DVB-T přijímač. český manuál

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "DVB-T přijímač. český manuál"

Transkript

1 DVB-T přijímač český manuál

2 Obsah 02 Snadný začátek Seznámení se zařízením Hlavní znaky zařízení Popis zařízení 03 Popis dálkového ovládání (DO) 01 / Obsah MENU Správce programu 04 Oblíbený program / složka - Jak vytvořit / zrušit příznak oblíbený program - Jak vytvořit oblíbenou skupinu - Jak změnit název oblíbené skupiny Přemístit program Uzamknutí programu Třídění programů Přejmenovat program 05 Průvodce programu Zobrazení EPG dat Nastavení času a časového spínače Nastavení času 06 Nastavení časového spínače Uživatelské nastavení Vyhledání programů Nastavení systému 07 Rodičovský zámek (Parental Lock) Výchozí nastavení od výrobce (Faktory Default) 08 Funkce během sledování programu Zobrazení informací Výběr programu Předchozí program Přepínání mezi TV a rádiem Seznam Oblíbených Přepínání mezi TV a VRC Upgrade softwaru Fedtec spojením (jestliže hlavní software DVB-T funguje) Fedtec spojením (jestliže Boot Loaner stále pracuje, ale hlavní software DVB-T je nefunkční) DVB-T do DVB-T 09 Chybové hlášení Bezpečnostní opatření

3 Snadný začátek Následující informace jsou přiloženy jako rychlá pomůcka k tomu, abyste mohly používat DVB-T přijímač co nejrychleji. Pro další informace a další nastavení prosím čtěte celý návod. Zkontrolujte zda můžete přijímat DVB-T ve vašem regionu. Dále si zkontrolujte jestli potřebujete střešní anténu k příjmu signálu nebo jestli můžete přijímat TV signál vnitřní televizní anténou. Jakmile připojíte DVB-T přijímač k televizi a umístíte anténu, můžete provést nastavení jen v několika krocích. 02 / Snadný začátek / Seznámení se zařízením 1. Zapněte zařízení tlačítkem POWER a Váš televizní přijímač. 2. Stiskněte tlačítko MENU na dálkovém ovladání k otevření hlavního menu. 3. Vyberte Instalace a druhou možnost ze subnabídky - Systémové nastavení 4. Vyberte Vyhledát program (Program search). Můžete použit modré tlačítko na dálkovém ovládání, k zahájení automatické vyhledávání programu. Jakmile bude programové vyhledávání nachystané potvrďte tlačítkem OK na dálkovém ovládání. 5. Vraťte se do hlavní nabídky stisknutím tlačítka tlačítka MENU. 6. Vyberte Čas a datum (Time and date) a nastavte čas a datum. Provedli jste základní nastavení. Pokud Vaše televize potřebuje jiné nastavení, prosím přečte si následující informace. Aby jste mohli připojit přijímač správně, možná budete muset přečíst i manuál k Vaší televizi. Seznámení se zařízením - Hlavní znaky zařízení - Plně kompatibilní s MPEG2 a DVB - Digitální audio s podporou AC-3 od SPDIF) - PIG (obraz v grafice) podporuje DiSEqC1.2 - Jednoduché a snadno ovladatelné menu. - Množství funkcí (oblíbené, přemístění, uzamykání, přejmenování, vymazání a třídění). - Ukládá až 2500 kanálů. - Jednoduchý a rychlý softwarový upgrade přes RS-232 port 7, snadný systém zapojení a přemístění dat. - Časový spínač automaticky zapne nebo vypne zařízení pokud je tak nastaveno (denní, týdenní, měsíční nebo jednorázové zapnutí/vypnutí) - Automatický systém vyhledání kanálů. - Elektronický programový průvodce (EPG) - Multi video výstup (CVBS, RGB) - Automatické snímání posledního kanálu. - OSD teletext (DVB ETS ) a příslušná podpora funkcí. - Podpora VBI teletext - Popis zařízení - MENU hlavní menu, příkazový box na obrazovce - pohotovostní režim - CH přepínání na následující či předchozí program, při pohybu v hlavní menu umožňuje pohyb na následující či předchozí volbu. - VOL - změna hlasitosti, při pohybu v hlavní menu umožní pohyb doleva a doprava - Digitální displej informace o programu, při spuštění ukazuje software a menu - OK potvrzení volbu v menu

4 ANT IN (1) připojení k zemní anténě - ANT OUT (2) k připojení další DVB-T - RS-232 (3) upgrade (obnovení) DVB-T programů a softwaru - VCR (4) připojení VCR pomocí SCART kabelu k přijímači - TV (5) připojení TV pomocí SCART kabelu k přijímači - S/PDIF (6) výstup pro digitální zesilovač - AUDIO OUT R/L (7) audio výstup - VIDEO OUT (8) video výstup - TO TV (9) výstupní modulátor k TV nebo VCR, také podporuje pass-through - TV ANT IN (10) vstup modulátor k TV nebo VCR, také podporuje pass-through - ~100/240 V, 50/60 Hz (11). Ujistěte se že jste zkontroloval specifikaci. 03 / Seznámení se zařízením / MENU - Popis dálkového ovládání (DO) - POWER zapnutí / vypnutí zařízení - INFO informace o programu se zobrazí na obrazovce - číselná tlačítka 0 až 9 vybírá TV nebo rádio programy a individuální volby v menu - AUDIO nastaví směr výstupu reproduktoru - TV/RADIO vybere TV nebo rádio - EPG zobrazuje elektronický programový průvodce na obrazovce (pokud je k dispozici) - MUTE zapnutí / vypnutí zvuku - EXIT návrat do předchozí úrovně nabídky, ukončení práce v menu - MENU zobrazuje menu na obrazovce, umožňuje návrat ze subnabídky k hlavnímu menu - OK potvrzuje volby a výběry - CH volba programu (následující / předchozí), umožňuje pohyb v menu - VOL zvýšení / snížení hlasitosti, pohyb doprava / doleva v menu - PAUSE pozastavení - SAT/TV přepínání mezi TV a satelitem - RECALL vrátí zpět předchozí program - FAV pohyb mezi oblíbenými programy - P/N/S výběr mezi PAL a NTSC - TEXT přepnutí mezi TV a teletext - FAV zobrazuje oblíbení programy - UHF zobrazuje RF informace MENU Jakmile nainstalujete a připojíte kabely DVB-T, zobrazí se menu, které obsahuje následující položky: 1. Správce programu (Program Manager) 2. Průvodce programu (Program Guide) 3. Nastavení času a časového spínače (Timer) 4. Uživatelské nastavení (User Installation) 5. Informace o přijímači (Receiver Information) 6. Hra (Game) 1. Správce programu Správce programu umožňuje sledovat programy, ale také nabízí další funkce. Skládá se ze Správce TV kanálu a Správce radio kanálu. Práce s oběma správci je totožná, proto budou popsány funkce pouze jednoho z nich (Správce TV kanálu). Na levé straně se zobrazuje aktuální kanál v režimu PIG (Picture in Graphic), pod ním jsou uvedeny informace o kanálu. Pokud přepnete na jiný program (kurzorem nebo barevnými tlačítky DO), zobrazení se podle toho změní.

