Vážení návštěvníci veletrhu Kariéra PLUS

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vážení návštěvníci veletrhu Kariéra PLUS"

Transkript

1

2

3 Vážení návštěvníci veletrhu Kariéra PLUS Rád bych Vás přivítal na již osmém ročníku veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Jsem rád, že jste si Kariéru PLUS vybrali jako jednu z možností pomoci při hledání pracovního uplatnění. Myslím, že máme i letos co nabídnout. Během předcházejících ročníků se náš veletrh Kariéra PLUS stal nejen největším veletrhem svého druhu na Moravě, ale zároveň jedním z nejlépe hodnocených pracovních veletrhů v celém Česku. Jsme potěšeni, že nám svou přízeň zachovávají i vystavovatelé. Někteří, jako třeba hlavní partneři projektu Skupina ČEZ, a.s. a ArcelorMittal Ostrava, a.s. se pravidelně účastní všech ročníků, někteří budou u nás, v aule Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava poprvé. Celkem letos přivítáme necelou stovku vystavovatelů. Pro Vás návštěvníky to znamená širokou nabídku zaměstnání v rozličných oborech, přímý kontakt s HR manažery nejvýznamnějších zaměstnavatelů v České republice, představení těch nejzajímavějších firem v prezentačních blocích v sálech NA 3, NA 4 a NA 5, pomoc při hledání zaměstnání, brigád, stáží i témat diplomových prací a v neposlední řadě také poradenství a odborný program Kariérního centra VŠB-TUO. Přijměte proto na tento odborný program pozvání. Po celý den veletrhu se v sále NA 1 auly uskuteční cyklus přednášek z oboru kariérního poradenství. Upozornil bych zejména na přednášku Josefa Kadlece s názvem Význam sociálních sítí a technologií v recruitmentu, která Vám pomůže v orientaci v nejnovějších trendech v oblasti hledání zaměstnání. Další přednášky se budou věnovat přípravě správného CV a motivačních dopisů, poradenství pro pohovory, self managementu, nastartování cesty k úspěchu a zvýšení vlastní hodnoty na trhu práce. I pro letošní rok jsme pro Vás připravili možnost testování jazykové úrovně (angličtina). Můžete si vyzkoušet, na jaké úrovni dle Společného evropského referenčního rámce se nalézáte a využít poradenství k mezinárodním zkouškám Cambridge English. Závěrem mi dovolte, abych Vás upozornil, že Kariéra PLUS není jen ojedinělou událostí vždy v březnu. Na VŠB-TUO se systematicky věnujeme podpoře absolventů při hledání zaměstnání. Proto služby Kariérního centra VŠB-TUO fungují celoročně a nabízejí nejen nejrůznější odborné semináře, workshopy a poradenství, ale také testování osobnostních předpokladů, a to pro studenty a absolventy VŠB-TUO zcela zdarma. Prof. Ing. Jaromír Gottvald, CSc. Prorektor VŠB-TUO pro zahraniční vztahy a sociální záležitosti

4 BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KTEŘÍ VĚŘÍ SVÝM SNŮM Jsme odpovědným a stabilním zaměstnavatelem. Dbáme na bezpečnost a ochranu zdraví našich zaměstnanců, investujeme do jejich vzdělávání, pomáháme jim naplňovat jejich cíle a vytváříme takové podmínky, aby u nás rádi a dlouho pracovali. Za jejich odbornou práci jim vyplácíme nadstandardní mzdu, která jejich prostřednictvím přispívá k ekonomickému rozvoji našeho kraje. Investujeme do naší společné budoucnosti v regionu. pro budoucnost regionu

5 BUDOUCNOST JE PLNÁ VÝZEV A NADĚJÍ Náš výzkum nám pomáhá držet krok se světem. Klademe důraz na modernizaci a ekologizaci výroby a vývoj nových produktů. Naše ocel, která vás provází v každodenním životě, je proto vysoce kvalitní a ekologická. Investujeme do naší společné budoucnosti v regionu. pro budoucnost regionu

6 KDE JINDE TOLIK ROSTE HODNOTA VAŠICH ZKUŠENOSTÍ V ČEZ žádný den, ani úkol není stejný, stále se je co učit. Stejně jako se zdokonalují technologie, naši zaměstnanci každým dnem prohlubují své znalosti a získávají nové zkušenosti, jak při práci v terénu, tak od svých kolegů. Kde jinde nezůstanete stát na místě?

7 KDE JINDE MŮŽE DÁT VAŠE ENERGIE VĚCI DO POHYBU Chtěli byste vědět jaké to je, když vám důvěřují tisíce lidí? Společnou energii zaměstnanců Skupiny ČEZ nabíjí právě to, že se na ně mohou zákazníci spolehnout, a díky jejich práci třeba uvařit večeři pro přátele, zatelefonovat příbuzným nebo svým dětem přečíst pod lampičkou pohádku. Kde jinde se můžete cítit takhle užiteční?

8 fakulta sociálních studií lékařská fakulta filozofická fakulta přírodovědecká fakulta pedagogická fakulta fakulta úmění fakulta umění O S U. C Z... vyber si svou barvu!

