Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci

Rozměr: px
Začít zobrazení ze stránky:

Download "Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci"

Transkript

1 1. Chodí Vaše dítě do MŠ: a) velmi rádo 7x b) rádo 7x c) nerado 1x d) nevím Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Žlutá třída - Motýlci 2. O dění v MŠ s Vámi dítě hovoří: a) každý den 10x b) občas 5x 3. MŠ se k potřebám nás rodičů staví: a) vstřícně 15x b) laxně c) odmítavě 4. O vzdělávacím programu jste informováni: a) podrobně 11x b) dostatečně 4x c) nedostatečně 5. Jste spokojeni s přístupem a jednáním zaměstnanců školy (pedagogové, provozní zaměstnanci)? a) ne, důvody: b) částečně c) převážně ano 6x d) velmi spokojeni 9x 6. Sledujete informace na nástěnkách a dveřích? a) vůbec ne b) občas 1x c) pravidelně 14x 7. Sledujete webové stránky MŠ? a) ne 1x b) občas 9x c) pravidelně 5x 8. Jak webové stránky MŠ hodnotíte? a) aktuální, přehledné 3x b) dostačující 8x c) nedostačující 2x d) nedokážu posoudit 2x

2 9. Vztah Vašeho dítěte a učitelek ve třídě, kam dochází, byste označili jako: a) vřelý, vstřícný 9x b) kamarádský 7x c) odměřený d) neutrální 10. Nabízí MŠ dostatek akcí a aktivit, které děti zaujmou? a) ano, jsme spokojen/a 15x b) je jich příliš mnoho c) ne, mohlo by jich být více, uveďte jaké: 11. Dítě je díky docházce do MŠ více samostatné: a) souhlasím 12x b) spíše souhlasím 3x d) nedokážu posoudit 12. Strava podávaná dětem v MŠ a skladba jídelníčku je podle Vás: a) podle pravidel zdravé výživy 5x b) pestrá 8x c) málo pestrá d) nedokážu posoudit 1x přidáno rodiči někdy nepoživatelná 1x 13. MŠ má inovativní přístup ke zlepšení prostředím třídách a na školní zahradě: a) souhlasím 12x b) spíše souhlasím 2x d) nedokážu posoudit 1x 14. Jaký je Váš názoz na společné akce s rodiči (besídky, tvořivá odpoledne, rozloučení s předškoláky, ESS)? a) příliš mnoho b) přiměřeně 15x c) málo, uveďte návrhy společných akcí: 15. Zúčastníte se rádi společných akcí MŠ a rodičů? a) ano 11x b) spíše ano 4x c) nevyhledávám je d) ne 16. Možnost komunikace rodičů s učitelkou o dětech je během roku: a) vynikající 6x b) dostatečná, přiměřená 9x c) nedostatečná, návrhy:

3 17. Možnost komunikace rodičů s vedením školy je: a) vynikající 4x b) dostatečná, přiměřená 11x c) nedostatečná 18. Množství nadstandardních aktivit (kroužků) v MŠ považujeme za: a) dostatečné 3x b) přiměřené 12x c) zbytečné 19. Máte zájem o setkání s odborníky v MŠ, o besedy v MŠ? a) ne 13x b) ano, uveďte se kterými: - 2x - Ráda bych, ale časově bych to nestíhala 20. Jak se MŠ věnuje přípravě dětí na vstup do ZŠ? a) dostatečně 15x b) částečně 21. Máte zájem o častější rodičovské schůzky? a) ne 15x b) ano, uveďte jak často, případně jiný způsob předávání informací: 22. Je naše MŠ podle názoru něčím specifická? -Líbí se mi hodně kulturních akcí pro děti. - Výběr kroužků. - Příjemné prostředí, úžasný kolektiv paní učitelek. - Smíšené třídy se mi líbí. - Pěkné prostředí. - Ne. 23. Co byste doporučili změnit, zlepšit, aby podle Vašeho názoru školka fungovala lépe? - Nic - Funguje dobře, jen je mnoho míst s informacemi pro rodiče. Než ty nástěnky, dveře atd. oběhnu, uběhne spousta času. - Nic vyhovuje mi to. Jen by mohla být webová stránka více aktualizována. Např. vše, co se píše pro rodiče na několik nástěnek, dveří atd. by mohlo být na webu. Tak by se o všem dozvěděly i maminky, které mají děti nemocné a do školky např. 14 dní nejdou. - Jsem spokojená s tím jak to je. - Jsem spokojená s tím jak funguje. Díky. - Možná bych uvítala víc individuální přístup k dítěti, s následnou konzultací. Chybí mi angličtina, čím dřív s ní děti začnou, tím líp do ní zabřednou.

