička Dveře úplné, levé Okenní rám, levý Práh dveří, levý Zadní podběh, levý Část podběhu, zadní, vnější, levý Zátka (plastická hmota) Obruba kola, levá Stavěcí kroužek Tvarová pružina stavěcího kroužku Těsnění dveří Těsnění prahu Výztuha boční stěny, levá 1

30 6.4 Duroplastové součásti Víko zavazadlového prostoru, úplné Závěs víka zavazadlového prostoru M 5x14 TGL Šroub se šestihrannou hlavou B 5 TGL Pružná podložka ,3 TGL Podložka ,3 TGL Podložka M5 TGL Matice šestihranná Těsnění víka zavazadlového prostoru Vložka k uchycení pryžového těsnění Střecha Čalounění střechy Okapová lišta, přední Okapová lišta levá Okapová lišta pravá Krycí lišta Šroub do plechu s válcovitou hlavou Pryžové těsnění střechy Pryžové těsnění rámu střechy Mřížka levá a pravá včetně gumové podložky (sada) Gumová podložka 4 21 B 3,5x16 Šroub do plechu s válcovitou hlavou Zadní blatník, levý Zadní blatník, pravý Šroub zápustný do plechu Dutý nýt Krycí lišta, zadní blatník 2 - B 2,9x9,5 TGL Šroub do plechu s válcovitou hlavou Pryžová vložka krycí lišty dveří Výlisek dveří, levý Výlisek dveří, pravý Šroub zápustný do plechu Dutý nýt Krycí lišta, dveře Krycí lišta, práh dveří 2 30 B 2,9x9,5 TGL Šroub do plechu s čočkovitou hlavou Typové označení TRABANT plastická hmota Typové označení 601 plastická hmota Pryžová podložka Matice uzavřená Typové označení De luxe plastická hmota 1

31 6.5 Víko motoru Přední čelo, úplné Ozdobná mřížka, matová 1 LO,KL,KS,KO Ozdobná mřížka, matová 1 LL,KL BM 4x20 TGL Šroub zápustný s čočkovitou hlavou ,3 TGL Podložka M4 TGL Matice šestihranná Rozpěrná trubka Uzávěr kapoty M 5x14 TGL Šroub se šestihrannou hlavou M 5 TGL Pružná podložka M5 TGL Matice šestihranná Lanovod s lanem, úplný Rukojeť lanovodu Křídlová matice Podložka Víko motoru, surové Víko motoru, úplné Potah odhlučnění víka motoru Výztuha BM 4x10 TGL Zápustný šroub B 4 TGL Pružná podložka M4 TGL Matice šestihranná Tovární znak S se závitem Tovární znak S (plastická hmota) ,3 TGL Podložka M3 TGL Matice šestihranná A 5x12 TGL Dutý nýt Závěs - díl h 11x28 Čep 2 26 M 3x6 TGL Šroub s čočkovitou hlavou M 5x Šroub se šestihrannou hlavou B 5 TGL Pružná podložka Otočný šroub s okem Matice šestihranná Vzpěra kapoty h 11x20x16 TGL Čep 1 5h 11x22x19 TGL Čep ,6x10 TGL Závlačka Přední blatník, surový, levý Přední blatník, surový, pravý Pryžový profil krycí lišty předního blatníku Pryžový doraz Šroub zápustný do plechu 26 B 3,5x16 Šroub do plechu s válcovitou hlavou A 5x12 TGL Dutý nýt Krycí lišta předního blatníku 2

32 6.6 Nárazníky Přední nárazník se základním nátěrem Kolmý pryžový nárazník levý a pravý (sada) B6 TGL Pružná podložka ,4 TGL Podložka M6x16 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Spodní kryt (ochranný) M6x12 TGL Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka B6 TGL Pružná podložka M6 TGL Matice šestihranná Zadní nárazník se základním nátěrem M6x16 TGL Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka B6 TGL Pružná podložka Zátka (plastická hmota) 1

33 6.7 Nárazníky - chrom Střední díl nárazníku, přední, chromovaný Levý roh nárazníku, přední, chrom Pravý roh nárazníku, přední, chrom Držák nárazníku, přední, levý Držák nárazníku, přední, pravý Vložka-umělá kůže Vložka-umělá kůže B6 TGL Pružná podložka A 7 TGL Podložka ,4x18x1,5 Podložka M6x16 TGL Šroub se šestihrannou hlavou M6x20 TGL Šroub se šestihrannou hlavou M6 TGL Matice šestihranná Spodní ochranný kryt M6x12 TGL Šroub se šestihrannou hlavou ,4 TGL Podložka B6 TGL Pružná podložka M6 TGL Matice šestihranná Střední díl nárazníku, chromovaný, zadní Levý roh nárazníku, zadní, chrom Pravý roh nárazníku, zadní, chrom Držák zadního nárazníku, levý Držák zadního nárazníku, pravý M6x16 Šroub se šestihrannou hlavou A7 TGL Podložka ,4 TGL Podložka B6 TGL Pružná podložka 8

34 6.8 Karoserie universal - pohled Zadní příčka, úplná, vnější Zadní dveře, úplné Vnitřní rohový plech, zadní, pravý Vnitřní rohový plech, zadní, levý Zadní část boční stěny, pravá, vnější Zadní část boční stěny, levá, vnější Zadní rohový plech, levý Zadní rohový plech, pravý Rám střechy, zadní Výztuha rámu střechy, zadní, pravá Výztuha rámu střechy, zadní, levá Výztuha rámu střechy, levá, přední Výztuha rámu střechy, pravá, střední 1

