Vážení návštěvníci veletrhu Kariéra PLUS

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Vážení návštěvníci veletrhu Kariéra PLUS"

Transkript

1

2

3 Vážení návštěvníci veletrhu Kariéra PLUS Rád bych Vás přivítal na již osmém ročníku veletrhu pracovních příležitostí Kariéra PLUS. Jsem rád, že jste si Kariéru PLUS vybrali jako jednu z možností pomoci při hledání pracovního uplatnění. Myslím, že máme i letos co nabídnout. Během předcházejících ročníků se náš veletrh Kariéra PLUS stal nejen největším veletrhem svého druhu na Moravě, ale zároveň jedním z nejlépe hodnocených pracovních veletrhů v celém Česku. Jsme potěšeni, že nám svou přízeň zachovávají i vystavovatelé. Někteří, jako třeba hlavní partneři projektu Skupina ČEZ, a.s. a ArcelorMittal Ostrava, a.s. se pravidelně účastní všech ročníků, někteří budou u nás, v aule Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava poprvé. Celkem letos přivítáme necelou stovku vystavovatelů. Pro Vás návštěvníky to znamená širokou nabídku zaměstnání v rozličných oborech, přímý kontakt s HR manažery nejvýznamnějších zaměstnavatelů v České republice, představení těch nejzajímavějších firem v prezentačních blocích v sálech NA 3, NA 4 a NA 5, pomoc při hledání zaměstnání, brigád, stáží i témat diplomových prací a v neposlední řadě také poradenství a odborný program Kariérního centra VŠB-TUO. Přijměte proto na tento odborný program pozvání. Po celý den veletrhu se v sále NA 1 auly uskuteční cyklus přednášek z oboru kariérního poradenství. Upozornil bych zejména na přednášku Josefa Kadlece s názvem Význam sociálních sítí a technologií v recruitmentu, která Vám pomůže v orientaci v nejnovějších trendech v oblasti hledání zaměstnání. Další přednášky se budou věnovat přípravě správného CV a motivačních dopisů, poradenství pro pohovory, self managementu, nastartování cesty k úspěchu a zvýšení vlastní hodnoty na trhu práce. I pro letošní rok jsme pro Vás připravili možnost testování jazykové úrovně (angličtina). Můžete si vyzkoušet, na jaké úrovni dle Společného evropského referenčního rámce se nalézáte a využít poradenství k mezinárodním zkouškám Cambridge English. Závěrem mi dovolte, abych Vás upozornil, že Kariéra PLUS není jen ojedinělou událostí vždy v březnu. Na VŠB-TUO se systematicky věnujeme podpoře absolventů při hledání zaměstnání. Proto služby Kariérního centra VŠB-TUO fungují celoročně a nabízejí nejen nejrůznější odborné semináře, workshopy a poradenství, ale také testování osobnostních předpokladů, a to pro studenty a absolventy VŠB-TUO zcela zdarma. Prof. Ing. Jaromír Gottvald, CSc. Prorektor VŠB-TUO pro zahraniční vztahy a sociální záležitosti

4 BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KTEŘÍ VĚŘÍ SVÝM SNŮM Jsme odpovědným a stabilním zaměstnavatelem. Dbáme na bezpečnost a ochranu zdraví našich zaměstnanců, investujeme do jejich vzdělávání, pomáháme jim naplňovat jejich cíle a vytváříme takové podmínky, aby u nás rádi a dlouho pracovali. Za jejich odbornou práci jim vyplácíme nadstandardní mzdu, která jejich prostřednictvím přispívá k ekonomickému rozvoji našeho kraje. Investujeme do naší společné budoucnosti v regionu. pro budoucnost regionu

5 BUDOUCNOST JE PLNÁ VÝZEV A NADĚJÍ Náš výzkum nám pomáhá držet krok se světem. Klademe důraz na modernizaci a ekologizaci výroby a vývoj nových produktů. Naše ocel, která vás provází v každodenním životě, je proto vysoce kvalitní a ekologická. Investujeme do naší společné budoucnosti v regionu. pro budoucnost regionu

6 KDE JINDE TOLIK ROSTE HODNOTA VAŠICH ZKUŠENOSTÍ V ČEZ žádný den, ani úkol není stejný, stále se je co učit. Stejně jako se zdokonalují technologie, naši zaměstnanci každým dnem prohlubují své znalosti a získávají nové zkušenosti, jak při práci v terénu, tak od svých kolegů. Kde jinde nezůstanete stát na místě?

7 KDE JINDE MŮŽE DÁT VAŠE ENERGIE VĚCI DO POHYBU Chtěli byste vědět jaké to je, když vám důvěřují tisíce lidí? Společnou energii zaměstnanců Skupiny ČEZ nabíjí právě to, že se na ně mohou zákazníci spolehnout, a díky jejich práci třeba uvařit večeři pro přátele, zatelefonovat příbuzným nebo svým dětem přečíst pod lampičkou pohádku. Kde jinde se můžete cítit takhle užiteční?

8 fakulta sociálních studií lékařská fakulta filozofická fakulta přírodovědecká fakulta pedagogická fakulta fakulta úmění fakulta umění O S U. C Z... vyber si svou barvu!

9 Financováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje. Vystup z davu a staň se úspěšným díky svému startupu! StartUp Harvest Q Začal jsi podnikat a schází Ti k pořádnému rozvoji tvého byznysu kapitál? Q Máš chuť představit svůj start-up veřejnosti? Q Chceš si vyslechnout hodnocení zkušených podnikatelů či investorů? Q Máš odvahu jednat s investory a získat potřebné peníze na podnikání? Je tady šance právě pro tebe! Neváhej a přihlas se na StartUp Harvest Více informací se dozvíš na Přihlášky bereme do Mediální partner:

10 Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje je neziskovou zájmovou organizací, která přispívá k vytváření předpokladů pro hospodářskou prosperitu a celkový rozvoj regionu. Bylo založeno v roce 1990 a počet jeho členů k je 143. Patří zde např. významné průmyslové podniky a podnikatelské subjekty, oborové klastry, vysoké školy, vyšší odborné a střední školy, projektové a poradenské organizace, ale i obce a města, zdravotnické organizace a rozvojové agentury. Někteří z těchto členů zastupují řadu subjektů dalších. Hlavní programové okruhy: Rozvoj dopravní infrastruktury a obslužnosti, logistiky a dopravních systémů. Revitalizační a rozvojové záměry v oblasti energetiky, odpadů a životního prostředí. Podpora vědy, výzkumu a odborného školství s důrazem na růst inovací. Zlepšování investičního a podnikatelského prostředí kraje a jeho konkurenceschopnosti. Širší komunikace a spolupráce v rámci regionu, České republiky i Evropské unie. Podstatou činnosti Sdružení je rámcová koordinace regionálních aktivit, která je vyjádřena dohodou o spolupráci s Moravskoslezským krajem, Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje a partnery dalšími. Činnost Sdružení překračuje regionální rámec.

11 Vysoká škola báňská Technická univerzita ostrava Zaměstnavatelé nás letos zařadili mezi tři školy s nejkvalitnější přípravou absolventů na profesní dráhu. V České republice jsme druhou nejúspěšnější univerzitou ve spolupráci s průmyslem. Nabídku vzdělávacích programů přizpůsobujeme potřebám praxe. Naši studenti vyjíždějí na partnerské univerzity třeba do Japonska, USA nebo Singapuru. Národní superpočítačové centrum IT4Innovations instaluje superpočítač, který se zařadí mezi Top100 nejvýkonnějších na světě. O kolika univerzitách se píše na CNN? O té naší ano! Planetárium Ostrava se v prosinci po třech letech opět otevřelo veřejnosti. Nyní patří mezi nejmodernější v Evropě. Moderní kampus Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava patří k největším ve střední Evropě. fakulta metalurgie a materiálového INžENýrsTVí HOrNIckOgEOlOgIcká fakulta fakulta ElEkTrOTEcHNIky a INfOrmaTIky fakulta strojní EkONOmIcká fakulta fakulta stavební fakulta bezpečnostního INžENýrsTVí Všb Technická univerzita ostrava 17. listopadu 15, ostrava Poruba vsbtuo

12 NAJDĚTE SI SPRÁVNÝ FLEK V KOMERČCE U nás získáte: možnost účasti v rozvojových programech ConnectinG a ConnectinG + prostor pro své nápady možnosti osobního rozvoje a kariérního růstu práci u stabilní a dynamické společnosti zaměstnanecké benefity a bankovní výhody Seznam aktuálně nabízených pozic naleznete na Vytvořte si vlastní profil a sledujte nabídku veškerých pozic skupiny Société Générale na https://careers.societegenerale.com/.