5 04 / MENU - Oblíbený program / složka Po zapnutí Správce programů se Vámi vybraný oblíbený program zobrazí jako Favorite 1. - Jak vytvořit / zrušit příznak oblíbený program 1. Vyberte oblíbený program a stiskněte tlačítko OK příznak se zobrazí u programu jako. 2. Stiskněte 2x tlačítko EXIT pro uložení nastavení. 3. Pro kontrolu nastavení stiskněte tlačítko FAV. 4. Příznak zrušíte opětovným stisknutím tlačítka OK na programu, kde byl příznak nastaven. - Jak vytvořit oblíbenou skupinu Po otevření Správce programů se automaticky zobrazí oblíbená skupina Favorite 1. Pokud si přejete vytvořit další složku, stiskněte zelené tlačítku (DO) nová složka se bude jmenovat Favorite 2. - Jak změnit název oblíbené skupiny 1. Otevřete Správce programu TV. 2. Stiskněte tlačítko SORT (DO) - na obrazovce se objeví v příkazový řádek. 3. Zvolte Přejmenovat oblíbenou skupinu (Rename Favorite group). 4. Pomocí tlačítek změňte název skupiny. - Přemístit program 1. Otevřete Správce programu TV. 2. Stiskněte tlačítko MOVE (žluté tlačítko, DO). 3. Vyberte program a stisknutím OK pro potvrzení volby. 4. Přemístěte kurzor na místo, kam chcete přesunout program. 5. Potvrďte tlačítkem OK. - Uzamknutí programu 1. Otevřete Správce programu TV. 2. Stiskněte tlačítko Zámek (modré tlačítko, DO). 3. Vyberte program a stisknutím OK pro potvrzení volby u programu se poté objeví. POZNÁMKA : K provedení této funkce byste měli nastavit nejdříve Rodičovský zámek. - Třídění programů 1. Otevřete Správce programu. 2. Stiskněte SORT (šedé tlačítko, DO) 3. Z nabídky vyberte Třídit (Sort) - otevře se subnabídka, ve které si zvolíte způsob třídění programů (oblíbené, uzamknuté, smíchané, podle názvu). 4. Umístěte kurzor na požadovaném řádku a stiskněte OK. - Přejmenovat program 1. Otevřete Správce programu 2. Stiskněte Přejmenovat (bílé tlačítko, DO) 3. Z nabídky vyberte Rename (Přejmenovatt). 4. Vyberte program a stisknutím OK pro potvrzení volby. 5. Pomocí tlačítek změňte název programu.

6 2. Průvodce programů Yakumo DVB-T přijímač nabízí funkci EPG pro přístup k TV průvodci (nebo rádio průvodci), který zobrazí názvy a další informace o aktuálním programu i o všech ostatních. Tyto informace jsou přístupné pouze ze sítě, ze které se na program díváte. 05 / MENU - Zobrazení EPG dat 1. Otevřete Průvodce programu. 2. Stiskněte tlačítko EPG (DO). Na pravé straně obrazovky se zobrazí nabídka programů pro výběr a také čas s nimi související. Na levé straně je zobrazen seznam kanálů. 3. Vyberte kanál a umístěte příznak na čas v programu, o kterém chcete zjistit informace objeví se modré tlačítko. 4. Jestliže jsou k dispozici podrobnější informace o daném programu stiskněte DETAIL (zelené tlačítko, DO). Jestliže informace nejsou k dispozici ukáže se NO DATA AVAILABLE. 5. Jestliže chcete zkontrolovat následující nebo předchozí program, stiskněte +6:00 (modré tlačítko, DO) nebo 0-6:00 (červené tlačítko, DO). 3. Nastavení času a časového spínače Můžete nastavit čas a programovat časovač různými způsoby. - Nastavení času Obvykle můžete získat informace o skutečném času přes satelit automaticky, ale v některých případech může být tento údaj chybný. Touto funkcí nastavíte čas manuálně.

7 - Nastavení časového spínače Časový spínač zapnete volbou Turn On time a / nebo Turn Off the time. Umožní Vám nastavit různé funkce týkající se času. Časový spínač nastavíte jako denní, týdenní, měsíční nebo jednorázový. 06 / MENU 4. Uživatelské nastavení - Vyhledání programů - Vyhledávání podle: - Číslo programu - Frekvence (KHz) - Šířka pásma (6MHz, 7MHz and 8 MHz) - Režim (2K nebo 8K) - Zabezpečení (1/4, 1/8, 1/16, 1/32) - FEC rychlost (1/2, 2/3, 3/4, 4/5, 5/6, 6/7, 7/8, 8/9, Všechny) - Úpravy (Všechny, QPSK, 16QAM, 64QAM) - Způsob vyhledávání: - Automatické - Manuální - Vyhledávání v síti - Nastavení systému - OSD jazyk (OSD language) - Nastavení jazyka.

8 - Jazyk pro audio (Audio language) - Výběr jazyka, který bude mít prioritu pro přehrávání (jazyk musí být programem podporován). - Formát obrazu (Screen format) - Možnost vybrat formát 16:9 pokud ho Vaše TV podporuje. 07 / MENU - Video výstup (Video output) - Zvolte RGB pokud Váš SCART tuto možnost podporuje, jinak zvolte CVBS. - TV typ (TV type) - Zvolte typ podle Vašeho TV. - Po zapnutí spustit kanál (Start on Chanel) - Stisknutím tlačítka OK se zobrazí seznam kanálů, ze kterého vyberte Vámi požadovaný kanál. Vybraný kanál se spustí kdykoliv zapnete DVB-T. - UHF Standard - Zvolte UHF typ. - UHF kanál (UHF Channel) - Zvolte požadovaný UHF program pro satelit. - Rodičovský zámek (Parental Lock) Tato funkce umožňuje zaheslování programů jako ochranu před používáním programu dětmi. - Zámek nastavení (Install Lock) - Touto funkcí můžete chránit nastavená data. - Výchozí nastavení od výrobce (Faktory Default) Pokud se chcete vrátit tovární nastavení od výrobce, potvrďte tlačítkem OK. Poté se zobrazí upozornění, které znovu potvrďte tlačítkem OK. 5. Informace o přijímači - Informace o přijímači - Kalendář (kalendář zobrazíte použitím RCU) - Nápověda (Help)

9 Funkce během sledování programu Základní funkce DVB-T při sledování satelitu nebo při poslechu satelitního rádia. - Zobrazení informací Při sledování programu se zobrazí informace v dolní části obrazovky, pokud stiskněte tlačítko INFO (DO) - Výběr programu Pro výběr programu použijte tlačítko CH na předním panelu zařízení, tlačítka CH dálkového ovladače nebo numerická tlačítka. Další způsob výběru programu je v stisknout tlačítko OK na dálkovém ovladači zobrazí se seznam umistěte kurzor na požadovaném programu a výběr potvrďte tlačítkem OK. Seznam zmizí beze změn, pokud stisknete tlačítko EXIT. - Předchozí program Stiskněte tlačítko RECALL (DO) vrátíte se k naposledy sledovanému programu. - Přepínání mezi TV a rádiem 08 / Funkce během sledování programu / Upgrade softwaru Stiskněte tlačítko TV/RADIO (DO). - Seznam Oblíbených Stiskněte tlačítko FAV (DO). - Přepínání mezi TV a VRC Stiskněte tlačítko SAT / TV nebo TV / AV (záleží na typu dálkového ovladače). Vybraný režim se zobrazí na přední straně přístroje. Pokud tlačítko stisknete 3x vrátíte se k normálnímu režimu zařízení. Zobrazí se číslo momentálního kanálu. Upgrade softwaru - Fedtec spojením (jestliže hlavní software DVB-T funguje) 1. Připojte COM port (COM1 nebo COM2) počítače a DVB-T k upgradu přes RS232 kabel. 2. Zapněte DVB-T. 3. Rozjeďte FTUNK.EXE program v počítači a stiskněte tlačítko Setup Comm pro výběr COM portu. Na obrazovce se objeví okno připojování, které po připojení samo zmizí. Pokud se tak nestane, připojení neproběhlo úspěšně. Zkontrolujte, jestli je COM port řádně zapojen. Vypněte a znovu zapnete DVB-T a pokuste se o připojení ještě jednou. 4. Stiskněte tlačítko Upgrade Software v programu FTUNK.EXE a otevřete složku ROM.BIN. Počítač a DVB-T se opět propojí a dojde automaticky k upgradu. 5. Jestliže upgrade probíhá normálně, d.000 -* d.000 -* ** - F000 -* F100 -* Good se zobrazí krok za krokem. Když se na předním panelu zobrazí Good, upgrade byl úspěšně proveden. - Fedtec spojením (jestliže Boot Loaner stále pracuje, ale hlavní software DVB-T je nefunkční) 1. Připojte COM port (COM1 nebo COM2) počítače a DVB-T k upgradu přes RS232C kabel. 2. Vypněte DVB-T tlačítkem POWER. 3. Rozjeďte FTUNK.EXE program v počítači a stiskněte tlačítko Setup Comm pro výběr COM portu. Na obrazovce se objeví okno připojování a následně hlášení o chybě. Stiskněte tlačítko OK. 4. Stiskněte tlačítko Upgrade Software v programu FTUNK.EXE a otevřete složku ROM.BIN. Jakmile se zobrazí okno připojování zapněte DVB-T zažízení tlačítkem POWER. Počítač a DVB-T se opět propojí a dojde automaticky k upgradu. Pokud se nezobrazí okno, které informuje úspěšném provedené (Connection completed), zkontrolujte, jestli je COM port řádně zapojen, vypněte DVB-T a pokuste se o připojení ještě jednou. 5. Jestliže upgrade probíhá normálně, d.000 -* d.000 -* ** - F000 -* F100 -* Good se zobrazí krok za krokem. Když se na předním panelu zobrazí Good, upgrade byl úspěšně proveden. - DVB-T do DVB-T 1. Propojte obě DVB-T RS232 kabelem. 2. Nastartujte hlavní DVB-T jako první. Poté zapněte DVB-T, které má být upgradováno. 3. Pokud připojení proběhlo úspěšně, zobrazí se d.000. Když se na předním panelu zobrazí Good, data byla úspěšně přemístěna. 4. Pokud se na upgradovaném DVB-T nezobrazilo se d.000, vypněte a opět zapněte zařízení (i několikrát po sobě). 5. Nevšímejte si chybových hlášení jako např. Err.8 apod. Vždy když se na předním panelu zobrazí Good znamená to, že byl proces proveden úspěšně.

