Pro Váš úsměv 2007 Plocha pavilonu C

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Pro Váš úsměv 2007 Plocha pavilonu C"

Transkript

1 Pro Váš úsměv 2007 Plocha pavilonu C Stánek Ligy otevřený dokořán Tentokrát na novém místě v centru pavilonu C ve stánku č. 12. Zde jsou vám k dispozici zaměstnanci Ligy, aby vás přivítali, informovali, nasměrovali. Najdete zde stálá stanoviště poradenských služeb i informace o našich sociálních službách a dalších činnostech. Plocha pavilonu C Stánek č. 12 Ligy za práva vozíčkářů Pavilon E Žijeme v době přetlaku informací, víme kdo, kde, s kým a za kolik. A přitom často marně hledáme informace, které sice nejsou šťavnatým soustem pro novináře, ale zdravotně postiženým mohou výrazným způsobem zlepšit kvalitu života. Internetová databáze je ideálním médiem pro jejich dostupné vyhledávání. Přijďte hledat cestu k údajům, které vás zajímají. Pestrobarevný svět chráněných dílen Ve všech oblastech života sune svět kupředu nekonečná lidská fantazie a s ní související touha přetvářet sny ve skutečnost. Dokladem jsou chráněné dílny a jejich výrobky. Přehlídka neziskových organizací Neziskovky a nadace vám představí svoji rozmanitou činnost, možná zde najdete tu, která působí ve vašem okolí a jejíž služby a činnosti budete moci po návratu domů využívat. Nenajdete zde jen trochu klidu, ale hlavně potravu pro dušičku. Hudbu, tanec, výstavu fotografií soutěže Život nejen na kolech, která je každoročně otevřena i vám, to vše vám nabídne prostor před a na pódiu v pavilonu C. Zejména dětem je určeno dvojpředstavení Nebojte se strašidel s postavičkami Jů a Hele. Výtah s obsluhou V 1. poschodí pro vozíčkáře osobní výtah Pavilon A1 Čtyřnozí terapeuti Kůň i pes provázejí člověka od počátku věků a najdete je v pavilonu C. Koně a hipoterapie už k výstavě Pro Váš úsměv neodmyslitelně patří. A psi? Které myslíte? Vodící, asistenční nebo ty na hraní (canisterapie)? Nemějte strach, všechny tu najdete a mohou vám být k dispozici. Pokud nohy nebo ruce bolí a davy lidí se začínají míhat před očima, zamiřte k čajovně, dejte si něco teplého a voňavého, koukejte na program na jevišti. Do těla se vám vrátí síla k pohybu vpřed, do mozku uvědomění, co ještě potřebujete vidět, do srdce pohoda a na tvář úsměv. Zde můžete svoje děti svěřit našim vodníkům, kašpárkům a princeznám. A zatímco si budou kreslit, soutěžit a baštit výhry, jsou všechny ostatní expozice jen vaše.

