CAD/CAM. Vše -v-jednom, DOSTUPNÝ CAD/CAM. Přehled. ZW3D Unikátní Hodnoty:

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "CAD/CAM. Vše -v-jednom, DOSTUPNÝ CAD/CAM. Přehled. ZW3D Unikátní Hodnoty:"

Transkript

1 CAM Vše-v-jednom, dostupný CAD/CAM Forma CAD Vše -v-jednom, DOSTUPNÝ CAD/CAM CAD/CAM Přehled ZW3D je integrované CAD / CAM řešení, navržené pro celý proces vývoje produktů. Nabízí nejrychlejší jádro pro hybridní modelování Objemu povrchu, Dělení neobjemové formy a taky Inteligentní taktiky pro 2-5 osé CNC obrábění. Uživatelé určitě ocení mnoho benefitů - jako snížení nákladů, optimalizovaný pracovní návrh a vylepšenou výkonnost. ZW3D Unikátní Hodnoty: Skutečné 3D CAD/CAM Řešení: Vše-v-jednom ZW3D zvládne celý pracovní postup od navrhování výrobku až po jeho obrábění. Tento proces původně vyžadoval samostatný CAD a samostatný CAM software. Integrovaný systém ZW3D ale usnadňuje jednoduše zvládat 3D data a jejich přenos. Unikátní Hybridní Modelování Objemu Povrchu: Unikátní technologie hybridního modelování objemu povrchu popustí uzdu vašim 3D návrhům zrušením hranic mezi objemem a povrchem. Tato funkce poskytuje konstruktérům více možností a kreativity. Špičková Technologie Dělení Neobjemové Formy Na základě nedokonalých vlastností můžete, rychleji než kdy jindy, vytvořit jádro a dutinu formy. Celý proces výroby můžete zkrátit a přejít tak z vyhodnocení nákladu přímo až na proces výroby, díky přeskočení funkce léčení modelu. Technologie Inteligentního Rychlého Frézování Patentovaná technologie Rychlého frézování umožňuje vytvářet dráhy hrubování s jednotným zatížením řezání. Automatickou úpravou rychlosti posuvu, použitím funkce Kontroly pokročilého posuvu, dochází k prodloužení životnosti nástroje, zvýšení výkonnosti a zredukování ceny obrábění. Jednoduché Naučit se & Použít ZW3D zaručuje rychlé zavedení softwaru do provozu a zkrácení délky učení díky stylu MS Office, jasnému a intuitivnímu uživatelskému prostředí, Show-n-tell, výukovým videím a profesionálnímu týmu podpory (support team), který můžou uživatelé využít.

2 Vše-v-jednom, DOSTUPNÝ CAD/CAM Jak vám ZW3D pomůže? Intuitivní 3D Vizualizace a parametrický návrh ZW3D urychluje vývoj produktů a pomůže vám pochopit marketingové příležitosti prostřednictvím 3D vizualizace a parametrizace koncepčního návrhu, návrh produktu a konstrukci forem. Pohodlně Sjednotí 3D data pomocí jednoho integrovaného systému S integrovanými moduly CAD, FORMA a CAM do jednoho systému, mohou zákaznici sjednotit 3D data a vyhnout se ztrátě dat během přenosu. Zároveň se zjednoduší koordinace mezi Vývojovým týmem, Inženýringem a Výrobním pracovištěm. Flexibilní a Výkonné Schopnosti Modelování S flexibilními technologiemi modelování - jako unikátní Hybridní modelování objemu povrchu, morfování, obalení a ražení, založenými na patentovaném jádru ZW3D, můžete optimalizovat pracovní proces vývojového týmu, zlepšit výkonnost návrhu a poskytnout zákazníku kreativnější a individuálnější přístup během procesu navrhování produktu. Rychlejší a výkonnější návrh formy S celým procesem modulu 3D návrhu formy a technologií dělení neobjemové formy, pomůže ZW3D zkrátit čas vyhodnocení nákladů, cenové nabídky a návrhu formy, získá rychle objednávky a zlepší hromadnou efektivitu výroby. Výrazně zkrátí čas obrábění a Prodlouží životnost řezacího nástroje ZW3D pomůže uživatelům zkrátit čas obrábění a prodlouží tak životnost nástroje a zjednoduší použití CAM pracovního procesu. ZW3D nabízí intuitivní uživatelské rozhraní, funkce automatické identifikace, schopnost taktiky obrábění a technologii Rychlého frézování. Mezník ZW3D 1986 Jeden z prvních komerčních PC- základních objemových modelářů 1999 První verze Hybridního modelování objemu povrchu, kombinování produktu Variační a Parametrické řešení 2002 Vytvořené integrované CAD/CAM řešení, které bylo oceněno jako Zlatý produkt NASA Vylepšení pro jádro Overdrive, které je stále jedno z nejrychlejších CAD/CAM jader Technologie přímé editace byla představena pro kombinaci s technologií hybridního modelování 2012 Byla vylepšena grafika, což má za následek až desetkrát rychlejší grafický výkon Významní zákazníci ZW3D ZWSOFT Výrobce CAD/CAM programu ZW3D Adresa: 4F, No. 886, Tianhe North Rd., Guangzhou, , P. R. China Tel: Ext. 533 Fax: CADservis, s.r.o. Golden distributor pro ČR a SR Adresa: Krnovská 75e, Opava Tel: GSM: Váš prodejce: Všechny obchodní značky, jména nebo společnosti zde zmíněné jsou použity pouze pro identifikaci a jsou ve vlastnictví jejich jednotlivých vlastníků. Autorské právo ZWCAD Software Co., Ltd Všechna práva rezervována. Reprodukce v jakékoli podobě bez souhlasu vlastníka autorských práv je zakázána zákonem.

