Stanovisko Rekonstrukce státu ke komplexnímu pozměňovacímu návrhu novely služebního zákona

Technická specifikace předmětu plnění. VR Organizace dotazníkového šetření mobility obyvatel města Bratislavy

Návrh nové kategorizace basketbalových hal od roku 2019

Postup práce a) Připravte si 50 ml roztoku NaOH o koncentraci 1 mol.dm-3 a) Určení měrné a molární otáčivosti sacharózy ve vodném roztoku

DeepBurner Free 1.9. Testování uživatelského rozhraní s uživateli Deliverable B1 TUR Testování uživatelských rozhraní 2011 ČVUT FEL

Aktuální provozní řád

Úplná pravidla soutěže Windows W8.1 Zóna komfortního nákupu

silná pevná konstrukce, bezúdržbový řetězový pohon, krátká základní délka pro ušetření místa velikost Ø mm

Změny detekované monitorem služeb na OPM 1. Konec SZ Vybere ta OPM, která v intervalu <aktuální den, D>:

Stanovy SKODAMOTOR Veterán Klubu

INTERNATIONAL FEDERATION MAJORETTES SPORT SOUTĚŽNÍ PRAVIDLA IFMS PLATNÁ OD AKTUALIZACE

USNESENÍ. Č. j.: ÚOHS-S339/2012/VZ-21769/2012/523/Krk Brno 20. prosince 2012

SMART Notebook Math Tools 11

Specifikace pro SW aplikaci Start-up business.

ÚŘAD PRO OCHRANU HOSPODÁŘSKÉ SOUTĚŽE PŘÍKAZ

Programová příručka. GoPal Navigator verze 5.5

Portál veřejné správy

Programová příručka. GoPal Navigator verze 5

Pravidla pro poskytování příspěvku na náklady spojené s reprezentací mládeže na mezinárodních závodech v roce 2013

Zápis č. 1/2018 ze schůze VV a Správní rady ČBaS dne

Oranžový minivolejbal

NÁVODNÁ STRUKTURA MÍSTNÍHO AKČNÍHO PLÁNU VZDĚLÁVÁNÍ

1. hodina informační schůzka

STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO PORUBA

MĚSTSKÝ ÚŘAD NOVÝ JIČÍN ODBOR ÚZEMNÍHO PLÁNOVÁNÍ, STAVEBNÍHO ŘÁDU A PAMÁTKOVÉ PÉČE ODDĚLENÍ STAVEBNÍ ÚŘAD Masarykovo náměstí 1, Nový Jičín

PROVÁDĚNÍ HYGIENICKO - SANITAČNÍ ČINNOSTI

Taktika mladší žactvo 2015/16

integrované povolení

JAK SE HRAJE RED hráči 5 30 minut

PŘÍPRAVA NA TRÉNINKOVOU JEDNOTKU HČJ, práce s pukem, bez zakončení Datum: Kdykoliv Čas: Cca 7 min. cvičení Soubor cvičení pro nácvik práce s pukem.

Rekuperace rodinného domu v Přestavlkách

DAMBEACH TEAM. Michal Palinek trenér. MUDr. Jiří Demel lékař. Babeta Linhartová výživová poradkyně. Lenka Háječková trenérka

JÓGA A PILATES S WELLNESS POBYTEM V MENDAN SUPERIOR **** ZALAKAROS

PŘÍPRAVA, ORGANIZACE A REALIZACE PROJEKTU

DŮLEŢITÉ INFORMACE A POJMY:

6 SEKCE POM POM ZKRATKA POM

AVV&CRV na jednotkách řady 471

5. Zobrazení stručné informace o právě běžícím programu. 6. Zobrazení podrobné informace o právě běžícím programu

# 18 / ' / Obrtatnost, výbušnost, střela - Hra Hráč provádí přechod do jízdy vzad, vybruslí kolem brány s pohledem nahoru.