2 Nabídka doprovodných programů 12. prezentace nestátních neziskových organizací s humanitárním zaměřením Pro Váš úsměv Brno, areál Veletrhy Brno, a. s., pavilony C, A, října 2007 Úterý až čtvrtek od 9.00 do17.00 h, pátek od 9.00 do h ÚTERÝ, h příjezd vlaku plocha mezi pavilony A a C h h pódium, h diskuse pavilon E, Business Center sál E, kongresové h konference h h h sál E, kongresové h pódium, h č. 12, pódium, Vlak plný úsměvů Bezbariérový vlak pro zdravotně postižené a jejich doprovod. Zájemci o dopravu tímto vlakem si musí rezervovat své místo u pana Čajky, tel.: , Organizují: České dráhy a Unie železničních zaměstnanců. Městské prostředí chybná řešení z hlediska osob s omezenou pohyblivostí Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Přednášející: Ing. Milena Antonovičová Nebojte se strašidel Určeno pro děti ze stacionářů, speciálních školek a ústavů. Je nutné se přihlásit v Lize za práva vozíčkářů, kontaktní osoba Zuzana Brodová, tel.: , Organizuje Liga za práva vozíčkářů, o. s. Diskuse s ministrem zdravotnictví ČR Organizují: Ministerstvo zdravotnictví ČR, Asociace českých a moravských nemocnic, Veletrhy Brno, a. s. Úvod do problematiky samofinancování NNO Akce je součástí kampaně 30 dnů pro neziskový sektor, zájemci o nechť se nahlásí na Informačním centru neziskových organizací, o.p.s. tel.: , Bezbariérové přístupy do bazénů a lázní Zájemci o účast se nahlásí na Asociaci bazénů a saun ČR tel.: , Organizuje: Asociace bazénů a saun ČR. Jak správně vyřešit hygienické zařízení pro vozíčkáře Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Přednášející: Ing. Jitka Kadlecová Standardy řešení městského prostředí ve Stockholmu Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Národní rada osob se zdravotním postižením ČR Přednášející: Zdena Šrámková, KCT Stockholm Příprava projektů a žádostí o grant Akce je součástí kampaně 30 dnů pro neziskový sektor, zájemci o nechť se nahlásí na Informačním centru neziskových organizací, o.p.s. tel.: , Nebojte s strašidel Určeno pro děti ze stacionářů, speciálních školek a ústavů. Je nutné se přihlásit v Lize za práva vozíčkářů, kontaktní osoba Zuzana Brodová, tel.: , Organizuje Liga za práva vozíčkářů, o. s. Bezbariérová doprava ve městech Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Přednášející: Ondřej Kašpar rehabilitace konzultace a tipy pro hledání zaměstnání, Konzultační pro odstraňování poradí, jak na tel.: , Během výstavy: č.12,.

3 Projekty BMI sdružení, představení portálu Helpnet (BMI sdružení); představení serveru InternetPoradna, projektu Restart (InternetPoradna); vzdělávácí projekty pro rodiče ZP dětí, testy počítačové gramotnosti (Alfa Human Service); prezentace pomůcek pro ovládání počítače s handicapem, počítačová hra Rybičky, soutěž o ceny (OS Petit); hlasový a hmatový výstup pro nevidomé, softwarová lupa (Tyfloservis); telefonování přes internet (Unient Communications); chráněná ICT pracoviště, využití webových kamer, malování prostřednictvím dotekových obrazovek a panelů, soutěž o ceny (Deep); prezentace informačního kiosku pro vozíčkáře (NEO Media Europe, s. r. o.); výuka základních programů, seznámení se s počítačem a jeho příslušenstvím (Liga za práva vozíčkářů, o. s.). Sledujte aktuální program na vývěsce u stánku internetovny. Vyzkoušejte si, jaký je pohled z koňského hřbetu a podívejte se na to, jak kůň pomáhá zdravotně a další aktivity se psy Organizují: Pomocné tlapky, o.p.s., Milan Dvořák škola pro výcvik vodících psů, Pes pro tebe, o. s., STŘEDA, h pódium, debata sál C, Kongresové h sál D, Kongresové h sál D, Kongresové h h sál D Kongresového centra Zvířátka ze ZOO Brno Přijďte se podívat na zvířátka z brněnské zoologické zahrady. Klaun Šamšula Veselé dovádění pro děti Rozvoj sociálních služeb v Jihomoravském kraji Jaký bude vývoj sociálních služeb v JM kraji? Jaké jsou výhledy pro NNO? Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Umět se prodat na trhu práce Podpora a aktivizace osob se ZP a pečujících o závislého rodinného příslušníka. Aktivní ukázky poradenství, modelace situací. Na není nutné hlásit se předem. Organizuje: Alfa Human Service. Syndrom vyhoření Jak souvisí syndrom vyhoření se standardy kvality sociální práce, definice základních prvků psychohygieny, ukázka cvičení, jak řešit syndrom vyhoření. Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Alfa Human Service. Word, v Excelu, založit si ovou schránku nebo vyhledávat na internetu. Zájemci se musí zaregistrovat ve vybraný den do h na stánku Ligy za práva vozíčkářů č. 12 v pavilonu C. Na školu neni nikdy pozdě aneb vzdělávání pracovniků v socialnich službách Definice vzdělávání z hlediska zákona o sociálních službách, proč se vzdělávat, povinnosti zaměstnance a zaměstnavatele. Co je akreditace a jak vybírat z nabídky v souvislosti s individuálními vzdělávacími plány. Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Alfa Human Service. č. 12, rehabilitace konzultace a tipy pro hledání zaměstnání, Konzultační pro odstraňování poradí, jak na pódium, tel.: , Během výstavy: č.12,.