35 6.9 Karoserie unniversal - pohled Sloupek zadních dveří, levý Sloupek zadních dveří, pravý Zadní část boční stěny, vnitřní, levá Zadní část boční stěny, vnitřní, pravá Zadní příčka, vnitřní Držák zadního sedadla, levý Držák zadního sedadla, pravý Uložení zadního opěradla, levé Uložení zadního opěradla, pravé PVC profil výplně dveří Těsnění zadních dveří C4 x9x4 Dutý nýt 0

36 6.10 Karoserie universal - střecha Střecha Čalounění střechy Okapová lišta, přední Okapová lišta, levá Okapová lišta, pravá Krycí lišta Šroub do plechu s válcovou hlavou Sklo zadních dveří Pryžové těsnění skla zadních dveří a bočních skel Boční sklo 2

37 6.11 Karoserie universal - zadní dveře Zadní dveře, úplné, základní nátěr Čalounění zadních dveří Příchytky výplně zadních dveří Závěs zadních dveří, levý Závěs zadních dveří, pravý Podložka, horní 2 6 Podložka-deska (se závitem) ,4 TGL Podložka B8 TGL Pružná podložka M8x16 TGL Šroub s válcovitou hlavou s vnitřním šestihranem Podložka, dolní, levá Podložka, dolní, pravá M8x50 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Pojistná podložka 2 13 Zápustná deska 2 14 M5x12 TGL Zápustný šroub Pryžový záchyt M4x16 TGL Šroub s válcovou hlavou ,3 TGL Podložka Vzpěra zadních dveří, úplná M4x14 TGL Deska vzpěry M4x14 TGL Šroub zápustný Vodítko pryžového nárazníku M5x15 TGL Šroub zápustný Pryžový doraz ,3 TGL Podložka M5x Šroub s válcovitou hlavou Vnější klika dveří se zámkem Pryžová podložka, přední Pryžová podložka, zadní 1 28 Podložka M5 TGL Matice šestihranná Uzávěra zadních dveří B5 TGL Pružná podložka M5x10 TGL Šroub se šestihrannou hlavou Západka zámku dveří B6 TGL Pružná podložka M6x10 TGL Šroub se šestihrannou hlavou x40xM6 Deska vzpěry Typové označení TRABANT 1 kov Typové označení TRABANT 1 plastické Typové označení kov Typové označení plastické Typové označení 601 S 1 kov Typové označení De luxe Pryžová podložka Matka (Miramid) 5

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25

Obsah. Kapitola 1B Běžná údržba a opravy naftové modely... 41. Kapitola 1A Běžná údržba a opravy benzínové modely... 25 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Demontáž a výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování

Více

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů

Obsah Orientace v knize Zapalovací svíčky Popis vozidla Vložka vzduchového fi ltru Kontrola opotřebení zadních brzdových čelistí a bubnů Prelims Obsah 5 Obsah Orientace v knize... 10 Popis vozidla... 11 Bezpečnostní pokyny... 12 Opravy během jízdy... 13 Nouzové startování... 14 Výměna kola... 15 Hledání netěsností... 16 Odtahování vozidla...

Více

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí...

Obsah 13 Manžety hnacích poloos 14 Matky kol 15 Jízdní zkouška Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... Obsah Orientace v knize... 12 Všeobecná nebezpečí... 13 Zvláštní nebezpečí... 13 Opravy na silnici... 15 Nelze nastartovat motor, startér se neotáčí... 15 Nelze nastartovat motor, i když startér normálně

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 9,90 12,00 19 240371 Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 ###295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 057,85 12 170,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 0-5500-874 KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ KARSIT K17/102H K20/102H K22/102HX K22/122HX 2011 0-5500-874 SKUPINY STROJE page 1A MOTOR 17,5 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 1B MOTOR 20/22 HP S PŘÍSLUŠENSTVÍM 4 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 6 3 ŘÍZENÍ

Více

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X

KARSIT KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X KATALOGNÁHRADNÍCHDÍLŮ SAMOJÍZDNÝ ŽACÍ STROJ KARSIT H17-I/K102 H20-I/K102 H22-I/K102X Výrobce: KARSIT HOLDING s.r.o. Jaromírova 91 551 01 Jaroměř CZECH REPUBLIC 2010 0-5500-594 SKUPINY STROJE str. 1A MOTOR

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 4. část: SPOJKA, PŘEVODOVKA, DIFERENCIÁL. Spojka Spojka 1 Spojka 1. 10-122-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný do 5. série 1 110-150070 1. 10-126-7051 Úplný štít s přítlačným kotoučem smontovaný od 6. do 16. série 1 110-150071 1. 10-130-7051

Více

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN

Č.položky Název Cena bez DPH Cena s DPH 06 Balení EAN 0001212 KLEČE SPECIÁL 3 184,87 3 790,00 1 8592189059853 0002792 KARBURÁTOR 2923 PH NÁHR 3714 1 189,92 1 416,00 1 8592189051987 0002828 KOHOUT PALIVOVÝ GUTTBROD 255,46 304,00 2 8592189050058 0002872 KOHOUT

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ PAC 8-7M KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ List č. 1 (Počet stran 22) MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: únor 2006 O B S A H: Plášť úplný Tabulka č. 1

Více

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRŮMYSLOVÝ PRACÍ STROJ APM 60 E KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Výrobce: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: duben 2009 O B S A H: Kapotáž pracího stroje Vnější buben Prací

Více

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí

Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1 Zadní polonáprava s brzdovým bubnem a hřídelí 1. 10-67-753 Úplná levá polonáprava do 17. série 1 110-30010 10-69-753 Úplná pravá polonáprava do 17. série