10 Chybové hlášení Na přijímači se nic nezobrazuje Zkontrolujte, jestli je zařízení připojeno ke zdroji energie. Na přijímači není obraz, ale nápis No Signal nebo No Video Signal. Zkontrolujte jestli můžete připojit DVB-T ve Vašem regionu. Dále zjistěte, jestli je pro signál TV nutná anténa na střeše, nebo jestli je možné přijímat signál anténou v domě. Zkontrolujte, jestli byla anténa správně zapojena a jestli byl příslušný konektor pevně zaveden. Jestliže používáte aktivní anténu, zkontrolujte, zda byl přístup umožněn v menu režimu Nastavení. Zkuste na 10 sec odpojit přístroj od zdroje energie a poté ho znovu zapnout. Obraz je černobílý a rozmazaný. Zvolte jiný systém PAL / NTSC v režimu Nastavení. Žádný zvuk. Stiskněte tlačítko MUTE na dálkovém ovladači. 09 / Chybové hlášení / Bezpečnostní opatření Kanál se náhle ztratil. Stanice změnila vysílací frekvenci. Zapněte funkci Vyhledávání programu. ČŘíslo PID se změnilo. Vyberte současný kanál a spusťte opět funkci Vyhledávání programu. Náhle došlo k rozladění přijímače. Resetujte přijímač dojde k obnovení výchozího nastavení od výrobce. Obraz je příliš tmavý Zvolte FBAS Video výstup v režimu Nastavení. Žádný obraz. Použijte Scart kabel typu C a vytáhněte zástrčku 16 kabelu. Zvolte FBAS Video výstup v režimu Nastavení. Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko SAT / TV nebo TV / AV (záleží na typu ovladače), kterým přepnete režim VRC na TV. Rozmazaný a zrnitý obraz s nápisem Bad signal. Špatný signál. Zkuste dát anténu do jiné polohy. Zkontrolujte kabel a kontakty. Pokud používáte anténové připojení k TV sestavě: změňte RF kanál v režimu Nastavení nebo použijte jako připojení k TV sestavě Scart. Špatně nastavený čas po náhlém vypnutí přístroje. Vyberte místní čas v režimu Nastavení. Zařízení neodpovídá. Zkuste na 10 sec odpojit přístroj od zdroje energie a poté ho znovu zapnout. Dálkový ovladač nefunguje. Zkontrolujte, zda nejsou baterie vybité a případně je vyměňte. Stiskněte tlačítko SAT / TV nebo TV / AV (záleží na typu ovladače), kterým přepnete režim VRC na TV. Bezpečnostní opatření Důležité upozornění. Pečlivě si tento manuál přečtěte před použitím a uchovejte ho na bezpečném místě. - Zabezpečte dostatek místa v okolí zařízení pro ventilaci, zařízení ničím nepřikrývejte, ani jej neumisťujte ke zdroji tepla. - K údržbě zařízení požívejte jemný hadřík a mírný čistící roztok. - Nezapojujte a nemanipulujte s kabely jestliže je jednotka v zásuvce. - Nikdy neotevírejte kryt. - Nevystavujte zařízení extrémní teplotě, chladu nebo vlhku. - Zabraňte vniknutí tekutin, sprejů nebo jiný materiálů do zařízení, ani nepokládejte na zařízení předměty naplněné tekutinou.

Česky. 1. Obecné informace Funkce Obsah krabice

Česky. 1. Obecné informace Funkce Obsah krabice 1. Obecné informace Terminál pro příjem digitálního pozemního vysílání TVGo DVB-T31 umožňuje sledovat digitální televizní vysílání na televizoru a nabízí vysoce kvalitní výstup digitálního zvuku pro systémy

Více

Před použitím si pečlivě pročtěte tento manuál. Uschovejte manuál na bezpečném místě pro další použití Bezpečnost:

Před použitím si pečlivě pročtěte tento manuál. Uschovejte manuál na bezpečném místě pro další použití Bezpečnost: Pro pochopení principů digitálního vysílání,ladění kanálů, práci s programy doporučujeme přečíst základní infomace o DVB-T na následujících internetových adresách www.digitalnitelevize.cz www.czech-tv.cz/ct/digital/,

Více

ALMA T2200. Uživatelská příručka

ALMA T2200. Uživatelská příručka ALMA T2200 Uživatelská příručka I Obsah Obsah 1. Čelní panel: 1 2. Zadní panel: 1 3. RCU 2 1. Základní ovládání 2 1.1 První použití Set-Top Boxu 2 1.2 Používání prvního a druhého přístroje 3 1.3 Rychlé

Více

Automobilový DVB-T tuner 80 555

Automobilový DVB-T tuner 80 555 Automobilový DVB-T tuner 80 555 Uživatelská příručka Obsah Úvodní informace... 2 Obsah balení... 2 Popis přístroje... 2 Dálkový ovladač... 3 Nabídka nastavení... 4 Teletext... 6 Možné problémy a jejich

Více

MIKADO 200 Automobilový DVB-T tuner

MIKADO 200 Automobilový DVB-T tuner MIKADO 200 Automobilový DVB-T tuner Uživatelská příručka Important Safety Instructions and Caution Instrukce k bezpečnému používání výrobku Symbol blesku v rovnostranném trojúhelníku je určen k varování

Více

NÁVOD NA OVLÁDÁNÍ. Set Top Box Motorola VIP 1003 Portálu IPTV

NÁVOD NA OVLÁDÁNÍ. Set Top Box Motorola VIP 1003 Portálu IPTV NÁVOD NA OVLÁDÁNÍ Set Top Box Motorola VIP 1003 Portálu IPTV Set Top Box Motorola VIP1003 Set Top Box Balení Set Top Boxu obsahuje: Set Top Box VIP 1003 Dálkové ovládání Baterie do dálkového ovládání Napájecí

Více

.:: YAMADA DTV-1300 ::. uživatelská příručka

.:: YAMADA DTV-1300 ::. uživatelská příručka .:: YAMADA DTV-1300 ::. uživatelská příručka Děkujeme Vám za zakoupení výrobku společnosti UMAX a doufáme, že budete s tímto výrobkem plně spokojeni. Upozornění: Veškeré údaje a parametry obsažené v tomto

Více

Přijímač pozemní digitální TV / rozhlasu (DVB-T)

Přijímač pozemní digitální TV / rozhlasu (DVB-T) Přijímač pozemní digitální TV / rozhlasu (DVB-T) ODE 704 Návod k obsluze Děkujeme vám za vaše rozhodnutí k nákupu tohoto přístroje. Před jeho instalací, zapnutím a nastavováním si prosím přečtěte celý

Více

Digital Set Top Box HE@D HD1000T Přijímač digitálního pozemního vysílání

Digital Set Top Box HE@D HD1000T Přijímač digitálního pozemního vysílání Digital Set Top Box HE@D HD1000T Přijímač digitálního pozemního vysílání Návod k obsluze Při práci s návodem používejte orginální návod s obrázky Obsah Bezpečnost Přední panel Zadní panel Dálkové ovládání

Více

Set Top Box Motorola VIP 1003

Set Top Box Motorola VIP 1003 Set Top Box Motorola VIP 1003 1. Set Top Box Balení Set Top Boxu obsahuje: Set Top Box VIP 1003, dálkové ovládání, baterie do dálkového ovládání, napájecí zdroj, kabel pro připojení zdroje do napájecí