13

14

15 Pro l rmy: Dynamická a inovativní; prodaných vozů ročně; výrobní závody, téměř zaměstnanců a importéři po celém světě to jsou fakta reprezentující společnost ŠKODA AUTO. S více než stoletou tradicí výroby automobilů je ŠKODA AUTO třetí nejstarší automobilkou na světě. Z původně malého výrobce jízdních kol a motocyklů se vypracovala na renomovanou a respektovanou značku, která je ceněna pro nadčasový design, funkčnost a spolehlivost svých výrobků. S ambiciózními, ale reálnými cíli investuje nejen do produktů, ale především do lidí. Ví totiž, že za každým úspěchem stojí člověk. Hledáme: Ve ŠKODA AUTO můžete uplatnit své nadání v nejrůznějších oblastech. Hledáme studenty na oborné praxe, do ŠKODA AUTO doktorandského programu a absolventy technických nebo ekonomických oborů do Trainee programu i na volné pozice vypsané na našich stránkách. Nabízíme: Uplatnění v oborech spojené s rozvojem profesních kompetencí. Zajímavou práci na konkrétních projektech odborných oblastí. Odpovídající nanční ohodnocení, další zaměstnanecké bene ty nančního i ne nančního charakteru. Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti. Prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst. Kontakt:

16 TOHLE BALÍ INŽENÝŘI! U lídra celosvětového trhu v oblasti řešení flexibilních obalů OK, my žádné chipsy nebalíme. Za tím účelem vyvíjíme a stavíme inovativní stroje a systémy pro výrobu a potisk obalů z fólie, umělohmotných tkanin a papíru. Díky nim jsou výrobky skvěle chráněné, je zajištěna jejich trvanlivost a jsou atraktivně prezentované. Pojďte do toho s námi! S mezinárodní společností, která vám nabízí nejen zajímavé perspektivy a výzvy, ale i prostor pro váš rozvoj a všestrannost.

17 Jsme lídr celosvětového trhu v oblasti řešení flexibilních obalů Již přes 145 let dokazujeme svoji inovační sílu Zákazníkům nabízíme široké spektrum strojů a systémů, které patří k nejlepším v oblasti výroby fólií, tisku a zpracování: - extrudéry pro výrobu vyfukované a lité fólie - flexotiskové a hlubotiskové stroje - stroje na zušlechťování a zpracování papíru - stroje na výrobu syntetických tkanin - balicí stroje na principu FFS (tvarování, plnění, uzavírání) Máme 2200 zaměstnanců v 16 zemích Nejmladším členem skupiny je od roku 2005 montážní závod v Prostějově KOHO HLEDÁME? Studenty s minimálně třetím ukončeným ročníkem studia, pokročilou znalostí německého případně anglického jazyka, dobrou znalostí práce na PC, ochotou a chutí dále se vzdělávat, týmové hráče s vysokou motivací CO NABÍZÍME: odbornou praxi diplomové práce pracovní pozice pro absolventy U NÁS ZÍSKÁTE: práci u stabilní a dynamické mezinárodní společnosti osobní rozvoj a profesní růst motivační mzdové ohodnocení odborná školení v zahraničí i v ČR hrazené jazykové kurzy příjemný pracovní kolektiv moderní pracovní prostředí Windmöller & Hölscher Prostějov k.s. Háj 357, Kralice na Hané Tel.:

18 Příležitosti v ABB Lepší svět začíná s Vámi ABB je přední světová společnost poskytující technologie pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. Společnost ABB má kolem zaměstnanců přibližně ve 100 zemích světa. V ČR působí ABB prostřednictvím svých výrobků a služeb již od roku 1970 a v současné době zaměstnává více než lidí v 8 lokalitách. Hlavní oblasti podnikání společnosti ABB jsou divize: Výrobky pro energetiku, Systémy pro energetiku, Automatizace výroby a pohony, Výrobky nízkého napětí a Procesní automatizace. Most Prodej Plzeň Prodej, inženýring Teplice Prodej Jablonec nad Nisou Prodej, výroba, R&D Praha Prodej, inženýring, výroba, sídlo firmy, R&D Trutnov Prodej, inženýring, výroba Ostrava Prodej, inženýring, výroba, R&D V Ostravě působí dvě divize ABB - divize Procesní automatizace a divize Automatizace výroby a pohony. Jsou zde zastoupeny prostřednictvím těchto jednotek: Operační centrum (divize Procesní automatizace) provádí inženýring pro jednotky po celé Evropě, zejména pro Norsko, Švédsko, Německo, Švýcarsko, Velkou Británii a Finsko poskytuje technická řešení v oblasti automatizace, konstrukce, elektra a pohonů a jeho součástí je i centrum pro řízení dodavatelského řetězce Brno Prodej, inženýring, výroba, R&D Hledáme: talentované a motivované absolventy a absolventky oborů automatizace, pohony, elektro, strojní, mechatronika, informatika aj. Nabízíme: atraktivní pracovní příležitosti, aktuální nabídka volných pozic na práci se špičkovými technologiemi spolupráci na mezinárodních projektech aktivní využití anglického jazyka možnost dalšího profesního i osobního rozvoje a kariérního růstu zajímavé zaměstnanecké benefity Studentům nabízíme: témata bakalářských a diplomových prací brigády, praxe a stáže dle aktuálních kapacitních možností našich pracovišť Robotika (divize Automatizace výroby a pohony) nabízí kompletní zabezpečení robotizovaných pracovišť ABB počínaje doplňováním senzorů na přípravcích přes přestavby pracovišť a řešení pro obloukové svařování až po repasování a modernizování celých robotických systémů Globální opravárenské centrum a centrum pro repasi robotů (divize Automatizace výroby a pohony) zajišťuje kompletní portfolio služeb v oblasti repase a modernizace průmyslových robotů a kontrolerů, oprav motorů, mechanických dílů a ovladačů Centrální evropské servisní středisko motorů a generátorů (divize Automatizace výroby a pohony) poskytuje komplexní služby v oblasti servisu elektromotorů, generátorů, suchých transformátorů, břemenových elektromagnetů, elektrohydraulických brzd, nejmodernější diagnostiku a vyvažování soustrojí Navštivte naše nové kariérní stránky a zjistěte, proč lepší svět začíná s Vámi na

19 SOKOLOV PLZEŇ ÚSTÍ NAD LABEM KLADNO PRAHA ŠTĚTÍ CHVALETICE BŘECLAV PŘEROV HODONÍN BOHUMÍN OSTRAVA PASKOV HAVÍŘOV PETŘVALD KARVINÁ NAŠÍM BOHATSTVÍM NEJSOU STROJE A TECHNIKA,ALE LIDÉ PŘEDNÍ DOPRAVNÍ A LOGISTICKÁ SKUPINA VE STŘEDNÍ A VÝCHODNÍ EVROPĚ NEJVĚTŠÍ SOUKROMÝ ŽELEZNIČNÍ DOPRAVCE V ČESKÉ REPUBLICE 60 LET ZKUŠENOSTÍ NA TRHU POBOČKY, PROVOZY A ZAMĚSTNANCI NA DESÍTKÁCH MÍST PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE ZAMĚSTNÁVÁME VÍCE NEŽ 2000 PRACOVNÍKŮ PŘIDEJTE SE K NÁM! Dlouhodobě hledáme talentované pracovníky, zkušené odborníky, specialisty, manažery i absolventy škol, schopné uplatnit v praxi nejmodernější postupy a trendy v jednotlivých oblastech činností tak, abychom byli vždy o krok před konkurencí. NABÍZÍME PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI ZEJMÉNA V OBLASTI: železniční dopravy, dopravních oprav a údržby kolejových vozidel spedičních a logistických služeb rekultivačních a stavebních prací mezinárodního obchodu OD NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ ČEKÁVÁME: vysoké pracovní nasazení spolehlivost, odpovědnost flexibilitu, odolnost vůči stresu komunikační dovednosti ochotu vzdělávat se schopnost týmové práce samostatnost u kandidátů na technické a administrativní pozice také uživatelskou znalost PC SPOLUPRÁCE SE ŠKOLAMI a logistiky a zaměstnávat znalé odborníky. Proto při přípravě studentů spolupracujeme - nými školami. Prostřednictvím různých forem spolupráce studentům nabízíme možnost právě se společnostmi skupiny AWT. kontaktovat prostřednictvím u účasti na veletrzích pracovních příležitostí, burzách práce a dalších personalistických akcích. FORMY SPOLUPRÁCE praktické vyučování na pracovištích společností exkurze na pracovištích společností prezentace společností skupiny AWT brigády odborné praxe stáže zadání témat závěrečných prácí, bakalářských prácí a diplomových prací - vání nabídka pracovního uplatnění pro studenty a absolventy škol POBOČKY V ČR KONTAKTY MAPA POBOČEK OČE ADVANCED WORLD TRANSPORT HORNOPOLNÍ 3314/ OSTRAVA MGR. LUDĚK VYPLEL SPECIALISTA NÁBORU TEL: ING. SIMONA KRAVČÍKOVÁ SPECIALISTA NÁBORU TEL:

20

21

22

23 Make IT with CGI! What we do: Application Development & Testing Customer Relationship Management (CRM) Enterprise Resource Planning (ERP) Information Security Payment Solutions Systems Integration Digitization Business Consulting & Outsourcing Come grow with us by sending your English CV to

24

25

26

27

28

29 Technology with Vision hella autotechnik nova Hledáš práci v silné nadnárodní společnosti? Máš zájem rozvíjet svůj potenciál a očekáváš nové výzvy? Má být tvoje práce rozmanitá? PŘi D e J Se k n ÁM. +(420) hella.jobs.cz

30 Zkuste to ve velkém! Talenty nebereme na lehkou váhu. Proč pracovat u nás? Vzdělávání a H+ Podporujeme neustálý profesní a osobnostní rozvoj našich zaměstnanců. Produkty Vyvíjíme a vyrábíme zařízení větší, než si dokážete představit. Zázemí Naše firemní kultura a podhůří Beskyd představují dokonalé místo pro život. prace.huisman.cz huisman.cz facebook.com/huisman.cz