Témata v MarushkaDesignu

V. NEŽÁDOUCÍ REAKCE U pacientů s citlivostí na latex se můžete setkat s alergickou reakcí na gutaperču, která obsahuje sušený přírodní kaučuk.

k elektronickému výběrovému řízení na úplatné postoupení pohledávek z titulu předčasně ukončených leasingových smluv

Doprava a přeprava základní pojmy

Cvičení s virtuálními trenéry

2.1. Operační systém První kroky Zapnutí počítače a přihlášení do systému Restartování počítače

Materiál pro schůzi Výkonného výboru ČUS

MATERIÁL. pro zasedání Zastupitelstva města Hranic, dne Záznam z kontroly Kontrolního výboru

Přílohy. Příloha č. 1: Tréninková jednotka HC Sparta Praha

VŠB Technická univerzita, Fakulta ekonomická. Katedra regionální a environmentální ekonomiky REGIONÁLNÍ ANALÝZA A PROGRAMOVÁNÍ.

Katedra sportovní edukace

UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI

1. Správné používání CZ: DŮLEŽITÁ INFORMACE! PŘI POUŽÍVÁNÍ TOHOTO PŘÍSTROJE DBEJTE POKYNŮ UVEDENÝCH V TOMTO NÁVODĚ NA OBSLUHU!

MAS VÝCHODNÍ SLOVÁCKO

Politologie. Stát a národ. Stát: Národ: Národnostní složení státu: Teorie vzniku státu: Novodobé tvoření státu: = věda o politice

se sídlem Purkyňova 125, Brno , IČ: , DIČ: CZ , tel.: , Znalecký posudek

PROPOZICE. Organizátor Super Stars Most Most, ul.v.nezvala 2491 tel.:

Program prevence nehod a bezpečnosti letů

Hrací plocha. Rozměry Hrací plocha musí mít tvar obdélníku. Délka: 90 m (100 yardů) m (130 yardů) Šířka: 45 m (50 yardů) - 90 m (100 yardů)

PŘÍRUČKA PRO TRENÉRY ROADSHOW SK BENEŠOV

Reprezentace v letech března 2019 Reprezentace v letech

Předpis SŽDC Bp1 o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci. Účinnost od 1. října 2013

MISTROVSTVÍ EVROPY TEAMGYM SENIOŘI A JUNIOŘI PRAVIDLA ZÁŘÍ 2013 ČESKÝ PŘEKLAD. revize k Pravidla TeamGym září 2013 Strana 1 z 14

I. Zobrazení dat a operace.

Strategické rámce správy a rozvoje klasifikace DRG v roce 2013

VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ prokazující stav evidovaný k datu :35:02

Výsledky sledování indikátoru ECI/TIMUR A.3: Mobilita a místní přeprava cestujících V Praze - Libuši

Instalace a technické informace

ZADÁVACÍ DOKUMENTACE

U17 (ročník 2000) zpráva z přípravy reprezentačního družstva

VÝPIS Z KATASTRU NEMOVITOSTÍ prokazující stav evidovaný k datu :15:02

Příloha č. 9. Podmínky Výběru hotovosti a Bezhotovostního převodu. 1. Podmínky Výběru hotovosti prostřednictvím Bankomatu

Vnitřní předpis města Náchoda pro zadávání veřejných zakázek malého rozsahu (mimo režim zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách)

Zkušenosti z inovace výuky tenisu (minitenisu) vysokoškoláků.

