PIVNÍ LÍSTEK / BEER MENU

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "PIVNÍ LÍSTEK / BEER MENU"

Transkript

1 PIVNÍ LÍSTEK / BEER MENU TOČENÁ PIVA / ON TAP BEERS Roland de Flanders točené / on tap ,33 l Jediné pivo vařené přímo pro Les Moules v Belgii. Roland de Flanders 11,5 % Jantarový amber, pivovar Van Steenberge. Pivo vhodné k sýrům i jako digestive s dlouhým hořkým dozněním. The only beer brewed directly for Les Moules, Belgium. Roland de Flanders 11.5% Amber, Van Steenberge brewery. Suitable to be served with cheeses or as a digestive with a long bitter finish. 125, Kč Pivo ovocné / Fruit beer točené / on tap ,33 l Pivo vhodné pro ty, kteří nemají rádi pivo kvůli anomáliím, jako aperitiv, nebo i jako lehoučký digestive, vhodné i k dezertům. Beer for those who do not like beer for the reason of abnormalities, as an aperitif or light digestive; also suitable to be served with desserts. 125, Kč Pivo měsíce / Beer of the month točené / on tap ,33 l Na doporučení se zeptejte našeho personálu. Ask our staff for recommendation. 125, Kč

2 TOČENÁ PIVA / ON TAP BEERS CZECH Staropramen Ležák / Staropramen Lager točené / on tap ,5 l / 0,3 l 69, / 50, Kč Světlý ležák středního až silného řízu. Přiměřené prokvašení dodává ležáku Staropramen plnou, příjemně zaokrouhlenou chuť s jemně hořkým dozníváním. V ležáku Staropramen se tak spojuje charakteristická chuť, přirozený říz, bohatá pěna a sytě zlatá barva. Light lager of medium to strong vigour. Appropriate degree of fermentation gives Staropramen Lager a full, pleasantly rounded taste with a gently bitter finish. Thus Staropramen Lager combines the characteristic taste, natural vigour, rich froth and rich golden colour. Stella Artois točené / on tap ,5 l / 0,33 l 69, / 50, Kč Elegantní a kultivovaný ležák vařený z nejlepších surovin na základě zkušeností získávaných od roku Ležák s charakteristickou chutí, řízem a příjemnou hořkostí jež ho odlišuje od ostatních ležáků na světovém trhu. Pivo pro opravdové znalce. To je Stella Artois. Elegant and cultivated lager brewed from the best ingredients with experience since Lager with characteristic taste and vigour and pleasant bitterness that distinguishes it from other lagers on the world s market. A beer for real experts. This is Stella Artois.

3 TOČENÁ PIVA / ON TAP BEERS Hoegaarden White točené / on tap ,5 l / 0,25 l 99, / 79, Kč Hoegaarden, vyjímečně osvěžující pšeničné pivo, které se přirozeně zakalené, s příjemně slámově žlutou barvou vaří ve stejnojmenné vesnici Hoegaarden v Belgii už od roku Přes 5 staletí je jeho sladce nakyslá a zároveň kořeněná chuť, tolik odlišná od ostatních ležáků stále oblíbená. Chuť tradičních surovin střetávajících se s pikantností koriandru a pomerančové kůry se rodí bez filtrace přirozeným dokvašováním v sudech a lahvích. Hoegaarden, an extraordinarily refreshing, naturally hazy wheat beer of pleasant straw yellow colour, has been brewed in the village of Hoegaarden, Belgium, since Five centuries later, its sweet, finely sour and, at the same time, spicy taste, so much different from other lagers, continues to be popular. The taste of traditional ingredients that meet the savour of coriander and orange peel emerges from natural unfiltered fermentation in kegs and bottles. Leffe Bruin točené / on tap ,33 l 89, Kč Svrchně kvašené speciální tmavé pivo s obsahem alkoholu 6,5 %. Tmavá varianta Leffe, připravovaná z praženého sladu, který tomuto pivu dává plnou tmavohnědou barvu a jedinečnou chuť. Pivo s plnou chutí a lehkou příchutí jablek. Special dark beer produced using surface fermentation with alcohol content of 6.5%. The dark variant of Leffe, prepared from roasted malt that gives this beer its full darkbrown colour and unique taste. A beer with full taste and light savour of apples.

4 PIVA SVĚTLÁ / BLOND Augustijn / 8% Klasický klášterní amber s chmelovou příchutí lehčího charakteru. Doporučujeme k jídlům Quiche flamande, Mušle natur, Mušle na bílém víně. Classic monastery amber with a hop flavour and light character. Recommended with Quiche Flamande, Mussels natur or Mussels on white wine. Tripel Karmeliet / 8% lahvové / bottled ,33 l Pivo silné, plné chuti, se zakončením vanilky a vůní květin. Doporučujeme Mušle s Dijonskou hořčicí. A beer of strong and full taste and finish of vanilla and flower scent. Recommended with Mussels with Dijon mustard. Boucanier Caribbean Ale / 5% Pivo s výbornou hořkostí a lehkostí. Doporučujeme k pokrmům z ryb a mas. A beer of excellent bitterness and lightness. Recommended with fish and meat meals. Kasteel Blond / 7% Pivo lehké s jemným násládlým dozněním a vůní sladu. Doporučujeme Escabeche z chobotnice, Ceasar salát s mušlemi, Mušle po Baskicku. Light beer with a slightly sweet finish and malt scent. Recommended with Octopus Escabeche, Ceasar salad with mussels or Basque-style mussels. Kasteel Tripel / 11% Silnější verze blonda, kde počáteční chuť vanilky vystřídá příjemné zakončení citrusu a koriandru. Doporučujeme Mušle na česneku, Telecí ledvinky na hrubozrné hořčici. Stronger variant of the blond; the initial taste of vanilla is followed by pleasant citrus and coriander finish. Recommended with Mussels on garlic or Veal kidney with a grain mustard sauce.

5 PIVA SVĚTLÁ / BLOND Bush / 13% lahvové / bottled ,25 l Pivo, ve kterém se síla snoubí s výraznou sladkou chutí. Doporučujeme jako tečku za menu nebo digestive. Beer combining strength with a pronounced sweet taste. Recommended as a sweet finish of menu or digestive. Duvel / 8,5% Pivo příjemně hořké s ovocným zakončením. Doporučujeme ke všem druhům mušlí. Pleasantly bitter beer with fruity finish. Recommended with mussels of all kinds. Pater Lieven Blond / 6,5% Pivo s perlivou jiskrností a jemnou bílou pěnou. Ve vůni se prosazují sladové a květinové tóny a mírně sladká chuť přechází plynně do pikantní a mírně hořké s náznakem grapefruitu, a končí suchým a příjemně hořkým dozníváním. Doporučujeme ke všem druhům mušlí. A sparkling beer with fine white head. Malt and flowery nose and slightly sweet flavour smoothly growing into spicy and slightly bitter flavour with hints of grapefruit and finishing with dry pleasantly bitter aftertaste. Ideal companion for all mussel dishes. Pater Lieve Tripel / 8% Svrchně kvašené světlé pivo s pevnou bílou pěnou. Květinovu a sladovou vůní. V chuti dominuje pikantní hořkost doprovázená sladovými tóny a znatelnou přítomností alkoholu, následovaná dlouhým hořkým dozníváním. Doporučujeme k mušlím na Thajský způsob. Top fermented light beer with firm white head, flowery and malty nose. The dominant flavour is spicy bitterness coupled with malty tones and clear alcohol presence followed by long bitter aftertaste. It is an ideal companion for Thai style mussels. Piraat / 10,5% "Živé" pivo, což znamená, že po hlavním kvašení v sudu nadále dokvašuje v láhvi. Chuť je tak komplexní a bohatá se silným chmelovým zakončením. Doporučujeme ke všem masům a rybím pokrmům, ale určitě je příjemným zpestřením i pro kuřáky doutníků. Live beer, which means that its fermentation continues in the bottle after the main fermentation in a keg. This makes its taste complex and rich, with a strong hop finish. Recommended with all kinds of meat and fish meals; however, it can also be a pleasant complement for cigar smokers.

6 PIVA SVĚTLÁ / BLOND St. Idelsbad / 6,2% Svěží pivo světlé barvy, lehce pikantní a dobře vyvážené chuti, připomínající genever a limetky s hořkým dozníváním. Doporučujeme k pikantním Krevetám. Fresh light beer with moderately spicy rounded flavour hinting at genever and lime with bitter aftertaste. Ideal companion for spicy shrimp. Brigand / 9% Pivo s příjemnou hořkostí, kterému se nedá nic upřít. Doporučujeme ke všem masům, rybím pokrmům a doutníkům. Beer of pleasant bitterness that you cannot discredit for anything. Recommended with all kinds of meat, fish meals and cigars. Delirium Tremens / 8% Pivo s příjemnou vůní chmele a výrazným zakončením sladu. Doporučujeme Mušle na česneku nebo zeleném pepři, Krevety, Hovězí oháňku, Prsní steak z kuřete. Beer with pleasant hop scent and pronounced malt finish. Recommended with Mussels on garlic, Mussels with green pepper, shrimps, Ox tail or French chicken breast steak. St. Bernadus Tripel / 8% Klášterní svrchně kvašené pivo světle jantarové barvy, s hustou trvanlivou pěnou. Květinová a ovocná vůně spolu s vyváženou chuti mezi sladkou a kyselou a doplněnou delikátní hořkostí. Doporučujeme ke všem masům.. A light amber coloured, top-fermented monastery beer, with a creamy, lasting head. It has a floral and fruity aroma, together with a flavour finely balanced between sweet and sour, complemented with a delicate bitterness. Recommended as an accompaniment for all meats. Kasteel Hoppy / 6,5% Svrchně kvašený zlatý blond s hořkostí 40 EBU. Velmi kvalitní belgický chmel dodává pivu chmelové kořeněné aroma, chuť sladová, s květinovými tóny a s mírným hořkým dozníváním. Doporučujeme k mušlím Natur. A top-fermented golden blond beer, with bitterness of 40 EBU. Very high quality Belgian hops lends this beer a hoppy, spicy aroma, the flavour is malty with floral tones and a mildly bitter finish. Recommended as an accompaniment for natural mussels.