Více

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847

Katalog náhradních dílů H13-I/K92 H15-I/K92 0-5500-847 Katalog náhradních dílů KARSIT H13-I/K92 H15-I/K92 2011 0-5500-847 SKUPINY STROJE str. 1 MOTOR S PŘÍSLUŠENSTVÍM 2 2 PŘEDNÍ NÁPRAVA 4 3 ŘÍZENÍ 6 4 POHON POJEZDU 8 5 ZAVĚŠENÍ SEČENÍ 10 6 SEČENÍ 12 7 OVLÁDÁNÍ

Více

náhradní díly pro obilní kombajn

náhradní díly pro obilní kombajn skupina - Prstová lišta Fortschritt MDW/E 527 tabulka č. 01 4260714174 527001.04 Dvojprst 239 Kč 0,60 kg 4260714190 527001.11 Lišta 62 Kč 0,20 kg 021189307 527001.31 Žací kosa - 6 m 6 759 Kč 14,50 kg 4260714221

Více

OBSAH. Úvod... 9 Popis a ovládání vozidla... 10. Technický popis... 10

OBSAH. Úvod... 9 Popis a ovládání vozidla... 10. Technický popis... 10 OBSAH Úvod................................................................ 9 Popis a ovládání vozidla.......................................... 10 Technický popis.....................................................

Více

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR

ABG GOLF MOTOR VZDUCHOVÝ FILTR Rozpad ND výrobků ABG - 2011 Obsah ABG Golf Motor....... 3-9 ABG Golf Tělo..... 10-17 ABG 100........... 18-20 ABG 150........... 21-23 ABG 210........... 24-26 ABG 220........... 27-32 ABG 260...........

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Fortschritt E 303 tabulka č. 02 4131771912 303002.12 Pružina nekompletní skupina - Hnací kolo 1 195 Kč (E 302) 3,00 kg tabulka č. 03 4140751467 303003.14 Portálová hřídel 966 Kč 3,10kg 4131771375

Více

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ

PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRACÍ STROJE UNIMAC KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Dodavatel: MERON a.s., Masarykova 53, 742 45 Fulnek, Česká republika Datum vydání: červen 2007 OBSAH: Dle tohoto katalogu je možno objednávat náhradní díly pro

Více

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511

MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 MOTOR JIKOV GH 1509, GH 1511 Vladimír Bernklau 1509,1511 Kliková skříň, vačka JIKOV 4 TAKT Katalog číslo 40/Verze 1/Strana 2 1509,1511 Kliková skříň, vačka 1 5171711 TRUBKA 2 1 2 7461121 DRŽÁK 2 1 3 1512583

Více

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907

Náhradní díly na TRABANT Stanislav Gráf tel: 775 978 907 Název dílu Počet kusů Kusová cena (Kč.) Celková cena (Kč.) 1 Relátka 3 160 480 2 Kohouty k nádrži 2 50 100 3 Spojky úplné 2 350 700 4 Obložení ke spojce 4 40 160 5 Skla zadní svítilny 6 30 180 6 Zadní

Více

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S

NABÍDKA NOVÝCH ND PV3S 1 102794820 TĚSNĚNÍ DVEŘÍ DELŠÍ ks 105 Kč 2 102922000 SVĚTLO SMĚROVÉ ORANŽOVÉ ks 80 Kč 3 111920200 SKLO SVĚTLOMETU KRYCÍ 9170 ks 100 Kč 4 193913000 SKŘÍŇKA SPÍNACÍ ks 130 Kč 5 193922085 PŘERUŠOVAČ MAGNETICKÝ

Více

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky

ND K M11,M13. Sklad Položka Název položky ND K M11,M13 Sklad Položka Název položky 195600025020102 ZÁVLAČKA 2,5X20 195380518500300 ŠROUB 195460217565000 MATICE 195460203084000 ŠROUB 195341080010800 PODLOŽKA 195360606001500 POJISTKA 195375215560000

Více

Obsah. 2B Z áže hový m o to r 1.6 - o p ra vy pro váděné. ve v o z id le... 61. O b s a h... 78. Stupně o btížnosti... 61. Všeobecné ú d a je...

Obsah. 2B Z áže hový m o to r 1.6 - o p ra vy pro váděné. ve v o z id le... 61. O b s a h... 78. Stupně o btížnosti... 61. Všeobecné ú d a je... Obsah P ře d s ta v u je m e...10 Účel a uspořádání kn ih y... 10 Bezpečnost především!...11 Opravy během jíz d y... 13 Nelze nastartovat motor, protože se neotáčí startér. 13 Nelze nastartovat motor,

Více

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400

KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400 KATALOG DÍLŮ MOTORU VERNER - 1400-63 - OBSAH 1. Díly řadyvm... 65 1. Díly řadyvk... 72 1. Díly řadyvs... 78-64 - VM VM-01-01 polovina bloku přední VM-01-02 polovina bloku zadní VM-01-03 kryt bloku přední

Více

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1

W 2118 D D D D D D D D E Y D D D4053 1 W 2118 1 W 2118.11 D4051 1 2 Přední náprava D4052 1 3 Rotační lišta D3580 1 4 Páka zvedání D0861 1 5 Náboj D0354 1 6 Převodová skříň D3536 1 7 Převodová skříň D3536 1 8 Elektrovýzbroj D4002 1 9 Sedadlo

Více

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ

pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ vydaný v roce 2001 pro stroje vyrobené a.s. OSTROJ SERVISNÍ KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ Součásti uvedené v tomto katalogu platí pro Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II 3m a 4m nesená verze,

Více

CENÍK ND 2014 CENA 2014

CENÍK ND 2014 CENA 2014 CENÍK ND 2014 CENA 2014 Č.položky Název Balení Cena bez DPH 5340306 Třmen 1 762 9942543 LANKO POJEZDU - náhrada 9942585 +LK8820B - - 9944113 LANKO PLYNU - náhrada 9942507 - - 9944115 BOVDEN POJEZDU - náhrada