Zápis z jednání TMK Trenérsko-metodická komise ČBaS

Tréninkvý plán kempu dspělé reprezentace (Nymburk, 26. 30. 11. 2017) Jsef Rubáš (TMK ČBaS) listpad 2017 1

Výchzí zásady pr přípravu plánu zaměření výhradně na dvuhru někteří hráči mají přípravné a někteří sutěžní (závdní) bdbí: z tht důvdu budu připraveny tréninkvé jedntky v délce 75/90 minut aktivní fáze a každý si určuje temp/kvalitu tréninkvé jedntky sám (rychlstí phybu, prvedením úderů, udržení míče ve hře atd.) Základní dělení tréninkvých jedntek: dpledne: individuální práce na technice úderů a phybu dle vašich pžadavků (vyhdncení pdle četnsti dpvědí všech devíti účastníků kempu): Činnst Práce s raketu Hra na síti Rzehrávka d sítě p útku Zadní rhy Obrana Údervá jistta Phyb Pririta Vyská Vyská Střední Střední Střední Nízká Nízká dplední tréninkvé jedntky: zápasvé kmbinace (hra 2 vs. 1, 1 vs. 1), zápasy Převaha badmintnu snaha využít výbrný sparring; individuální práce v psilvně či další fyzické přípravě dle ptřeb každéh hráče Splupráce psuvá všechny: multishuttle, sparring, zápasvé kmbinace/zápasy, nahrávej tak, jak chceš, aby ti byl nahráván Zásady na kurtu: Správná práce s raketu (práce raketu je naší první reakcí na úder supeře; hráč se nejdřív phne ruku směrem d pzice nula, až následně se přidá práce nhama) udržet míč ve hře 85 % z maximálníh phybu/risku = herní ptimum (výjimka: phyb p servisu, v abslutní braně, v abslutním útku, kde hráč ptřebuje 100% práci nhu) Důraz na regeneraci (pravidelný režim dpčinku, ledvý bazének, pitný režim, dstatečný spánek, masáže, fyziterapie atd.) Hráči mají v hale připravená kla na spinning/medicinbaly/trx, k využití dle svých ptřeb Pravidelný denní režim (první čas = začátek aktivní fáze): První fáze: 9:00 10:30 (1. skupina); 10:30 12:00 (2. skupina) Druhá fáze: 16:00 17:30 (případně dle ptřeb hráčů a dhdy) Večer: sauna + fyziterapie 2

Obecný přehled Den 9:00 10:30 10:30 12:00 16:00 17:30 Pndělí Zadní rhy Práce s raketu, přední 2 vs. 1 část kurt Švábíkvá Luda Milvá Tmalvá Pavelkvá Navázání na dpledne Zápasy 2 vs. 1 Úterý Středa Práce s raketu, přední část kurtu Luda Milvá Tmalvá Pavelkvá Útk vs. brana (a rzehrávka d sítě p útku) Luda Zadní rhy Švábíkvá Údervá jistta: Švábíkvá, Pavelkvá Tmalvá Milvá 1 vs. 1 Zápasy 2 vs. 1 Navázání na dpledne Zápasy 2 vs. 1 Čtvrtek Údervá jistta Švábíkvá Milvá Tmalvá Pavelkvá Útk vs. brana (a rzehrávka d sítě p útku) Luda 1 vs. 1 Zápasy 3