9 Financováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje. Vystup z davu a staň se úspěšným díky svému startupu! StartUp Harvest Q Začal jsi podnikat a schází Ti k pořádnému rozvoji tvého byznysu kapitál? Q Máš chuť představit svůj start-up veřejnosti? Q Chceš si vyslechnout hodnocení zkušených podnikatelů či investorů? Q Máš odvahu jednat s investory a získat potřebné peníze na podnikání? Je tady šance právě pro tebe! Neváhej a přihlas se na StartUp Harvest Více informací se dozvíš na Přihlášky bereme do Mediální partner:

10 Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje je neziskovou zájmovou organizací, která přispívá k vytváření předpokladů pro hospodářskou prosperitu a celkový rozvoj regionu. Bylo založeno v roce 1990 a počet jeho členů k je 143. Patří zde např. významné průmyslové podniky a podnikatelské subjekty, oborové klastry, vysoké školy, vyšší odborné a střední školy, projektové a poradenské organizace, ale i obce a města, zdravotnické organizace a rozvojové agentury. Někteří z těchto členů zastupují řadu subjektů dalších. Hlavní programové okruhy: Rozvoj dopravní infrastruktury a obslužnosti, logistiky a dopravních systémů. Revitalizační a rozvojové záměry v oblasti energetiky, odpadů a životního prostředí. Podpora vědy, výzkumu a odborného školství s důrazem na růst inovací. Zlepšování investičního a podnikatelského prostředí kraje a jeho konkurenceschopnosti. Širší komunikace a spolupráce v rámci regionu, České republiky i Evropské unie. Podstatou činnosti Sdružení je rámcová koordinace regionálních aktivit, která je vyjádřena dohodou o spolupráci s Moravskoslezským krajem, Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje a partnery dalšími. Činnost Sdružení překračuje regionální rámec.

11 Vysoká škola báňská Technická univerzita ostrava Zaměstnavatelé nás letos zařadili mezi tři školy s nejkvalitnější přípravou absolventů na profesní dráhu. V České republice jsme druhou nejúspěšnější univerzitou ve spolupráci s průmyslem. Nabídku vzdělávacích programů přizpůsobujeme potřebám praxe. Naši studenti vyjíždějí na partnerské univerzity třeba do Japonska, USA nebo Singapuru. Národní superpočítačové centrum IT4Innovations instaluje superpočítač, který se zařadí mezi Top100 nejvýkonnějších na světě. O kolika univerzitách se píše na CNN? O té naší ano! Planetárium Ostrava se v prosinci po třech letech opět otevřelo veřejnosti. Nyní patří mezi nejmodernější v Evropě. Moderní kampus Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava patří k největším ve střední Evropě. fakulta metalurgie a materiálového INžENýrsTVí HOrNIckOgEOlOgIcká fakulta fakulta ElEkTrOTEcHNIky a INfOrmaTIky fakulta strojní EkONOmIcká fakulta fakulta stavební fakulta bezpečnostního INžENýrsTVí Všb Technická univerzita ostrava 17. listopadu 15, ostrava Poruba vsbtuo

12 NAJDĚTE SI SPRÁVNÝ FLEK V KOMERČCE U nás získáte: možnost účasti v rozvojových programech ConnectinG a ConnectinG + prostor pro své nápady možnosti osobního rozvoje a kariérního růstu práci u stabilní a dynamické společnosti zaměstnanecké benefity a bankovní výhody Seznam aktuálně nabízených pozic naleznete na Vytvořte si vlastní profil a sledujte nabídku veškerých pozic skupiny Société Générale na https://careers.societegenerale.com/.

13

14

15 Pro l rmy: Dynamická a inovativní; prodaných vozů ročně; výrobní závody, téměř zaměstnanců a importéři po celém světě to jsou fakta reprezentující společnost ŠKODA AUTO. S více než stoletou tradicí výroby automobilů je ŠKODA AUTO třetí nejstarší automobilkou na světě. Z původně malého výrobce jízdních kol a motocyklů se vypracovala na renomovanou a respektovanou značku, která je ceněna pro nadčasový design, funkčnost a spolehlivost svých výrobků. S ambiciózními, ale reálnými cíli investuje nejen do produktů, ale především do lidí. Ví totiž, že za každým úspěchem stojí člověk. Hledáme: Ve ŠKODA AUTO můžete uplatnit své nadání v nejrůznějších oblastech. Hledáme studenty na oborné praxe, do ŠKODA AUTO doktorandského programu a absolventy technických nebo ekonomických oborů do Trainee programu i na volné pozice vypsané na našich stránkách. Nabízíme: Uplatnění v oborech spojené s rozvojem profesních kompetencí. Zajímavou práci na konkrétních projektech odborných oblastí. Odpovídající nanční ohodnocení, další zaměstnanecké bene ty nančního i ne nančního charakteru. Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti. Prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst. Kontakt:

16 TOHLE BALÍ INŽENÝŘI! U lídra celosvětového trhu v oblasti řešení flexibilních obalů OK, my žádné chipsy nebalíme. Za tím účelem vyvíjíme a stavíme inovativní stroje a systémy pro výrobu a potisk obalů z fólie, umělohmotných tkanin a papíru. Díky nim jsou výrobky skvěle chráněné, je zajištěna jejich trvanlivost a jsou atraktivně prezentované. Pojďte do toho s námi! S mezinárodní společností, která vám nabízí nejen zajímavé perspektivy a výzvy, ale i prostor pro váš rozvoj a všestrannost.

17 Jsme lídr celosvětového trhu v oblasti řešení flexibilních obalů Již přes 145 let dokazujeme svoji inovační sílu Zákazníkům nabízíme široké spektrum strojů a systémů, které patří k nejlepším v oblasti výroby fólií, tisku a zpracování: - extrudéry pro výrobu vyfukované a lité fólie - flexotiskové a hlubotiskové stroje - stroje na zušlechťování a zpracování papíru - stroje na výrobu syntetických tkanin - balicí stroje na principu FFS (tvarování, plnění, uzavírání) Máme 2200 zaměstnanců v 16 zemích Nejmladším členem skupiny je od roku 2005 montážní závod v Prostějově KOHO HLEDÁME? Studenty s minimálně třetím ukončeným ročníkem studia, pokročilou znalostí německého případně anglického jazyka, dobrou znalostí práce na PC, ochotou a chutí dále se vzdělávat, týmové hráče s vysokou motivací CO NABÍZÍME: odbornou praxi diplomové práce pracovní pozice pro absolventy U NÁS ZÍSKÁTE: práci u stabilní a dynamické mezinárodní společnosti osobní rozvoj a profesní růst motivační mzdové ohodnocení odborná školení v zahraničí i v ČR hrazené jazykové kurzy příjemný pracovní kolektiv moderní pracovní prostředí Windmöller & Hölscher Prostějov k.s. Háj 357, Kralice na Hané Tel.:

18 Příležitosti v ABB Lepší svět začíná s Vámi ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. Společnost ABB má kolem zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa. V ČR působí ABB prostřednictvím svých výrobků a služeb již od roku 1970 a v současné době zaměstnává více než lidí v 8 lokalitách. Hlavní oblasti podnikání společnosti ABB jsou divize: Výrobky pro energetiku, Systémy pro energetiku, Automatizace výroby a pohony, Výrobky nízkého napětí a Procesní automatizace. Most Prodej Plzeň Prodej, inženýring Teplice Prodej Jablonec nad Nisou Prodej, výroba, R&D Praha Prodej, inženýring, výroba, sídlo firmy, R&D Trutnov Prodej, inženýring, výroba Ostrava Prodej, inženýring, výroba, R&D V Ostravě působí dvě divize ABB - divize Procesní automatizace a divize Automatizace výroby a pohony. Jsou zde zastoupeny prostřednictvím těchto jednotek: Operační centrum (divize Procesní automatizace) provádí inženýring pro jednotky po celé Evropě, zejména pro Norsko, Švédsko, Německo, Švýcarsko, Velkou Británii a Finsko poskytuje technická řešení v oblasti automatizace, konstrukce, elektra a pohonů a jeho součástí je i centrum pro řízení dodavatelského řetězce Brno Prodej, inženýring, výroba, R&D Hledáme: talentované a motivované absolventy a absolventky oborů automatizace, pohony, elektro, strojní, mechatronika, informatika aj. Nabízíme: atraktivní pracovní příležitosti, aktuální nabídka volných pozic na práci se špičkovými technologiemi spolupráci na mezinárodních projektech aktivní využití anglického jazyka možnost dalšího profesního i osobního rozvoje a kariérního růstu zajímavé zaměstnanecké benefity Studentům nabízíme: témata bakalářských a diplomových prací brigády, praxe a stáže dle aktuálních kapacitních možností našich pracovišť Robotika (divize Automatizace výroby a pohony) nabízí kompletní zabezpečení robotizovaných pracovišť ABB počínaje doplňováním senzorů na přípravcích přes přestavby pracovišť a řešení pro obloukové svařování až po repasování a modernizování celých robotických systémů Globální opravárenské centrum a centrum pro repasi robotů (divize Automatizace výroby a pohony) zajišťuje kompletní portfolio služeb v oblasti repase a modernizace průmyslových robotů a kontrolerů, oprav motorů, mechanických dílů a ovladačů Centrální evropské servisní středisko motorů a generátorů (divize Automatizace výroby a pohony) poskytuje komplexní služby v oblasti servisu elektromotorů, generátorů, suchých transformátorů, břemenových elektromagnetů, elektrohydraulických brzd, nejmodernější diagnostiku a vyvažování soustrojí Navštivte naše nové kariérní stránky a zjistěte, proč lepší svět začíná s Vámi na

19 SOKOLOV PLZEŇ ÚSTÍ NAD LABEM KLADNO PRAHA ŠTĚTÍ CHVALETICE BŘECLAV PŘEROV HODONÍN BOHUMÍN OSTRAVA PASKOV HAVÍŘOV PETŘVALD KARVINÁ NAŠÍM BOHATSTVÍM NEJSOU STROJE A TECHNIKA,ALE LIDÉ PŘEDNÍ DOPRAVNÍ A LOGISTICKÁ SKUPINA VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ NEJVĚTŠÍ SOUKROMÝ ŽELEZNIČNÍ DOPRAVCE V ČESKÉ REPUBLICE 60 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU POBOČKY, PROVOZY A ZAMĚSTNANCI NA DESÍTKÁCH MÍST PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE ZAMĚSTNÁVÁME VÍCE NEŽ 2000 PRACOVNÍKŮ PŘIDEJTE SE K NÁM! Dlouhodobě hledáme talentované pracovníky, zkušené odborníky, specialisty, manažery i absolventy škol, schopné uplatnit v praxi nejmodernější postupy a trendy v jednotlivých oblastech činností tak, abychom byli vždy o krok před konkurencí. NABÍZÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI ZEJMÉNA V OBLASTI: železniční dopravy, dopravních oprav a údržby kolejových vozidel spedičních a logistických služeb rekultivačních a stavebních prací mezinárodního obchodu OD NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ ČEKÁVÁME: vysoké pracovní nasazení spolehlivost, odpovědnost flexibilitu, odolnost vůči stresu komunikační dovednosti ochotu vzdělávat se schopnost týmové práce samostatnost u kandidátů na technické a administrativní pozice také uživatelskou znalost PC SPOLUPRÁCE SE ŠKOLAMI a logistiky a zaměstnávat znalé odborníky. Proto při přípravě studentů spolupracujeme - nými školami. Prostřednictvím různých forem spolupráce studentům nabízíme možnost právě se společnostmi skupiny AWT. kontaktovat prostřednictvím u účasti na veletrzích pracovních příležitostí, burzách práce a dalších personalistických akcích. FORMY SPOLUPRÁCE praktické vyučování na pracovištích společností exkurze na pracovištích společností prezentace společností skupiny AWT brigády odborné praxe stáže zadání témat závěrečných prácí, bakalářských prácí a diplomových prací - vání nabídka pracovního uplatnění pro studenty a absolventy škol POBOČKY V ČR KONTAKTY MAPA POBOČEK OČE ADVANCED WORLD TRANSPORT HORNOPOLNÍ 3314/ OSTRAVA MGR. LUDĚK VYPLEL SPECIALISTA NÁBORU TEL: ING. SIMONA KRAVČÍKOVÁ SPECIALISTA NÁBORU TEL:

20

21

22

23 Make IT with CGI! What we do: Application Development & Testing Customer Relationship Management (CRM) Enterprise Resource Planning (ERP) Information Security Payment Solutions Systems Integration Digitization Business Consulting & Outsourcing Come grow with us by sending your English CV to