Více

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400

SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 SESTAVA MOTORU VERNER - 1400-24 - SESTAVA MOTORU VERNER - 1400 OBSAH Sestava 1. Kliková hřídel... 26 2. Uložení klikové hřídele... 27 3. Polovina bloku - přední... 28 4. Rozvod

Více

Katalog a ceník dílů HW TRIKES

Katalog a ceník dílů HW TRIKES Katalog a ceník dílů HW TRIKES č. zboží název zboží cena bez DPH DPH cena s DPH 16082 Alternátor- matka, podložka, řemenice chrom 177,69 37,31 215,00 21018 Alternátor s relé 8.194,21 1.720,79 9.915,00

Více

Ceník vyráběných součástí:

Ceník vyráběných součástí: Ceník vyráběných součástí: dne 20.2.2014 Vyzvedněte si vždy aktuální ceník. Typ stroje Obj.kód Cena Katalogové Množství JAWA 175 villiers Kč číslo kříž stupaček - stojan kříž stupaček komplet 0103 600

Více

Obsah. Obsah. 1B Bìžná údržba a opravy - vznìtové motory... 44 Obsah... 44

Obsah. Obsah. 1B Bìžná údržba a opravy - vznìtové motory... 44 Obsah... 44 6 1B Bìžná údržba a opravy - vznìtové motory... 44... 44 Pøedstavujeme vozidlo Peugeot 306... 11 Bezpeènost pøedevším!... 12 Závady pøi startování motoru... 13 Nouzové startování... 14 Výmìna kola... 15

Více

Odstavení traktoru 153 Preventivní denní údržba 153 Motory traktorů Zetor UŘ 1 157 Všeobecné údaje o motorech 157 Přehled motorů používaných v

Odstavení traktoru 153 Preventivní denní údržba 153 Motory traktorů Zetor UŘ 1 157 Všeobecné údaje o motorech 157 Přehled motorů používaných v Obsah Úvodem 9 Historie traktorů Zetor 10 Traktory Zetor UŘ I 13 Přehled výroby traktorů Zetor v letech 1946-2008 17 Počet vyrobených traktorů Zetor podle typů 17 Vyobrazení traktorů Zetor vyráběných v

Více

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist.

273-521-010-903 Gufero standard G 38x 72x12 40-46 273-521-012-103 Gufero standard G 40x 72x12 40-46 311-159-904-200 Matice 6hr.samojist. Holerit Název 7--00-90 Gufero standard G 8x 7x 0-7--0-0 Gufero standard G 0x 7x 0- -9-90-00 Matice hr.samojist. Zn 8G S M 0x, --70- Ložisko kuličkové řadé 7 ANC --080-000 Ložisko kuličkové řadé 08 0-7-070-000

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Rám ŽTR 165 skupina č. 01 99850010 165001.01 Oko 19421116 165001.04 Pouzdro skupina - Disk 762 Kč 88 Kč 1,50kg skupina č. 02 98547006 165002.01 Talíř skupina - Ústrojí žací 3 266 Kč 23,0kg skupina

Více

Škoda Octavia. Hodnocení 61% Základní informace. Protokol kontroly technického stavu vozu. Kompletní servis při prodeji a nákupu ojetého vozu.

Škoda Octavia. Hodnocení 61% Základní informace. Protokol kontroly technického stavu vozu. Kompletní servis při prodeji a nákupu ojetého vozu. Protokol kontroly technického stavu vozu Škoda Octavia Datum kontroly 26.04.2016 Kód technika UZ0006 Základní informace Rok výroby 2003 Hodnocení 61% Dokumenty 71 % Počet km 304 360 km 50 % Fastback, 5

Více

http://skoda.datriware.com

http://skoda.datriware.com NÁVOD K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ ŠKODA 130 RS DOPLNĚK NÁVODU K OBSLUZE A ÚDRŽBĚ OSOBNÍHO VOZU SKODA 110R (1. vydání 1976 1977) AUTOMOBILOVÉ ZÁVODY, NÁRODNÍ PODNIK, MLADA BOLESLAV Vůz ŠKODA 130 RS je odvozen ze

Více

Seznam nepotřebného majetku. DN Barva výr. km závada

Seznam nepotřebného majetku. DN Barva výr. km závada Seznam nepotřebného majetku Č. "B" Typ rok celkem DN Barva výr. km závada RZ přepravník koní 1 5975 PK-221 1991 - šedá technický stav 7A2 34 16 Karosérie - rám a korba přepravníku původní. Rám zkorodovaný,

Více

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88

TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 TECHNICKÉ ÚDAJE - PODVOZEK 88 Rám Vidlice Zdvih pružiny Osazení vidlice Pružná vzpěra Brzda Brzdové kotouče - průměr Hranice opotřebení brzdových kotoučů Tlak vzduchu v pneumatikách pro jízdu v terénu

Více

Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka

Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka Příloha č.1 k KRPA-149830-2/ČJ-2014-0000VZ-V Počet listů: 6 Seznam vozidel určených k vyřazení 2014 I. Várka Č. "B" Typ rok celkem DN Barva výr. km závada 1 30 865 Karosa C 734.1340 1991 160 792 modrá

Více

Článek 254 - ZVLÁŠTNÍ PŘEDPISY (SK. N)

Článek 254 - ZVLÁŠTNÍ PŘEDPISY (SK. N) Článek 254-2016 - ZVLÁŠTNÍ PŘEDPISY PRO PRODUKČNÍ VOZY (SKUPINA N) 1. DEFINICE Cestovní vozy vyráběné ve velkých sériích. 2. HOMOLOGACE Tato vozidla musí být vyrobena nejméně v 2 500 identických kusech