Více

TELESTAR 2 STARSAT 1 Technisat DIGIT F1

TELESTAR 2 STARSAT 1 Technisat DIGIT F1 UŽIVATELSKÝ MANUÁL Digitálního přijímače TELESTAR 2 STARSAT 1 Technisat DIGIT F1 Příručka uživatele www.omko.cz OBSAH 1. Základní informace... 3 1.1 Hlavní vlastnosti... 3 1.2 Bezpečnost... 3 1.3 Složení

Více

Multimediální 8 LCD TV s DVB-T tunerem. Relax. Uživatelský manuál

Multimediální 8 LCD TV s DVB-T tunerem. Relax. Uživatelský manuál Multimediální 8 LCD TV s DVB-T tunerem Relax Uživatelský manuál 1 Dálkové ovládání Popis symbolů Zapnutí/vypnutí TV/RADIO Přepínání mezi TV/rádiem INFO Zobrazení informací Ztišit 1-9, 0 Volba kanálů Přetáčení

Více

Uživatelská příručka Set-top-box WCD 1205 V. 2011/01

Uživatelská příručka Set-top-box WCD 1205 V. 2011/01 Uživatelská příručka Set-top-box WCD 1205 V. 2011/01 1 Vážený účastníci kabelové televize, Set-top-box WCD 1205 je určen pro příjem digitálních televizních a rozhlasových programů v sítích společnosti

Více

ZÁRUČNÍ LIST ALMA T2200. Uživatelská příručka. na výrobek. Zápis záručních oprav ... Výrobní číslo

ZÁRUČNÍ LIST ALMA T2200. Uživatelská příručka. na výrobek. Zápis záručních oprav ... Výrobní číslo ZÁRUČNÍ LIST na výrobek ALMA T2200.. Výrobní číslo.. Datum prodeje.... Razítko a podpis prodejce ALMA T2200 ZÁRUČNÍ PODMÍNKY 1. ZÁRUČNÍ DOBA Na tento výrobek poskytuje výrobce záruku po dobu 24 měsíců

Více

Digital Terrestrial Receiver DI-WAY T-2200. Digitální pozemní přijímač, Set Top Box

Digital Terrestrial Receiver DI-WAY T-2200. Digitální pozemní přijímač, Set Top Box Digital Terrestrial Receiver DI-WAY T-2200 Digitální pozemní přijímač, Set Top Box České MENU, Český elektronický průvodce programy (EPG) TV modulátor pro připojení např. druhé TV Jednoduchá instalace

Více

dvblink - DVB-T tuner

dvblink - DVB-T tuner dvblink - DVB-T tuner Dualní DVB-T tuner Vlastnosti produktu Dualní DVB-T tuner DVB-T MPEG2 a MPEG4 kompatibilní (HD) AFS* - automatické přepínání frekvencí USB AV port přehrávače USB zařízení až 2TB (FAT32

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka Dvb-t02 DVB-T tuner Uživatelská příručka Před prvním použitím přístroje si pečlivě přečtěte tuto uživatelskou příručku a ponechte si ji pro případ potřeby Obsah Doporučení k provozu zařízení...2 Technické

Více

Instrukce pro instalaci digitálního satelitního přijímače

Instrukce pro instalaci digitálního satelitního přijímače Instrukce pro instalaci digitálního satelitního přijímače INSTALACE Přední panel Zadní panel LNB IN: PŘIPOJENÍ K SATELITNÍ ANTÉNĚ LNB OUT: PŘIPOJENÍ K JINÉMU PŘIJÍMAČI KOMPOZITNÍ VÝSTUP VIDEO SIGNÁLU ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ

Více

Automobilový přijímač digitálního televizního signálu DVB-t01EU s přehrávačem z USB disku

Automobilový přijímač digitálního televizního signálu DVB-t01EU s přehrávačem z USB disku Automobilový přijímač digitálního televizního signálu DVB-t01EU s přehrávačem z USB disku Uživatelská příručka Obsah Informace k bezpečnému používání... 2 Hlavní funkce přijímače... 2 Popis přijímače...

Více

STEREO ZAŘÍZENÍ AUNA MCD-82, DVD PŘEHRÁVAČ, USB, SD, MPEG4. Návod k použití

STEREO ZAŘÍZENÍ AUNA MCD-82, DVD PŘEHRÁVAČ, USB, SD, MPEG4. Návod k použití STEREO ZAŘÍZENÍ AUNA MCD-82, DVD PŘEHRÁVAČ, USB, SD, MPEG4 Návod k použití 10006320 Vážený zákazníku, v první řadě Vám chceme poděkovat za nákup tohoto produktu. Aby se zabránilo možnému technickému poškození,

Více

Obsah 1. ÚVOD 4 2. HLAVNÍ FUNKCE 4 3. PRO VAŠI BEZPEČNOST 5 4. ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ DIGITÁLNÍHO PŘIJÍMAČE 5 5. PŘEDNÍ PANEL 6 6.

Obsah 1. ÚVOD 4 2. HLAVNÍ FUNKCE 4 3. PRO VAŠI BEZPEČNOST 5 4. ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ DIGITÁLNÍHO PŘIJÍMAČE 5 5. PŘEDNÍ PANEL 6 6. DVB T přijímač Obsah OBSAH 2 I. OBECNÉ INFORMACE 4 CDVBT-1500E 1. ÚVOD 4 2. HLAVNÍ FUNKCE 4 3. PRO VAŠI BEZPEČNOST 5 4. ZÁKLADNÍ OVLÁDÁNÍ DIGITÁLNÍHO PŘIJÍMAČE 5 5. PŘEDNÍ PANEL 6 Návod k použití 6. ZADNÍ

Více

SET TOP BOX DIGITÁLNÍ POZEMNÍ PŘIJÍMAČ

SET TOP BOX DIGITÁLNÍ POZEMNÍ PŘIJÍMAČ SET TOP BOX DIGITÁLNÍ POZEMNÍ PŘIJÍMAČ Návod k obsluze VŠEOBECNÉ INFORMACE Děkujeme Vám za zakoupení digitálního pozemního přijímače. Abychom Vám poskytli vysokou spolehlivost a stabilitu obrazu, byly

Více

Návod k obsluze DivX / MPEG 4 přehrávače. Technosonic MP-107

Návod k obsluze DivX / MPEG 4 přehrávače. Technosonic MP-107 Technosonic MP-107 1. Váš nový DivX/MPEG 4 přehrávač 2. Bezpečnostní upozornění 3. Zapojení 3.1 VIDEO zapojení 3.2 AUDIO zapojení 4. Nastavení 4.1 Nastavení audia 4.2 Nastavení videa 4.3 Počáteční nastavení

Více

Digitální Pozemní Twin Tuner Přijímač SRT 5220

Digitální Pozemní Twin Tuner Přijímač SRT 5220 ZÁRUČNÍ LIST na výrobek DVB-T PŘIJÍMAČ Strong SRT 5220.. Výrobní číslo.. Datum prodeje... Razítko a podpis prodejce ZÁRUČNÍ PODMÍNKY 1. ZÁRUČNÍ DOBA Na tento výrobek poskytuje firma Strong záruku po dobu

Více

Zkrácená uživatelská příručka

Zkrácená uživatelská příručka Zkrácená uživatelská příručka Hlavní popis Satelitní Twin Tuner HD přijímač HDMI Výstup (až do 1080p) Podpora DiSEqC 1.0, 1.1, 1.2, 1.3 (USALS) Dolby Digital audio výstup (S / PDIF) Rozšířené EPG a programová

Více

VU+ DUO 2 Krátký návod. Český Jazyk

VU+ DUO 2 Krátký návod. Český Jazyk VU+ DUO 2 Krátký návod Český Jazyk - Satelitní přijímač - Krátký návod - HDD šrouby - HDMI kabel - Dálkové Ovládání - SATA kabel - Síťový kabel - Loop-through kabel - Baterie Obsah balení Přední Panel

Více

TOPFIELD. SBI-5450 Rychlý průvodce. Digitální satelitní přijímač. Přístupové rozhraní s vestavěným dekódovacím systémem IRDETO

TOPFIELD. SBI-5450 Rychlý průvodce. Digitální satelitní přijímač. Přístupové rozhraní s vestavěným dekódovacím systémem IRDETO TOPFIELD SBI-5450 Rychlý průvodce Digitální satelitní přijímač Přístupové rozhraní s vestavěným dekódovacím systémem IRDETO 1. Bezpečnostní opatření Čtěte a řiďte se těmito instrukcemi. Věnujte zvýšenou