3 Vše-v-jednom, DOSTUPNÝ CAD/CAM ZW3D CAD Modul Přehled ZW3D CAD Modul zvýrazňuje možnosti návrhu v ZW3D CAD/CAM pomocí unikátního Hybridního Modelování (Objemy Povrchy), Správy souboru multi objektu, silné výměny dat a spolehlivých nástrojů pro ověření produktu. Dále řeší návrhy forem, plechové díly a reverzní inženýring. Díky tomu a díky krátké době zaškolení můžete urychlit proces návrhu produktu. 5 hlavních důvodů proč si vybrat ZW3D CAD 1 2 Excelentní Přenos Dat Načtete 2D a 3D data ze všech významných 2D a 3D CAD systémů. Nemusíte si dělat starosti ohledně výměny CAD dat s vašimi dodavateli. Jednoduché Naučit se & Použít, 3D Vizualizace & Parametrizace Intuitivní uživatelské prostředí je velmi srozumitelné pro každého. Integrované Show-n-Tell návody v ZW3D a česká videa na youtube ZWSOFT CZ vám pomůžou zkrátit čas učení a snížit náklady na trénink. Rychlé vizualizace a možnost parametrizovat návrh zrychlí vaši práci Flexibilní Nástroje pro Modelování Díky unikátnímu Hybridnímu Modelování (Objemy Povrchy) může ZW3D zrychlit proces modelování a zvýšit flexibilitu návrhu. ZW3D Vám dovolí kreativně a individuálně zkonstruovat vaše nápady. Vše co vymyslíte, může být i nakresleno. Univerzální 3D CAD ZW3D uspokojí ve vaší firmě potřeby různých oddělení - nabízí CAD funkce jako jsou 3D modelování, sestavy, 2D výkresy, plechové díly, reverzní inženýring atd. Cenově efektivní 3D CAD software ZW3D je efektivní CAD/CAM řešení s rychlou návratností nákladů. Opravdu silným nástrojem je modul pro přenos dat, díky němu nebudete muset řešit sáhodlouhé exporty Vašich souborů. Srozumitelné uživatelské rozhraní navíc minimalizuje cenu školení.