7 PIVA TMAVÁ / DARK Augustijn Brune / 7% Červenohnědá lísková barva, velmi dobře vyvážené tóny rozinek a čokolády. Lehce nahořklé doznívání tohoto speciálu doprovází mírně suchá chuť. Doporučujeme Mušle na pivu Leffe, Hovězí oháňku, Sýry. Redbrown hazelnut colour, excellently balanced tones of raisins and chocolate. The fine bitter finish of this special beer is accompanied with a slightly dry taste. Recommended with Mussels on dark Leffe beer, Ox tail. Kasteel Bruin / 11% První setkání na jazyku vyvolá vjem sladové hromady, následuje chuť suchého ovoce, aby se ve finále připodobnil chutí portskému vínu. Doporučujeme jako digestive, k dezertu a ideální k doutníku. The first touch on the tongue evokes an impression of a malt heap; it is later followed by a taste of dried fruits that becomes a taste similar to port wine in the end. Recommended as digestive, with desserts and, most preferably, with a cigar. Boucanier Dark Ale / 9% Tento speciál charakterizuje temně měděná barva v kombinaci s plnou chutí, jež vytváří příjemně hořko nasládlé doznívání. Doporučujeme Rybí polévku, Hovězí a Vepřové maso. This special beer is characterized by the combination of dark copper colour and full taste that leads to a pleasant bittersweet finish. Recommended with fish soup, beef and pork. Gulden Draak / 10,5% lahvové / bottled ,33 l V chuti piva Gulden Draak, jež lze považovat za tmavé těžké pivo, můžeme vystopovat náznaky nejen čokolády a kávy, především však portského vína. Doporučujeme jako digestive. In the taste of Gulden Draak, which can be considered as a dark, heavy beer, you can feel not only traces of chocolate and coffee but also, and mainly, port wine. Recommended as digestive.

8 PIVA TMAVÁ / DARK Bufallo 1907 / 6,5% Temně hnědé svrchně kvašené pivo. Aroma karamelu a čokolády se známkami anýzu a perníku. Pikantní chuť se rozvíjí od karamelu přes pražený slad k bylinným tónům s důrazem na přítomnost kvasinek a s decentně skrytým alkoholem. Dopručujeme mušle na pivu Leffe, hovězí steak, sýry. Dark brown top fermented beer featuring caramel and chocolate flavours with hints of aniseed and gingerbread. The spicy flavour develops from caramel through black roast malts to herbal tones with emphasis on yeast and decent alcohol. Ideal companion for mussels on Leffe beer, beef steak or cheeses. Scotch Silly / 7,5% Svrchně kvašené hnědé pivo typu Scotch, vařené v pivovaru Silly. Překvapivě jemně dřevitá vůně s náznakem lískových oříšků, tím je odlišné od tradičních britských Scotch. Dobře vyvážená chuť s diskrétní hořkostí. Doporučujeme jako digestive a k dezertu. Ideální je k doutníku. Top fermented dark scotch style beer brewed in Silly brewery. Surprisingly fine wooded nose hinting at hazelnut and therefore distinct from traditional British scothes. It offers a rounded taste with discreet bitterness. It is ideal as a digestif, it pairs naturally with deserts and is a great companion to a cigar. Saison Silly / 5% Svrchně kvašené pivo typu staré hnědé. Vaří se v pivovaru Silly ve vsi stejného jména, založeném již v roce Ke chmelení se používají kvalitní chmely Kent a Hallertau. Vyniká pozoruhodně lehkou chutí, mírně nasládlou s ovocnými tóny, ponechává v ústech příjemně osvěžující pocit a je velmi pitné. Doporučujeme k rybí klobáse. An old brown type of top-fermented beer. It is brewed as the Silly brewery of the same name, established in Quality Kent and Hallertau hops are used for brewing. The beer excels in its remarkably light flavour, slightly sweet with fruity tones, leaving a pleasantly refreshing feeling on the palate, and highly quaffable. Recommended with fish sausages. St. Bernadus Abt12 / 10% St.Bernardus Abt 12 je chloubou pivovaru. Klášterní tmavé svrchně kvašené pivo vařené v klasickém "quadruple" stylu belgických nejlepších klášterních piv. Hustá slonovinově zbarvená hlava, ovocná vůně, plná komplexní chuť a vynikjící dlouhé hořko-sladkým doznívání s chmelovým náznakem. Odborníky je považováno za jedno z nejlepších piv na světě. Doporučujeme jako digestiv nebo k dezertům. St. Bernardus Abt 12 is the pride of the brewery. This dark, top-fermented monastery beer is brewed in the classic quadruple style of the best Belgian monastery beers. The beer boasts a creamy, ivory coloured head, floral aroma, a full and complex flavour and an excellent, long bittersweet finish with a hint of hops. It is considered by experts to be one of the best beers in the world. Recommended as a digestif or with desserts.

9 PIVA TRAPISTICKÁ / AUTHENTIC TRAPPIST BEERS Chimay Triple / 8% Pivo s meruňkovou vůní, kterou získává při fermentaci a s příjemným, hořkým dozněním. Doporučujeme Quiche flamande, Escabeche z chobotnice. Beer with apricot scent created during fermentation and a pleasant bitter finish. Recommended with Quiche Flamande or Octopus Escabeche. Chimay Red / 7% Pivo charakteristické svou vůní čerstvého chmele a kvasnic, muškátu. A také rozinek, pro které je toto pivo oblíbeno. Jeho chuť není ostrá, ale v ústech jemně nahořklá. Doporučujeme Mušle Mariniere, La Provance, Dijon. Beer characterized by its scent of fresh hop and yeast, muscatel and raisins, for which it is very popular. Its taste is not spiky but it is finely bitter in the mouth. Recommended with Mariniére, La Provence or Dijon mussels. Chimay Blue / 9% Pivo s příjemnou vůní čerstvého sladu s jemným náznakem ovoce a jemným akcentem karamelu. Doporučujeme Hovězí oháňku, Telecí ledvinky, Dezerty. Beer with pleasant scent of fresh malt with a fine trace of fruit and fine caramel accent. Recommended with Ox tail, Veal kidney and desserts. Rochefort 6 / 7,5% Pivo načervenalé barvy s kořeněnou vůní a intenzivní chutí karamelu, ovoce a nádechem rozinek. Vaří se asi jednou za rok a tak je poměrně obtížné ho získat. Doporučujeme Mušle Mariniere, La Provance, Dijon. Beer of reddish colour, spicy scent and intensive flavour of caramel and fruit and with a trace of raisins. It is brewed about once a year, so it is quite difficult to get. Recommended with Mariniére, La Provence or Dijon mussels. Rochefort 8 / 9,2% Pivo žlutohnědé barvy, s výraznějším ovocným aroma a nepatrným množstvím Demi-Sec, tvoří největší část produkce. Doporučujeme Mušle Leffe, Hovězí oháňka, Dezerty. Beer of yellowbrown colour with a distinct fruity aroma and a slight amount of DemiSec forms the major part of the production. Recommended with Mussels on dark Leffe beer, Ox tail and desserts.

10 PIVA TRAPISTICKÁ / AUTHENTIC TRAPPIST BEERS La Trappe Blond / 6,5% Pivo světlé ale s ovocnou vůní a jemně hořkým dozněním. Doporučujeme Krevety, Ryby, Mušle Natur, Víno. Light beer with fruity scent and fine bitter finish. Recommended with shrimps, fish, Mussels natur or Mussels on white wine. La Trappe Dubbel / 7% La Trappe Dubbel je nádherné autentické pivo s teplou rubínovou červenou barvou. Dotek sladkosti v chuti má svěží a jemně aromatický charakter. Doporučujeme Mušle Leffe, Kuřecí fricasée. La Trappe Dubbel is an excellent authentic beer of warm ruby red colour. The touch of sweetness in its taste is of fresh and finely aromatic character. Recommended with Mussels on dark Leffe beer or Chicken Fricassée. La Trappe Isid or / 7,5% Trapistické jantarové svrchně kvašené pivo lehce nasládlé, s nádechem karamelu. Chuť jemně hořká s ovocnými tóny. Toto pivo vzniklo u příležitosti oslav 125. výročí vaření piva v trapistickém pivovaru Koningshoeven a bylo pojmenováno po prvním sládkovi mnichu Isidorovi. Doporučujeme ke všem masitým pokrmům. An amber coloured, top-fermented, slightly sweet Trappist beer, with a hint of caramel. The flavour is delicately bitter with fruity tones. This beer was created for the occasion of the 125th anniversary of beer brewing in the Trappist Koningshoeven brewery, and was named after the first brewer the monk Isodore. Recommended as an accompaniment for all meat dishes. La Trappe Tripel / 8% La Trappe Tripel je silné, 3 sladové světlé pivo. Jeho ovocná vůně a hořkosladké doznění mu dodávají zvláštní charakter. Doporučujeme ke všem masům. Strong, threemalt light beer. Its fruity scent and bittersweet finish gives this beer a distinct character. Recommended with meats of all kinds. La Trappe Quadrupel / 10% Nejsilnější pivo z La Trappe s nádhernou jantarovou barvou. Chuť je mírně sladká a příjemně hořkým dozněním. Unikátní pivo, které je ve skutečnosti vhodné k archivaci. Doporučujeme jako digestive a k dezertům. The strongest La Trappe beer with a beautiful amber colour. Its taste is slightly sweet, with a pleasant bitter finish. A unique beer which is, actually, suitable for archiving. Recommended as digestive, or with desserts.