Více

Zapojení boxu. Diagram zapojení boxu

Zapojení boxu. Diagram zapojení boxu Zapojení boxu Zapojení zahrnuje tyto kroky: 1. Připojte box pomocí adaptéru k elektrické síti 2. Připojte box k TV pomocí HDMI, YPbPr, nebo CVBS kabelu 3. Připojte box pomocí ethernetového kabelu k počítačové

Více

Uživatelský manuál pro STB-5/7 1 En g l i s h Introduction Obsah balení AVerMedia DVB-T STB5/7 balení obsahuje následující položky:

Uživatelský manuál pro STB-5/7 1 En g l i s h Introduction Obsah balení AVerMedia DVB-T STB5/7 balení obsahuje následující položky: Uživatelský manuál pro STB-5/7 1 Introduction Obsah balení AVerMedia DVB-T STB5/7 balení obsahuje následující položky: AverMedia Box DVB-T STB5/7 Manuál Stojan Dálkové ovládání Zdroj Audio kabel VGA kabel

Více

Návod k obsluze ORT 8812. Jenotunerový pozemní digitální přijímač. Réf : 708812 ORT 8812-10/06/10

Návod k obsluze ORT 8812. Jenotunerový pozemní digitální přijímač. Réf : 708812 ORT 8812-10/06/10 Návod k obsluze ORT 8812 Jenotunerový pozemní digitální přijímač ION FAIBL AT ION FAIBL AT ONSOMM EC ONSOMM EC Réf : 708812 ORT 8812-10/06/10 2 3 Obsah ZAČÍNÁME... 6 Bezpečnost...6 Technická charakteristika...6

Více

JAK ZAČÍT BEZPEČNOST VYBALENÍ DIGITÁLNÍHO DEKODÉRU

JAK ZAČÍT BEZPEČNOST VYBALENÍ DIGITÁLNÍHO DEKODÉRU JAK ZAČÍT BEZPEČNOST Odstranění krytu dekodéru může vést k vážnému a potenciálně smrtelnému elektrickému šoku. Kdykoliv odpojujete dekodér od zdroje energie, vždy odpojte síťový kabel od stěnové zásuvky

Více

Obsah - 1 - 01-CEK-14438-1243UK-AK56-MN1P-50116251.P65 1

Obsah - 1 - 01-CEK-14438-1243UK-AK56-MN1P-50116251.P65 1 Obsah Tlačítka dálkového ovladače... 2 Přední panel a přípojná místa... 2 Připojení periferních zařízení... 2 Připojení antény... 2 Mapa nabídky... 3 Příprava... 3 Doplňky... 3 Bezpečnostní opatření...

Více

ARTEC T3. Mini DVB-T TV přijímač (Set-Top-Box) Návod k použití - 1 -

ARTEC T3. Mini DVB-T TV přijímač (Set-Top-Box) Návod k použití - 1 - ARTEC T3 Mini DVB-T TV přijímač (Set-Top-Box) Návod k použití - 1 - Obsah Obsah... 2 Specifikace a vlastnosti produktu... 3 Bezpečnostní instrukce... 3 1. Přehled produktu... 4 1.1 Vlastnosti:... 4 1.2

Více

Digitální pozemní přijímač MX56

Digitální pozemní přijímač MX56 Digitální pozemní přijímač MX56 OBSAH Bezpečnostní informace... 4 Hlavní zdroj... 4 Přepětí... 4 Tekutiny... 4 Čištění... 4 Ventilace... 4 Připojení k anténě... 4 Balení... 5 Zadní panel... 5 Dálkový ovladač...

Více

1. Bezpečnostní pokyny pro uživatele

1. Bezpečnostní pokyny pro uživatele . Bezpečnostní pokyny pro uživatele U tohoto přístroje používejte pouze specifikované napětí. Při překročení povoleného rozsahu napětí může dojít k poškození nebo nesprávné funkci přístroje. Důležitá poznámka:

Více

Digitální pozemní přijímač CDVBTK360A. Návod k použití BEZPEČNOSTNÍ INSTRUKCE

Digitální pozemní přijímač CDVBTK360A. Návod k použití BEZPEČNOSTNÍ INSTRUKCE Digitální pozemní přijímač CDVBTK360A Návod k použití BEZPEČNOSTNÍ INSTRUKCE Než začnete používat tento přijímač, přečtěte si prosím velmi pozorně následující bezpečnostní instrukce. Všimněte si všech

Více

BAREVNÝ TELEVIZOR STF70-1002/7 TEXT NÁVOD K OBSLUZE

BAREVNÝ TELEVIZOR STF70-1002/7 TEXT NÁVOD K OBSLUZE BAREVNÝ TELEVIZOR STF70-1002/7 TEXT NÁVOD K OBSLUZE - 1 - Obsah Tipy k ovládání televizoru Zapnutí televizoru Ovládání televizoru pomocí tabulky MENU Výběr jazyka v menu Nastavení obrazu a zvuku Naladění

Více

S A T E L I T

S A T E L I T S A T E L I T 380002650 Obsah balení BOX 1x Dálkový ovladač 1x HDMI kabel 1x El. Zdroj 1x Dálkový ovladač 1. POWER - Zapnout/Vypnout přijímač 2. MUTE - Zapnout/Vypnout zvuk 3. FIND - Vyhledat kanál, program

Více

Uživatelská příručka Set-top Boxu

Uživatelská příručka Set-top Boxu ITonis IPTV and VoD Platform Uživatelská příručka Set-top Boxu 10. října 2007 i Obsah 1 Motorola Set-top Box VIP1500/VIP1700 1 1.1 Vybalení Set-top Boxu... 1 1.2 Zapojení Set-top Boxu...

Více

Přijímač digitálního terestrického vysílání DVB-T. Lemon 010-T. (Inverto IDL 1000-T)

Přijímač digitálního terestrického vysílání DVB-T. Lemon 010-T. (Inverto IDL 1000-T) Přijímač digitálního terestrického vysílání DVB-T Lemon 010-T (Inverto IDL 1000-T) Obsah 1. Bezpečnostní pokyny...3 2. Ovládací prvky a přípojná místa...3 3. Dálkové ovládání...4 4. Připojení a provoz

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL GS 1010 CR

UŽIVATELSKÝ MANUÁL GS 1010 CR UŽIVATELSKÝ MANUÁL GS 1010 CR ÚVOD Návod k obsluze na terestriální přijímač GS 1010 Před instalací a spuštěním set top boxu si přečtěte tento manuál! Bezpečnostní informace: Abyste zabránili nebezpečí

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL GS 2010 CR

UŽIVATELSKÝ MANUÁL GS 2010 CR UŽIVATELSKÝ MANUÁL GS 2010 CR ÚVOD Upozornění Před použitím přístroje si přečtěte tento uživatelský manuál. Dodržujte veškeré instrukce. Manuál uschovejte pro pozdější použití. Symboly Poznámka Varování

Více

Uživatelská příručka Digitální HD kabelový přijímač

Uživatelská příručka Digitální HD kabelový přijímač CZE_111292 Uživatelská příručka Digitální HD kabelový přijímač Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby. STB_HD ZAPPER_Cab_111292_KCF-S270HDCO_Cze.indd 1 2010-01-28 2:21:13

Více

OD - 4H08 Rychlý návod

OD - 4H08 Rychlý návod OD - 4H08 Rychlý návod Na instalaci HDD a uvedení do provozu Rychlý návod 1 I. Instalace Instalace HDD a) Vložte a přišroubujte HDD do držáku jako na obrázku. b) Držák přišroubujte k základní desce DVR.

Více

Zapojení DEC2000-t. a) Kabely a konektory DEC2000-t 3-1 3. ZAČÍNÁME

Zapojení DEC2000-t. a) Kabely a konektory DEC2000-t 3-1 3. ZAČÍNÁME 3-1 3. ZAČÍNÁME Zapojení DEC2000-t Varování: Nesprávné elektrické vedení a zapojení se může stát příčinou vzniku provozních poruch nebo poruch přístroje. Při nesprávném způsobu používání tohoto výrobku

Více

Digitální pozemní přijímač Opticum 7001T Opticum 7101T. Uživatelský manuál

Digitální pozemní přijímač Opticum 7001T Opticum 7101T. Uživatelský manuál Digitální pozemní přijímač Opticum 7001T Opticum 7101T Uživatelský manuál Uživatelský manuál Bezpečnostní opatření Tento přijímač byl navržen v souladu s mezinárodními bezpečnostními standardy. Prosíme,

Více

Uživatelská příručka. Přijímač digitální kabelové televize. Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby.