4 ZW3D CAD Modul ZW3D CAD MODUL Novinky ZW3D CAD ZW3D 1. Správce Souboru Multi-objekt Pro vylepšení správy dat mohou uživatelé uložit všechny objekty celého projektu jako díl, sestava, 2D výkres, CAM plán atd. do jednoho souboru. Nadále je také k dispozici tradiční metoda kreslení - každý díl, sestava, do samostatného souboru. 2. Unikátní Technologie Hybridního Modelování (Objemy Povrchy): V ZW3D se nemusíte bát, je-li objekt objem nebo povrch. Boleánovské operace je možné přímo provést pro plošné díly i objemy. Technologie hybridního modelování (objemy povrchy) eliminuje bariéry mezi objemovým a povrchovým modelováním, a tím zrychluje modelování. 3. Lepší Spolupráce při Návrhování Rychle generuje rozdílné standardy 2D výkresu s pohledy a kótami pro díly nebo sestavy. Přímo načte 3D modely z Catia, NX, Creo, SolidWorks, Solid Edge, Inventor, STEP, IGES, DWG, Parasolid, DXF, STL, SAT atd. Exportuje modely do souborů STEP, IGES, STL, Parasolid, SAT, 3D PDF a Catia. 4. Flexibilní refiéfy, morfování a obalování Rychlý reliéf rastrového obrázku s vysokou přesností povrchu. Podporuje objemové, povrchové a STL data pro flexibilní morfování a obalování. Umožňuje návrhářům být pružnější a kreativnější, což vede k optimálním návrhům. 5. Nástroje pro ověřování produktu Pro kontrolu kvality a struktury produktu můžete použít vizuální analytické nástroje, jako je obrys kontury, Gaussian zakřivení, úhel úkosu a analýza tloušťky. Abyste si ověřili, že jsou díly sestavy správně umístěny, použijte dynamický pohled řezu a kontrolu kolizí. Pro demonstrování produktu můžete použít živou animaci. Funkce ZW3D CAD Významný zákazník ZW3D Překladač pro Catia, NX, Creo, SolidWorks, Solid Edge, Inventor, IGES, STEP, Parasolid, DWG/DXF, STL a více Kreslení s připravenou knihovnou náčrtů Nástroje 3D drátového modelu Parametrické modelování a přímá editace Hybridní modelování (objemy povrchy) Morfování tvaru, obalování a flexibilní nástroje Návrh sestavy, kontrola kolizí a animace Léčení geometrie Návrh plechového dílu Reverzní inženýring 2D pohledy, Kusovníky / Tabulky Děr Společnost Ogle vyrábí modely a prototypy pro své zákazníky jako Bentley, Jaguar Land Rover, Nissan atd. ZW3D si vybrali hlavně díky velmi flexibilnímu a výkonnému 3D CAD modelování, které je uživatelsky jednoduché jak pro designéry, tak i strojírenské konstruktéry. ZWSOFT Výrobce CAD/CAM programu ZW3D Adresa: 4F, No. 886, Tianhe North Rd.,Guangzhou,10635, P. R. China Tel: ,Ext. 533 Fax: CADservis, s.r.o Golden distributor ZW3D pro ČR a SR Adresa: Krnovská 75e, Opava Česká Republika Tel: GSM: Všechny obchodní značky, jména nebo společnosti zde zmíněné jsou použity pouze pro identifikaci a jsou ve vlastnictví jejich jednotlivých vlastníků. Autorské právo ZWCAD Software Co., Ltd Všechna práva rezervována. Reprodukce v jakékoli podobě bez souhlasu vlastníka autorských práv je zakázána zákonem.

5 Vše-v-jednom, Dostupný CAM/CAM ZW3D Modul formy Přehled ZW3D modul formy zajistí vše od vymodelování produktu až po vytvoření návrhu formy. Poskytuje vysokou kvalitu importu dat, inteligentní léčení modelu, unikátní neobjemové dělení formy, rozšiřitelnou knihovnu rámů formy a standardních dílů, praktický návrh elektrody a 2D dokumentaci. Zkrácením jednotlivých cyklů návrhu formy vám sníží finanční náklady a zvýší vaši produktivitu. 5 hlavních důvodů proč si vybrat ZW3D CAD Celý proces 3D Návrhu Formy Vyšší účinnost je dosažena prostřednictvím zjednodušeného pracovního procesu. V jediném systému dokončí uživatel veškerou práci - návrh formy s 3D vizuálním a parametrickým návrhem. Zjednodušený pracovní proces = kratší doba modelování = menší náklady. Výkonné nástroje pro ověření návrhu Různé nástroje pro ověřování výrobku a funkce léčení jsou pro návrháře forem velmi cenné. Analýzy, kontroly kolizí, léčení a změny pomáhají odstraňovat chyby v návrhu a zajišťují vyrobitelnost navrhovaného produktu. Šetří čas kótování Neobjemové dělení formy bez léčení v ZW3D jej odlišuje od konkurence a zrychluje návrh formy. Rychlejší dělení Jádra & Dutiny Rychlé rozdělování těch nejkomplexnějších dílů dělicí čárou nebo definováním oblasti pro jádra a dutiny, pomáhá uživatelům zlepšit pracovní výkonnost, zakázky jsou rychleji hotové a můžete díky tomu odbavit více obchodních příležitostí. Rozšířený rám Formy & Standardní Díly ZW3D pracuje s rozsáhlou knihovnou rámů formy a standardních dílů, které mohou být upraveny tak, aby splnili požadavky různých zemí a společností.