24

25

26

27

28

29 Technology with Vision hella autotechnik nova Hledáš práci v silné nadnárodní společnosti? Máš zájem rozvíjet svůj potenciál a očekáváš nové výzvy? Má být tvoje práce rozmanitá? PŘi D e J Se k n ÁM. +(420) hella.jobs.cz

30 Zkuste to ve velkém! Talenty nebereme na lehkou váhu. Proč pracovat u nás? Vzdělávání a H+ Podporujeme neustálý profesní a osobnostní rozvoj našich zaměstnanců. Produkty Vyvíjíme a vyrábíme zařízení větší, než si dokážete představit. Zázemí Naše firemní kultura a podhůří Beskyd představují dokonalé místo pro život. prace.huisman.cz huisman.cz facebook.com/huisman.cz

31

32

33

34

35 Jsme úspěšným světovým výrobcem polovodičů s dlouhou tradicí a téměř zaměstnanci v České republice. Naše výrobky mají široké využití v různých oblastech, jako jsou spotřební a průmyslová elektronika, automobilový průmysl, telekomunikační technologie a výpočetní technika. V České republice působíme v Rožnově pod Radhoštěm a Brně. MÁŠ VZDĚLÁNÍ V OBORU... mikroelektronika, elektrotechnologie, sdělovací technika, slaboproudá elektronika, radioelektronika, automatizace, informační technologie, fyzika pevných látek, optoelektronika, chemické, fyzikální a materiálové inženýrství, anorganická nebo analytická chemie? A CHCEŠ... práci v oboru, která Tě bude bavit a přinášet nové výzvy? aby Tvá odměna závisela na Tvých schopnostech a odvedené práci? aktivně využívat angličtinu a případně i pracovně vycestovat do zahraničí? volnou pracovní dobu? pracovat v kolektivu, který chce trávit čas společně i mimo práci (kolo, turistika apod.)? Pokud alespoň na tři otázky odpovíš ANO, mohla by Tě zaujmout práce u nás. Pošli svůj životopis na:

36

37

38 Společnost Semperflex Optimit s.r.o. se sídlem v Odrách je součástí nadnárodního koncernu SEMPERIT AG Holding od roku 1998 a patří mezi přední světové výrobce pryžových hadic. Vzhledem k dynamice rozvoje společnosti je získávání motivovaných, odborně zdatných a flexibilních zaměstnanců jednou z hlavních priorit společnosti. Firma Semperflex Optimit s.r.o. hledá absolventy do svého pracovního týmu Firma nabízí: Zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu Motivující finanční ohodnocení Možnost dalšího profesního vzdělávání (odborné kurzy, jazykové kurzy na pracovišti) Zahraniční stáže i možnost pracovního uplatnění v ostatních dceřiných pobočkách koncernu Příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Pro absolventy nabízíme možnost ubytování přechodného typu (v 1. roce plně hrazeno firmou) Firma požaduje: VŠ vzdělání obor strojní, elektro a materiálové inženýrství Znalost AJ na komunikativní úrovni (aktivně) PC uživatelská znalost (výhodou nadprůměr) Samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení Časová flexibilita Schopnost týmové spolupráce SEMPERFLEX OPTIMIT s.r.o., Ing. Monika Solnická, personální manažerka Vítkovská 391/29, Odry hydraulic-hoses/contacts/europe/semperflex-optimit/

39

40 , Windows 2013 server, Forefront server, t, Forefront server, Cobol,,,, r,, Databáze, Solaris, Cloud, SAN, ASP.NET, IBM Domino/Notes,, ActiveDirectory, Network, GUI, Oracle, SAP BI/PI, Terminal server, MS Application, Vaadin, Virtualisation, Unix, MS SQL server, BMC Patrol, BSD, I, MS Application, Terminal server,, VMWare ESX server, Windows 2013 server, JSF, Forefront server, Cobol,, MS Exchange 2013, Stonegate, BlueCoat, AIX, Solaris, SAP BI/PI, GUI, Oracle, MS Exchange 2010,.NET, CheckPoint, Android, MS Application, Termi, Mainframe, Hiback, Virtualisation, Windows, TFS, ActiveDirectory, Windows 2013 se, SAP basis, Networker, McAfee, Mainframe, Hiback, Virtualisation, Cobol, Stonegate, BlueCo, DNS, Netapp, Hudson, Juniper, JavaME, HP Unix, Linux, IBM Domino/Notes, JSF, Cisco, Java, Extreme, Windows 2008 server, Cisco, Sharepoint server, BlueCoat, Cloud, MS Lync server, SAP EP, Qt, MS Application, MS Application, IBM Domino/Notes, Mainframe, Windows 2008 server, B adin, C#, Mainframe, Forefront server, Networker, Mainframe, MS Exchange 2010, MS Applica t, Vaadin, MS SQL server, MS Application, Terminal server, Windows 2013 server, JSF, AIX, Databáze, Wind gate, BlueCoat, ame, Hiback, Virtualisation, Forefront server, Cob Uplatni svůj Networker, talent McAfee, Mainframe, Hiback, v Virtualisation, IT! SAP BI/PI, G Stonegate, BlueCoat, AIX, MS S Studentům nabízíme: spolupráce při tvorbě diplomových a bakalářských prací odborné přednášky, kurzy, prezentace, workshopy odborné praxe a studentské stáže Absolventům nabízíme: práci na zajímavých mezinárodních projektech s využitím moderních IT technologií v týmu se špičkovými specialisty příležitost k dalšímu odbornému růstu a profesnímu vzdělávání odborná školení, technické kurzy, certifikace, kurzy angličtiny týmovou práci a podporu od zkušených kolegů v přátelské a neformální atmosféře pracovní smlouvu na dobu neurčitou, program zaměstnaneckých výhod Práce je pro nás týmovou hrou, připoj se I TY! Máte-li zájem o práci v naší společnosti, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na C# MS Applicatio Windows Stonega Vaa tieto.cz tieto.cz