Uživatelská příručka. Přijímač digitální kabelové televize. Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby. Uživatelská příručka Přijímač digitální kabelové televize Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby. STB_SD ZAPPER_Cab_111332_KCF-ES270CO_Cze.indd 1 2010-01-28 2:07:51 Obecné

Více

UŽIVATELSKÝ MANUÁL Digitální přijímač teresteriální televize TECHNISAT DigiPal 2 http://www.omko.cz/

UŽIVATELSKÝ MANUÁL Digitální přijímač teresteriální televize TECHNISAT DigiPal 2 http://www.omko.cz/ UŽIVATELSKÝ MANUÁL Digitální přijímač teresteriální televize TECHNISAT DigiPal 2 http://www.omko.cz/ Zkrácená verze uživatelského manuálu. BEZPEČNOST PRÁCE S PŘIJÍMAČEM Než začnete s přijímačem pracovat

Více

(CZ) Návod k obsluze UPOZORNĚNÍ

(CZ) Návod k obsluze UPOZORNĚNÍ - 2 - (CZ) Návod k obsluze Děkujeme za zakoupení našeho přístroje! Jeho vývoji jsme věnovali nemálo prostředků, a proto Vám můžeme zaručit jeho prvotřídní kvalitu a 100% funkčnost. Abyste mohli přístroj

Více

Užijte si televizi Horizon od UPC

Užijte si televizi Horizon od UPC Užijte si televizi Horizon od UPC Uživatelský manuál HD Mediaboxu Hlavní nabídka Informace Do hlavní nabídky vstoupíte stisknutím tlačítka MENU na dálkovém ovladači. V hlavní nabídce a jednotlivých nabídkách

Více

MICRO DVB-T STICK. Uživatelský manuál. Watch & record Digital TV programs on Your PC! MT4167

MICRO DVB-T STICK. Uživatelský manuál. Watch & record Digital TV programs on Your PC! MT4167 MICRO DVB-T STICK Watch & record Digital TV programs on Your PC! MT4167 Uživatelský manuál Úvod 2 Obsah balení 2 Požadavky na systém 2 Instalace zařízení 3 Instalace softwaru 3 Práce se zařízením 5 Hlavní

Více

SM-2500 DIGITÁLNÍ SATELITNÍ MĚŘIČ UŽIVATELSKÝ NÁVOD

SM-2500 DIGITÁLNÍ SATELITNÍ MĚŘIČ UŽIVATELSKÝ NÁVOD SM-2500 DIGITÁLNÍ SATELITNÍ MĚŘIČ UŽIVATELSKÝ NÁVOD Prosím přečtěte si pečlivě tento návod před tím, než poprvé měřič použijete. Technické specifikace a ovládací metody, popsané v tomto manuálu, mohou

Více

1. PŘEHLED FUNKCÍ. DVB & VBI Teletext. v PŘÍJEM: 200 kanálů. DVB-T kompatibilní

1. PŘEHLED FUNKCÍ. DVB & VBI Teletext. v PŘÍJEM: 200 kanálů. DVB-T kompatibilní OBSAH OBSAH... 1 1. PŘEHLED FUNKCÍ... 2 2. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ... 3 3. PŘÍPRAVA... 4 3.1. DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ... 4 3.2. PŘIPOJENÍ... 4 3.2.1. PŘIPOJENÍ K TV... 4 3.2.2. PŘIPOJENÍ K VCR... 5 3.2.3. UVEDENÍ

Více

Adaptér pro připojení zdrojů video signálu VL2-MMI2G. pro vozidla Audi s navigačním systémem MMI2G

Adaptér pro připojení zdrojů video signálu VL2-MMI2G. pro vozidla Audi s navigačním systémem MMI2G Adaptér pro připojení zdrojů video signálu pro vozidla Audi s navigačním systémem MMI2G Adaptér umožňuje připojení 2 externích zdrojů video signálu, RGB signálu a kamery při couvání Obsah 1. Před zahájením

Více

Vytáhněte LCD monitor opatrně z krabice a přesvědčte se, že je obsah dodávky kompletní

Vytáhněte LCD monitor opatrně z krabice a přesvědčte se, že je obsah dodávky kompletní LCD TFT M2002 OBSAH Bezpečnostní pokyny 1 Základní charakteristika 1 1. Vybalení 1 2. Montáž 2 3. Nastavení monitoru 2 4. Specifikace LCD monitoru 6 5. Řešení problémů 7 6. Dodatek 8 Bezpečnostní pokyny:

Více

Uživatelský manuál. Symbol upozorňuje na informace, které by jste při čtení manuálu neměli přehlédnout

Uživatelský manuál. Symbol upozorňuje na informace, které by jste při čtení manuálu neměli přehlédnout Bezpečnostní instrukce Čtěte pozorně tento manuál před prvním použitím přístroje Pokud přístroj nebudete po dlouhou dobu používat, odpojte napájecí zdroj od elektrické sítě. Stejně tak odpojte napájecí

Více

Rollei 2.4GHz bezdrátová spoušť pro fotoaparáty Canon, Nikon a Sony

Rollei 2.4GHz bezdrátová spoušť pro fotoaparáty Canon, Nikon a Sony Rollei 2.4GHz bezdrátová spoušť pro fotoaparáty Canon, Nikon a Sony Uživatelská příručka www.rollei.cz Tento produkt je bezdrátové dálkové ovládání, které umožňuje uživateli uvolnit závěrku fotoaparátu

Více

YUMATU. Přijímač digitální satelitní TV a rozhlasu. Příručka uživatele. Všeobecné informace. Pro bezpečné používání přijímače. www.omko.

YUMATU. Přijímač digitální satelitní TV a rozhlasu. Příručka uživatele. Všeobecné informace. Pro bezpečné používání přijímače. www.omko. - 1 - Přijímač digitální satelitní TV a rozhlasu YUMATU Příručka uživatele Všeobecné informace Děkujeme vám za vaše rozhodnutí k nákupu přijímače Yumatu. Před jeho instalací, zapnutím a nastavováním si

Více

Návod k použití. Koscom DTR 4000. Digitální přijímač DVBT

Návod k použití. Koscom DTR 4000. Digitální přijímač DVBT Návod k použití Koscom DTR 4000 Digitální přijímač DVBT 0 Obsah Bezpečnost...3 Předmluva...4 Obsah Slovník...5 Dálkové ovládání...6 Přední panel / Zadní panel...8 Připojení...9 Normální provoz...10 1.

Více

HD-TV100 MP Digitální TV a multimediální přehrávač

HD-TV100 MP Digitální TV a multimediální přehrávač HD-TV100 MP Digitální TV a multimediální přehrávač Manuál 1. Přehled funkcí: FULL HD TV HD Digitální TV s MPEG-4(H.264)&MPEG-2, HD&SD standard DVB-T. HDMI HD 1080i výstupní formát Kompatibilní s 720p,

Více

Android TV Box UŽIVATELSKÝ MANUÁL

Android TV Box UŽIVATELSKÝ MANUÁL Android TV Box UŽIVATELSKÝ MANUÁL Úvod Vážený zákazníku, jsme rádi, že jste si zvolili služby naší digitální MAZANÉ TELEVIZE od firmy BACKER COMPUTER s. r. o. Android TV box je moderní zařízení, které

Více

NÁVOD K POUŽITÍ SET-TOP BOXU MOTOROLA VIP 1003

NÁVOD K POUŽITÍ SET-TOP BOXU MOTOROLA VIP 1003 NÁVOD K POUŽITÍ SET-TOP BOXU MOTOROLA VIP 1003 EDERA Group a. s. tel.: 775 212 034 e-mail: porucha@edera.cz web: www.edera.cz Vážení klienti, jsme rádi, že jste si za svého poskytovatele televizních služeb

Více

T-400X Návod na obsluhu. 2.1 počítačový multimediální reproduktor

T-400X Návod na obsluhu. 2.1 počítačový multimediální reproduktor T-400X Návod na obsluhu 2.1 počítačový multimediální reproduktor UPOZORNĚNÍ: Nevystavujte zařízení vysoké teplotě nebo nadměrné vlhkosti, stříkající nebo kapající vodě/dešti. Zabraňte pádu a neúměrnému

Více

2 Menu Otevře nabídku Menu 9 Port USB 2.0 Umožní připojit externí USB zařízení (např. USB Flash disk)

2 Menu Otevře nabídku Menu 9 Port USB 2.0 Umožní připojit externí USB zařízení (např. USB Flash disk) Jednoduchá příručka Číslo Popis Funkce Číslo Popis Funkce 1 Tlačítko Zap/Vyp Zapne přijímač / Vypne přijímač do Stand By 8 Mód videa Změní mód videa 2 Menu Otevře nabídku Menu 9 Port USB 2.0 Umožní připojit

Více

NÁVOD K POUŽITÍ MULTIMEDIÁLNÍHO CENTRA SLEDOVANITV.CZ

NÁVOD K POUŽITÍ MULTIMEDIÁLNÍHO CENTRA SLEDOVANITV.CZ NÁVOD K POUŽITÍ MULTIMEDIÁLNÍHO CENTRA SLEDOVANITV.CZ typ 1 verze návodu 1.1 Vážení uživatelé, děkujeme, že využíváte službu Sledovanitv.cz. Věříme, že s naší službou budete spokojeni a Vaši důvěru nezklameme.