6 ZW3D Modul formy ZW3D MODUL FORMY Novinky ZW3D Formy 1. Příprava formy Přímo načte standardní formáty a 3D modely z Catia, NX, Creo, SolidWorks, Solid Edge, Inventor atd. Nástroj analýzy návrhu pomůže uživatelům kontrolovat podřezání a svislé stěny pomocí duhového efektu. Analýza tloušťky ověřuje vyrobitelnost struktury produktu. 2. Flexibilní a rychlé dělení K rozdělení není potřeba objemového modelu. Aby se zkrátila doba pro zpracování nabídky, může být otevřená geometrie rozdělena bez léčení. Dvě flexibilní metody pro rychlé rozdělení: dělicí čára a definice oblasti plochy. Pro zvýšení výkonnosti pomůžou nástroje uživateli rychle rozpoznat dělicí čáry a dělící povrchy. 3. Rám formy a standardní díly ZW3D snadno načte celý rám formy od mnoha hlavních dodavatelů: DME, Hasco, LKM, Futaba, Meusburger atd. ZW3D poskytuje nespočet standardních dílů a oříznutí těchto dílů s ostatními geometriemi je provedeno automaticky. Přizpůsobitelné rámy formy a standardní díly uspokojí různorodé potřeby konstruktérů a designérů. 4. Návrh elektrody a 2D dokumentace Jednoduchý nástroj pro výpis elektrod umožní rychlou práci se složitými elektrodami. Automaticky vytvoří všechny 2D výkresy pro elektrody. Tím zkrátí čas vývoje a dramaticky sníží počet chyb. Upravené šablony pro obrábění (CAM), vám pomůžou jedním kliknutím myši účinně sestrojit elektrody a získat dobrý G kód. ZW3D Funkce formy Významný zákazník ZW3D Integrované kreslící (CAD) funkce Průvodce návrhem formy Dělicí čáry a dělící povrchy, Rozdělení jádra a dutiny Rám formy a knihovna standardních dílů Chlazení, vtoky, kanálky, kluzáky Návrh elektrody Altrust je jedním z největších výrobců forem v Asii, které pracují pro GM, Toyota, Suzuki, BYD apod. Jako profesionální výrobce forem si vybral Altrust ZW3D pro jeho silný vývojový tým, aby mohli v budoucnu vyvíjet vlastní aplikace pro rychlé dokončení komplexního návrhu formy. ZWSOFT Výrobce CAD/CAM programu ZW3D CADservis, s.r.o. Golden distributor pro ČR a SR Váš prodejce: Adresa: 4F, No. 886, Tianhe North Rd., Guangzhou, , P. R. China Tel: Ext. 533 Fax: Adresa: Krnovská 75e, Opava Tel: GSM: Všechny obchodní značky, jména nebo společnosti zde zmíněné jsou použity pouze pro identifikaci a jsou ve vlastnictví jejich jednotlivých vlastníků. Autorské právo ZWCAD Software Co., Ltd Všechna práva rezervována. Reprodukce v jakékoli podobě bez souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno zákonem.

7 Vše-v-jednom, Dostupný CAM/CAM ZW3D CAM Modul ZW3D CAM Modul Přehled ZW3D CAM je rozsáhlé řešení pro CNC obrábění, nabízející 2-5 ose frézování, soustružení, vysoko rychlostní obrábění a strategie vrtání. Unikátní technologie Rychlého frézování s automatickou funkcí/oblasti identifikace a flexibilním editorem dráhy nástroje, umožňuje inženýrům generovat vysoce spolehlivé a jednoduché programy výkonnosti pro oříznutí dráhy. 5 hlavních důvodů proč si vybrat ZW3D CAM Jednoduché Naučit se a Použít ZW3D poskytuje intuitivní a upravitelné rozhraní a optimalizuje váš pracovní proces. Nezáleží na tom, jestli jste zkušený inženýr a nebo úplný nováček, práci v ZW3D CAM můžete zvládnout velice rychle. Spolehlivý CAM soubor Spolehlivý CAM soubor je v ZW3D zajištěn následujícími funkcemi - přesná kalkulace minima přesahu délky nástroje, bezpečná rampa a kolize kontroly, svorky atd prostě spolehlivé prostředí pro obrábění! Výkonné zabudované schopnosti CAD Zabudovaný překladač může číst hlavní formáty souboru ve výrobě. Součástí ZW3D CAM je také možnost modifikace geometrie modelu a navíc integrovaný 3D modul synchronizuje změny dráhy nástroje. Univerzální CAM soubor ZW3D nabízí uživatelům dostatečné schopnosti pro řešení obrábění obrábění, zahrnující 2-5X frézování, vysoko rychlostní obrábění, otáčení, vrtání atd. CAM poskytuje bohatou knihovnou úprav post procesoru pro řízení vašeho stroje. 5 Efektivní a kvalitní obrábění Unikátní technologie Rychlého frézování automaticky určí rovnoměrné oříznutí, nahrávání a posuv - poskytuje výkonné obrábění. Dokončovací operace jsou pro zvýšení kvality povrchu dobře proveditelné.