11 PIVA TRAPISTICKÁ / AUTHENTIC TRAPPIST BEERS La Trappe Witte / 5,5% lahvové / bottled ,33 l Jedno z nejlepších pšeničných piv, které vůbec můžete ochutnat. Díky speciálnímu složení kvasnic a pšeničného sladu, do kterého mniši vkládají recepturu starou mnoho let. Pivo má jemně ovocnou chuť a slabě pšeničnou vůní, která se rozvine, když pivo necháte malinko zdekantovat ve skleničce. Je to zážitek k samostatnému pití. One of the best wheat beers that you can ever taste; its taste is based on a special combination of yeast and wheat malt, into which the monks add ingredients according to a hundredyearold procedure. The beer has a fine fruity taste and slight wheat scent that unfolds if you let the beer decant a little in the glass. This experience is best when drunk separately. Westmalle Dubbel / 7% Pivo červenohnědé barvy s druhotným kvašením v láhvi se smetanovou pěnou a zvláštní vůní sladu, s chutí bylin a čerstvého ovoce s jemným a hořkým zakončením, kde na patře a v ústech zůstává pocit suchosti. Doporučujeme Mušle Leffe, La Provance. Beer of redbrown colour with the second fermentation in the bottle, with creamy froth and unusual scent of malt, with a taste of herbs and fresh fruit with a fine bitter finish; it leaves a dry feel in the mouth and on the palate. Recommended with Leffe or La Provence mussels. Westmalle Tripel / 9,5% lahvové / bottled ,33 l Pivo s ovocným aroma a příjemnou chmelovou vůni, jemně hořké s nádhernou dlouhou dochutí. Doporučujeme ke všem masům. Beer with fruity aroma and pleasant hop scent, fine bitterness and excellent long finish. Recommended with all kinds of meat. Orval / 6,2% lahvové / bottled ,33 l Pivo s příjemnou kyselostí kvasnic Brettanomyces a jemně ovocně kořeněným zakončením. Doporučujeme Mušle Mariniere, La Provance, Dijon. Beer with a pleasant sourness of the Brettanomyces yeast and fine fruity and spicy finish. Recommended with Mariniére, La Provence or Dijon mussels.

12 PIVA SPECIÁL / SPECIÁL BEERS Piraat Triple Hop / 10,5% Svrchně kvašené a velmi dobře vyvážené komplexní pivo jantarové barvy s výrazným chmelovým charakterem z vlámského pivovaru Van Steenberge. Jeho základ tvoří Piraat, který mu dodává plnou ovocnou a sladovou chuť a sušší charakter, odvozený z vyšší úrovně alkoholu, a třikrát během varného procesu se přidávají 4 druhy chmele. Doporučujeme jako digestiv. An amber coloured, top-fermented, very well balanced complex beer with a distinctive hoppy character from the Flemish Van Steenberge brewery. The basis of the beer is Piraat, which lends it a full fruity and malty flavour and a drier character derived from the higher percentage of alcohol, and 4 types of hops are added three times during the brewing process. Recommended as a digestif. Hopus / 8% lahvové / bottled ,33 l Autentická chmelová chuť to je hlavní specifikum tohoto speciálu. Pět druhů českého, slovenského a německého chmele dává svojí vzájemnou kombinací vzniknout unikátní vůni a hořkosti. Tohle je jediná specialita, kde z jedné lahve ochutnáte 4 piva. Doporučujeme ke všem masům a rybím pokrmům. Authentic hop taste this is the main characteristics of this special beer. Five kinds of Czech, Slovak and German hop create, when appropriately combined, a unique scent and bitterness. This is the only specialty that allows you to taste 4 beers in one bottle. Recommended with all kinds of meat and fish meals. Boucanier Red Ale / 7% Kořeněná chuť doplněná o charakteristický ovocný buket, jantarová barva a zřetelná aromatická struktura. Doporučujeme ke všem masům. Spicy taste complemented with a characteristic fruity bouquet, amber colour and distinct aromatic structure. Recommended with all kinds of meat. Artevelde Amber / 5,7% lahvové / bottled ,25 l Polotmavý speciál z vlámského rodinného pivovaru Huyghe. Brilantně jasné, lehčího charakteru. Sladová vůně, plná, lehce nasládlá chuť, v které se prosazují karamelové a chmelové tóny. Na jazyku lehce šumivé, osvěžující. Poměrně krátké a jemně hořké doznívání. Velmi dobře pitné, hodí se k sýrům i k masitým pokrmům. Amber colour beer from Huyghe family brewery in Flanders. Brilliantly bright and light in nature. Malty nose combined with full bodied mildly sweet flavour with caramel and hoppy aroma. Slightly effervescent and refreshing. Rather short aftertaste has a nice bitterness. It is an easy-to-drink beer which goes great with cheeses and meat courses. Duchesse de Borgogne / 6,2% Toto osvěžující pivo zraje v dubových sudech po prvním a druhém dokvašování 18 měsíců. Pivo je směsí čokolády a jemné kyselinky na závěr na patře. Průměrná délka zrání před lahvováním je 12 měsíců. Doporučujeme jako Digestive. This refreshing beer matures in oak kegs for 18 months after the first and second fermentation. The beer is a mixture of chocolate and fine acid flavour in the end. The average maturing period prior to bottling is 12 months. Recommended as digestive.

13 PIVA SPECIÁL / SPECIÁL BEERS Kwak / 8% lahvové / bottled ,7 l 299, Kč Pauwel Kwak, vymyslel a uvařil Vozové pivo, které je vysoce prokvašený amber. Jemně nasládlé z důvodu přidávání kandysového cukru. Pivo se vyrábí ze 3 různých druhů sladů v kombinaci s cukrem a pšenicí, kde se ještě přidávají 3 druhy chmele. Doporučujeme Tomatové carpaccio, Mušle Dijon, Telecí ledvinky. Pauwel Kwak invented and brewed the cart beer, which is highly fermented amber. It is finely sweet thanks to added candy sugar. The beer is made from three different types of malt in combination with sugar and wheat, where three kinds of hop are also added. Recommended with Tomato carpaccio, Dijon mussels or Veal kidney. PIVNÍ SEKT / BIÈRE DE CHAMPAGNE Deus / 11,5% lahvové / bottled ,75 l 990, Kč Pivní sekt, který během procesu vaření piva prokvašuje víc než měsíc se dvěma kvasinkami. Pak se odváží do oblasti u Epernay v Champagne ve Francii, kde se lahvuje. Ve sklepích leží 9 měsíců a otáčí se každý týden. Ve vůni je cítit sektové kvasnice a v chuti jemnou hořkost piva. Doporučujeme Ústřice, Rybí pokrmy, Aperitiv, Digestive. Beer sect, which ferments for over a month with yeast of two kinds during the brewing process. Then it is transported to Epernay in Champagne, France, where it is bottled and stays for 9 months in cellars, being turned over every week. Its scent smells like sect yeast and there is fine beer bitterness in its taste. Recommended with oysters or fish meals, or as aperitif or digestive. PŠENIČNÁ PIVA / WHEAT BEERS Celis White / 5% lahvové / bottled ,25 l Tento tradiční Witbier byl vyvinut ve spolupráci s panem Pierre Celisem, kmotrem piva Celis Hoegaarden White. Pivo s nádechem ovoce, limety, bylin a koriandru. Doporučujeme Rybí polévku, Salát Ceasar, Salát s Tuňákem. This traditional Witbier was developed in collaboration with Mr Pierre Celis, the patron of Celis Hoegaarden White beer. Beer with a scent of fruits, lime, herbs and coriander. Recommended with fish soup, Ceasar salad or tuna salad. St. Bernardus White / 5,5% V tomto pivu probíhá druhotné dokvašování v láhvi a používá se u něj název Barely malt, neboli Ječné víno, které mu dodává krásnou jantarovou barvu s příjemným dozněním ovoce a karamelu. Doporučujeme k Rybí polévce jako i k samostatnému pití hlavně v teplých letních dnech. This beer undergoes the second fermentation in the bottle; the malt is usually named barley malt (or barley wine) and it gives the beer a beautiful amber colour and a pleasant fruity and caramel finish. Recommended with fish soup as well as for separate drinking, namely in hot summer days.

14 OVOCNÉ SPECIÁLY / FRUIT SPECIALS Mongozo mango / 3,6% Pivo s výraznou chutí manga. Beer with a pronounced taste of mango. Mongozo coconut / 3,6 % Pivo s vůní kokosových ořechů a sladkou vůní chleba. Chuť je kokosově sladká a na patře zůstává jemný pocit po alkoholu. Doporučujeme Aperitiv, Digestive a k Dezertům. Beer with a scent of coconuts and sweet scent of bread. Its taste is sweet as coconut and a fine feel of alcohol lingers on the palate. Recommended as aperitif or digestive as well as with desserts. Mongozo banán / 3,6% Pivo s čistou ovocnou vůní banánu a jemnými tóny skořice, kde chuť přesně kopíruje vůni. Beer with a pure fruity scent of banana and soft tones of cinnamon, where the taste precisely corresponds with the scent. Bacchus Kriek / 5% lahvové / bottled ,375 l Pivo s příjemnou vůní třešně, sladu, kvasnic a jemnou kyselinkou s dozněním hořkých bylinek a jemného citrónu. Doporučujeme Aperitiv, Digestive a k Dezertům Beer with a pleasant scent of cherries, malt and yeast, with a taste of cherries and fine acid flavour with finish of bitter herbs and fine lemon. Recommended as aperitif or digestive as well as with desserts. 195, Kč Bacchus Frambozen / 5% lahvové / bottled ,375 l 195, Kč Pivo s příjemnou vůní a chutí malinové šťávy a sladkokyselým zakončením ostružin. Doporučujeme Aperitiv, Digestive a k Dezertům. Beer with a pleasant scent and taste of raspberry juice and sweetsour finish of blackberries. Recommended as aperitif or digestive as well as with desserts.