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka CZE_111292 Uživatelská příručka Digitální HD kabelový přijímač Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby. Obecné bezpečnostní pokyny Výstrahy VÝSTRAHA NEBEZPEČÍ ÚRAZU ELEKTRICKÝM

Více

Set-top Box Motorola VIP1900

Set-top Box Motorola VIP1900 Set-top Box Motorola VIP1900 1.1 Vybalení Set-top Boxu Set-top Box je dodán v krabici s příslušenstvím, které Vám usnadní připojení k Vašemu televiznímu přijímači a k zařízení poskytovatele připojení (modem/přepínač).

Více

NÁVOD KE SLUŽBĚ IPTV

NÁVOD KE SLUŽBĚ IPTV NÁVOD KE SLUŽBĚ IPTV 1 Obsah Popis dálkového ovladače...3 Ovládání TV služby...4 1. Informace o pořadu...4 2. Seznam TV kanálů...5 3. Možnosti kanálu...5 4. Programový průvodce...6 5. Změna pořadí TV kanálů...7

Více

FD Trinitron Colour Television

FD Trinitron Colour Television R FD Trinitron Television Barevný televizní přijímač FD Trinitron Návod k obsluze KV-14LM1K 2000 by Sony Corporation Vytištěno v České republice K MENU Úvod Děkujeme vám, že jste si vybrali barevný televizor

Více

COSHIP CDVBT1380A. Přijímač (dekodér) pozemního digitálního televizního a rozhlasového vysílání v pásmech VHF a UHF

COSHIP CDVBT1380A. Přijímač (dekodér) pozemního digitálního televizního a rozhlasového vysílání v pásmech VHF a UHF COSHIP CDVBT1380A Přijímač (dekodér) pozemního digitálního televizního a rozhlasového vysílání v pásmech VHF a UHF Jedná se o vysoce účinný přijímač pozemního digitálního vysílání s jednočipovým mikroprocesorem

Více

NÁVOD K POUŽITÍ SET-TOP-BOXU ARRIS VIP 1113

NÁVOD K POUŽITÍ SET-TOP-BOXU ARRIS VIP 1113 NÁVOD K POUŽITÍ SET-TOP-BOXU ARRIS VIP 1113 EDERA Group a. s. tel.: 775 212 034 e-mail: porucha@edera.cz web: www.edera.cz Vážení klienti, jsme rádi, že jste si za svého poskytovatele televizních služeb

Více

Uživatelská příručka Set-top Boxu

Uživatelská příručka Set-top Boxu ITonis IPTV and VoD Platform Uživatelská příručka Set-top Boxu 21. července 2008 i Obsah 1 Set-top Box Motorola VIP1500/VIP1700 1 1.1 Vybalení Set-top Boxu... 1 1.2 Zapojení Set-top Boxu...

Více

DS-430DVRB. HD kamera s automatickým záznamem videa integrovaná do zpětného zrcátka. GPS modulem a zpětnou kamerou (včetně uložení záznamu)

DS-430DVRB. HD kamera s automatickým záznamem videa integrovaná do zpětného zrcátka. GPS modulem a zpětnou kamerou (včetně uložení záznamu) DS-430DVRB HD kamera s automatickým záznamem videa integrovaná do zpětného zrcátka GPS modulem a zpětnou kamerou (včetně uložení záznamu) Uživatelská příručka Obsah Předmluva...2 Funkce produktu, úvod...2

Více

Nový opravený manuál pro CDVBC5120C

Nový opravený manuál pro CDVBC5120C Nový opravený manuál pro CDVBC5120C OBSAH Opravy jsou provedeny červenou barvou 1. Všeobecné informace 3 1.1. Předmluva 3 1.2. Základní rysy 3 1.3. Čelní panel 4 1.4. Zadní panel 5 1.5. Dálkové ovládání

Více

Kapitola 1: Úvod. 1.1 Obsah balení. 1.2 Požadavky na systém. Česky

Kapitola 1: Úvod. 1.1 Obsah balení. 1.2 Požadavky na systém. Česky Kapitola 1: Úvod 1.1 Obsah balení Po obdržení televizního adaptéru TVGo A03 zkontrolujte, zda balení USB TV Super Mini obsahuje následující položky. Adaptér TVGo A03 Disk CD s ovladači Dálkový ovladač

Více

Zásady bezpečnosti. Obsah manuálu. Obsah balení. Vážení uživatelé,

Zásady bezpečnosti. Obsah manuálu. Obsah balení. Vážení uživatelé, Vážení uživatelé, Zásady bezpečnosti děkujeme, že využíváte službu Sledovanitv.cz. Věříme, že s naší službou budete spokojeni a Vaši důvěru nezklameme. Před použitím boxu si, prosím, prostudujte tento

Více

Návod k LCD monitoru Yakumo 15" TFT TV 38

Návod k LCD monitoru Yakumo 15 TFT TV 38 Návod k LCD monitoru Yakumo 15" TFT TV 38 Ovládání menu na předním panelu LCD monitoru Do hlavního menu se dostanete zmáčknutím tlačítka MENU na předním panelu monitoru. K pochybu v menu slouží šipky nahoru

Více

Návod na použití portálu 802

Návod na použití portálu 802 Návod na použití portálu 802 Použití nápovědy Nápovědu aktivujete stiskem zeleného tlačítka v dolní části ovladače (Aplikace) a zeleného tlačítka (Help). Rolování v textu provedete pomocí rolovacích tlačítek.

Více

OPTIBOX DVB-T FTA PVR READY

OPTIBOX DVB-T FTA PVR READY UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA OPTIBOX DVB-T FTA PVR READY Digitální pozemní PVR přijímač s USB Free To Air Bezpečnostní informace 1. Důležité bezpečností informace Čtěte pozorně a uchovejte. Věnujte pozornost všem

Více

Multimediální přehrávač s výstupem VGA/TV, (DigiMedia Player) typ LV234 Katalogové číslo: 15.08.1563

Multimediální přehrávač s výstupem VGA/TV, (DigiMedia Player) typ LV234 Katalogové číslo: 15.08.1563 Multimediální přehrávač s výstupem VGA/TV, (DigiMedia Player) typ LV234 Katalogové číslo: 15.08.1563 Vlastnosti: Plug-in-Play - Prohlížení digitálních fotografií, sledování filmů a přehrávání hudebních

Více

Digitální satelitní přijímač

Digitální satelitní přijímač Návod k obsluze Digitální satelitní přijímač Ref. č.: 709540 OBSAH Začínáme... Str. 4 Popis... Str. 5 Přední strana... Str. 5 Zadní strana... Str. 5 Dálkové ovládání... Str. 6 Schéma zapojení přijímače...