8 ZW3D MODUL CAM Modul CAM Novinky ZW3D CAM Hladký průběh hrubování Lem hrubování 3D dokončení zarovnání Dokončování rohu 1. Hladké 2X-3X Frázování Více než 40 typů operací obrábění, zahrnující vysoko rychlostní obrábění, umožní programátorům pracovat jednoduše. 3X Rychlé frézování generuje prodloužení životnosti nástroje, dráhu hrubování s rovnoměrným oříznutím a automatickou úpravou posuvu. 2. Inteligentní rozpoznání funkce obrábění Taktika díry automaticky rozpozná funkce a generuje vyrobitelnou dráhu nástroje a sníží tak čas programování o 70%. S Referenčním nástrojem nebo Referenční operací ZW3D automaticky identifikuje předchozí zpracování plochy a vytvoří odpovídající dráhy nástroje. 3. Flexibilní a výkonný editor dráhy nástroje Celková editace nebo částečná dráha nástroje s nástroji jako Ořez, Přeobjednání, Znovu spojení, Prodloužení a Změna. Se ZW3D editorem dráhy nástroje, můžete získat lepší dráhy nástroje a velké zvýšení výkonnosti obrábění bez zdlouhavých úprav nastavení parametrů a kalkulace dráhy nástroje. 4. Soustružení a 5X Frézování Otáčení poskytuje vnější a vnitřní Hrubování, Dokončování, Drážkování, Řezání závitu, Obložení a Vrtání pro řešení s většinou typů otočených dílů. 5X Frézování poskytuje kompletní řešení pro obrábění ve více osách a Multi strana obrobku získá vysokou přesnost oříznutí a sníží čas obrábění. 5. Ověření a Simulace Objemový nástroj ověří simulaci aktuálního procesu obrábění a analyzuje přebytek materiálů, poskytující bezpečnější, spolehlivější a výkonnostní obrábění. Funkce analýzy pomůže programátorům nalézt kolize a rýhy mezi nástroji, tabulkou a svorkami atd. Funkce ZW3D CAM Zabudované základní CAD nástroje Soustružení Vytváření díry 2-5 osé frézování Automatická funkce taktiky Editor dráhy nástroje Detekce kolize a ověřování objemu Post Procesor Váš prodejce: Významný zákazník ZW3D Stone mangan Marine je jedním z předních výrobců velkých pevných vrtulí na světě ZW3D byl vybrán, aby jim pomohla zmapovat přesně trojrozměrné povrchy prostřednictvím datových bodů v CAD modulu a zvládnout přesné a spolehlivé obrábění v CAM modulu. ZWSOFT Výrobce CAD/CAM programu ZW3D Adresa: 4F, No. 886, Tianhe North Rd., Guangzhou, , P. R. China Tel: Ext. 533 Fax: CADservis, s.r.o. Golden distributor pro ČR a SR Adresa: Krnovská 75e, Opava Tel: GSM: Všechny obchodní značky, jména nebo společnosti zde zmíněné jsou použity pouze pro identifikaci a jsou ve vlastnictví jejich jednotlivých vlastníků. Autorské právo ZWCAD Software Co., Ltd Všechna práva rezervována. Reprodukce v jakékoli podobě bez souhlasu vlastníka autorských práv je zakázáno zákonem.

Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D.

Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D. Přejděte na 3D se společností, která vám přinesla 2D. Obsah Kompletní návrh výrobků... 1 Vytváření kvalitních produktů hned napoprvé... 4 Zkrácení vývojového cyklu výrobků... 5 Správa a sdílení návrhových

Více

Co je nového v ZW3D V 2014. ZWCAD Software Co., Ltd.