15 OVOCNÉ SPECIÁLY / FRUIT SPECIALS Pink Killer / 4,5% lahvové / bottled ,25 l Pivo velmi specifické růžové barvy s příjemnou chutí grapefruitového džusu, koriandru a jemné pomerančové kůry a jemnou hořkostí, hlavně grepu na patře. Nejlepší je ochutnat ho samostatně. Beer of a very specific pink colour with a pleasant taste of grapefruit juice, coriander and fine orange peel and soft grapefruit bitterness on the palate. It is best when tasted separately. Kasteel Rouge / 8% lahvové / bottled ,33 l lahvové / bottled ,7 l Jedno z nejsilnějších ovocných belgických piv. Vyznačuje se velkolepou vůní višně s krásným zakončením a dlouhým dozněním na patře. Doporučujeme Aperitiv, Digestive a k Dezertům. One of the strongest Belgian fruity beers is characterized by a magnificent scent of sour cherry with a beautiful finish and long finish on the palate. Recommended as aperitif or digestive as well as with desserts. 299, Kč Premium Kriek / 3,2% lahvové / bottled ,25 l Pivo vyrobené z tradičního Gueuze Lambic ze šťávy černých třešní a přírodního cukru, s výraznou chutí a vůní třešní. Doporučujeme jako Aperitiv, Digestive a k Dezertům. Beer brewed from traditional Gueuze Lambic using juice from black cherries and natural sugar, with a pronounced taste and scent of cherries. Recommended as aperitif or digestive as well as with desserts. Premium Framboise / 3,2% lahvové / bottled ,25 l Vaří se na bázi tradičního Geuze lambicu s přidáním šťávy z Lesních malin a přírodního cukru. Jasné tmavě červené pivo s růžovou pěnou. Lehké a osvěžující, vhodné jako digestiv, aperitiv a k dezertům. Brewed on the basis of traditional Geuze lambic with added raspberry juice and natural sugar. Clear dark-red beer with pink head. Light and refreshing. Enjoy it as digestif or aperitif or as a great companion for deserts.

16 NEALKOHOLICKA PIVA / NONALCOHOLIC BEERS Stella nealko Příjemně lehké pivo s krátkým jemně hořkým dozněním. Pleasantly light beer with a short, finely bitter finish. 69, Kč Palm nealko lahvové / bottled ,25 l Polotmavé příjemně nahořklé pivo namíchané z mielleux sladů Palm v dokonalé harmonii s aromatickým chmelem z Kentu. Semidark, pleasantly bitter beer mixed from mielleux Palm malts in a perfect harmony with the aromatic hop from Kent. 95, Kč

1. Polotmavá, tmavá a ochucená piva

1. Polotmavá, tmavá a ochucená piva 1. Polotmavá, tmavá a ochucená piva Achel bruin 0,33l: Jde o typické trapistické pivo teplé hnědé barvy s barevnými podtóny bordeaux. V tomto sametově jemném pivu je možno vychutnat také chmelové doznívání.

Více

SPECIFIKACE KATEGORIÍ PIV

SPECIFIKACE KATEGORIÍ PIV SPECIFIKACE KATEGORIÍ PIV 1. Světlé pivo výčepní Světlé pivo výčepní má nižší až střední plnost, světlou až mírně jantarovou barvu. je nižší až střední, vůně může být mírně esterová, chmelová a sladová.

Více

How to order in a restaurant

How to order in a restaurant How to order in a restaurant http://farmsandfields.wordpress.com/category/ff-food-art/ Ordering - objednávání Good afternoon, welcome to Dave s restaurant. Dobré odpoledne, vítejte v restauraci u Davea.

Více

VINOTÉKA na Krátké, Ostopovice Nabídka sudového piva.

VINOTÉKA na Krátké, Ostopovice Nabídka sudového piva. číslo katalogové číslo: VINOTÉKA na Krátké, Ostopovice Nabídka sudového piva. Vratná cena celkem popis KEG specifikace zálohamnožství s DPH 21% 1 11407 STAROBRNO ležák 12, plochá 30L Tento symbol českého

Více

VAŠI OBLÍBENOU KÁVU SI MŮŽETE VZÍT I S SEBOU

VAŠI OBLÍBENOU KÁVU SI MŮŽETE VZÍT I S SEBOU Caffe Pascucci VAŠI OBLÍBENOU KÁVU SI MŮŽETE VZÍT I S SEBOU Nabízíme italskou kávu PASCUCCI, můžete si vychutnat výbornou směs kávy kde je 90% zrn arabica a 10% robusta jde o nejvyšší řadu kávy Pascucci.

Více

Restaurace Sluneční terasa T-Anker

Restaurace Sluneční terasa T-Anker Restaurace Sluneční terasa T-Anker PIVNÍ LÍSTEK PIVA NA ČEPU Pivo je důkazem toho, že nás Bůh miluje a chce, abychom byli šťastni Benjamin Franklin Pivní aperitivy Avec les Bon Voeux 9,5%, 0,7l 290,- Pivovar:

Více

Vinný listek. Sekty 45,- 290,- 45,- 290,- 45,- 290,- 460,-

Vinný listek. Sekty 45,- 290,- 45,- 290,- 45,- 290,- 460,- Vinná karta Vinný listek Sekty J.P.CHENET ICE EDITION Francouzský sekt polosuchý, jedinečný sekt, který se pije na ledu. Region: Francie. Doporučujeme pro jakoukoliv příležitost. 1dcl 290,- J.P.CHENET

Více

Ad 1: Jednotky hořkosti piva (EBU)

Ad 1: Jednotky hořkosti piva (EBU) 4 6 Berliner Weisse (berlínské bílé) 6 12 Biere blanche (witbier) 6 18 Weissbier Ad 1: Jednotky hořkosti piva (EBU) Weissbier 8 16 American lager 12 24 Trapistická piva 16 24 Ležák 16 35 Kölsch 18 24 Tmavé

Více

Informace o produktech Pivovarů Staropramen s.r.o., Nádražní 84, Praha, ČR

Informace o produktech Pivovarů Staropramen s.r.o., Nádražní 84, Praha, ČR Informace o produktech Pivovarů Staropramen s.r.o., Nádražní 84, Praha, ČR Tento dokument obsahuje informace pro spotřebitele vyžadované zákonem č. 110/1997 Sb., o potravinách a tabákových výrobcích a

Více

Minipivovar a restaurace PARNÍK Tovární č.p. 1021/5 750 02 Přerov

Minipivovar a restaurace PARNÍK Tovární č.p. 1021/5 750 02 Přerov Provozovatel: Provozovna: Rezervace, informace: Minipivovar Parník s.r.o. Denisova č.p. 2916/9 750 02 Přerov IČ: 62361449, DIČ: CZ62361449 Minipivovar a restaurace PARNÍK Tovární č.p. 1021/5 750 02 Přerov

Více

Česká republliika bííllá víína 0,,750 ll Vellttllíínsské zellené,, jjakossttníí -- ssuché 2011 160,,- Zlatavá barva, delikátní, ovocně - trávové aroma v pozadí se objevují tóny mandlí, chuť je svěží, sametová,

Více

VINNÝ LÍSTEK. 45 Kč. 45 Kč

VINNÝ LÍSTEK. 45 Kč. 45 Kč Aperitivy Martini Bianco Aromatické a sladké Martini Bianco používá jako svůj základ kvalitní a jemnou směs italských bílých suchých vín. Směs aromatických bylin a vanilky mu dodává jeho charakteristickou

Více

Jídelní lístek. Menu

Jídelní lístek. Menu Jídelní lístek Menu Vážení hosté, Vám, kterým je dobré jídlo a pití potěšením, Vám, kteří milujete rozmanitost a stále hledáte nové chuťové zážitky, Vám, kteří víte, že příprava dobrého jídla vyžaduje

Více

ROZLÉVANÁ VÍNA BÍLÁ ROZLÉVANÁ VÍNA RUŽOVÁ ROZLÉVANÁ VÍNA ČERVENÁ ROZLÉVANÁ VÍNA ŠUMIVÁ SEKTY A CHAMPAGNE

ROZLÉVANÁ VÍNA BÍLÁ ROZLÉVANÁ VÍNA RUŽOVÁ ROZLÉVANÁ VÍNA ČERVENÁ ROZLÉVANÁ VÍNA ŠUMIVÁ SEKTY A CHAMPAGNE ROZLÉVANÁ VÍNA BÍLÁ Veltlínské zelené Rakvice 0.2 l Chardonnay Chile 0.2 l Frizantino Itálie 0.2 l Trebiano Itálie 0.2 l ROZLÉVANÁ VÍNA RUŽOVÁ Frankovka rosé kabinet 0.2 l ROZLÉVANÁ VÍNA ČERVENÁ Modrý

Více

Vinný lístek / Wine List ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES

Vinný lístek / Wine List ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES Vinný lístek / Wine List ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES Moravský Sekt ŠSV Ch.C.André Demi sec 0,75 220,- Moravský Sekt ŠSV Ch.C.André Brut 0,75 220,- Sekt Matthias Pinot/Chardonnay Brut 0,75 530,- ROZLÉVANÁ

Více

PIVOVAR LITOVEL a.s.