Více

Porsche Classic. Zajímavé produkty 1/2015

Porsche Classic. Zajímavé produkty 1/2015 Porsche Classic Zajímavé produkty 1/2015 Více než 70 % všech vyrobených vozů Porsche stále jezdí. Staráme se o to, aby tomu tak bylo i nadále. Originální díly Porsche Classic. Cílem Porsche Classic je

Více

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015

Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 Tabulka nepotřebných zásob autoúdržby k 23. 2. 2015 č. artiklu artikl počet kusů cena Kč / ks bez DPH 301069 Ventilátor alternátoru avie 2 36,89 73,78 301076 Relé alternátoru s uhlíkem 28V 1 286,63 286,63

Více

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H

Katalog náhradních dílů IGLAND 65H IG LES, s.r.o. J. Tomáška 7 0 ROKYCANY Tel.: +0 0 9 Fax: +0 0 9 Email: vacovsky@igland.cz www.igland.cz, www.igles.cz IGLAND AS Roresanden 09 N885 Grimstad, Norway Phone + 7 7 5 00 Fax + 7 7 5 0 Mail:

Více

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805

Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180. Servisní katalog náhradních dílů EUROPA 160, 180 CZ : +420 737 245 938 SK : +421 337 718 805 Servisní katalog náhradních dílů Polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí polonesený oboustranný otočný pluh EUROPA 160, 180 Europa 160 5-7 radličný,

Více

ŠKODA FELICIA. Opravy a údržba. Jiří Schwarz

ŠKODA FELICIA. Opravy a údržba. Jiří Schwarz Jiří Schwarz ŠKODA FELICIA 1994 2001 Opravy a údržba OBSAH KNIHY ŠKODA AUTO a. s. A U T O RIZ O VA L A postupy oprav a seřizování svépomocí diagnostika poruch časový a kilometrový plán údržby elektrická

Více

Mercedes-Benz S500 w140

Mercedes-Benz S500 w140 Protokol kontroly technického stavu vozu Mercedes-Benz S500 w140 Datum kontroly Kód technika UZ0001 Základní informace Rok výroby 1995 Hodnocení 68% Dokumenty 83 % Počet km 365 000 km 66 % Sedan, 4 dveře,

Více

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami

Trailer total. Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX. Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Trailer Total U1_U4_CZ_Layout 1 06.02.2012 15:36 Seite 3 Nyní v EUROPARTU: náhradní díly pro nápravy VALX Náhradní díly pro nápravy s kotoučovými brzdami Náhradní díly pro nápravy s bubnovými brzdami Vzduchové

Více

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m

Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Radličkový kypřič MERKUR II 2,2 5,5m Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Radličkový kypřič - podmítač MERKUR II 2,2m, 3m, 4m, 4,7m a 5,5m se střižným

Více

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM)

SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU. 8 10,70 13, Šroub IMBUS M6x60 mm (utahovací moment 10 NM) ROTAX KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA, STARTER, KRYT ŘETĚZU POČET KS Prodejní cena - Kč bez DPH včetně DPH 1-2 295913 Skříň motoru - kompletní 1 10 669,40 12 910,00 2 632010 Centrážní pouzdro

Více

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014

LKE ENGINES R12 60 ccm KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2014 MOTOR Prodejní cena - Kč KÓD POZICE B.10.004.D Popis položky Motor LKE R12 - kompletní bez DPH 46 198,30 včetně DPH 55 900,00 VÁLEC A HLAVA VÁLCE 1 2 3 4 4 4 11 11

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

Technická prohlídka vozidla

Technická prohlídka vozidla 1 Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická Brno, Sokolská 1 Šablona: Název: Téma: Autor: Číslo: Anotace: Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Kontrola a měření strojních zařízení

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17.

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 11. část: KAROSÉRIE TUDOR. Svařená karoserie s montážními díly do 17. Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1 Svařená karoserie s montážními díly do 17. série 1. 12-063-99906 Úplná karosérie svařená (Tudor) pro levé řízeni 1 110-701100 1. 12-064-99906 Úplná karosérie

Více

X76, a FÁZE TVORBY TECHNICKÉ DOKUMENTACE 2

X76, a FÁZE TVORBY TECHNICKÉ DOKUMENTACE 2 3 Dolní část vozidla 30A OBECNÉ ÚDAJE 31A PŘEDNÍ NOSNÉ PRVKY 33A ZADNÍ NOSNÉ PRVKY 35A KOLA A PNEUMATIKY 36A SESTAVA ŘÍZENÍ 36B POSILOVAČ ŘÍZENÍ 37A OVLÁDÁNÍ MECHANICKÝCH PRVKŮ 38C PROTIBLOKOVACÍ SYSTÉM

Více

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem

Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1 Konzola řazení s pákou, táhlem a kloubem 1. 10-143-7296 Úplná konzola páky do 13. série 1 110-512420 1. 10-207-7296 Úplná konzola páky s pouzdry od 14. série

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 8. část: ELEKTRICKÁ VÝSTROJ VOZU. Elektrické příslušenství Elektrické příslušenství 1 Elektrické příslušenství Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 10-124-4045 Pojistková skříňka 1 110-939380 9450.34 2. 10-163-3066 Držák pojistkové skříňky smaltovaný

Více

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750

Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Ceník ND pro UNC 060,061,Locust 750 Kat.číslo Název 34-07-009-2 sahara 34-07-026-2 pouzdro 34-07-040-2 koleno 34-09-000-3 Převodovka kompl.p 34-09-500-3 Převodovka kompl.l 34-09-001-3 Pastorek kompletní

Více

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky!

PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! PŘI OBJEDNÁVÁNÍ JE NUTNÉ UVÁDĚT REGISTRAČNÍ ČÍSLO Na toto zboží se nevztahují běžné reklamační podmínky! Fotka Registrační číslo Název Cena bez DPH 110.080.56 Tryska 56 SHA 15 110.080.68 Tryska 68 SHA

Více

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz

www.filtr-filtry.cz www.kdfilter.cz ČÍSLO POLOŽKY NÁZEV POLOŽKY BRUTTO CENA POZNÁMKY 0122114030 Zajišťovací šroub 350 Kč 0122214035 Zajišťovací šroub 427 Kč 0131108055 Šroub s okem 248 Kč 0143518000 Zátka šroub. 141 Kč 0143522000 Zátka šroub.

Více

Seznam vozidel Č. "B" TYP ROK VÝR. CELKEM KM BARVA DN, ZÁVADA RZ

Seznam vozidel Č. B TYP ROK VÝR. CELKEM KM BARVA DN, ZÁVADA RZ Seznam vozidel Příloha k č.j. MV-139104-2/OSM-2014 Č. "B" TYP ROK VÝR. CELKEM KM BARVA DN, ZÁVADA RZ 1 60 438 Ford Transit 1995 266400 bílá silná koroze AY 13-64 Motor původní. Stav a výkon motoru odpovídá

Více

Příloha č. 1 ke KRPB-72392/ČJ AO. Strana 1 ze 6. minimální cena Kč. kód typ r. v. stav km. stručný popis technického stavu

Příloha č. 1 ke KRPB-72392/ČJ AO. Strana 1 ze 6. minimální cena Kč. kód typ r. v. stav km. stručný popis technického stavu 25988 Renault Laguna 3,0 1995 230612 3000 62708 Škoda Felicia kombi 1,9 D 1996 324362 4000 63943 Škoda Felicia 1,3 1997 147400 2000 64196 Škoda Felicia 1,3 1998 196210 3000 64657 Škoda Felicia 1,3 1998

Více

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60

Rozpad dílů. rotační kypřič K-60 Rozpad dílů rotační kypřič K-60 Hlava válce 1 380020070-0001 šroub s límcem 4 2 120230083-0001 víčko ventilové 1 3 120250032-0001 těsnění ventilového víčka 1 4 270960014-0001 svíčka zapalovací F7TC 1 5

Více

Motor a jeho parametry... 23 Než se rozjedete... 26 Vlastní jízda se Škodou Octavia... 34

Motor a jeho parametry... 23 Než se rozjedete... 26 Vlastní jízda se Škodou Octavia... 34 Obsah Úvodem............................................................ 9 Seznámení s vozidlem............................................. 11 Všeobecný technický popis..........................................

Více

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90

Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Nesený oboustranný otočný pluh JUPITER 120/100 JUPITER 120/90 Servisní katalog náhradních dílů 2014 www.opall-agri.cz Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí

Více

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov

TATRA Nabídka náhradních dílů mopas a.s., Holešov JKPOV Název skladové položky Cena/ks Cena/ks bez DPH vč. 20% DPH 336 140 211 SKRIN POMOCNÉHO POHONU 1 390,00 1 668,00 344 239 733 ROZPĚRKA 440,00 528,00 336 210 320 KUŽEL SYNCHRONIZACE 1 057,82 1 269,38

Více

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13

Základní technický popis...10. Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Obsah Úvodem...9 Základní technický popis...10 Škoda Felicia se představuje...10 Homologace a identifikace vozidla...12 Identifikace podle čísla motoru...13 Údržba a kontrola technického stavu...14 Pravidelná

Více

2361 Seznam ND k prodeji - KIA

2361 Seznam ND k prodeji - KIA 2361 Seznam ND k prodeji - KIA Nomeklatura Název Množství Cena za ks bez DPH Cena celkem bez DPH 0K01A33040A Kroužek vnitří 1,00 2 317,92 2 317,92 0K01A33047 Ložisko př. kola SPORTAGE 3,00 2 566,88 7 700,64

Více

NT 3286A CB0M. Zvláštnosti vozidel vybavené motorem F4R 730

NT 3286A CB0M. Zvláštnosti vozidel vybavené motorem F4R 730 NT 3286A CB0M Základní dokumentace: MR 337 Zvláštnosti vozidel vybavené motorem F4R 730 Části, které nejsou popsány v této technické nótě, viz MR 337 Ruší a nahrazuje technickou nótu 3243A 77 11 198 443

Více

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados

Ceník náhradní dílů přívěsů Agados CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ PŘÍVĚSŮ AGADOS strana Přívěs NP 1,2,3,7 2 Přívěs NP 26 3 Přívěs HANDY 3 Korba a podvozek VZ-18,-21,-23,-26,-27 4 Přívěs VZ KONKURENT 6 Přívěs ALUX 6 Přívěs VZ EXCLUSIVE 8 Přívěs Kangaro,

Více

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie

Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Modul č. 1 Technologie montáže a metrologie Úloha technologii montáže podvozku obsahující montáž přední, zadní nápravy, řízení, brzdového systému, zprovoznění podvozku Úloha na montáž hnacího agregátu

Více

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS

TEDOM a.s. DIVIZE MOTORY OBSAH: POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS POČET LISTŮ: 20 LIST: 1 ČÍSLO PŘEDPISU: 61-0 - 0250 INDEX l NÁZEV: MONTÁŽNÍ PŘEDPIS OBSAH: list číslo I. Montáž vík ložisek klikového hřídele... 2 II. Výběr těsnění hlav válců... 3 III. Utahování šroubů