Co je nového v ZW3D V 2014. ZWCAD Software Co., Ltd. Co je nového v ZW3D V 2014 ZWCAD Software Co., Ltd. Autorské právo a ochranná známka Autorské právo ZWCAD Software Co., Ltd.2013. Všechna práva rezervována. Floor 4, NO.886, Tianhe North Road, Guangzhou

Více

Autodesk Inventor Series

Autodesk Inventor Series Autodesk Inventor Professional Autodesk Inventor Series Správně začít. První skončit. Získat náskok. Software firmy Autodesk je navržen tak, aby vaše výrobky byly lepší a abyste je mohli dodávat na trh

Více

SOFT WARE PRO STROJAŘE. Komerční příloha časopisu MM Průmyslové spektrum

SOFT WARE PRO STROJAŘE. Komerční příloha časopisu MM Průmyslové spektrum SOFT WARE PRO STROJAŘE Komerční příloha časopisu MM Průmyslové spektrum Když jsme před několika lety poprvé přišli s přílohou Software pro strojaře, byl internet ještě luxusem, ke kterému jsme z tepla

Více

SOFTWARE PRO STROJAŘE 2013

SOFTWARE PRO STROJAŘE 2013 SOFTWARE PRO STROJAŘE SOFTWARE PRO STROJAŘE 2013 Software pro strojaře letos oslavil deset let. Pochopitelně nikoliv software jako takový, ale oborová příloha časopisu MM Průmyslové spektrum nesoucí právě

Více

SOFTWARE PRO STROJAŘE 2014

SOFTWARE PRO STROJAŘE 2014 SOFTWARE PRO STROJAŘE SOFTWARE PRO STROJAŘE 2014 MONOTEMATICKÁ PŘÍLOHA STROJÍRENSKÉHO MĚSÍČNÍKU MM PRŮMYSLOVÉ SPEKTRUM Je rok dlouhá doba, či nikoliv? Vánoce už pomalu klepou na dveře, a přitom ty minulé

Více

Nasazení PLM systému Teamcenter řeší ve společnosti Continental Barum s.r.o. kompletnost technického popisu zakázky pro archivaci a vyhledávání

Nasazení PLM systému Teamcenter řeší ve společnosti Continental Barum s.r.o. kompletnost technického popisu zakázky pro archivaci a vyhledávání Informační zpravodaj AXIOM TECH číslo 15 AXIOM TECH s.r.o. dodavatel komplexního CAx/PLM řešení a služeb Vážení čtenáři, v předkládaném zpravodaji se tradičně můžete seznámit se zajímavými implementacemi

Více

POČÍTAČOVÁ PODPORA VÝROBY

POČÍTAČOVÁ PODPORA VÝROBY Vysoká škola báňská Technická univerzita Ostrava Fakulta strojní POČÍTAČOVÁ PODPORA VÝROBY Studijní opora Marek Sadílek Ostrava Tyto studijní materiály vznikly za finanční podpory Evropského

Více

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA se začíná skloňovat ve všech pádech Barum Continental spol. s r. o. Pavel Beneš, ved. střediska Konstrukce strojů

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA se začíná skloňovat ve všech pádech Barum Continental spol. s r. o. Pavel Beneš, ved. střediska Konstrukce strojů Vážení čtenáři, stále složitější výrobní podmínky posledních několika let vystavily většinu průmyslových podniků inovačním tlakům a změnám. Rychlá reakce na případný pokles poptávky nebo naopak na její

Více

PEPS CAD/CAM SYSTEM. česky

PEPS CAD/CAM SYSTEM. česky PEPS CAD/CAM SYSTEM česky 2 Obsah SolidCut CAD 5 2,5D Frézování 6 MILL-Expert 9 SolidCut Frézování 3D 10 Databáze nástrojů 12 SolidElectrode 13 3D Drátové řezání 14 PentaCut 16 TubeCut 16 Děrování/stříhání

Více

Studie možností 3D CAD systémů při konstrukci modelů. Jan Laník

Studie možností 3D CAD systémů při konstrukci modelů. Jan Laník Studie možností 3D CAD systémů při konstrukci modelů Jan Laník Bakalářská práce 2013 ABSTRAKT Tato bakalářská práce se zabývá porovnáním současných 3D CAD systémů a jejich možnostmi při vytváření modelů.