PIVOVAR LITOVEL a.s. PIVOVAR LITOVEL a.s. Pivovar Litovel byl založen r. 1893 jako Rolnický akciový pivovar se sladovnou v Litovli. Ve svém podtextu měl ještě přívlastek ryze český vlastenecký. Je pokračovatelem tradic vaření

Více

Bílé víno / White wine

Bílé víno / White wine Bílé víno / White wine Ryzlink vlašský Tento znamenitý Ryzlink zaujme svojí žlutozelenou barvou, ve vůni pak ovocným charakterem s tóny rybízu či angreštu a zejména příjemnou kyselinkou, která přispívá

Více

Homemade Appetisers / Domácí Předkrmy

Homemade Appetisers / Domácí Předkrmy 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Homemade Appetisers / Domácí Předkrmy Po Pia Tod 2 ks / 2 pcs. Domácí jarní závitky plněné zeleninou, skleněnými nudlemi, bylinkami a sladkou chilli omáčkou Homemade fried vegetarian

Více

CZ.1.07/1.5.00/34.0527

CZ.1.07/1.5.00/34.0527 Projekt: Příjemce: Digitální učební materiály ve škole, registrační číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0527 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Husova 3, 371 60 České Budějovice

Více

WINE LIST VINNÝ LÍSTEK

WINE LIST VINNÝ LÍSTEK WINE LIST VINNÝ LÍSTEK WINES Wines contain allergen sulphur dioxide WHITE WINES 0,75l CZECH REPUBLIC RIESLING VOC 2013 LAHOFER WINERY Dry, fresh balanced wine with fruity nose and mineral taste. SAUVIGNON

Více

!SAVIGNON BLANC! 480 Kč! !RULANDSKÉ ŠEDÉ! 480 Kč!

!SAVIGNON BLANC! 480 Kč! !RULANDSKÉ ŠEDÉ! 480 Kč! BÍLÁ VÍNA PÁLAVA 390 Kč Sladké bílé moravské víno s jedinečným ocáskem. Doporučujeme podávat jako aperitiv, k moučníkům a zmrzlině. DELLE VENEZIA FRIULANI 470 Kč Itálie 2013 Nové skvělé bílé suché cuvée,

Více

SEZÓNNÍ NABÍDKA PENZION HERMES

SEZÓNNÍ NABÍDKA PENZION HERMES SEZÓNNÍ NABÍDKA PENZION HERMES POLÉVKY 280 ml PÓRKOVÝ KRÉM 45,- Hustý pórkový krém se smetanou a krutony Creamy leek soup with croutons PASTA 300 g LASAGNE S LOSOSEM 140,- Smetanové lasagne s lososem a

Více

Rozlévaná bílá vína. Rozlévaná růžová vína. Rozlévaná červená vína

Rozlévaná bílá vína. Rozlévaná růžová vína. Rozlévaná červená vína Rozlévaná bílá vína Ryzlink Rýnský Vinařství Kamelot 0,25.125 Kč Suché jakostní víno Delicius 0,75..390 Kč bývá právem nazýván králem vín. Barva je světle zelenožlutá. Vůně a chuť je květnatá až ovocně

Více

ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES CHAMPAGNE ŠPANĚLSKÉ OLIVY / SPANISH OLIVES ROZLÉVANÁ VÍNA / WINES BY THE GLASS

ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES CHAMPAGNE ŠPANĚLSKÉ OLIVY / SPANISH OLIVES ROZLÉVANÁ VÍNA / WINES BY THE GLASS ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES BOHEMIA REGIE DEMI SEC 0,75 280,- BOHEMIA REGIE BRUT 0,75 280,- PROSECCO 0,75 260,- PROSECCO 0,2 45,- CHAMPAGNE PIPER HEIDSIECK BRUT 0,75 1.850,- VUEVE CLICQUOT BRUT 0,75

Více

Káva. Káva a čaj. E-shop: www.peal.cz 177

Káva. Káva a čaj. E-shop: www.peal.cz 177 Káva Káva je charakteristická svou silnou vůní a černou barvou. Obsahuje mimo jiné alkaloid kofein, který povzbuzuje srdeční činnost a pro jeho povzbuzující účinky se káva pije především. Nejčastěji se

Více

Veltlínské zelené polosladké bílé víno odrůdové jakostní 0,75 l 189,00 Kč. Müller Thurgau suché bílé víno jakostní 0,75 l 189,00 Kč

Veltlínské zelené polosladké bílé víno odrůdové jakostní 0,75 l 189,00 Kč. Müller Thurgau suché bílé víno jakostní 0,75 l 189,00 Kč Naše vinařství vzniklo v roce 1992 přirozeným vývojem a vyvíjelo se během 20 let od malého sklepa až po dnešní moderní vinařství, které se hlásí k modernímu stylu nejenom architekturou a vybavením, ale

Více

Perlivá vína a šumivá vína

Perlivá vína a šumivá vína Perlivá vína a šumivá vína Glera Frizzante IGP METICO Glera je odrůda ze které se vyrábí Prosecco. Víno je lehčího, velice svěžího charakteru a když se dobře vychlazené, je příjemným a osvěžujícím společníkem.

Více

KONVERZAČNÍ TÉMATA PRO SOU Mgr. Dita Hejlová

KONVERZAČNÍ TÉMATA PRO SOU Mgr. Dita Hejlová KONVERZAČNÍ TÉMATA PRO SOU Mgr. Dita Hejlová VÁNOCE VE VELKÉ BRITÁNII A USA VY_32_INOVACE_AH_3_16 OPVK 1.5 EU peníze středním školám CZ.1.07/1.500/34.0116 Modernizace výuky na učilišti Název školy Název

Více

Káva Buscaglione caffé dal 1899

Káva Buscaglione caffé dal 1899 Káva Buscaglione caffé dal 1899 espresso ristretto / espresso o obsahu menším než 2,5 cl espresso / espresso o obsahu 5 cl espresso lungo / dlouhé espresso o obsahu 1 dl espresso doppio / v jednom šálku

Více

Vánoční sety Christmas sets

Vánoční sety Christmas sets Energy news 7 Inovace Innovations 1 Vánoční sety Christmas sets Na jaře tohoto roku jste byli informováni o připravované akci pro předvánoční období sety Pentagramu koncentrátů a Pentagramu krémů ve speciálních

Více

502. SHITAKE SOUP 30,- kuřecí knedlíčky houba shitake skleněné nudle chicken dumplings shitake mushroom glass noodles

502. SHITAKE SOUP 30,- kuřecí knedlíčky houba shitake skleněné nudle chicken dumplings shitake mushroom glass noodles Happy hours menu Happy hours menu Denně od 11.00 do 15.00 hodin Rozvoz jídel po Praze 6 ZDARMA 501. SPICY SOUP 30,- kuřecí polévka sedmi chutí seven taste chicken soup 502. SHITAKE SOUP 30,- kuřecí knedlíčky

Více

Víno je nápojem králů, víno je nápojem se staletou tradicí, víno je jedinečný prostředek jak povznést gastronomii na vyšší úroveň.

Víno je nápojem králů, víno je nápojem se staletou tradicí, víno je jedinečný prostředek jak povznést gastronomii na vyšší úroveň. Víno je nápojem králů, víno je nápojem se staletou tradicí, víno je jedinečný prostředek jak povznést gastronomii na vyšší úroveň. Dovolte nám představit Vám jedinečný výběr vín, který je snouben spolu

Více

Turecká káva 19,- Turecká káva s mlékem 24,- Espresso 28,- Espresso piccolo 27,- Espresso Lungo (velké espresso) 29,-

Turecká káva 19,- Turecká káva s mlékem 24,- Espresso 28,- Espresso piccolo 27,- Espresso Lungo (velké espresso) 29,- sicilská káva Turecká káva 19,- Turecká káva s mlékem 24,- Espresso 28,- Espresso piccolo 27,- Espresso Lungo (velké espresso) 29,- Cappuccino 30,- Cappuccino s příchutí 40,- (oříšek, karamel, pistácie,

Více

Dia výrobky - Dia cukrovinky

Dia výrobky - Dia cukrovinky Dia výrobky - Dia cukrovinky ST015 40ks CL159 2 Dia cukrovinky Sojový suk diabetický 40g 8,50 Kč DIANELLA banánová tyčinka v dia hořké čokoládě 40g 9,90 Kč CL156 1 CL158 CL157 DIANELLA křehké cereální

Více

HISTORIE "Brauerei von Mullschitzký & Comp. zu Hannsdorf - Halbseit" Pivovar Holba a.s.

HISTORIE Brauerei von Mullschitzký & Comp. zu Hannsdorf - Halbseit Pivovar Holba a.s. HISTORIE Již více než 136 let vyrábí pivovar Holba v překrásném prostředí Jeseníků ryzí pivo z hor, známé doma i v zahraničí. Zkušenosti sládků se v pivovaru předávají z generace na generaci od doby, kdy

Více

VINAŘSTVÍ KRIST MILOTICE

VINAŘSTVÍ KRIST MILOTICE PERLIVÁ A ŠUMIVÁ VÍNA / SPARKLING WINES PROSECCO CONEGLIANO VALDOBBIADENE DOCG BRUT - SEI UNO BELLENDA kvašení tradicní metodou - v láhvi 534 KČ PROSECCO CONEGLIANO VALDOBBIADENE DOCG BRUT -RIVE DE RUA

Více

*Prosíme o oznámení objednávky nejpozději 24 hodin předem. *Please notice order at least 24 hours ahead.