4 a další aktivity se psy Organizují: Pomocné tlapky, o.p.s., Milan Dvořák škola pro výcvik vodících psů, Pes pro tebe, o. s., ČTVRTEK, h diskuse přednáška h konference pavilon E, Bussines Center h valná hromada č. 12, pódium, Podpora tvorby nových pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením Seznámení s projektem Agentura podporovaného zaměstnávání. Na není nutné se hlásit předem. Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Zkušenosti s uplatňováním zákona o sociálních službách v praxi Důraz bude kladen na vzdělávání zaměstnanců v sociálních službách a problematiku dotací NNO. Na diskusi není nutné se hlásit předem. Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Léčba roztroušené sklerózy Dozvíte se o nových postupech v léčbě roztroušené sklerózy. Na přednášku není nutné se hlásit předem. Organizuje: Unie Roska. ČR potřebuje ombudsmana pro osoby se zdravotním postižením Na konferenci není nutné se hlásit předem. Organizuje: Národní rada osob se zdravotním postižením. Valná hromada Asociace pro osobní asistenci Určeno pro členy Asociace, kontaktní osoba Jana Hrdá, tel.: , rehabilitace konzultace a tipy pro hledání zaměstnání, Konzultační pro odstraňování poradí, jak na a další aktivity se psy Organizují: Pomocné tlapky o.p.s., Milan Dvořák škola pro výcvik vodících psů, Pes pro tebe, o.s., tel.: , Během výstavy: č.12,.

5 PÁTEK, h e sály Kongresového centra h pódium, h valná hromada č. 12, pódium, SOBOTA, h setkání sál A, Kongresové Semináře k Mezinárodnímu dni porozumění koktavosti Jedná se o odborné uzavřené e. Informace poskytuje Eva Neubauerová, tel.: , Organizuje: Občanské sdružení Logo. Vyhlášení výsledků fotografické soutěže Život nejen na kolech Valná hromada Českého svazu tělesně postižených sportovců Informace podává Radka Kučírková, tel.: , rehabilitace konzultace a tipy pro hledání zaměstnání, Konzultační pro odstraňování poradí jak na bariéry poradí jak na a další aktivity se psy Organizují: Pomocné tlapky o.p.s., Milan Dvořák škola pro výcvik vodících psů, Pes pro tebe, o.s., Nabízí možnost příjemného posezení a odpočinku s občerstvením. Organizuje: Liga za práva vozíčkářů, o. s. Celostátní setkání celiaků Organizuje: Klub celiaků, informace podá Dalibor Ježorek, tel.: Aktuální program získáte na (projekty Ligy, Pro Váš úsměv, Pro Váš úsměv 2007) nebo v sídle Ligy za práva vozíčkářů, o. s. v Brně na Kounicově ulici č. 42, tel./fax: a během výstavy na stánku č.12 Ligy za práva vozíčkářů, o. s. Stav k , změna programu vyhrazena! tel.: , Během výstavy: č.12,.

SOCIÁLNÍ PRŮVODCE DĚČÍNSKA

SOCIÁLNÍ PRŮVODCE DĚČÍNSKA SOCIÁLNÍ PRŮVODCE DĚČÍNSKA INFORMAČNÍ KATALOG STATUTÁRNÍHO MĚSTA DĚČÍN Krizová telefonní čísla Hasiči... 150 Záchranná služba... 155 Městská policie... 156 Policie... 158 Úřady a instituce Magistrát města

Více

KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB region LIBEREC. Vymezení sociálních služeb...2 SOCIÁLNÍ SLUŽBY PRO VYMEZENÝ OKRUH OSOB. Duševní zdraví.

KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB region LIBEREC. Vymezení sociálních služeb...2 SOCIÁLNÍ SLUŽBY PRO VYMEZENÝ OKRUH OSOB. Duševní zdraví. KATALOG POSKYTOVATELŮ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB region LIBEREC Vymezení sociálních služeb...2 Druhy sociálních služeb a rozsah vykonávaných činností - rejstřík organizací působících v regionu Liberec....3 SOCIÁLNÍ

Více

Co přináší zákon o sociálních službách pro uživatele, poskytovatele, orgány státní správy a samosprávy

Co přináší zákon o sociálních službách pro uživatele, poskytovatele, orgány státní správy a samosprávy Co přináší zákon o sociálních službách pro uživatele, poskytovatele, orgány státní správy a samosprávy JUDr. Jan Hutař a Václav Krása Po mnohaleté snaze vyšel 31. března 2006 ve Sbírce zákonů zákon o sociálních

Více

AKTUALIZACE 1.KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB REGIONU LIBEREC

AKTUALIZACE 1.KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB REGIONU LIBEREC AKTUALIZACE 1.KOMUNITNÍHO PLÁNU SOCIÁLNÍCH SLUŽEB REGIONU LIBEREC Příloha č.2 ~ 1 ~ Přehled výstupů za jednotlivé pracovní skupiny: 1. REKAPITULACE: Cíl: Zajištění dostupné sítě sociálních a navazujících

Více

Komunitní plán sociálních služeb města Žďáru nad Sázavou pro období 2014 2016

Komunitní plán sociálních služeb města Žďáru nad Sázavou pro období 2014 2016 Komunitní plán sociálních služeb města Žďáru nad Sázavou pro období 2014 2016 1 Obsah Úvod... 3 Charakteristika Žďár nad Sázavou... 4 Statistické údaje v Žďár nad Sázavou - SO ORP... 5 Žďár nad Sázavou

Více

Metodické doporučení Ministerstva kultury pro dobrovolnictví v kultuře a umění

Metodické doporučení Ministerstva kultury pro dobrovolnictví v kultuře a umění Metodické doporučení Ministerstva kultury pro dobrovolnictví v kultuře a umění Publikace vznikla za finanční podpory Ministerstva kultury. Národní informační a poradenské středisko pro kulturu, Praha 2015

Více

Výroční zpráva. Nadace Divoké husy 2 0

Výroční zpráva. Nadace Divoké husy 2 0 Výroční zpráva Nadace Divoké husy 2 0 1 4 Obsah 3 Úvodní slovo 5 Poslání a cíle Nadace Divoké husy 6 Kdo jsme 7 Lidé v Nadaci 8 Benefice s Divokými husami 9 Podpora v roce 2014 11 Schválené projekty v

Více

RNDr. Alena Rašková místostarostka Prostějova

RNDr. Alena Rašková místostarostka Prostějova Vážení spoluobčané. Katalog, který právě držíte v rukou, vznikl v rámci procesu Komunitního plánování sociálních služeb v ě. Je určen jak odborné, tak hlavně laické veřejnosti. Podává ucelený přehled a

Více

Rybář, Tereza Hrušková, Lata, Arnošt Marks, Člověk v tísni, Zažít město jinak, Youth for you(th), Nadace Via, APLA, Nová škola,,

Rybář, Tereza Hrušková, Lata, Arnošt Marks, Člověk v tísni, Zažít město jinak, Youth for you(th), Nadace Via, APLA, Nová škola,, Blesková pomoc, krok jinak, Ekolist.cz, Red Bikes, Jan Rybář, Tereza Hrušková, Lata, Arnošt Marks, Člověk v tísni, Zažít město jinak, Youth for you(th), Nadace Via, Nová škola,, vozejkov.cz, CEREBRUM,

Více

KLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVA, O. P. S.

KLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVA, O. P. S. KLUB VOZÍČKÁŘŮ PETÝRKOVA, O. P. S. VÝROČNÍ ZPRÁVA 2014 Ani po 23 letech naší existence nejsme laxní, naopak se snažíme rozvíjet! Stáváme se členy profesních organizací, rozšiřujeme naše služby, připravujeme

Více

Katalog poskytovatelů sociálních a doprovodných služeb na území ORP Prachatice

Katalog poskytovatelů sociálních a doprovodných služeb na území ORP Prachatice Katalog poskytovatelů sociálních a doprovodných služeb na území ORP Prachatice 1 Katalog je vydán v rámci realizace projektu Aktualizace komunitního plánování sociálních služeb ORP Prachatice reg.č. CZ.1.04/3.1.03/65.00008

Více

Závěrečná zpráva. Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1

Závěrečná zpráva. Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1 Závěrečná zpráva Evropský rok dobrovolných činností na podporu aktivního občanství 2011 1 Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky Březen 2012 1 Dále jen Evropský rok dobrovolnictví

Více

Svazové Zápisky. společnosti. zámeckém parku, kolem zámeckých rybníků až. k Minaretu. Kdo měl odvahu vyzkoušel jízdu na koních a potom už následovaly

Svazové Zápisky. společnosti. zámeckém parku, kolem zámeckých rybníků až. k Minaretu. Kdo měl odvahu vyzkoušel jízdu na koních a potom už následovaly Sv az ov é Zá pi sk y Na dp is h la vn íh o te xt u Na dp is v ed le jš íh o te xt u SVAZEK 41 VYDÁNÍ 1 ČERVEN 2014 Svazové Zápisky Zaměstnavatel Nejdůležitější body: Stručně popište nejdůležitější body.

Více

O SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

O SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH O SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH CO JSOU SOCIÁLNÍ SLUŽBY? Sociální služby se tedy snaží: podporovat rozvoj nebo alespoň zachování stávající soběstačnosti uživatele, jeho návrat do vlastního domácího prostředí, obnovení

Více

manuál zaměstnávání osob po poškození mozku < >

manuál zaměstnávání osob po poškození mozku < > manuál zaměstnávání osob po poškození mozku < > +?» Úvod Poděkování Tato publikace byla vydána v rámci projektu Cesta do práce osob po poškození mozku, který byl financován z prostředků Evropského sociálního

Více

Katalog poskytovatelů sociálních a doprovodných služeb na území ORP Vodňany

Katalog poskytovatelů sociálních a doprovodných služeb na území ORP Vodňany KOMUNITNÍ PLÁNOVÁNÍ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ ORP VODŇANY Tento katalog je financován z prostředků Jihočeského kraje. Katalog poskytovatelů sociálních a doprovodných služeb na území ORP Vodňany Katalog

Více

VELKÉ MOŽNOSTI PRO NEZISKOVÝ SEKTOR

VELKÉ MOŽNOSTI PRO NEZISKOVÝ SEKTOR VELKÉ MOŽNOSTI PRO NEZISKOVÝ SEKTOR REGIONÁLNÍ OPERAČNÍ PROGRAM MORAVSKOSLEZSKO TEMATICKÉ OPERAČNÍ PROGRAMY PROGRAMY V RÁMCI EVROPSKÉ ÚZEMNÍ SPOLUPRÁCE PROGRAM ROZVOJE VENKOVA FINANČNÍ MECHANISMUS EHP/NORSKA

Více

Průvodník. Informační bulletin partnerství beskydy pro všechny zpravodaj o sociálním podnikání a sociálním cestovním ruchu. Obsah.

Průvodník. Informační bulletin partnerství beskydy pro všechny zpravodaj o sociálním podnikání a sociálním cestovním ruchu. Obsah. Informační bulletin partnerství beskydy pro všechny zpravodaj o sociálním podnikání a sociálním cestovním ruchu l i s t o p a d 2 0 0 7 Průvodník Vážení čtenáři, pomalu se blížíme ke konci roku a i projekt

Více

Provozní řád stacionáře LENTILKA

Provozní řád stacionáře LENTILKA Provozní řád stacionáře LENTILKA Zpracováno na základě zákona č. 258/2000 Sb., O ochraně veřejného zdraví a vyhlášky MZ ze dne 9. 3. 2001, kterou se stanoví hygienické požadavky na prostory a provoz škol