Více

Tecnomatix digitální továrna

Tecnomatix digitální továrna Tecnomatix digitální továrna Siemens PLM Software www.siemens.cz/plm Produkty řady Tecnomatix jsou flexibilní řešení pro plánování, simulace a řízení výrobních procesů. Jejich velký ekonomický přínos spočívá

Více

SOFT WARE PRO STROJAŘE OBOROVÁ PŘÍLOHA ČASOPISU MM PRŮMYSLOVÉ SPEKTRUM

SOFT WARE PRO STROJAŘE OBOROVÁ PŘÍLOHA ČASOPISU MM PRŮMYSLOVÉ SPEKTRUM SOFT WARE PRO STROJAŘE OBOROVÁ PŘÍLOHA ČASOPISU MM PRŮMYSLOVÉ SPEKTRUM Vážení čtenáři, rok se s rokem sešel a součástí časopisu je již pošesté v jeho historii oborová příloha Software pro strojaře. Poprvé

Více

Microsoft Dynamics AX 2012

Microsoft Dynamics AX 2012 Microsoft Dynamics AX 2012 Náhled Komplexní řešení pro řízení kusové, procesní a štíhlé výroby Jednoduše výkonné Vyšší přínosy rychleji Předem definované oborové funkce pro výrobu, distribuci, služby a

Více

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA PŘEDSTAVUJEME

DIGITÁLNÍ TOVÁRNA PŘEDSTAVUJEME Vážení čtenáři, v tomto zpravodaji bychom Vás jako obvykle rádi seznámili s novinkami a trendy v CAx/PLM technologiích, které jsou motivovány především požadavky a očekáváním nejnáročnějších uživatelů.

Více

AutoCAD. Tipy a Triky Lynn Allen pro používání AutoCAD 2008

AutoCAD. Tipy a Triky Lynn Allen pro používání AutoCAD 2008 AutoCAD Tipy a Triky Lynn Allen pro používání AutoCAD 2008 Uživatelské rozhraní Uživatelské rozhraní Nový 2D pracovní prostor Pokud používáte pouze 2D příkazy aplikace AutoCAD, proč nepoužít nový pracovní

Více

Co je nového SOLIDWORKS 2013 PŘEDBĚŽNÁ VERZE

Co je nového SOLIDWORKS 2013 PŘEDBĚŽNÁ VERZE Co je nového SOLIDWORKS 2013 PŘEDBĚŽNÁ VERZE Obsah Právní ustanovení...ix 1 Vítejte v SolidWorks 2013...12 Nejdůležitější nové vlastnosti a funkce softwaru...12 Hlavní zdokonalení...12 Pro více informací...14

Více

ŘEŠENÍ. září > 07. Virtuálním testováním k dokonalejší realitě...s novou produktovou řadou 2008

ŘEŠENÍ. září > 07. Virtuálním testováním k dokonalejší realitě...s novou produktovou řadou 2008 ŘEŠENÍ 4 září > 07 Virtuálním testováním k dokonalejší realitě....s novou produktovou řadou 2008 Nové a ještě rychlejší tiskárny HP Designjet. Řekněte svému zákazníkovi, že může přijít dříve. S novými

Více

Calypso Software pro snadné programování měření součástí

Calypso Software pro snadné programování měření součástí Průmyslová měřicí technika Carl Zeiss Calypso Software pro snadné programování měření součástí We make it visible. Filozofie softwaru Visual Metrology TM Kontrolované prvky na CAD modelu Vytvoøení programu

Více

AutoCAD Technology. Advance Steel HIGH-END MODELÁŘ, KTERÝ AUTOMATIZOVANĚ VYTVÁŘÍ PŘEHLEDOVÉ A VÝROBNÍ VÝKRESY. www.graitec.com

AutoCAD Technology. Advance Steel HIGH-END MODELÁŘ, KTERÝ AUTOMATIZOVANĚ VYTVÁŘÍ PŘEHLEDOVÉ A VÝROBNÍ VÝKRESY. www.graitec.com AutoCAD Technology Advance Steel HIGH-END MODELÁŘ, KTERÝ AUTOMATIZOVANĚ VYTVÁŘÍ PŘEHLEDOVÉ A VÝROBNÍ VÝKRESY www.graitec.com Stadion v Grenoblu, Francie Architektonická kancelář: Atelier d architecture