*Prosíme o oznámení objednávky nejpozději 24 hodin předem. *Please notice order at least 24 hours ahead. Domácí dorty výběr take away Home made cakes take away selection Jedinečná možnost odnést si kousek hotelu Paříž přímo k vám domů. A unique opportunity to take a bite of Paris Hotel directly to your home.

Více

Flanderské novinky 5/2006

Flanderské novinky 5/2006 Newsletter Flanderské turistické informační kanceláře Táboritská 23 / 1000, hotel Olšanka, 130 87 Praha 3, Czech Republic tel.: + 420 267 092 444, fax: + 420 267 092 650, http://www.flandry.cz/ Flanderské

Více

Nápojový lístek. Nealkoholické nápoje. Míchané nealkoholické nápoje a limonády

Nápojový lístek. Nealkoholické nápoje. Míchané nealkoholické nápoje a limonády Nápojový lístek Nealkoholické nápoje Rajec neperlivý, jemně perlivý 0,33 l 24 Kč Coca cola 0,33 l 30 Kč Točená kofola 0,1 l 6 Kč Tonic, zázvorový (Kinley) 0,25 l 30 Kč Džbán s vodou a citronem 0,5 l /

Více

STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU

STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU STUDENÉ PŘEDKRMY CHUŤOVKY K PIVU A VÍNU Domácí paštika s šípkovo - brusinkovou omáčkou a opečeným bílým chlebem 100g 95,- Domácí tlačenka s octem a cibulí 200g 79,- Carpaccio z hovězí svíčkové s domácím

Více

Objevili jsme pro vás zapomenuté zakoutí staré Prahy a udělali z něj originální místo pro romantickou večeři, obchodní oběd nebo soukromou party.

Objevili jsme pro vás zapomenuté zakoutí staré Prahy a udělali z něj originální místo pro romantickou večeři, obchodní oběd nebo soukromou party. O nás host Restaurant je svěžím restauratérským projektem, který vznikl z nadšení pro harmonické spojení unikátního prostoru, dobrého jídla a pití a přátelské obsluhy. Útulná komorní restaurace se nachází

Více

Menu Něco k pivu a vínu

Menu Něco k pivu a vínu Něco k pivu a vínu 2 ks Čerstvý chléb s kachním sádlem a masem, sypaný pórkem, okurka 39,-Kč 1 ks Domácí utopenec s okurkou a feferonkou 39,-Kč 150g Bavorské grilované klobásky s hořčicí a křenem 150g

Více

Exkluzivní dovozce čajů značky HEWA

Exkluzivní dovozce čajů značky HEWA Exkluzivní dovozce čajů značky HEWA Čaje značky HEWA jsou rodinnou tradicí na Srí Lance již od roku 1838. Čtvrtá generace rodiny Hewakandamby pěstuje tyto čaje v monsunovém klimatu vysokých hor, kde jsou

Více

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: EU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0536 Název projektu školy: Výuka s ICT na SŠ obchodní České Budějovice Šablona

Více

NENATÍRANÉ PAPÍRY OFSETOVÉ PAPÍRY A KARTÓNY. Core Uncoated

NENATÍRANÉ PAPÍRY OFSETOVÉ PAPÍRY A KARTÓNY. Core Uncoated OFSETOVÉ PAPÍRY A KARTÓNY Core Uncoated Bezdřevý ofsetový papír, jehož velmi dobrá bělost, hladkost, vysoká rozměrová stálost a excelentní povrchové vlastnosti umožňují bezproblémový tisk a vynikající

Více

ZNAČKA VYSOČINA regionální produkt byla udělena novým výrobkům

ZNAČKA VYSOČINA regionální produkt byla udělena novým výrobkům ZNAČKA VYSOČINA regionální produkt byla udělena novým výrobkům Ručně malované hedvábné výrobky Hana Čihalová Březinova 126, 586 01 Jihlava Tel.: +420 777 813 590 Web.: www.hcdesign.cz e-mail: anetastyle@seznam.cz

Více

Pivní zpravodaj. Chomutovský pivní zpravodaj. Informační bulletin pro příznivce Pivoték Království piva 2. vydání. Obsah: Právě na čepu

Pivní zpravodaj. Chomutovský pivní zpravodaj. Informační bulletin pro příznivce Pivoték Království piva 2. vydání. Obsah: Právě na čepu , Pivní zpravodaj Chomutovský pivní zpravodaj Informační bulletin pro příznivce Pivoték Království piva 2. vydání Obsah: Právě na čepu Připravujeme pro Vás Aktuality z pivotéky Pivní klub Právě na čepu

Více

STUDENÉ PŘEDKRMY (01) Tvarohový krém s tomaty, bylinkovým olejem, 125,- Kč parmskou šunkou a opečeným světlým chlebem (02) Marinované krevety s citrónovou omáčkou na 175,- Kč salátovém lůžku, ochucené

Více

Objednávky na telefonu: 725 857 682 SORTIMENT NÁPOJŮ. Hot drink Ice drink Milk shake Ice & Hot Tea Caffe Frappé a další

Objednávky na telefonu: 725 857 682 SORTIMENT NÁPOJŮ. Hot drink Ice drink Milk shake Ice & Hot Tea Caffe Frappé a další Objednávky na telefonu: 725 857 682 SORTIMENT NÁPOJŮ Hot drink Ice drink Milk shake Ice & Hot Tea Caffe Frappé a další Gastro 21 Objednávky na telefonu: 725 857 682 Hot Drink HOT DRINK / ICE DRINK / MILK

Více

SESTAVTE SI MENU PRO VAŠI SKUPINU DLE CHUTI. Čtyřchodové Menu. Tříchodové Menu. Dvouchodové Menu. Jednochodové Menu. (Uvedené ceny jsou bez nápojů.

SESTAVTE SI MENU PRO VAŠI SKUPINU DLE CHUTI. Čtyřchodové Menu. Tříchodové Menu. Dvouchodové Menu. Jednochodové Menu. (Uvedené ceny jsou bez nápojů. Konferenční menu SESTAVTE SI MENU PRO VAŠI SKUPINU DLE CHUTI. (Uvedené ceny jsou bez nápojů.) 4 Čtyřchodové Menu A. Předkrm / B. Polévka / C. Hlavní jídlo s přílohou nebo Salát / D. Dezert 320, Kč 3 Tříchodové

Více

Víno rozlévané. Víno bílé

Víno rozlévané. Víno bílé Víno rozlévané Wine by the glass Bílé víno dle nabídky 0,10 l 24, Červené víno dle nabídky 0,10 l 24, Víno bílé White wine Veltlínské zelené 0,75 l 184, Suché Toto víno pochází s největší pravděpodobností

Více

Ceník Hravého baru Menu of Hravý bar

Ceník Hravého baru Menu of Hravý bar Ceník Hravého baru Menu of Hravý bar otevřeno každý den/open daily 14, 00 22, 00 hod. (dle dohody i déle) Zdarma k zapůjčení a užití v baru / to use in bar for free WIFI, Osadníci z Katanu, Evropa ot{zky

Více

Pod čísly u všech pokrmů obsažen seznam alergenů

Pod čísly u všech pokrmů obsažen seznam alergenů Předkrmy: (doba přípravy 20-25 min) 1011 100g Grilovaný hermelín s brusinkami a vlašskými ořechy, 99,- domácí pečivo (1,5,7,8) 2284 70g Kachní paštika s mandlemi na pomerančích, 99,- domácí pečivo (1,5,8)

Více

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014

Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 Ajeto FIRMA ROKU 2014 Restaurace AJETO Ajeto FIRMA ROKU 2014 PŘEDKRMY 80g 80g 100g CARPACCIO AJETO marinované plátky svíčkové v bylinkách, olivový olej, hobliny parmazánu, balsamico Rozpečený kozí sýr s ořechy a medovou zálivkou,

Více

PROPOZICE (junior classic) obor barman

PROPOZICE (junior classic) obor barman PROPOZICE (junior classic) obor barman Název soutěže: XIII. ročník AHOL- CUP 2011 mezinárodní juniorská koktejlová soutěž Pořadatel soutěže: AHOL-Střední škola gastronomie, turismu a lázeňství, Dušní 1106/8,

Více

Originální dorty a dezerty pro každého!

Originální dorty a dezerty pro každého! Originální dorty a dezerty pro každého! Plánujete oslavu narozenin, svatbu, firemní večírek nebo třeba jen originální dar pro někoho ze svých blízkých? V CITYgastro Vám nabízíme fantastické dorty a dezerty

Více

Jídelní lístek. Předkrmy. Polévky. Hlavní nabídka

Jídelní lístek. Předkrmy. Polévky. Hlavní nabídka Jídelní lístek Předkrmy Marinovaný norský losos - se salátem z rukoly, cherry rajčátek a artyčoku, toast Rolované Carpaccio - z argentinské svíčkové s parmazánem, bazalkou a toastem Zapečený kozí sýr -

Více

La natura Home Collection je vytvořena s přáním přinést. do prostoru atmosféru čistoty, harmonie a dotek krásy.