41 nal serve rve at,,, ActiveDir MC Patr tion,, ows 2013 serve ol, UI QL serve n, 2013 serve te, din, GUI je strojírenskometalurgický holding patřící k největším zaměstnavatelům v regionu. V současné době hledáme pro své provozy V uničově a olomouci nové kolegy či kolegyně na pozice: Technolog, metalurg Specialista v oblasti řízení kvality Průmyslový inženýr Mezinárodní svářečský inženýr Obchodník Více informací k těmto i dalším otevřeným výběrovým řízením najdete na našich kariérních webových stránkách prace.unex.cz. Jsme stabilní a moderní společnost, spolehlivý dodavatel odlitků a výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. Díky této široké nabídce výroby nabízíme zaměstnání v nejrůznějších oblastech. Máme zájem o zaměstnance, kteří za sebou rádi vidí výsledky své práce a kladou důraz na vlastní profesní i osobní rozvoj, jsou iniciátory zrodu nových věcí, u kterých mohou uplatnit své nápady a myšlenky a přímo se podílet na jejich realizaci. Uplatnění v naší společnosti naleznou i absolventi středních a vysokých škol. UNEX a.s., Brníčko 1032, Uničov, tel.: , web:

42 HLEDÁME BEDNY! Společnost Varroc Ligh ng Systems hledá zkušené odborníky do výzkumu, vývoje a výroby vnějšího automobilového osvětlení! Jste-li profesionál v oboru konstruování, op ka, elektronika nebo plasty, zašlete nám Váš životopis na ng.com Vhodní kandidá obdrží dárek a budou pozváni na prohlídku našich závodů a globálního vývojového centra, ve kterém vzniká design i technologie světel například pro značky Bentley, Ford, Jaguar, Land Rover, Škoda nebo Tesla. Rozsvěcujeme tmu s elegancí

43 Veolia Energie v ČR: výrobce a dodavatel tepla, elektřiny a chladu Pečujeme o světové zdroje Člen nadnárodní společnosti Veolia, která je předním poskytovatelem vodohospodářských, energetických a odpadových služeb. Díky integraci Veolie Energie ČR vzniklo seskupení, které patří mezi dvacítku největších firem v české ekonomice. Držitel stříbrného certifikátu Investors in People, nejlepší zaměstnavatel ČR v roce 2012 a druhý nejlepší zaměstnavatel MSK v roce Zaměstnává téměř lidí. Studentům nabízíme: podporu při tvorbě bakalářských a diplomových prací s možností praxe již během studia, odměnu za stáž či dobře zpracovaný projekt, nastartování kariéry. Absolventům nabízíme: zázemí silné, dynamické společnosti, profesní růst a osobní rozvoj, podporu dalšího vzdělávání, ohodnocení dle kvality odvedené práce, zaměstnanecké benefity. Veolia Energie ČR, a.s., 28. října 3337/7, Ostrava Aktuální nabídka volných pozic: sekce Kariéra.

44

45 Každý úspěch má svůj počátek. Seznamte se s tím, co Vám může společnost Bosch nabídnout! Nabízíme: diplomové práce v návaznosti na odbornou praxi; tréninkové programy; pracovní pozice pro absolventy. Vaší nejbližší lokací je: BOSCH TERMOTECHNIKA s.r.o. v Krnově, závod vyrábějící konvenční a kondenzační plynové kotle, kotle na pevná paliva, kotle s přetlakovými hořáky a elektrokotle. tel.: CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních MAtEriálů, který poskytuje vysoce kvalitní produkty A služby zákazníkům ve více než 50 zemích. v ČEské republice CEMEX (po sloučení se společností HOlCiM v lednu roku 2015) provozuje 76 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v ČEské republice zaměstnává 934 zaměstnanců A je držitelem OCEnění ve studii O nejlepšího zaměstnavatele - best EMplOyErs ČEská republika Nabízíme zázemí mezinárodní stabilní společnosti, práci v moderním prostředí, atraktivní zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, odměny při příležitosti životních/pracovních jubileí, zaměstnanecké slevy na produkty společnosti, flexi passy), rozsáhlé možnosti vzdělávání, rozvojové plány pro talentované zaměstnance a motivační systém odměňování. Hledáme Hledáme kolegy a kolegyně různých profesí, od dělnických přes administrativní až po úzce specializované pozice. Od všech uchazečů o zaměstnání očekáváme zájem o práci v oboru stavebních materiálů, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost. Aktuální nabídku volných míst v celé České republice naleznete na našich stránkách

46 Partner pro budování vašeho týmu Jsme leader v oblasti recruitmentu. Působíme regionálně v rámci celé ČR již od roku Naše regionální pobočky jsou v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Hradci Králové a Ústí nad Labem. Oborově orientované divize Engineering strojírenství, automotive ICT IT, telco, elektronika Sales & Logistics obchod, marketing, logistika Finance ekonomika, účetnictví, administrativa Healthcare & Chemistry farmacie, chemie, potravinářství Zajišťujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, poradenství v otázkách náboru a hodnocení nových či stávajících zaměstnanců. Nehledejte práci, získejte ji! Na pracovních serverech a inzerujeme přes 1200 pracovních pozic, které denně aktualizujeme. Najdete zde aktivní nabídky práce z různých oborů určené i pro absolventy, včetně forem trainee programů. Součástí stránek je funkce AC POŠŤÁK, jeho aktivace vám zajistí zasílání aktuálních informací na zadaný . Sledujte nás také na LinkedIn a připojte si profil Consultants AC JOBS, kde inzerujeme nejzajímavější pozice. Pro uchazeče o zaměstnání máme všechny služby zdarma. Kontaktujte nás: Zašlete svůj životopis:

47 STAŇ SE TATROVÁKEM! TATRA TRUCKS a.s., výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pozice v těchto oblastech: Konstrukce Obchod - prodej a technické vyjasňování Nákup Poprodejní služby Výroba technologie Metalurgie Kvalita Zaregistruj se na Těšíme se na tvůj životopis. TATRA TRUCKS a.s. Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice Personální úsek, tel.: , TATRA VÁS DOSTANE DÁL tatra.cz PRÁCE V TATRA GROUP

48 VCES_inz_2015_pulA4_01.indd 1 2/6/15 12:43 PM KARIÉRNÍ CENTRUM VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TRÉNINKY TESTOVÁNÍ OSOBNOSTI FOTOGRAFIE NA CV VIDEOŽIVOTOPISY SOUTĚŽE PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

49 Zkušenosti s Kariérou Pomohla Vám Kariéra PLUS? Kariéra PLUS?? Tam nechoď, bude tam tolik lidí, že nemáš šanci si sehnat stáž, brigádu, spolupráci na závěrečných pracích, říkala mi kdysi jedna kamarádka. Jiná zkušenější a starší říkala zase: Tam zajdi, u každého stánku kde se zastavíš, dostaneš propisku, někde blok, bude se to při studiu hodit. A tak jsem se rozhodla zajdu si pro nějakou tu propisku. Když jsem přišla do auly VŠB, vyděsilo mě obrovské množství lidí (první kamarádka se v počtu moc nespletla). Vyrazila jsem ke stánkům. Druhá kamarádka měla také pravdu u každého měli připraveno nespočet psacích potřeb všeho druhu. Jen mě bylo blbé tam přijít, zeptat se na něco co mě vlastně ani nezajímá a vysloužit si tím něco zadarmo. Proto jsem tak bloumala mezi lidmi a přemýšlela, jestli by se tady přeci jen nenašel podnik, který by mi umožnil odbornou praxi (jelikož jsem tehdy byla ve druhém ročníku a měli jsme povinně 2 týdny v průmyslovém podniku). Zeptala jsem se prezentující paní na možnost praxe - řekla mi, ať si napíšu na mail. A tak to bylo asi u pěti (na více jsem neměla odvahu). Vysloužila jsem si tím množství různých letáčků a kontaktů, a jen jednu propisku (ostatní mi ji sami nenabídli a sama bych si ji nevzala). Odešla jsem domů zdánlivě s nepořízenou. Nicméně po nějakém čase (když už jsem tu praxi vážně měla jít někam dělat) jsem se probírala získanými letáčky a prospekty. Světe div se, zaujala mě firma, která má sídlo až v dalekém Šenově u Nového Jičína. Napsala jsem a čekala. Světe div se ještě víc, dostala jsem od personalistky pozitivní odpověď. A tak začalo domlouvání na podmínkách a čase a najednou jsem měla sjednanou odbornou praxi v oboru, který mě velmi zaujal už tehdy na Kariéře byla to vojenská technika. Moje první návštěva této akce mi tedy nepřinesla zásobu psacích potřeb do školy, ale přinesla mi zkušenost, kterou bych nevyměnila za nic na světě. V této firmě jsem totiž nejen prožila skvělé dva týdny, v nichž jsem nahlédla do chodu Vojenského podniku (sice v civilní části, ale tank jsem viděla), ale dostalo se mi nabídky dlouhodobé stáže a spolupráce po studiích. Letos si přijdu vybrat firmu (nebo se nechat vybrat podnikem) pro spolupráci na diplomové práci. Věřím, že ať už tam jdeme za jakýmkoli účelem, vždy se to vyplatí, i když to tak na začátku možná nevypadá a je to spíš jen o propiskách, zvýrazňovačích a bločcích. Marta Kadlubcová Studentka Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství

Vážení studenti, absolventi, účastníci KONTAKTU 2015,

Vážení studenti, absolventi, účastníci KONTAKTU 2015, Vážení studenti, absolventi, účastníci KONTAKTU 2015, vítáme vás na čtrnáctém ročníku veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2015, který pro vás připravila Univerzita Pardubice v prostorách univerzitní

Více

volná místa 18. VELETRH máme 20. březen 2013 PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ při ZČU v Plzni

volná místa 18. VELETRH máme 20. březen 2013 PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ při ZČU v Plzni 18. VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ při ZČU v Plzni máme volná místa www.zcu.cz 20. březen 2013 Akce se koná pod záštitou rektorky ZČU v Plzni Doc. PaedDr. Ilony Mauritzové Ph.D. www.iaeste.zcu.cz www.ikariera.cz

Více

XVIII. ročník Veletrhu pracovních příležitostí

XVIII. ročník Veletrhu pracovních příležitostí IAESTE LC Liberec ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci pořádají ve středu 4. prosince 2013 XVIII. ročník Veletrhu pracovních příležitostí Seznam společností: ABB s.r.o. Accenture Aisan Industry

Více

S pozdravem. Petr Konvalinka rektor ČVUT v Praze

S pozdravem. Petr Konvalinka rektor ČVUT v Praze Vážené studentky, vážení studenti, dovoluji si vás oslovit v souvislosti se zahájením veletrhu ikariéra. Je to vynikající příležitost pro všechny ty z vás, kteří chtějí najít pracovní příležitosti a začít

Více

PRŮVODCE VELETRHEM IKARIÉRA VŠCHT VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

PRŮVODCE VELETRHEM IKARIÉRA VŠCHT VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ PRŮVODCE VELETRHEM IKARIÉRA 2012 VŠCHT Uděláme z Vás VELKOU rybu VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 2012 Úvodní slovo Vážení studenti, vítáme Vás na 18. ročníku veletrhu ikariéra na VŠCHT Praha, který pro

Více

Kariéra u společnosti Bosch.