Více

2. Charakteristika vzdělávacího zařízení

2. Charakteristika vzdělávacího zařízení 2. Charakteristika vzdělávacího zařízení 2.1. Charakteristika školy Umístění a vybavení školy Naše Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Pionýrů 2352, Frýdek-Místek, příspěvková organizace se

Více

SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR

SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR ZPRAVODAJ SÍTĚ INFORMAČNÍCH CENTER PRO MLÁDEŽ V ČR leden 2015 Národní informační centrum pro mládež vám přináší novinky z domova i ze zahraničí, nejen pro pracovníky informačních center pro mládež. AKTUALITY

Více

Dobrovolnictví středoškoláků

Dobrovolnictví středoškoláků Dobrovolnictví středoškoláků Manuál pro učitele, zaměstnance neziskových organizací a volnočasových klubů a další zájemce o tom, jak udělat dobrovolnictví pro středoškoláky zajímavým. Michal Novotný (Hestia

Více

Kampaň Rok průmyslu a technického vzdělávání 2015

Kampaň Rok průmyslu a technického vzdělávání 2015 Kampaň Rok průmyslu a technického vzdělávání 2015 Společné snaha, která chce propojit aktivity všech partnerů a zviditelnit je! Kampaň startuje v roce 2015, naše spolupráce a společné úsilí však budou

Více

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Škola - cesta do života

Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Škola - cesta do života Školní vzdělávací program pro základní vzdělávání Škola - cesta do života Školní vzdělávací program Mateřské školy a Základní školy pro tělesně postižené,brno, Kociánka 6 zpracovaný podle RVP ZŠS č.j.

Více

2/2015. Lid touží po jediném. Nebýt utlačován. Niccolo Machiavelli. Přednášky o historii. Jaký je váš názor? Jak chutná stříbro

2/2015. Lid touží po jediném. Nebýt utlačován. Niccolo Machiavelli. Přednášky o historii. Jaký je váš názor? Jak chutná stříbro Lid touží po jediném. Nebýt utlačován. Niccolo Machiavelli 2/2015 Jaký je váš názor? 4 Přednášky o historii 21 Jak chutná stříbro 28 staré fotky Vážení čtenáři, po loňském významném výročí 120 let od založení

Více

PLÁN SOCIÁLNÍCH A SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ OBCE S ROZŠÍŘENOU PŮSOBNOSTÍ ČESKÝ KRUMLOV

PLÁN SOCIÁLNÍCH A SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ OBCE S ROZŠÍŘENOU PŮSOBNOSTÍ ČESKÝ KRUMLOV PLÁN SOCIÁLNÍCH A SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB NA ÚZEMÍ OBCE S ROZŠÍŘENOU PŮSOBNOSTÍ ČESKÝ KRUMLOV VERZE: 10. 11. 2014 - K PŘIPOMÍNKOVÁNÍ Projekt Pokračování a udržení procesu plánování rozvoje sociálních služeb

Více

Rámcový harmonogram aktivit Asociace pro podporu rozvoje informačních center pro mládež

Rámcový harmonogram aktivit Asociace pro podporu rozvoje informačních center pro mládež RÁMCOVÝ HARMONOGRAM AKTIVIT Asociace pro podporu rozvoje informační ch center pro mládež Aktivity a činnosti AICM ČR jsou zaměřeny ve svém obsahu v rozhodující míře na usnadňování rovného přístupu dětí

Více

manuál sociálního podnikání

manuál sociálního podnikání podpora manuál sociálního podnikání Obsah 1 Úvod 4 2 Definice a charakteristika sociálního podnikání 6 3 Zakládáme sociální podnik 10 4 Význam spolupráce a síťování 14 5 Finanční zdroje pro sociální podnikání

Více

Newsletter Enterprise Europe Network v ČR

Newsletter Enterprise Europe Network v ČR Newsletter Enterprise Europe Network v ČR číslo 1 - duben 2011 Vydává Technologické centrum AV ČR Co jsme pro Vás připravili: Informace a zajímavosti Vážení čtenáři, rádi bychom Vám představili další číslo

Více