La natura Home Collection je vytvořena s přáním přinést. do prostoru atmosféru čistoty, harmonie a dotek krásy. Nábytek La natura Home Collection je vytvořena s přáním přinést do prostoru atmosféru čistoty, harmonie a dotek krásy. Kombinace bílých a šedých tónů rezonuje s vnímáním čistoty a elegance. Pevnost masivního

Více

Refreshment / Občerstvení

Refreshment / Občerstvení unit 9 Refreshment / Občerstvení V této lekci budeme hovořit o návrzích a nápadech a jedním z nich bude jít do restaurace. Umíte seřadit následující chody tak, jak jdou za sebou? Dessert, starter, main

Více

Bílá vína Weissweine - White wines Odrůdová révová vína jakostní - 0,75 l Sortenqualitätsweine Variety wines

Bílá vína Weissweine - White wines Odrůdová révová vína jakostní - 0,75 l Sortenqualitätsweine Variety wines Bílá vína Weissweine - White wines Odrůdová révová vína jakostní - 0,75 l Sortenqualitätsweine Variety wines Ryzlink vlašský 0,75 220,- Veltlínské zelené 0,75 220,- 0,2 l 59,- MORAVSKÁ OBLAST- MORAVA WINE

Více

24 Kč 42 Kč / 79 Kč 47 Kč / 91 Kč 47 Kč / 91 Kč

24 Kč 42 Kč / 79 Kč 47 Kč / 91 Kč 47 Kč / 91 Kč NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE 0,33 l Limonády (Malinovka, Révona, Arotonic, Kofola) 0,33 l Mošt jablečný 0,75 l Mattoni Grand perlivá 0,33 l Mattoni Grand jemně perlivá,perlivá,neperlivá 0,75 l Aquila Aqualinea

Více

Studené předkrmy:kalte Vorspeisen:Appetizers: Polévky:Suppensch:Soups: Teplé předkrmy:warme Vorspeisen:Warm appetizers:

Studené předkrmy:kalte Vorspeisen:Appetizers: Polévky:Suppensch:Soups: Teplé předkrmy:warme Vorspeisen:Warm appetizers: Studené předkrmy:kalte Vorspeisen:Appetizers: 100g Vepřový jazyk po pekingsku 58,- Schweinezunge nach Peking Art/Peking style pork tongue. 100g Pikantní kachna s bambusem.55,- Ente mit bambussprossen/duck

Více

Bohemia Sekt demi sec Rosé. Bohemia Sekt Chardonnay brut. Bohemia Sekt nealkoholický

Bohemia Sekt demi sec Rosé. Bohemia Sekt Chardonnay brut. Bohemia Sekt nealkoholický Šumivá vína - Sekty Bohemia Sekt demi sec 240,-Kč 0,75l - Bohemia Sekt demi sec je šumivé víno harmonické, jemně nasládlé chuti a svěží, středně plné květnaté vůně. Cuvée je sestavováno podle originální

Více

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~

SNÍDANĚ 69, 89, 59, 79, 59, 79, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, 59, 79, 69, 89, ~pouze na pobočce Florentinum~ -MENU- SÓLO UN POCO PICANTE, POR FAVOR SNÍDANĚ ~pouze na pobočce Florentinum~ Müsli s ovocem Müsli s ovocem Vaječné burrito se slaninou Vaječné burrito se slaninou Vločky s ovocem Vločky s ovocem Lívance

Více

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE

ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE ZÁMECKÁ SVATEBNÍ GASTRONOMIE STUDENÉ PŘEDKRMY Carpaccio- syrové plátky z pravé svíčkové s kapkou olivového oleje, strouhaným parmezánem a čtyřmi druhy pepře, podávané s bílým pečivem Tatarák z lososa limetka,

Více

Kouzlo prvního dojmu

Kouzlo prvního dojmu Kouzlo prvního dojmu Dárkový baliček Maxim s káva, bílé víno Bordeaux Bordeaux Blanc Moelleux 0,375l Moelleux je bílé lehce nasládlé Bordeaux se silným buketem a vůněmi připomínající bílé květiny. Na patře

Více

Restaurace. U Kazdů. Jídelní lístek

Restaurace. U Kazdů. Jídelní lístek Restaurace U Kazdů Jídelní lístek Od 13. 12. 2014 nám vzniká povinnost označovat v jídelním lístku alergeny, které daný pokrm obsahuje. Označení přítomnosti alergenu je na jídelním lístku za každým pokrmem

Více

Předkrmy. 70g Kachní carpaccio s bazalkovým pestem, kapary, parmazánem a rozpečenou rukolovou bagetkou 138,-

Předkrmy. 70g Kachní carpaccio s bazalkovým pestem, kapary, parmazánem a rozpečenou rukolovou bagetkou 138,- Předkrmy 70g Kachní carpaccio s bazalkovým pestem, kapary, parmazánem a rozpečenou rukolovou bagetkou 138,- 120g Topinka s masovou směsí zapečená sýrem 78,- 140g Fidelova domácí grilovaná klobása s čerstvým

Více

na osobu na osobu allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh 11:00-15:00 18:00-22:00 Vsichni do vysky 150 cm sleva 50 %

na osobu na osobu allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh 11:00-15:00 18:00-22:00 Vsichni do vysky 150 cm sleva 50 % allyou caneat Předkrmy / Saláty / Polévky / Speciality z grilu / Příloh :00-5:00 y / Omáčky Kc na osobu 8:00-:00 4 Kc na osobu Vsichni do vysky cm sleva % Maximální doba stanovená pro neomezenou konzumaci

Více

STÁLÉ MENU. 0,33l Hovězí vývar s nudlemi 25,00 Kč 0,33l Česnečka se sýrem a opečeným chlebem 30,00 Kč

STÁLÉ MENU. 0,33l Hovězí vývar s nudlemi 25,00 Kč 0,33l Česnečka se sýrem a opečeným chlebem 30,00 Kč STÁLÉ MENU Polévky: 0,33l Hovězí vývar s nudlemi 0,33l Česnečka se sýrem a opečeným chlebem 30,00 Kč Dle denní nabídky Hotová jídla: 150g Moravský vrabec, bramborový špalíček, zelí 88,00 Kč 100g Ďábelská

Více

USA. AVBC Anderson Valley Brewing Company

USA. AVBC Anderson Valley Brewing Company USA AVBC Anderson Valley Brewing Company Tento rodinný řemeslný pivovar byl založen v roce 1987 v malém kalifornském městečku Boonvile (něco málo přes 1000 obyvatel), název pivovaru je odvozen z místní

Více

CZ.1.07/1.5.00/34.0527

CZ.1.07/1.5.00/34.0527 Projekt: Příjemce: Digitální učební materiály ve škole, registrační číslo projektu CZ.1.07/1.5.00/34.0527 Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Husova 3, 371 60 České Budějovice

Více

Víno rozlévané. Víno bílé

Víno rozlévané. Víno bílé Víno rozlévané Veltlínské zelené 0,10 l 19, Frankovka 0,10 l 19, Víno bílé Rulandské bílé 0,75 l 187, Suché Tato odrůda pochází z Burgundska ve Francii. Dává vína zlatožluté barvy a charakteristické vůně

Více

Cukrárna Ella... ...místo kde je život sladký. Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje.

Cukrárna Ella... ...místo kde je život sladký. Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje. Cukrárna Ella......místo kde je život sladký Dobrý den, vítejte v naší cukrárně ELLA. Co Vám můžeme nabídnout: chlazené nápoje teplé nápoje zákusky z naší domácí kuchyně a italské zákusky Káva 7g Káva

Více

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT

Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9. Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Škola: Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Projekt MŠMT ČR: EU PENÍZE ŠKOLÁM Číslo projektu: CZ.1.07/1.5.00/34.0536 Název projektu školy: Výuka s ICT na SŠ obchodní České Budějovice Šablona

Více

ZÁKLADY ANGLICKÉ GRAMATIKY PRO SOU MGR. DITA HEJLOVÁ

ZÁKLADY ANGLICKÉ GRAMATIKY PRO SOU MGR. DITA HEJLOVÁ ZÁKLADY ANGLICKÉ GRAMATIKY PRO SOU MGR. DITA HEJLOVÁ POČITATELNÁ A NEPOČITATELNÁ PODSTATNÁ JMÉNA VY_32_INOVACE_AH_2_04 OPVK 1.5 EU peníze středním školám CZ.1.07/1.500/34.0116 Modernizace výuky na učilišti

Více

MENU. maso z našeho chovu je dále v menu označeno značkou AGNES meat from our farm is marked with AGNES

MENU. maso z našeho chovu je dále v menu označeno značkou AGNES meat from our farm is marked with AGNES MENU co můžeme, děláme sami chováme dobytek, ryby a včely, udíme bůček, pečeme chléb, nakládáme sýry a zelí, vaříme šunku.. we home-make everything we can we farm cattle, fish and bees, we smoke meat,

Více

Silueta MIX 10x jahoda, 5x meruňka, 5x ananas 150 g, 0,1 % tuku

Silueta MIX 10x jahoda, 5x meruňka, 5x ananas 150 g, 0,1 % tuku KATALOG VÝROBKŮ 2015 Mléko čerstvé Mléko čerstvé Selské 0105 1l PET, 1,5 % tuku 6 ks (karton) / 10 dní (min. záruční doba) 0119 1l PET, 3,5 % tuku 6 ks (karton) / 10 dní (min. záruční doba) Populár čerstvé

Více

Anglicky u snídaně - věty

Anglicky u snídaně - věty www.jazyky-bez-barier.cz - KNIHOVNA NÁHLED souboru / titulu Anglicky u snídaně - věty (_anglicky_u_snidane_vety.jbb) Anglicky u snídaně - věty Lekce: Pozdravení a uvítání hosta Cvičení:. POZDRAVENÍ A UVÍTÁNÍ

Více

jídelní lístek hotel adam****

jídelní lístek hotel adam**** jídelní lístek hotel adam**** WWW.HOTELADAM.CZ Nealkoholické nápoje v lahvi Non-alcoholic bottled drinks 0,25 Pepsi...36,- 0,25 Pepsi Light...36,- 0,25 Mirinda...36,- 0,25 7Up...36,- 0,25 Canada Dry...36,-

Více

Sluneční dvůr nabízí:

Sluneční dvůr nabízí: Provozní doba restaurace 12:00 23:00, provozní doba kuchyně 12:00 22:00 Jídelní lístek pro Vás připravil kolektiv našich kuchařů v čele s šéfkuchařkou Ludmilou Rosovou. Ceny jsou platné od 1.5.. 2014.