Více

Upozornění k bezpečnému používání výrobku

Upozornění k bezpečnému používání výrobku Uživatelský manuál Obsah Upozornění k bezpečnému používání výrobku... 3 Dálkové ovládání... 3 Schéma zapojení... 4 Důležitá upozornění... 5 Systém DAS... 5 Nabídka DAS... 6 Televizní program... 6 Přepínání

Více

- T o p C H - D V T 1 0 1 0. - T S e t. B o x D V B. Návod k obsluze. B e d i e n u n g s a n l e i t u n g. www.cyberhome.de

- T o p C H - D V T 1 0 1 0. - T S e t. B o x D V B. Návod k obsluze. B e d i e n u n g s a n l e i t u n g. www.cyberhome.de D V B - T S e t - T o p C H - D V T 1 0 1 0 B o x Návod k obsluze B e d i e n u n g s a n l e i t u n g www.cyberhome.de CyberHome CH - DVT 1010 zkrácený návod k zapojení a obsluze strana 2 PRŮVODCE RYCHLOU

Více

Obsah Úvod Symboly Set-top Box První instalace Vlastnosti Možné závady ------------------------------------------------------------------

Obsah Úvod Symboly Set-top Box První instalace Vlastnosti Možné závady ------------------------------------------------------------------ Obsah ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Ⅰ Úvod------------------------------------------------------------------------------------- 2

Více

Uživatelská příručka

Uživatelská příručka WATCH ME Uživatelská příručka DIGITÁLNÍ PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ Přehled funkcí Watch me je hodinkový Bluetooth přehrávač formátu MP3 s kapacitním dotykovým displejem, uživatel se může prsty dotknout ikony na obrazovce

Více

2,4GHz/5,8 GHz LCD přijímač s DVR

2,4GHz/5,8 GHz LCD přijímač s DVR 2,4GHz/5,8 GHz LCD přijímač s DVR Návod k obsluze Výhody produktu: Možnost současného sledování a nahrávání Kompaktní design Široká oblast použití 1. Diagram produktu www.spyobchod.cz Stránka 1 Jednotlivé

Více

DIGITÁLNÍ POZEMNÍ PŘIJÍMAČ DTR 1760 MICRO

DIGITÁLNÍ POZEMNÍ PŘIJÍMAČ DTR 1760 MICRO DIGITÁLNÍ POZEMNÍ PŘIJÍMAČ DTR 1760 MICRO CZ-GMM0200 OBSAH Základní informace Obsah balení Příjem digitálních stanic Zvláštnosti vašeho digitálního přijímače Umístění a zabezpečení Vnější pohled Digitální

Více

Uživatelská příručka. Přijímač digitální kabelové televize. Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby.

Uživatelská příručka. Přijímač digitální kabelové televize. Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby. Uživatelská příručka Přijímač digitální kabelové televize Tuto příručku si pečlivě přečtěte a uchovejte ji pro budoucí potřeby. 2 strana obálky Obecné bezpečnostní pokyny VÝSTRAHA NEBEZPEČÍ ÚRAZU ELEKTRICKÝM

Více

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem a LCD displejem DVR-126

Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem a LCD displejem DVR-126 Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem a LCD displejem DVR-126 Přečtěte si laskavě tento Návod k použití před prvním použitím přístroje. Obsah návodu Diktafon s pamětí 4GB, FM rádiem a LCD displejem DVR-126...

Více

Přijímač pozemského digitálního vysílání DVB-T MC 1000T. Návod k obsluze. www.mascom.cz. e-mail : info@mascom.cz

Přijímač pozemského digitálního vysílání DVB-T MC 1000T. Návod k obsluze. www.mascom.cz. e-mail : info@mascom.cz Současný stav pozemského digitálního vysílání v ČR. Současný stav pozemského digitálního vysílání v ČR k 1.8.2006. Provozovatel Vysílané programy Oblast : Parametry vysílání ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, NOVA TV

Více

A180X Návod na obsluhu. 2.1 počítačový multimediální reproduktor

A180X Návod na obsluhu. 2.1 počítačový multimediální reproduktor A180X Návod na obsluhu 2.1 počítačový multimediální reproduktor UPOZORNĚNÍ: Nevystavujte zařízení vysoké teplotě nebo nadměrné vlhkosti, stříkající nebo kapající vodě/dešti. Zabraňte pádu a neúměrnému

Více

Ovládání TV platformy a funkce Chytrá TV

Ovládání TV platformy a funkce Chytrá TV Ovládání TV platformy a funkce Chytrá TV 1/11 Obsah Popis dálkového ovladače...3 Ovládání TV služby...4 Informace o pořadu...4 Seznam TV kanálů...5 Možnosti kanálu...5 Programový průvodce...6 Změna pořadí

Více

HTT-102 DVB-T HD modulátor

HTT-102 DVB-T HD modulátor HTT-102 DVB-T HD modulátor HTT-101 slouží k převodu nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitálním formátu připojeného na rozhraní HDMI na komprimovaný transportní tok MPEG-4 HD (H.264) a

Více

Acer TV10-F. Uživatelská příručka

Acer TV10-F. Uživatelská příručka Acer TV10-F Uživatelská příručka 1 Obsah Bezpečnostní pokyny...2 Obsah balení...3 Dálkový ovladač...4 Pokyny pro instalaci...5 Obsluha televizního modulu...7 Volba vstupu...9 OSD nabídka...9 Teletext...12

Více

SKYMAX NÁVOD K OBSLUZE SKYMAX SX 771 ST COMBO PŘIJÍMAČE PRO PŘÍJEM SATELITNÍ I TERESTRICKÉ DIGITÁLNÍ TELEVIZE

SKYMAX NÁVOD K OBSLUZE SKYMAX SX 771 ST COMBO PŘIJÍMAČE PRO PŘÍJEM SATELITNÍ I TERESTRICKÉ DIGITÁLNÍ TELEVIZE SKYMAX NÁVOD K OBSLUZE PŘIJÍMAČE PRO PŘÍJEM SATELITNÍ I TERESTRICKÉ DIGITÁLNÍ TELEVIZE SKYMAX SX 771 ST COMBO OBSAH 1. TECHNICKÉ ÚDAJE. 2. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY. 3. POPIS PŘIJÍMAČE. 3.1. Přední panel. 3.2.

Více

Set-top Box Motorola VIP1900

Set-top Box Motorola VIP1900 Set-top Box Motorola VIP1900 1.1 Vybalení Set-top Boxu Set-top Box je dodán v krabici s příslušenstvím, které Vám usnadní připojení k Vašemu televiznímu přijímači a k zařízení poskytovatele připojení (modem/přepínač).

Více

POSTUP PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ VESTAVĚNÝ DEKODÉR CRYPTOWORKS

POSTUP PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ VESTAVĚNÝ DEKODÉR CRYPTOWORKS TECHNICKÉ ÚDAJE DIGITÁLNÍ SATELITNÍ PŘIJÍMAČ Napájení 90 až 250 V střídavého napětí, 50/60 Hz Vstupní kmitočet 950 až 2150 MHz Přenos dat Konektor RS-232C, 115 kb/s SCART konektory SCART VCR, SCART TV

Více

OBSAH 1. OBECNÉ VLASTNOSTI...2 2. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ...3 3. PŘÍPRAVA...4 3.1. DÁLKOVÝ OVLADAČ...4 3.2. PŘIPOJENÍ...5 3.2.1.

OBSAH 1. OBECNÉ VLASTNOSTI...2 2. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ...3 3. PŘÍPRAVA...4 3.1. DÁLKOVÝ OVLADAČ...4 3.2. PŘIPOJENÍ...5 3.2.1. DVB 655 T2 OBSAH 1. OBECNÉ VLASTNOSTI...2 2. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ...3 3. PŘÍPRAVA...4 3.1. DÁLKOVÝ OVLADAČ...4 3.2. PŘIPOJENÍ...5 3.2.1. PŘIPOJENÍ K TELEVIZORU...5 3.2.2. PŘIPOJENÍ K VIDEOREKORDÉRU...5

Více

Duo Cinema. Návod k obsluze

Duo Cinema. Návod k obsluze Duo Cinema Návod k obsluze Před prvním použitím si pečlivě prostudujte tento manuál. BEZPEČNOSTNÍ POKYNY: Během přehrávání nemanipulujte s přístrojem. Pokud chcete přístroj přenášet, vyjměte z něj disk,

Více

Vícekanálový AV receiver. Začínáme Ahoj, toto je váš Průvodce rychlým nastavením

Vícekanálový AV receiver. Začínáme Ahoj, toto je váš Průvodce rychlým nastavením Vícekanálový AV receiver STR-DN1020 Začínáme Ahoj, toto je váš Průvodce rychlým nastavením 1 Nastavení reproduktorů 2 Připojení TV a dalších zařízení 3 Další zapojení 4 Výběr reproduktorů a optimalizace

Více