Kariéra u společnosti Bosch. Kariéra u společnosti Bosch. Každý úspěch má svůj počátek. 2 Obsah Bosch Group společnost neustálých inovací 3 Bosch v České republice 5 Bosch Diesel s.r.o., Jihlava 6 Robert Bosch, spol. s r.o., České

Více

Vážené studentky, Vážení studenti, dovoluji si vás oslovit v souvislosti se zahájením veletrhu ikariéra. Je to vynikající příležitost pro všechny z

Vážené studentky, Vážení studenti, dovoluji si vás oslovit v souvislosti se zahájením veletrhu ikariéra. Je to vynikající příležitost pro všechny z Vážené studentky, Vážení studenti, dovoluji si vás oslovit v souvislosti se zahájením veletrhu ikariéra. Je to vynikající příležitost pro všechny z vás, kteří chtějí najít pracovní příležitosti a začít

Více

BUĎ, ČÍM CHCEŠ! VELETRH PRACOVNÍCH A STUDIJNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ KAM PO STŘEDNÍ? 28. dubna 2008 PLZEŇ DK PEKLO

BUĎ, ČÍM CHCEŠ! VELETRH PRACOVNÍCH A STUDIJNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ KAM PO STŘEDNÍ? 28. dubna 2008 PLZEŇ DK PEKLO BUĎ, ČÍM CHCEŠ! VELETRH PRACOVNÍCH A STUDIJNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ KAM PO STŘEDNÍ? 28. dubna 2008 PLZEŇ DK PEKLO Mám svou práci ráda P íjemné prost edí, dobrý plat... Ranní vstávaní jde taky líp, když se v práci

Více

zaměstnavatel Zaměstnavatel roku 2013 21. ČERVNA 2013 Vítězem Sodexo Top Zaměstnavatel roku 2013 se stala Telefónica ČR

zaměstnavatel Zaměstnavatel roku 2013 21. ČERVNA 2013 Vítězem Sodexo Top Zaměstnavatel roku 2013 se stala Telefónica ČR zaměstnavatel MIMOŘÁDNÁ KOMERČNÍ PŘÍLOHA MF DNES OSOUTĚŽI SODEXO ZAMĚSTNAVATEL ROKU 2013 21. ČERVNA 2013 PÁTEK 21. ČERVNA 2013 WWW.IDNES.CZ Zaměstnavatel roku 2013 Vítězem Sodexo Top Zaměstnavatel roku

Více

Nacházíme se v turbulentním období permanentní energetické revoluce

Nacházíme se v turbulentním období permanentní energetické revoluce CI04_01_CI_SABLONA 1/6/14 1:26 PM Stránka 1 Magazín českého průmyslu, obchodu, dopravy a stavebnictví 4 2013 Ročník 12 V tomto čísle se představují: Nacházíme se v turbulentním období permanentní energetické

Více

Kam po škole.cz. Bonusy. Velký přehled pomaturitního vzdělání. Maturita jako rozcestí alternativy po maturitě

Kam po škole.cz. Bonusy. Velký přehled pomaturitního vzdělání. Maturita jako rozcestí alternativy po maturitě Kam po škole.cz Vše o vzdělávání a praxi absolventů středních škol Číslo 1 / 2009 Cena 29 Kč Maturita jako rozcestí alternativy po maturitě Přihlašte se na vysokou školu na poslední chvíli Jak si najít

Více

MANAŽER ROKU 2014 22. ROČNÍK PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE MANAŽERSKÝCH OSOBNOSTÍ 23. DUBEN 2015

MANAŽER ROKU 2014 22. ROČNÍK PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE MANAŽERSKÝCH OSOBNOSTÍ 23. DUBEN 2015 22. ROČNÍK PRESTIŽNÍ SOUTĚŽE MANAŽERSKÝCH OSOBNOSTÍ MANAŽER ROKU 2014 tvím prestižní soutěže MANAŽER ROKU. Jsou naším národním pokladem a tak bychom se k nim měli chovat. (je to text z loňska, zalomte

Více

Inovační region budoucnosti. Moravskoslezský kraj

Inovační region budoucnosti. Moravskoslezský kraj Inovační region budoucnosti Moravskoslezský kraj Vážení čtenáři,... Nyní se Vám dostává do rukou publikace, první svého druhu, věnovaná inovacím, kterou vydává Moravskoslezský kraj. Tato publikace je určena

Více

TEORIE A PRAXE / KLADY A ZÁPORY PŘÍRUČKA

TEORIE A PRAXE / KLADY A ZÁPORY PŘÍRUČKA TEORIE A PRAXE / KLADY A ZÁPORY PŘÍRUČKA Propojení studia a praxe TechIN - Propojení studia a praxe reg. č. CZ.1.07/1.1.07/11.0150 Úvodem Tato příručka vznikla v rámci realizace projektu TechIN Propojení

Více

obory na střední škole ukončené maturitní zkouškou Pro školní rok 2015/2016 nabízíme tyto studijní obory denního studia ukončené maturitní zkouškou:

obory na střední škole ukončené maturitní zkouškou Pro školní rok 2015/2016 nabízíme tyto studijní obory denního studia ukončené maturitní zkouškou: 0 1 5 0 1 6 obory na střední škole ukončené maturitní zkouškou Pro školní rok 015/016 nabízíme tyto studijní obory denního studia ukončené maturitní zkouškou: 1M/01 Strojírenství zaměření všeobecné 1M/01

Více

Pro Plzeň je důležité, aby zde firmy Primátor. nejen vyráběly, ale měly zde i vývoj 3. etapu

Pro Plzeň je důležité, aby zde firmy Primátor. nejen vyráběly, ale měly zde i vývoj 3. etapu Pro Plzeň je důležité, aby zde firmy Primátor otevřel nejen vyráběly, ale měly zde i vývoj 3. etapu Plzeň Je řada věcí, kterými se Plzeň může pochlubit. Jsme městem piva, máme výborné sportovce, Nové divadlo

Více

Sen nebo nutnost vysokorychlostních tratí

Sen nebo nutnost vysokorychlostních tratí WWW.TECHMAGAZIN.CZ LISTOPAD 2010 28 Kč 1 EUR Revoluční konstrukční technologie Pařížské vábení Jak rozhýbat vnitřní trh Evropské unie? Na problematiku technického vzdělávání odpovídá ministr průmyslu a

Více

Když víš, že chceš výš

Když víš, že chceš výš Když víš, že chceš výš kpmg.cz Tereza Hejdová, Senior Consultant Jan Mikeš, Manager Milí studenti a absolventi, hledáte zajímavou práci v motivujícím prostředí? Chcete se toho co nejvíce naučit? Vaším

Více

Veletrh pracovních příležitostí 2013

Veletrh pracovních příležitostí 2013 Univerzita Pardubice Fakulta chemicko-technologická Veletrh pracovních příležitostí 2013 katalog firem http://projekty.upce.cz/parprochem/ OBSAH Úvod 3 Anyx, s.r.o. 7 ACE Trade, s.r.o. 8 Brenntag CR, s.r.o.