4 24- Místo pro Váš vzkaz naší MŠ: - S naší MŠ jsem moc spokojená, jsem moc ráda že moje děti do této školky chodí. Děkuji.Paní učitelky jsou super. - Jsme spokojeni s tím, jak se učitelky dětem věnují. - Držte se. - Jen tak dále!!! - Někdy nejsem spokojená se stravou obědy, po chuťové stránce, měli jsme možnost ochutnat (v rodině) a nebyli jsme spokojení. Nepoživatelné!!! - Děkuji za Vaši starostlivost a péči o naše děti. - Děkujeme za perfektní přístup, aktivity, komunikaci paním učitelkám. Byla jsem za tento rok velmi nadšená a MŠ přeji jen to nejlepší do dalších let a mnoho úspěchů všem. - Velmi se nám líbilo pasování předškoláků - Se školkou i s paníma učitelkami jsem velice spokojená, nemůžu si je vynachválit, krásný přístup k dětem. 1. Chodí Vaše dítě do MŠ: a) velmi rádo 6x b) rádo 8x c) nerado d) nevím Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Růžová třída Berušky a broučci 2. O dění v MŠ s Vámi dítě hovoří: a) každý den 11x b) občas 3x 3. MŠ se k potřebám nás rodičů staví: a) vstřícně 14x b) laxně c) odmítavě 4. O vzdělávacím programu jste informováni: a) podrobně 6x b) dostatečně 7x c) nedostatečně 5. Jste spokojeni s přístupem a jednáním zaměstnanců školy (pedagogové, provozní zaměstnanci)? a) ne, důvody: b) částečně c) převážně ano 4x d) velmi spokojeni 10x 6. Sledujete informace na nástěnkách a dveřích?

5 a) vůbec ne b) občas 3x c) pravidelně 11x 7. Sledujete webové stránky MŠ? a) ne 1x b) občas 12x c) pravidelně 1x 8. Jak webové stránky MŠ hodnotíte? a) aktuální, přehledné 4x b) dostačující 5x c) nedostačující d) nedokážu posoudit 4x 9. Vztah Vašeho dítěte a učitelek ve třídě, kam dochází, byste označili jako: a) vřelý, vstřícný 8x b) kamarádský 7x c) odměřený d) neutrální 10. Nabízí MŠ dostatek akcí a aktivit, které děti zaujmou? a) ano, jsme spokojen/a 14x b) je jich příliš mnoho c) ne, mohlo by jich být více, uveďte jaké: 11. Dítě je díky docházce do MŠ více samostatné: a) souhlasím 13x b) spíše souhlasím 1x d) nedokážu posoudit 12. Strava podávaná dětem v MŠ a skladba jídelníčku je podle Vás: a) podle pravidel zdravé výživy 10x b) pestrá 4x c) málo pestrá d) nedokážu posoudit 13. MŠ má inovativní přístup ke zlepšení prostředím třídách a na školní zahradě: a) souhlasím 14x b) spíše souhlasím d) nedokážu posoudit 14. Jaký je Váš názor na společné akce s rodiči (besídky, tvořivá odpoledne, rozloučení s předškoláky, ESS)? a) příliš mnoho 1x b) přiměřeně 13x c) málo, uveďte návrhy společných akcí:

6 15. Zúčastníte se rádi společných akcí MŠ a rodičů? a) ano 11x b) spíše ano 3x pokud se nezúčastním je to z časových důvodů. c) nevyhledávám je d) ne 16. Možnost komunikace rodičů s učitelkou o dětech je během roku: a) vynikající 8x b) dostatečná, přiměřená 6x c) nedostatečná, návrhy: 17. Možnost komunikace rodičů s vedením školy je: a) vynikající 6x b) dostatečná, přiměřená 8x c) nedostatečná 18. Množství nadstandardních aktivit (kroužků) v MŠ považujeme za: a) dostatečné 11x b) přiměřené 3x c) zbytečné 19. Máte zájem o setkání s odborníky v MŠ, o besedy v MŠ? a) ne 9x b) ano, uveďte se kterými: - 3x depistáž - psycholog, logoped, ale není to nutné 20. Jak se MŠ věnuje přípravě dětí na vstup do ZŠ? a) dostatečně 14 b) částečně 21. Máte zájem o častější rodičovské schůzky? a) ne 13x b) ano, uveďte jak často, případně jiný způsob předávání informací: - 1x 2x do roka 22. Je naše MŠ podle názoru něčím specifická? - Děti dostaly šnečky, jsou nadšené, byla specifická nízkým školným (dle počtu dní platba). - Profesionalitou, ochotou, vstřícností, laskavostí. - Ano - přístupem všech. - Líbí se mi přístup k fotografiím na rajčeti. - Přístupem. 23. Co byste doporučili změnit, zlepšit, aby podle Vašeho názoru školka fungovala lépe? - Mám jeden nápad: V dnešní době se vzdaluje život v přírodě/ na zahradě, navrhuji vypěstovat např. řeřichu či hrášek a pak sníst ke svačině. Dle info z MŠ Tvrdoni (znám tam náhodou starostu) to hygieně nevadí. I kdybyste měli na školní zahradě třešně a kuchařky by udělaly buchtu-pochopitelně se předpokládá, že děti z MŠ/ ZŠ to natrhají. - Menší počet dětí ve třídě. - Já bych nezměnila nic, jsem spokojená. Nemám žádné připomínky. - Jsme spokojeni, nic bychom neměnili.

7 - Sourozenci ve třídách. - Myslím, že se školka pod vedením paní ředitelky zlepšila o 100%. Takže žádná změna. - Spokojená. - Nic. 24- Místo pro Váš vzkaz naší MŠ: - Jsem naprosto spokojená i díky zkušené paní uč. Soni na děti působí dobře i já si pochvaluji komunikaci s ní. - Školka je moc pěkná. Děkujeme za pěkný přístup k dětem. - Jen tak dál. - Jsme rádi, že naše dítě chodí právě do Vaší školky. Takových školek a zaměstnanců by bylo třeba i jinde. - Jsme spokojeni. Děkujeme. - - Moc děkujeme paní ředitelce a učitelkám MŠ za vřelý přístup l dětem i rodičům. I za to, že stále zlepšujete prostory pro děti. - Děkuji za perfektní, profesionální, lidský a vstřícný přístup k nám rodičům i k našemu synovi paní učitelce Starynské! - Jen tak dál! 1. Chodí Vaše dítě do MŠ: a) velmi rádo 4x b) rádo 6x c) nerado d) nevím Dotazníky pro rodiče vyhodnocení Modrá třída Rybičky 2. O dění v MŠ s Vámi dítě hovoří: a) každý den 6x b) občas 4x 3. MŠ se k potřebám nás rodičů staví: a) vstřícně 9x b) laxně 1x c) odmítavě 4. O vzdělávacím programu jste informováni: a) podrobně 6x b) dostatečně 4x c) nedostatečně 5. Jste spokojeni s přístupem a jednáním zaměstnanců školy (pedagogové, provozní zaměstnanci)?

8 a) ne, důvody: b) částečně 2x c) převážně ano 2x d) velmi spokojeni 6x 6. Sledujete informace na nástěnkách a dveřích? a) vůbec ne b) občas 2x c) pravidelně 8x 7. Sledujete webové stránky MŠ? a) ne 3x b) občas 6x c) pravidelně 1x 8. Jak webové stránky MŠ hodnotíte? a) aktuální, přehledné 4x b) dostačující 2x c) nedostačující 1x dávat tam i to co je na nástěnkách d) nedokážu posoudit 2x 9. Vztah Vašeho dítěte a učitelek ve třídě, kam dochází, byste označili jako: a) vřelý, vstřícný 7x b) kamarádský 5x c) odměřený d) neutrální 10. Nabízí MŠ dostatek akcí a aktivit, které děti zaujmou? a) ano, jsme spokojen/a 9x b) je jich příliš mnoho 1x c) ne, mohlo by jich být více, uveďte jaké: 11. Dítě je díky docházce do MŠ více samostatné: a) souhlasím 7x b) spíše souhlasím 3x d) nedokážu posoudit 12. Strava podávaná dětem v MŠ a skladba jídelníčku je podle Vás: a) podle pravidel zdravé výživy 1x b) pestrá 6x c) málo pestrá 1x d) nedokážu posoudit 2x 13. MŠ má inovativní přístup ke zlepšení prostředím třídách a na školní zahradě: a) souhlasím 8x b) spíše souhlasím 2x d) nedokážu posoudit