Více

Studené předkrmy. 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12)

Studené předkrmy. 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12) Studené předkrmy 50 g Domácí zvěřinová paštika 55,- s brusinkovou omáčkou a opečeným toastem (alergeny obsažené v pokrmu: 1, 3, 7, 12) 50 g Šunkový závitek 45,- se štýrským křenem a šlehačkou 50 g Prosciutto

Více

0,1 l Frizzantino 25 Kč

0,1 l Frizzantino 25 Kč PIZZERIA TOSCANA Rozlévaná bílá vína: Chardonnay, Chile 0,2 l/ 34 Kč 0,5 l/ 79 Kč Krásné strukturované bílé suché víno s aroma exotického ovoce, jako je papája a žlutý meloun. V chuti osvěžující a plné,

Více

My Cocktails. Mixuj, šejkruj užij si

My Cocktails. Mixuj, šejkruj užij si My Cocktails Mixuj, šejkruj užij si &Cocktail My Cockails... moje hříšné potěšení Díky inovací DOMO smoothie mixéru Vám dnes představujeme jeho rozšířenou verzi o nerezový šejkr a speciálně vyvinutý míchací

Více

Prezentace pro výklad látky a opakování učiva

Prezentace pro výklad látky a opakování učiva Název školy Název projektu Číslo projektu Odborné učiliště a Praktická škola, Plzeň, Vejprnická 56, 318 00 Plzeň Digitalizace výuky CZ.1.07/1.5.00/34.0977 Číslo šablony VY_32_inovace_ZB45 Číslo materiálu

Více

Rozlévaná sudová bílá vína. Rozlévaná sudová červená vína. La Cantina Chardonnay, Itálie. karafa karafa. La Cantina Merlot, Itálie.

Rozlévaná sudová bílá vína. Rozlévaná sudová červená vína. La Cantina Chardonnay, Itálie. karafa karafa. La Cantina Merlot, Itálie. Vinný lístek Rozlévaná sudová bílá vína La Cantina Chardonnay, Itálie 0,1l 20 Kč 0,5l 90 Kč 1 litr 180 Kč Rozlévaná sudová červená vína La Cantina Merlot, Itálie 0,1l 20 Kč 0,5l 90 Kč 1 litr 180 Kč Champagne

Více

* TĚŽKÉ KOVY * CHUŤ As méně A VŮNĚ než 3 mg/kg Pb méně než 10 mg/kg Cd méně než 1 mg/kg Hg méně než 1 mg/kg

* TĚŽKÉ KOVY * CHUŤ As méně A VŮNĚ než 3 mg/kg Pb méně než 10 mg/kg Cd méně než 1 mg/kg Hg méně než 1 mg/kg rozpouštědla - voda, glycerol (E 422 20%) ČÍSLO aromatické VÝROBKU složky - aromatické 518255 přípravky, aromatické látky v. 2 NÁZEV VÝROBKU látka - E GRIOTTE 202 (1500 AROMA mg/kg) NT PRO CUKRÁŘSKÉ VÝROBKY

Více

WINE DEPOT Vína, která jsme vybrali a ochutnali pro vás.

WINE DEPOT Vína, která jsme vybrali a ochutnali pro vás. WINE DEPOT Vína, která jsme vybrali a ochutnali pro vás. Dolcetto di Dogliani Celso, 2009 DOCG Vinařství Abbona Právem nazývané nejlepší dolcetto z Dogliani v Piemontu. V roce 2005 získalo toto víno ocenění

Více

FOOTBALL MATCH INVITATION, WELCOME TO MY TOWN

FOOTBALL MATCH INVITATION, WELCOME TO MY TOWN FOOTBALL MATCH INVITATION, WELCOME TO MY TOWN writing skills Určeno studentům úrovně B1 Autor: Taťána Konečná Datum vytvoření: květen 2012 Ročník: 2. 4. ročník středních škol s maturitní zkouškou Klíčová

Více

POLÉVKY SALÁTY STUDENÉ PŘEDKRMY

POLÉVKY SALÁTY STUDENÉ PŘEDKRMY J Í D L A N A O B J E D N Á V K U POLÉVKY Soups 0,33l 1620 Polévka česneková 29,- 0,33l 1621 Polévka Césarova cibulačka 29,- SALÁTY Salads 200g 571 Šopský salát 60,- 150g 573 Okurkový salát 35,- 150g 574

Více

Dáváme jídlu větší smysl. Dobrou chuť, team LoVeg

Dáváme jídlu větší smysl. Dobrou chuť, team LoVeg Vítejte v LoVegu! Naše kuchyně je založena pouze na rostlinných produktech a menu je inspirováno recepty z celého světa - ve veganských variacích. Nabízíme tak etickou alternativu jídel mnoha chutí i vůni,

Více

JÍDELNÍ LÍSTEK. Předkrmy. Polévky. Metody vaření. 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč. 100 g Tatarský biftek 129 Kč

JÍDELNÍ LÍSTEK. Předkrmy. Polévky. Metody vaření. 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč. 100 g Tatarský biftek 129 Kč JÍDELNÍ LÍSTEK Předkrmy 80 g Restovaná husí játra na portském víně 93 Kč s jablky a tymiánem 100 g Tatarský biftek 129 Kč s křepelčím vajíčkem, topinkami a česnekem 120 g Carpaccio z červené řepy 89 Kč

Více

UHERSKÉ HRADIŠTĚ Vás vítá

UHERSKÉ HRADIŠTĚ Vás vítá UHERSKÉ HRADIŠTĚ Vás vítá Rádi pro Vás připravíme: rauty, oslavy, svatby, firemní večírky, maturitní večírky. Vaříme denně : pondělí čtvrtek od 11.00 do 21.00 hod. pátek sobota od 11.00 do 21.30 hod. neděle

Více

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,-

100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- Předkrmy 100 g Tatarský biftek z pravé hovězí svíčkové s česnekovými topinkami 160,- 60 g Kuřecí prso pečené v panchettě se salátem tzatziky a česnekovou bagetou 62,- 80 g Tatarský biftek z lososa s kopečkem

Více

5. Učebnice str. 74, cvičení 5. Vybíráme podle jídelního lístku.

5. Učebnice str. 74, cvičení 5. Vybíráme podle jídelního lístku. 5. Učebnice str. 74, cvičení 5. Vybíráme podle jídelního lístku. What is on the menu? I like to eat and my parents like to go to restaurants. We like Chinese food. We go to Yellow River or Red Apple every

Více

1, Žáci dostanou 5 klíčových slov a snaží se na jejich základě odhadnout, o čem bude následující cvičení.

1, Žáci dostanou 5 klíčových slov a snaží se na jejich základě odhadnout, o čem bude následující cvičení. Moje hlavní město Londýn řešení: 1, Žáci dostanou 5 klíčových slov a snaží se na jejich základě odhadnout, o čem bude následující cvičení. Klíčová slova: capital, double decker bus, the River Thames, driving

Více

Studené předkrmy. Chuťovky, předkrmy a něco dobrého k pivu

Studené předkrmy. Chuťovky, předkrmy a něco dobrého k pivu Studené předkrmy 50g Šunkový kornoutek plněný křenem a šlehačkou 55,- 1ks Avokádo plněné lehkým kuřecím salátem 75,- 80g Jemný tartar z lososa s limetkou a toastem 95,- 80g Carpaccio z pravé svíčkové s

Více

U Černý plíce. 4 cl Finlandia Vodka 45,- Kč. 4 cl Beefeater Gin 45,- Kč. 4 cl Captain Morgan Spiced Gold 50,- Kč 4 cl Havana Club Añejo Blanco 50,- Kč

U Černý plíce. 4 cl Finlandia Vodka 45,- Kč. 4 cl Beefeater Gin 45,- Kč. 4 cl Captain Morgan Spiced Gold 50,- Kč 4 cl Havana Club Añejo Blanco 50,- Kč , U Černý plíce 10 cl Martini Bianco 52,- Kč 10 cl Martini Rosso 52,- Kč 10 cl Martini Extra Dry 52,- Kč 10 cl Campari Bitter 60,- Kč 4 cl Finlandia Vodka 45,- Kč 4 cl Beefeater Gin 45,- Kč 4 cl Captain

Více

Medailová vína 2011-2013 Francie

Medailová vína 2011-2013 Francie Francie Thomas Barton Réserve Bordeaux Rouge AOC 60% Merlot, 40% Cabernet Sauvignon Intenzivní, purpurově červená barva. Ve vůni exploze červených bobulí smíchaných s kořeněnými stopami (černý pepř) a

Více

MO-ME-N-T MOderní MEtody s Novými Technologiemi CZ.1.07/1.5.00/34.0903

MO-ME-N-T MOderní MEtody s Novými Technologiemi CZ.1.07/1.5.00/34.0903 Projekt: Reg.č.: Operač í progra : Škola: Tematický okruh: Jméno autora: MO-ME-N-T MOderní MEtody s Novými Technologiemi CZ.1.07/1.5.00/34.0903 Vzdělává í pro ko kure es hop ost Hotelová škola, V šší od

Více