31

32

33

34

35 Jsme úspěšným světovým výrobcem polovodičů s dlouhou tradicí a téměř zaměstnanci v České republice. Naše výrobky mají široké využití v různých oblastech, jako jsou spotřební a průmyslová elektronika, automobilový průmysl, telekomunikační technologie a výpočetní technika. V České republice působíme v Rožnově pod Radhoštěm a Brně. MÁŠ VZDĚLÁNÍ V OBORU... mikroelektronika, elektrotechnologie, sdělovací technika, slaboproudá elektronika, radioelektronika, automatizace, informační technologie, fyzika pevných látek, optoelektronika, chemické, fyzikální a materiálové inženýrství, anorganická nebo analytická chemie? A CHCEŠ... práci v oboru, která Tě bude bavit a přinášet nové výzvy? aby Tvá odměna závisela na Tvých schopnostech a odvedené práci? aktivně využívat angličtinu a případně i pracovně vycestovat do zahraničí? volnou pracovní dobu? pracovat v kolektivu, který chce trávit čas společně i mimo práci (kolo, turistika apod.)? Pokud alespoň na tři otázky odpovíš ANO, mohla by Tě zaujmout práce u nás. Pošli svůj životopis na:

36

37

38 Společnost Semperflex Optimit s.r.o. se sídlem v Odrách je součástí nadnárodního koncernu SEMPERIT AG Holding od roku 1998 a patří mezi přední světové výrobce pryžových hadic. Vzhledem k dynamice rozvoje společnosti je získávání motivovaných, odborně zdatných a flexibilních zaměstnanců jednou z hlavních priorit společnosti. Firma Semperflex Optimit s.r.o. hledá absolventy do svého pracovního týmu Firma nabízí: Zajímavou tvůrčí práci v prostředí nadnárodního koncernu Motivující finanční ohodnocení Možnost dalšího profesního vzdělávání (odborné kurzy, jazykové kurzy na pracovišti) Zahraniční stáže i možnost pracovního uplatnění v ostatních dceřiných pobočkách koncernu Příspěvek na stravování a příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené Pro absolventy nabízíme možnost ubytování přechodného typu (v 1. roce plně hrazeno firmou) Firma požaduje: VŠ vzdělání obor strojní, elektro a materiálové inženýrství Znalost AJ na komunikativní úrovni (aktivně) PC uživatelská znalost (výhodou nadprůměr) Samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení Časová flexibilita Schopnost týmové spolupráce SEMPERFLEX OPTIMIT s.r.o., Ing. Monika Solnická, personální manažerka Vítkovská 391/29, Odry hydraulic-hoses/contacts/europe/semperflex-optimit/

39

40 , Windows 2013 server, Forefront server, t, Forefront server, Cobol,,,, r,, Databáze, Solaris, Cloud, SAN, ASP.NET, IBM Domino/Notes,, ActiveDirectory, Network, GUI, Oracle, SAP BI/PI, Terminal server, MS Application, Vaadin, Virtualisation, Unix, MS SQL server, BMC Patrol, BSD, I, MS Application, Terminal server,, VMWare ESX server, Windows 2013 server, JSF, Forefront server, Cobol,, MS Exchange 2013, Stonegate, BlueCoat, AIX, Solaris, SAP BI/PI, GUI, Oracle, MS Exchange 2010,.NET, CheckPoint, Android, MS Application, Termi, Mainframe, Hiback, Virtualisation, Windows, TFS, ActiveDirectory, Windows 2013 se, SAP basis, Networker, McAfee, Mainframe, Hiback, Virtualisation, Cobol, Stonegate, BlueCo, DNS, Netapp, Hudson, Juniper, JavaME, HP Unix, Linux, IBM Domino/Notes, JSF, Cisco, Java, Extreme, Windows 2008 server, Cisco, Sharepoint server, BlueCoat, Cloud, MS Lync server, SAP EP, Qt, MS Application, MS Application, IBM Domino/Notes, Mainframe, Windows 2008 server, B adin, C#, Mainframe, Forefront server, Networker, Mainframe, MS Exchange 2010, MS Applica t, Vaadin, MS SQL server, MS Application, Terminal server, Windows 2013 server, JSF, AIX, Databáze, Wind gate, BlueCoat, ame, Hiback, Virtualisation, Forefront server, Cob Uplatni svůj Networker, talent McAfee, Mainframe, Hiback, v Virtualisation, IT! SAP BI/PI, G Stonegate, BlueCoat, AIX, MS S Studentům nabízíme: spolupráce při tvorbě diplomových a bakalářských prací odborné přednášky, kurzy, prezentace, workshopy odborné praxe a studentské stáže Absolventům nabízíme: práci na zajímavých mezinárodních projektech s využitím moderních IT technologií v týmu se špičkovými specialisty příležitost k dalšímu odbornému růstu a profesnímu vzdělávání odborná školení, technické kurzy, certifikace, kurzy angličtiny týmovou práci a podporu od zkušených kolegů v přátelské a neformální atmosféře pracovní smlouvu na dobu neurčitou, program zaměstnaneckých výhod Práce je pro nás týmovou hrou, připoj se I TY! Máte-li zájem o práci v naší společnosti, zašlete svůj životopis v českém a anglickém jazyce na C# MS Applicatio Windows Stonega Vaa tieto.cz tieto.cz

41 nal serve rve at,,, ActiveDir MC Patr tion,, ows 2013 serve ol, UI QL serve n, 2013 serve te, din, GUI je strojírenskometalurgický holding patřící k největším zaměstnavatelům v regionu. V současné době hledáme pro své provozy V uničově a olomouci nové kolegy či kolegyně na pozice: Technolog, metalurg Specialista v oblasti řízení kvality Průmyslový inženýr Mezinárodní svářečský inženýr Obchodník Více informací k těmto i dalším otevřeným výběrovým řízením najdete na našich kariérních webových stránkách prace.unex.cz. Jsme stabilní a moderní společnost, spolehlivý dodavatel odlitků a výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. Díky této široké nabídce výroby nabízíme zaměstnání v nejrůznějších oblastech. Máme zájem o zaměstnance, kteří za sebou rádi vidí výsledky své práce a kladou důraz na vlastní profesní i osobní rozvoj, jsou iniciátory zrodu nových věcí, u kterých mohou uplatnit své nápady a myšlenky a přímo se podílet na jejich realizaci. Uplatnění v naší společnosti naleznou i absolventi středních a vysokých škol. UNEX a.s., Brníčko 1032, Uničov, tel.: , web:

42 HLEDÁME BEDNY! Společnost Varroc Ligh ng Systems hledá zkušené odborníky do výzkumu, vývoje a výroby vnějšího automobilového osvětlení! Jste-li profesionál v oboru konstruování, op ka, elektronika nebo plasty, zašlete nám Váš životopis na ng.com Vhodní kandidá obdrží dárek a budou pozváni na prohlídku našich závodů a globálního vývojového centra, ve kterém vzniká design i technologie světel například pro značky Bentley, Ford, Jaguar, Land Rover, Škoda nebo Tesla. Rozsvěcujeme tmu s elegancí

43 Veolia Energie v ČR: výrobce a dodavatel tepla, elektřiny a chladu Pečujeme o světové zdroje Člen nadnárodní společnosti Veolia, která je předním poskytovatelem vodohospodářských, energetických a odpadových služeb. Díky integraci Veolie Energie ČR vzniklo seskupení, které patří mezi dvacítku největších firem v české ekonomice. Držitel stříbrného certifikátu Investors in People, nejlepší zaměstnavatel ČR v roce 2012 a druhý nejlepší zaměstnavatel MSK v roce Zaměstnává téměř lidí. Studentům nabízíme: podporu při tvorbě bakalářských a diplomových prací s možností praxe již během studia, odměnu za stáž či dobře zpracovaný projekt, nastartování kariéry. Absolventům nabízíme: zázemí silné, dynamické společnosti, profesní růst a osobní rozvoj, podporu dalšího vzdělávání, ohodnocení dle kvality odvedené práce, zaměstnanecké benefity. Veolia Energie ČR, a.s., 28. října 3337/7, Ostrava Aktuální nabídka volných pozic: sekce Kariéra.