9 14. Jaký je Váš názor na společné akce s rodiči (besídky, tvořivá odpoledne, rozloučení s předškoláky, ESS)? a) příliš mnoho 1x b) přiměřeně 9x c) málo, uveďte návrhy společných akcí: 15. Zúčastníte se rádi společných akcí MŠ a rodičů? a) ano 7x b) spíše ano 1x c) nevyhledávám je 1x d) ne 1x 16. Možnost komunikace rodičů s učitelkou o dětech je během roku: a) vynikající 6x b) dostatečná, přiměřená 4x c) nedostatečná, návrhy: 17. Možnost komunikace rodičů s vedením školy je: a) vynikající 5x b) dostatečná, přiměřená 5x c) nedostatečná 18. Množství nadstandardních aktivit (kroužků) v MŠ považujeme za: a) dostatečné 8x b) přiměřené 2x c) zbytečné 19. Máte zájem o setkání s odborníky v MŠ, o besedy v MŠ? a) ne 9x b) ano, uveďte se kterými: - 1x depistáž předškoláků 20. Jak se MŠ věnuje přípravě dětí na vstup do ZŠ? a) dostatečně 10x b) částečně 21. Máte zájem o častější rodičovské schůzky? a) ne 9x b) ano, uveďte jak často, případně jiný způsob předávání informací: 1x- jednou za 3 měsíce 22. Je naše MŠ podle názoru něčím specifická? - Tím že jsou ve třídě sourozenci spolu. - Školka na mě působí příjemně, je úžasná jak dokáže děti připravit na další roky do školky, tedy paní učitelky a prostředí školky. - Ne. - Nevím. - Ne.

10 23. Co byste doporučili změnit, zlepšit, aby podle Vašeho názoru školka fungovala lépe? - Nic. - Funguje dobře, není co zlepšovat. - Nic, vše je dostačující. - Podle mého názoru školka funguje výborně. 24- Místo pro Váš vzkaz naší MŠ: - Jsme velmi spokojeni s přístupem k dětem i rodičům. Děkujeme. - Velmi si vážím všech učitelek mateřské školky, za jejich stoprocentní pracovní nasazení!!!jste úžasné!!!poděkování všem a samozřejmě i paní ředitelce velké děkuji!! - Jsem moc ráda, že mé děti mohou školku navštěvovat. Naučily se spoustu věcí a tím mi moc pomáhají. Všem učitelkám MŠ moc děkuji a také paní ředitelce, která nám vyšla vždy vstříc. - Místo do vzdálenějších míst (Modrá) celodenní. - Prosíme o důsledné odmítání nemocných dětí! Občas si v šatně připadáme jak v čekárně u lékaře. - Děkujeme za trpělivost.

Výsledek dotazníku - "Klima školy - rodiče"

Výsledek dotazníku - Klima školy - rodiče Výsledek dotazníku - "Klima školy - rodiče" Graf 1: Celkový přehled školy Přehled dle kategorií [%] ne ne Prostředí, materiální zázemí 51,5 35,8 3,1 7,3 2,3 81,7 % Lidé 56,5 30,0 9,2 3,5 0,8 84,5 % Komunikace,

Více

Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených rodičů, s pozdravem Karla Matlášková

Přeji Vám krásné dny a mnoho spokojených rodičů, s pozdravem Karla Matlášková Paní Kohoutová, chtěla bych Vám i agentuře velmi poděkovat za spolupráci a pomoc s hlídáním našich děvčat. K dnešnímu dni ukončuji dohodu o hlídání. Podařilo se nám domluvit dlouhodobou službu u charity.