Více

Název projektu: Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí

Název projektu: Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí Název projektu: Vytváření a posilování partnerství mezi univerzitami a praxí Zkrácený název projektu: UNIPRANET Číslo projektu: CZ.1.07/2.4.00/17.0054 Operační program: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Více

V tomto sborníku naleznete stručné medailony věnované jednotlivým mluvčím nebo jejich organizacím, a také jejich zpracované příspěvky.

V tomto sborníku naleznete stručné medailony věnované jednotlivým mluvčím nebo jejich organizacím, a také jejich zpracované příspěvky. Obsah Obsah... 2 Úvod... 3 Medailony... 4 Centrum zaměstnanosti Mikroregionu Velkomeziříčsko-Bítešsko... 4 Mgr. Bc. Michaela Beranová... 5 Ing. Zdeněk Borůvka... 7 Mgr. Martin Čapka... 8 Mgr. Petra Fortelná...

Více

www.jetonatobe.com Poskládáš si to, jak chceš

www.jetonatobe.com Poskládáš si to, jak chceš www.jetonatobe.com Poskládáš si to, jak chceš Proč jsem si vybrala PwC? Top pět důvodů absolventů, kteří do PwC nastoupili v září 2014 Přímá zkušenost ze stáže Přátelští lidé a příjemné prostředí Možnost

Více

Společnost Credium představuje: Nejlevnější půjčka na českém finančním trhu

Společnost Credium představuje: Nejlevnější půjčka na českém finančním trhu Prosperita? Především! Nic jiného neřeším. ročník 12 () Prosincová mozaika informací pro vás www.prosperita.info www.premium.prosperita.info součástí vydání je TOP HOTELS GROUP a.s. poosmé v řadě mezi

Více

Open Mine. Magazín společnosti New World Resources. č. 1 2013. Ján Fabián: Rok 2013 je plný výzev. OKD je zvládne

Open Mine. Magazín společnosti New World Resources. č. 1 2013. Ján Fabián: Rok 2013 je plný výzev. OKD je zvládne Open Mine č. 1 2013 Magazín společnosti New World Resources interview Ján Fabián: Rok 2013 je plný výzev. OKD je zvládne technologie Doly na Karvinsku propojilo pod zemí unikátní důlní dílo téma Moravskoslezský

Více

Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.)

Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.) Vybudování inovačního centra Ústeckého kraje rozpracování konceptu struktury a činnosti centra (BERMAN GROUP s.r.o.) ve spolupráci s Technologickým centrem Akademie věd České republiky Obsah Seznam tabulek...3

Více

Projekt byl realizován v rámci Programme for transparent, anti-corruption and socially responsible behaviour of regional corporations kofinancovaného

Projekt byl realizován v rámci Programme for transparent, anti-corruption and socially responsible behaviour of regional corporations kofinancovaného Projekt byl realizován v rámci Programme for transparent, anti-corruption and socially responsible behaviour of regional corporations kofinancovaného z European Commission, DG - Justice, Freedom and Security

Více

Energie a inovace v energetice str. 22 30. Podzimní autosalon: pařížské rendez-vous. IFA mezinárodní veletrh spotřební elektroniky str.

Energie a inovace v energetice str. 22 30. Podzimní autosalon: pařížské rendez-vous. IFA mezinárodní veletrh spotřební elektroniky str. TECHNIKA VČERA, DNES A ZÍTRA WWW.TECHMAGAZIN.CZ ŘÍJEN 2012 28 Kč 1 EUR Podzimní autosalon: pařížské rendez-vous Warpový pohon nemusí být jen fantazií NETME Centrum nových technologií pro strojírenství

Více

Žádný recept na řešení, které bude vyhovovat všem, neexistuje

Žádný recept na řešení, které bude vyhovovat všem, neexistuje u ž i t e č n é i n f o r m a c e o p o d n i k á n í w w w. i p r o s p e r i t a. c z součástí vydání je Prosperita? Především! Nic jiného neřeším. ročník 14 () www.prosperita.info www.iprosperita.cz

Více

žen a mužů ve slaďování rodinného a pracovního života v praxi

žen a mužů ve slaďování rodinného a pracovního života v praxi Přínosy uplatňování Rovných příležitostí žen a mužů ve slaďování rodinného a pracovního života v praxi Euroface Consulting s. r. o. Kroměříž 2013 Obsah Úvod 5 Slovo o projektu 5 Ze života projektu genderové

Více

ZPRAVODAJ. Cítím odpovědnost za rozvoj firem JIHOČESKÉ HOSPODÁŘSKÉ KOMORY. Rozhovor s předsedou představenstva Jihočeské hospodářské komory 6/2013

ZPRAVODAJ. Cítím odpovědnost za rozvoj firem JIHOČESKÉ HOSPODÁŘSKÉ KOMORY. Rozhovor s předsedou představenstva Jihočeské hospodářské komory 6/2013 Pane předsedo, jaký byl pro JHK rok 2013? Náročný, ale úspěšný. Zaznamenali jsme nárůst zájmu o semináře, akce a další služby. V oblasti podnikatelského poradenství z plánovaných 250 na téměř 475 akcí

Více