44

45 Každý úspěch má svůj počátek. Seznamte se s tím, co Vám může společnost Bosch nabídnout! Nabízíme: diplomové práce v návaznosti na odbornou praxi; tréninkové programy; pracovní pozice pro absolventy. Vaší nejbližší lokací je: BOSCH TERMOTECHNIKA s.r.o. v Krnově, závod vyrábějící konvenční a kondenzační plynové kotle, kotle na pevná paliva, kotle s přetlakovými hořáky a elektrokotle. tel.: CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních MAtEriálů, který poskytuje vysoce kvalitní produkty A služby zákazníkům ve více než 50 zemích. v ČEské republice CEMEX (po sloučení se společností HOlCiM v lednu roku 2015) provozuje 76 betonáren, 11 štěrkoven, 7 kamenolomů, cementárnu, cementovou mlýnici a výrobnu speciálních přísad do betonu. CEMEX v ČEské republice zaměstnává 934 zaměstnanců A je držitelem OCEnění ve studii O nejlepšího zaměstnavatele - best EMplOyErs ČEská republika Nabízíme zázemí mezinárodní stabilní společnosti, práci v moderním prostředí, atraktivní zaměstnanecké výhody (stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, odměny při příležitosti životních/pracovních jubileí, zaměstnanecké slevy na produkty společnosti, flexi passy), rozsáhlé možnosti vzdělávání, rozvojové plány pro talentované zaměstnance a motivační systém odměňování. Hledáme Hledáme kolegy a kolegyně různých profesí, od dělnických přes administrativní až po úzce specializované pozice. Od všech uchazečů o zaměstnání očekáváme zájem o práci v oboru stavebních materiálů, aktivní přístup, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost. Aktuální nabídku volných míst v celé České republice naleznete na našich stránkách

46 Partner pro budování vašeho týmu Jsme leader v oblasti recruitmentu. Působíme regionálně v rámci celé ČR již od roku Naše regionální pobočky jsou v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Plzni, Hradci Králové a Ústí nad Labem. Oborově orientované divize Engineering strojírenství, automotive ICT IT, telco, elektronika Sales & Logistics obchod, marketing, logistika Finance ekonomika, účetnictví, administrativa Healthcare & Chemistry farmacie, chemie, potravinářství Zajišťujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů, poradenství v otázkách náboru a hodnocení nových či stávajících zaměstnanců. Nehledejte práci, získejte ji! Na pracovních serverech a inzerujeme přes 1200 pracovních pozic, které denně aktualizujeme. Najdete zde aktivní nabídky práce z různých oborů určené i pro absolventy, včetně forem trainee programů. Součástí stránek je funkce AC POŠŤÁK, jeho aktivace vám zajistí zasílání aktuálních informací na zadaný . Sledujte nás také na LinkedIn a připojte si profil Consultants AC JOBS, kde inzerujeme nejzajímavější pozice. Pro uchazeče o zaměstnání máme všechny služby zdarma. Kontaktujte nás: Zašlete svůj životopis:

47 STAŇ SE TATROVÁKEM! TATRA TRUCKS a.s., výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodné uchazeče na pozice v těchto oblastech: Konstrukce Obchod - prodej a technické vyjasňování Nákup Poprodejní služby Výroba technologie Metalurgie Kvalita Zaregistruj se na Těšíme se na tvůj životopis. TATRA TRUCKS a.s. Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice Personální úsek, tel.: , TATRA VÁS DOSTANE DÁL tatra.cz PRÁCE V TATRA GROUP

48 VCES_inz_2015_pulA4_01.indd 1 2/6/15 12:43 PM KARIÉRNÍ CENTRUM VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ - TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE TRÉNINKY TESTOVÁNÍ OSOBNOSTI FOTOGRAFIE NA CV VIDEOŽIVOTOPISY SOUTĚŽE PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

49 Zkušenosti s Kariérou Pomohla Vám Kariéra PLUS? Kariéra PLUS?? Tam nechoď, bude tam tolik lidí, že nemáš šanci si sehnat stáž, brigádu, spolupráci na závěrečných pracích, říkala mi kdysi jedna kamarádka. Jiná zkušenější a starší říkala zase: Tam zajdi, u každého stánku kde se zastavíš, dostaneš propisku, někde blok, bude se to při studiu hodit. A tak jsem se rozhodla zajdu si pro nějakou tu propisku. Když jsem přišla do auly VŠB, vyděsilo mě obrovské množství lidí (první kamarádka se v počtu moc nespletla). Vyrazila jsem ke stánkům. Druhá kamarádka měla také pravdu u každého měli připraveno nespočet psacích potřeb všeho druhu. Jen mě bylo blbé tam přijít, zeptat se na něco co mě vlastně ani nezajímá a vysloužit si tím něco zadarmo. Proto jsem tak bloumala mezi lidmi a přemýšlela, jestli by se tady přeci jen nenašel podnik, který by mi umožnil odbornou praxi (jelikož jsem tehdy byla ve druhém ročníku a měli jsme povinně 2 týdny v průmyslovém podniku). Zeptala jsem se prezentující paní na možnost praxe - řekla mi, ať si napíšu na mail. A tak to bylo asi u pěti (na více jsem neměla odvahu). Vysloužila jsem si tím množství různých letáčků a kontaktů, a jen jednu propisku (ostatní mi ji sami nenabídli a sama bych si ji nevzala). Odešla jsem domů zdánlivě s nepořízenou. Nicméně po nějakém čase (když už jsem tu praxi vážně měla jít někam dělat) jsem se probírala získanými letáčky a prospekty. Světe div se, zaujala mě firma, která má sídlo až v dalekém Šenově u Nového Jičína. Napsala jsem a čekala. Světe div se ještě víc, dostala jsem od personalistky pozitivní odpověď. A tak začalo domlouvání na podmínkách a čase a najednou jsem měla sjednanou odbornou praxi v oboru, který mě velmi zaujal už tehdy na Kariéře byla to vojenská technika. Moje první návštěva této akce mi tedy nepřinesla zásobu psacích potřeb do školy, ale přinesla mi zkušenost, kterou bych nevyměnila za nic na světě. V této firmě jsem totiž nejen prožila skvělé dva týdny, v nichž jsem nahlédla do chodu Vojenského podniku (sice v civilní části, ale tank jsem viděla), ale dostalo se mi nabídky dlouhodobé stáže a spolupráce po studiích. Letos si přijdu vybrat firmu (nebo se nechat vybrat podnikem) pro spolupráci na diplomové práci. Věřím, že ať už tam jdeme za jakýmkoli účelem, vždy se to vyplatí, i když to tak na začátku možná nevypadá a je to spíš jen o propiskách, zvýrazňovačích a bločcích. Marta Kadlubcová Studentka Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství

PREZENTACE. KOOPERATIVA pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group PROGRAM TRAINEE 2009

PREZENTACE. KOOPERATIVA pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group PROGRAM TRAINEE 2009 PREZENTACE KOOPERATIVA pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group PROGRAM TRAINEE 2009 Základní data společnosti Kooperativa je druhá největší pojišťovna v České republice, a to jak v životním, tak v neživotním

Více

Nové talenty pro vědu a výzkum

Nové talenty pro vědu a výzkum Nové talenty pro vědu a výzkum OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost oblast podpory 2.3 Lidské zdroje ve výzkumu a vývoji Slavnostní zahájení projektu Sylva Drábková Fakulta strojní VŠB-TUO Dolní oblast

Více

VITKOVICE MACHNIERY GROUP

VITKOVICE MACHNIERY GROUP VÝZNAM KVALITY RLZ V PODMÍNKÁCH STROJÍRENSKÉ SKUPINY VITKOVICE MACHNIERY GROUP Martin LEHOCKÝ Personální ředitel VITKOVICE a.s.. Olomouc 12.9. 2012 Jsme nejvýznamnější středoevropskou strojírenskou skupinou

Více

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU

POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU 2 3 POMŮŽEME VÁM VYUŽÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI ZALOŽENÉ NA TALENTECH PRO ROZVOJ VAŠEHO BYZNYSU ManpowerGroup je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb a řešení na míru, které pokrývají životní cyklus

Více

Čeští vysokoškoláci využívají kariérní centra nejméně na světě

Čeští vysokoškoláci využívají kariérní centra nejméně na světě Čeští vysokoškoláci využívají kariérní centra nejméně na světě Kariérní centra na vysokých školách jsou v zahraničí mezi studenty velmi oblíbená. Zajdou se tam nejen poradit o tom, jakou cestou se ve své

Více

Spojení a kontakty: Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace

Spojení a kontakty: Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace Spojení a kontakty: Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace Ředitel: Ing. Josef Šorm Zástupci ředitele: Mgr. Jan Šimůnek

Více

PROGRAM VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ

PROGRAM VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ PROGRAM Projekt se uskuteční pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka, primátora města Ostravy Ing. Petra Kajnara a Ministerstva školství, mládeže

Více

PROGRAM 10. 3. 2015 KATALOG 2014

PROGRAM 10. 3. 2015 KATALOG 2014 PROGRAM 10. 3. 2015 KATALOG 2014 PROGRAM VELETRHU PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ KARIÉRA PLUS 09:00-15:00 09:30-13:25 09:30-11:30 09:30-14:10 09:00-14:00 14:10-14:40 Výstavní stánky představení zaměstnavatelů

Více

JAK NA KOMPETENČNÍ MODEL PŘÍPADOVÁ STUDIE

JAK NA KOMPETENČNÍ MODEL PŘÍPADOVÁ STUDIE JAK NA KOMPETENČNÍ MODEL PŘÍPADOVÁ STUDIE FLEXIBILITA ZODPOVĚDNOST INICIATIVA SAMOSTATNOST RESPEKT VYTRVALOST POKORA NEJNIŽŠÍ NEZAMĚSTANOST ZA POSLEDNÍCH 7 LET DVOJNÁSOBNÝ POČET VOLNÝCH PRACOVNÍCH MÍST

Více

NABÍDKA SLUŽEB VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 10. BŘEZNA 2015 AULA VŠB - TU OSTRAVA NABÍDKA SLUŽEB