Více

Zpracování dotazníku pro rodiče MŠ Sedmikráska. Náměty na zlepšení. Výchovná práce a styly výuky

Zpracování dotazníku pro rodiče MŠ Sedmikráska. Náměty na zlepšení. Výchovná práce a styly výuky Zpracování dotazníku pro rodiče MŠ Sedmikráska Náměty na zlepšení Výchovná práce a styly výuky - Logopedická poradna prověřit, jak je dnes poskytována logopedická péče či jak je postupováno u dětí, které

Více

EVALUAČNÍ DOTAZNÍK SOUHRNNÝ/SLOUČENÝ

EVALUAČNÍ DOTAZNÍK SOUHRNNÝ/SLOUČENÝ EVALUAČNÍ DOTAZNÍK SOUHRNNÝ/SLOUČENÝ Číslo akce: 1015931500 Název: Minikonference aktivní metody učení Termín a místo: 12. 3. 2015, ZŠ Mendelova v Karviné-Hranicích OZNAČTE PROSÍM V KAŽDÉM ŘÁDKU JEDNU

Více

Mateřská škola, Hradec Králové Věkoše, K Sokolovně 349. MATEŘSKÁ ŠKOLA, HRADEC KRÁLOVÉ VĚKOŠE K SOKOLOVNĚ 349 příspěvková organizace

Mateřská škola, Hradec Králové Věkoše, K Sokolovně 349. MATEŘSKÁ ŠKOLA, HRADEC KRÁLOVÉ VĚKOŠE K SOKOLOVNĚ 349 příspěvková organizace Mateřská škola, Hradec Králové Věkoše, K Sokolovně 349 MATEŘSKÁ ŠKOLA, HRADEC KRÁLOVÉ VĚKOŠE K SOKOLOVNĚ 349 příspěvková organizace Platnost: od 1. 9. 2012 do 31. 8. 2018 (na základě evaluace jsou možné

Více

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 MŠ KOZMICE

VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 MŠ KOZMICE VÝROČNÍ ZPRÁVA ZA ŠKOLNÍ ROK 2009/2010 MŠ KOZMICE Zdroje výroční zprávy: - aktuální stav MŠ - podmínky MŠ - analýza školních dokumentů (ŠVP PV Rok v MŠ, zápisy v třídních knihách, záznamy z pedagogických

Více

chtěla bych vyjádřit upřímnou pochvalu a poděkování jako ocenění výborné práce vychovatelek ze školní družiny druhých tříd.

chtěla bych vyjádřit upřímnou pochvalu a poděkování jako ocenění výborné práce vychovatelek ze školní družiny druhých tříd. chtěla bych vyjádřit upřímnou pochvalu a poděkování jako ocenění výborné práce vychovatelek ze školní družiny druhých tříd. Včerejší vánoční představení druhých ročníků pro rodiče a přátelé školy bylo

Více

Vyhodnocení dotazníkového šetření. Dotazník pro uživatele domovů pro seniory

Vyhodnocení dotazníkového šetření. Dotazník pro uživatele domovů pro seniory Vyhodnocení dotazníkového šetření Dotazník pro uživatele domovů pro seniory Projekt: Komunitní plán sociálních sluţeb ORP Strakonice Registrační číslo projektu: CZ.1.04/3.1.03/45.00079 Dotazníkové šetření

Více

Metodika přípravy k pěstounství Zkušenosti a doporučení z realizace pilotní přípravy zájemců o pěstounství včetně finanční a kapacitní náročnosti

Metodika přípravy k pěstounství Zkušenosti a doporučení z realizace pilotní přípravy zájemců o pěstounství včetně finanční a kapacitní náročnosti Metodika přípravy k pěstounství Zkušenosti a doporučení z realizace pilotní přípravy zájemců o pěstounství včetně finanční a kapacitní náročnosti 2011 Poprvé vydáno organizací Amalthea o. s. v roce 2011

Více

VZTAH RODIČŮ A ŠKOLY JEJICH DÍTĚTE. Březen/Duben 2011. Perfect Crowd Research

VZTAH RODIČŮ A ŠKOLY JEJICH DÍTĚTE. Březen/Duben 2011. Perfect Crowd Research VZTAH RODIČŮ A ŠKOLY JEJICH DÍTĚTE Březen/Duben 2011 Perfect Crowd Research Obsah o o o o o Pozadí a cíle výzkumu Metodologie, vzorek, sběr dat Popis vzorku a třídění Kapitoly zjištění o Informace ze strany