Více

itnc 530 Víceúčelové CNC řízení pro frézky, vyvrtávačky a obráběcí centra

itnc 530 Víceúčelové CNC řízení pro frézky, vyvrtávačky a obráběcí centra itnc 530 Víceúčelové CNC řízení pro frézky, vyvrtávačky a obráběcí centra Září 2013 Kompletně digitální Již přes 35 let představují TNC řídící systémy HEIDENHAIN standard v každodenním použití u frézek,

Více

Opce a příslušenství. pro řídicí systémy TNC

Opce a příslušenství. pro řídicí systémy TNC Opce a příslušenství pro řídicí systémy TNC Září 2014 Opce a příslušenství pro řídicí systémy TNC Řídicí systémy HEIDENHAIN jsou známé svým celkovým výkonem a rozsáhlým vybavením. Navíc mohou být optimálně

Více

KOMERČNÍ PREZENTACE HIWIN

KOMERČNÍ PREZENTACE HIWIN Technický týdeník 19 24. 30. 9. 2013 19 HIWIN = vítr do plachet strojírenských firem Nová image firmy, větší výstavní prostor, celá řada statických i pohyblivých exponátů a samozřejmě žhavé novinky tohle

Více

NOVINY. Mezinárodní veletrh strojírenských technologií 15. 17. dubna 2008 v Pražském veletržním areálu Letňany OBSAH:

NOVINY. Mezinárodní veletrh strojírenských technologií 15. 17. dubna 2008 v Pražském veletržním areálu Letňany OBSAH: HSI com noviny č. 19 informační magazín podzim 2007 NOVINY OBSAH: str. Setkání zákazníků a partnerů 1 Aliance firem 1 Geoforum Brno 2007 2 HSI com na výstavě Aqua 2 Inovace earsys a esd 3 Setkání zákazníků

Více

PLM. journal. obsah. Editorial Petr Chaloupka Sales Manager. 7 8 novinky. Solid Edge V20 a NX CAM Express V5 na MSV v Brně. číslo 12, listopad 2007

PLM. journal. obsah. Editorial Petr Chaloupka Sales Manager. 7 8 novinky. Solid Edge V20 a NX CAM Express V5 na MSV v Brně. číslo 12, listopad 2007 PLM číslo 12, listopad 2007 journal č a s o p i s d i v i z e S i e m e n s P L M S o f t w a r e Editorial Petr Chaloupka Sales Manager Není o tom pochyb, toto je rok PDM pro Českou republiku. Zájem o

Více

CAM HSM Works Referenční příručka

CAM HSM Works Referenční příručka Střední průmyslová škola Praha 10, Na Třebešíně 2299 Výuka CNC ve třídách Strojírenství a IT Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Třebešíně 2299 CAM HSM Works Referenční příručka Podpůrné materiály pro

Více

Modelování součásti pomocí ploch

Modelování součásti pomocí ploch Modelování součásti pomocí ploch Číslo publikace spse01560 Poznámky a omezení vlastnických práv Tento software a související dokumentace je majetkem společnosti Siemens Product Lifecycle Management Software

Více

Přehled nástrojů CASE na tuzemském trhu v prvním pololetí roku 2006

Přehled nástrojů CASE na tuzemském trhu v prvním pololetí roku 2006 VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE Fakulta informatiky a statistiky Přehled nástrojů CASE na tuzemském trhu v prvním pololetí roku 2006 Semestrální práce v rámci kurzu IT_572 Petr Žůrek Ondřej Kousal Vasil

Více

1 Představení sady CorelDRAW Graphics Suite X6...2. 2 Profily uživatelů...4. Profesionální grafici...4 Příležitostní uživatelé grafických aplikací...

1 Představení sady CorelDRAW Graphics Suite X6...2. 2 Profily uživatelů...4. Profesionální grafici...4 Příležitostní uživatelé grafických aplikací... Obsah 1 Představení sady CorelDRAW Graphics Suite X6...2 2 Profily uživatelů...4 Profesionální grafici...4 Příležitostní uživatelé grafických aplikací...4 3 Jaké jsou součásti sady?...6 4 Hlavní nové a

Více

Naše inovace Váš růst. ELOprofessional 2011. Software pro Enterprise Content Management Správu dokumentů Archivaci Workflow

Naše inovace Váš růst. ELOprofessional 2011. Software pro Enterprise Content Management Správu dokumentů Archivaci Workflow Naše inovace Váš růst ELOprofessional 2011 Software pro Enterprise Content Management Správu dokumentů Archivaci Workflow >> Business Vážený pane, vážená paní, Děkuji vám, že jste si jako řešení pro optimalizaci

Více