NABÍDKA SLUŽEB VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 10. BŘEZNA 2015 AULA VŠB - TU OSTRAVA NABÍDKA SLUŽEB NABÍDKA SLUŽEB VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 10. BŘEZNA 2015 AULA VŠB - TU OSTRAVA NABÍDKA SLUŽEB SHRNUTÍ POSLEDNÍHO ROČNÍKU Sedmý veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS se uskutečnil v aule Vysoké

Více

Bankovní institut vysoká škola, a.s. Praha Karlovy Vary Písek Teplice Břeclav

Bankovní institut vysoká škola, a.s. Praha Karlovy Vary Písek Teplice Břeclav Bankovní institut vysoká škola, a.s. Kdo jsme? První soukromá vysoká škola Atraktivní studijní obory Univerzitní informační systém Skvělé zázemí a nejnovější technika Moderní bezbariérová budova Jsme součástí

Více

Jak nalézt ideální zaměstnání

Jak nalézt ideální zaměstnání Jak nalézt ideální zaměstnání Jan Kopecký Siemens s.r.o. Siemens s.r.o., All rights reserved. Kdo jsme? Siemens 2. největší elektrotechnická společnost na světě, 400 000 zaměstnanců ve 190 zemích mnoho

Více

NABÍDKA SLUŽEB VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 8. BŘEZNA 2016 AULA VŠB - TU OSTRAVA NABÍDKA SLUŽEB

NABÍDKA SLUŽEB VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 8. BŘEZNA 2016 AULA VŠB - TU OSTRAVA NABÍDKA SLUŽEB NABÍDKA SLUŽEB VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ 8. BŘEZNA 2016 AULA VŠB - TU OSTRAVA NABÍDKA SLUŽEB SHRNUTÍ POSLEDNÍHO ROČNÍKU Osmý veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS se uskutečnil v aule Vysoké

Více

www.jetonatobe.com Poskládáš si to, jak chceš

www.jetonatobe.com Poskládáš si to, jak chceš www.jetonatobe.com Poskládáš si to, jak chceš Proč jsem si vybrala PwC? Top pět důvodů absolventů, kteří do PwC nastoupili v září 2014 Přímá zkušenost ze stáže Přátelští lidé a příjemné prostředí Možnost

Více

Financial Controller - HAAS + SOHN Rukov, s.r.o.

Financial Controller - HAAS + SOHN Rukov, s.r.o. Zdroj: Jobs.cz, Portál mpsv.cz Financial Controller - HAAS + SOHN Rukov, s.r.o. Pracovní náplň analýza výsledků výrobní firmy rozvoj a správa controlling systému měsíční reporting pro HQ + vnitropodnikový

Více

ŠKODA AUTO HR MARKETING 24. 11. 2014

ŠKODA AUTO HR MARKETING 24. 11. 2014 ŠKODA AUTO HR MARKETING 24. 11. 2014 Milníky ŠKODA AUTO 2018 Následovat koncernovou strategii 2011 Nová korporátní identita 1991 Vstup do koncernu VW 2 Hodnoty značky ŠKODA SVÝM ZÁKAZNÍKŮM ROZUMÍME, VŽDY

Více

Návrh čipu je dobrodružství, které se nikdy neomrzí, říká Petr Kadaňka, návrhář ON Semiconductor

Návrh čipu je dobrodružství, které se nikdy neomrzí, říká Petr Kadaňka, návrhář ON Semiconductor Návrh čipu je dobrodružství, které se nikdy neomrzí, říká Petr Kadaňka, návrhář ON Semiconductor Když jsem včera dělal rozhovor s ing. Petrem Kadaňkou návrhářem integrovaných obvodů společnosti ON Semiconductor,

Více

"Personalistika a způsob hledání práce - informace pro každého" Asociace poskytovatelů personálních služeb APPS ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA

Personalistika a způsob hledání práce - informace pro každého Asociace poskytovatelů personálních služeb APPS ve spolupráci s INCHEBOU PRAHA DOPROVODNÝ PROGRAM Seminární místnost č. 151 "Personalistika a způsob hledání práce - informace pro každého" 10,30-11,30 Životopis - základ pro vaše budoucí zaměstnání 11,45-12,45 Sociální sítě. Jak je

Více

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ Indra je globální společnost, jejíž silnou stránkou jsou technologie, inovace a talent. Jako lídr ve svém odvětví poskytuje prvotřídní řešení s přidanou hodnotou

Více

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ

TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ TECHNOLOGICKÁ ŘEŠENÍ A SLUŽBY PO CELÉM SVĚTĚ Indra je globální společnost, jejíž silnou stránkou jsou technologie, inovace a talent. Jako lídr ve svém odvětví poskytuje prvotřídní řešení s přidanou hodnotou

Více

Tematické okruhy bakalářských prací pro akademický rok 2014/15. Katedra podnikání a managementu

Tematické okruhy bakalářských prací pro akademický rok 2014/15. Katedra podnikání a managementu Tematické okruhy bakalářských prací pro akademický rok 2014/15 Katedra a managementu prof. Ing Zdeněk Mikoláš, CSc. Rodinné doc. Ing. Jiří Cienciala, CSc. Rozvoj klíčových kompetencí podnikatelů a manažerů

Více

NABÍDKA PRÁCE KOORDINÁTOR VÝROBY VZORKŮ

NABÍDKA PRÁCE KOORDINÁTOR VÝROBY VZORKŮ KOORDINÁTOR VÝROBY VZORKŮ Výtisk dokumentace k vzorkové výrobní zakázce Zpracování vzorkových zakázek z Laboratoře barev Obsluha strojů na výrobu vzorků Obsluha Soft stroje na výrobu vzorků Dokončování

Více

Požadavky zaměstnavatelů na terciární vzdělávání. Vadim Petrov Toyota Peugeot Citroën Automobile 24. února 2010

Požadavky zaměstnavatelů na terciární vzdělávání. Vadim Petrov Toyota Peugeot Citroën Automobile 24. února 2010 Požadavky zaměstnavatelů na terciární vzdělávání Vadim Petrov Toyota Peugeot Citroën Automobile 24. února 2010 Obsah ❶ Terciární vzdělávání ❷ Marketing vzdělávání ❸ TPCA jako zaměstnavatel ❹ Role a očekávání

Více

Huisman Czech Republic

Huisman Czech Republic Huisman Czech Republic Potřeba technicky vzdělaných absolventů VŠ a SŠ pro další rozvoj podniku Konference: Strojírenství Ostrava 2013 Ing. Roman Stankovič, MBA Managing Director HUISMAN v ČR Mateřská

Více

Odborná praxe studentů Moravské vysoké školy Olomouc. Studijní program Ekonomika a management

Odborná praxe studentů Moravské vysoké školy Olomouc. Studijní program Ekonomika a management Odborná praxe studentů Moravské vysoké školy Olomouc Studijní program Ekonomika a management Projekt Inovace systému odborné praxe studentů Moravské vysoké školy Olomouc Hlavním cílem projektu je inovace

Více

Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO

Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO Výsledky průzkumu PMF 2015 Přidaná hodnota HR očima HR manažerů a CEO Jana Havlíčková, Preciosa, a.s.; členka představenstva PMF Kateřina Maršíková, Ekonomická fakulta, TUL Síla HR, Praha, Slovanský dům,

Více

PO NÁS POTOPA? Roman Giebisch Národní knihovna ČR

PO NÁS POTOPA? Roman Giebisch Národní knihovna ČR PO NÁS POTOPA? Roman Giebisch Národní knihovna ČR Řízení lidských zdrojů (HR management) je jednou z klíčových součástí managementu každé instituce. Zaměstnanci pro knihovnu představují stejný potenciál

Více

Vývoj pracovního trhu

Vývoj pracovního trhu Vývoj pracovního trhu výběr z dat za 1. čtvrtletí 2012 Tomáš Ervín Dombrovský, LMC Vývoj trhu 18 % pozic vhodných pro absolventy (v r. 2008-24 %) Srovnání poptávky a nabídky, vývoj Jobs.cz březen 2012

Více

HLAVNÍ VÝHODY PROGRAMU

HLAVNÍ VÝHODY PROGRAMU VELKÁ BRITÁNIE - Twin Group Společnost Twin Group byla založen v roce 1993, od té doby působí na trhu jako poskytovatel vzdělání a stáží. Za dobu svého fungování získala ve svém oboru řadu ocenění. Díky

Více

Na zahraničních trzích se vyznáme

Na zahraničních trzích se vyznáme Na zahraničních trzích se vyznáme SUBCON 2015 Jediný britský veletrh s jednoznačným zaměřením na subdodávky & výrobu & technologie Zastoupení všech úrovní v oblasti strojírenského dodavatelského řetězce

Více

Mezinárodní dopravní veletrh 11. 14. 9. 2013

Mezinárodní dopravní veletrh 11. 14. 9. 2013 Mezinárodní dopravní veletrh 11. 14. 9. 2013 1 2 11. 14. září 2013 (středa sobota) Veletrh typu B2B, sobota určena pro laickou veřejnost a živnostníky Dvouletá periodicita liché roky Zaměření: Vystavovatelé

Více

3M Česko. Olga Svědínková. Building HR vision. Září 2011

3M Česko. Olga Svědínková. Building HR vision. Září 2011 3M Česko Olga Svědínková Building HR vision Září 2011 HR vize byla stanovena na základě rozsáhlé týmové diskuse Naše kulturní vize 3M Česko je naše bude naplněna, když si každý z nás, zaměstnanců, bude

Více

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC partner pro byznys inovace MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC Hlavní zaměření: Odborná specializace: EKONOMIKA a MANAGEMENT Inovační management Informační a komunikační technologie

Více

Budova teoretického vyučování a sídlo školy Školní 101

Budova teoretického vyučování a sídlo školy Školní 101 Budova teoretického vyučování a sídlo školy Školní 101 Budova teoretického vyučování Horská 618 Budova teoretického vyučování Horská 59 Budova praktického vyučování Mladé Buky 5/6 Studijní obory Elektronické

Více

SMC Váš partner pro automatizaci

SMC Váš partner pro automatizaci SMC Váš partner pro automatizaci SMC celosvětový lídr v automatizaci S 32% podílem na globálním trhu jsme předními světovými odborníky v oboru pneumatiky. Jsme silným partnerem pro průmysl a vytváříme

Více

IT Cluster People for IT IT for People. Ivo Vondrák Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB Technická univerzita Ostrava ivo.vondrak@vsb.