Harmngram kempu Neděle, 26. listpadu 2017 Zaměření TJ Regenerace dle ptřeb hráčů (cca 18:00 21:00) Rzdělení TJ Všichni Pndělí, 27. listpadu 2017 90 minut práce 1. skupina zaměření: zadní rhy rzehrání 5 minut dvjice pr multifeeding: Král /, Švábíkvá/ 10 minut, multifeeding (jen nahrávky na určený úder), knzultace techniky a umístění úderu: Král údery ze zadní části kurtu, vlba variabilita úderů ze zadní části, Švábíkvá/ bekendvý rh 10 minut, úkly (různá nahrávka): Král ze zadních rhů, vlba safe a útk, vlba variabilita úderů, úder p lajně/krs (práce zápěstím a prstů v závěrečné fázi úderu) Švábíkvá a vlba frhend/bekend 30 minut, úkly (různá nahrávka naznačení phybu ke kuželu + lift): Král plché d zadních rhů, vlba safe a útk, vlba variabilita úderů, úder p lajně/krs (práce zápěstím a prstů v závěrečné fázi úderu) Švábíkvá a vlba frhend/bekend, safe/útk 30 minut, multikmbinace, kdy jeden míč je ve hře na více úderů: kraťas safe úder, lift d nahrávače a zaměření se na prváděný úder: Král plché d zadních rhů, vlba safe a útk, vlba variabilita úderů, úder p lajně/krs (práce zápěstím a prstů v závěrečné fázi úderu) Švábíkvá a vlba frhend/bekend, safe/útk 2. skupina zaměření: práce s raketu, přední část kurtu rzehrání 5 minut trjice: Rubáš (nahrávač)/pavelkvá/tmalvá; Milvá/Jiří Král/Luda (střídání nahrávačů) 40 minut, multifeeding (jen nahrávky na určený úder, stejná nahrávka): Pavelkvá a Tmalvá (nahrávač Rubáš) přístup d předních rhů, raketa v nule, dehrání úderů Milvá/Král/Luda multikmbinace: nahrávka d sítě z hrníh úderu d brany klem těla - safe úder nahrávka kamkliv na krk (c nejrychlejší práce s raketu); nahrávač rzehrává každému 2x, ten, který nenahrával, h následně nahrazuje 40 využití kuželu (naznačení úderu a až ptm nahrávka): Pavelkvá, Tmalvá, Luda multikmbinace: nahrávka d sítě z hrníh úderu d brany klem těla, safe úder, a kamkliv k síti (c nejrychlejší práce s raketu) Rubáš, Milvá, Král práce s raketu klem těla 1. skupina: Švábíkvá 2. skupina: Luda Milvá Tmalvá Pavelkvá 4

90 minut: Zápasvé kmbinace s úkly/zápasy 2 vs. 1 Všichni splečně 2 vs. 1: Navazujeme v phybu na dplední cvičení! Singlvá cvičení (2x12 minut, resp. 3 x 4 minuty), ve třech trjicích:, (zadní rhy) x Luda (phyb, práce s raketu): Luda sám: a převážně zadní rhy ((d předních jen pmalý, vlný) vs. celý kurt / sám převážně zadní rhy (d předních jen pmalý, vlný) vs. celý kurt (zadní rhy) vs. Milvá, (práce s raketu, přední část): převážně zadní rhy (d předních jen pmalý, vlný) vs. celý kurt; Milvá/ střídají se v přední části kurtu Švábíkvá (zadní rhy, s důrazem na bekend) vs. Tmalvá, Pavelkvá (síť): Švábíkvá v zadním rhu, před ní se střídají Pavelkvá/Tmalvá vs. Pavelkvá/Tmalvá v přední části kurtu Zápasy 2 vs. 1: 2x30 minut (9 x 3 minuty; uprstřed pauza 3 minuty): Trjice:, Luda Král Jiří vždy ve dvjici, Král Ondřej Švábíkvá vždy ve dvjici Pavelkvá, Tmalvá Milvá vždy ve dvjici (tj. rtují jen dva), Luda, Král Ondřej, Švábíkvá, Král Jiří Pavelkvá, Milvá, Tmalvá Úterý, 28. listpadu 2017 75 minut práce vyšší intenzita 1. skupina zaměření: práce s raketu, přední část kurtu Phyb p kurtu zaměřený na práci s raketu/rytmus: 5 minut: 10 x 20 sekund práce/10 sekund pauza 5 minut: 5 x 30/30 5 minut: 5 x 40/20 rzehrání 5 minut trjice: Rubáš (nahrávač)/luda/tmalvá; Milvá/Jiří Král/Pavelkvá (střídání nahrávačů) 25 minut, multifeeding zaměřený na práci s raketu a přední část (čtyři číslem značené rhy; nejprve na čísl a následně nahzení dvu míčů za sebu d přední části): Luda a Tmalvá přístup d předních rhů, raketa v nule, dehrání úderů (interval 30 Luda, 20 Tmalvá) Milvá/Král/Pavelkvá 20 minut, střídání běžců p třech míčích nahrávač ze středu kurtu hraje multikmbinace - nastřelení d těla, dluhý/krátký, dluhý/krátký; běžec nahrává safe údery: Luda, Tmalvá, Milvá střídání nahrávačů Pavelkvá, Král nahrávač Rubáš 1. skupina: Luda Milvá Tmalvá Pavelkvá 5