Více

Rodičům budoucích prvňáčků

Rodičům budoucích prvňáčků Rodičům budoucích prvňáčků Vážení rodiče, jistě ne náhodou jste otevřeli tuto část stránek naší školy informace rodičům budoucích prvňáčků. Právě pro vás, kteří nenecháváte nic náhodě a máte rádi jasno

Více

Dotazník pro občany obce Písečná

Dotazník pro občany obce Písečná www.survio.com 29. 03. 2015 21:16:46 Základní údaje Název výzkumu Dotazník pro občany obce Písečná Autor Jazyk dotazníku Čeština Veřejná adresa dotazníku http://www.survio.com/survey/d/z1l6b7k2l5c7a3g5g

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Platnost programu: Od 1. 2. 2014 Motto: Nemůžeme všechny děti naučit všechno, ale můžeme je učinit šťastnými. Zpracovala: s kolektivem zaměstnanců ředitelka

Více

FAQ Často kladené dotazy manuál pro dobrovolníky

FAQ Často kladené dotazy manuál pro dobrovolníky Člověk v tísni, o.p.s. Programy sociální integrace (PSI) Doučování dětí z rodin ohrožených sociálním vyloučením Program Podpora vzdělávání v rodinách Daruj dvě hodiny týdně FAQ Často kladené dotazy manuál

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Církevní mateřské školy Srdíčko

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Církevní mateřské školy Srdíčko ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM Církevní mateřské školy Srdíčko Správně vidíme jen srdcem. (Antoine de Saint-Exupéry) Aktualizaci zpracovaly: Mgr. et Bc. Eva Kuchyňková a Bc. Monika Podkalská, DiS. (Projednáno

Více

pondělí 26.IX., 24.X., 28.XI., 9.I., 13.II., 13.III., 10.IV., 15.V., 12.VI. vždy v 15.00-16.30

pondělí 26.IX., 24.X., 28.XI., 9.I., 13.II., 13.III., 10.IV., 15.V., 12.VI. vždy v 15.00-16.30 Vážení rodiče, je již letitým zvykem připravit na začátku školního roku pro Vás nové číslo Bezručova zpravodaje. Najdete v něm pokyny k organizaci nového školního roku, nabídku zájmové činnosti a dalších

Více

Soukromá mateřská škola Sluníčko, B. Martinů 812, Ostrava Poruba Sídlo: B. Martinů 812, Ostrava Poruba, PSČ 708 00

Soukromá mateřská škola Sluníčko, B. Martinů 812, Ostrava Poruba Sídlo: B. Martinů 812, Ostrava Poruba, PSČ 708 00 Soukromá mateřská škola Sluníčko, B. Martinů 812, Ostrava Poruba Sídlo: B. Martinů 812, Ostrava Poruba, PSČ 708 00 Školní vzdělávací program mateřské školy Poznejme svět kolem nás Školní vzdělávací program

Více

Školní vzdělávací program Mateřské školy Strmilov

Školní vzdělávací program Mateřské školy Strmilov Školní vzdělávací program Mateřské školy Strmilov Zřizovatel: Město Strmilov Ředitelka: Věra Semotánová Mateřská škola Strmilov Tyršova 330 37853 Strmilov Školní vzdělávací program je vytvořen v souladu

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2013 2015

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2013 2015 Mateřská škola Ke Kašně Ke Kašně 334, Praha 4 Písnice, 142 00 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2013 2015 SPOLEČNOU HROU POZNÁVÁME KROK ZA KROKEM SVĚT A ŽIVOT KOLEM NÁS Projednán na pedagogické

Více

ROSTE ZE MNE OSOBNOST

ROSTE ZE MNE OSOBNOST Motto: Na dobrém počátku všechno závisí J.A.Komenský ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ROSTE ZE MNE OSOBNOST MATEŘSKÉ ŠKOLY BRNO, VÍDEŇSKÁ 39a, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Na období 2012-2015

Více

ANALÝZA POTŘEB CÍLOVÉ SKUPINY OSOBY OHROŽENÉ SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM A NACHÁZEJÍCÍ SE V NEPŘÍZNIVÉ SITUACI