IT Cluster People for IT IT for People. Ivo Vondrák Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB Technická univerzita Ostrava ivo.vondrak@vsb. IT Cluster People for IT IT for People Ivo Vondrák Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB Technická univerzita Ostrava ivo.vondrak@vsb.cz Kontext Hlavní směry výzkumu a vývoje Biologické a ekologické

Více

Seminář VŠE, ČSSI a ICT UNIE 26.10.2011

Seminář VŠE, ČSSI a ICT UNIE 26.10.2011 Výsledky průzkumu nabídky a poptávky po IT profesích v ČR Seminář VŠE, ČSSI a ICT UNIE 26.10.2011 Výzkum Lidské zdroje v ICT vznikl za finanční podpory MŠMT ČR v rámci projektu Sociální síť v regionech

Více

ZÁKLADNÍ NABÍDKA SLUŽEB

ZÁKLADNÍ NABÍDKA SLUŽEB ZÁKLADNÍ NABÍDKA SLUŽEB CROSSLINE SERVICES s.r.o. Jeremiášova 870 155 00 Praha 5 IČO: 241 43 065 DIČ: CZ24143065 Kontaktní osoba: Ing. Veronika Kimmer GSM: +420 777 755 618 veronika.kimmer@crosslineservices.cz

Více

Jakým otázkám dnes čelí CIO? Otakar Školoud Chief Information Officer, ALTRON GROUP

Jakým otázkám dnes čelí CIO? Otakar Školoud Chief Information Officer, ALTRON GROUP Jakým otázkám dnes čelí CIO? Otakar Školoud Chief Information Officer, ALTRON GROUP Jakým otázkám dnes čelí CIO? Jaké jsou jejich řešení? Tlak na snižování nákladů Využití nových technologií a rostoucí

Více

HAYS CZECH REPUBLIC POSILUJEME VAŠI SPOLEČNOST NAŠÍ ODBORNOSTÍ. Obecná prezentace

HAYS CZECH REPUBLIC POSILUJEME VAŠI SPOLEČNOST NAŠÍ ODBORNOSTÍ. Obecná prezentace HAYS CZECH REPUBLIC POSILUJEME VAŠI SPOLEČNOST NAŠÍ ODBORNOSTÍ Obecná prezentace JSME PŘEDNÍM SVĚTOVÝM ODBORNÍKEM NA NÁBOR KOMPETENTNÍCH, PROFESIONÁLNÍCH A KVALIFIKOVANÝCH ZAMĚSTNANCŮ Presenter's name

Více

People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše

People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše People Manager Komplexní řízení zdrojů a projektů jednoduše Hlavní funkce Řízení portfolia projektů Podpora pro Demand Management a prioritizaci Podpora pro rozhodování při plánování releasů aplikací Přehled

Více

CZECHINVEST Agentura pro podporu podnikání a investic. Bc. Martina Malíková Ředitelka regionální kanceláře pro Plzeňský kraj 23.

CZECHINVEST Agentura pro podporu podnikání a investic. Bc. Martina Malíková Ředitelka regionální kanceláře pro Plzeňský kraj 23. CZECHINVEST Agentura pro podporu podnikání a investic Bc. Martina Malíková Ředitelka regionální kanceláře pro Plzeňský kraj 23. dubna 2014 Obsah prezentace Agentura CzechInvest Regionální kanceláře Investiční

Více

Stipendijní program. ČéDés

Stipendijní program. ČéDés Stipendijní program ČéDés informační příručka pro školní rok 2010/2011 1. Slovo úvodem Firma České dráhy, a. s., největší železniční dopravce v České republice poskytující komplexní služby v železniční

Více

ZÁVOD UČILIŠTĚ VYSOKÁ ŠKOLA. Spolupráce ve vzdělávání: To je oč tu běží Doprovodný program 3. červena 2015. cca 13:30h -15:30h

ZÁVOD UČILIŠTĚ VYSOKÁ ŠKOLA. Spolupráce ve vzdělávání: To je oč tu běží Doprovodný program 3. červena 2015. cca 13:30h -15:30h VYSOKÁ ŠKOLA Spolupráce ve vzdělávání: To je oč tu běží Doprovodný program 3. červena 2015 cca 13:30h -15:30h Prohlídka muzea a závodu ŠKODA AUTO Prohlídka středního odborného učiliště a vysoké školy ŠKODA

Více

Agentura pro regionální rozvoj, a.s. přehled hlavních aktivit

Agentura pro regionální rozvoj, a.s. přehled hlavních aktivit Poslání ARR: Pomáháme realizovat strategické cíle Moravskoslezského kraje Agentura pro regionální rozvoj, a.s. přehled hlavních aktivit Pavla Břusková generální ředitelka Agentura pro regionální rozvoj,

Více

VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA

VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA 17. listopadu 15/2172, 708 33 Ostrava - Poruba tel.: 597 321 111, fax: 596 918 507, http://www.vsb.cz http://www.spravnavyska.cz FAKULTA BEZPEČNOSTNÍHO

Více

Servisní koncept APM Automotive. Moderní servisní koncept společnosti APM Automotive. www.apm.cz. www.autoprofiteam.cz

Servisní koncept APM Automotive. Moderní servisní koncept společnosti APM Automotive. www.apm.cz. www.autoprofiteam.cz Servisní koncept APM Automotive Moderní servisní koncept společnosti APM Automotive www.autoprofiteam.cz www.apm.cz V současné době více než kdy jindy platí, že přežívají jen silní. Konkurence v servisní

Více

20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 V. ZÁVĚR Účelem projektu CzechAccelerator 2011 2014 je podporovat příležitosti inovativních českých firem na zahraničních trzích. Projekt doposud podpořil necelé

Více

Bakalářský studijní obor hospodářská informatika

Bakalářský studijní obor hospodářská informatika Bakalářský studijní obor hospodářská informatika Předpoklady Struktura studia Přihlášky Poradenství Bakalářský studijní obor hospodářská informatika nabízí fundované vědecké a praktické vzdělání v oblasti

Více

63. 6 000 12. ročník časopisu měsíční náklad vydání ročně veletržní čísla 9 000 ks

63. 6 000 12. ročník časopisu měsíční náklad vydání ročně veletržní čísla 9 000 ks MEDIADATA 2015 KDO JSME Nakladatelství Sdělovací technika vydává stejnojmenný odborný časopis, provozuje portál www.stech.cz a pořádá konference. Už více než šedesát let je časopis Sdělovací technika zdrojem

Více

Aplikace IS, outsourcing, systémová integrace. Jaroslav Žáček jaroslav.zacek@osu.cz http://www1.osu.cz/~zacek/

Aplikace IS, outsourcing, systémová integrace. Jaroslav Žáček jaroslav.zacek@osu.cz http://www1.osu.cz/~zacek/ Aplikace IS, outsourcing, systémová integrace Jaroslav Žáček jaroslav.zacek@osu.cz http://www1.osu.cz/~zacek/ Kontext Dodavatelé Strategická Zákazníci ERP Taktická Operativní Kategorie ERP - zaměřeno na

Více

Krize a recese: příležitost pro prosperitu firmy? RNDr. Evžen Korec, CSc. 25.10.2013, VŠE

Krize a recese: příležitost pro prosperitu firmy? RNDr. Evžen Korec, CSc. 25.10.2013, VŠE Krize a recese: příležitost pro prosperitu firmy? RNDr. Evžen Korec, CSc. 25.10.2013, VŠE Osnova RNDr. Evžen Korec, CSc. vědecká kariéra podnikatel a developer EKOSPOL a.s. vývoj strategie a firemní kultura

Více

Architektura odbavovacího systému s použitím BČK

Architektura odbavovacího systému s použitím BČK Autor: Jindřich Borka, Jiří Matějec Architektura odbavovacího systému s použitím BČK ČD - Telematika a.s., Pernerova 2819/2a, 130 00 Praha 3 XT-Card a.s., Sokolovská 100, 186 00, Praha 8 Agenda ČD-Telematika

Více

Program. Keynote speech. Workshopy. Fotograf na cestách splněný sen. Soutěž o notebook AH552

Program. Keynote speech. Workshopy. Fotograf na cestách splněný sen. Soutěž o notebook AH552 Uvítání Roman Víšek Program Keynote speech IT Future Rodashow + Fujitsu Technology Solutions v ČR a SK Radek Sazama (Generální ředitel pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, Fujitsu Technology Solutions)

Více

Continental Automotive Czech republic s.r.o.