Více

Spojka Obsah 18. Strana SPOJKA. - Spojka s hydraulickým ovládáním 2

Spojka Obsah 18. Strana SPOJKA. - Spojka s hydraulickým ovládáním 2 Obsah Strana SPOJKA - Spojka s mechanickým ovládáním 1 - Spojka s hydraulickým ovládáním 2 - Demontáž a montáž 5 - Obložení - přítlačný kotouč 5 - Vypínací ložisko spojky 6 - Hřídel vypínací vydlice 6

Více

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola

BDR 700. DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola BDR 700 DVOUBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005321A4 ZÁBĚR 700 mm - protisměrná převodovka foukaná kola 06 / 2009 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 BDR 700 Katalog č.10a / Verze 8 / Strana

Více

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau

BDR 581 SL. ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011. Vladimír Bernklau BDR 581 SL ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581SL BELLA 1/2011 od roku 2011 Vladimír Bernklau Motor, úchyt motoru 12 11 1 9946914 MOTOR HONDA GCV160, 5,5 HP 4T OHC1Z 1 2 4051913 ŘEMENICE MOTORU 1 3 9463709 PŘÍRUBA

Více

Studentská soutěž STOČ 2007. Kompletace podvozkové platformy automobilu Kaipan 57

Studentská soutěž STOČ 2007. Kompletace podvozkové platformy automobilu Kaipan 57 VŠB Technická univerzita Ostrava Fakulta strojní Katedra mechanické technologie 345 Studentská soutěž STOČ 2007 Kompletace podvozkové platformy automobilu Kaipan 57 Humlíček Tomáš Obsah práce: 1. Úvod...2

Více

SMĚRNICE KOMISE 2010/48/EU

SMĚRNICE KOMISE 2010/48/EU 8.7.2010 Úřední věstník Evropské unie L 173/47 SMĚRNICE KOMISE 2010/48/EU ze dne 5. července 2010, kterou se přizpůsobuje technickému pokroku směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/40/ES o technických

Více

Všeobecný technický popis... 13 Rozměry vozidla... 15 Hmotnostní a váhové parametry... 17. Vlastní jízda se Škodou Octavia... 32 Technika jízdy...

Všeobecný technický popis... 13 Rozměry vozidla... 15 Hmotnostní a váhové parametry... 17. Vlastní jízda se Škodou Octavia... 32 Technika jízdy... Obsah Úvod...................................................... 9 Seznámení s vozidlem................................... 11 Všeobecný technický popis................................ 13 Rozměry vozidla............................................

Více

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!!

www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! www.saab-servis.cz info@saab-servis.cz tel/fax: 474 332 302 s.r.o.!!! výprodej skladových zásob!!! ceny platí do vyprodání skladových zásob kulový čep 8993339 85.301 260 102 rejdový čep 7372170 85.624

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 13. část: ČELNÍ A ZADNÍ OKNO, KOBERCE, VÝBAVA. Čelní a zadní okno Čelní a zadní okno 1 Čelní a zadní okno Poz. Číslo dílu Název dílu Kusů Obchodní číslo 1. 12-150-94001 Sklo čelního okna pro levé řízení 1 110-740513 12-150-94001 Sklo čelního okna (provedení Float") 1

Více

ARDOR AKCE INDEKS OE - KOD HP FEBI JINÉ NÁZEV DÍLU POUŽITÍ KS

ARDOR AKCE INDEKS OE - KOD HP FEBI JINÉ NÁZEV DÍLU POUŽITÍ KS OR AKCE INDEKS OE - KOD HP FEBI JINÉ NÁZEV DÍLU POUŽITÍ KS Bal. 0001\10-026 103 085F 03598 Corteco 1212709 SIMERING VAČKY ROZVODU S-32#47#10 VW AUDI -MALY 10 165,62 606,13 0001\50-026 103 085F 03598 Corteco

Více

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR

BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP SP - VARIÁTOR BDR 581 ROTAČNÍ SEKAČKA BDR 581 SP 0125316SP - VARIÁTOR 03/2013 Motor, úchyt motoru 12 11 13 1 9946902 MOTOR BRIGGS 850 SERIES 1 2 9710403 ŘEMENICE MOTORU SESTAVA 1 3 9463709 PŘÍRUBA SESTAVA LAKOVANÁ 1

Více

Ruční nářadí. 208 Doporučené ceny bez DPH Jednotlivé a náhradní díly od strany 428 po stranu 434. Kleště. Kleště

Ruční nářadí. 208 Doporučené ceny bez DPH Jednotlivé a náhradní díly od strany 428 po stranu 434. Kleště. Kleště Kleště Kleště Kombinované kleště [1850] / silové kombinované kleště [1851] 211 Kleště na drát [1802 1804] 211 Ploché kleště / úzké ploché kleště [1841] 212 Rabicové/monýrovací kleště [1810] 213 Univerzální

Více

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič

SATURN II. Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN. Servisní katalog náhradních dílů. Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič Kombinovaný stroj pro přípravu seťového lože SATURN II Servisní katalog náhradních dílů Součásti uvedené v tomto servisním katalogu platí pro Univerzální nosič nářadí kombinovaný kypřič SATURN Obsah Tažné

Více

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III

VM 125 M 02/B. Výměna oleje v převodovce: 0,5 l, dop. výrobce: AUTOMATIK TRANSMISSION DEXTRON III VÝROBCE: Vladimír Vácha VM MOTOR Sedláčkova 2570 397 01 Písek Tel.: 382 215 434 Fax: 382 215 434 E-mail: vmmotor@iol.cz Web.: www.vmmotor.com Technické informace: Utahování šroubů a matek motoru VM 125