2. skupina zaměření: zadní rhy Phyb p kurtu zaměřený na práci s raketu/rytmus: 5 minut: 10 x 20 sekund práce/10 sekund pauza 5 minut: 5 x 30/30 5 minut: 5 x 40/20 rzehrání 5 minut 20 minut: multifeeding zaměřený na útk ze zadních rhů (čtyři číslem značené rhy; nejprve na čísl a následně nástřel; interval 30/30 /Král nahrávač Rubáš; multifeeding zaměřený na práci z bekhendvéh rhu, Švábíkvá střídání nahrávačů 25 minut (interval 40/20): rtace hráčů p stanvištích (3 minuty; dva hráči multifeefding, jeden nahrává, jeden běhá): Phyb p kurtu - zaměřený na práci s raketu/rytmus Kd dběhal nahrává (shra d brany běžec safe nahrávač kamkliv d zadníh rhu) Druhý multifeeding nahrává trenér 80 minut, zápasy (4 x 20 minut; pauza mezi kly 3 minuty): 2. skupina: Švábíkvá Všichni splečně 1. kl: vs. Luda vs., Švábíkvá vs. Pavelkvá Tmalvá vs. Milvá 2. kl: vs. Luda vs., Švábíkvá vs. Tmalvá Pavelkvá vs. Milvá 3. kl vs. vs. Luda, Švábíkvá vs. Milvá Pavelkvá vs. Tmalvá 4. kl vs. Luda vs., Zápas 1. míst Zápas 3. míst 6

Středa, 29. listpadu 2017 90 minut práce 1. skupina zaměření: útk vs. brana; rzehrávka d sítě p útku rzehrání 5 minut 20 minut: práce na technice Král / Král brání, útčí s důrazem na úder ze zadní části kurtu: smeč p lajně, drp křížem Král brana křížem, kraťas p lajně kamkliv vlný úder, Král lift d jednh ze zadních rhů; zrychlení phybu jen na útčný úder () neb branný úder (Král) /Luda multifeeding, nahrávač Rubáš (interval 20/20) 20 minut: dtt, změna dvjic: /Král útčí s důrazem na úder z přední části kurtu, /Luda 20 minut: dtt jak první kmbinace (případně pačně; smeč křížem/drp p lajně) 20 minut: dtt jak druhá kmbinace (případně pačné; smeč křížem/drp p lajně) 2. skupina údervá jistta rzehrání 5 minut hlavní úkl: udržet míč ve hře, úzký kurt, safe úder > útčný úder 4x20 minut: (zadání knkrétních úklů, na které se hráči během cvičení budu zaměřvat příprava rakety před úderem, prvedení úderu, phyb nhu, rytmus phybu; intervaly 20/20, 30/30; vlný trénink - nahrávač) Nahrávač Rubáš: Švábíkvá/Tmalvá; nahrávač Král: Pavelkvá/Milvá Nahrávač Rubáš: Pavelkvá/Milvá; nahrávač Král: Švábíkvá/Tmalvá dtt 1 dtt 2 1. skupina: Luda 2. skupina Švábíkvá Pavelkvá Tmalvá Milvá 90 minut: Zápasvé kmbinace s úkly/zápasy 2 vs. 1 Všichni splečně 2 vs. 1: Navazujeme v phybu na dplední cvičení! Singlvá cvičení (2x10 minut, resp. 20 x 1), na čtyřech kurtech: První rtace (10 minut): vs. Luda, vs. Král Druhá rtace (10 minut): vs. Luda, vs. Král a útčí, Král a Luda brání: - bránci: rychlá práce s raketu, vyské údery d zadní části kurtu (rychlé jen pkud mají hru pd kntrlu) a v případě nuze vlný safe d přední části - útčníci: pestrý útk zezadu, p vlném úderu jen vlný d přední části kurtu a příprava nhu a rakety na pstup d zadní části kurtu Rtace p 1 minutě: Švábíkvá/Pavelkvá/Tmalvá, kd je sám = bezchybnst, safe údery a dluhá ruka Milvá vs. ; Milvá - 1 minutu v zadní čísti kurtu/1 minutu v přední; 7