Continental Automotive Czech republic s.r.o. Continental Automotive Czech republic s.r.o. 1. Analytik výroby Výuční list elektro 2. SMT operátor Výuční list elektro 3. Výrobní dělník Základní 4. Skladový operátor Výuční list + VZV oprávnění 5. Test

Více

Vzdělávací aktivity CAPLu pro období 2014 2016

Vzdělávací aktivity CAPLu pro období 2014 2016 Vzdělávací aktivity CAPLu pro období 2014 2016 jsou zaměřeny především na následující odborné oblasti a cílové skupiny : - MLS modulární vzdělávací systém OSN - distanční studium na mezinárodní certifikát

Více

Siemens, s.r.o. Spokojenost na obou stranách

Siemens, s.r.o. Spokojenost na obou stranách Titelmasterformat durch Klicken bearbeiten Siemens, s.r.o. Spokojenost na obou stranách Monika Boržíková, HR Business Partner, Talent Acquistion Manager 4.2.2015, Praha Page 1 Obsah prezentace - Společnost

Více

dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů

dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů dvouměsíčník o řízení lidských zdrojů Časopis Profi HR je odborný dvouměsíčník, který se zabývá problematikou HR. Časopis je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní

Více

Základy managementu Řízení lidí. Ing. Ivana Pražanová

Základy managementu Řízení lidí. Ing. Ivana Pražanová Základy managementu Řízení lidí Ing. Ivana Pražanová Historie Lidé na začátku minulého století hlavně nositeli fyzické síly Normy, úkolová mzda, personální agenda metody řízení Postupně se práce stala

Více

Ročníku 2012 se zúčastnilo 167 zadavatelů zakázek, 138 vystavujících společností ze 16 zemí, proběhlo více než 5 000 individuálních schůzek.

Ročníku 2012 se zúčastnilo 167 zadavatelů zakázek, 138 vystavujících společností ze 16 zemí, proběhlo více než 5 000 individuálních schůzek. Místo konání: Web: Lille Grand Palais, Francie www.railindustrymeetings.com PROČ JSME VYBRALI TENTO VELETRH? Očekávané investice do železničního sektoru v západní Evropě i zájem zadavatelů o dodavatele

Více

... technika v souladu s přírodou

... technika v souladu s přírodou ... technika v souladu s přírodou filozofie Všechny oblasti podnikání společnosti TEDOM spojuje společná filozofie - efektivní a ekologické využití energetických palivových zdrojů. Tuto filozofii naplňujeme

Více

HR MANAGEMENT DIRECT Pojišťovna, a.s.

HR MANAGEMENT DIRECT Pojišťovna, a.s. HR MANAGEMENT DIRECT Pojišťovna, a.s. OBSAH DIRECT Pojišťovna, a.s. Human resources nábor odměňování a benefity mzdy a administrativa personální controlling vzdělávání a rozvoj interní komunikace Dotazy

Více

ANF DATA spol. s r.o. a Siemens company. Den průmyslu na FIT 12. dubna 2012

ANF DATA spol. s r.o. a Siemens company. Den průmyslu na FIT 12. dubna 2012 ANF DATA spol. s r.o. a Siemens company Den průmyslu na FIT 12. dubna 2012 1. ANF DATA - základní údaje rok založení 1992 vlastník 100% Siemens AG Rakousko roční obrat 267 mil CZK (2010/2011) 220 zaměstanců

Více

Development Centrum NABÍDKA M.C.TRITON. Kontaktní osoba: Ing. Radek Tesař. Mobil: +420 603 558 650. Email: tesar@mc-triton.cz

Development Centrum NABÍDKA M.C.TRITON. Kontaktní osoba: Ing. Radek Tesař. Mobil: +420 603 558 650. Email: tesar@mc-triton.cz M.C.TRITON, spol. s r.o. Evropská 846/176a, 160 00 Praha 6 telefon: + 420 255 710 600, fax: + 420 255 710 699 e-mail: info@mc-triton.cz, www.mc-triton.cz IČ: 49622005, DIČ:CZ49622005 Kontaktní osoba: Ing.

Více

SPRÁVNÁ VOLBA OBORU - ZAČÁTEK DOBRÉ KARIÉRY

SPRÁVNÁ VOLBA OBORU - ZAČÁTEK DOBRÉ KARIÉRY Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky SPRÁVNÁ VOLBA OBORU - ZAČÁTEK DOBRÉ KARIÉRY Číslo projektu: CZ.1.07/1.1.11/01.0041 Partneři projektu 1 Operační

Více

STRATEGIE INTELIGENTNÍ SPECIALIZACE V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI. Daniel Všetečka

STRATEGIE INTELIGENTNÍ SPECIALIZACE V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI. Daniel Všetečka STRATEGIE INTELIGENTNÍ SPECIALIZACE V KRÁLOVÉHRADECKÉM KRAJI Daniel Všetečka Kontext RIS3 1 - Switzerland 29 40 53 148 - Chad Principy RIS3 PRIORITIZACE BOTTOM-UP (ENTREPRENEURIAL DISCOVERY PROCESS, HLEDÁNÍ

Více

Robert Bosch, spol. s r.o. České Budějovice

Robert Bosch, spol. s r.o. České Budějovice Robert Bosch, spol. s r.o. České Budějovice NEJŽÁDANĚJŠÍ ZAMĚSTNAVATEL JIHOČESKÉHO REGIONU www.bosch.cz/cb Rozvoj společnosti Společnost Robert Bosch v Českých Budějovicích byla založena v roce 1992 jako

Více

Nabídka vzdělávání zaměstnanců financovaného ze zdrojů EU Realizátor projektů ESF: Školamanažerskéhorozvoje rozvoje s.r.o. ro Představení Školy manažerského rozvoje založena v roce 1995 s posláním šířit

Více

Boj o talenty. Nábor a personální marketing ZC/31 Rozvoj lidských zdrojů. Projekt IQ auto

Boj o talenty. Nábor a personální marketing ZC/31 Rozvoj lidských zdrojů. Projekt IQ auto Radka Čupíková Nábor a personální marketing ZC/31 Rozvoj lidských zdrojů 1 Realita na trhu práce České republiky 8000000 7000000 6000000 5000000 4000000 3000000 2000000 1000000 0 - nepřízeň demografického

Více

Prezentace školy. 00216224 Masarykova univerzita Žerotínovo nám. 9, Brno, Jihomoravský kraj. Veřejná vysoká škola

Prezentace školy. 00216224 Masarykova univerzita Žerotínovo nám. 9, Brno, Jihomoravský kraj. Veřejná vysoká škola Prezentace školy 00216224 Masarykova univerzita Žerotínovo nám. 9, Brno, Jihomoravský kraj Veřejná vysoká škola Spolupráce MU s podniky Spolupráce s podniky Výzkum a vývoj Studenti Další vzdělávání Ostatní

Více

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s.

Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s. Západomoravská vysoká škola Třebíč, o.p.s. Ladislav Dokoupil (Jméno) Datum : úterý, 11. října 2011 Obsah : Obsah :... 2 1 Veřejnosprávní studia... 3 1.1 Studijní program Hospodářská politika a správa...

Více

Prava a povinnosti cizinců na českém. pracovní listy. Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1.

Prava a povinnosti cizinců na českém. pracovní listy. Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1. Prava a povinnosti cizinců na českém Motivační pracovním dopis trhu NÁCVIKOVÁ WORKSHOP LEKCE pracovní listy Projekt Změňte to! Podpora uplatnění migrantů na trhu práce (reg. číslo CZ.2.17/2.1.00/34351)

Více

E V R O P S K Ý F O R M U L Á Ř

E V R O P S K Ý F O R M U L Á Ř E V R O P S K Ý F O R M U L Á Ř Ž I V O T O P I S U OSOBNÍ INFORMACE Jméno VESELÝ, Pavel Adresa Štěpánovice 80, Klatovy, 339 01 Telefon Fax E-mail cv@cbradio.cz Národnost Česká Datum narození 30.12.1976

Více

Návrh profilu absolventa bakalářského studia Manažer pro řízení výroby v automobilovém průmyslu

Návrh profilu absolventa bakalářského studia Manažer pro řízení výroby v automobilovém průmyslu Návrh profilu absolventa bakalářského studia Manažer pro řízení výroby v automobilovém průmyslu doc. Mgr. Ing. Karel Chadt, CSc. ředitel SOUs Škoda Auto Motto : Na výzvy zítřka je třeba reagovat už dnes.