Více

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní

Automobily. 447 T Kód 04470101. Univerzální demontážní 447 T Kód 04470 Univerzální demontážní zařízení na tlumiče K č 45.65 Kč 7.5 SAMOSTŘEDÍCÍ SYSTÉM Dvě horní ramena se přizp ůsobí také kuželovým a nevyrovnaným pružinám stlačením nezávislým na rozložení

Více

III SOKO zemědělské náhradní díly

III SOKO zemědělské náhradní díly skupina - Schumacher Fortschritt MDW/E 524 náhradní díly pro obilní kombajn WWW.SOKO.CZ tabulka č. 01 4260714174 524001.04 Dvojprst 239 Kč (E525 E527) 0,60 kg 4261715414 524001.91 Kosa Schumacher 48. nožů

Více

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím

KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA 1000/1100MB, 1000MBG, 1000/1100MBX 7. část: CHLAZENÍ A TOPENÍ. Chladič s příslušenstvím Chladič s příslušenstvím 1 Chladič s příslušenstvím Poz. Číslo dílu Název dílu Kusu Obchodní číslo 1. 10-345-7601 03-9672.12 1. 10-359-7601 03-9672.88 Úplný chladič se sacím pláštěm pro Š 1000 MB; MBX;

Více

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka

Ponorná čerpadla 65 KDFU 130. Sestava A. 554 Podložka 65 KDFU 130 932.6 321.2 805 901 826.2 824 576 Sestava 550.3 151 Plášť čerpadla 156.1 Výtlačné koleno 156.2 Výtlačné koleno 828.2 321.2 Ložisko 350.2 Horní těleso ložiska 400.1 Těsnění výtlačného kolena

Více

Autoškola. Jiří Melč, tel. 737536547 jiri.melc@gmail.com info@autoskola-melc.cz

Autoškola. Jiří Melč, tel. 737536547 jiri.melc@gmail.com info@autoskola-melc.cz Autoškola Jiří Melč, tel. 737536547 jiri.melc@gmail.com info@autoskola-melc.cz Křižovatky křižovatky: nerozlišené dopravními značkami rozlišené dopravními značkami s řízeným provozem řízení provozu světelnými

Více

Škoda Fabia 1,2 44 kw

Škoda Fabia 1,2 44 kw Škoda Fabia 1,2 44 kw Subkritérium A1: Práce Práce (bez materiálu) Poznámka kontrola vozu: zjištění závady/ servisní prohlídka prohlédnutí vozu, ať už za účelem zjištění závady před opravou či servisní

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011

KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 0 KATALOG DÍLŮ MANIPULAČNÍ ZAŘÍZENÍ PRO HALOVÉ SENÍKY ND 3-011 Dodavatelem náhradních dílů je firma AGRA-BOHEMIA, a.s. se sídlem v Přelouči. Jako náhradní díly jsou dodávány díly označené +. 1 2 Manipulační

Více

Porsche Classic. Zajímavé produkty 2/2015

Porsche Classic. Zajímavé produkty 2/2015 Porsche Classic Zajímavé produkty 2/2015 Je dobré vědět, že i pro unikát existují originální náhradní díly. Nová souprava pro péči od Porsche Classic Pojistný plech řídicí páky Hřídel páky PCG90101040

Více

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012

PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG KATALOG A CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ 2012 MOTOR PARILLA GAZELLE 60cc KÓD POZICE Prodejní cena - Kč ### Popis položky MOTOR PARILLA GAZELLE 60 ccm - FREE K - TAG MOTOR PARILLA

Více

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ

KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ KATALOG + CENÍK NÁHRADNÍCH DÍLŮ pro motory: 25 MAX evo 25 JUNIOR MAX evo 25 MINI MAX evo 25 MICRO MAX evo výhradní zástupce pro ČR: ROTAX - Kapitola POZICE KÓD Popis položky SKŘÍŇ MOTORU, VODNÍ PUMPA,

Více

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550

BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 BDR 550 JEDNOBUBNOVÁ ROTAČNÍ SEKAČKA 0005315 AU4 ZÁBĚR 550 03 / 2013 0005315AU4 Motorová jednotka 13 22 12 23 11 9 14 10 1 8 21 20 16 7 7 19 25 18 BDR 550 Katalog č.03a / Verze 6 / Strana 2 0005315AU4

Více

Rozsah MM motorové lokomotivy řady 704,708, 709

Rozsah MM motorové lokomotivy řady 704,708, 709 Rozsah MM motorové lokomotivy řady 704,708, 709 Úvodní instrukce pro provedení MM prohlídky: - Není-li v textu uvedeno jinak, potom všechny parametry úkonů MM prohlídky (jako jsou např. množstevní údaje,

Více

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TATRA

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TATRA ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TATRA MOTOTECHNA JKPOV NÁZEV Množství skladem Cena CZK / ks 50011430 800029510000 SADA PISTNICH KROUZKU T148 120,00 STD 1265 130,00 Kč 50011989 800029510050 SADA PISTNICH KROUZKU

Více

NáŘaDí PrO autoservisy

NáŘaDí PrO autoservisy NáŘaDí PrO autoservisy DílENSKé vybavení...176 výměna OlEjE/filtrŮ...180 výměna SvíčEK...182 SErviS motoru...184 SErviS BrZD...186 SErviS tlumičů PérOváNí...187 SErviS KOl...188 NáŘaDí PrO KarOSáŘE...190

Více

nářadí pro automechaniky

nářadí pro automechaniky 5/16" sada speciálních bitů na dveřní panty a kolové sestavy 9dílná kleště samosvorné profilové s pantovými čelistmi Rozsah Délka 115.1073 35 170 extremně rozsáhlý prostor pro tvarové a objemné součásti,

Více