Král - bezchybnst, safe údery a dluhá ruka Zápasy 2 vs. 1: 2x30 minut (9 x 3 minuty; uprstřed pauza 3 minuty): Trjice:, Král Ondřej Pavelkvá vždy ve dvjici, Luda Král Jiří vždy ve dvjici Švábíkvá, Tmalvá Milvá vždy ve dvjici (tj. rtují jen dva),, Luda Král Ondřej, Pavelkvá, Král Jiří Švábíkvá, Milvá, Tmalvá Čtvrtek, 30. listpadu 2017 75 minut práce vyšší intenzita 1. skupina zaměření: údervá jistta Phyb p kurtu zaměřený na práci s raketu/rytmus: 5 minut: 10 x 20 sekund práce/10 sekund pauza 5 minut: 7 x 20/20 5 minut: 5 x 30/30 rzehrání 5 minut 2x25 minut: První rtace multifeeding s úkly (příprava rakety před úderem; prvedení úderu; phyb nhu; rytmus phybu; intervaly 20/20) Milvá/Tmalvá; intervaly p 2 minutách; 2 vs. 1: Pavelkvá/Jiří Král/Švábíkvá, kd je sám, drží míč ve hře (dluhá ruka, safe údery); dvjice pracuje na raketě (příprava na úder/prvedení) Druhá rtace multifeeding: trenér (nahrávač) Švábíkvá, ; p 2 minutách; 2 vs. 1 Pavelkvá/Milvá/Pavelkvá kd je sám, drží míč ve hře; dvjice pracuje na raketě (příprava na úder/prvedení) 2. skupina zaměření: útk vs. brana; rzehrávka d sítě p útku Phyb p kurtu zaměřený na práci s raketu/rytmus: 5 minut: 12 x 15 sekund práce/10 sekund pauza 5 minut: 10 x 20/10 5 minut: 6 x 30/15 2x25 minut (první interval 40/20; druhý 30/30): rtace hráčů p stanvištích (3 minuty): Phyb p kurtu - zaměřený na práci s raketu/rytmus Kd dběhal, nahrává: vi/janáčkvi: převaha nahrávek d zadní části kurtu (zdla nahru) Ludvi/Králvi: převaha nahrávek d brany (shra dlů) Druhý multifeeding (nahrává trenér): čísl (1/4) a následně nahrávka kamkliv (případně s úklem) 1. skupina: Švábíkvá Pavelkvá Tmalvá Milvá 2. skupina Luda 8

80 minut, zápasy (4 x 20 minut; pauza mezi kly 3 minuty): Všichni splečně 1. kl: vs. Luda vs., Švábíkvá vs. Milvá Pavelkvá vs. Tmalvá 2. kl: vs. Luda vs., Švábíkvá vs. Tmalvá Pavelkvá vs. Milvá 3. kl vs. Luda vs., Švábíkvá vs. Pavelkvá Tmalvá vs. Milvá 4. kl vs. vs. Luda, Zápas 1. míst Zápas 3. míst P tréninkvé jedntce: Fyziterapie a přání šťastné cesty dmů. 9