Více

Inovace v Erste Corporate Banking. Praha 4.11.2014

Inovace v Erste Corporate Banking. Praha 4.11.2014 Inovace v Erste Corporate Banking Praha 4.11.2014 Proč inovace v Erste Corporate Banking? VELKÉ TÉMA stěžejní oblast pro rozvoj a konkurenceschopnost korporátní sféry vysoká míra podpory národních i EU

Více

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ LABYRINT - OSTRAVA 2007

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ LABYRINT - OSTRAVA 2007 FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ LABYRINT - OSTRAVA 2007 Cíl: Má-li se člověk stát člověkem, musí se vzdělávat. J. A. Komenský představit uceleně odborné i laické veřejnosti úspěšně realizované projekty v oblasti rozvoje

Více

Ing. Martin Tlapa Náměstek MPO ČR

Ing. Martin Tlapa Náměstek MPO ČR Financování výzkumu a inovací z fondů EU a ČR v létech 2007-2013 2013 Ing. Martin Tlapa Náměstek MPO ČR Strukturální fondy pro výzkum a inovace OP Podnikání a inovace OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Více

SKUPINA AWT SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A DOBROVOLNICTVÍ

SKUPINA AWT SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A DOBROVOLNICTVÍ SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST A DOBROVOLNICTVÍ Co přinese Evropský rok dobrovolnictví? Zastoupení Evropské komise v ČR, Praha, 15. 2. 2011 PROFIL Jeden z klíčových hráčů na trhu dopravy a logistiky ve střední

Více

16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut

16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut 16:30 17:00 příchod hostů 17:00 18:00 představení jednotlivých firem v rozsahu 120 vteřin 18:00 19:00 networking raut JIC, zájmové sdružení právnických osob Brno, U Vodárny 2, PSČ 616 00 tel. +420 511

Více

Bližší informace o programu

Bližší informace o programu Příloha Tiskové zprávy Bližší informace o programu Interactive Online MBA pro podnikatele a podnikatelky Program Interactive Online MBA (Master of Business Administration) pro podnikatele a podnikatelky

Více

SZCZYRK 25. a 26. 11. 2010

SZCZYRK 25. a 26. 11. 2010 Zapojení Vysoké školy báňské Technické univerzity Ostrava v rámci projektu Program profesní přípravy specialistů lídrů transferu inovací a moderních technologií do firem na polsko-českém pohraničí Zpracoval:

Více

praha a brno červenec prosinec 2009

praha a brno červenec prosinec 2009 profesní semináře praha a brno červenec prosinec 2009 budete vynikat Proč Tutor? Široká nabídka seminářů Veřejné nebo zakázkové firemní kurzy Kvalitní a profesionální lektorský tým Moderní učebny v centru

Více

Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte

Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte Doveďte svojí skladovou logistiku na pole position Začněte hned! LFS Vaše softwarové řešení pro optimalizaci řízení skladu, které zároveň snižuje celkové náklady na logistiku 100% zaměřeno na řízení skladu

Více

Helios Easy. integrované řešení pro řízení

Helios Easy. integrované řešení pro řízení integrované řešení pro řízení Skupina ASSECO je jedním z nejvýznamnějších softwarových domů ve střední Evropě. Chcete držet své náklady více pod kontrolou? Potřebujete, aby vaše investice měly rychlou

Více

AWT TRADIČNÍ PARTNER S NOVÝM JMÉNEM

AWT TRADIČNÍ PARTNER S NOVÝM JMÉNEM AWT TRADIČNÍ PARTNER S NOVÝM JMÉNEM KONFERENCE ZNAČKY V REGIONU ROZVOJ REGIONU Hotel Imperial, Ostrava 20. květen 2010 / Petr Jonák, ředitel korporátní komunikace skupiny AWT ADVANCED WORLD TRANSPORT A.S.

Více

Komplexní ICT outsourcing

Komplexní ICT outsourcing Komplexní ICT outsourcing Jan Košátko 28.2.2012 Danube House Algotech Telefon: +420 225 006 555 Fax: +420 225 006 194 E-mail: info@algotech.cz Web: www.algotech.cz Adresa: Zirkon Office Center, Sokolovská

Více

P R O FIL U NICO RN CO LLEGE

P R O FIL U NICO RN CO LLEGE P R O FIL U NICO RN CO LLEGE 2 013 VZDĚLÁNÍ UNICORN COLLEGE JE VAŠE OSOBNÍ KONKURENČNÍ VÝHODA Unicorn College je renomovaná soukromá vysoká škola, která nabízí kvalitní vysokoškolské vzdělání v oblasti

Více

Počítačová služba s.r.o.

Počítačová služba s.r.o. Jeden z největších národních projektů v Olomouckém kraji Dodavatel: Stupkova 413/1a, Olomouc Najdi si práci v Olomouckém kraji Termín realizace: od 1. 7. 2006 do 31. 5. 2008 CÍLE PROJEKTU Cílem je přispět

Více

Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0036 Název projektu: Inovace a individualizace výuky

Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0036 Název projektu: Inovace a individualizace výuky Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0036 Název projektu: Inovace a individualizace výuky Autor: Mgr. Jitka Machátová Název materiálu: Motivační dopis Označení materiálu: Datum vytvoření: 10. 11. 2013 Vzdělávací

Více

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKOVÉHO HODNOCENÍ

VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKOVÉHO HODNOCENÍ VYHODNOCENÍ DOTAZNÍKOVÉHO HODNOCENÍ DOTAZNÍK PRO ZAMĚSTNAVATELE HODNOCENÍ ÚROVNĚ ZNALOSTÍ A DOVEDNOSTÍ ABSOLVENTŮ Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství VŠB-TU Ostrava Dotazníkové hodnocení proběhlo

Více

VÝZNAM KOMPETENCÍ PRO UPLATNĚNÍ ABSOLVENTŮ NA TRHU PRÁCE

VÝZNAM KOMPETENCÍ PRO UPLATNĚNÍ ABSOLVENTŮ NA TRHU PRÁCE VÝZNAM KOMPETENCÍ PRO UPLATNĚNÍ ABSOLVENTŮ NA TRHU PRÁCE HANA KRBCOVÁ ředitelka divize personalistika ČEZ, a. s., viceprezidentka People Management Fora Kompetence pro život, Konírna Poslanecké sněmovny

Více

IAESTE LC Brno Obsah

IAESTE LC Brno Obsah Závěrečná zpráva z Veletrhu ikariéra 2015 na VUT v Brně Obsah Úvod... 3 Veletrh ikariéra 2015 v číslech a grafech... 3 Workshopy... 8 Osvědčené součásti Veletrhu ikariéra z loňských let... 9 Novinky na

Více

Jsme konzultační a technologická. společnost, která je strategickým. partnerem respektovaných finančních. institucí a velkých mezinárodních

Jsme konzultační a technologická. společnost, která je strategickým. partnerem respektovaných finančních. institucí a velkých mezinárodních Profil společnosti Jsme konzultační a technologická společnost, která je strategickým partnerem respektovaných finančních Profil společnosti institucí a velkých mezinárodních korporací. Naším posláním

Více

MOŢNOSTI UMÍSTĚNÍ ABSOLVENTŮ TECHNICKÝCH ŠKOL V MSK

MOŢNOSTI UMÍSTĚNÍ ABSOLVENTŮ TECHNICKÝCH ŠKOL V MSK MOŢNOSTI UMÍSTĚNÍ ABSOLVENTŮ TECHNICKÝCH ŠKOL V MSK Ing. arch. Yvona Jungová Úřad práce ČR - krajská pobočka v Ostravě yvona.jungova@ot.mpsv.cz Nezaměstnanost v Moravskoslezském kraji (k 31.03.2013) okres

Více

Příloha k TZ oceněné projekty

Příloha k TZ oceněné projekty Příloha k TZ oceněné projekty Název příspěvku: V práci otevřeno (Uplatnění kvalifikace migrantů a migrantek na českém pracovním trhu) Název organizace: Evropská kontaktní skupina Kontaktní osoba: Helena

Více

OBSAH 1. ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ...11

OBSAH 1. ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ...11 Obsah 3 OBSAH 1. ŘÍZENÍ LIDSKÝCH ZDROJŮ...11 Slovníček ke kapitolám 1 až 3...12 Použité zkratky...18 1.1 POTŘEBUJEME, CHCEME NEBO NECHCEME PERSONÁLNÍ STRATEGIE?...19 1.1.1 Strategie rozvoje lidských zdrojů

Více

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 47,2 %

UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 47,2 % Vysoká škola Úspěšnost uchazečů UNIVERZITA KARLOVA V PRAZE 47,2 % 1. lékařská fakulta 47,1 % 2. lékařská fakulta 16,0 % 3. lékařská fakulta 26,2 % Lékařská fakulta v Plzni 39,7 % Lékařská fakulta v Hradci

Více

GE Rozmanitě. ... aneb Diverzita v GE Money Bank. Radka Pekelská Ředitelka oddělení lidských zdrojů Sandra Tomášková Manažerka zaměstnaneckých vztahů

GE Rozmanitě. ... aneb Diverzita v GE Money Bank. Radka Pekelská Ředitelka oddělení lidských zdrojů Sandra Tomášková Manažerka zaměstnaneckých vztahů GE Rozmanitě... aneb Diverzita v GE Money Bank Radka Pekelská Ředitelka oddělení lidských zdrojů Sandra Tomášková Manažerka zaměstnaneckých vztahů 22.11. 2013 GE - Globální společnost GE Money Bank Česká

Více

Inovace podnikatelských modelů

Inovace podnikatelských modelů Inovace podnikatelských modelů 30. - 31. 10. 2014 2 denní školení pro inovátory Proč inovace podnikatelských modelů? Jste v situaci, kdy se z jedinečného produktu stala obyčejná komodita a na trhu si udržujete

Více