ANALÝZA POTŘEB CÍLOVÉ SKUPINY OSOBY OHROŽENÉ SOCIÁLNÍM VYLOUČENÍM A NACHÁZEJÍCÍ SE V NEPŘÍZNIVÉ SITUACI Tato analýza vznikla v rámci projektu Komunitní plán sociálních služeb statutárního města Mladá Boleslav na období 2014-2018, který je podpořen z Evropského sociálního fondu prostřednictvím operačního

Více

ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY

ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY Základní škola a mateřská škola Brno nám. 28. října 22, příspěvková organizace ZPRÁVA O ČINNOSTI ŠKOLY OSMEC Obsah Obsah Osmec - škola, která je tu pro Vás Slovo ředitelky školy Osmec tenkrát a dnes Zajímavá

Více

Gymnázium Josefa Kainara, Dr. E. Beneše 7/586, 748 01 Hlučín www.ghlucin.cz. Gymnázium s lidskou tváří a jeho zkušenosti při realizaci autoevaluace

Gymnázium Josefa Kainara, Dr. E. Beneše 7/586, 748 01 Hlučín www.ghlucin.cz. Gymnázium s lidskou tváří a jeho zkušenosti při realizaci autoevaluace Gymnázium Josefa Kainara, Dr. E. Beneše 7/586, 748 01 Hlučín www.ghlucin.cz Garant: Mgr. Pavla Mrůzková Dobří holubi se vracejí... Gymnázium s lidskou tváří a jeho zkušenosti při realizaci autoevaluace

Více

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ mateřské školy platnost od 1.4.2015 schválil: Jan Faltýnek č.j. mand/438/2015

Více

Analýza potřeb uživatelů sociálních služeb v mikroregionu Nové Město na Moravě

Analýza potřeb uživatelů sociálních služeb v mikroregionu Nové Město na Moravě Analýza potřeb uživatelů sociálních služeb v mikroregionu Nové Město na Moravě Vypracovali: Josef Brůna Ing. Hana Janů Jana Musilová Rita Skalníková, DiS. Jakub Topinka 1 Jedním z dalších a důležitých

Více

Praha: Národní ústav pro vzdělávání, 2012.

Praha: Národní ústav pro vzdělávání, 2012. Náměty ke koordinované práci s Anketami a k vytvoření souhrnných podkladů Příloha k evaluačním nástrojům Anketa pro rodiče, Anketa pro učitele a Tomáš Kohoutek Náměty ke koordinované práci s Anketami

Více

ŠKOLNÍ ROK 2014-2015

ŠKOLNÍ ROK 2014-2015 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ VŠECHNO, CO POTŘEBUJI OPRAVDU ZNÁT, JSEM SE NAUČIL V MATEŘSKÉ ŠKOLE VEŘEJNÁ ELEKTRONICKÁ ČÁST. PŘÍLOHY JSOU SOUČÁSTÍ ÚPLNÉ VERZE. ŠKOLNÍ ROK 2014-2015

Více

Katalog pobytových služeb z hlediska klientů

Katalog pobytových služeb z hlediska klientů Katalog pobytových služeb z hlediska klientů ZPRACOVÁNO v rámci realizace Individuálního projektu Karlovarského kraje Udržitelnost dostupnosti krajské sítě sociálních služeb Karlovarského kraje Zpracoval:

Více

CHARAKTERISTIKA ŠKOLY

CHARAKTERISTIKA ŠKOLY MATEŘSKÁ ŠKOLA BRNO, VŠETIČKOVA 19 ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ CHARAKTERISTIKA ŠKOLY Mateřská škola Všetičkova 19, je umístěna ve zadaptované vilce uprostřed zahrady. V této budově

Více

Dotazníkového šetření se zúčastnilo celkem 125 občanů, z nichž bylo 65 žen a 60 mužů. Obě pohlaví jsou tedy v šetření zastoupena takřka rovnoměrně.

Dotazníkového šetření se zúčastnilo celkem 125 občanů, z nichž bylo 65 žen a 60 mužů. Obě pohlaví jsou tedy v šetření zastoupena takřka rovnoměrně. Dotazníkové šetření v obci Opatov probíhalo v průběhu měsíce května 2014 a bylo zaměřeno na všechny občany zde žijící. Cílem dotazníkového šetření bylo získat zpětnou vazbu od občanů obce v souvislosti

Více